Výsledky závodu: Mistrovství ČR na krátké trati

Datum:
03.10.2020
Místo konání:
Kunratice u České Kamenice, louka SZ od obce (50.8261078N, 14.3910592E)
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
1:10 000, e=5 m; ISOM 2017; vodovzdorně upravená; stav léto 2020
Ředitel závodu:
Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí:
Vácha Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Krejčí Jaroslav - R1
Protokol:
Závod proběhl bez závad za teplého jasného počasí, teplota 19 stupňů. Nebylo hlášeno žádné
vážnější poranění.
D16
2.63 km, 160 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:53
2. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 28:21 + 0:28
3. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 29:18 + 1:25
4. Janovská Vendula JIL0453 A OK Jilemnice 29:34 + 1:41
5. Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 30:04 + 2:11
6. Metelková Michaela PHK0550 A OK 99 Hradec Králové 30:21 + 2:28
7. Mellanová Judita TUR0559 A OOB TJ Turnov 30:23 + 2:30
8. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 30:26 + 2:33
9. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 30:40 + 2:47
10. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:02 + 3:09
11. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 31:25 + 3:32
12. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 31:32 + 3:39
13. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 31:44 + 3:51
14. Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:00 + 4:07
15. Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 32:21 + 4:28
16. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 32:34 + 4:41
17. Doušková Kateřina TBM0679 A KOS TJ Tesla Brno 32:46 + 4:53
18. Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 33:04 + 5:11
19. Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 33:07 + 5:14
20. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 33:10 + 5:17
21. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 34:00 + 6:07
22. Martanová Lea TUR0555 A OOB TJ Turnov 34:21 + 6:28
23. Ondrová Anna ZBM0553 A SK Žabovřesky Brno 34:32 + 6:39
24. Šimšová Pavla PGP0557 A SK Praga 34:55 + 7:02
24. Pavlíčková Hana KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:55 + 7:02
26. Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 35:13 + 7:20
27. Ehlová Martina TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno 35:42 + 7:49
28. Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 35:43 + 7:50
29. Morávková Zuzana SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:45 + 7:52
30. Matěásková Šárka JIL0551 A OK Jilemnice 35:46 + 7:53
31. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:02 + 8:09
32. Brožková Tereza LPU0457 A OK Lokomotiva Pardubice 36:32 + 8:39
33. Neumannová Alžběta PHK0650 A OK 99 Hradec Králové 37:00 + 9:07
34. Blažková Veronika SJH0551 A SOS Jindřichův Hradec 37:05 + 9:12
35. Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 37:06 + 9:13
36. Cejpková Karolína SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:25 + 9:32
37. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 37:29 + 9:36
37. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 37:29 + 9:36
39. Mrkvičková Ema TZL0451 A SKOB Zlín 38:09 + 10:16
40. Pelantová Martina RIC0550 A OB Říčany 38:11 + 10:18
41. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 38:14 + 10:21
42. Teringlová Vendula VCB0451 A OB České Budějovice 38:31 + 10:38
43. Dušková Tereza TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno 38:59 + 11:06
44. Kosobudová Anna VTA0551 A SC vebr-sport 40:12 + 12:19
45. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 40:26 + 12:33
46. Kubáková Nela SJH0451 B SOS Jindřichův Hradec 40:43 + 12:50
47. Krejčová Lucie ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem 40:47 + 12:54
48. Čapková Lucie KAM0459 A OK Kamenice 41:41 + 13:48
49. Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava 42:32 + 14:39
50. Aschermannová Klára VSP0454 A USK Praha 43:42 + 15:49
51. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 45:12 + 17:19
52. Doudová Alžběta PHK0554 B OK 99 Hradec Králové 48:10 + 20:17
53. Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 50:55 + 23:02
D18
2.85 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 24:45
2. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 27:17 + 2:32
3. Martanová Elin TUR0253 A OOB TJ Turnov 28:59 + 4:14
4. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 29:21 + 4:36
5. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 29:29 + 4:44
6. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 29:56 + 5:11
7. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 30:46 + 6:01
8. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 30:58 + 6:13
9. Aschermannová Tereza VSP0253 A USK Praha 31:29 + 6:44
10. Poborská Eliška DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka 31:34 + 6:49
11. Blažková Kateřina SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec 31:40 + 6:55
12. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 31:55 + 7:10
13. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 32:04 + 7:19
14. Fišarová Eliška KRL0351 A Kometa Kralovice 33:47 + 9:02
15. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 34:01 + 9:16
16. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 34:10 + 9:25
17. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:37 + 9:52
18. Bednaříková Emma PBM0359 A TJ Spartak 1. Brněnská 35:09 + 10:24
19. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 35:38 + 10:53
20. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 36:26 + 11:41
21. Chrzová Eliška PGP0353 A SK Praga 36:47 + 12:02
22. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 36:58 + 12:13
23. Kosobudová Kateřina VTA0253 A SC vebr-sport 37:28 + 12:43
24. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 37:33 + 12:48
25. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 38:04 + 13:19
26. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 38:34 + 13:49
27. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 38:42 + 13:57
28. Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 39:55 + 15:10
29. Kinštová Tereza SJH0251 A SOS Jindřichův Hradec 40:10 + 15:25
30. Hovořáková Karolína PBM0351 A TJ Spartak 1. Brněnská 40:47 + 16:02
31. Kočová Halina TZL0255 A SKOB Zlín 41:22 + 16:37
32. Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 41:43 + 16:58
33. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 41:45 + 17:00
34. Bernatíková Hana TRI0253 B TJ TŽ Třinec 42:13 + 17:28
35. Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 42:24 + 17:39
36. Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 43:22 + 18:37
37. Pachmannová Bára AOP0351 A Orientační Běh Opava 43:55 + 19:10
38. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:18 + 21:33
39. Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 49:11 + 24:26
40. Linková Lucie TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 53:03 + 28:18
D20
3.06 km, 250 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana LPU0057 E OK Lokomotiva Pardubice 35:28
2. Kosová Tereza PHK0151 R OK 99 Hradec Králové 37:29 + 2:01
3. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 37:46 + 2:18
4. Nechanická Klára TBM0055 E KOS TJ Tesla Brno 39:44 + 4:16
5. Šafková Sofie KAM0153 E OK Kamenice 40:40 + 5:12
6. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:28 + 6:00
7. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 42:20 + 6:52
8. Mašínová Anna TJN0152 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:08 + 7:40
9. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 43:17 + 7:49
10. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 43:59 + 8:31
11. Vejražková Rozárka TUR0151 R OOB TJ Turnov 44:53 + 9:25
12. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 45:58 + 10:30
13. Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering 46:05 + 10:37
14. Škáchová Magdalena DKP0156 R Oddíl OB Kotlářka 48:14 + 12:46
15. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 49:08 + 13:40
16. Auerműllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 50:26 + 14:58
17. Horáková Barbora VSP0150 R USK Praha 51:06 + 15:38
18. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:49 + 16:21
19. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 52:25 + 16:57
20. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 52:38 + 17:10
21. Matějková Barbora TUR0156 R OOB TJ Turnov 52:47 + 17:19
22. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 53:45 + 18:17
23. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 54:26 + 18:58
24. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 54:32 + 19:04
25. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 55:16 + 19:48
26. Hrnčířová Magda STH0051 A SK Studenec 56:34 + 21:06
27. Hovorková Tereza KAM0154 A OK Kamenice 58:38 + 23:10
28. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 58:50 + 23:22
29. Skoupá Vendula STE0152 A SK SKI-OB Šternberk 61:21 + 25:53
30. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 72:40 + 37:12
31. Karbusová Kateřina VTA0055 B SC vebr-sport 78:42 + 43:14
32. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 78:43 + 43:15
D21
3.89 km, 295 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 39:52
2. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 40:34 + 0:42
3. Mechlová Lenka SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové 40:51 + 0:59
4. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 41:13 + 1:21
5. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 41:41 + 1:49
6. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 42:24 + 2:32
7. Landovská Petra KAM9354 E OK Kamenice 43:06 + 3:14
8. Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno 43:55 + 4:03
9. Knapová Jana LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice 44:14 + 4:22
10. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 44:32 + 4:40
11. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 45:00 + 5:08
12. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 45:37 + 5:45
13. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 45:47 + 5:55
14. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 45:51 + 5:59
15. Kamenická Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 46:10 + 6:18
15. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 46:10 + 6:18
17. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 46:40 + 6:48
18. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 46:41 + 6:49
19. Vyhnálková Barbora RIC9850 E OB Říčany 46:51 + 6:59
20. Odehnalová Tereza ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno 47:02 + 7:10
21. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 47:40 + 7:48
21. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 47:40 + 7:48
23. Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 47:43 + 7:51
24. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 47:52 + 8:00
25. Matějů Martina PGP8556 R SK Praga 48:18 + 8:26
26. Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 48:27 + 8:35
27. Zháňalová Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 49:02 + 9:10
28. Hepnerová Martina PHK8150 C OK 99 Hradec Králové 49:08 + 9:16
29. Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 49:18 + 9:26
30. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 49:23 + 9:31
31. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 50:35 + 10:43
32. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 50:41 + 10:49
33. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 50:44 + 10:52
34. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 50:55 + 11:03
35. Benešová Jana CTB9452 R SK OB Chotěboř 51:55 + 12:03
36. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 52:23 + 12:31
37. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 52:24 + 12:32
38. Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 53:26 + 13:34
39. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 53:27 + 13:35
40. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 54:04 + 14:12
41. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 54:14 + 14:22
42. Šimůnková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 54:53 + 15:01
43. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 55:33 + 15:41
44. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 55:46 + 15:54
45. Novotná Tereza PHK9255 R OK 99 Hradec Králové 56:06 + 16:14
46. Korpasová Tereza TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno 56:23 + 16:31
47. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 56:51 + 16:59
48. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 57:46 + 17:54
49. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 58:34 + 18:42
50. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 59:03 + 19:11
51. Fenclová Marta LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice 59:30 + 19:38
52. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 64:54 + 25:02
53. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 65:58 + 26:06
MS Alexandersson Tove 102 SWE 35:24 +
MS Bachmann Sofie 101 SUI 42:11 + 2:19
MS Roos Elena 101 SUI 42:57 + 3:05
H16
2.82 km, 180 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 26:06
2. Hoetzel Hugo TUR0505 A OOB TJ Turnov 27:51 + 1:45
3. Račanský Jakub TBM0503 A KOS TJ Tesla Brno 27:53 + 1:47
4. Stehlík Šimon LPM0501 A OK Lokomotiva Plzeň 27:59 + 1:53
5. Strýček Jan PBM0503 A TJ Spartak 1. Brněnská 28:13 + 2:07
6. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 28:27 + 2:21
7. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 28:33 + 2:27
8. Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 28:54 + 2:48
9. Prášil Tomáš TTR0501 A OOB Třebíč 28:59 + 2:53
10. Němec David LPM0504 A OK Lokomotiva Plzeň 29:06 + 3:00
11. Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš 29:24 + 3:18
12. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:31 + 3:25
13. Waldhauser Štěpán TUR0409 A OOB TJ Turnov 30:03 + 3:57
14. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 31:05 + 4:59
15. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 31:18 + 5:12
16. Zřídkaveselý Adam PBM0505 A TJ Spartak 1. Brněnská 31:28 + 5:22
17. Štěpánek Jan TBM0607 A KOS TJ Tesla Brno 32:15 + 6:09
18. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:20 + 6:14
19. Štěrba Marek SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary 32:25 + 6:19
20. Fousek Vojtěch RBK0403 A SK Radioklub Blansko 32:52 + 6:46
20. Odehnal Tomáš PBM0500 A TJ Spartak 1. Brněnská 32:52 + 6:46
22. Beneš Jindřich KON0404 B KOB Konice 33:11 + 7:05
23. Šeps Daniel SRK0504 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:19 + 7:13
24. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 33:26 + 7:20
25. Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 33:51 + 7:45
26. Brosch Ondřej RBK0606 A SK Radioklub Blansko 33:58 + 7:52
27. Janda Jakub DOR0403 A OK Dobříš 35:05 + 8:59
28. Marek Vojtěch ZBM0410 A SK Žabovřesky Brno 35:08 + 9:02
29. Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:21 + 9:15
30. Bednařík Vilém PBM0509 A TJ Spartak 1. Brněnská 36:00 + 9:54
31. Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 36:30 + 10:24
32. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 37:20 + 11:14
33. Elleder David TAP0615 A KOB Tretra Praha 37:43 + 11:37
34. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 38:01 + 11:55
35. Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 38:05 + 11:59
36. Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha 38:09 + 12:03
37. Bejvl Marek LME0400 A SK Los Mělník 39:33 + 13:27
38. Mairich Filip TJN0603 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:40 + 14:34
39. Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 40:49 + 14:43
40. Jelínek Filip LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice 41:53 + 15:47
41. Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice 42:04 + 15:58
42. Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 42:08 + 16:02
43. Vítek Matěj SJI0500 A OK Jihlava 42:15 + 16:09
44. Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha 42:40 + 16:34
45. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 43:12 + 17:06
46. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 46:07 + 20:01
47. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 46:26 + 20:20
48. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 46:56 + 20:50
49. Šípek Ondřej LPU0505 A OK Lokomotiva Pardubice 46:58 + 20:52
Dohnálek Tomáš SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové DISK
Melišík Jan TAP0502 A KOB Tretra Praha DISK
H18
2.97 km, 250 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:13
2. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 27:02 + 0:49
3. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 28:08 + 1:55
4. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 28:38 + 2:25
5. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 28:55 + 2:42
6. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 29:04 + 2:51
7. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 29:11 + 2:58
8. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 29:12 + 2:59
9. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:24 + 3:11
10. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 29:28 + 3:15
11. Fejfar Lukáš LPU0310 A OK Lokomotiva Pardubice 29:34 + 3:21
12. Mareček Šimon LPU0222 A OK Lokomotiva Pardubice 29:45 + 3:32
13. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 30:24 + 4:11
14. Macek Ondřej LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice 30:33 + 4:20
15. Synek Petr DOK0200 A OK Doksy 31:37 + 5:24
16. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 31:50 + 5:37
17. Procinger Jakub STH0302 B SK Studenec 31:52 + 5:39
18. Švarc Antonín DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka 32:20 + 6:07
19. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 32:33 + 6:20
20. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:47 + 6:34
21. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 33:06 + 6:53
22. Škácha Vít DKP0310 A Oddíl OB Kotlářka 33:11 + 6:58
23. Jelínek Kryštof LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice 33:37 + 7:24
24. Čepička Ladislav LPM0303 A OK Lokomotiva Plzeň 33:50 + 7:37
25. Škvor Adam KAM0202 A OK Kamenice 34:11 + 7:58
26. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 34:36 + 8:23
27. Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 34:59 + 8:46
28. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 35:27 + 9:14
29. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 36:15 + 10:02
30. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:31 + 10:18
31. Mareš Albert DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 37:24 + 11:11
32. Bolehovský Michal VSP0202 A USK Praha 38:30 + 12:17
33. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 39:08 + 12:55
34. Vlastník Matouš JIL0201 A OK Jilemnice 40:58 + 14:45
35. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 43:24 + 17:11
36. Kohoutek Oldřich BSO0301 A KOB Baník Sokolov 43:25 + 17:12
37. Šišma Vojtěch LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice 44:49 + 18:36
38. Kučera Jáchym DOR0301 A OK Dobříš 47:43 + 21:30
39. Svoboda Radek STE0207 A SK SKI-OB Šternberk 48:15 + 22:02
40. Lička Adam TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno 48:20 + 22:07
Kurz Šimon VPM0208 A KOS Slavia Plzeň DISK
H20
3.30 km, 250 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roudný Martin LPU0002 E OK Lokomotiva Pardubice 29:18
2. Adámek Filip TBM0101 R KOS TJ Tesla Brno 32:03 + 2:45
3. Metelka Ondřej PHK0101 R OK 99 Hradec Králové 32:09 + 2:51
4. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:17 + 2:59
5. Šafka Sebastian KAM0101 R OK Kamenice 33:58 + 4:40
6. Janovský Tomáš PGP0101 R SK Praga 34:56 + 5:38
7. Bílý Jakub DOK0104 A OK Doksy 34:57 + 5:39
8. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 35:51 + 6:33
9. Paleček Ondřej STH0105 A SK Studenec 36:07 + 6:49
10. Tichý Radomír SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové 36:17 + 6:59
11. Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 37:41 + 8:23
12. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 37:51 + 8:33
13. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 38:28 + 9:10
14. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 38:39 + 9:21
15. Féder Medard LCE0111 R OOB TJ Slovan Luhačovice 38:52 + 9:34
16. Zabořil Vojtěch TUR0110 A OOB TJ Turnov 39:33 + 10:15
17. Čech Petr SJI0001 R OK Jihlava 39:53 + 10:35
18. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 40:52 + 11:34
19. Pavlovec Dan BOR0001 R OK Jiskra Nový Bor 42:58 + 13:40
20. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 43:08 + 13:50
21. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 43:53 + 14:35
22. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 45:30 + 16:12
23. Mühlbach Aleš STH0104 A SK Studenec 46:14 + 16:56
24. Melichar Petr LLI0001 A LOK-o Liberec 46:47 + 17:29
25. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 47:33 + 18:15
26. Karásek Matěj SJC0001 R Sportcentrum Jičín 47:40 + 18:22
27. Janda Ondřej KAM0113 A OK Kamenice 48:52 + 19:34
28. Novák Přemysl DKP0107 A Oddíl OB Kotlářka 50:52 + 21:34
29. Filipek Sebastian TRI0002 R TJ TŽ Třinec 54:25 + 25:07
30. Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 62:22 + 33:04
31. Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 63:41 + 34:23
Kligl Radim TBM0103 R KOS TJ Tesla Brno DISK
H21
4.58 km, 330 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 34:19
2. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 36:41 + 2:22
3. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 36:44 + 2:25
4. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 37:34 + 3:15
5. Minář Marek ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno 37:52 + 3:33
6. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 39:12 + 4:53
7. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 39:20 + 5:01
8. Hlaváč Ondřej ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno 39:26 + 5:07
9. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 39:44 + 5:25
10. Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 40:00 + 5:41
11. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 40:13 + 5:54
12. Ullmann Silvan ZBM9810 C SK Žabovřesky Brno 41:05 + 6:46
13. Wolf Filip TUR9701 C OOB TJ Turnov 41:23 + 7:04
14. Fürst Matouš DOK9602 R OK Doksy 41:29 + 7:10
14. Mudrák Štěpán LCE9601 E OOB TJ Slovan Luhačovice 41:29 + 7:10
16. Hubáček Jonáš LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovice 41:54 + 7:35
16. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 41:54 + 7:35
18. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 41:59 + 7:40
19. Semrád Ladislav CHC9701 C K.O.B. Choceň 42:00 + 7:41
20. Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 42:28 + 8:09
21. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 42:40 + 8:21
22. Kettner Vojtěch KAM9601 R OK Kamenice 42:44 + 8:25
23. Kolovský František LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň 42:50 + 8:31
24. Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 43:01 + 8:42
25. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 43:02 + 8:43
26. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 43:28 + 9:09
27. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 43:45 + 9:26
28. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 43:59 + 9:40
29. Janata Martin TJN8306 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:00 + 9:41
30. Poklop Martin SSU8802 R SK Severka Šumperk 44:04 + 9:45
31. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 44:10 + 9:51
32. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 44:25 + 10:06
33. Hadač Filip AOP9301 R Orientační Běh Opava 45:01 + 10:42
34. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 45:02 + 10:43
35. Valeš Jiří LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň 45:05 + 10:46
36. Semík Ondřej KAM9401 C OK Kamenice 45:11 + 10:52
37. Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 45:14 + 10:55
37. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 45:14 + 10:55
39. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 45:26 + 11:07
40. Navrátil Šimon PGP9702 R SK Praga 45:29 + 11:10
41. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 45:43 + 11:24
42. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 45:48 + 11:29
43. Kozák Osvald TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno 45:51 + 11:32
43. Vavrys Johan LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice 45:51 + 11:32
45. Chloupek Adam LCE9300 E OOB TJ Slovan Luhačovice 45:58 + 11:39
46. Škoda Jakub DOK8800 R OK Doksy 46:14 + 11:55
47. Bořil Jan TBM9700 C KOS TJ Tesla Brno 46:38 + 12:19
48. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 46:41 + 12:22
49. Šedivý Jan PGP8409 R SK Praga 46:43 + 12:24
50. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 47:07 + 12:48
51. Koštejn Vít DOK9800 C OK Doksy 47:34 + 13:15
52. Kettner Lukáš KAM9403 R OK Kamenice 47:58 + 13:39
53. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 48:00 + 13:41
54. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 48:11 + 13:52
55. Zimmermann Štěpán ZBM9101 R SK Žabovřesky Brno 49:04 + 14:45
56. Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 49:06 + 14:47
57. Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 50:03 + 15:44
58. Kamenický Jeroným TUR9549 R OOB TJ Turnov 52:17 + 17:58
59. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 52:24 + 18:05
60. Beneš Jan SJC8703 C Sportcentrum Jičín 52:50 + 18:31
MS Hubmann Daniel 101 SUI 34:43 + 0:24
MS Howald Florian 101 SUI 37:05 + 2:46
MS Buchs Pascal 101 SUI 41:25 + 7:06
MS Hadorn Joey 101 SUI 41:46 + 7:27
T
2.90 km, 240 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:01
2. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 29:43 + 0:42
3. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 29:48 + 0:47
4. Blaha Michal VSP0412 B USK Praha 29:58 + 0:57
5. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 30:11 + 1:10
6. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 30:13 + 1:12
7. Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 31:00 + 1:59
8. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 32:30 + 3:29
9. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 33:02 + 4:01
10. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 33:21 + 4:20
11. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 34:12 + 5:11
12. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 34:15 + 5:14
13. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 34:19 + 5:18
14. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 34:35 + 5:34
15. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 35:41 + 6:40
16. Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 35:56 + 6:55
17. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 36:18 + 7:17
18. Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 36:34 + 7:33
19. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 36:39 + 7:38
20. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 36:59 + 7:58
21. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 37:01 + 8:00
22. Šmaus Antonín TJN0001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:31 + 8:30
23. Bradáč David LLI0203 B LOK-o Liberec 37:56 + 8:55
24. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 38:11 + 9:10
25. David Tomáš LLI0000 C LOK-o Liberec 38:27 + 9:26
26. Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:37 + 9:36
27. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 39:09 + 10:08
28. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 39:10 + 10:09
29. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 40:30 + 11:29
30. Dolejší Kateřina DOK0156 B OK Doksy 40:43 + 11:42
31. Dlouhý Matěj VTA0302 B SC vebr-sport 40:58 + 11:57
32. Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 41:01 + 12:00
33. Hnízdil Matěj KAS0301 B KOB Kamenický Šenov 41:08 + 12:07
34. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 41:23 + 12:22
35. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 41:28 + 12:27
36. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 41:55 + 12:54
37. Průša Kryštof VSP0102 B USK Praha 42:21 + 13:20
38. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 43:09 + 14:08
39. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 43:21 + 14:20
40. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:29 + 15:28
41. Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 44:35 + 15:34
42. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 44:50 + 15:49
43. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 45:39 + 16:38
44. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 45:55 + 16:54
45. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 46:13 + 17:12
46. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 46:58 + 17:57
47. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 47:01 + 18:00
48. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:46 + 18:45
49. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 48:01 + 19:00
50. Štembera Vítek TJN0801 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:30 + 19:29
51. Šrubař Michal ZBM8606 SK Žabovřesky Brno 48:50 + 19:49
52. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 49:07 + 20:06
53. Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 49:14 + 20:13
54. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 49:36 + 20:35
55. Odehnalová Klára ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno 49:59 + 20:58
56. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:09 + 21:08
57. Černochová Michaela PLU0351 B TJ SOKOL Plumlov 50:12 + 21:11
58. Paříková Iva TUR0061 B OOB TJ Turnov 50:18 + 21:17
59. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 51:13 + 22:12
60. Škáchová Petra DKP7054 C Oddíl OB Kotlářka 51:33 + 22:32
61. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 51:38 + 22:37
62. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 52:08 + 23:07
63. Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:30 + 23:29
64. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 53:05 + 24:04
65. Otrubová Anna PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov 53:25 + 24:24
66. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 53:48 + 24:47
67. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:53 + 24:52
68. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 54:14 + 25:13
69. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 55:09 + 26:08
70. Skácel Jan VLI Slavia Liberec orienteering 55:24 + 26:23
71. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 55:36 + 26:35
72. Forst Libor MFP6300 C Matfyz Praha 56:17 + 27:16
73. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 56:22 + 27:21
74. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:29 + 27:28
75. Kašparová Lucie CHT9652 C OOB SK Chrast 56:52 + 27:51
76. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 56:53 + 27:52
77. Kosobud Dušan VTA7201 C SC vebr-sport 56:58 + 27:57
78. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:55 + 28:54
79. Molnárová Monika ZBM9459 C SK Žabovřesky Brno 58:18 + 29:17
80. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 59:05 + 30:04
81. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:12 + 30:11
82. Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy 59:30 + 30:29
83. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:45 + 30:44
84. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 60:39 + 31:38
85. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 63:28 + 34:27
86. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 64:12 + 35:11
87. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 64:42 + 35:41
88. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia Plzeň 65:43 + 36:42
89. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 67:13 + 38:12
90. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 67:53 + 38:52
91. Mesiarkinová Kamila ZBM8202 SK Žabovřesky Brno 69:43 + 40:42
92. Furst Aleš LLI LOK-o Liberec 71:42 + 42:41
93. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 74:15 + 45:14
94. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 74:17 + 45:16
95. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 75:10 + 46:09
96. Kinštová Dominka SJH8051 C SOS Jindřichův Hradec 77:43 + 48:42
97. Šejnová Magdalena PGP7053 C SK Praga 84:30 + 55:29
98. Erlitz Jakub LCE8601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 89:50 + 60:49
99. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 90:51 + 61:50
100. Chrz Pavel KUL6700 C KOB Ústí nad Labem 102:38 + 73:37
101. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 109:46 + 80:45
102. Nováková Pavla DOK5950 C OK Doksy 118:42 + 89:41
103. Dvořák Radim KUL7501 C KOB Ústí nad Labem 123:51 + 94:50
104. Zřídkaveselý Libor PBM7207 C TJ Spartak 1. Brněnská 132:28 + 103:27
105. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 133:07 + 104:06
106. Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 134:35 + 105:34
Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec DISK
Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno DISK
Savičová Gabriela SKV7952 C TJ Slovan Karlovy Vary DISK
Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga DISK
Bílý Petr DOK6800 C OK Doksy DISK
Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga DISK
Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Fürstová Anna LLI9854 C LOK-o Liberec DNS
Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering DNS
Voborská Jana PGP8454 C SK Praga DNS
Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice DNS
Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering DNS
Kavalír Jáchym PHK9901 R OK 99 Hradec Králové DNS
Neumann Josef TUR8407 C OOB TJ Turnov DNS
Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering DNS
Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov DNS
Smetana Radim CHA4700 C OK Chrastava DNS
Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno DNS
Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno DNS
Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov DNS