Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kategorie: H21C

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Radostice, sokolovna
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Rosice
Mapa:
Radostice-Okrouhlík, 1:10000, e=5 m, 03/2019
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R2
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
H21C
6.40 km, 220 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chromý Adam TBM8841 R KOS TJ Tesla Brno 38:20
2. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 39:28 + 1:08
3. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 39:31 + 1:11
4. Kozák Osvald TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno 40:56 + 2:36
5. Zimmermann Jakub TBM8911 C KOS TJ Tesla Brno 41:40 + 3:20
6. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 41:49 + 3:29
7. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:10 + 3:50
8. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 42:16 + 3:56
8. Hirš Otakar ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno 42:16 + 3:56
10. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 42:25 + 4:05
11. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 43:18 + 4:58
12. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 43:24 + 5:04
13. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:32 + 6:12
14. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 44:45 + 6:25
15. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 44:55 + 6:35
16. Hikl Tomáš ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno 45:02 + 6:42
17. Stehlík Martin TBM8525 C KOS TJ Tesla Brno 45:56 + 7:36
18. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 46:06 + 7:46
19. Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 46:14 + 7:54
20. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 47:31 + 9:11
21. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 47:43 + 9:23
22. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 48:12 + 9:52
23. Sychra Tomáš VBM8305 C VSK Mendelu Brno 48:13 + 9:53
24. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 48:16 + 9:56
25. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 48:27 + 10:07
26. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 49:15 + 10:55
27. Kinc Martin 0090001 C 009 - GBM 49:25 + 11:05
28. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:51 + 11:31
29. Zřídkaveselý Libor ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno 50:00 + 11:40
30. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 50:26 + 12:06
31. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 50:44 + 12:24
32. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 50:47 + 12:27
33. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:43 + 13:23
34. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 53:07 + 14:47
35. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 53:46 + 15:26
36. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 54:00 + 15:40
37. Cícha Matěj TTR0102 B OOB Třebíč 54:24 + 16:04
38. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 55:51 + 17:31
39. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 56:38 + 18:18
40. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 56:40 + 18:20
41. Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 59:38 + 21:18
42. Farinha Filipe 0330001 C 033 - (POR) GD4C 61:30 + 23:10
43. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 63:45 + 25:25
44. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:05 + 27:45
45. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 67:38 + 29:18
46. Mareček Jiří ADA5901 C OOB Spartak Adamov 69:27 + 31:07
47. Rohan Tomáš ASU9009 C Magnus Orienteering 69:39 + 31:19
48. Kulich Martin ZBM9009 C SK Žabovřesky Brno 70:16 + 31:56
49. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 75:49 + 37:29
50. Pauschek Karel ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno 82:30 + 44:10
51. Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno 82:36 + 44:16
52. Kůra Josef ZBM8722 C SK Žabovřesky Brno 89:38 + 51:18
Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň DISK
Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno DISK
Sychra Marek 0080001 C 008 - TJ Papuchálci DISK
Chloupek Tomáš VBM8404 C VSK Mendelu Brno DISK