Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.03.2019
Místo konání:
Travčice
Pořadatel:
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
Travčický les
Ředitel závodu:
Buková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Šimek Miroslav - R3
Stavitel tratí:
Heller Jiří - R3, Duda Miroslav - R3
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest. Nebylo hlášeno žádné zranění.
D10
1.90 km, 20 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 12:07
2. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 14:57 + 2:50
3. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 15:25 + 3:18
4. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 16:02 + 3:55
5. Pilchová Linda ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda 16:31 + 4:24
6. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 16:33 + 4:26
7. Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 16:35 + 4:28
8. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 17:07 + 5:00
9. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 17:22 + 5:15
10. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 17:53 + 5:46
11. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:07 + 6:00
12. Rodová Anežka VSP1152 C USK Praha 18:11 + 6:04
13. Chumová Adéla SLP0950 C OOB Slavia Praha 18:40 + 6:33
14. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 19:23 + 7:16
15. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 19:26 + 7:19
16. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 19:56 + 7:49
17. Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 20:51 + 8:44
18. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 21:13 + 9:06
19. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 21:18 + 9:11
20. Kalenská Pavla SUL0950 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 21:30 + 9:23
21. Pecklová Laura DOR1150 C OK Dobříš 22:19 + 10:12
22. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 22:25 + 10:18
23. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 23:44 + 11:37
24. Hlaváčková Lucie TAP1050 C KOB Tretra Praha 23:51 + 11:44
25. Ptáčková Barbora DKP0954 C Oddíl OB Kotlářka 25:59 + 13:52
26. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 28:06 + 15:59
27. Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 33:09 + 21:02
28. Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 35:45 + 23:38
29. Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952 C TJ Aero Odolena Voda 36:37 + 24:30
30. Lenská Tereza DKP1054 C Oddíl OB Kotlářka 46:48 + 34:41
31. Kunstová Anežka SLA1050 C SKOB Slaný 54:52 + 42:45
Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga DISK
D10F
1.60 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 15:50
2. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 19:11 + 3:21
3. Šeborová Kačka DKL0951 C KOB Kladno 19:31 + 3:41
4. Mikulová Stella ZVO1250 C OB SK Zvole 19:53 + 4:03
5. Geffertová Marta FSP1054 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:18 + 4:28
6. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 20:40 + 4:50
7. Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 21:34 + 5:44
8. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 21:39 + 5:49
9. Mrázková Berta SJC1151 C Sportcentrum Jičín 22:11 + 6:21
10. Řepková Anna PGP1052 C SK Praga 24:24 + 8:34
11. Brotánková Klára ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem 27:52 + 12:02
12. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 28:18 + 12:28
13. Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:30 + 12:40
14. Manethová Anna ROU1050 C SKOB Roudnice nad Labem 29:25 + 13:35
15. Michalíková Klára ZVO0954 C OB SK Zvole 30:13 + 14:23
16. Blehová Barbora DOR1151 C OK Dobříš 30:18 + 14:28
17. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 30:22 + 14:32
18. Václavíková Anna SLA1151 C SKOB Slaný 31:15 + 15:25
19. Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 31:48 + 15:58
20. Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 32:51 + 17:01
21. Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 33:07 + 17:17
22. Šeborová Barbora DKL1150 C KOB Kladno 33:14 + 17:24
23. Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 34:19 + 18:29
24. Truncová Štěpánka ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda 35:38 + 19:48
25. Chumová Lada SLP1250 C OOB Slavia Praha 35:47 + 19:57
26. Truncová Zuzana ODV1051 C TJ Aero Odolena Voda 39:12 + 23:22
27. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 43:44 + 27:54
28. Pocnerová Magdalena ROU1399 SKOB Roudnice nad Labem 44:59 + 29:09
29. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 46:30 + 30:40
30. Pocnerová ALena ROU1198 SKOB Roudnice nad Labem 48:57 + 33:07
31. Michalíková Alžběta ZVO0953 C OB SK Zvole 49:28 + 33:38
Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D12
3.30 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 24:03
2. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 24:52 + 0:49
3. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 24:57 + 0:54
4. Ellederová Eva TAP0860 C KOB Tretra Praha 28:12 + 4:09
5. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 29:04 + 5:01
6. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 29:22 + 5:19
7. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 30:00 + 5:57
8. Lampová Amálie DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka 30:35 + 6:32
9. Gregorová Alice DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka 31:00 + 6:57
10. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 31:34 + 7:31
11. Vavřinová Johana HCE0751 C TJ Hostivice 32:32 + 8:29
12. Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 33:58 + 9:55
13. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 34:04 + 10:01
14. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 34:11 + 10:08
15. Fialová Kateřina DOR0754 B OK Dobříš 34:29 + 10:26
16. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 35:10 + 11:07
17. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 35:15 + 11:12
18. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 35:17 + 11:14
19. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:33 + 11:30
20. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 35:36 + 11:33
21. Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 36:12 + 12:09
22. Zemanová Eliška DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka 37:14 + 13:11
23. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:35 + 13:32
24. Michálková Ema BOR0857 C OK Jiskra Nový Bor 38:03 + 14:00
25. Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:16 + 14:13
26. Chudobová Eliška DKL0850 C KOB Kladno 39:57 + 15:54
27. Oliveriusová Anna BZP0850 C Báječné ženy v orientačním běhu 40:47 + 16:44
28. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 41:10 + 17:07
29. Hladíková Julie DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka 41:11 + 17:08
30. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 41:17 + 17:14
31. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 41:44 + 17:41
32. Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:54 + 17:51
33. Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:48 + 18:45
34. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 43:20 + 19:17
35. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 44:41 + 20:38
36. Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 45:06 + 21:03
37. Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 45:19 + 21:16
38. Havlíčková Veronika RIC0853 C OB Říčany 45:25 + 21:22
39. Matoušková Sára ODV0855 C TJ Aero Odolena Voda 45:50 + 21:47
40. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:59 + 21:56
41. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 46:46 + 22:43
42. Ślínská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 47:42 + 23:39
43. Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 49:48 + 25:45
44. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 50:23 + 26:20
45. Pilchová Sofie ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda 51:15 + 27:12
46. Herynková Klára RIC0758 C OB Říčany 51:34 + 27:31
47. Pražanová Veronika DKL0751 C KOB Kladno 51:51 + 27:48
48. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 52:10 + 28:07
49. Pilátová Rozálie DKL0750 C KOB Kladno 52:16 + 28:13
50. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 52:23 + 28:20
51. Kindlová Anežka RIC0850 C OB Říčany 53:57 + 29:54
52. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 56:11 + 32:08
53. Ovčáčková Barbora TAP0856 C KOB Tretra Praha 58:16 + 34:13
54. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 58:42 + 34:39
55. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 59:46 + 35:43
56. Prachatická Aneta KUL0851 C KOB Ústí nad Labem 64:25 + 40:22
57. Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 66:07 + 42:04
58. Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 67:08 + 43:05
59. Berná Klára ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda 67:25 + 43:22
60. Syblíková Rozarie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 70:06 + 46:03
61. Buková Hana ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem 73:07 + 49:04
62. Vařeková Marianna RIC0760 C OB Říčany 73:32 + 49:29
63. Hezká Tereza DOR0855 C OK Dobříš 80:13 + 56:10
64. Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 96:48 + 72:45
65. Dudlová Hana ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda 110:47 + 86:44
Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov DISK
D14
4.50 km, 80 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Michaela TUR0551 A OOB TJ Turnov 31:13
2. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 34:19 + 3:06
3. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 34:29 + 3:16
4. Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 35:51 + 4:38
5. Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 35:52 + 4:39
6. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 36:51 + 5:38
7. Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 37:17 + 6:04
8. Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 37:24 + 6:11
9. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 38:35 + 7:22
10. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 39:06 + 7:53
11. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 39:10 + 7:57
12. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:43 + 8:30
13. Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 40:10 + 8:57
14. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 40:48 + 9:35
15. Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 40:57 + 9:44
16. Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:00 + 9:47
17. Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:45 + 10:32
18. Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 42:23 + 11:10
19. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:20 + 12:07
20. Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 44:46 + 13:33
21. Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 45:25 + 14:12
22. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 46:19 + 15:06
23. Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 46:40 + 15:27
24. Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:14 + 16:01
25. Kohoutová Zdeňka DKL0651 B KOB Kladno 47:17 + 16:04
26. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 47:20 + 16:07
27. Blahutová Martina MFP0550 C Matfyz Praha 48:40 + 17:27
28. Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 48:46 + 17:33
29. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:48 + 17:35
30. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 52:07 + 20:54
31. Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 52:13 + 21:00
32. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 53:21 + 22:08
33. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 53:38 + 22:25
34. Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:36 + 23:23
35. Vláčilová Anna RIC0657 B OB Říčany 56:52 + 25:39
36. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 57:47 + 26:34
37. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 57:55 + 26:42
38. Halašková Bára DKP0654 B Oddíl OB Kotlářka 59:56 + 28:43
39. Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 60:59 + 29:46
40. Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 61:13 + 30:00
41. Maříková Alžběta FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:27 + 31:14
42. Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 62:55 + 31:42
43. Pompachová Karolína TAP0652 B KOB Tretra Praha 63:24 + 32:11
44. Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 64:16 + 33:03
45. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 64:20 + 33:07
46. Puchernová Barbora SCP0650 C OK Sparta Praha 77:08 + 45:55
47. Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem 86:57 + 55:44
48. Ulbertová Lucie DKL0652 C KOB Kladno 92:40 + 61:27
D16
5.10 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 41:20
2. Nekvasilová Tereza DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka 45:16 + 3:56
3. Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 47:24 + 6:04
4. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 48:43 + 7:23
5. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:17 + 7:57
6. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 49:55 + 8:35
7. Končická Kateřina RIC0352 C OB Říčany 50:12 + 8:52
8. Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 50:39 + 9:19
9. Jedličková Kristýna KAM0455 B OK Kamenice 50:43 + 9:23
10. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 50:54 + 9:34
11. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 52:15 + 10:55
12. Kramlová Barbora ZVO0452 C OB SK Zvole 54:42 + 13:22
13. Pilátová Amálie DKL0450 C KOB Kladno 54:53 + 13:33
14. Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 56:38 + 15:18
15. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:47 + 16:27
16. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 58:28 + 17:08
17. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 59:19 + 17:59
18. Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 65:49 + 24:29
19. Tomášková Linda TAP0455 C KOB Tretra Praha 69:17 + 27:57
20. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 75:21 + 34:01
21. Vláčilová Barbora RIC0457 C OB Říčany 81:10 + 39:50
22. Lorencová Jana DOR0454 C OK Dobříš 89:18 + 47:58
23. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 125:25 + 84:05
D18
7.10 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrzová Eliška PGP0353 B SK Praga 60:25
2. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 66:29 + 6:04
3. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 71:09 + 10:44
4. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:17 + 10:52
5. Šritrová Lenka TUR0250 B OOB TJ Turnov 71:35 + 11:10
6. Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 71:41 + 11:16
7. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 73:29 + 13:04
8. Matoušková Adéla SLA0151 C SKOB Slaný 74:39 + 14:14
9. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 76:35 + 16:10
10. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 80:14 + 19:49
11. Rousová Lucie DKL0251 C KOB Kladno 81:52 + 21:27
12. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 98:11 + 37:46
13. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 109:00 + 48:35
D20
8.00 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 63:48
2. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:52 + 25:04
3. Illnerová Kateřina DKP9950 C Oddíl OB Kotlářka 93:01 + 29:13
4. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 100:47 + 36:59
5. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 101:51 + 38:03
6. Klikarová Zuzana DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka 105:40 + 41:52
7. Straková Veronika SLA0051 C SKOB Slaný 107:40 + 43:52
8. Klikarová Ivana DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka 111:00 + 47:12
9. Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 117:51 + 54:03
D21K
8.00 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 70:57
2. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 75:43 + 4:46
3. Kopecká Eliška KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 75:54 + 4:57
4. Kašparová Barbora SLA0251 B SKOB Slaný 76:55 + 5:58
5. Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 77:48 + 6:51
6. Pokorná Marcela ROU91xy SKOB Roudnice nad Labem 81:58 + 11:01
7. Sládková Helena TAP9151 C KOB Tretra Praha 85:13 + 14:16
8. Grundmanová Lenka CHC8651 C K.O.B. Choceň 92:54 + 21:57
9. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 93:34 + 22:37
10. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 97:09 + 26:12
11. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 100:03 + 29:06
12. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 107:31 + 36:34
13. Gottvaldová Denisa DKL8550 C KOB Kladno 108:11 + 37:14
14. Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 113:01 + 42:04
15. Vosecká Veronika SPC8853 C SPORTICUS team 131:40 + 60:43
D21L
9.20 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 54:22
2. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 56:15 + 1:53
3. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 60:43 + 6:21
4. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 61:02 + 6:40
5. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 61:07 + 6:45
6. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 64:31 + 10:09
7. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 66:55 + 12:33
8. Vytinová Monika TUR9150 C OOB TJ Turnov 67:10 + 12:48
9. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 68:59 + 14:37
10. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 70:09 + 15:47
11. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 71:19 + 16:57
12. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 71:56 + 17:34
13. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 73:09 + 18:47
14. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 73:19 + 18:57
15. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:20 + 19:58
16. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 75:09 + 20:47
17. Typltová Hana DKP8760 C Oddíl OB Kotlářka 75:48 + 21:26
18. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 76:02 + 21:40
19. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 76:06 + 21:44
20. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 76:31 + 22:09
21. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 76:52 + 22:30
22. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 78:11 + 23:49
23. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 79:40 + 25:18
24. Kovářová Lenka LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 85:15 + 30:53
25. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:53 + 32:31
26. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 87:45 + 33:23
27. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 88:04 + 33:42
28. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 88:10 + 33:48
29. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 88:20 + 33:58
30. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 90:54 + 36:32
31. Štěpánová Petra DKP8955 C Oddíl OB Kotlářka 91:27 + 37:05
D35K
6.50 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomešová Daniela SJC8451 C Sportcentrum Jičín 60:28
2. Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 61:04 + 0:36
3. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 63:34 + 3:06
4. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 64:37 + 4:09
5. Šeborová Tereza DKL8150 C KOB Kladno 64:55 + 4:27
6. Špičáková Barbora DKP8250 C Oddíl OB Kotlářka 64:57 + 4:29
6. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 64:57 + 4:29
8. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 66:44 + 6:16
9. Řepková Jana PGP7762 C SK Praga 68:49 + 8:21
10. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 73:19 + 12:51
11. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 73:56 + 13:28
12. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 75:54 + 15:26
13. Pilátová Petra DKL8051 C KOB Kladno 81:33 + 21:05
14. Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 82:45 + 22:17
15. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 85:33 + 25:05
16. Hladíková Zuzana DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka 93:02 + 32:34
17. Brotánková Lenka ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem 93:14 + 32:46
18. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 115:50 + 55:22
19. Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 119:23 + 58:55
D35L
8.00 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 61:35
2. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 63:40 + 2:05
3. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 65:28 + 3:53
4. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 66:32 + 4:57
5. Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice 67:59 + 6:24
6. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 68:37 + 7:02
7. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 69:50 + 8:15
8. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 71:47 + 10:12
9. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 73:20 + 11:45
10. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 73:21 + 11:46
11. Žemlová Eva KAM7550 C OK Kamenice 74:05 + 12:30
12. Hanušová Petra STB8297 C TJ Stadion Nový Bor 74:08 + 12:33
13. Puchernová Veronika SCP7455 C OK Sparta Praha 75:07 + 13:32
14. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 77:14 + 15:39
15. Brandejsová Petra DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka 83:18 + 21:43
16. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 88:14 + 26:39
17. Kotásková Jana JES7451 C OK Rakovník 88:27 + 26:52
18. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 94:23 + 32:48
19. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 99:08 + 37:33
20. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 100:56 + 39:21
21. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 101:53 + 40:18
22. Rejšková Alena KAM7750 C OK Kamenice 112:36 + 51:01
23. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 118:32 + 56:57
24. Pivcová Žaneta MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 156:33 + 94:58
D40
6.90 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 55:59
2. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 61:28 + 5:29
3. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 63:38 + 7:39
4. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 64:29 + 8:30
5. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 68:11 + 12:12
6. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 69:00 + 13:01
7. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 71:45 + 15:46
8. Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:15 + 17:16
9. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 76:34 + 20:35
10. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:04 + 25:05
11. Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 84:06 + 28:07
12. Hlaváčková Klára TAP7756 KOB Tretra Praha 84:26 + 28:27
13. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 84:29 + 28:30
14. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 84:32 + 28:33
15. Korejčíková Dáďa LLI5550 C LOK-o Liberec 90:57 + 34:58
16. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 92:14 + 36:15
17. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 102:38 + 46:39
18. Magazu Radka DOR7853 C OK Dobříš 115:24 + 59:25
19. Seifertová Vendula DKP7651 C Oddíl OB Kotlářka 117:17 + 61:18
20. Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy 121:08 + 65:09
D45K
5.30 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 50:50
2. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 62:14 + 11:24
3. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 64:39 + 13:49
4. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 66:40 + 15:50
5. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 66:56 + 16:06
6. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 68:24 + 17:34
7. Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 70:36 + 19:46
8. Bláhová Kateřina SJP7350 C KČT Slavoj Praha 73:38 + 22:48
9. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 79:04 + 28:14
10. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 79:19 + 28:29
11. Hlubučková Šárka KAM6851 C OK Kamenice 79:52 + 29:02
12. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 85:53 + 35:03
13. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 86:46 + 35:56
14. Jandová Hana LCV7150 C TJ Lokomotiva Chomutov 91:05 + 40:15
15. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 C SKOB Slaný 136:42 + 85:52
D45L
6.50 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 53:01
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 53:21 + 0:20
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 55:00 + 1:59
4. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 56:08 + 3:07
5. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 56:41 + 3:40
6. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 57:45 + 4:44
7. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:38 + 7:37
8. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 61:09 + 8:08
9. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 61:53 + 8:52
10. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:32 + 10:31
11. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 63:37 + 10:36
12. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 64:23 + 11:22
13. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 64:40 + 11:39
14. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 64:53 + 11:52
15. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 64:59 + 11:58
16. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 66:30 + 13:29
17. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 66:50 + 13:49
18. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:51 + 13:50
19. Červinková Jitka OKP6451 C SK OK 24 Praha 67:07 + 14:06
20. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 67:10 + 14:09
21. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 67:34 + 14:33
22. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 67:44 + 14:43
23. Petýrková Pavlína BZP7351 C Báječné ženy v orientačním běhu 67:55 + 14:54
24. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:52 + 15:51
25. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 69:29 + 16:28
26. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 69:40 + 16:39
27. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 69:47 + 16:46
28. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 72:06 + 19:05
29. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 73:40 + 20:39
30. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 73:55 + 20:54
31. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 75:10 + 22:09
32. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 75:31 + 22:30
33. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 76:38 + 23:37
34. Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 77:10 + 24:09
35. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 78:42 + 25:41
36. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 78:43 + 25:42
37. Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 79:16 + 26:15
38. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:18 + 26:17
39. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 79:28 + 26:27
40. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 79:51 + 26:50
41. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 80:29 + 27:28
42. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 80:46 + 27:45
43. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 81:00 + 27:59
44. Jandová Kateřina DKL7252 C KOB Kladno 81:29 + 28:28
45. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 83:07 + 30:06
46. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 87:40 + 34:39
47. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 88:48 + 35:47
48. Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 91:33 + 38:32
D50
6.00 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 52:59
2. Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:22 + 2:23
3. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 59:39 + 6:40
4. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 59:53 + 6:54
5. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:45 + 8:46
6. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 62:05 + 9:06
7. Slezáčková Věra KAS6550 C KOB Kamenický Šenov 62:31 + 9:32
8. Nováková Jana TJP6552 C TJ Sokol Troja 62:39 + 9:40
9. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:30 + 12:31
10. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 66:02 + 13:03
D55
4.70 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 42:10
2. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 54:08 + 11:58
3. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 54:48 + 12:38
4. Soukupová Michaela VSP5850 C USK Praha 54:57 + 12:47
5. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 57:03 + 14:53
6. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:08 + 15:58
7. Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 58:36 + 16:26
8. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 58:42 + 16:32
9. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 60:04 + 17:54
10. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 61:57 + 19:47
11. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 62:17 + 20:07
12. Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 63:03 + 20:53
13. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 63:07 + 20:57
14. Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 64:18 + 22:08
15. Kohoutová Pavla KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l. 64:31 + 22:21
16. Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 65:41 + 23:31
17. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 67:09 + 24:59
18. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 67:46 + 25:36
19. Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 82:32 + 40:22
20. Krakorová Iva NNN Neregistrovaní 87:26 + 45:16
21. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 93:56 + 51:46
D60
4.70 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:39
2. Špičáková Lenka DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka 84:06 + 23:27
D65
4.20 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 46:30
2. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 47:00 + 0:30
3. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 50:54 + 4:24
4. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 60:32 + 14:02
5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 60:38 + 14:08
6. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 60:50 + 14:20
7. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 60:58 + 14:28
8. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 62:34 + 16:04
9. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 63:19 + 16:49
10. Nováková Jiřina UVP4950 C Slovan Praha 66:25 + 19:55
11. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 67:28 + 20:58
12. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 71:48 + 25:18
13. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 83:02 + 36:32
14. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 94:32 + 48:02
15. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 110:09 + 63:39
D70
3.80 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 47:48
2. Kupcová Věra PVP4850 VSK Přírodní vědy Praha 54:03 + 6:15
3. Kubíková Hela LLI4851 C LOK-o Liberec 55:45 + 7:57
4. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 68:52 + 21:04
5. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 77:26 + 29:38
Brabcová Jindra LCV4750 C TJ Lokomotiva Chomutov DISK
D75
3.80 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 63:48
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 C KOB Kamenický Šenov 64:01 + 0:13
3. Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 64:05 + 0:17
4. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 70:01 + 6:13
5. Bláhová Blanka SJP3651 C KČT Slavoj Praha 72:38 + 8:50
6. Folprechtová Marie TUR4250 C OOB TJ Turnov 98:13 + 34:25
H10
2.50 km, 20 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Engel Adam DKP0910 C Oddíl OB Kotlářka 17:20
2. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 17:27 + 0:07
3. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 17:55 + 0:35
4. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 18:23 + 1:03
5. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 18:51 + 1:31
6. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 18:52 + 1:32
7. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 19:19 + 1:59
8. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 20:17 + 2:57
9. Elleder Jan TAP1010 C KOB Tretra Praha 20:42 + 3:22
10. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 20:48 + 3:28
11. Kopecký Oldřich KPY0900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 23:15 + 5:55
12. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 23:23 + 6:03
12. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 23:23 + 6:03
14. Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 23:28 + 6:08
15. Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 23:39 + 6:19
16. Piškule Štěpán ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda 25:21 + 8:01
17. Dočkal Štěpán PGP0902 C SK Praga 25:22 + 8:02
18. Porsch Jan DOR0904 C OK Dobříš 28:00 + 10:40
19. Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 28:02 + 10:42
20. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 28:13 + 10:53
21. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 29:13 + 11:53
22. Gregor Filip TAP0906 C KOB Tretra Praha 29:28 + 12:08
23. Pilát Jaromír DKL0900 C KOB Kladno 30:58 + 13:38
24. Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 32:38 + 15:18
25. Nitsch Ondřej FSP1000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 33:44 + 16:24
26. Ouhrabka Vít TAP1002 C KOB Tretra Praha 35:23 + 18:03
27. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 35:42 + 18:22
28. Halaška Michael DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka 36:16 + 18:56
29. Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 40:07 + 22:47
30. Pilař František CEP0900 C Čepíci 40:50 + 23:30
31. Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 42:48 + 25:28
32. Hruška Tomáš DOR1002 C OK Dobříš 50:20 + 33:00
33. Koukal Jan ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda 51:41 + 34:21
34. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 53:35 + 36:15
35. Dvořák Patrik DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka 54:11 + 36:51
36. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 60:17 + 42:57
37. Čeněk Matyáš TAP1004 C KOB Tretra Praha 74:55 + 57:35
38. Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 79:13 + 61:53
39. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 87:33 + 70:13
H10F
1.60 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 12:47
2. Svoboda Adam DKP0913 C Oddíl OB Kotlářka 14:09 + 1:22
3. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 15:47 + 3:00
4. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 18:18 + 5:31
5. Brandejs Hynek DKP1005 C Oddíl OB Kotlářka 19:05 + 6:18
6. Sedlák Václav DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka 19:08 + 6:21
7. Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 21:38 + 8:51
8. Piškule František ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda 24:01 + 11:14
9. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 24:07 + 11:20
10. Kašpar Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 25:02 + 12:15
11. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 26:37 + 13:50
12. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:00 + 14:13
13. Majer David DKP1203 C Oddíl OB Kotlářka 27:02 + 14:15
14. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 27:04 + 14:17
15. Grisa Dominik SLA0900 C SKOB Slaný 27:22 + 14:35
16. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 28:12 + 15:25
17. Pinkr Josef HCE1200 C TJ Hostivice 30:37 + 17:50
18. Pospíšil Filip TJP1001 C TJ Sokol Troja 33:39 + 20:52
19. Halaška David DKP1201 C Oddíl OB Kotlářka 36:13 + 23:26
20. Moravec Adam ODV1005 C TJ Aero Odolena Voda 45:34 + 32:47
21. Hrdý Kryštof TAP0912 C KOB Tretra Praha 51:44 + 38:57
22. Zábranský František ROU1102 C SKOB Roudnice nad Labem 53:44 + 40:57
Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice DISK
Hladík Filip DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Pucherna Marek SCP0900 C OK Sparta Praha DISK
Oliverius Filip BZP1002 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK
H12
3.40 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tomášek Prokop TUV0701 B SOK TJ Turnov 24:24
2. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 25:39 + 1:15
3. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 25:56 + 1:32
4. Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 26:20 + 1:56
5. Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 26:38 + 2:14
6. Lorenc Václav DOR0702 B OK Dobříš 26:59 + 2:35
7. Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 27:18 + 2:54
8. Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 27:54 + 3:30
9. Matys Ondřej DOR0803 B OK Dobříš 28:39 + 4:15
10. Jiras Antonín DOR0701 B OK Dobříš 29:13 + 4:49
11. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 29:24 + 5:00
12. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:25 + 6:01
13. Španěl Filip DOR0704 B OK Dobříš 30:42 + 6:18
14. Večerka Vojtěch DKP0813 C Oddíl OB Kotlářka 32:01 + 7:37
15. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 32:21 + 7:57
16. Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 32:32 + 8:08
17. Brandejs Štěpán DKP0807 B Oddíl OB Kotlářka 34:20 + 9:56
18. Maroušek Dominik DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka 34:39 + 10:15
19. Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:53 + 10:29
20. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 35:37 + 11:13
21. Kučera Teodor DOR0800 C OK Dobříš 35:57 + 11:33
22. Vostrý Jonáš DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 36:00 + 11:36
23. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 36:09 + 11:45
24. Vrba Matyáš FSP0706 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:43 + 12:19
25. Lacina Jan DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 37:10 + 12:46
26. Král Samuel MFP0801 C Matfyz Praha 37:47 + 13:23
27. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:52 + 13:28
28. Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš 38:41 + 14:17
29. Salinger Jakub DKP0715 B Oddíl OB Kotlářka 38:42 + 14:18
29. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 38:42 + 14:18
31. Svítil Patrik PGP0706 B SK Praga 38:51 + 14:27
32. Dostál Jorik DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha 39:51 + 15:27
33. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 40:03 + 15:39
34. Kolář David ZVO0805 C OB SK Zvole 40:54 + 16:30
35. Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 40:56 + 16:32
36. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 41:06 + 16:42
37. Gabriel Štěpán ZVO0803 C OB SK Zvole 41:08 + 16:44
38. Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 41:50 + 17:26
39. Hlaváček Vojtěch TAP0700 C KOB Tretra Praha 42:14 + 17:50
40. Kroupa Jan KUL0702 C KOB Ústí nad Labem 42:44 + 18:20
41. Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:23 + 18:59
42. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 43:30 + 19:06
43. Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 44:23 + 19:59
44. Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:33 + 20:09
45. Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 44:41 + 20:17
46. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 45:04 + 20:40
47. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:22 + 21:58
48. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 46:39 + 22:15
49. Hylmar Vojtěch KAM0802 C OK Kamenice 47:06 + 22:42
50. Černý Vojtěch DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 47:22 + 22:58
51. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 48:14 + 23:50
52. Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 49:04 + 24:40
53. Vávra Tomáš BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor 49:20 + 24:56
54. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 51:50 + 27:26
55. Besta Radek 80001 8 KNC 52:21 + 27:57
56. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 53:40 + 29:16
57. Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 55:35 + 31:11
58. Strnad Jakub DLP0703 OOB TJ Dukla Praha 56:08 + 31:44
59. Veljačik Jonáš DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka 57:05 + 32:41
60. Fortelka Jiří KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l. 58:23 + 33:59
61. Cabalka Antonín KUL0800 C KOB Ústí nad Labem 60:20 + 35:56
62. Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 62:24 + 38:00
63. Pocner Vít ROU07xx SKOB Roudnice nad Labem 63:17 + 38:53
64. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 64:19 + 39:55
65. Tolar Ondřej RIC0701 C OB Říčany 67:49 + 43:25
66. Skřipský Tomáš LME0800 C SK Los Mělník 69:25 + 45:01
67. Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 69:34 + 45:10
68. Bradáč Adam ROU0703 SKOB Roudnice nad Labem 73:23 + 48:59
69. Kohoutek Lukáš RIC0805 C OB Říčany 84:03 + 59:39
70. Bazinek Lukáš ROU0802 C SKOB Roudnice nad Labem 90:48 + 66:24
Beran František SLA0700 B SKOB Slaný DISK
Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice DISK
Grisa Filip SLA0801 C SKOB Slaný DISK
H14
5.80 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering 37:32
2. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:03 + 2:31
3. Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 40:59 + 3:27
4. Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 41:24 + 3:52
5. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 41:38 + 4:06
6. Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno 41:50 + 4:18
7. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 42:06 + 4:34
8. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 43:09 + 5:37
9. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 44:54 + 7:22
10. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 45:30 + 7:58
11. Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš 45:45 + 8:13
12. Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha 47:39 + 10:07
13. Koliáš Štěpán DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka 47:44 + 10:12
13. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:44 + 10:12
15. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 47:53 + 10:21
16. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:28 + 10:56
17. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 49:44 + 12:12
18. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 51:43 + 14:11
19. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 52:20 + 14:48
20. Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 52:25 + 14:53
21. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 52:31 + 14:59
22. Městka Václav VSP0600 B USK Praha 52:51 + 15:19
23. Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:35 + 16:03
24. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 53:36 + 16:04
25. Čechmánek Václav PGP0607 C SK Praga 53:44 + 16:12
26. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 54:26 + 16:54
27. Horák Martin VSP0601 C USK Praha 54:28 + 16:56
28. Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 56:39 + 19:07
29. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 58:01 + 20:29
30. Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 58:21 + 20:49
31. Perkner Vít ZVO0603 C OB SK Zvole 59:35 + 22:03
32. Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:31 + 24:59
33. Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 62:42 + 25:10
34. Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:25 + 25:53
35. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 67:09 + 29:37
36. Kubáč Josef DKL0501 C KOB Kladno 68:22 + 30:50
37. Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 68:23 + 30:51
38. Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 68:28 + 30:56
39. Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 68:42 + 31:10
40. Krogman Tadeáš DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka 70:41 + 33:09
41. Geleta Šimon ZVO0602 C OB SK Zvole 71:07 + 33:35
42. Meier David VSP0606 B USK Praha 71:58 + 34:26
43. Vaníček Viktor JES0602 C OK Rakovník 72:12 + 34:40
44. Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 72:18 + 34:46
45. Havlák René ROU0602 B SKOB Roudnice nad Labem 72:19 + 34:47
46. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 72:47 + 35:15
47. Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:02 + 36:30
48. Karvánek Matěj KAS0502 C KOB Kamenický Šenov 76:03 + 38:31
49. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 78:17 + 40:45
50. Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 82:26 + 44:54
51. Hruška Marek DOR0604 C OK Dobříš 84:15 + 46:43
52. Zlesák Matyáš TAP0612 C KOB Tretra Praha 84:58 + 47:26
53. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 105:45 + 68:13
54. Reichel Tomáš DOR0510 C OK Dobříš 110:26 + 72:54
55. Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 119:41 + 82:09
56. Kalenský Tomáš SUL0600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 136:45 + 99:13
57. Žebrák Adam KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 157:07 + 119:35
Abdalla Adam ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda DISK
Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda DISK
H16
7.10 km, 80 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompe Marek 24D0300 SV Robotron Dresden 43:36
2. Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:42 + 2:06
3. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 47:13 + 3:37
4. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 47:40 + 4:04
5. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 49:16 + 5:40
6. Jedlička Jakub KAM0404 B OK Kamenice 49:45 + 6:09
7. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 52:21 + 8:45
8. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:42 + 14:06
9. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 59:12 + 15:36
10. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 59:40 + 16:04
11. Janas Adam PGP0404 B SK Praga 61:23 + 17:47
12. Kuchař Matěj TAP0405 C KOB Tretra Praha 61:56 + 18:20
13. Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 63:16 + 19:40
14. Haslinger Leopold LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:24 + 22:48
15. Herynek Jan DOR0411 B OK Dobříš 68:49 + 25:13
16. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 71:49 + 28:13
17. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 71:59 + 28:23
18. Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 75:07 + 31:31
19. Marhold Přemysl ZVO0301 B OB SK Zvole 92:02 + 48:26
20. Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 96:05 + 52:29
21. Bohatý Jan UVP0400 C Slovan Praha 99:42 + 56:06
22. Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 100:21 + 56:45
23. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 102:09 + 58:33
24. Král Quido PGP0410 C SK Praga 104:01 + 60:25
25. Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 106:03 + 62:27
26. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 109:49 + 66:13
27. Průša Josef DLT0401 KrOB Rozmarýn Litoměřice 131:54 + 88:18
H18
9.60 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 59:06
2. Melichna Matěj PGP0107 B SK Praga 66:23 + 7:17
3. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 67:01 + 7:55
4. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 67:48 + 8:42
5. Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 107:38 + 48:32
6. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 112:58 + 53:52
H20
10.90 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ridzoň Daniel DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka 97:56
2. Rosenbaum Ondřej JES0001 C OK Rakovník 123:39 + 25:43
3. Neumann Jindřich PVP9900 C VSK Přírodní vědy Praha 142:32 + 44:36
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
H21K
10.90 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 71:19
2. Budaj Radoslav 190001 19 Hurrá team 74:17 + 2:58
3. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 76:01 + 4:42
4. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 76:47 + 5:28
5. Nitsch Karel FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 82:56 + 11:37
6. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 83:28 + 12:09
7. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 84:21 + 13:02
8. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 85:45 + 14:26
9. Vedral Martin SPC8306 C SPORTICUS team 86:04 + 14:45
10. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 95:48 + 24:29
11. Vacek Vladimír KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 96:53 + 25:34
12. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 98:47 + 27:28
13. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 100:22 + 29:03
14. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 102:49 + 31:30
15. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 106:28 + 35:09
16. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 110:35 + 39:16
17. Cvrček Antonín TAP9000 C KOB Tretra Praha 111:09 + 39:50
18. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 124:53 + 53:34
19. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 128:35 + 57:16
20. Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 129:38 + 58:19
21. Pecháček Vít RIC0101 C OB Říčany 140:25 + 69:06
Štěpán Marek DKP8901 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H21L
14.80 km, 120 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 79:02
2. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 83:35 + 4:33
3. Mrázek Jan SJC8102 R Sportcentrum Jičín 83:58 + 4:56
4. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 87:38 + 8:36
5. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 91:09 + 12:07
6. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 91:34 + 12:32
7. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 92:16 + 13:14
8. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 94:06 + 15:04
9. Uhlík Michal SJC8007 C Sportcentrum Jičín 94:32 + 15:30
10. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 95:36 + 16:34
11. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 96:28 + 17:26
12. Pidrman Milan EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha 97:28 + 18:26
13. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 98:07 + 19:05
14. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 98:13 + 19:11
15. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 98:25 + 19:23
16. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 99:37 + 20:35
17. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 100:15 + 21:13
18. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 101:02 + 22:00
19. Ždimera Jan PGP9903 SK Praga 101:11 + 22:09
20. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 101:45 + 22:43
21. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 107:27 + 28:25
22. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 109:18 + 30:16
23. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 109:58 + 30:56
24. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 111:32 + 32:30
25. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 111:56 + 32:54
26. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 112:02 + 33:00
27. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 112:45 + 33:43
28. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 114:00 + 34:58
29. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 117:39 + 38:37
29. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 117:39 + 38:37
31. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 121:21 + 42:19
32. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 124:04 + 45:02
33. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 132:33 + 53:31
34. Špringer Tomáš LCE8101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 134:29 + 55:27
35. Dobeš Jan LCE7801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 156:08 + 77:06
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK
H35K
9.20 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Jan ZVO7901 C OB SK Zvole 72:22
2. Bednařík Marek DKL8300 C KOB Kladno 79:32 + 7:10
3. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 80:54 + 8:32
4. Machar Pavel DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka 84:40 + 12:18
5. Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 93:21 + 20:59
6. Vondráček Martin DKP7704 C Oddíl OB Kotlářka 98:44 + 26:22
7. Lukavský Jiří DKL7800 C KOB Kladno 103:44 + 31:22
8. Kváča Vladimír DKP7706 C Oddíl OB Kotlářka 107:12 + 34:50
H35L
10.90 km, 110 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 68:54
2. Král Aleš MFP7808 C Matfyz Praha 70:16 + 1:22
3. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 71:19 + 2:25
4. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 72:52 + 3:58
5. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 73:22 + 4:28
6. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 75:53 + 6:59
7. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 76:51 + 7:57
8. Buchtík Ondřej VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 77:00 + 8:06
9. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 77:30 + 8:36
10. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 78:01 + 9:07
11. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 80:26 + 11:32
12. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 81:44 + 12:50
13. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 82:13 + 13:19
14. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 82:54 + 14:00
15. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 82:56 + 14:02
16. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 84:30 + 15:36
17. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 85:25 + 16:31
18. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 86:14 + 17:20
19. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 86:42 + 17:48
20. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 86:43 + 17:49
21. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 89:18 + 20:24
22. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Litvínov 92:24 + 23:30
23. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 92:56 + 24:02
24. Kautský Jiří SCP8201 C OK Sparta Praha 94:14 + 25:20
25. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 94:40 + 25:46
26. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 95:18 + 26:24
27. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 95:33 + 26:39
28. Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 96:12 + 27:18
29. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 97:01 + 28:07
30. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 97:38 + 28:44
31. Svatý Jakub PGP7610 C SK Praga 100:33 + 31:39
32. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 106:40 + 37:46
33. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 106:53 + 37:59
34. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 115:17 + 46:23
35. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 127:27 + 58:33
36. Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný 139:23 + 70:29
37. Grisa Petr SLA7600 C SKOB Slaný 165:45 + 96:51
H40
9.20 km, 90 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 59:26
2. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 60:18 + 0:52
3. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 61:03 + 1:37
4. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 66:24 + 6:58
5. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 66:45 + 7:19
6. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 72:51 + 13:25
7. Končický Lukáš RIC7501 C OB Říčany 78:35 + 19:09
8. Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 80:26 + 21:00
9. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 81:54 + 22:28
10. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 82:12 + 22:46
11. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:50 + 23:24
12. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 84:51 + 25:25
13. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 87:12 + 27:46
14. Peckl Martin DOR7701 C OK Dobříš 87:49 + 28:23
15. Nekvasil Michal DKP7501 C Oddíl OB Kotlářka 87:58 + 28:32
16. Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 96:06 + 36:40
17. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 97:57 + 38:31
18. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 98:13 + 38:47
19. Vaníček Petr JES7500 OK Rakovník 105:21 + 45:55
20. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 106:39 + 47:13
21. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 115:06 + 55:40
H45K
8.50 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 60:35
2. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 65:00 + 4:25
3. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 69:02 + 8:27
4. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 73:06 + 12:31
5. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 81:25 + 20:50
6. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 84:01 + 23:26
7. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 85:26 + 24:51
8. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 87:09 + 26:34
9. Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 89:01 + 28:26
10. Kraml Martin ZVO7102 C OB SK Zvole 92:29 + 31:54
11. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 97:07 + 36:32
12. Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 111:32 + 50:57
13. Vavřina Jan HCE7000 C TJ Hostivice 114:15 + 53:40
14. Průša Josef DLT7301 KrOB Rozmarýn Litoměřice 115:27 + 54:52
15. Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 119:18 + 58:43
16. Němeček Ondřej SCP7401 C OK Sparta Praha 167:20 + 106:45
H45L
9.60 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 57:37
2. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 63:49 + 6:12
3. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 63:57 + 6:20
4. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 64:01 + 6:24
5. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 65:01 + 7:24
6. Bílý Milan JES7001 C OK Rakovník 65:58 + 8:21
7. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 66:03 + 8:26
8. Koliáš Čeněk DKP7102 C Oddíl OB Kotlářka 67:21 + 9:44
9. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 67:45 + 10:08
10. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 67:48 + 10:11
11. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 68:14 + 10:37
12. Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 69:05 + 11:28
13. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 69:27 + 11:50
14. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 70:11 + 12:34
15. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 70:12 + 12:35
16. Matoušek Martin SLA7100 C SKOB Slaný 72:37 + 15:00
17. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 72:55 + 15:18
18. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 73:32 + 15:55
19. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:13 + 16:36
20. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 74:29 + 16:52
21. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 75:16 + 17:39
22. Novák Oldřich DKP7202 Oddíl OB Kotlářka 75:58 + 18:21
23. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 76:25 + 18:48
24. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 77:22 + 19:45
25. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 77:34 + 19:57
26. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 80:14 + 22:37
27. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 81:26 + 23:49
28. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:37 + 25:00
29. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 82:51 + 25:14
30. Herynek Petr RIC7305 C OB Říčany 83:22 + 25:45
31. Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 83:38 + 26:01
32. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 84:06 + 26:29
33. Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 84:21 + 26:44
34. Švorc Martin 6KC7100 Neregistrovaní 85:00 + 27:23
35. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 85:20 + 27:43
36. Dostál Tomáš DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 85:52 + 28:15
37. Strnad Pavel HCE7100 C TJ Hostivice 89:32 + 31:55
38. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 89:43 + 32:06
39. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 90:55 + 33:18
40. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 91:08 + 33:31
41. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 91:18 + 33:41
42. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 92:01 + 34:24
43. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 94:43 + 37:06
44. Mařík Karel FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 94:48 + 37:11
45. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:28 + 37:51
46. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 96:19 + 38:42
47. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 101:37 + 44:00
48. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 102:01 + 44:24
49. Černý Daniel TAP7200 C KOB Tretra Praha 103:47 + 46:10
50. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:39 + 49:02
51. Čech Zdeněk ROZ7300 C OK Roztoky 108:58 + 51:21
52. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 111:36 + 53:59
53. Hruška Jan DOR7000 C OK Dobříš 119:30 + 61:53
54. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 124:55 + 67:18
55. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 133:08 + 75:31
56. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 151:48 + 94:11
57. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 165:23 + 107:46
H50
8.50 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 63:18
2. Wolfram Frank 1VD6800 SG Zittau Süd 66:11 + 2:53
3. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 66:28 + 3:10
4. Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 67:27 + 4:09
5. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 68:03 + 4:45
6. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:50 + 10:32
7. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:46 + 14:28
8. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 78:40 + 15:22
9. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 79:30 + 16:12
10. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 79:56 + 16:38
11. Zavadil Vladimír VSP6710 C USK Praha 80:02 + 16:44
12. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 81:37 + 18:19
13. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 82:59 + 19:41
14. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 84:59 + 21:41
15. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 89:38 + 26:20
16. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 95:50 + 32:32
17. Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 97:30 + 34:12
18. Hlubuček Tomáš KAM6603 C OK Kamenice 105:40 + 42:22
19. Šimek Stanislav LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 116:47 + 53:29
20. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 124:20 + 61:02
21. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 141:12 + 77:54
22. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 151:25 + 88:07
H55
7.80 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 61:29
2. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 65:49 + 4:20
3. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 67:40 + 6:11
4. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 67:56 + 6:27
5. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 70:19 + 8:50
6. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 71:02 + 9:33
7. Hoidekr Pavel LLI5901 C LOK-o Liberec 72:29 + 11:00
8. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 72:58 + 11:29
9. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 76:38 + 15:09
10. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 77:09 + 15:40
11. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 78:49 + 17:20
12. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 78:52 + 17:23
13. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 80:36 + 19:07
14. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 81:28 + 19:59
15. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 85:07 + 23:38
16. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 88:39 + 27:10
17. Novák Petr TJP6302 C TJ Sokol Troja 88:54 + 27:25
18. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 89:00 + 27:31
19. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 91:46 + 30:17
20. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 97:10 + 35:41
21. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 114:20 + 52:51
22. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 146:20 + 84:51
H60
6.00 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 54:33
2. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 56:16 + 1:43
3. Soukup Václav VSP5600 C USK Praha 56:58 + 2:25
4. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 58:11 + 3:38
5. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 58:38 + 4:05
6. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 60:46 + 6:13
7. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:08 + 19:35
8. Albrecht Miloslav SMB5901 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 92:56 + 38:23
9. Swoboda Petr LTP5913 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 103:43 + 49:10
H65
4.70 km, 70 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 39:38
2. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 45:57 + 6:19
3. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 48:04 + 8:26
4. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 48:57 + 9:19
5. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 50:07 + 10:29
6. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 50:17 + 10:39
7. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 51:43 + 12:05
8. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 52:14 + 12:36
9. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 53:47 + 14:09
10. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 54:27 + 14:49
11. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 55:06 + 15:28
12. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 55:18 + 15:40
13. Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 55:36 + 15:58
14. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 61:42 + 22:04
15. Švec Zdeněk SLA4700 C SKOB Slaný 65:17 + 25:39
16. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 71:36 + 31:58
17. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 82:24 + 42:46
18. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 84:24 + 44:46
19. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 84:42 + 45:04
20. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 86:28 + 46:50
H70
4.20 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 40:59
2. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 46:13 + 5:14
3. Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva Chomutov 54:49 + 13:50
4. Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 56:21 + 15:22
5. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 57:31 + 16:32
6. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 62:34 + 21:35
7. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 63:51 + 22:52
8. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 63:58 + 22:59
9. Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:57 + 28:58
10. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 72:11 + 31:12
11. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 90:49 + 49:50
H75
4.20 km, 80 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 46:06
2. Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 52:53 + 6:47
3. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 54:08 + 8:02
4. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 55:24 + 9:18
5. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 60:10 + 14:04
6. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 70:14 + 24:08
7. Štrojsa Josef KAS4000 C KOB Kamenický Šenov 90:12 + 44:06
8. Kalivoda Viktor KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 99:26 + 53:20
9. Kalivoda Vladimír KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 113:51 + 67:45
H80
3.80 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Venuš Jaroslav BOR3800 C OK Jiskra Nový Bor 46:46
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 47:45 + 0:59
3. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 48:00 + 1:14
4. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 51:24 + 4:38
5. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 58:01 + 11:15
6. Hanák Milan FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 95:45 + 48:59
7. Louša František KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 119:27 + 72:41
T1
4.80 km, 60 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 28:35
2. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 36:38 + 8:03
3. Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 37:56 + 9:21
4. Vaculovič Radim DCE7501 C KOB Dobřichovice 38:14 + 9:39
5. Votava David 100001 10 DSVJ 38:58 + 10:23
6. Lukavec Petr SMR7800 C SNS Smržovka 39:23 + 10:48
7. Kindl Jiří RIC7901 C OB Říčany 39:33 + 10:58
8. Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 40:08 + 11:33
9. Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 40:10 + 11:35
10. Lukavcová Ivana SMR8754 C SNS Smržovka 40:16 + 11:41
11. Šnyrch Marek DKP8701 C Oddíl OB Kotlářka 40:23 + 11:48
12. Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 40:56 + 12:21
13. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:25 + 12:50
14. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 41:36 + 13:01
15. Hnátková Tereza SPC9271 SPORTICUS team 41:56 + 13:21
16. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 42:00 + 13:25
17. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 43:28 + 14:53
18. Cabalka Aleš NNN Neregistrovaní 44:10 + 15:35
19. Kučerová Barbora 30001 3 123 45:06 + 16:31
20. Jandová Jarmila MFP7750 Matfyz Praha 45:09 + 16:34
21. Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden 45:28 + 16:53
22. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:34 + 17:59
23. Kolenec Jan HCE8000 C TJ Hostivice 46:37 + 18:02
24. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 46:40 + 18:05
25. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 47:41 + 19:06
26. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 47:42 + 19:07
27. Pilch Rudolf ODV6400 C TJ Aero Odolena Voda 48:25 + 19:50
28. Linhart Václav NNN Neregistrovaní 48:41 + 20:06
29. Pinkrová Šárka HCE8350 C TJ Hostivice 50:05 + 21:30
30. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 50:06 + 21:31
31. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 50:10 + 21:35
32. Cincibusová Jana 160001 16 Fakulta stavební Praha 51:14 + 22:39
33. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 51:43 + 23:08
34. Paulů Robert 200001 20 Běhám na vlasní triko 52:38 + 24:03
35. Dittrtová Lucia LME6852 C SK Los Mělník 52:44 + 24:09
36. Haková Magda PGP7651 C SK Praga 52:47 + 24:12
37. Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 52:58 + 24:23
38. Pospíšil Radek TJP7802 C TJ Sokol Troja 53:00 + 24:25
39. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 53:56 + 25:21
40. Živcová Pavlína DLT6651 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 54:12 + 25:37
41. Vydra Antonín PGP SK Praga 54:40 + 26:05
42. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 54:56 + 26:21
43. Truncová Lenka ODV7852 C TJ Aero Odolena Voda 56:07 + 27:32
44. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 56:42 + 28:07
45. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:50 + 28:15
46. Městková Eva TEP4851 C Tempo Praha 57:16 + 28:41
47. Štěp Adam 210001 21 Neregistrovaní Štěpovi 57:44 + 29:09
48. Fuxová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 57:48 + 29:13
49. Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 57:56 + 29:21
50. Žižková Markéta DOR7352 C OK Dobříš 58:07 + 29:32
51. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 58:39 + 30:04
52. Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:43 + 30:08
53. Hradil Jiří HCE7200 C TJ Hostivice 60:02 + 31:27
54. Pecklová Jarmila DOR7950 C OK Dobříš 60:53 + 32:18
55. Prouza Jaromír DKP8705 C Oddíl OB Kotlářka 62:13 + 33:38
56. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 62:27 + 33:52
57. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 63:24 + 34:49
58. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 63:31 + 34:56
59. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 64:17 + 35:42
60. Hejnová Martina VSP7354 C USK Praha 65:29 + 36:54
61. Vrabcová Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 65:56 + 37:21
62. Kuttelwascher Radek HCE6801 C TJ Hostivice 67:42 + 39:07
62. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 67:42 + 39:07
64. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 68:08 + 39:33
65. Reichel Vít DOR OK Dobříš 68:33 + 39:58
66. Hrubá Veronika NNN Neregistrovaní 69:05 + 40:30
67. Zábranská Petra SLA9250 C SKOB Slaný 69:43 + 41:08
68. Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 69:50 + 41:15
69. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 69:55 + 41:20
70. Beranová Jana NNN Neregistrovaní 71:20 + 42:45
71. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 73:04 + 44:29
72. Macholdová Iva NNN Neregistrovaní 73:20 + 44:45
73. Paulino Jose MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov 74:09 + 45:34
74. Tučný Jan 180001 18 Tučňáci OB 77:26 + 48:51
75. Šimerka Jakub PGP0407 C SK Praga 78:01 + 49:26
76. Zeman Peter NNN Neregistrovaní 78:19 + 49:44
77. Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 78:48 + 50:13
78. Geleta Marek ZVO7401 C OB SK Zvole 79:05 + 50:30
79. Kindermannová Marie NNN Neregistrovaní 81:05 + 52:30
80. Svoboda Jan ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda 81:29 + 52:54
81. Skřipský Pavel LME SK Los Mělník 87:01 + 58:26
82. Šťastný Pavel NNN Neregistrovaní 94:01 + 65:26
83. Nesměráková Eva LME SK Los Mělník 96:12 + 67:37
84. Kovářová Barbora LTP9254 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:32 + 67:57
85. Dudlová Jana ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda 100:55 + 72:20
86. Bašta Jaroslav DOR7401 OK Dobříš 103:33 + 74:58
87. Kozadajev Adam KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l. 109:11 + 80:36
88. Pelikánová Lucie MFP6950 C Matfyz Praha 112:13 + 83:38
Majerská Adriána ODV8051 C TJ Aero Odolena Voda DISK
Šperlingová Michaela 190002 19 Hurrá team DISK
Kottík Michal TJN6801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
T2
8.30 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Höck Kilian 24D0001 SV Robotron Dresden 54:38
2. Růžička Štěpán NNN Neregistrovaní 59:01 + 4:23
3. Besta Lukáš KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l. 60:37 + 5:59
4. Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha 60:49 + 6:11
5. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 61:30 + 6:52
6. Veljačiková Hana PGP9756 C SK Praga 66:54 + 12:16
7. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 69:17 + 14:39
8. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 70:24 + 15:46
9. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 71:18 + 16:40
10. Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 72:59 + 18:21
11. Hrabánek Daniel PGP6003 C SK Praga 75:58 + 21:20
12. Stanojkovičová Ljuba STB8099 C TJ Stadion Nový Bor 79:02 + 24:24
13. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 80:48 + 26:10
14. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 82:49 + 28:11
15. Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný 87:26 + 32:48
16. Růžička Šimon NNN Neregistrovaní 87:59 + 33:21
17. Kudrass Peter 1VD6600 SG Zittau Süd 88:07 + 33:29
18. Brandejs Jan DKP7503 C Oddíl OB Kotlářka 90:49 + 36:11
19. Janík Pavel SOB6802 C SOBSA 91:59 + 37:21
20. Pangrácová Anna 90001 9 SK SKIVELO 94:18 + 39:40
21. Beier Petr PDY7800 C Běhej Poděbrady 95:09 + 40:31
22. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 101:15 + 46:37
23. Janíková Kateřina SOB0050 C SOBSA 107:52 + 53:14
24. Klíma Kamil 10001 1 SK Olympia Praha SPS 111:20 + 56:42
25. Komůrka Jiří CEP8700 Čepíci 118:16 + 63:38
26. Janíková Martina SOB6750 C SOBSA 128:33 + 73:55
27. Růžička Ivan NNN Neregistrovaní 128:42 + 74:04
Otta Pavel JES4601 C OK Rakovník DISK
Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky DISK
Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha DISK
Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga DISK
Ulrychová Věra NNN Neregistrovaní DISK
Vojta Dominik NNN Neregistrovaní DISK
TF
1.60 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 13:50
2. Havlák Tobiáš ROU1301 C SKOB Roudnice nad Labem 14:10 + 0:20
3. Hartmanová Ann NNN Neregistrovaní 15:08 + 1:18
4. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 17:39 + 3:49
5. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 17:40 + 3:50
6. Lumbachová Tereza NNN Neregistrovaní 17:56 + 4:06
7. Španěl Vít DOR1100 C OK Dobříš 18:44 + 4:54
8. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 19:30 + 5:40
9. Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 19:47 + 5:57
10. Votava Jan 100002 10 DSVJ 20:15 + 6:25
11. Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 20:28 + 6:38
12. Mikulová Laura ZVO1450 C OB SK Zvole 21:12 + 7:22
13. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 21:28 + 7:38
14. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 21:30 + 7:40
14. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 21:30 + 7:40
16. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 21:37 + 7:47
17. Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 22:26 + 8:36
18. Hyšplerová Adélka NNN Neregistrovaní 22:38 + 8:48
19. Trefný Alex LIT1002 C KOB Litvínov 22:56 + 9:06
20. Šuta Vojtěch LIT1001 C KOB Litvínov 23:02 + 9:12
21. Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 23:19 + 9:29
22. Kučera Jakub 6KC1100 Neregistrovaní 23:55 + 10:05
23. Lumbach Tomáš NNN Neregistrovaní 23:59 + 10:09
24. Pohlová Sandra TAP1151 C KOB Tretra Praha 24:18 + 10:28
25. Krátká Vanda ROU SKOB Roudnice nad Labem 24:31 + 10:41
26. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 24:37 + 10:47
27. Beranová Zuzana NNNx1xxx Neregistrovaní 25:14 + 11:24
28. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 25:34 + 11:44
29. Louša Vašek KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 25:46 + 11:56
30. Zachar Daniel BOR OK Jiskra Nový Bor 25:59 + 12:09
31. Krč Tobias TAP0911 C KOB Tretra Praha 26:09 + 12:19
32. Lukavská Zuzana DKL KOB Kladno 26:12 + 12:22
33. Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 26:33 + 12:43
34. Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 27:07 + 13:17
35. Svoboda David DKP1205 C Oddíl OB Kotlářka 27:30 + 13:40
36. Kunst Miroslav SLA1101 C SKOB Slaný 27:41 + 13:51
37. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 27:54 + 14:04
38. Nitsch Lukáš FSP1200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 27:55 + 14:05
39. Hanušová Lenka STB1350 C TJ Stadion Nový Bor 28:07 + 14:17
40. Nehasilová Anna BOR OK Jiskra Nový Bor 28:22 + 14:32
41. Vlasák Jan NNN Neregistrovaní 31:18 + 17:28
42. Šubrtová Karolína DKP Oddíl OB Kotlářka 31:47 + 17:57
43. Motyčka Michael TAP1003 C KOB Tretra Praha 32:03 + 18:13
44. Petráň Lukáš SCP1200 C OK Sparta Praha 32:21 + 18:31
45. Kolářová Alena ZVO1153 C OB SK Zvole 33:20 + 19:30
46. Francová Anna NNN Neregistrovaní 33:55 + 20:05
47. Michalíková Stela ZVO OB SK Zvole 34:17 + 20:27
48. Čefo Dominik LIT0902 C KOB Litvínov 34:32 + 20:42
49. Patka Jonáš BOR OK Jiskra Nový Bor 35:20 + 21:30
50. Sedláková Helena DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 36:02 + 22:12
51. Tomeš Maxmilián SJC1400 C Sportcentrum Jičín 36:38 + 22:48
52. Datel Adam DKL1100 C KOB Kladno 36:48 + 22:58
53. Kolmanová Lada LTP1450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 36:55 + 23:05
54. Khelová Bára SCP1350 C OK Sparta Praha 37:03 + 23:13
55. Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 37:07 + 23:17
56. Adam Špringer 150001 15 Luhacovice 38:31 + 24:41
57. Dobeš Antonín LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 39:21 + 25:31
58. Bestová Klára KNC Sokol Kostelec n. Č. l. 40:33 + 26:43
59. Dočkalová Žaneta PGP SK Praga 40:50 + 27:00
60. Hanslianová Julie LCE1551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:58 + 30:08
61. Duda Miroslav ROU SKOB Roudnice nad Labem 48:48 + 34:58
62. Pinkr Jan HCE1300 C TJ Hostivice 53:03 + 39:13
France Josef NNN Neregistrovaní DISK
Svatý Filip PGP1101 C SK Praga DISK
Hejcmanová Amálie ROU SKOB Roudnice nad Labem DISK
Maneth Antonín ROU12 SKOB Roudnice nad Labem 25:05 + 11:15
Z1
1.70 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vakula Vít BOR0908 C OK Jiskra Nový Bor 17:15
2. Štok Honzík DKP0900 C Oddíl OB Kotlářka 18:03 + 0:48
3. Jedličková Tereza DKL0550 C KOB Kladno 18:29 + 1:14
4. Štoková Sofie DKP0750 Oddíl OB Kotlářka 19:03 + 1:48
5. Vaculovič Matěj DCE1001 KOB Dobřichovice 19:13 + 1:58
6. Vlček Eduard BOR1008 C OK Jiskra Nový Bor 20:29 + 3:14
7. Večerková Klára NNN Neregistrovaní 20:30 + 3:15
8. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 20:52 + 3:37
9. Vaculovičová Alžběta DCE0951 KOB Dobřichovice 20:53 + 3:38
10. Skálová Anežka DCE7501 C KOB Dobřichovice 20:57 + 3:42
11. Jakeš Jiří NNN Neregistrovaní 21:27 + 4:12
12. Smejkal Jiří 40001 4 DLT čekatelé 22:30 + 5:15
13. Proxová Veronika 130001 13 Proxovi 23:37 + 6:22
14. Ryšánková Alice KUL KOB Ústí nad Labem 23:44 + 6:29
15. Bradáčová Hana ROU1250 C SKOB Roudnice nad Labem 24:31 + 7:16
16. Ptáčková Lucie DKP1255 C Oddíl OB Kotlářka 24:48 + 7:33
17. Chudoba Jiří DKL1102 C KOB Kladno 25:17 + 8:02
18. Ptáček Ondřej DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka 25:38 + 8:23
19. Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice 26:38 + 9:23
20. Hejnová Barbora VSP0851 C USK Praha 27:04 + 9:49
21. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 28:56 + 11:41
22. Benda Daniel PGP1100 C SK Praga 30:21 + 13:06
23. Duben Jan LDC1600 C KOB Děčín 30:42 + 13:27
24. Hanušová Eva STB1550 C TJ Stadion Nový Bor 30:55 + 13:40
25. Vostrý Karel NNN Neregistrovaní 31:36 + 14:21
26. Votoček Matyáš 120001 12 Bez klubu 34:06 + 16:51
27. Mišek Michal KAM1300 C OK Kamenice 35:45 + 18:30
28. Balcarová Hana NNN Neregistrovaní 36:06 + 18:51
29. Šimek Přemysl LME1400 C SK Los Mělník 39:03 + 21:48
30. Reichelová Helena DOR OK Dobříš 39:34 + 22:19
31. Merkun Michal NNN Neregistrovaní 39:59 + 22:44
32. Jandová Květa MFP0951 Matfyz Praha 43:56 + 26:41
33. Hezká Zuzana DOR OK Dobříš 54:12 + 36:57
34. Albrecht Jiří KAM1700 C OK Kamenice 57:08 + 39:53
35. Kučera Martin 30002 3 123 76:05 + 58:50
Maneth Adam ROU15 SKOB Roudnice nad Labem 54:07 + 36:52
Z2
2.50 km, 30 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnát Miroslav NNN Neregistrovaní 20:20
2. Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 22:20 + 2:00
3. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 22:41 + 2:21
4. Votoček Aleš 120002 12 Bez klubu 23:58 + 3:38
5. Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 24:22 + 4:02
6. Lhoták Tomáš ROU91xx SKOB Roudnice nad Labem 25:16 + 4:56
7. Priehodová Kateřina 110001 11 Kapri 25:21 + 5:01
8. Kutková Petra STB7850 C TJ Stadion Nový Bor 25:51 + 5:31
9. Kunc Ondřej BOR0710 C OK Jiskra Nový Bor 27:45 + 7:25
10. Husáková Petra SLA7459 SKOB Slaný 27:58 + 7:38
11. Linhartová Martina 60001 6 vlaštovka 28:00 + 7:40
12. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:04 + 7:44
13. Studničková Katarína NNN Neregistrovaní 28:09 + 7:49
14. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 28:30 + 8:10
15. Johanovská Tereza DKP8659 C Oddíl OB Kotlářka 29:05 + 8:45
16. Španělová Markéta DOR7152 OK Dobříš 29:17 + 8:57
17. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 29:24 + 9:04
18. Šustek Jan NNN Neregistrovaní 29:30 + 9:10
19. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 30:32 + 10:12
20. Halašková Petra DKP7755 C Oddíl OB Kotlářka 30:40 + 10:20
21. Valenta Martin KPY0507 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:13 + 10:53
22. Sládková Valentýna TAP0454 C KOB Tretra Praha 31:20 + 11:00
23. Kolencová Marta HCE7450 C TJ Hostivice 31:30 + 11:10
24. Koukel Tomáš ODV TJ Aero Odolena Voda 31:39 + 11:19
25. Koukelová Eva ODV TJ Aero Odolena Voda 31:42 + 11:22
26. Herynková Lucie NNN Neregistrovaní 33:17 + 12:57
27. Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 33:56 + 13:36
28. Vlčková Emílie BOR0766 C OK Jiskra Nový Bor 34:39 + 14:19
29. Kruschinová Jana LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:42 + 14:22
30. Chmelová Veronika LTP0552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:43 + 14:23
31. Kolenec Jan HCE0800 C TJ Hostivice 35:04 + 14:44
32. Kotenová Petra NNN Neregistrovaní 35:13 + 14:53
33. Bestová Tereza 80002 8 KNC 35:43 + 15:23
34. Balcar Michal NNN Neregistrovaní 36:16 + 15:56
35. Štěpán Erik NNN Neregistrovaní 36:41 + 16:21
36. Cabalková Dana NNN Neregistrovaní 36:51 + 16:31
37. Balcar Ondřej NNN Neregistrovaní 37:12 + 16:52
38. Kuchařová Hedvika NNN Neregistrovaní 37:44 + 17:24
39. Černá Jana TAP7250 C KOB Tretra Praha 38:31 + 18:11
40. Vlčková Petra BOR7859 C OK Jiskra Nový Bor 39:03 + 18:43
41. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:23 + 19:03
42. Kolencová Sára HCE0651 C TJ Hostivice 39:56 + 19:36
43. Miškolci Filip SUL OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 40:29 + 20:09
44. Čížek Filip ROU SKOB Roudnice nad Labem 40:47 + 20:27
45. Svítil Petr 50001 5 PetSvi 40:51 + 20:31
46. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 42:02 + 21:42
47. Paulů Tadeáš a Max NNN Neregistrovaní 46:33 + 26:13
48. Vrátil Pavel NNN76xy Neregistrovaní 46:42 + 26:22
49. Čížková Lucie NNN Neregistrovaní 47:30 + 27:10
50. Richterová Ilona NNN Neregistrovaní 47:39 + 27:19
51. Janda Jáchym MFP0702 Matfyz Praha 48:15 + 27:55
52. Trávníčková Anna NNN Neregistrovaní 58:35 + 38:15
53. Fišera Tomáš NNN Neregistrovaní 60:25 + 40:05
54. Sládečková Lucie RIC OB Říčany 62:35 + 42:15
55. Dostálová Zuzana HCE TJ Hostivice 90:45 + 70:25
56. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 105:49 + 85:29
Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov DISK
Hezký Vítěslav DOR OK Dobříš DISK
Pocnerová Zuzana ROU9000 SKOB Roudnice nad Labem DISK