Výsledky závodu: Interkompas 45 - E2
Kategorie: H21A

Datum:
31.08.2019
Místo konání:
Horní Pěna, Hejlíček
Pořadatel:
SJH - SOS Jindřichův Hradec
Mapa:
Ředitel závodu:
Míchal Jiří - R3
Hlavní rozhodčí:
Komárek Arnošt - R3
Stavitel tratí:
Nouza Petr - R3
Protokol:
Též druhá etapa vícedenního závodu Interkompas 45 proběhla za velmi teplého počasí. V cíli nebylo zaznamenáno žádné vážnější zranění. Protest nebyl podán žádný.
H21A
13.00 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 88:07
2. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 90:15 + 2:08
3. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 91:22 + 3:15
4. Makovský Jakub TAP8511 KOB Tretra Praha 92:31 + 4:24
5. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 93:12 + 5:05
6. Prášil Marek SJI7313 OK Jihlava 94:19 + 6:12
7. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 94:38 + 6:31
8. Semerád Antonín PGP9807 SK Praga 95:47 + 7:40
9. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 99:15 + 11:08
10. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 99:52 + 11:45
11. Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 101:38 + 13:31
12. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 101:39 + 13:32
13. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 101:56 + 13:49
14. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 102:25 + 14:18
15. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 102:29 + 14:22
16. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 102:56 + 14:49
17. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 103:29 + 15:22
18. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 103:39 + 15:32
19. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 104:24 + 16:17
20. Čech Jan SJI9601 OK Jihlava 105:38 + 17:31
21. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 105:46 + 17:39
22. Melichar Petr LLI0001 LOK-o Liberec 106:22 + 18:15
23. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 109:08 + 21:01
24. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 110:00 + 21:53
24. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 110:00 + 21:53
26. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 110:48 + 22:41
27. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 111:07 + 23:00
28. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 111:16 + 23:09
29. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 111:28 + 23:21
30. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 112:19 + 24:12
31. Hošek Radim TAP8737 KOB Tretra Praha 112:53 + 24:46
32. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 116:24 + 28:17
33. Galicz Karol 27P8600 ATZ Racibórz 117:52 + 29:45
34. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 118:23 + 30:16
35. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 120:00 + 31:53
36. Škrabánek Matěj SJI9203 OK Jihlava 120:44 + 32:37
37. Seitler Milan ASU9148 Magnus Orienteering 121:37 + 33:30
38. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 121:54 + 33:47
39. Novotný Ondřej ABM9211 KOB ALFA Brno 122:07 + 34:00
40. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 122:31 + 34:24
41. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 123:35 + 35:28
42. Bořil Tomáš TBM8833 KOS TJ Tesla Brno 123:50 + 35:43
43. Melichar Vojtěch LLI9802 LOK-o Liberec 127:06 + 38:59
44. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 131:32 + 43:25
45. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 131:53 + 43:46
46. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 132:34 + 44:27
47. Biller Georg 60004 SV Mietraching DE 134:42 + 46:35
48. Vavřík Tomáš MOV0004 SKOB Ostrava 135:57 + 47:50
49. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 138:14 + 50:07
50. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 142:42 + 54:35
51. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 153:10 + 65:03
52. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 163:40 + 75:33
Fujáček Jan SJC7506 Sportcentrum Jičín DISK
Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice DISK
Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno DISK
Matějů Luboš PGP7601 SK Praga DISK
Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka DISK
Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno DISK
Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno DISK
Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov DISK