Výsledky závodu: Mistrovství ČR na klasické trati

Datum:
19.09.2020
Místo konání:
Bystřice nad Pernštejnem
Pořadatel:
ZBM - SK Žabovřesky Brno
Mapa:
Zubštejn 1:15000
Ředitel závodu:
Drábek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Fiala Jan - R1
Stavitel tratí:
Zháňal Jan - R1
D16
4.90 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 44:30
2. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 48:20 + 3:50
3. Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 53:57 + 9:27
4. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 53:58 + 9:28
5. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 53:59 + 9:29
6. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 54:13 + 9:43
7. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 54:41 + 10:11
8. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 55:54 + 11:24
8. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:54 + 11:24
10. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 56:47 + 12:17
11. Janovská Vendula JIL0453 A OK Jilemnice 57:04 + 12:34
12. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 57:43 + 13:13
13. Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 58:00 + 13:30
14. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 58:01 + 13:31
15. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:36 + 14:06
16. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 58:54 + 14:24
17. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:46 + 16:16
18. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 61:43 + 17:13
19. Brožková Tereza LPU0457 A OK Lokomotiva Pardubice 61:57 + 17:27
20. Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:39 + 18:09
21. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 62:51 + 18:21
22. Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 62:54 + 18:24
23. Štěpová Kateřina PGP0657 A SK Praga 63:12 + 18:42
24. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 63:27 + 18:57
25. Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 63:42 + 19:12
26. Teringlová Vendula VCB0451 A OB České Budějovice 63:53 + 19:23
27. Blažková Veronika SJH0551 A SOS Jindřichův Hradec 66:03 + 21:33
28. Krejčová Lucie ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem 66:04 + 21:34
29. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 66:17 + 21:47
30. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 66:56 + 22:26
31. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 67:28 + 22:58
32. Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 68:10 + 23:40
33. Aschermannová Klára VSP0454 A USK Praha 68:18 + 23:48
34. Cejpková Karolína SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:43 + 24:13
35. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:48 + 24:18
36. Holíková Simona ONO0553 A SKOB Ostrov 70:58 + 26:28
37. Ondrová Anna ZBM0553 A SK Žabovřesky Brno 71:03 + 26:33
38. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 71:25 + 26:55
39. Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 71:59 + 27:29
40. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 75:28 + 30:58
41. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 75:47 + 31:17
42. Čapková Lucie KAM0459 A OK Kamenice 76:29 + 31:59
43. Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 76:54 + 32:24
44. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 77:31 + 33:01
45. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 77:38 + 33:08
46. Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava 78:06 + 33:36
47. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 79:29 + 34:59
Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín DISK
Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice DISK
D18
6.30 km, 265 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 56:08
2. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 58:06 + 1:58
3. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 61:09 + 5:01
4. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 61:46 + 5:38
5. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 63:23 + 7:15
6. Bednaříková Sára LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovice 63:57 + 7:49
7. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 64:37 + 8:29
8. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 65:28 + 9:20
9. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 65:40 + 9:32
10. Martanová Elin TUR0253 A OOB TJ Turnov 67:17 + 11:09
11. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 68:17 + 12:09
12. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 68:28 + 12:20
13. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 71:53 + 15:45
13. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 71:53 + 15:45
15. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 72:12 + 16:04
16. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 73:35 + 17:27
17. Zamouřilová Anežka PHK0354 A OK 99 Hradec Králové 73:37 + 17:29
18. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 73:54 + 17:46
19. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 74:00 + 17:52
20. Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 75:42 + 19:34
21. Bednaříková Emma PBM0359 A TJ Spartak 1. Brněnská 76:20 + 20:12
22. Chrzová Eliška PGP0353 A SK Praga 76:21 + 20:13
23. Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 78:06 + 21:58
24. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:32 + 23:24
25. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 80:08 + 24:00
26. Kinštová Tereza SJH0251 A SOS Jindřichův Hradec 80:31 + 24:23
27. Hovořáková Karolína PBM0351 A TJ Spartak 1. Brněnská 80:49 + 24:41
28. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 82:05 + 25:57
29. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 82:09 + 26:01
30. Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport 84:33 + 28:25
31. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 86:43 + 30:35
32. Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 88:18 + 32:10
33. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:21 + 36:13
34. Sanna Karin DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 94:35 + 38:27
35. Pachmannová Bára AOP0351 A Orientační Běh Opava 97:56 + 41:48
36. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 98:46 + 42:38
Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice DISK
D20
6.70 km, 360 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanická Klára TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno 70:48
2. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 71:11 + 0:23
3. Matějková Barbora TUR0156 A OOB TJ Turnov 72:05 + 1:17
4. Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 73:37 + 2:49
5. Šafková Sofie KAM0153 E OK Kamenice 74:53 + 4:05
6. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 75:01 + 4:13
7. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 77:09 + 6:21
8. Vejražková Rozárka TUR0151 R OOB TJ Turnov 77:12 + 6:24
9. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 77:25 + 6:37
10. Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 77:51 + 7:03
11. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 78:17 + 7:29
12. Nešporová Alžběta TZL0051 R SKOB Zlín 78:21 + 7:33
13. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 78:39 + 7:51
14. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 82:19 + 11:31
15. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 86:00 + 15:12
16. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:38 + 15:50
17. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 89:15 + 18:27
18. Horáková Barbora VSP0150 R USK Praha 90:32 + 19:44
19. Auerműllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 92:27 + 21:39
20. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 94:08 + 23:20
21. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 94:10 + 23:22
22. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 95:52 + 25:04
23. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 96:22 + 25:34
24. Hrnčířová Magda STH0051 A SK Studenec 106:35 + 35:47
25. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 107:25 + 36:37
26. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 109:28 + 38:40
27. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 110:01 + 39:13
28. Karbusová Kateřina VTA0055 B SC vebr-sport 113:04 + 42:16
29. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 113:36 + 42:48
30. Skoupá Vendula STE0152 A SK SKI-OB Šternberk 129:58 + 59:10
D21
8.20 km, 460 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 69:05
2. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 69:47 + 0:42
3. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 70:09 + 1:04
4. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 71:57 + 2:52
5. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 73:09 + 4:04
6. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 73:23 + 4:18
7. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 73:24 + 4:19
8. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 74:21 + 5:16
9. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 74:54 + 5:49
10. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 75:27 + 6:22
11. Landovská Petra KAM9354 E OK Kamenice 75:58 + 6:53
12. Vyhnálková Barbora RIC9850 E OB Říčany 76:50 + 7:45
13. Kamenická Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 77:29 + 8:24
14. Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno 78:38 + 9:33
15. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 78:48 + 9:43
16. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 80:34 + 11:29
17. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 80:51 + 11:46
18. Doležalová Monika KAM8851 E OK Kamenice 81:12 + 12:07
19. Jirčáková Martina LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice 81:43 + 12:38
20. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 81:49 + 12:44
21. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 82:14 + 13:09
22. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 82:40 + 13:35
23. Hlavová Hana TBM8888 C KOS TJ Tesla Brno 82:57 + 13:52
24. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 83:02 + 13:57
25. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 83:05 + 14:00
26. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 83:37 + 14:32
27. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 84:44 + 15:39
28. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 84:47 + 15:42
29. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 85:11 + 16:06
30. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 86:08 + 17:03
31. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 86:40 + 17:35
32. Zháňalová Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 87:51 + 18:46
33. Hepnerová Martina PHK8150 C OK 99 Hradec Králové 87:55 + 18:50
34. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 87:56 + 18:51
35. Vališová Martina TBM9669 C KOS TJ Tesla Brno 88:34 + 19:29
36. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 89:25 + 20:20
37. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 89:42 + 20:37
38. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 89:57 + 20:52
39. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 92:50 + 23:45
40. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 92:51 + 23:46
41. Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 93:49 + 24:44
42. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 94:16 + 25:11
43. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 94:23 + 25:18
44. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 95:56 + 26:51
H16
6.60 km, 335 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 48:16
2. Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové 50:36 + 2:20
3. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 50:43 + 2:27
4. Strýček Jan PBM0503 A TJ Spartak 1. Brněnská 51:00 + 2:44
5. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 52:12 + 3:56
6. Stehlík Šimon LPM0501 A OK Lokomotiva Plzeň 53:32 + 5:16
7. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 53:33 + 5:17
8. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 54:23 + 6:07
9. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 54:36 + 6:20
10. Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. Brněnská 54:48 + 6:32
11. Štěrbák Josef ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno 54:52 + 6:36
12. Hoetzel Hugo TUR0505 A OOB TJ Turnov 55:25 + 7:09
13. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 55:32 + 7:16
14. Račanský Jakub TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno 56:00 + 7:44
15. Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha 57:24 + 9:08
16. Štábl Adam KSU0401 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:33 + 9:17
17. Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha 58:19 + 10:03
18. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 58:23 + 10:07
19. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 58:48 + 10:32
19. Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 58:48 + 10:32
21. Němec David LPM0504 A OK Lokomotiva Plzeň 59:02 + 10:46
22. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Žabovřesky Brno 59:08 + 10:52
23. Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 61:03 + 12:47
24. Mairich Filip TJN0603 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:28 + 13:12
25. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 62:16 + 14:00
26. Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. Brněnská 62:50 + 14:34
27. Bejvl Marek LME0400 A SK Los Mělník 63:22 + 15:06
28. Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 64:41 + 16:25
29. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:36 + 17:20
30. Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 66:51 + 18:35
31. Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 68:08 + 19:52
32. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 68:44 + 20:28
33. Dundáček Karel SJH0401 B SOS Jindřichův Hradec 69:35 + 21:19
34. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 71:42 + 23:26
35. Fousek Vojtěch RBK0403 A SK Radioklub Blansko 71:44 + 23:28
36. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 72:12 + 23:56
37. Smolka Jakub TAP0500 A KOB Tretra Praha 72:39 + 24:23
38. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 73:10 + 24:54
39. Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 73:39 + 25:23
40. Janda Jakub DOR0403 A OK Dobříš 75:09 + 26:53
41. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 77:04 + 28:48
42. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 77:27 + 29:11
43. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 80:13 + 31:57
44. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 82:54 + 34:38
45. Šípek Ondřej LPU0505 A OK Lokomotiva Pardubice 91:59 + 43:43
Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice DISK
Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš DISK
H18
7.50 km, 420 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 51:25
2. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 52:09 + 0:44
3. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:37 + 1:12
4. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 53:21 + 1:56
5. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 53:38 + 2:13
6. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 55:12 + 3:47
7. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 55:35 + 4:10
8. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 55:40 + 4:15
9. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 55:44 + 4:19
10. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 56:06 + 4:41
11. Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň 56:36 + 5:11
12. Mareček Šimon LPU0222 A OK Lokomotiva Pardubice 56:42 + 5:17
13. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 57:00 + 5:35
14. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 57:18 + 5:53
15. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 57:59 + 6:34
16. Čepička Ladislav LPM0303 A OK Lokomotiva Plzeň 58:25 + 7:00
17. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 58:48 + 7:23
18. Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 59:23 + 7:58
19. Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 59:36 + 8:11
20. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 59:54 + 8:29
21. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 60:05 + 8:40
22. Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 60:20 + 8:55
23. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 60:51 + 9:26
24. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 61:54 + 10:29
25. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 62:23 + 10:58
26. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 62:24 + 10:59
27. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 62:52 + 11:27
28. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 63:05 + 11:40
29. Procinger Jakub STH0302 B SK Studenec 63:38 + 12:13
30. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:43 + 12:18
31. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 63:58 + 12:33
32. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 65:33 + 14:08
33. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 65:53 + 14:28
34. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 66:14 + 14:49
35. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 67:20 + 15:55
36. Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 67:48 + 16:23
37. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 68:46 + 17:21
38. Vlastník Matouš JIL0201 A OK Jilemnice 69:55 + 18:30
39. Fábera David SHK0305 A OK Slavia Hradec Králové 70:04 + 18:39
40. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 71:23 + 19:58
41. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 72:50 + 21:25
42. Haltof Marek TRI0200 A TJ TŽ Třinec 75:50 + 24:25
43. Fejfar Lukáš LPU0310 A OK Lokomotiva Pardubice 82:19 + 30:54
H20
9.10 km, 625 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice 64:43
2. Janovský Tomáš PGP0101 R SK Praga 71:22 + 6:39
3. Metelka Ondřej PHK0101 R OK 99 Hradec Králové 73:14 + 8:31
4. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:43 + 9:00
5. Šafka Sebastian KAM0101 R OK Kamenice 74:39 + 9:56
6. Féder Medard LCE0111 R OOB TJ Slovan Luhačovice 75:33 + 10:50
7. Volák Ondřej LPU0010 R OK Lokomotiva Pardubice 76:01 + 11:18
8. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 77:12 + 12:29
9. Adámek Filip TBM0101 R KOS TJ Tesla Brno 77:16 + 12:33
10. Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 79:32 + 14:49
11. Čech Petr SJI0001 R OK Jihlava 81:18 + 16:35
12. Pavlovec Dan BOR0001 R OK Jiskra Nový Bor 81:40 + 16:57
13. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 82:13 + 17:30
14. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 82:46 + 18:03
15. Bílý Jakub DOK0104 A OK Doksy 85:09 + 20:26
16. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 86:43 + 22:00
17. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 89:38 + 24:55
18. Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 90:40 + 25:57
19. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 92:25 + 27:42
20. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 93:01 + 28:18
21. Paleček Ondřej STH0105 A SK Studenec 93:18 + 28:35
22. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 93:39 + 28:56
23. Karásek Matěj SJC0001 R Sportcentrum Jičín 94:57 + 30:14
24. Janda Ondřej KAM0113 A OK Kamenice 95:10 + 30:27
25. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 99:02 + 34:19
26. Mühlbach Aleš STH0104 A SK Studenec 100:43 + 36:00
27. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 101:34 + 36:51
28. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 105:50 + 41:07
Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
H21
13.20 km, 870 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 96:08
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 99:43 + 3:35
3. Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 100:49 + 4:41
4. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 102:57 + 6:49
5. Minář Marek ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno 103:18 + 7:10
6. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 103:50 + 7:42
7. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 104:42 + 8:34
8. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 105:07 + 8:59
9. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 110:19 + 14:11
10. Mudrák Štěpán LCE9601 E OOB TJ Slovan Luhačovice 110:41 + 14:33
11. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 112:19 + 16:11
12. Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno 113:25 + 17:17
13. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 113:47 + 17:39
14. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 114:04 + 17:56
15. Rauturier Maxime SSU9400 R SK Severka Šumperk 115:15 + 19:07
16. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 116:17 + 20:09
16. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 116:17 + 20:09
18. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 116:31 + 20:23
19. Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 116:45 + 20:37
20. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 117:05 + 20:57
21. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 117:08 + 21:00
22. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 118:14 + 22:06
23. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 118:18 + 22:10
24. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 119:07 + 22:59
25. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 119:23 + 23:15
26. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 119:43 + 23:35
27. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 120:14 + 24:06
28. Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice 120:26 + 24:18
29. Fürst Matouš DOK9602 R OK Doksy 121:18 + 25:10
30. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 122:39 + 26:31
31. Chloupek Adam LCE9300 E OOB TJ Slovan Luhačovice 123:31 + 27:23
32. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 124:25 + 28:17
33. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 126:19 + 30:11
34. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 127:17 + 31:09
35. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 127:33 + 31:25
36. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 130:11 + 34:03
37. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 130:25 + 34:17
38. Smola Michal TZL8131 R SKOB Zlín 130:59 + 34:51
39. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 132:50 + 36:42
40. Koštejn Vít DOK9800 C OK Doksy 133:03 + 36:55
41. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 141:26 + 45:18
42. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 144:30 + 48:22
Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov DISK
Wolf Filip TUR9701 C OOB TJ Turnov DISK