Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Jarní pohár)
Kategorie: D21C

Datum:
24.03.2019
Místo konání:
Stříbrný rybník - Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Panchártek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Chvátil Šimon - R3
Stavitel tratí:
Šabatka Zdeněk - R2
Protokol:
Závod proběhl za oblačného počasí. Jednomu závodníkovi byla ošetřena zlomená ruka a nějaké drobné oděrky. Nebyl podán žádný protest, nikdo nechtěl vyčíst SI jednotku
D21C
6.12 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 38:04
2. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 40:53 + 2:49
3. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 40:54 + 2:50
4. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 40:59 + 2:55
5. Czakó Boglárka MOM Budapest 41:08 + 3:04
6. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 42:11 + 4:07
7. Kochová Anna TUR0155 A OOB TJ Turnov 42:18 + 4:14
8. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 42:49 + 4:45
9. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 42:56 + 4:52
10. Mazurek Agnieszka CHC0154 C K.O.B. Choceň 43:06 + 5:02
11. Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín 43:43 + 5:39
12. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 43:49 + 5:45
13. Sárközy Rita MOM Budapest 44:03 + 5:59
14. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 44:13 + 6:09
15. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 44:15 + 6:11
16. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 44:42 + 6:38
17. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:58 + 6:54
18. Zempléni Lilla MOM Budapest 45:14 + 7:10
19. Hovořáková Karolína ZBM0351 A SK Žabovřesky Brno 45:26 + 7:22
20. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 45:31 + 7:27
21. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:32 + 7:28
22. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 A K.O.B. Choceň 45:50 + 7:46
23. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 46:01 + 7:57
24. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 46:14 + 8:10
25. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 46:16 + 8:12
26. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 46:20 + 8:16
27. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 46:31 + 8:27
28. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 46:44 + 8:40
29. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:07 + 9:03
30. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 47:11 + 9:07
31. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 47:15 + 9:11
32. Zsigmon Száva Hungarian Team 47:37 + 9:33
33. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 47:46 + 9:42
34. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 47:48 + 9:44
35. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 48:03 + 9:59
36. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 48:20 + 10:16
37. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:25 + 10:21
38. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 48:29 + 10:25
39. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 48:55 + 10:51
40. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:58 + 10:54
41. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 49:16 + 11:12
42. Nováková Světlana NPA0151 A SK LOB Nová Paka 49:20 + 11:16
43. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 49:31 + 11:27
44. Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 49:32 + 11:28
45. Raková Petra SHK0251 A OK Slavia Hradec Králové 49:42 + 11:38
46. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 49:43 + 11:39
47. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 49:47 + 11:43
48. Barnatová Klára ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno 49:48 + 11:44
49. Majasow Agata CHC8553 C K.O.B. Choceň 50:23 + 12:19
50. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 50:32 + 12:28
51. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 51:07 + 13:03
52. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:17 + 13:13
53. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 51:26 + 13:22
54. Sudoł Hanna CHC0352 C K.O.B. Choceň 51:29 + 13:25
55. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:17 + 14:13
56. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:38 + 14:34
57. Nevěřilová Kateřina LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovice 52:46 + 14:42
58. Ďoubalíková Veronika CHT7351 C OOB SK Chrast 53:17 + 15:13
59. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 54:00 + 15:56
60. Pitrmucová Antonie JIL0251 B OK Jilemnice 54:15 + 16:11
60. Trpáková Daniela Asociace ROB ČR 54:15 + 16:11
62. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 54:19 + 16:15
63. Vodičková Johana LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice 54:21 + 16:17
64. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:41 + 16:37
65. Tihonová Hana TAP9052 C KOB Tretra Praha 54:42 + 16:38
66. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 54:51 + 16:47
67. Hrnčířová Magda STH0051 A SK Studenec 55:03 + 16:59
67. Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 55:03 + 16:59
67. Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 55:03 + 16:59
70. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 55:56 + 17:52
71. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 56:19 + 18:15
72. Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 56:55 + 18:51
73. Škorpíková Barbora LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice 57:04 + 19:00
74. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 57:18 + 19:14
75. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 57:31 + 19:27
76. Šauli Kateřina VPM0456 B KOS Slavia Plzeň 57:34 + 19:30
77. Hubáčková Dagmar LCE0351 B OOB TJ Slovan Luhačovice 57:42 + 19:38
78. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 57:57 + 19:53
79. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 58:03 + 19:59
80. Smutná Pavla VAM8651 C OB Vamberk 58:05 + 20:01
81. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 58:33 + 20:29
81. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 58:33 + 20:29
83. Filipová Tereza SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:05 + 21:01
84. De Heij Laura RIC0450 B OB Říčany 59:09 + 21:05
85. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 59:20 + 21:16
86. Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava 60:20 + 22:16
87. Knobová Agáta VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:26 + 22:22
88. Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 60:46 + 22:42
89. Licková Štěpánka LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:50 + 22:46
90. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 60:53 + 22:49
91. Jiřištová Klára JIL9052 C OK Jilemnice 60:54 + 22:50
92. Hrnčířová Ivana STH0351 B SK Studenec 60:56 + 22:52
93. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 60:59 + 22:55
94. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 61:01 + 22:57
95. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 61:02 + 22:58
96. Mudráková Eliška LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovice 61:21 + 23:17
97. Janků Anna SJC0252 B Sportcentrum Jičín 62:07 + 24:03
98. Valachová Martina LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice 62:13 + 24:09
99. Gallová Veronika STH0053 C SK Studenec 63:16 + 25:12
100. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 63:23 + 25:19
101. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 63:34 + 25:30
102. Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 64:07 + 26:03
103. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 64:32 + 26:28
104. Nádeníčková Iva NEK0350 B Nejdek Orienteering 64:44 + 26:40
105. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 65:02 + 26:58
106. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 65:24 + 27:20
107. Ďoubalíková Marie CHT0153 C OOB SK Chrast 67:10 + 29:06
108. Hošková Kateřina LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 67:31 + 29:27
109. Marešová Klára NEK0250 B Nejdek Orienteering 67:56 + 29:52
110. Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 68:00 + 29:56
111. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 68:31 + 30:27
112. Bártová Adéla LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice 68:35 + 30:31
113. Šádková Lucie PHK9654 C OK 99 Hradec Králové 69:04 + 31:00
114. Chládková Zuzana ZAM9153 OB TJ Sokol Žamberk 70:05 + 32:01
115. Ďoubalíková Anna CHT9651 C OOB SK Chrast 70:06 + 32:02
116. Pecko Sára ONO0452 B SKOB Ostrov 72:54 + 34:50
117. Potočková Hana KUO9051 C KOB Ústí nad Orlicí 72:55 + 34:51
118. Pokorná Adéla JIL0454 C OK Jilemnice 72:59 + 34:55
119. Barnetová Veronika LPU9952 A OK Lokomotiva Pardubice 73:48 + 35:44
120. Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 74:49 + 36:45
121. Ziebová Veronika NEK0450 B Nejdek Orienteering 75:18 + 37:14
122. Maršounová Jana SHK0454 C OK Slavia Hradec Králové 75:20 + 37:16
123. Kovářová Jana LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice 75:48 + 37:44
124. Lánová Michaela SHK8650 C OK Slavia Hradec Králové 83:39 + 45:35
125. Tučková Anna LPU0455 C OK Lokomotiva Pardubice 86:44 + 48:40
126. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 87:49 + 49:45
127. Klecová Johana ROB Pardubice 91:28 + 53:24
128. Klapalová Hana VAM8850 C OB Vamberk 93:22 + 55:18
129. Mazurek Joanna CHC0353 C K.O.B. Choceň 95:13 + 57:09
130. Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 95:39 + 57:35
131. Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 110:20 + 72:16
Suchá Simona SHK0351 B OK Slavia Hradec Králové DISK
Bendáková Eliška LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
Randáková Alžběta VRL0252 B OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Krunčíková Kateřina SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK