Výsledky závodu: Třemošná 2019 - E2
Kategorie: H21

Datum:
06.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
LPM - OK Lokomotiva Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Šilhavý Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Šilhavý Jakub - R1
Stavitel tratí:
Kamenický Matěj
H21
6.34 km, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 40:32
2. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:13 + 0:41
3. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 42:10 + 1:38
4. Vystavěl Ondřej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 44:57 + 4:25
5. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 45:55 + 5:23
6. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 46:03 + 5:31
7. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 46:50 + 6:18
8. Palát Petr ABM7415 KOB ALFA Brno 48:24 + 7:52
9. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 49:14 + 8:42
10. Matuš Vojtěch VRB9606 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 50:47 + 10:15
11. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:07 + 10:35
12. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 52:44 + 12:12
13. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 53:07 + 12:35
14. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 53:19 + 12:47
15. Fujáček Jan SJC7506 Sportcentrum Jičín 57:03 + 16:31
16. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 58:47 + 18:15
17. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 59:36 + 19:04
18. Skripnik Štěpán FSP7909 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:48 + 19:16
19. Klement David DKP0110 Oddíl OB Kotlářka 62:12 + 21:40
20. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:40 + 22:08
21. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 63:33 + 23:01
22. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 64:54 + 24:22
23. Blažek Zdeněk SJH7601 SJH Jindřichův Hradec 65:53 + 25:21
24. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 67:42 + 27:10
25. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 67:56 + 27:24
26. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 75:40 + 35:08
27. Lžíčař Martin DOB8803 KOB Dobruška 79:07 + 38:35
28. Theiner Lukáš ABM9610 KOB ALFA Brno 85:34 + 45:02
29. Zieba Jakub NEK9800 Nejdek Orienteering 85:37 + 45:05
30. Bednařík Marek 0110002 SK SKIVELO 99:30 + 58:58
Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně DISK
Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov DISK
Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín DNS
Brož Jan LPM8901 OK Lokomotiva Plzeň DNS