Výsledky závodu: Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E1
Kategorie: D40

Datum:
23.08.2019
Místo konání:
Vyskeř
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Kacanovy
Ředitel závodu:
Stárek Filip
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R2
Stavitel tratí:
Thoř Tomáš - R3
Protokol:
Závod proběhl za krásného počasí bez protestů a větších úrazů. Všechna drobná zranění byla ošetřena. Na startu č.2 byl posunut čas na startovních hodinách o 1.min. Tato chyba byla opravena u všech dotčených kategorií a závodníků.
D40
2.69 km, 250 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 34:26
2. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 34:41 + 0:15
3. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 35:35 + 1:09
4. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 35:38 + 1:12
5. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 37:29 + 3:03
6. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 37:40 + 3:14
7. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 38:49 + 4:23
8. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 39:24 + 4:58
9. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 40:36 + 6:10
10. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 41:07 + 6:41
11. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 8:54
12. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 43:57 + 9:31
13. Otrubová Johana PLU7852 TJ SOKOL Plumlov 44:55 + 10:29
14. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 46:01 + 11:35
15. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 46:52 + 12:26
16. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 47:13 + 12:47
17. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 50:18 + 15:52
18. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 54:37 + 20:11
19. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:41 + 20:15
20. Kundratová Jana TZL7350 SKOB Zlín 54:52 + 20:26
21. Michlová Jana VRL7852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:19 + 21:53
22. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 57:03 + 22:37
23. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 58:29 + 24:03
24. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 59:56 + 25:30
25. Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:28 + 27:02
26. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:40 + 27:14
27. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 63:17 + 28:51
28. Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering 65:54 + 31:28
29. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 66:20 + 31:54
30. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 66:40 + 32:14
31. Zámečníková Jitka 0070001 Zámečníci 67:03 + 32:37
32. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 67:45 + 33:19
33. Štveráková Monika CHA7852 OK Chrastava 67:51 + 33:25
34. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 68:36 + 34:10
35. Kobrlová Gabriela TJN7654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 69:00 + 34:34
36. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 69:32 + 35:06
37. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 70:58 + 36:32
38. Sládková Klára VLI7852 Slavia Liberec orienteering 72:30 + 38:04
39. Klose Petra SFM7351 O-RUNNAŘI Beskydy 76:12 + 41:46
40. Nováková Zuzana TUV7950 SOK TJ Turnov 78:19 + 43:53
41. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 78:56 + 44:30
42. Štětínská Soňa MOV7650 SKOB Ostrava 80:00 + 45:34
43. Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem 83:45 + 49:19
44. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 85:38 + 51:12
45. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:41 + 58:15
46. Luterová Kristýna PLU7878 TJ SOKOL Plumlov 99:04 + 64:38
47. Wohanková Kateřina VRL7955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:17 + 64:51
48. Hladíková Zuzana DKP7852 Oddíl OB Kotlářka 107:17 + 72:51
49. Filipiak Agnieszka 97P7550 KS Hades Poznań 113:56 + 79:30
50. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 115:25 + 80:59
51. Jedličková Tereza KAM7950 OK Kamenice 123:55 + 89:29
52. Danková Irena CHA7551 OK Chrastava 126:13 + 91:47
53. Urbánková Šárka SFM7650 O-RUNNAŘI Beskydy 143:14 + 108:48
Šaňáková Šárka UOL7650 SOB Olomouc DISK
Hejnová Simona LLI7651 LOK-o Liberec DISK
Davidová Petra SFM7651 O-RUNNAŘI Beskydy DISK
Habánová Anna VLI7757 Slavia Liberec orienteering DISK