Výsledky závodu: Velikonoce ve skalách - E2

Datum:
20.04.2019
Místo konání:
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Kozelská rokle
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí:
Rambová Kamila - R2
Stavitel tratí:
Bochenková Martina - R1
B3
2.91 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Herashchenko Rostislav 0140006 SRC Peleng 26:08
2. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 27:37 + 1:29
3. Hovadová Agáta SRK9451 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:47 + 4:39
4. Kycl Ondřej LBM0501 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:12 + 8:04
5. Kycl Michal LBM0500 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:26 + 8:18
6. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:49 + 8:41
7. Grassow Petra 13D7051 Kaulsdorfer OLV Berlin 36:34 + 10:26
8. Václavíková Amálie SLA0851 SKOB Slaný 38:21 + 12:13
9. Heřmanová Aino DKP0659 Oddíl OB Kotlářka 38:32 + 12:24
10. Ferchow Anne 13D6450 Kaulsdorfer OLV Berlin 38:38 + 12:30
11. Kašparová Irena SLA6852 SKOB Slaný 40:28 + 14:20
12. Múčková Zuzana 0120002 bez klubu 46:24 + 20:16
13. Hernandez Farfan Vanessa SV IHW Alex 78 Berlin 48:56 + 22:48
14. Pompachová Alexandra TAP7754 KOB Tretra Praha 50:33 + 24:25
15. Pospíchal Karol 69S0019 Slovenský zväz rádioamatérov 52:28 + 26:20
16. Nollová Marcela 0170001 bez klubu 53:35 + 27:27
17. Kohler Marianne 0180008 Ulu’s Reisewelt 54:30 + 28:22
18. Kršáková Olga VIC6758 OB Vizovice 59:49 + 33:41
19. Kučerová Eliška ONO0554 SKOB Ostrov 62:28 + 36:20
20. Grisa Filip SLA0801 SKOB Slaný 70:58 + 44:50
21. Pěkná Eva ROU7550 SKOB Roudnice nad Labem 73:12 + 47:04
Maija Jansone 39L4450 RIGA SENIORS DISK
Kocumová Linda ONO0654 SKOB Ostrov DNS
B5
4.65 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kycl Lukáš LBM0300 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:38
2. Bringezu Theo 26D0200 OLV Potsdam 56:43 + 1:05
3. Kycl Miroslav LBM7100 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 62:44 + 7:06
4. Štěpánová Petra OOL8950 SK Haná orienteering 64:01 + 8:23
5. Seidel Jens 29D7800 USG Chemnitz 67:18 + 11:40
6. Bringezu Antonio 26D0500 OLV Potsdam 68:25 + 12:47
7. Käding Kirsten 13D6751 Kaulsdorfer OLV Berlin 70:53 + 15:15
8. Jánská Radka TTR9351 OOB Třebíč 80:48 + 25:10
9. Sládková Klára VLI7852 Slavia Liberec orienteering 83:02 + 27:24
10. Boeck Ute 13D6750 Kaulsdorfer OLV Berlin 85:57 + 30:19
11. Boeck Thomas 13D6600 Kaulsdorfer OLV Berlin 86:16 + 30:38
12. Jandová Kateřina DKL7252 KOB Kladno 92:49 + 37:11
13. Janda Šimon DKL0800 KOB Kladno 96:42 + 41:04
14. Škondrová Šárka BBM0350 BETA URSUS Orienteering 99:37 + 43:59
15. Dźwigała Natalia 23P9551 OK!Sport Warszawa 101:25 + 45:47
16. Valenčíková Irena 97C7950 Neregistrovaní 104:11 + 48:33
17. Wichterle Eugen JPV7117 Oddíl OS SK Prostějov 114:01 + 58:23
18. Grobelny Artur 1VP7400 HKS Azymut Mochy 133:59 + 78:21
19. Grobelna Iwona 1VP7550 HKS Azymut Mochy 143:55 + 88:17
D10L
2.33 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pabich Hanna 66P7605 UKS Azymut Pabianice 21:40
2. Berchová Anežka LME0951 SK Los Mělník 42:41 + 21:01
3. Vošlajerová Marie LME1050 SK Los Mělník 43:12 + 21:32
4. Dvořáková Tereza LPM0952 OK Lokomotiva Plzeň 43:29 + 21:49
5. Broschová Alžběta RBK1151 SK Radioklub Blansko 44:09 + 22:29
6. Behrendt Sophie 0250003 OLV Steinberg 45:11 + 23:31
7. Krüger Lianne Joséfine 3LD1150 Berliner Turnerschaft 46:46 + 25:06
8. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 51:13 + 29:33
9. Nekvasilová Julie DKP1252 Oddíl OB Kotlářka 51:30 + 29:50
10. Schwarzová Martina 17S0950 Ekonom Banska Bystrica 52:25 + 30:45
11. Kušičková Lucie 0480001 T.J. Sokol Horní Jelení 58:55 + 37:15
12. Moravcová Anežka DKP0955 Oddíl OB Kotlářka 64:43 + 43:03
13. Pocnerová Magdalena ROU1399 SKOB Roudnice nad Labem 75:32 + 53:52
14. Coufalová Klára ROU0951 SKOB Roudnice nad Labem 85:48 + 64:08
15. Václavíková Anna SLA1151 SKOB Slaný 88:30 + 66:50
16. Pocnerová Alena ROU1198 SKOB Roudnice nad Labem 104:59 + 83:19
Hrstková Eliška SLA1053 SKOB Slaný DISK
Hill Daisy 21G0950 Airienteers DNS
D10
2.48 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 20:16
2. Volkova Maja 38S0950 Slávia ŽU Žilina 22:54 + 2:38
3. Horst Katja 0030003 Team Hessen 23:15 + 2:59
4. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:45 + 4:29
5. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 26:38 + 6:22
6. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 27:33 + 7:17
7. Kalenská Pavla SUL0950 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 30:46 + 10:30
8. Behrendt Lina 0250002 OLV Steinberg 31:52 + 11:36
9. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 32:17 + 12:01
9. Fišáková Lucie Johanka MLA0950 MLOK Mariánské Lázně 32:17 + 12:01
11. Baštová Justýna DOR0952 OK Dobříš 33:18 + 13:02
12. Vlčková Markéta VIC0951 OB Vizovice 33:26 + 13:10
13. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 37:28 + 17:12
14. Šujanová Rozálie RBK0952 SK Radioklub Blansko 38:27 + 18:11
15. Pompachová Natálie TAP0952 KOB Tretra Praha 42:29 + 22:13
16. Kunstová Anežka SLA1050 SKOB Slaný 44:04 + 23:48
17. Ryppelová Anna TAP0954 KOB Tretra Praha 45:52 + 25:36
18. Švidrnochová Nela OOP0950 TJ Opava 47:04 + 26:48
19. Neuerová Eliška DOR1051 OK Dobříš 76:20 + 56:04
Pěkná Alžběta ROU0950 SKOB Roudnice nad Labem DISK
D12
2.83 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlá Karolína KRN0757 KOS TJ Lokomotiva Krnov 32:07
2. Holfeld Anna 71D0852 USV TU Dresden 33:29 + 1:22
3. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 36:01 + 3:54
4. Mullis Carolina DKP0951 Oddíl OB Kotlářka 37:09 + 5:02
5. Dvořáková Lucie BBM0750 BETA URSUS Orienteering 40:33 + 8:26
6. Knaupová Jana 84D0850 MTV Braunschweig 42:00 + 9:53
7. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 43:23 + 11:16
8. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 44:08 + 12:01
9. Niemann Merle 0030005 Team Hessen 45:59 + 13:52
10. Strýčková Barbora ADA0852 OOB Spartak Adamov 46:45 + 14:38
11. Toporová Kristína 69S0017 Slovenský zväz rádioamatérov 49:45 + 17:38
12. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 51:55 + 19:48
13. Zemanová Eliška DKP0862 Oddíl OB Kotlářka 52:53 + 20:46
14. Ekertová Jana VLI0750 Slavia Liberec orienteering 55:18 + 23:11
15. Snížková Adéla DKP0850 Oddíl OB Kotlářka 59:52 + 27:45
16. Nejedlová Karolína LLI0852 LOK-o Liberec 59:56 + 27:49
17. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 60:00 + 27:53
18. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 64:37 + 32:30
19. Buková Hana ROU0750 SKOB Roudnice nad Labem 65:41 + 33:34
20. Good Julie SBR0750 SKOB Bruntál 65:43 + 33:36
21. Šujanová Berenika RBK0752 SK Radioklub Blansko 68:26 + 36:19
22. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 69:27 + 37:20
23. Łącka Julia 2DP0750 UKS OSiR Góra Kalwaria 69:30 + 37:23
24. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 70:29 + 38:22
25. Nováková Barborka TUV0852 SOK TJ Turnov 75:20 + 43:13
26. Herrmann Charlotte 48D0850 OL-Team Wehrsdorf 80:54 + 48:47
27. Pražanová Veronika DKL0751 KOB Kladno 82:08 + 50:01
28. Kroupa Hana TTR0853 OOB Třebíč 86:06 + 53:59
29. Oliveriusová Anna BZP0850 Báječné ženy v orientačním běhu 92:57 + 60:50
30. Chudobová Eliška DKL0850 KOB Kladno 100:41 + 68:34
31. Davidová Beatrice RUM0752 ZOOB Rumburk 107:50 + 75:43
32. Svobodová Andrea SLA0751 SKOB Slaný 112:20 + 80:13
33. Kučerová Veronika ONO0852 SKOB Ostrov 117:27 + 85:20
Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Honsová Andrea TJN0858 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno DNS
Straková Denisa SLA0750 SKOB Slaný DNS
D14
3.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 42:02
2. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 42:41 + 0:39
3. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 44:55 + 2:53
4. Muller Iga 0300002 UMKS Kwidzyn Polska 45:21 + 3:19
5. Procházková Doubravka ADA0651 OOB Spartak Adamov 46:42 + 4:40
6. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 48:37 + 6:35
7. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 48:50 + 6:48
8. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 53:11 + 11:09
9. Tomanová Eliška LBM0651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:42 + 12:40
10. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 56:01 + 13:59
11. Křístková Veronika ROZ0650 OK Roztoky 56:21 + 14:19
12. Hájková Tereza TUR0556 OOB TJ Turnov 57:09 + 15:07
13. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 58:32 + 16:30
14. Křístková Viktorie ROZ0651 OK Roztoky 61:27 + 19:25
15. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 61:54 + 19:52
16. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:29 + 21:27
17. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 63:40 + 21:38
18. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 65:52 + 23:50
19. Redlová Barbora SLA0650 SKOB Slaný 66:12 + 24:10
20. Knoll Annkathrin 0160002 Bielefelder TG 66:36 + 24:34
21. Gerber Joelle 0180010 Ulu’s Reisewelt 68:42 + 26:40
22. Kurucová Adriana 69S0015 Slovenský zväz rádioamatérov 78:31 + 36:29
23. Petrášová Kateřina BBM0550 BETA URSUS Orienteering 79:15 + 37:13
24. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 80:13 + 38:11
25. Řeháková Klára BFM0556 SKOB Frýdek - Místek 81:46 + 39:44
26. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 86:59 + 44:57
27. Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 87:56 + 45:54
28. Dittrtová Rozálie LME0650 SK Los Mělník 88:01 + 45:59
29. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 88:51 + 46:49
30. Könekamp Fabienne 0030006 Team Hessen 92:08 + 50:06
31. Cuninková Katarína 69S0016 Slovenský zväz rádioamatérov 102:44 + 60:42
32. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 107:08 + 65:06
33. Neuerová Anna DOR0656 OK Dobříš 128:28 + 86:26
Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk DISK
Horst Ulla 0030004 Team Hessen DISK
Gebhardt Jana 0030010 Team Hessen DNS
D16
4.35 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poborská Eliška DKP0358 Oddíl OB Kotlářka 39:49
2. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 39:51 + 0:02
3. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 41:00 + 1:11
4. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 41:06 + 1:17
5. Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 47:08 + 7:19
6. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 47:34 + 7:45
7. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 48:20 + 8:31
8. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 50:18 + 10:29
9. Könekamp Maira 0030008 Team Hessen 51:24 + 11:35
10. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 51:49 + 12:00
11. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 52:08 + 12:19
12. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 52:27 + 12:38
13. Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 59:38 + 19:49
14. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 65:38 + 25:49
15. Křístková Magdalena ROZ0350 OK Roztoky 65:43 + 25:54
16. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:08 + 27:19
17. Nejedlová Josefína LLI0350 LOK-o Liberec 73:43 + 33:54
18. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 77:38 + 37:49
19. Kowsky Victoria 88D0052 OK Mark Brandenburg 80:39 + 40:50
20. Mandáková Tereza LME0452 SK Los Mělník 88:03 + 48:14
21. Buková Anežka ROU0351 SKOB Roudnice nad Labem 95:56 + 56:07
22. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 97:27 + 57:38
23. Schneider Thabita 0180009 Ulu’s Reisewelt 125:11 + 85:22
Porubská Lenka 66S0450 ŠK Triturus Nitra DISK
Pilátová Amálie DKL0450 KOB Kladno DNS
Bechtel Jasmin 0030007 Team Hessen DNS
D18
5.11 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 48:46
2. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:56 + 11:10
3. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 67:09 + 18:23
4. Gniewkowska Julia 57P0250 Azymut 45 Gdynia 68:17 + 19:31
5. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:33 + 22:47
6. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 71:47 + 23:01
7. Pudlis Natalia 0300001 UMKS Kwidzyn Polska 73:11 + 24:25
8. Kunkelmann Jana 0030009 Team Hessen 79:40 + 30:54
9. Buksová Zuzana 69S0008 Slovenský zväz rádioamatérov 86:15 + 37:29
10. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 88:34 + 39:48
11. Rousová Lucie DKL0251 KOB Kladno 90:12 + 41:26
12. Matoušková Adéla SLA0151 SKOB Slaný 91:45 + 42:59
D20
5.28 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 54:35
2. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 58:30 + 3:55
3. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 77:38 + 23:03
4. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 84:25 + 29:50
5. Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov 87:42 + 33:07
6. Straková Veronika SLA0051 SKOB Slaný 88:38 + 34:03
7. Adorján Luca Eszter 2JD0050 Berliner TSC 93:46 + 39:11
Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 54:45 + 0:10
D21E
7.48 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 67:08
2. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 74:28 + 7:20
3. Murawska Marta 1VP9850 HKS Azymut Mochy 75:15 + 8:07
4. Herashchenko Dianora 0140003 SRC Peleng 78:22 + 11:14
5. Guizzardi Michela 0460002 CUS Bologna 79:18 + 12:10
6. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 80:14 + 13:06
7. Trilca Mara 71D8750 USV TU Dresden 81:32 + 14:24
8. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 82:15 + 15:07
9. Machowska Weronika 2DP8650 UKS OSiR Góra Kalwaria 84:43 + 17:35
10. Jelínková Šárka PGP9153 SK Praga 89:34 + 22:26
11. Kulow Anicó 3LD8650 Berliner Turnerschaft 90:23 + 23:15
Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka DISK
Nieke Patricia TUR9552 OOB TJ Turnov DNS
D21A
5.72 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 52:15
2. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 54:16 + 2:01
3. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 55:05 + 2:50
4. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 57:49 + 5:34
5. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 58:13 + 5:58
6. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 59:41 + 7:26
7. Nieke Corinna 71D9350 USV TU Dresden 61:51 + 9:36
8. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 62:32 + 10:17
9. Matulová Lucie ADA8880 OOB Spartak Adamov 63:12 + 10:57
10. Jablonovska Lenka 0490002 Klub OB Sokol Pezinok 63:16 + 11:01
11. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 65:28 + 13:13
12. Richter Myrea 18D8450 Post SV Dresden 65:57 + 13:42
13. Górska Kinga 39P8950 UMKS Orkan Ostróda 65:58 + 13:43
14. Kovářová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:33 + 14:18
15. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 67:23 + 15:08
16. Mühlstein Paula 0030011 Team Hessen 68:06 + 15:51
17. Kraemer Jitka 18D8750 Post SV Dresden 68:23 + 16:08
18. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 68:51 + 16:36
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 69:39 + 17:24
20. Haas Sabine SV IHW Alex 78 Berlin 71:57 + 19:42
21. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 76:35 + 24:20
22. Jansová Martina 0380001 PCE 88:01 + 35:46
23. Kotrlová Janka 86S8950 Slávia ZU Žilina 101:47 + 49:32
24. Körschgen Birgit 0150001 Skizunft Wiesbaden 109:54 + 57:39
Fell Ronja 2JD9350 Berliner TSC DISK
Indola Linda SpVgg Hainsacker DNS
D21B
4.34 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Liskány Krisztina 12H8850 Tipo Orienteering Club 47:54
2. Hinkel Lena 0250004 OLV Steinberg 48:05 + 0:11
3. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 48:19 + 0:25
4. Voltrová Hana ROZ9752 OK Roztoky 50:40 + 2:46
5. Typltová Hana OOL8750 SK Haná orienteering 51:08 + 3:14
6. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 51:22 + 3:28
7. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 51:31 + 3:37
8. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 52:10 + 4:16
9. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 53:26 + 5:32
10. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 54:51 + 6:57
11. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 57:09 + 9:15
12. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 58:52 + 10:58
13. Noiman Noa 0090003 Lev Hasharon Menashe 59:29 + 11:35
14. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 60:26 + 12:32
15. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 60:38 + 12:44
16. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:06 + 15:12
17. Lovas Fruzsina 0530001 Kecskeméti Önkormányzati SZ. S 67:25 + 19:31
18. Kyselová Nela ROU9951 SKOB Roudnice nad Labem 68:40 + 20:46
19. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 69:47 + 21:53
20. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 70:09 + 22:15
21. Kršáková Veronika VIC9090 OB Vizovice 70:25 + 22:31
22. Dolníková Veronika 69S0006 Slovenský zväz rádioamatérov 71:35 + 23:41
23. Erbanová Petra ROU8952 SKOB Roudnice nad Labem 75:05 + 27:11
24. Wiedenfeld Anne 19D8650 SSV Planeta Radebeul 81:07 + 33:13
25. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 83:10 + 35:16
26. Hinkel Maria SV Robotron Dresden 84:44 + 36:50
27. Januszewicz Katarzyna 57P8650 Azymut 45 Gdynia 87:41 + 39:47
28. Bendáková Eliška LTU9250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 89:39 + 41:45
29. Kalinová Lucie RUM8750 ZOOB Rumburk 90:38 + 42:44
30. Noiman Dafna 0090004 Lev Hasharon Menashe 104:03 + 56:09
Drábková Zuzana TBM8452 KOS TJ Tesla Brno DNS
Hanáková TerKa TJP8950 TJ Sokol Troja DNS
Křístková Hana ROZ7450 OK Roztoky DNS
D35A
5.37 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritzenthaler Kristin 71D7450 USV TU Dresden 50:09
2. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 53:33 + 3:24
3. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 56:38 + 6:29
4. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 61:23 + 11:14
5. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 61:39 + 11:30
6. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 61:57 + 11:48
7. Dítková Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 63:42 + 13:33
8. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 65:24 + 15:15
9. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 67:14 + 17:05
10. Engelhardt Katja 19D8450 SSV Planeta Radebeul 68:12 + 18:03
11. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 73:07 + 22:58
12. Trávníčková Hana VLI8250 Slavia Liberec orienteering 79:37 + 29:28
13. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 93:41 + 43:32
Mesiarkinová Kamila ASU8282 Magnus Orienteering DISK
D35B
4.12 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Śliwczyńska Ilona 1DP7850 Team 360º 47:56
2. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 51:01 + 3:05
3. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 53:15 + 5:19
4. Cherniavsky Inessa 0140001 SRC Peleng 53:38 + 5:42
5. Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 61:18 + 13:22
6. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 63:52 + 15:56
7. Schlei Julia 0250009 OLV Steinberg 66:55 + 18:59
8. Jiříčková Bětka KRN8383 KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:28 + 19:32
9. Brychtová Zuzana JHB8053 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 73:35 + 25:39
10. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 75:47 + 27:51
11. Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary 76:13 + 28:17
12. Šitrová Lucie LPM7857 OK Lokomotiva Plzeň 76:49 + 28:53
13. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 79:29 + 31:33
14. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 86:18 + 38:22
15. Doetsch Conny 0250012 OLV Steinberg 101:57 + 54:01
16. Machowska-Łącka Magdalena 2DP8350 UKS OSiR Góra Kalwaria 104:51 + 56:55
Hill Radka 21G8450 Airienteers DNS
Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno DNS
Eiglerová Petra ROU8150 SKOB Roudnice nad Labem DNS
D40A
4.97 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dana Stene 0080002 Nydalens Skiklub 51:10
2. Knaupová Ivana 84D7850 MTV Braunschweig 55:34 + 4:24
3. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 55:36 + 4:26
4. Stokseth Heidi 0310002 Halden skiklubb 55:38 + 4:28
5. Ruppenthal Ursula 0010002 OLG Chur 60:31 + 9:21
6. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 61:09 + 9:59
7. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 62:50 + 11:40
8. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 63:30 + 12:20
9. Horst Brit 0030020 Team Hessen 67:27 + 16:17
10. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 68:35 + 17:25
11. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 68:51 + 17:41
12. Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 70:33 + 19:23
13. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 71:23 + 20:13
14. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 73:24 + 22:14
15. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 77:54 + 26:44
16. Matoušková Markéta SLA7352 SKOB Slaný 82:04 + 30:54
17. Švidrnochová Hana OOP7751 TJ Opava 93:39 + 42:29
Komanová Kristína 27S7850 Farmaceut Bratislava DISK
D40B
3.37 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 56:12
2. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 61:02 + 4:50
3. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 63:45 + 7:33
4. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 64:46 + 8:34
5. Slavíčková Lada JHB7951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:31 + 12:19
6. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 69:55 + 13:43
7. Pannová Vendula MOV7752 SKOB Ostrava 73:35 + 17:23
8. Karafiátová Lucie 0210001 Karafiáti 74:34 + 18:22
9. Tomanová Veronika LBM7751 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:03 + 18:51
10. Herrmann Cathleen 48D7850 OL-Team Wehrsdorf 75:40 + 19:28
11. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 76:11 + 19:59
12. Krejčiříková Nikol BBM7850 BETA URSUS Orienteering 79:32 + 23:20
13. Bradáčová Petra ROU7851 SKOB Roudnice nad Labem 80:37 + 24:25
14. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 81:47 + 25:35
15. Procházková Lucie ADA7651 OOB Spartak Adamov 85:19 + 29:07
16. Zámečníková Jitka 3VX7450 Neregistrovaní ARCH 88:33 + 32:21
17. Schneider Anne 59D0051 OLA TSV Deggendorf 92:54 + 36:42
18. Kándlová Adéla DCE7550 KOB Dobřichovice 93:46 + 37:34
19. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 98:18 + 42:06
20. Neuerová Kateřina DOR7852 OK Dobříš 108:38 + 52:26
21. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 118:04 + 61:52
Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník DNS
D45A
4.03 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 41:52
2. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 43:24 + 1:32
3. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 43:38 + 1:46
4. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 44:38 + 2:46
5. Holfeld Christina 71D7150 USV TU Dresden 45:53 + 4:01
6. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 46:00 + 4:08
7. Zschaeckel Daniela SV IHW Alex 78 Berlin 46:16 + 4:24
8. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 48:03 + 6:11
9. Zelenin Jekaterina 29D7050 USG Chemnitz 48:10 + 6:18
10. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 48:16 + 6:24
11. Bialekova Martina 17S1402 Ekonom Banska Bystrica 49:39 + 7:47
12. Vidmuchová Martina JPV7171 Oddíl OS SK Prostějov 51:03 + 9:11
13. Ebinger Mónika 12H7050 Tipo Orienteering Club 51:16 + 9:24
14. Scheuermann Katrin 19D7050 SSV Planeta Radebeul 51:55 + 10:03
15. Hradecká Petra DOK6850 OK Doksy 51:58 + 10:06
16. Calvet Christine 42A7050 OLC Währing 52:32 + 10:40
17. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 53:12 + 11:20
18. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 54:38 + 12:46
19. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 55:43 + 13:51
20. Knoll Caroline 0160003 Bielefelder TG 57:20 + 15:28
21. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 57:40 + 15:48
22. Kapischke Solveig 88D0051 OK Mark Brandenburg 58:47 + 16:55
23. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:56 + 17:04
24. Scherrer Käthi 0010003 OLG Chur 59:08 + 17:16
25. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 63:29 + 21:37
26. Schmid-Schilter Susanne 0180005 Ulu’s Reisewelt 63:39 + 21:47
27. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 64:25 + 22:33
28. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 64:50 + 22:58
29. Trykozko Urszula 53P6951 Team 360° 68:21 + 26:29
30. Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 68:56 + 27:04
31. Nejedlová Lucie LLI7350 LOK-o Liberec 74:58 + 33:06
32. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 75:02 + 33:10
33. Dittrtová Lucia LME6852 SK Los Mělník 75:10 + 33:18
34. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:02 + 38:10
35. Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 81:37 + 39:45
36. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 86:33 + 44:41
37. Tezarek Helga 0040003 OJE Wappler 87:47 + 45:55
Mellanová Veronika TUV7251 SOK TJ Turnov DNS
D45B
3.05 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílková Lenka VIC7055 OB Vizovice 49:05
2. Strýčková Monika ADA7454 OOB Spartak Adamov 49:27 + 0:22
3. Herashchenko Eleonora 0140004 SRC Peleng 49:36 + 0:31
4. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 50:02 + 0:57
5. Nowak Barbara 1VP7050 HKS Azymut Mochy 50:25 + 1:20
6. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 51:29 + 2:24
7. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 52:22 + 3:17
8. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 53:09 + 4:04
9. Doušková Vlasta TBM7060 KOS TJ Tesla Brno 54:19 + 5:14
10. Dobiášová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 56:39 + 7:34
11. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 57:50 + 8:45
12. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB ALFA Brno 57:55 + 8:50
13. Zlesáková Stáňa CHT7352 OOB SK Chrast 60:25 + 11:20
14. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 61:37 + 12:32
15. Ždimerová Monika LME6950 SK Los Mělník 64:25 + 15:20
16. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 67:20 + 18:15
17. Wespi Nicole 3PX7150 OLG Herzogenbuchsee 69:02 + 19:57
18. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 69:43 + 20:38
19. Řeháková Jana BFM7152 SKOB Frýdek - Místek 69:45 + 20:40
20. Olisauske Edita 2JD7351 Berliner TSC 71:11 + 22:06
21. Straková Jana SLA7251 SKOB Slaný 72:15 + 23:10
22. Petrášová Irena BBM6851 BETA URSUS Orienteering 84:20 + 35:15
23. Kliglová Radka TBM7261 KOS TJ Tesla Brno 86:30 + 37:25
24. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 90:45 + 41:40
25. Bláhová Kateřina SJP7350 KČT Slavoj Praha 91:28 + 42:23
26. Murawska Ewa 1VP7250 HKS Azymut Mochy 95:37 + 46:32
27. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 SKOB Slaný 104:00 + 54:55
Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno DNS
D50
3.76 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jarošová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 55:39
2. Kubald Katrin 13D6950 Kaulsdorfer OLV Berlin 55:45 + 0:06
3. Wolowczyk Mariola 4HP6800 UNTS Warszawa 61:45 + 6:06
4. Bringezu Kristina 26D6950 OLV Potsdam 63:37 + 7:58
5. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:53 + 9:14
6. Palme Guni 42A6850 OLC Währing 65:52 + 10:13
7. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 67:57 + 12:18
8. Jemelíková Lada VBM6555 VSK Mendelu Brno 69:20 + 13:41
9. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 70:19 + 14:40
10. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 70:22 + 14:43
11. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 70:38 + 14:59
12. Malsch Angela Neregistrovaní 71:03 + 15:24
13. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 71:11 + 15:32
14. Németh Ágnes 12H6950 Tipo Orienteering Club 73:52 + 18:13
15. Stodůlková Lenka 0430001 Lenka Stodůlková 74:19 + 18:40
16. Pološčuková Monika SMB6551 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 74:49 + 19:10
16. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 74:49 + 19:10
18. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 76:36 + 20:57
19. Richter Sabine USV TU Dresden 78:43 + 23:04
20. Drechsel Ines 71D6501 USV TU Dresden 78:55 + 23:16
21. Ecke-Wihan Sonja OJE Wappler 79:18 + 23:39
22. Lukášová Lenka TBM6653 KOS TJ Tesla Brno 81:24 + 25:45
23. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:30 + 26:51
24. Štorková Simona JPV6556 Oddíl OS SK Prostějov 87:00 + 31:21
25. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 87:40 + 32:01
26. Knobloch Katharina 0250007 OLV Steinberg 89:31 + 33:52
27. Temnikova Olga 54R6550 PionerSK 89:51 + 34:12
28. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 90:39 + 35:00
29. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 91:33 + 35:54
30. Hořáková Petra LLI6953 LOK-o Liberec 94:48 + 39:09
31. Danihelová Janka SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 95:04 + 39:25
32. Hinkel Katja 24D6550 SV Robotron Dresden 95:30 + 39:51
33. Noiman Anat 0090002 Lev Hasharon Menashe 110:24 + 54:45
34. Schäferová Jana TZL6566 SKOB Zlín 111:31 + 55:52
35. Janischowsky Petra 0510002 SpVgg Hainsacker 113:40 + 58:01
36. Hrubá Veronika 0200001 Neregistr020 117:37 + 61:58
37. Geiler Susanne 0240002 Team Thüringen 125:07 + 69:28
38. Peřinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 126:56 + 71:17
39. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 138:13 + 82:34
Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Svobodová Lenka ROU6650 SKOB Roudnice nad Labem DNS
Votavová Renata KNC6452 Sokol Kostelec n. Č. l. DNS
D55
3.47 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 50:31
2. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 50:32 + 0:01
3. Vavrysová Iva LCE6359 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:14 + 0:43
4. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 53:57 + 3:26
5. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 54:17 + 3:46
6. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 56:28 + 5:57
7. Movko Marina 57P6050 Azymut 45 Gdynia 59:38 + 9:07
8. Lehmann-Jordi Barbara 3PX6150 OLG Herzogenbuchsee 62:03 + 11:32
9. Davi Jana ASU6199 Magnus Orienteering 65:54 + 15:23
10. Rossberg Cornelia 29D0000 USG Chemnitz 66:12 + 15:41
11. Ansorge Silke 24D8850 SV Robotron Dresden 68:43 + 18:12
12. Leideck Heike USV TU Dresden 69:13 + 18:42
13. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 73:06 + 22:35
13. Wiedenfeld Ute 19D0000 SSV Planeta Radebeul 73:06 + 22:35
15. Graumann Heidi 23D6301 ESV Lok Berlin-Schöneweide 74:06 + 23:35
16. Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:05 + 26:34
17. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 80:09 + 29:38
18. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 80:29 + 29:58
19. Chernishova Tatiana 12R0002 OK Kaliningrad 86:12 + 35:41
20. Buhler Birgit 71D6150 USV TU Dresden 88:44 + 38:13
21. Kujanová Martina BZP5850 Báječné ženy v orientačním běhu 91:26 + 40:55
22. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 92:44 + 42:13
23. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 96:20 + 45:49
24. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 96:39 + 46:08
25. Choutková Lenka SOB6350 SOBSA 100:05 + 49:34
26. Šimečková Anna 69S0018 Slovenský zväz rádioamatérov 119:08 + 68:37
27. Knódel Éva 0530002 Kecskeméti Önkormányzati SZ. S 138:18 + 87:47
28. Schmutterer Birgit 71D6151 USV TU Dresden 141:33 + 91:02
Krákorová Iva Neregistrovaní DNS
Jensch Monika 88D0050 OK Mark Brandenburg DNS
D60
3.34 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piguet Arlette 0180011 Ulu’s Reisewelt 46:26
2. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 50:06 + 3:40
3. Värton Saima 0110001 Kobras 63:09 + 16:43
4. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 63:39 + 17:13
5. Janošíková Jaroslava UOL5858 SOB Olomouc 64:00 + 17:34
6. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 65:46 + 19:20
7. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 69:24 + 22:58
8. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 69:30 + 23:04
9. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 70:52 + 24:26
10. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 73:11 + 26:45
11. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VSK Mendelu Brno 73:17 + 26:51
12. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:35 + 28:09
13. Janská Iva LBM5795 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:38 + 29:12
14. Janus Andrea 19D5550 SSV Planeta Radebeul 76:50 + 30:24
15. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 78:11 + 31:45
16. Soloveva Elena 54R5850 PionerSK 80:59 + 34:33
17. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 82:10 + 35:44
18. Miroshnichenko Elena 54R5950 PionerSK 82:44 + 36:18
19. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 88:53 + 42:27
20. Lazareva Natalia 57P5550 Azymut 45 Gdynia 89:10 + 42:44
21. Kretzschmar Ute 82D5950 OLV Weimar 103:44 + 57:18
22. Jelínková Dagmar TZL5757 SKOB Zlín 108:59 + 62:33
23. Korejčíková Dáďa LLI5550 LOK-o Liberec 111:09 + 64:43
24. Jalová Marie RBK5761 SK Radioklub Blansko 121:35 + 75:09
Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov DISK
D65
2.90 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 55:22
2. Tonn Gisela 19D5450 SSV Planeta Radebeul 55:49 + 0:27
3. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 59:27 + 4:05
4. Procházková Helena TBM5351 KOS TJ Tesla Brno 62:37 + 7:15
5. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 66:52 + 11:30
6. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 81:24 + 26:02
7. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 84:26 + 29:04
8. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:51 + 32:29
9. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 87:54 + 32:32
10. Schlei Valentina 0250008 OLV Steinberg 92:52 + 37:30
11. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 93:49 + 38:27
12. Ender Irina 43D5050 HSG Turbine Zittau 97:25 + 42:03
13. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 101:32 + 46:10
14. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 108:09 + 52:47
15. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 110:35 + 55:13
16. Lucke Helga 71D5050 USV TU Dresden 126:12 + 70:50
Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov DNS
D70
2.56 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 58:25
2. Kocbach Bjorg 17N4550 Bergens TF 58:47 + 0:22
3. Kupcová Věroslava DVP4850 DVP ORIENTATION 60:42 + 2:17
4. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 66:55 + 8:30
5. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 69:09 + 10:44
6. Tomanová Jana LBM4955 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 78:49 + 20:24
7. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 81:46 + 23:21
8. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 88:44 + 30:19
9. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 95:49 + 37:24
10. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 126:11 + 67:46
Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja DISK
H10L
2.33 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 22:55
2. Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja 23:27 + 0:32
3. Hähnel Ron 48D1000 OL-Team Wehrsdorf 31:48 + 8:53
4. Mullis Robert DKP1200 Oddíl OB Kotlářka 34:04 + 11:09
5. Míka Luboš DKP1101 Oddíl OB Kotlářka 35:05 + 12:10
6. Minařík František VCB1103 OB České Budějovice 36:49 + 13:54
7. Koten Daniel DKP1006 Oddíl OB Kotlářka 37:28 + 14:33
8. Podhrázský Tomáš ZBM1101 SK Žabovřesky Brno 37:53 + 14:58
9. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 38:43 + 15:48
10. Oliverius Filip BZP1002 Báječné ženy v orientačním běhu 39:42 + 16:47
11. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 40:07 + 17:12
12. Kroupa Vít TTR1001 OOB Třebíč 41:10 + 18:15
13. Doetsch Tobias 0250014 OLV Steinberg 42:12 + 19:17
14. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 46:10 + 23:15
15. Zápotocký Tomáš SLA1200 SKOB Slaný 46:36 + 23:41
16. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 52:10 + 29:15
17. Majer David DKP1203 Oddíl OB Kotlářka 57:14 + 34:19
18. Grisa Dominik SLA0900 SKOB Slaný 58:40 + 35:45
Žídek Jakub DOK1101 OK Doksy DISK
H10
2.53 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Matěj LBM0909 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 19:26
2. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 21:11 + 1:45
3. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 22:48 + 3:22
4. Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka 23:55 + 4:29
5. Schlei Michael 0250010 OLV Steinberg 25:10 + 5:44
6. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 25:14 + 5:48
7. Doetsch Julian 0250013 OLV Steinberg 28:11 + 8:45
8. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 28:30 + 9:04
9. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 29:37 + 10:11
10. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 34:06 + 14:40
11. Bader Gustav 18D1100 Post SV Dresden 35:31 + 16:05
12. Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka 36:06 + 16:40
13. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 36:40 + 17:14
14. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 37:15 + 17:49
15. Januszewicz Michał 57P1000 Azymut 45 Gdynia 43:57 + 24:31
16. Foršt Bruno DOR0905 OK Dobříš 56:07 + 36:41
17. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 59:05 + 39:39
18. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 65:01 + 45:35
19. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 97:00 + 77:34
20. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 114:15 + 94:49
Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno DNS
H12
2.93 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 21:58
2. Zápotocký Jiří SLA0800 SKOB Slaný 28:01 + 6:03
3. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 28:03 + 6:05
4. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 28:16 + 6:18
5. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 28:24 + 6:26
6. Ježek David ZBM0813 SK Žabovřesky Brno 29:03 + 7:05
7. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 29:34 + 7:36
8. Vlček Tomáš VIC0713 OB Vizovice 29:44 + 7:46
9. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 32:38 + 10:40
10. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 35:37 + 13:39
11. Šubrt Jáchym DKP0800 Oddíl OB Kotlářka 36:25 + 14:27
12. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 36:58 + 15:00
13. Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 37:28 + 15:30
14. Lacina Jan DKP0717 Oddíl OB Kotlářka 37:57 + 15:59
15. Beran František SLA0700 SKOB Slaný 39:05 + 17:07
16. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 39:44 + 17:46
17. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 41:32 + 19:34
18. Junek Matouš DKP0817 Oddíl OB Kotlářka 41:52 + 19:54
19. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 41:56 + 19:58
20. Krüger Louis Antoine 3LD0900 Berliner Turnerschaft 46:35 + 24:37
21. Přinda Jan VLI0803 Slavia Liberec orienteering 47:21 + 25:23
22. Volkov Maksym 38S0700 Slávia ŽU Žilina 48:06 + 26:08
23. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 51:57 + 29:59
24. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:40 + 31:42
25. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 53:48 + 31:50
26. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 56:35 + 34:37
27. Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov 58:54 + 36:56
28. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 60:00 + 38:02
29. Pocner Vít ROU07xx SKOB Roudnice nad Labem 63:16 + 41:18
30. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 65:09 + 43:11
31. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 68:22 + 46:24
32. Murawski Rafał 1VP0700 HKS Azymut Mochy 70:12 + 48:14
33. Skřipský Tomáš LME0800 SK Los Mělník 77:07 + 55:09
34. Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 81:06 + 59:08
35. Bláha Šimon SJP0700 KČT Slavoj Praha 83:31 + 61:33
36. Bazinek Lukáš ROU0802 SKOB Roudnice nad Labem 85:24 + 63:26
Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka DISK
Hejcman Jaroslav ROU0704 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun DISK
H14
4.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Strýček Jan ADA0503 OOB Spartak Adamov 45:38
2. Brosch Ondřej RBK0606 SK Radioklub Blansko 49:56 + 4:18
3. Knaup Jonas 84D0600 MTV Braunschweig 56:08 + 10:30
4. Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem 56:18 + 10:40
5. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 57:22 + 11:44
6. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 59:55 + 14:17
7. Łącki Jakub 2DP0600 UKS OSiR Góra Kalwaria 60:15 + 14:37
8. Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering 61:01 + 15:23
9. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 63:09 + 17:31
10. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 66:07 + 20:29
11. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 66:44 + 21:06
12. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 68:54 + 23:16
13. Štorek Jan JPV0505 Oddíl OS SK Prostějov 68:57 + 23:19
14. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 69:29 + 23:51
15. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 69:53 + 24:15
16. Hähnel Per 48D0501 OL-Team Wehrsdorf 73:51 + 28:13
17. Meier David VSP0606 USK Praha 75:45 + 30:07
18. Kuc David SCP0600 OK Sparta Praha 77:39 + 32:01
19. Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice 77:41 + 32:03
20. Tichý Hubert DKP0600 Oddíl OB Kotlářka 80:27 + 34:49
21. Nekvasil Jakub DKP0607 Oddíl OB Kotlářka 84:02 + 38:24
22. Václavík Martin SLA0601 SKOB Slaný 85:51 + 40:13
23. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 86:13 + 40:35
24. Kubáč Josef DKL0501 KOB Kladno 89:36 + 43:58
25. Janšo Jakub Karol 0470002 Klub OB ATU Košice 92:55 + 47:17
26. Martinkovič Šimon BBM0503 BETA URSUS Orienteering 97:03 + 51:25
27. Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 99:56 + 54:18
28. Bláha Vojtěch SJP0501 KČT Slavoj Praha 103:33 + 57:55
29. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 104:04 + 58:26
30. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 106:49 + 61:11
31. Dvořák Jakub BBM0502 BETA URSUS Orienteering 113:32 + 67:54
32. Švestka Štěpán KVS0600 SKOB Kobra Vsetín 126:37 + 80:59
33. Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem 139:21 + 93:43
34. Hejcman Jan ROU0504 SKOB Roudnice nad Labem 149:21 + 103:43
Neumann Paul 0030012 Team Hessen DISK
Kalenský Tomáš SUL0600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK
Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno DNS
Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov DNS
H16
5.52 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 41:56
2. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 43:18 + 1:22
3. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 44:07 + 2:11
4. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 44:27 + 2:31
5. Calvet Oliver 42A0400 OLC Währing 45:53 + 3:57
6. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 46:01 + 4:05
7. Knoll Anton 0160001 Bielefelder TG 46:06 + 4:10
8. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 46:39 + 4:43
9. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 46:49 + 4:53
10. Hanousek Matěj RBK0404 SK Radioklub Blansko 48:14 + 6:18
11. Jurčík Tomáš 69S0011 Slovenský zväz rádioamatérov 49:38 + 7:42
12. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:34 + 8:38
13. Muller Wiktor 0300003 UMKS Kwidzyn Polska 50:57 + 9:01
14. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 52:59 + 11:03
15. Raupach Benno 0030015 Team Hessen 54:27 + 12:31
16. Niemann Matti 0030013 Team Hessen 56:36 + 14:40
17. Gregor Jáchym RUZ0400 TJ Růžená 57:28 + 15:32
18. Lange Jonas 32D0420 SV IHW Alex 78 Berlin 57:45 + 15:49
19. Nosáľ Michal 69S0012 Slovenský zväz rádioamatérov 59:46 + 17:50
20. Fousek Matěj RBK0402 SK Radioklub Blansko 60:01 + 18:05
21. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 61:42 + 19:46
22. Novák Daniel RUM0301 ZOOB Rumburk 64:23 + 22:27
23. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 66:52 + 24:56
24. Friebe Jonas 59D0002 OLA TSV Deggendorf 69:49 + 27:53
25. Kuc Radim SCP0400 OK Sparta Praha 79:28 + 37:32
26. Budiský Matej 69S0010 Slovenský zväz rádioamatérov 81:10 + 39:14
27. Karásek Matyáš ZPV0302 KOB ZPV Prostějov 82:58 + 41:02
28. Pravňan Vratko 69S0013 Slovenský zväz rádioamatérov 97:32 + 55:36
29. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 114:56 + 73:00
Peterka Jakub LLI0404 LOK-o Liberec DNS
H18
6.77 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kapischke Arne 88D0004 OK Mark Brandenburg 58:28
2. Geiler Till 0240001 Team Thüringen 61:08 + 2:40
3. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 63:16 + 4:48
4. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 67:45 + 9:17
5. Holfeld Anton 71D0101 USV TU Dresden 70:21 + 11:53
6. Štorek David JPV0202 Oddíl OS SK Prostějov 73:09 + 14:41
7. Klein Marek 71D0102 USV TU Dresden 74:54 + 16:26
8. Grobelny Alex 1VP0200 HKS Azymut Mochy 79:40 + 21:12
9. Hořák Jaroslav LLI0102 LOK-o Liberec 81:09 + 22:41
10. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 85:22 + 26:54
11. Betz Emanuel 0030014 Team Hessen 91:55 + 33:27
12. Kohout Václav DKL0101 KOB Kladno 107:41 + 49:13
13. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 115:26 + 56:58
14. Janeček Ondřej SOB0201 SOBSA 162:07 + 103:39
Porzycz Grzegorz 57P0200 Azymut 45 Gdynia DISK
Heydkamp Jann 0030016 Team Hessen DISK
Postolka Jonáš DKL0100 KOB Kladno DNS
H20
7.22 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein Cedrik 71D9901 USV TU Dresden 53:02
2. Holzhauer Niklas 0030018 Team Hessen 58:55 + 5:53
3. Holzhauer Hendrik 0030017 Team Hessen 59:56 + 6:54
4. von Uckro Friedrich 0030024 Team Hessen 63:57 + 10:55
5. Ogdowski Bartłomiej 57P0000 Azymut 45 Gdynia 71:27 + 18:25
6. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 75:15 + 22:13
7. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 75:18 + 22:16
8. Karásek Adam ZPV0001 KOB ZPV Prostějov 84:04 + 31:02
9. Bauer Leon 88D0001 OK Mark Brandenburg 94:39 + 41:37
10. Janeček Jiří SOB0001 SOBSA 102:13 + 49:11
11. Kubec Michal DOK0103 OK Doksy 108:19 + 55:17
12. Račko Lukáš 69S0009 Slovenský zväz rádioamatérov 111:23 + 58:21
13. Postolka Jáchym DKL9900 KOB Kladno 190:44 + 137:42
Byrczek Jan 14P0000 UKS Kometa Gliwice DNS
H21E
11.24 km, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 74:12
2. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 75:46 + 1:34
3. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 76:29 + 2:17
4. Kretzschmar Matthias 18D9001 Post SV Dresden 78:50 + 4:38
5. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 79:02 + 4:50
6. Seppi Marco 0460001 CUS Bologna 79:25 + 5:13
7. Müller Philipp 18D8800 Post SV Dresden 81:07 + 6:55
8. Goericke Marvin 2JD9100 Berliner TSC 81:56 + 7:44
9. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 84:54 + 10:42
10. Guthier Cedric 0030019 Team Hessen 85:14 + 11:02
11. Jensch Marco 88D0005 OK Mark Brandenburg 91:54 + 17:42
12. Matula Petr ADA8202 OOB Spartak Adamov 94:23 + 20:11
13. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 96:58 + 22:46
14. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:56 + 25:44
15. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 101:24 + 27:12
16. Jankowiak Paweł 1DP8900 Team 360º 104:49 + 30:37
17. Konst Frode 0360001 IL Tyrving 167:26 + 93:14
Zelenin Anatoly 71D9300 USV TU Dresden DISK
Anthony James 0550002 nereg DISK
Knitsch Sebastian 71D9001 USV TU Dresden DISK
Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov DNS
Graumann Leo 23D9600 ESV Lok Berlin-Schöneweide DNS
Galicz Karol 27P8600 BKS Wataha Warszawa DNS
H21A
8.67 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 66:22
2. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 67:57 + 1:35
3. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:05 + 5:43
4. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 72:07 + 5:45
5. Piłkowski Tadeusz 23P9001 OK!Sport Warszawa 74:30 + 8:08
6. Ondřej Šimáček 0380002 PCE 75:18 + 8:56
7. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 75:59 + 9:37
8. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 76:36 + 10:14
9. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 79:45 + 13:23
10. Krasuski Marcin 23P7200 OK!Sport Warszawa 79:46 + 13:24
11. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 80:09 + 13:47
12. Zschaeckel Robin SV IHW Alex 78 Berlin 81:53 + 15:31
13. Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 82:37 + 16:15
14. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 83:27 + 17:05
15. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 84:24 + 18:02
16. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 85:48 + 19:26
17. Lněnička Jakub TUR9201 OOB TJ Turnov 86:25 + 20:03
18. Stehlík Ondrej 69S0020 Slovenský zväz rádioamatérov 86:35 + 20:13
19. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 87:36 + 21:14
20. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 88:23 + 22:01
21. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 89:13 + 22:51
22. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 90:52 + 24:30
23. Hinkel Georg 0250005 OLV Steinberg 91:25 + 25:03
24. Cwalina Karol 23P0000 OK!Sport Warszawa 91:32 + 25:10
25. Budaj Radoslav 0220001 Hurrá team 92:04 + 25:42
25. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 92:04 + 25:42
27. Svoboda Jakub ROU9301 SKOB Roudnice nad Labem 93:42 + 27:20
28. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 93:48 + 27:26
29. Šrubař Michal ASU8606 Magnus Orienteering 94:44 + 28:22
30. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 95:18 + 28:56
31. Tůma Martin LIT8204 KOB Litvínov 95:28 + 29:06
32. Lenk Andreas 71D7301 USV TU Dresden 95:56 + 29:34
33. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 97:04 + 30:42
34. Lužnický Jiří LIT8501 KOB Litvínov 98:33 + 32:11
35. Olunczek Andrej 71D0000 USV TU Dresden 100:14 + 33:52
36. Janischowsky Daniel 0510004 SpVgg Hainsacker 106:43 + 40:21
37. Buk Ondřej ROU0102 SKOB Roudnice nad Labem 108:46 + 42:24
38. Ptáček Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 110:25 + 44:03
39. Janischowsky Fabian 0510003 SpVgg Hainsacker 111:07 + 44:45
40. Buhler Stefan 71D9100 USV TU Dresden 111:23 + 45:01
41. Wolowczyk Michal 4HP9700 UNTS Warszawa 112:14 + 45:52
42. Vríčan Peter 86S8900 Slávia ZU Žilina 115:23 + 49:01
43. Rohel Marek AOV9401 OOB TJ Baník Ostrava 130:45 + 64:23
44. Duda Miroslav ROU8009 SKOB Roudnice nad Labem 133:06 + 66:44
45. Patommel Jens 18D7700 Post SV Dresden 141:09 + 74:47
46. Pelikán Lukáš DKL9802 KOB Kladno 142:36 + 76:14
Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Měrka Roman VIC8308 OB Vizovice DISK
Graumann Bodo 23D8800 ESV Lok Berlin-Schöneweide DISK
Mazurkiewicz Jakub 23P9302 OK!Sport Warszawa DISK
Jalový Vlastimil RBK8604 SK Radioklub Blansko DISK
Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava DNS
H21B
6.76 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lippross Yannic 0030023 Team Hessen 58:12
2. Cruse Franz 24D9100 SV Robotron Dresden 58:56 + 0:44
3. Rychlý Pavel KRN8505 KOS TJ Lokomotiva Krnov 59:37 + 1:25
4. Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 63:33 + 5:21
5. Steube Michael 0030022 Team Hessen 65:31 + 7:19
6. Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 65:53 + 7:41
7. Kalisiak Dawid 66P0002 UKS Azymut Pabianice 66:25 + 8:13
8. Moravec Marek LPU8811 OK Lokomotiva Pardubice 67:03 + 8:51
9. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 68:30 + 10:18
10. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 68:50 + 10:38
11. Janischowsky Lukas 0510005 SpVgg Hainsacker 68:52 + 10:40
12. Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 68:58 + 10:46
13. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:59 + 10:47
14. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 69:12 + 11:00
15. Lehár Adam LPU9114 OK Lokomotiva Pardubice 70:20 + 12:08
16. Kuriak Jakub 69S0001 Slovenský zväz rádioamatérov 75:46 + 17:34
17. Košut Martin 69S0003 Slovenský zväz rádioamatérov 76:33 + 18:21
18. Urbaniak Jerzy 58P9800 Ks Spójnia Warszawa 78:54 + 20:42
19. Novák Jan VLI9300 Slavia Liberec orienteering 81:13 + 23:01
20. Karch Peter 0490001 Klub OB Sokol Pezinok 81:57 + 23:45
21. Łubis Michał 66P8501 UKS Azymut Pabianice 82:01 + 23:49
22. Straka Tomáš SLA9702 SKOB Slaný 83:52 + 25:40
23. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 83:57 + 25:45
24. Schenker Moritz SV IHW Alex 78 Berlin 87:23 + 29:11
25. Krupa Łukasz 2DP9000 UKS OSiR Góra Kalwaria 88:08 + 29:56
26. Šnyrch Marek OOL8700 SK Haná orienteering 88:30 + 30:18
27. Král Adam 69S0002 Slovenský zväz rádioamatérov 89:05 + 30:53
28. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 90:02 + 31:50
29. Schumann Lukas 0030021 Team Hessen 90:48 + 32:36
30. Knoblauch Albrecht 71D9900 USV TU Dresden 91:03 + 32:51
31. Schmotz Martin 71D8201 USV TU Dresden 91:37 + 33:25
32. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:53 + 33:41
33. Štěpán Marek OOL8900 SK Haná orienteering 94:30 + 36:18
34. Knotek Kamil 0120001 bez klubu 99:54 + 41:42
35. Campmany Victor SV IHW Alex 78 Berlin 100:12 + 42:00
36. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 105:44 + 47:32
37. Krejbich Daniel TJP9901 TJ Sokol Troja 106:27 + 48:15
38. Kavan Tomáš TBM8603 KOS TJ Tesla Brno 107:32 + 49:20
39. Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice 113:47 + 55:35
40. Szondi András 0530004 Kecskeméti Önkormányzati SZ. S 121:29 + 63:17
41. Šunda Marek 9QC9200 Neregistrovaní - Šunda 123:37 + 65:25
Cuninka Ján 69S0004 Slovenský zväz rádioamatérov DISK
Karlík Jan TBM8809 KOS TJ Tesla Brno DISK
Havránek Štěpán Neregistrovaní DNS
H35A
7.60 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bader Leif 18D8201 Post SV Dresden 51:51
2. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 59:47 + 7:56
3. Neumann Josef TUR8407 OOB TJ Turnov 64:20 + 12:29
4. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 64:35 + 12:44
5. Badura Václav SKV8101 TJ Slovan Karlovy Vary 66:38 + 14:47
6. Souček Tomáš SHK8200 OK Slavia Hradec Králové 67:40 + 15:49
7. Kovář Jindřich MAS6800 KČT Aš 68:28 + 16:37
8. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 69:07 + 17:16
9. Kalenský Pavel SUL7600 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 71:05 + 19:14
10. Łącki Łukasz 2DP8200 UKS OSiR Góra Kalwaria 72:52 + 21:01
11. Richter Alexander 18D8301 Post SV Dresden 73:20 + 21:29
12. Schwartz Tobias 2JD8000 Berliner TSC 73:32 + 21:41
13. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 77:16 + 25:25
14. Žitný Tomáš SMB6401 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 77:56 + 26:05
15. Trávníček Tomáš VLI8202 Slavia Liberec orienteering 78:31 + 26:40
16. Všetečka Michal 4FC7500 Neregistrovaní ARCH 79:34 + 27:43
17. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 81:14 + 29:23
18. Hašek Jakub 0370001 Haskovi 81:23 + 29:32
19. Brosch Petr RBK7111 SK Radioklub Blansko 82:08 + 30:17
20. Karásek Martin ZPV7301 KOB ZPV Prostějov 88:32 + 36:41
21. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 88:36 + 36:45
22. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 89:54 + 38:03
23. Pesničák Jan SMR7902 SNS Smržovka 90:07 + 38:16
24. Choutka Jaroslav SOB6301 SOBSA 91:58 + 40:07
25. Kraemer Peter 18D8400 Post SV Dresden 94:00 + 42:09
26. Ženíšek Radek SUL7601 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 94:49 + 42:58
27. Valenčík Radim 97C7900 Neregistrovaní 104:16 + 52:25
28. Roessler Karsten 19D8000 SSV Planeta Radebeul 105:34 + 53:43
29. Bém Robert 3CX7700 Neregistrovaní ARCH 131:01 + 79:10
Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice DISK
Heller Jiří ROU7708 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Hrouza Jan KRN8100 KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka DNS
Körschgen Hagen 0150002 Skizunft Wiesbaden DNS
H35B
5.77 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doetsch Jakob 0250011 OLV Steinberg 51:31
2. Volkov Alexander 38S8000 Slávia ŽU Žilina 55:27 + 3:56
3. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 56:49 + 5:18
4. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 61:13 + 9:42
5. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 62:38 + 11:07
6. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 63:04 + 11:33
7. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 63:35 + 12:04
8. Peteráč Zdeněk VLI7802 Slavia Liberec orienteering 65:56 + 14:25
9. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 69:46 + 18:15
10. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 71:12 + 19:41
11. Hrádek Tomáš ROU8301 SKOB Roudnice nad Labem 72:41 + 21:10
12. Podhrázský Zbyšek ZBM8202 SK Žabovřesky Brno 82:02 + 30:31
13. Lischka Martin 1KC8200 Neregistrovaní ARCH 85:08 + 33:37
14. Kroupa Václav TTR8003 OOB Třebíč 94:53 + 43:22
15. Sixta Martin MOV7601 SKOB Ostrava 110:35 + 59:04
Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Bubela Tomáš ASU8101 Magnus Orienteering DNS
H40A
7.54 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittmann Robert 19D7901 SSV Planeta Radebeul 58:08
2. Golinowski Pawel POL ind 66:55 + 8:47
3. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 68:34 + 10:26
4. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 70:30 + 12:22
5. Poborský Petr EKP7500 VŠTJ Ekonom Praha 74:43 + 16:35
6. Pachner Pavel CHA7501 OK Chrastava 75:24 + 17:16
7. Knaup Jan 84D7700 MTV Braunschweig 77:41 + 19:33
8. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 79:56 + 21:48
9. Adorján Péter 2JD7300 Berliner TSC 81:16 + 23:08
10. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 86:30 + 28:22
11. Bureš Michal VLI7601 Slavia Liberec orienteering 86:58 + 28:50
12. Pospíšil Radek TJP7802 TJ Sokol Troja 100:27 + 42:19
13. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 100:45 + 42:37
14. Vlček Jiří VIC7700 OB Vizovice 100:47 + 42:39
15. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 103:57 + 45:49
16. Krüger Ronny 3LD7900 Berliner Turnerschaft 107:36 + 49:28
17. Braatz Frank SV IHW Alex 78 Berlin 121:45 + 63:37
18. Koman Marek 27S7902 Farmaceut Bratislava 125:56 + 67:48
19. Friebe Christian 59D0001 OLA TSV Deggendorf 138:20 + 80:12
Plesiński Mariusz 0230002 POL ind DISK
Kühschelm Leopold 3LD7901 Berliner Turnerschaft DNS
Hill Richard 21G7600 Airienteers DNS
Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno DNS
H40B
5.39 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vilém Stanislav VLI7703 Slavia Liberec orienteering 51:37
2. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 55:20 + 3:43
3. Straka Lukáš SLA7002 SKOB Slaný 59:39 + 8:02
4. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 59:42 + 8:05
5. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 60:44 + 9:07
6. Fousek Martin RBK7801 SK Radioklub Blansko 61:10 + 9:33
7. Matoušek Martin SLA7100 SKOB Slaný 61:20 + 9:43
8. Ekert Vladimír VLI7600 Slavia Liberec orienteering 61:21 + 9:44
9. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 69:16 + 17:39
10. Toman Ondřej LBM7517 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 69:30 + 17:53
11. Cermak Patrik 17S7700 Ekonom Banska Bystrica 78:34 + 26:57
12. Zápotocký Luboš SLA7500 SKOB Slaný 79:56 + 28:19
13. Hrstka Pavel SLA7501 SKOB Slaný 84:21 + 32:44
14. Good Martin SBR7800 SKOB Bruntál 87:39 + 36:02
15. Grisa Petr SLA7600 SKOB Slaný 90:07 + 38:30
16. Beran Jaroslav SLA7601 SKOB Slaný 90:43 + 39:06
17. Hančl Martin ROU7601 SKOB Roudnice nad Labem 106:54 + 55:17
18. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 108:36 + 56:59
19. Spejchal Petr BOR7512 OK Jiskra Nový Bor 118:23 + 66:46
Jadviščok Ladislav UOL7700 SOB Olomouc DISK
Greschner Luboš ASU7848 Magnus Orienteering DNS
H45A
6.76 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stene Per Oyvind 0080001 Nydalens Skiklub 49:23
2. Schmiedeberg Nils 45D6701 SV Turbine Neubrandenburg 51:26 + 2:03
3. Stokseth Oyvind 0310001 Halden skiklubb 52:39 + 3:16
4. Hajdu Martin 12H7002 Tipo Orienteering Club 52:53 + 3:30
5. Šafařík Ivo OPI7402 Orientační sporty Písek 54:19 + 4:56
6. Schmid Kurt 0180004 Ulu’s Reisewelt 54:42 + 5:19
7. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 55:11 + 5:48
8. Błachut Igor 53P7300 Team 360° 59:15 + 9:52
9. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 63:05 + 13:42
10. Svoboda Jan BOR7200 OK Jiskra Nový Bor 63:13 + 13:50
11. Bleidorn Stefan SV IHW Alex 78 Berlin 63:29 + 14:06
12. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 63:52 + 14:29
13. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 64:53 + 15:30
14. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 65:23 + 16:00
15. Klose Sven 71D7000 USV TU Dresden 65:38 + 16:15
16. Lange Udo 32D7120 SV IHW Alex 78 Berlin 65:52 + 16:29
17. Švestka Vítězslav KVS7301 SKOB Kobra Vsetín 66:21 + 16:58
18. Porubský Július 66S7300 ŠK Triturus Nitra 67:23 + 18:00
19. Puchegger Stephan 0040005 OJE Wappler 67:31 + 18:08
20. Cherniavsky Sergey 0140002 SRC Peleng 69:45 + 20:22
21. Röhner Uwe SV IHW Alex 78 Berlin 70:42 + 21:19
22. Knoll Thies 0160004 Bielefelder TG 72:46 + 23:23
23. Srb Alexander 0040002 OJE Wappler 73:01 + 23:38
24. Novák Petr RUM7401 ZOOB Rumburk 73:11 + 23:48
25. Křístek Lukáš 0190001 neregROZ 75:44 + 26:21
26. Szlávik Zoltán 12H7300 Tipo Orienteering Club 76:10 + 26:47
27. Krasuski Bartłomiej 53P7000 Team 360° 77:40 + 28:17
28. Finkenstaedt Björn 26D6800 OLV Potsdam 78:01 + 28:38
29. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 78:04 + 28:41
30. Komín David PGP7405 SK Praga 81:14 + 31:51
31. Severýn Otto VLI7402 Slavia Liberec orienteering 85:33 + 36:10
32. Murawski Piotr 1VP7302 HKS Azymut Mochy 88:23 + 39:00
33. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 89:19 + 39:56
34. Scherrer Benno 0010004 OLG Chur 93:43 + 44:20
35. Zámečník Pavel 3VX7200 Neregistrovaní ARCH 98:33 + 49:10
36. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 111:17 + 61:54
Nejedlo David LLI7100 LOK-o Liberec DISK
Rütti Matthias 3PX7200 OLG Herzogenbuchsee DNS
H45B
4.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Jan TBM6709 KOS TJ Tesla Brno 45:51
2. Šimša Jaromír MFP7100 Matfyz Praha 50:04 + 4:13
3. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 51:27 + 5:36
4. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 51:29 + 5:38
5. Behrendt Claas 0250001 OLV Steinberg 53:11 + 7:20
6. Harazin Martin VLI7400 Slavia Liberec orienteering 53:46 + 7:55
7. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 53:51 + 8:00
8. Kunz Petr OTK6910 OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:43 + 8:52
9. Novák Oldřich DKP7202 Oddíl OB Kotlářka 54:45 + 8:54
10. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:26 + 9:35
11. Kohoutek Oldřich BSO7100 KOB Baník Sokolov 56:03 + 10:12
12. Dušek Vladimír TBM7400 KOS TJ Tesla Brno 56:09 + 10:18
13. Průšek Petr STB7000 TJ Stadion Nový Bor 58:27 + 12:36
14. Kligl Vladislav TBM6910 KOS TJ Tesla Brno 60:30 + 14:39
15. Červený Mojmír ROU7402 SKOB Roudnice nad Labem 61:06 + 15:15
16. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 61:09 + 15:18
17. Ždimera Zdeněk LME7000 SK Los Mělník 62:27 + 16:36
18. Buk Jiří ROU6901 SKOB Roudnice nad Labem 63:24 + 17:33
19. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 64:00 + 18:09
20. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:20 + 19:29
21. Dankó István 12H6900 Tipo Orienteering Club 68:06 + 22:15
22. Dvořák Miloš BBM7300 BETA URSUS Orienteering 68:41 + 22:50
23. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 68:46 + 22:55
24. Sliva Jan SCP7300 OK Sparta Praha 71:00 + 25:09
25. Marszałek Marcin 23P7000 OK!Sport Warszawa 71:07 + 25:16
26. Krejčí Ladislav ROU7301 SKOB Roudnice nad Labem 73:12 + 27:21
27. Hájek Jan TUV7301 SOK TJ Turnov 74:03 + 28:12
28. Molnár Attila 12H7001 Tipo Orienteering Club 82:54 + 37:03
29. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 97:19 + 51:28
30. Kapoun Luděk 0280001 neregistrovaný 2 108:31 + 62:40
H50A
6.33 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadílek Martin VIC6901 OB Vizovice 53:55
2. Ruppenthal Marcel 0010001 OLG Chur 54:46 + 0:51
3. Zschaeckel Raik SV IHW Alex 78 Berlin 55:20 + 1:25
4. Lubs Alexander 71D6700 USV TU Dresden 55:28 + 1:33
5. Hradecký Jaroslav DOK6300 OK Doksy 57:24 + 3:29
6. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 58:21 + 4:26
7. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 58:24 + 4:29
8. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 59:21 + 5:26
9. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 60:06 + 6:11
10. Zelenin Andrej 29D6600 USG Chemnitz 60:17 + 6:22
11. Olisauskas Raimondas 2JD6601 Berliner TSC 63:15 + 9:20
12. Brettschneider Uwe 13D6800 Kaulsdorfer OLV Berlin 63:31 + 9:36
13. Noiman Ziv 0090001 Lev Hasharon Menashe 63:39 + 9:44
14. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 64:56 + 11:01
15. Drechsel Michael 71D6504 USV TU Dresden 65:16 + 11:21
16. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:23 + 12:28
17. Demmig Sven 13D6601 Kaulsdorfer OLV Berlin 66:45 + 12:50
18. Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 69:35 + 15:40
19. Knitsch Wolfram 57D6500 Post-SV Chemnitz 69:39 + 15:44
20. Urbaniak Krzysztof 58P6700 Ks Spójnia Warszawa 69:59 + 16:04
21. Göschl Erich 42A6600 OLC Währing 70:31 + 16:36
22. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 73:27 + 19:32
23. Reisenberger Roland 42A6800 OLC Währing 74:17 + 20:22
24. Janischowsky Klemens 0510001 SpVgg Hainsacker 76:05 + 22:10
25. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:02 + 23:07
26. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 78:52 + 24:57
27. Halač Jaro 0290001 Outdoor Praha 79:04 + 25:09
28. Hejna Stanislav LLI6900 LOK-o Liberec 80:54 + 26:59
29. Raupach Peter 0250006 OLV Steinberg 81:56 + 28:01
30. Hošek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 85:02 + 31:07
31. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 85:30 + 31:35
32. Mieske Frank 13D6702 Kaulsdorfer OLV Berlin 85:54 + 31:59
33. Sklenář Josef SBR6601 SKOB Bruntál 87:33 + 33:38
34. Scheuermann Jürgen 19D6901 SSV Planeta Radebeul 88:06 + 34:11
35. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 91:02 + 37:07
36. Pavlů Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 97:53 + 43:58
37. Ženíšek Jan SUL4701 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 107:30 + 53:35
Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov DISK
Rossberg Veit 29D6500 USG Chemnitz DISK
Dobeš Václav KPY5701 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Málek Martin CST6501 OB Strakonice DNS
H50B
4.17 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bláha Jan SJP6800 KČT Slavoj Praha 49:44
2. Vogl Roland 16D6800 SV Mietraching 49:56 + 0:12
3. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 55:15 + 5:31
4. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 64:00 + 14:16
5. Nemec Juraj 17S1401 Ekonom Banska Bystrica 65:54 + 16:10
6. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 65:57 + 16:13
7. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 68:15 + 18:31
8. Štorek Petr JPV6505 Oddíl OS SK Prostějov 70:51 + 21:07
9. Ščehovič Roman 17S6400 Ekonom Banska Bystrica 72:09 + 22:25
10. Votava Petr KNC6602 Sokol Kostelec n. Č. l. 74:39 + 24:55
11. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 76:04 + 26:20
12. Beneš Jan DKL6600 KOB Kladno 79:33 + 29:49
13. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 85:25 + 35:41
14. Lovas Zoltán 0530003 Kecskeméti Önkormányzati SZ. S 85:44 + 36:00
15. Řezáč Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 85:53 + 36:09
16. Patočka Petr BBM6300 BETA URSUS Orienteering 86:11 + 36:27
17. Mika Ladislav TBM6801 KOS TJ Tesla Brno 86:31 + 36:47
18. Bringezu Dirk 26D6900 OLV Potsdam 88:05 + 38:21
19. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 111:18 + 61:34
20. Pelikán Daniel JPV6800 Oddíl OS SK Prostějov 118:41 + 68:57
H55
5.22 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 45:54
2. Herashchenko Valerij 0140005 SRC Peleng 47:44 + 1:50
3. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:15 + 3:21
4. Zimmermann Gerd 19D6100 SSV Planeta Radebeul 53:08 + 7:14
5. Nieke Hagen 71D6300 USV TU Dresden 53:42 + 7:48
6. Vrubel Karel TZL6401 SKOB Zlín 54:45 + 8:51
7. Jensch Fred 88D0002 OK Mark Brandenburg 57:34 + 11:40
8. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 60:16 + 14:22
9. Wiedenfeld Frank 19D0001 SSV Planeta Radebeul 60:55 + 15:01
10. Graumann Bernd 23D6100 ESV Lok Berlin-Schöneweide 61:18 + 15:24
11. Buhler Gerhard-Michael 71D6200 USV TU Dresden 61:29 + 15:35
12. Käding Bernd 13D6400 Kaulsdorfer OLV Berlin 62:24 + 16:30
13. Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 63:41 + 17:47
14. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 63:49 + 17:55
15. Wolowczyk Marek 4HP6300 UNTS Warszawa 63:59 + 18:05
16. Šimeček Jozef 69S0014 Slovenský zväz rádioamatérov 64:27 + 18:33
17. Hinkel Udo 24D6551 SV Robotron Dresden 65:31 + 19:37
18. Kapischke Andreas 88D0003 OK Mark Brandenburg 70:06 + 24:12
19. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 70:31 + 24:37
20. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 70:35 + 24:41
21. Jaroš Vojtěch ZPV5706 KOB ZPV Prostějov 76:42 + 30:48
22. Porzycz Jerzy 57P6100 Azymut 45 Gdynia 77:00 + 31:06
23. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:44 + 31:50
24. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 78:25 + 32:31
25. Mareš Hynek JEN6101 OB Jenišovice 79:03 + 33:09
26. Janšo Karol 0470001 Klub OB ATU Košice 81:49 + 35:55
27. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 86:18 + 40:24
28. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 86:28 + 40:34
29. Šťastný Pavel 0200002 Neregistr020 106:26 + 60:32
30. Mellan Martin TUV6304 SOK TJ Turnov 108:34 + 62:40
31. Roessler Udo 59D0004 OLA TSV Deggendorf 115:44 + 69:50
Melichar Jaromír LLI6301 LOK-o Liberec DISK
H60
4.56 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:16
2. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 56:11 + 2:55
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 58:24 + 5:08
4. Aeschlimann Ulu 0180003 Ulu’s Reisewelt 60:11 + 6:55
5. Neumann Jaroslav STE5902 SK SKI-OB Šternberk 60:28 + 7:12
6. Krylov Boris 54R5701 PionerSK 61:03 + 7:47
7. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 66:21 + 13:05
8. Solovev Mikhail 54R5600 PionerSK 68:01 + 14:45
9. Movko Sergei 57P5500 Azymut 45 Gdynia 71:27 + 18:11
10. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 72:07 + 18:51
11. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 72:32 + 19:16
12. Ansorge Ronald 24D5900 SV Robotron Dresden 73:50 + 20:34
13. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 74:00 + 20:44
14. Ryšavý Jiří OOP5803 TJ Opava 75:05 + 21:49
15. Howald Martin 3PX5600 OLG Herzogenbuchsee 76:03 + 22:47
16. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 77:48 + 24:32
17. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 77:53 + 24:37
18. Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden 81:02 + 27:46
19. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 81:19 + 28:03
20. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 81:59 + 28:43
21. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 84:28 + 31:12
22. Kohler Hans 0180007 Ulu’s Reisewelt 84:29 + 31:13
23. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 86:53 + 33:37
24. Knotek Kamil OLP5701 PSK Olymp Praha 90:38 + 37:22
25. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:05 + 40:49
26. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 104:00 + 50:44
27. Janošík Zdeněk UOL5600 SOB Olomouc 108:33 + 55:17
28. Kretzschmar Frank 82D5900 OLV Weimar 111:47 + 58:31
29. Schmutterer Peter 71D5800 USV TU Dresden 112:54 + 59:38
30. Jalový Jaroslav RBK5719 SK Radioklub Blansko 115:48 + 62:32
31. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 124:09 + 70:53
32. Miroshnichenko Viktor 54R5700 PionerSK 137:22 + 84:06
Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice DISK
Frey Beat 0180006 Ulu’s Reisewelt DISK
Junek Petr STH5501 SK Studenec DISK
Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H65
4.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 47:54
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 48:18 + 0:24
3. Juřeník Josef MOV5201 SKOB Ostrava 52:26 + 4:32
4. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 53:04 + 5:10
5. Conrad Helmut 71D4000 USV TU Dresden 53:11 + 5:17
6. Tonn Konrad 19D5300 SSV Planeta Radebeul 54:03 + 6:09
7. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 54:21 + 6:27
8. Fadum Oivind 45N5200 Botne SK 55:23 + 7:29
9. Härtelt Helmut 19D0002 SSV Planeta Radebeul 56:19 + 8:25
10. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 56:47 + 8:53
11. Gurka Jiří TUV4601 SOK TJ Turnov 57:14 + 9:20
12. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 57:39 + 9:45
13. Hrouza Jan KRN5401 KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:30 + 10:36
14. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 59:26 + 11:32
15. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:21 + 13:27
16. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 61:30 + 13:36
17. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 61:57 + 14:03
18. Jelínek Vít TZL5102 SKOB Zlín 62:03 + 14:09
19. Josi Urs 3PX5300 OLG Herzogenbuchsee 62:07 + 14:13
20. Kivikas Arvo 0100001 Ilves 63:45 + 15:51
21. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 65:03 + 17:09
22. Robotka Libor PBM5303 TJ Spartak 1. Brněnská 65:06 + 17:12
23. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 67:40 + 19:46
24. Schoepf Thomas 3PX5100 OLG Herzogenbuchsee 69:07 + 21:13
25. Chotětický Václav DKL5202 KOB Kladno 69:19 + 21:25
26. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 70:09 + 22:15
27. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 70:35 + 22:41
28. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 70:56 + 23:02
29. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 71:13 + 23:19
30. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 73:54 + 26:00
31. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 74:16 + 26:22
32. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 75:59 + 28:05
33. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 80:51 + 32:57
34. Arsentiev Viktor 12R0001 OK Kaliningrad 81:12 + 33:18
35. Ender Volker 43D5000 HSG Turbine Zittau 88:47 + 40:53
36. Bednář Jan UOL5402 SOB Olomouc 90:07 + 42:13
37. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 92:34 + 44:40
38. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 95:42 + 47:48
39. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 99:17 + 51:23
40. Jadviščok Ladislav UOL5101 SOB Olomouc 105:50 + 57:56
41. Weiner George OOB TJ Lokomotiva Teplice 112:44 + 64:50
Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov DNS
Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice DNS
H70
3.46 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:36
2. Genderjahn Ludwig 18D0001 Post SV Dresden 59:33 + 7:57
3. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 59:43 + 8:07
4. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 60:33 + 8:57
5. Frenzel Michael 23D4300 ESV Lok Berlin-Schöneweide 61:29 + 9:53
6. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 66:27 + 14:51
7. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 70:13 + 18:37
8. Böhm Eduard 17A4800 ASKÖ Salzburg/Henndorf 70:58 + 19:22
9. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 71:15 + 19:39
10. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 78:58 + 27:22
11. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 81:43 + 30:07
12. Siegenthaler Fritz 0180001 Ulu’s Reisewelt 85:47 + 34:11
13. Dokoupil Vladimír VBM4806 VSK Mendelu Brno 92:03 + 40:27
14. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 96:06 + 44:30
15. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 99:10 + 47:34
16. Dubský Josef SUL4700 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 99:16 + 47:40
17. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 99:40 + 48:04
18. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 111:22 + 59:46
19. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 116:49 + 65:13
20. Kocbach Ladislav 17N4600 Bergens TF 121:50 + 70:14
21. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 127:59 + 76:23
22. Dvořák Jaromír TUR4600 OOB TJ Turnov 131:55 + 80:19
Müller Rainer USV TU Dresden DISK
Procházka Jan TBM4907 KOS TJ Tesla Brno DNS
H75
2.74 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:48
2. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 56:36 + 0:48
3. Novotný František PUL4200 OOB USK Slavie Ústí n.L. 59:50 + 4:02
4. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 63:06 + 7:18
5. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 64:00 + 8:12
6. Paul Josef DCE4401 KOB Dobřichovice 65:55 + 10:07
7. Trolsrud Thorolf 45N4400 Botne SK 69:26 + 13:38
8. Dufek Jan TBM4231 KOS TJ Tesla Brno 77:42 + 21:54
9. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 78:34 + 22:46
10. Heinemann Rolf SV Robotron Dresden 83:10 + 27:22
11. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 107:22 + 51:34
Lange Horst 32D4020 SV IHW Alex 78 Berlin DNS
H80
2.59 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 56:56
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 62:11 + 5:15
3. Bláha Svatopluk SJP3501 KČT Slavoj Praha 85:27 + 28:31
4. Kempf Adolf 15C2600 KTV Altdtorf 88:45 + 31:49
5. Andris Kalnins 39L3800 RIGA SENIORS 111:37 + 54:41
HDR
2.33 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Harazinová Kateřina VLI1255 Slavia Liberec orienteering 21:02
2. Všetečková Dora 4FC1050 Neregistrovaní ARCH 26:46 + 5:44
3. Wespi Mats 3PX1200 OLG Herzogenbuchsee 26:48 + 5:46
4. Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný 27:27 + 6:25
5. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 27:44 + 6:42
5. Všetečková Stela 4FC1250 Neregistrovaní ARCH 27:44 + 6:42
7. Novák Jiří TUV1004 SOK TJ Turnov 28:19 + 7:17
8. Bradáčová Hana ROU1250 SKOB Roudnice nad Labem 29:14 + 8:12
9. Harazinová Zuzana VLI0650 Slavia Liberec orienteering 29:30 + 8:28
10. Votava Jan 0260002 DSVJ 30:03 + 9:01
11. Vošlajer Zdeněk LME1200 SK Los Mělník 30:23 + 9:21
12. Oskar Stene 0080003 Nydalens Skiklub 32:23 + 11:21
13. Krátká Vanda NER 33:03 + 12:01
14. Uhlířová Marie LBE0950 TJ Lokomotiva Beroun 33:08 + 12:06
15. Löhning Lisa 71D1150 USV TU Dresden 34:30 + 13:28
16. Uhlířová Eliška LBE1150 TJ Lokomotiva Beroun 34:50 + 13:48
17. Van Dongen Annemiek Oddíl OB Kotlářka 34:58 + 13:56
18. Kunst Miroslav SLA1101 SKOB Slaný 35:47 + 14:45
19. Štrossová Karolína DCE1250 KOB Dobřichovice 36:04 + 15:02
20. Šiler Štěpán PDY1101 Běhej Poděbrady 36:17 + 15:15
21. Honsová Magda TJN1150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:30 + 15:28
22. Valenčíkovi Helena a Martin 97C1250 Neregistrovaní 36:45 + 15:43
23. Jalová Kristýna RBK1150 SK Radioklub Blansko 36:50 + 15:48
24. Hejcmanová Amálie ROU1251 SKOB Roudnice nad Labem 37:25 + 16:23
25. Adorján Vera Lotte 2JD1150 Berliner TSC 37:45 + 16:43
25. Moraweck Hannah 1VD1050 SG Zittau Süd 37:45 + 16:43
27. Turková Klára SKV1151 TJ Slovan Karlovy Vary 38:01 + 16:59
28. Pospíšil Jakub Báječné ženy v orientačním běh 38:03 + 17:01
29. Harazinová Tereza VLI0850 Slavia Liberec orienteering 38:18 + 17:16
30. Vlašímská Anna SKV1251 TJ Slovan Karlovy Vary 39:02 + 18:00
31. Kušičková Jolana 0480002 T.J. Sokol Horní Jelení 40:14 + 19:12
32. Podhrázský David 0050001 Maláči 42:36 + 21:34
33. Kroupa Otto TTR1402 OOB Třebíč 42:47 + 21:45
34. Karafiát Dominik Neregistrovaní 43:18 + 22:16
35. Karafiátová Kamila NER 45:03 + 24:01
36. Skřipský Vojtěch LME1001 SK Los Mělník 45:42 + 24:40
37. Dobiáš Jaromír ROU1101 SKOB Roudnice nad Labem 46:14 + 25:12
38. Procházka Ferdinand ADA1001 OOB Spartak Adamov 46:30 + 25:28
39. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 47:42 + 26:40
40. Krüger Náya Livia 3LD1450 Berliner Turnerschaft 48:08 + 27:06
41. Knaupová Anna GER84D MTV Braunschweig 49:52 + 28:50
42. Strýček Matěj Neregistrovaní 50:02 + 29:00
43. Bednář Richard UOL1400 SOB Olomouc 50:32 + 29:30
44. Michalíková Sára DOB0850 KOB Dobruška 52:12 + 31:10
45. Zeman Annabel DCE1850 KOB Dobřichovice 52:23 + 31:21
45. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 52:23 + 31:21
47. Šimek Přemysl LME1400 SK Los Mělník 53:13 + 32:11
48. Gregorová Magdalena DKP1158 Oddíl OB Kotlářka 55:12 + 34:10
49. Jalový Kryštof RBK1401 SK Radioklub Blansko 56:05 + 35:03
50. Svítilová Veronika BZP1550 Báječné ženy v orientačním běhu 57:04 + 36:02
51. Knotková Viktorie 0120003 bez klubu 57:09 + 36:07
52. Rychlý Jakub KRN1500 KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:31 + 36:29
53. Krejčiříková Kamila BBM1550 BETA URSUS Orienteering 62:50 + 41:48
54. Robotková Tereza Neregistrovaní 64:49 + 43:47
55. Ramachová Michaela Neregistrovaní 64:56 + 43:54
56. Hájek Jan BBM1401 BETA URSUS Orienteering 65:10 + 44:08
57. Stehlík Šimon 69S0022 Slovenský zväz rádioamatérov 67:16 + 46:14
58. Stehlík Jakub 69S0021 Slovenský zväz rádioamatérov 68:05 + 47:03
59. Hájková Klára BBM1050 BETA URSUS Orienteering 71:46 + 50:44
60. Krejčiříková Zuzana BBM1150 BETA URSUS Orienteering 71:48 + 50:46
61. Budaj Oliver Hurrá team 74:43 + 53:41
62. Zubíček Šimon Neregistrovaní 77:25 + 56:23
63. Van Dongen Tim Oddíl OB Kotlářka 87:50 + 66:48
64. Januszewicz Jan 57P1001 Azymut 45 Gdynia 88:46 + 67:44
65. Dobiášová Eliška ROU1150 SKOB Roudnice nad Labem 95:08 + 74:06
66. Zedník Štěpán Neregistrovaní 99:54 + 78:52
67. Dvořák David ABM0702 KOB ALFA Brno 124:51 + 103:49
Forštová Linda DOR1350 OK Dobříš DISK
Stokseth Troy 0310003 Halden skiklubb DNS
Brychtová Lucie JHB1352 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DNS
Seppi Matteo NER DNS
Good Marie SBR1250 SKOB Bruntál DNS
P
2.92 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Robotka Jan Neregistrovaní 28:33
2. Vörösová Markéta LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 32:08 + 3:35
3. Strýček Jiří ADA6701 OOB Spartak Adamov 33:06 + 4:33
4. Šujanová Kateřina RBK7851 SK Radioklub Blansko 33:56 + 5:23
5. Cruse Katrin Neregistrovaní 34:04 + 5:31
6. Ramachová Magda Neregistrovaní 34:27 + 5:54
7. Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering 37:02 + 8:29
8. Turková Martina SKV7852 TJ Slovan Karlovy Vary 37:33 + 9:00
9. Kapounová Ivana 0280002 neregistrovaný 2 37:56 + 9:23
10. Kleinová Petra NER 39:22 + 10:49
11. Cruse Sina 24D9350 SV Robotron Dresden 42:21 + 13:48
12. Beran Šimon SLA0504 SKOB Slaný 44:18 + 15:45
13. Miturová Radka MLA6552 MLOK Mariánské Lázně 45:06 + 16:33
14. Havlas Jakub Neregistrovaní 45:46 + 17:13
15. Baštová Jana DOR7452 OK Dobříš 47:23 + 18:50
16. Berchová Kateřina LME7451 SK Los Mělník 47:54 + 19:21
17. Dolejší Miloš DOK6700 OK Doksy 48:12 + 19:39
18. Hájková Michaela BBM7750 BETA URSUS Orienteering 49:38 + 21:05
19. Pfaffová Veronika Neregistrovaní 49:52 + 21:19
20. Šestáková Barbora Neregistrovaní 51:45 + 23:12
21. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:47 + 24:14
22. Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering 53:39 + 25:06
23. Korberová Lenka JHB8452 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:07 + 25:34
23. Hladíková Andrea RUM7151 ZOOB Rumburk 54:07 + 25:34
25. Drahoňovská Petra TUR7455 OOB TJ Turnov 54:26 + 25:53
26. Pocnerová Zuzana ROU8000 SKOB Roudnice nad Labem 55:14 + 26:41
27. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB ALFA Brno 56:13 + 27:40
28. Porubská Andrea 66S7650 ŠK Triturus Nitra 56:23 + 27:50
29. Buková Zdeňka ROU7051 SKOB Roudnice nad Labem 56:53 + 28:20
30. Svobodová Nela SLA1051 SKOB Slaný 57:13 + 28:40
31. Volencová Ivana OTK5250 OOB TJ Jiskra Otrokovice 57:16 + 28:43
32. Blažková Karolína TUR0851 OOB TJ Turnov 57:32 + 28:59
33. Matušková Kateřina RBK7474 SK Radioklub Blansko 58:32 + 29:59
34. Robotková Lenka PBM5451 TJ Spartak 1. Brněnská 58:57 + 30:24
35. Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov 59:09 + 30:36
36. Werrmann Tobias OLV Steinberg 59:57 + 31:24
37. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 59:59 + 31:26
38. Coufal Kryštof ROU0603 SKOB Roudnice nad Labem 60:59 + 32:26
39. Neumannová Carla DOK0851 OK Doksy 61:27 + 32:54
40. Nyppertová Hana ROU71xx SKOB Roudnice nad Labem 61:59 + 33:26
41. Davidová Jana Neregistrovaní 62:05 + 33:32
42. Synková Šárka DOK7650 OK Doksy 63:20 + 34:47
43. Good Eliška SBR0550 SKOB Bruntál 63:47 + 35:14
44. Čermák Láďa Neregistrovaní 64:12 + 35:39
45. Beneš Ondřej Neregistrovaní 64:42 + 36:09
46. Svoboda Matěj BOR0600 OK Jiskra Nový Bor 64:54 + 36:21
47. Ilona Monika Neregistrovaní 68:08 + 39:35
48. Engelthal Vojta Neregistrovaní 68:45 + 40:12
49. Štěpánová Michaela 6KC2222 Neregistrovaní 68:52 + 40:19
50. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 69:21 + 40:48
51. Musílková Jana Neregistrovaní 69:23 + 40:50
52. Pocner Jiří ROU79xx SKOB Roudnice nad Labem 70:22 + 41:49
53. Pangrácová Hana NER 70:27 + 41:54
54. Kysilka Vratislav Neregistrovaní 70:48 + 42:15
55. Štěpánová Jarmila 6KC2223 Neregistrovaní 70:49 + 42:16
56. Pavel Libor Neregistrovaní 71:07 + 42:34
57. Blažková Petra TUR0650 OOB TJ Turnov 75:53 + 47:20
58. Paulů Tadeáš Neregistrovaní 76:24 + 47:51
59. Jonáš Kryštof Neregistrovaní 76:42 + 48:09
60. Nováková Judita Neregistrovaní 89:30 + 60:57
61. Hladíková Martina Neregistrovaní 90:22 + 61:49
62. Forstereviczová Julie DOR0850 OK Dobříš 90:45 + 62:12
Pachnik Antoni 19P Orientpark.pl Iwiny DISK
Rachman Filip Neregistrovaní DISK
Pangrác Martin Neregistrovaní DISK
Hachnel Berit OL-Team Wehrsdorf DISK
Adorján Dominik neregistrovaný 2 DNS
Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov DNS
Skopal David 0060001 TBM DNS
Červená Alena ROU7952 SKOB Roudnice nad Labem DNS
Vlach Timik SBR0501 SKOB Bruntál DNS
Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk DNS
T3
3.05 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava David 0260001 DSVJ 40:23
2. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 41:15 + 0:52
3. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 42:33 + 2:10
4. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 46:18 + 5:55
5. Grassow Thomas 13D6701 Kaulsdorfer OLV Berlin 46:24 + 6:01
6. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 48:33 + 8:10
7. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 50:03 + 9:40
8. Fukalova Martina 0550001 nereg 50:55 + 10:32
9. Bengtsson Karin Visborgs OK 51:35 + 11:12
10. Jelínková Zuzana 0330001 KOB Choceň 51:50 + 11:27
11. Jalová Martina RBK8355 SK Radioklub Blansko 52:35 + 12:12
12. Svítil Petr 0540001 PetSvi 52:45 + 12:22
13. Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín 53:57 + 13:34
14. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 54:10 + 13:47
15. Kindermann Mike OL-Team Wehrsdorf 55:52 + 15:29
16. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 57:50 + 17:27
17. Benešová Hana DKL0050 KOB Kladno 58:27 + 18:04
18. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 58:55 + 18:32
19. Horychová Zuzana DKL0150 KOB Kladno 59:39 + 19:16
20. Coufalová Monika ROU7552 SKOB Roudnice nad Labem 60:11 + 19:48
21. Jurčák Tomáš VIC9101 OB Vizovice 62:06 + 21:43
22. Coufal Marek ROU7400 SKOB Roudnice nad Labem 63:25 + 23:02
23. Šebelková Štěpánka VLI7851 Slavia Liberec orienteering 64:39 + 24:16
24. Gottlichová Jitka BOR6752 OK Jiskra Nový Bor 65:58 + 25:35
25. Polgar Erika 2JD7200 Berliner TSC 67:21 + 26:58
26. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 68:25 + 28:02
27. Fuxová Kateřina SLA7850 SKOB Slaný 70:54 + 30:31
28. Vavříková Iveta MOV7450 SKOB Ostrava 72:10 + 31:47
29. Nieman Gritta Neregistrovaní 74:57 + 34:34
30. Schmiedeberg Anke SV Turbine Neubrandenburg 76:31 + 36:08
31. Nieman Marie Neregistrovaní 76:45 + 36:22
32. Braatz Moni SV IHW Alex 78 Berlin 77:10 + 36:47
33. Bradáčová Marie LLI7550 LOK-o Liberec 78:27 + 38:04
34. Paulů Robert 8RC7300 Neregistrovaní ARCH 78:32 + 38:09
35. Peterková Viktorie LLI7551 LOK-o Liberec 79:48 + 39:25
36. Láčiková Sabina neregistrovaný 80:29 + 40:06
37. Chmelařová Blanka 0270001 Péčkaři 81:41 + 41:18
38. Furmánek Zdeněk 0570002 železničáři 83:35 + 43:12
39. Svobodová Lucie BOR7151 OK Jiskra Nový Bor 84:14 + 43:51
40. Pazdziorová Kateřina OOB TJ Baník Ostrava 85:57 + 45:34
41. Fukalová Radmila AOV7051 OOB TJ Baník Ostrava 88:34 + 48:11
42. Leníková Jana DLT6151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 90:44 + 50:21
43. Reisingerová Eliška DLT0151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 92:06 + 51:43
44. Dondová Kateřina ONO7752 SKOB Ostrov 93:39 + 53:16
45. Forštová Ema DOR0658 OK Dobříš 104:01 + 63:38
46. Arsentjeva Elena Neregistrovaní 113:58 + 73:35
47. Válková Martina TUV7051 SOK TJ Turnov 121:50 + 81:27
48. Novák Vašek Neregistrovaní 140:58 + 100:35
Voge Karin SV Mietraching DISK
Ševčík Daniel ONO0200 SKOB Ostrov DISK
Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov DISK
Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor DISK
Knitsch Beate 57D6750 Post-SV Chemnitz DNS
Hejcmanová Pavla ROU7450 SKOB Roudnice nad Labem DNS
Vlachová Dita SBR7750 SKOB Bruntál DNS
Břečková Barbora ONO0453 SKOB Ostrov DNS
T4
4.48 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutská Markéta TUR9252 OOB TJ Turnov 37:06
2. Jurga Václav 0500002 Krutě Kruté Krůty 50:25 + 13:19
3. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 52:23 + 15:17
4. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 52:36 + 15:30
5. Arsentjeva Darja NER 54:11 + 17:05
6. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 55:10 + 18:04
7. Dittrt Štěpán LME0001 SK Los Mělník 55:23 + 18:17
8. Müller Petra 18D9250 Post SV Dresden 57:36 + 20:30
9. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 59:38 + 22:32
10. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 62:45 + 25:39
11. Zubíčková Jana Neregistrovaní 64:07 + 27:01
12. Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:56 + 27:50
13. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:49 + 28:43
14. Pachnik Jędrzej 19P Orientpark.pl Iwiny 66:45 + 29:39
15. Štrosová Jana MOV0051 SKOB Ostrava 67:45 + 30:39
16. Vobořilová Markéta 0020001 CZAR 68:18 + 31:12
17. Nosek Petr DLT6901 KrOB Rozmarýn Litoměřice 68:55 + 31:49
18. Kašpar František SLA9800 SKOB Slaný 69:29 + 32:23
19. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 69:52 + 32:46
19. Pohořalá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 69:52 + 32:46
21. Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden 70:51 + 33:45
22. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:50 + 35:44
23. Hrubý František 0200004 Neregistr020 73:04 + 35:58
24. Kašpar Miroslav Neregistrovaní 74:06 + 37:00
25. Zedníková Michaela Neregistrovaní 74:17 + 37:11
26. Wagner Martina 1VD6450 SG Zittau Süd 74:22 + 37:16
27. Raudenská Lenka 6KC8150 Neregistrovaní 76:31 + 39:25
28. Schönfeld Udo SV TU Ilmenau 77:35 + 40:29
29. Jurgová Martina 0500001 Krutě Kruté Krůty 77:55 + 40:49
30. Beneš Jan DKL9800 KOB Kladno 78:21 + 41:15
31. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 80:33 + 43:27
32. Müller Jan 71D7600 USV TU Dresden 81:11 + 44:05
33. Hromádka Miroslav pkf 82:33 + 45:27
34. Bolf Vojtěch TAP8300 KOB Tretra Praha 83:09 + 46:03
35. Petrilák Miroslav DOR6600 OK Dobříš 83:32 + 46:26
36. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 85:18 + 48:12
37. Poloprutská Tereza VLI9450 Slavia Liberec orienteering 91:02 + 53:56
38. Nováček Michal Neregistrovaní 91:05 + 53:59
39. Nosek Martina DLT7251 KrOB Rozmarýn Litoměřice 94:46 + 57:40
40. Machová Petra LME6952 SK Los Mělník 95:53 + 58:47
41. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 97:49 + 60:43
42. Kušička Josef 0480003 T.J. Sokol Horní Jelení 105:37 + 68:31
43. Pohořalý Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 124:15 + 87:09
44. Drechsel Elisabeth 71D6850 USV TU Dresden 176:28 + 139:22
pokus2 pokus2 Oddíl OB Kotlářka DISK
Jalový Vlastimil RBK6120 SK Radioklub Blansko DISK
Novotná Barbora NER DISK
Adorján Balázs 0350001 pkf DISK
Dwojak Gracjan 19P Orientpark.pl Iwiny DISK
Kapounová Jitka DOK6050 OK Doksy DISK
Dressler Jan SBK7911 KOB START Blansko DNS
T6
6.78 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leibiger Jens Post SV Dresden 68:27
2. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 70:58 + 2:31
3. Černý Jan Neregistrovaní 74:30 + 6:03
4. Pompach Petr TAP7801 KOB Tretra Praha 74:55 + 6:28
5. Moraweck Sebastian 1VD8300 SG Zittau Süd 76:57 + 8:30
6. Pachnik Dariusz 19P Orientpark.pl Iwiny 77:00 + 8:33
7. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 78:46 + 10:19
8. Vaněk Tomáš 0020002 CZAR 79:00 + 10:33
9. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 79:14 + 10:47
10. Distler Carl Berliner TSC 79:35 + 11:08
11. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 82:12 + 13:45
12. Boeck Sascha 13D8900 Kaulsdorfer OLV Berlin 82:40 + 14:13
13. Randík Jan SOB8703 SOBSA 83:19 + 14:52
14. Veselý Vojtěch 0420001 Veselý 84:38 + 16:11
15. Ježek Petr ZBM7202 SK Žabovřesky Brno 85:23 + 16:56
15. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:23 + 16:56
17. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 85:42 + 17:15
18. Kodejš Zdeněk VSP7202 USK Praha 86:54 + 18:27
19. Jirous Jiří TAP7201 KOB Tretra Praha 87:01 + 18:34
20. Svoboda Michal SMR8402 SNS Smržovka 88:50 + 20:23
21. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 94:46 + 26:19
22. Moraweck Karolin 1VD8650 SG Zittau Süd 94:47 + 26:20
23. Dvořák Pavel neregistovaní 96:49 + 28:22
24. Pangrácová Marie 0410001 Český svaz neslyšících sportov 99:29 + 31:02
25. Kalenská Lenka SUL7853 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 100:33 + 32:06
26. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 102:02 + 33:35
27. Foršt Jakub DOR7501 OK Dobříš 103:57 + 35:30
28. Žebrák Zbyněk LOV7101 lepus.cz 105:17 + 36:50
29. Pangrácová Anna 0340001 SK SKIVELO 106:40 + 38:13
30. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 110:16 + 41:49
31. Pohořalý Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 113:40 + 45:13
32. Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš 113:50 + 45:23
33. Janík Pavel SOB6802 SOBSA 117:25 + 48:58
34. Halíř Radim MFP7000 Matfyz Praha 117:31 + 49:04
35. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 122:11 + 53:44
36. Wagner Sabine 1VD8950 SG Zittau Süd 122:42 + 54:15
37. Veselý Václav Neregistrovaní 125:38 + 57:11
38. Šejnová Magdalena OK Kamenice 132:39 + 64:12
39. Klíma Kamil 0400001 SK Olympia Praha SPS 134:58 + 66:31
40. Muchová Barbora KVS8550 SKOB Kobra Vsetín 136:59 + 68:32
41. Pohořalá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 149:50 + 81:23
42. Janíková Martina SOB6750 SOBSA 197:12 + 128:45
Müller Marko 18D7500 Post SV Dresden DISK
Krejbichová Julie TJP9351 TJ Sokol Troja DISK
Friedrich Sophie 1VD9150 SG Zittau Süd DISK
Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec DNS
Distler Carl Berliner TSC DNS
Janíková Kateřina SOB0050 SOBSA DNS