Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
08.05.2019
Místo konání:
Louka u sportovního centra Olympia Wellness, Květoslava Mašity 409, Všenory
Pořadatel:
VSP - USK Praha
Mapa:
Červená hlína západ
Ředitel závodu:
Semík Jan
Hlavní rozhodčí:
Uher Petr - R3
Stavitel tratí:
Bořánek Petr - R1
JURY:
Seidl Miroslav, Gregorová Kamila, Folprecht Eduard
Protokol:
Závod proběhl za příjemného jarního počasí za teploty 10-15°C, nebyl podán žádný protest proti jeho průběhu, jury tedy nemusela jednat. Během závodu se zranil 1 závodník, který byl ošetřen v cíli, kromě tohoto úrazu byly ošetřeny v cíli jen drobné oděrky. Závodu se zúčastnilo 1241 závodníků + příchozí.
D10
1.80 km, 120 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpová Barbora PGP0951 C SK Praga 14:56
2. Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 16:57 + 2:01
3. Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:33 + 2:37
4. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 17:38 + 2:42
5. Mišeková Lucie KAM1050 C OK Kamenice 20:36 + 5:40
6. Seidlová Magdalena RIC0950 C OB Říčany 20:38 + 5:42
7. Andělová Viktorie VPM1155 C KOS Slavia Plzeň 23:15 + 8:19
8. Žemlová Magdalena KAM0950 C OK Kamenice 23:17 + 8:21
9. Vodrážková Barbora VPM1050 C KOS Slavia Plzeň 25:05 + 10:09
10. Šunková Sára LOU1051 C SK Moravan Louňovice 26:14 + 11:18
11. Balejová Sofie KAM0951 C OK Kamenice 26:25 + 11:29
12. Ptáčková Barbora DKP0954 C Oddíl OB Kotlářka 26:37 + 11:41
13. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 29:22 + 14:26
14. Hánělová Lucie ZVO0952 C OB SK Zvole 29:34 + 14:38
15. Pangrácová Eva MFP1051 C Matfyz Praha 30:16 + 15:20
16. Benáková Natálie TAP0956 C KOB Tretra Praha 30:55 + 15:59
17. Baštová Justýna DOR0952 C OK Dobříš 31:38 + 16:42
18. Kolářová Veronika LOU1050 C SK Moravan Louňovice 32:17 + 17:21
19. Blahutová Lucie MFP0950 C Matfyz Praha 32:37 + 17:41
20. Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 33:46 + 18:50
21. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 34:38 + 19:42
22. Pecklová Laura DOR1150 C OK Dobříš 35:49 + 20:53
23. Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 36:27 + 21:31
24. Svatá Lucie PGP0952 C SK Praga 36:51 + 21:55
25. Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 37:09 + 22:13
26. Pokorná Sára KAM0952 C OK Kamenice 38:57 + 24:01
27. Horová Vendula LBE1050 C TJ Lokomotiva Beroun 45:32 + 30:36
28. Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 46:49 + 31:53
29. Pompachová Natálie TAP0952 C KOB Tretra Praha 48:13 + 33:17
30. Kváčová Anna DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 49:15 + 34:19
31. Řepková Anna PGP1052 C SK Praga 50:39 + 35:43
32. Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 52:21 + 37:25
33. Stará Magdalena FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:21 + 48:25
34. Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 73:23 + 58:27
D10F
1.70 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoňová Elena FSP0953 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 18:59
2. Zavadilová Adéla VSP1153 C USK Praha 19:12 + 0:13
3. Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha 21:01 + 2:02
4. Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 21:42 + 2:43
5. Blehová Barbora DOR1151 C OK Dobříš 24:16 + 5:17
6. Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 24:32 + 5:33
7. Dobyášová Adéla KAM1051 C OK Kamenice 24:35 + 5:36
8. Vondráčková Jolana DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 25:03 + 6:04
9. Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 26:37 + 7:38
10. Pokorná Elen KAM1151 C OK Kamenice 31:09 + 12:10
11. Bašusová Olga KAM1250 C OK Kamenice 31:35 + 12:36
12. Snížková Žofie DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka 31:41 + 12:42
13. Magazu Sophia DOR1152 C OK Dobříš 31:52 + 12:53
14. Šavelová Kateřina DKP1154 C Oddíl OB Kotlářka 31:58 + 12:59
15. Hezká Adéla DOR1053 C OK Dobříš 33:48 + 14:49
16. Břízková Alžběta LOU1153 C SK Moravan Louňovice 33:49 + 14:50
17. Rejšková Klára KAM1251 C OK Kamenice 34:01 + 15:02
18. Procházková Aneta DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 35:42 + 16:43
19. Kučerová Eva SLP1050 C OOB Slavia Praha 35:57 + 16:58
20. Lázničková Eliška LOU1052 C SK Moravan Louňovice 36:28 + 17:29
21. Uhlíková Augustina DKP1056 C Oddíl OB Kotlářka 36:45 + 17:46
22. Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 36:59 + 18:00
23. Neškudlová Anna KAM1152 C OK Kamenice 37:25 + 18:26
24. Hrstková Eliška SLA1053 C SKOB Slaný 38:52 + 19:53
25. Kolářová Zuzana LOU1250 C SK Moravan Louňovice 39:42 + 20:43
26. Stanovská Hana 0390002 Rýže 40:56 + 21:57
27. Müllerová Karla VSP1351 USK Praha 42:50 + 23:51
28. Matoušková Kateřina SPC0955 C SPORTICUS team 45:48 + 26:49
Tvrdková Sofie Anna DOR1055 C OK Dobříš DISK
Reichelová Šárka 0130004 bez klubu DISK
Topičová Laura LOU1152 C SK Moravan Louňovice DISK
Benešová Ludmila FSP1151 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Bolinová Evelína FSP1150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
D12
2.20 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Eva VSP0751 B USK Praha 21:00
2. Gelnerová Markéta KRL0952 C Kometa Kralovice 22:31 + 1:31
3. Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 23:55 + 2:55
4. Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 24:06 + 3:06
5. Fibírová Lucie FSP0777 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 25:00 + 4:00
6. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 26:18 + 5:18
7. Černá Adéla HCE0850 C TJ Hostivice 26:34 + 5:34
8. Kašparová Alžběta DOR0753 B OK Dobříš 26:59 + 5:59
9. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš 27:51 + 6:51
10. Gajdová Michaela VSP0752 B USK Praha 28:01 + 7:01
11. Mikulová Tereza ZVO0851 C OB SK Zvole 28:36 + 7:36
12. Fialová Kateřina DOR0754 B OK Dobříš 28:37 + 7:37
13. Mayerová Daniela KSH0852 B OB Kašperské Hory 29:18 + 8:18
14. Mišeková Kateřina KAM0756 B OK Kamenice 30:42 + 9:42
15. Stará Barbora FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 30:54 + 9:54
16. Kudrnáčová Marta KAM0754 B OK Kamenice 31:14 + 10:14
17. Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 31:40 + 10:40
18. Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 32:58 + 11:58
19. Vondráčková Alžběta DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka 33:18 + 12:18
20. Gregorová Alice DKP0758 C Oddíl OB Kotlářka 33:37 + 12:37
21. Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 34:16 + 13:16
22. Vejražková Anna KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:32 + 14:32
23. Břízková Anna LOU0851 C SK Moravan Louňovice 35:52 + 14:52
24. Kropáčová Zuzana KRL0754 C Kometa Kralovice 36:19 + 15:19
25. Bodurková Denisa KRL0752 B Kometa Kralovice 37:30 + 16:30
26. Vaughanová Sára LOU0853 C SK Moravan Louňovice 38:24 + 17:24
27. Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia Plzeň 39:11 + 18:11
28. Lampová Amálie DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka 39:26 + 18:26
29. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 39:38 + 18:38
30. Snížková Adéla DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka 39:51 + 18:51
31. Honzáková Nelka JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 40:23 + 19:23
32. Žemlová Barbora KAM0751 C OK Kamenice 40:55 + 19:55
33. Šunková Berta LOU0850 C SK Moravan Louňovice 41:59 + 20:59
34. Ellederová Eva TAP0860 C KOB Tretra Praha 42:10 + 21:10
35. Vařeková Marianna RIC0760 C OB Říčany 42:52 + 21:52
36. Matoušková Sára ODV0855 C TJ Aero Odolena Voda 44:21 + 23:21
37. Kuželová Ela FSP0750 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:40 + 24:40
38. Nekovářová Lucie RIC0757 C OB Říčany 47:41 + 26:41
39. Chudobová Eliška DKL0850 C KOB Kladno 47:47 + 26:47
40. Leinweberová Julie FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:18 + 27:18
41. Krátká Linda ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 48:53 + 27:53
42. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 49:02 + 28:02
43. Pražanová Veronika DKL0751 C KOB Kladno 49:51 + 28:51
44. Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 52:41 + 31:41
45. Blehová Veronika DOR0852 C OK Dobříš 61:08 + 40:08
46. Mikovcová Magdalena TAP0858 C KOB Tretra Praha 62:18 + 41:18
47. Geffertová Agáta FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:52 + 41:52
48. Syblíková Rozálie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 64:18 + 43:18
49. Křečková Apolena KAM0755 C OK Kamenice 67:19 + 46:19
50. Votruba Hana TAP0855 C KOB Tretra Praha 74:56 + 53:56
51. Šavelová Julie DKP0863 C Oddíl OB Kotlářka 77:24 + 56:24
52. Vondráčková Maya FSP0756 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 77:39 + 56:39
53. Reichelová Helena 0130003 bez klubu 88:46 + 67:46
54. Hezká Tereza DOR0855 C OK Dobříš 93:31 + 72:31
55. Michalská Kristýna RIC0852 C OB Říčany 108:25 + 87:25
56. Stará Žofie FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 111:22 + 90:22
Hejsková Magdalena KAM0850 C OK Kamenice DISK
D14
2.80 km, 180 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 31:03
2. Škáchová Viktorie DKP0655 A Oddíl OB Kotlářka 31:31 + 0:28
3. Bambousková Julie DOR0650 B OK Dobříš 32:06 + 1:03
4. Pelantová Martina RIC0550 A OB Říčany 32:14 + 1:11
5. Kožíšková Kateřina LPM0652 B OK Lokomotiva Plzeň 33:07 + 2:04
6. Malečková Hana VSP0553 B USK Praha 33:10 + 2:07
7. Nováková Nina KAM0554 B OK Kamenice 35:08 + 4:05
8. Balejová Julie KAM0551 A OK Kamenice 36:45 + 5:42
9. Šantorová Eliška ROZ0552 B OK Roztoky 38:16 + 7:13
10. Škáchová Zuzana DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka 39:00 + 7:57
11. Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 39:50 + 8:47
12. Švecová Karolína ZVO0557 B OB SK Zvole 40:13 + 9:10
13. Štěpová Kateřina PGP0657 B SK Praga 40:55 + 9:52
14. Kotková Adéla RIC0655 B OB Říčany 41:01 + 9:58
15. Beránková Šárka VPM0551 C KOS Slavia Plzeň 41:38 + 10:35
16. Linhartová Klára ZVO0556 B OB SK Zvole 43:03 + 12:00
17. Rážová Dorota PGP0653 B SK Praga 44:27 + 13:24
18. Krejčová Hana ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 44:59 + 13:56
19. Honzáková Lenka JHB0551 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 45:37 + 14:34
20. Redlová Barbora SLA0650 B SKOB Slaný 45:39 + 14:36
21. Černá Justina HCE0652 B TJ Hostivice 46:18 + 15:15
22. Magazu Annabelle DOR0657 B OK Dobříš 46:32 + 15:29
23. Gelnerová Anna KRL0653 B Kometa Kralovice 47:09 + 16:06
24. Horáčková Michaela DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka 48:15 + 17:12
25. Sotonová Šárka TAP0655 B KOB Tretra Praha 52:34 + 21:31
26. Fišarová Adéla KRL0651 C Kometa Kralovice 54:04 + 23:01
27. Kohoutová Zdeňka DKL0651 B KOB Kladno 54:05 + 23:02
28. Měšťanová Tereza TAP0653 B KOB Tretra Praha 54:39 + 23:36
29. Chobotová Klára ROZ0550 C OK Roztoky 56:03 + 25:00
30. Polívková Beáta RIC0652 B OB Říčany 56:08 + 25:05
31. Forštová Ema DOR0658 C OK Dobříš 57:42 + 26:39
32. Kotenová Markéta RIC0651 B OB Říčany 57:47 + 26:44
33. Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:40 + 27:37
34. Chramostová Julie KAM0652 C OK Kamenice 59:03 + 28:00
35. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 64:55 + 33:52
36. Svobodová Julie FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 65:14 + 34:11
37. Folprechtová Julie VSP0653 C USK Praha 66:46 + 35:43
38. Svobodová Adriana FSP0653 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:24 + 36:21
39. Šáchová Magdalena DOR0659 C OK Dobříš 68:07 + 37:04
40. Koubková Tereza DOR0651 C OK Dobříš 69:19 + 38:16
41. Heřmanová Aino DKP0659 C Oddíl OB Kotlářka 74:24 + 43:21
42. Neuerová Anna DOR0656 C OK Dobříš 75:13 + 44:10
43. Brodská Kateřina HCE0653 C TJ Hostivice 75:59 + 44:56
44. Pompachová Karolína TAP0652 B KOB Tretra Praha 76:30 + 45:27
45. Hudčeková Klára SLP0550 C OOB Slavia Praha 76:37 + 45:34
46. Kovandová Kamila KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:07 + 48:04
47. Černá Anežka KPY0650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 80:56 + 49:53
48. Baxová Kateřina LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun 81:58 + 50:55
49. Hroňková Barbora VSP0650 C USK Praha 84:44 + 53:41
50. Michalská Sára RIC0656 C OB Říčany 85:01 + 53:58
51. Halašková Bára DKP0654 B Oddíl OB Kotlářka 85:09 + 54:06
52. Müllerová Hana HCE0650 C TJ Hostivice 85:51 + 54:48
53. Vosátková Eliška RIC0553 C OB Říčany 93:20 + 62:17
54. Pangracová Anna MFP0650 C Matfyz Praha 130:39 + 99:36
D16
2.80 km, 180 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 28:13
2. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 30:12 + 1:59
3. Čapková Lucie KAM0459 B OK Kamenice 32:42 + 4:29
4. Hankovcová Helena KAM0350 B OK Kamenice 32:46 + 4:33
5. Pavlíčková Hana KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:39 + 6:26
6. Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 34:59 + 6:46
7. Šafaříková Lucie OPI0350 B Orientační sporty Písek 35:28 + 7:15
8. Aschermannová Klára VSP0454 B USK Praha 35:44 + 7:31
9. Nekvasilová Tereza DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka 36:33 + 8:20
10. Beranová Hana VSP0455 B USK Praha 37:18 + 9:05
11. Baštová Julie DOR0353 B OK Dobříš 37:19 + 9:06
12. Nentvichová Julie DOR0351 B OK Dobříš 38:22 + 10:09
13. Kopecká Valentýna VSP0453 B USK Praha 38:52 + 10:39
14. Tomášková Linda TAP0455 C KOB Tretra Praha 40:24 + 12:11
15. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 40:51 + 12:38
16. Arnoštová Veronika DOR0455 B OK Dobříš 42:04 + 13:51
17. Jirasová Anežka DOR0350 C OK Dobříš 43:40 + 15:27
18. Švecová Anežka ZVO0352 B OB SK Zvole 43:55 + 15:42
19. Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 43:59 + 15:46
20. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 44:20 + 16:07
21. Cincibusová Lenka FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:30 + 16:17
22. Končická Kateřina RIC0352 C OB Říčany 47:03 + 18:50
23. Kotenová Barbora RIC0452 B OB Říčany 51:06 + 22:53
24. Dvořáková Hana PGP0355 B SK Praga 54:18 + 26:05
25. Chramostová Amálie KAM0355 C OK Kamenice 55:13 + 27:00
26. Hanzalová Aneta CEP0450 Čepíci 72:57 + 44:44
27. Lorencová Jana DOR0454 C OK Dobříš 78:35 + 50:22
28. Dobrovolná Radka CEP0451 Čepíci 83:00 + 54:47
D18
2.90 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 31:55
2. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 33:29 + 1:34
3. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 35:18 + 3:23
4. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 35:56 + 4:01
5. Doubková Emma PGP0154 B SK Praga 37:18 + 5:23
6. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 40:26 + 8:31
7. Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 41:38 + 9:43
8. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 B SK Praga 42:02 + 10:07
9. Popová Jana TAP0252 B KOB Tretra Praha 43:29 + 11:34
10. Popová Veronika TAP0253 B KOB Tretra Praha 44:58 + 13:03
11. Votavová Žofie KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 49:55 + 18:00
12. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 51:56 + 20:01
13. Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 52:49 + 20:54
14. Rousová Lucie DKL0251 C KOB Kladno 53:40 + 21:45
15. Blahová Pavla DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 55:10 + 23:15
16. Geislerová Aneta DKL0151 B KOB Kladno 65:57 + 34:02
17. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 69:40 + 37:45
18. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 70:31 + 38:36
19. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 83:15 + 51:20
D20
2.90 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 34:02
2. Albrechtová Iveta KAM9950 B OK Kamenice 36:51 + 2:49
3. Šrámková Hana RIC0051 B OB Říčany 36:53 + 2:51
4. Holzbachová Lucie DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka 38:57 + 4:55
5. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 51:33 + 17:31
6. Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:21 + 19:19
7. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 C OK Roztoky 71:17 + 37:15
8. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 79:33 + 45:31
D21K
2.90 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Barbora STH9051 C SK Studenec 41:19
2. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 49:39 + 8:20
3. Pangrácová Marie 0050001 Český svaz neslyšících sportovců, z.s. 59:03 + 17:44
4. Erbanová Petra ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 64:53 + 23:34
5. Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 67:28 + 26:09
6. Voborská Jana PGP8454 C SK Praga 70:39 + 29:20
7. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 85:56 + 44:37
Suková Petra BZP8851 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK
D21L
4.10 km, 270 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 37:46
2. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 39:48 + 2:02
3. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 40:03 + 2:17
4. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 40:53 + 3:07
5. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 41:09 + 3:23
6. Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 43:34 + 5:48
7. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 43:52 + 6:06
8. Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 44:28 + 6:42
9. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 46:32 + 8:46
10. Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové 46:49 + 9:03
11. Chvalová Věra LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň 47:35 + 9:49
12. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 48:10 + 10:24
13. Kettnerová Dana KAM8952 C OK Kamenice 50:29 + 12:43
14. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 50:49 + 13:03
15. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 51:19 + 13:33
16. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 51:28 + 13:42
17. Petráňová Jana SCP7555 C OK Sparta Praha 51:34 + 13:48
18. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 51:36 + 13:50
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 51:46 + 14:00
20. Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 52:04 + 14:18
21. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 52:11 + 14:25
22. Ryantová Jana DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka 52:18 + 14:32
23. Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 52:19 + 14:33
24. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 52:38 + 14:52
25. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 53:05 + 15:19
26. Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:45 + 15:59
27. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 53:48 + 16:02
28. Dlouhá Hana DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 54:09 + 16:23
29. Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 55:33 + 17:47
30. Grolichová Lucie ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 55:47 + 18:01
31. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 56:18 + 18:32
32. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 56:31 + 18:45
33. Zimmerová Kateřina KAM9850 C OK Kamenice 56:36 + 18:50
34. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 57:12 + 19:26
35. Pecoldová Pavlína 0210001 Cookies & Pancakes 57:14 + 19:28
36. Honzáková Jana JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:31 + 19:45
37. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 59:08 + 21:22
38. Sheshikova Anastasia KAM9853 C OK Kamenice 59:09 + 21:23
39. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 59:21 + 21:35
40. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 59:40 + 21:54
41. Mrázová Pavla AOP9350 C Orientační Běh Opava 59:59 + 22:13
42. Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 62:23 + 24:37
43. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 63:09 + 25:23
44. Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 63:41 + 25:55
45. Lacigová Michaela PGP8150 C SK Praga 63:48 + 26:02
46. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 63:50 + 26:04
47. Mědílková Iva SPC7160 C SPORTICUS team 66:19 + 28:33
48. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 68:26 + 30:40
49. Burešová Lenka DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 71:43 + 33:57
50. Pavlů Kateřina 0330001 Jsem tady s maminkou 74:29 + 36:43
51. Zurynková Michaela EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha 75:27 + 37:41
52. Adamčíková Zdeňka LOV8750 C lepus.cz 78:22 + 40:36
53. Vávrová Sára 0100002 StillAliveCZ 82:15 + 44:29
54. Mikulášová Helena PGP9353 C SK Praga 82:48 + 45:02
55. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 87:42 + 49:56
56. Kuklová Jana TJP8750 C TJ Sokol Troja 88:41 + 50:55
57. Kalinová Tereza 0200001 - 89:16 + 51:30
58. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 92:12 + 54:26
59. Helikarová Kateřina SPC8656 C SPORTICUS team 93:34 + 55:48
60. Pokorná Marcela ROU9155 SKOB Roudnice nad Labem 95:17 + 57:31
61. Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 95:27 + 57:41
62. Peksova Lada 0310001 Bez klubove prislusnosti 105:13 + 67:27
Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga DISK
D35
3.50 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 36:06
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 38:58 + 2:52
3. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 39:10 + 3:04
4. Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 41:01 + 4:55
5. Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 41:47 + 5:41
6. Sobotová Jana VPM7250 C KOS Slavia Plzeň 42:47 + 6:41
7. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 42:58 + 6:52
8. Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 43:18 + 7:12
9. Arnoštová Kateřina DOR7652 C OK Dobříš 46:05 + 9:59
10. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 46:24 + 10:18
11. Collis Blanka DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka 47:09 + 11:03
12. Beránková Markéta VPM7452 C KOS Slavia Plzeň 47:18 + 11:12
13. Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 47:19 + 11:13
14. Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:20 + 11:14
15. Forštová Jitka PGP7558 C SK Praga 48:48 + 12:42
16. Forstereviczová Jana DOR7653 C OK Dobříš 50:15 + 14:09
17. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:06 + 15:00
18. Svítilová Pavla BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:34 + 15:28
18. Bartoňová Terezie FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:34 + 15:28
20. Vodrážková Kateřina VPM7995 C KOS Slavia Plzeň 52:13 + 16:07
21. Nyklová Helena MFP7550 C Matfyz Praha 52:32 + 16:26
22. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 52:59 + 16:53
23. Hrádková Kateřina ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 53:11 + 17:05
24. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 53:15 + 17:09
25. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 54:03 + 17:57
26. Hudosová Gabriela RIC7299 C OB Říčany 54:54 + 18:48
27. Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 54:56 + 18:50
28. Pangrácová Jana MFP7653 C Matfyz Praha 55:13 + 19:07
29. Vávrová Rút 0100001 StillAliveCZ 56:12 + 20:06
30. Málková Šárka CST8351 C OB Strakonice 56:32 + 20:26
31. Zoubková Jana ZBP8050 C OOB SK Zbraslav 56:48 + 20:42
32. Znamenáčková Helena TAP8153 C KOB Tretra Praha 57:15 + 21:09
33. Hrušková Blanka DOR7555 C OK Dobříš 57:32 + 21:26
34. Sotonová Jitka TAP7950 C KOB Tretra Praha 57:46 + 21:40
35. Kuželová Michaela FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:31 + 22:25
36. Řepková Jana PGP7762 C SK Praga 59:58 + 23:52
37. Baxová Irena LBE7951 C TJ Lokomotiva Beroun 60:00 + 23:54
38. Maříková Markéta FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 60:18 + 24:12
39. Stanovská Eva 0390001 Rýže 60:53 + 24:47
40. Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 63:28 + 27:22
41. Tolarová Ivana RIC7650 C OB Říčany 63:37 + 27:31
42. Bartůňková Lucie LOU7750 C SK Moravan Louňovice 63:48 + 27:42
43. Blahutová Hanka MFP7953 C Matfyz Praha 63:58 + 27:52
44. Krejčová Jana ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 63:59 + 27:53
45. Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 64:32 + 28:26
46. Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 64:41 + 28:35
47. Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 66:58 + 30:52
48. Ellederová Zdeňka TAP7755 C KOB Tretra Praha 67:15 + 31:09
49. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 67:26 + 31:20
50. Procházková Jana DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 67:50 + 31:44
51. Míková Šárka DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka 68:04 + 31:58
52. Mišeková Martina KAM7851 C OK Kamenice 68:30 + 32:24
53. Dudová Irena HCE8250 C TJ Hostivice 68:40 + 32:34
54. Lorencová Marcela DOR7752 C OK Dobříš 68:46 + 32:40
55. Černá Petra HCE7751 C TJ Hostivice 69:04 + 32:58
56. Surgová Markéta 0440005 nnnnn 69:15 + 33:09
57. Magazu Radka DOR7853 C OK Dobříš 69:51 + 33:45
58. Stará Vendula FSP8150 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 70:39 + 34:33
59. Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 71:10 + 35:04
60. Dlouhá Jana DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 72:06 + 36:00
61. Lázničková Blanka LOU8050 C SK Moravan Louňovice 72:09 + 36:03
62. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 72:13 + 36:07
63. Geffertová Radka FSP7650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 72:38 + 36:32
64. Fuxová Kateřina SLA7850 C SKOB Slaný 76:27 + 40:21
65. Nedomová Iva PDY7851 C Běhej Poděbrady 81:30 + 45:24
66. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 82:35 + 46:29
67. Bradáčová Petra ROU7851 C SKOB Roudnice nad Labem 83:28 + 47:22
68. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 84:31 + 48:25
69. Topičová Anna LOU8350 C SK Moravan Louňovice 86:20 + 50:14
70. Chmelíková Vlasta DOR7753 C OK Dobříš 89:07 + 53:01
71. Motyčková Zuzana TAP7753 C KOB Tretra Praha 94:40 + 58:34
72. Kučerová Lenka SLP7963 C OOB Slavia Praha 94:44 + 58:38
73. Pinkava Anna FSP8151 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 100:09 + 64:03
74. Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 105:13 + 69:07
75. Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 110:12 + 74:06
76. Neuerová Kateřina DOR7852 C OK Dobříš 110:46 + 74:40
77. Reichelová Monika 0130002 bez klubu 112:07 + 76:01
78. Jirkovská Kateřina 6KC7550 Neregistrovaní 126:16 + 90:10
Rydlová Jana VIC7752 C OB Vizovice DISK
Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Stříbrná Dagmar LBE7950 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Skripniková Kateřina FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
D45
2.90 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 35:46
2. Valentová Helena OKP6550 C SK OK 24 Praha 36:12 + 0:26
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 36:27 + 0:41
4. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 36:37 + 0:51
5. Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 37:16 + 1:30
6. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 38:05 + 2:19
7. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 40:38 + 4:52
8. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 40:43 + 4:57
9. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 41:04 + 5:18
10. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 41:19 + 5:33
11. Zlesáková Stáňa CHT7352 C OOB SK Chrast 43:21 + 7:35
12. Kotková Lenka RIC7352 C OB Říčany 44:36 + 8:50
12. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 44:36 + 8:50
14. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 44:44 + 8:58
15. Cincibusová Ivana FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:15 + 9:29
16. Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 46:12 + 10:26
16. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 46:12 + 10:26
18. Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 46:23 + 10:37
19. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 46:25 + 10:39
20. Ždimerová Monika LME6950 C SK Los Mělník 46:30 + 10:44
21. Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 46:41 + 10:55
22. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 47:52 + 12:06
23. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 48:37 + 12:51
24. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 49:25 + 13:39
25. Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 50:15 + 14:29
26. Šafková Petra KAM6650 C OK Kamenice 50:17 + 14:31
27. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 50:29 + 14:43
28. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 50:32 + 14:46
29. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 51:16 + 15:30
30. Junková Petra STH7451 C SK Studenec 51:39 + 15:53
31. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 53:11 + 17:25
32. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 53:20 + 17:34
33. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 54:00 + 18:14
34. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 54:07 + 18:21
35. Nováková Marie OKP6953 C SK OK 24 Praha 55:53 + 20:07
36. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 55:54 + 20:08
37. Hlavatá Pavla DKP7050 C Oddíl OB Kotlářka 56:15 + 20:29
38. Bulířová Blanka 0380002 Tretra Praha 56:34 + 20:48
39. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 56:41 + 20:55
39. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 56:41 + 20:55
41. Pavlíčková Lenka DOR7251 C OK Dobříš 57:49 + 22:03
42. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 58:32 + 22:46
42. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 58:32 + 22:46
44. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 60:09 + 24:23
45. Bártová Pavla ZVO7152 C OB SK Zvole 61:49 + 26:03
46. Baštová Jana DOR7452 C OK Dobříš 64:00 + 28:14
47. Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 65:07 + 29:21
48. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 65:49 + 30:03
49. Tichá Dagmar DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka 66:00 + 30:14
50. Hánělová Katarína ZVO7351 C OB SK Zvole 66:48 + 31:02
51. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 68:18 + 32:32
52. Hradilová Katarína HCE7350 C TJ Hostivice 68:53 + 33:07
53. Hlubučková Šárka KAM6851 C OK Kamenice 69:13 + 33:27
54. Kučerová Michaela RIC7253 C OB Říčany 70:31 + 34:45
55. Daňková Daniela DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 72:28 + 36:42
56. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 83:13 + 47:27
57. Jirasová Jana DOR7450 C OK Dobříš 83:38 + 47:52
58. Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 84:11 + 48:25
59. Marholdová Martina ZVO7451 C OB SK Zvole 85:57 + 50:11
60. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 89:42 + 53:56
61. Nentvichová Romana DOR6651 C OK Dobříš 90:51 + 55:05
62. Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 C SKOB Slaný 91:29 + 55:43
63. Rusá Lenka DCE6452 C KOB Dobřichovice 93:02 + 57:16
64. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 98:02 + 62:16
65. Dvořáková Ivana PGP7254 C SK Praga 98:57 + 63:11
D55
2.70 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 37:29
2. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 39:16 + 1:47
3. Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu 43:09 + 5:40
4. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 45:17 + 7:48
5. Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 46:50 + 9:21
6. Seifertová Marie SBK5555 C KOB START Blansko 49:23 + 11:54
7. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 49:37 + 12:08
8. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 51:23 + 13:54
9. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 53:51 + 16:22
10. Rančáková Stáňa DKL5950 C KOB Kladno 55:47 + 18:18
11. Cabrnochová Hana DKL5550 C KOB Kladno 55:56 + 18:27
12. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 56:10 + 18:41
13. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 56:15 + 18:46
14. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 57:19 + 19:50
15. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 63:48 + 26:19
16. Šámalová Hana OKP6151 C SK OK 24 Praha 64:06 + 26:37
17. Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 66:15 + 28:46
18. Trdá Iva KPY5850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:32 + 37:03
19. Hlaváčová Jarka MFP6050 C Matfyz Praha 92:38 + 55:09
D65
2.20 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 40:24
2. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB Tretra Praha 41:57 + 1:33
3. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 42:45 + 2:21
4. Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 43:07 + 2:43
5. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 45:11 + 4:47
6. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 50:51 + 10:27
7. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 59:48 + 19:24
8. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 80:02 + 39:38
9. Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 117:24 + 77:00
D75
2.20 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 48:37
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 71:19 + 22:42
H10
2.10 km, 130 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 19:28
2. Gajda Petr VSP0903 C USK Praha 22:27 + 2:59
3. Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 23:32 + 4:04
4. Vít Benjamin Adam KAM1003 C OK Kamenice 24:19 + 4:51
5. Hradil Michal HCE0900 C TJ Hostivice 25:03 + 5:35
6. Jiras František DOR0900 C OK Dobříš 25:50 + 6:22
7. Prox Jan RIC1003 C OB Říčany 27:47 + 8:19
8. Komín Matyáš DKL0901 C KOB Kladno 27:48 + 8:20
9. Bašus Ondřej KAM1004 C OK Kamenice 28:07 + 8:39
10. Rejšek Čeněk KAM1002 C OK Kamenice 28:55 + 9:27
11. Koma Lukáš DOR0903 C OK Dobříš 29:34 + 10:06
12. Machar Dan DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka 29:45 + 10:17
13. Hrádek Vojtěch ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 29:59 + 10:31
14. Španěl Viktor DOR0901 C OK Dobříš 30:05 + 10:37
15. Gregor Marek DKP0914 C Oddíl OB Kotlářka 31:04 + 11:36
16. Koukal Jan ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda 31:32 + 12:04
17. Szárszoi Antonín DOR1000 C OK Dobříš 32:17 + 12:49
18. Sláma Kryštof KAM1000 C OK Kamenice 32:28 + 13:00
19. Zavadil Matěj VSP0904 C USK Praha 33:07 + 13:39
20. Gregor Kevin DOR1001 C OK Dobříš 34:27 + 14:59
21. Halaška Michael DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka 34:31 + 15:03
22. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 35:55 + 16:27
23. Vojkůvka Filip DOR0902 C OK Dobříš 36:16 + 16:48
24. Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 38:19 + 18:51
25. Míka Luboš DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka 38:27 + 18:59
26. Svatý Filip PGP1101 C SK Praga 38:52 + 19:24
27. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 40:06 + 20:38
28. Kuttelwascher Marek HCE0901 C TJ Hostivice 41:41 + 22:13
29. Vozábal David PGP0904 C SK Praga 43:21 + 23:53
30. Pilař František CEP0900 C Čepíci 45:42 + 26:14
31. Benda Patrik LBE1001 C TJ Lokomotiva Beroun 46:05 + 26:37
32. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 47:07 + 27:39
33. Vokůrka Václav ROZ1000 C OK Roztoky 47:12 + 27:44
34. Stanovský Lukáš 0390004 Rýže 48:47 + 29:19
35. Sedlák Václav DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka 54:33 + 35:05
36. Grisa Dominik SLA0900 C SKOB Slaný 55:07 + 35:39
37. Michalský Ondřej RIC1002 C OB Říčany 55:31 + 36:03
38. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 59:01 + 39:33
39. Zaujec Šimon LBE0902 C TJ Lokomotiva Beroun 63:16 + 43:48
40. Stanovský Jan 0390003 Rýže 81:26 + 61:58
41. Vrzáček Jonáš KPY0901 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 124:02 + 104:34
Elleder Jan TAP1010 C KOB Tretra Praha DISK
H10F
1.70 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koten Daniel DKP1006 C Oddíl OB Kotlářka 18:48
2. Vaněk Jáchym ROU1201 C SKOB Roudnice nad Labem 19:50 + 1:02
3. Pešek Jan LOU1002 C SK Moravan Louňovice 20:17 + 1:29
4. Zamastil Juraj FSP0904 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:22 + 3:34
5. Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 23:12 + 4:24
6. Šunka Hubert LOU1200 C SK Moravan Louňovice 23:25 + 4:37
7. Černý Martin RIC1004 C OB Říčany 23:29 + 4:41
8. Bartoň Theodor FSP1100 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:49 + 5:01
9. Motyčka Michael TAP1003 C KOB Tretra Praha 24:48 + 6:00
10. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 25:46 + 6:58
11. Müller Karel HCE1000 C TJ Hostivice 28:23 + 9:35
12. Kučera Jakub HCE1101 C TJ Hostivice 28:31 + 9:43
13. Šťovíček Jan DVP1001 C DVP ORIENTATION 29:25 + 10:37
14. Pinkava Jonáš FSP1102 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 29:43 + 10:55
15. Majer David DKP1203 C Oddíl OB Kotlářka 30:48 + 12:00
16. Španěl Vít DOR1100 C OK Dobříš 33:06 + 14:18
17. Hendrich Matyáš PGP1003 C SK Praga 33:12 + 14:24
18. Junek Kryštof STH1201 C SK Studenec 33:48 + 15:00
19. Zábranský František ROU1102 C SKOB Roudnice nad Labem 36:18 + 17:30
20. Sláma Marek KAM1201 C OK Kamenice 36:26 + 17:38
21. Lukavský Vít DKL1101 C KOB Kladno 36:57 + 18:09
22. Bolina Eduard FSP0901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 38:54 + 20:06
23. Kašpar Ladislav SLA1000 C SKOB Slaný 42:26 + 23:38
24. Stříbrný Vilém LBE0900 C TJ Lokomotiva Beroun 46:01 + 27:13
25. Halaška David DKP1201 C Oddíl OB Kotlářka 63:43 + 44:55
Čeněk Matyáš TAP1004 C KOB Tretra Praha DISK
Seidl Marek RIC1100 C OB Říčany DISK
Balga Filip DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Mullis Robert DKP1200 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H12
2.40 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štrait Vilém VSP0701 B USK Praha 16:30
2. Sedláček Patrik DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 17:38 + 1:08
3. Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 18:14 + 1:44
4. Stehlík Jakub LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 18:48 + 2:18
5. Víteček Šimon DKP0801 B Oddíl OB Kotlářka 19:47 + 3:17
6. Lorenc Václav DOR0702 B OK Dobříš 20:13 + 3:43
7. Šubrt Jáchym DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 20:51 + 4:21
8. Junek Matouš DKP0817 C Oddíl OB Kotlářka 21:55 + 5:25
9. Vrba Matyáš FSP0706 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:11 + 6:41
9. Skripnik Matouš FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 23:11 + 6:41
11. Španěl Filip DOR0704 B OK Dobříš 23:39 + 7:09
12. Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 23:59 + 7:29
13. Jiras Antonín DOR0701 B OK Dobříš 24:16 + 7:46
14. Svítil Martin PGP0903 C SK Praga 24:21 + 7:51
15. Lacina Jan DKP0717 C Oddíl OB Kotlářka 24:55 + 8:25
16. Kolář David ZVO0805 C OB SK Zvole 24:56 + 8:26
17. Škrle Michael KRL0702 B Kometa Kralovice 24:58 + 8:28
18. Studnička Jakub DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 26:02 + 9:32
19. Matys Ondřej DOR0803 B OK Dobříš 26:04 + 9:34
20. Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia Plzeň 26:39 + 10:09
21. Kamenický Pavel TAP0909 C KOB Tretra Praha 28:43 + 12:13
22. Machar Eda DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 29:30 + 13:00
23. Motyčka Filip TAP0704 C KOB Tretra Praha 29:51 + 13:21
24. Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 29:55 + 13:25
25. Dolák Jakub DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka 29:58 + 13:28
26. Hylmar Vojtěch KAM0802 C OK Kamenice 30:24 + 13:54
27. Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 30:41 + 14:11
28. Termer Štěpán VSP0807 B USK Praha 31:26 + 14:56
29. Vostrý Jonáš DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 31:37 + 15:07
30. Salinger Jakub DKP0715 B Oddíl OB Kotlářka 31:48 + 15:18
31. Žižka Přemysl DOR0706 C OK Dobříš 32:48 + 16:18
32. Linhart Jakub ZVO0802 C OB SK Zvole 33:00 + 16:30
33. Peckl Kryštof DOR0806 C OK Dobříš 33:11 + 16:41
34. Vít Samuel Aron KAM0804 C OK Kamenice 33:18 + 16:48
35. Ohnůtek Jiří FSP0802 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 34:34 + 18:04
36. Pelant Jan RIC0700 C OB Říčany 35:00 + 18:30
37. Heller Jakub ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 35:31 + 19:01
38. Günter Vincent FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:46 + 19:16
39. Kolenec Jan HCE0800 C TJ Hostivice 35:52 + 19:22
40. Šimek Matouš KAM0800 C OK Kamenice 36:09 + 19:39
41. Vodrážka Štěpán VPM0802 C KOS Slavia Plzeň 36:28 + 19:58
42. Bejvančický Josef KRL0703 C Kometa Kralovice 36:31 + 20:01
43. Baxa David LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 36:59 + 20:29
44. Tříska Lukáš LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 38:52 + 22:22
45. Horáček Martin DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka 40:14 + 23:44
46. Koten Vojtěch DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 41:00 + 24:30
47. Daněk Jan DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka 43:28 + 26:58
48. Krs Jakub VPM0801 C KOS Slavia Plzeň 44:00 + 27:30
49. Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 44:46 + 28:16
50. Surga David 0440006 nnnnn 44:57 + 28:27
51. Nedoma Edgar PDY0703 C Běhej Poděbrady 46:28 + 29:58
52. Vojkůvka Matěj DOR0804 C OK Dobříš 46:29 + 29:59
53. Řepka Jan PGP0805 C SK Praga 47:14 + 30:44
54. Kubát Lukáš RIC0804 C OB Říčany 47:25 + 30:55
54. Procházka Vít DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 47:25 + 30:55
56. Hroněk Štěpán VSP0700 C USK Praha 47:36 + 31:06
57. Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 48:00 + 31:30
58. Rejšek Václav KAM0700 C OK Kamenice 48:28 + 31:58
59. Kohoutek Lukáš RIC0805 C OB Říčany 49:41 + 33:11
60. Brdička Tomáš FSP0710 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 54:22 + 37:52
61. Poskočil Tomáš DOR0707 C OK Dobříš 57:55 + 41:25
62. Pinkava Vojtěch FSP0806 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 58:36 + 42:06
63. Folprecht Lukáš VSP0802 C USK Praha 61:30 + 45:00
64. Láznička Adam LOU0700 C SK Moravan Louňovice 61:48 + 45:18
65. Kubeček Tomáš DOR0808 C OK Dobříš 64:31 + 48:01
66. Friedel Matěj LBE0702 C TJ Lokomotiva Beroun 72:52 + 56:22
67. Hamrle Jindřich ZVO0804 C OB SK Zvole 83:33 + 67:03
68. Grisa Filip SLA0801 C SKOB Slaný 84:53 + 68:23
69. Štěpaník Vojtěch TAP0808 C KOB Tretra Praha 85:11 + 68:41
70. Krejčí Antonín KPY0803 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 86:55 + 70:25
Magazu Lukas DOR0805 C OK Dobříš DISK
Gärtner Václav LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
H14
3.10 km, 190 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 A USK Praha 25:03
2. Stehlík Šimon LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň 26:25 + 1:22
3. Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 28:45 + 3:42
4. Kurz Ondřej VPM0503 A KOS Slavia Plzeň 28:51 + 3:48
5. Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha 28:52 + 3:49
6. Heller Jiří ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 30:52 + 5:49
7. Elleder David TAP0615 B KOB Tretra Praha 32:43 + 7:40
8. Němec David LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň 33:30 + 8:27
9. Bárta Viktor ZVO0601 B OB SK Zvole 33:55 + 8:52
10. Svoboda Antonín VPM0601 B KOS Slavia Plzeň 34:07 + 9:04
11. Dlouhý Aleš PGP0502 B SK Praga 34:17 + 9:14
12. Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 34:50 + 9:47
13. Nemšovský Filip VSP0500 B USK Praha 37:25 + 12:22
14. Šubrt Vojtěch DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 37:43 + 12:40
15. Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice 39:18 + 14:15
16. Kuchař Ondřej TAP0609 C KOB Tretra Praha 40:03 + 15:00
17. Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 41:15 + 16:12
17. Jiras Jan DOR0505 C OK Dobříš 41:15 + 16:12
19. Skripnik Nikola FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 41:26 + 16:23
20. Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 41:59 + 16:56
21. Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 43:42 + 18:39
22. Červinka Lukáš FSP0603 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:23 + 20:20
23. Žebrák Adam KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:58 + 20:55
24. Městka Václav VSP0600 B USK Praha 46:06 + 21:03
25. Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný 46:46 + 21:43
26. Sobota Ondřej VPM0502 B KOS Slavia Plzeň 46:59 + 21:56
27. Bozděch Tobiáš KPY0504 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:20 + 22:17
28. Krátký Štěpán ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 48:06 + 23:03
29. Holešta Jakub KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:12 + 23:09
30. Kohoutek Tomáš RIC0603 C OB Říčany 49:01 + 23:58
31. Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga 52:42 + 27:39
32. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 53:38 + 28:35
33. Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 53:46 + 28:43
34. Halač Viktor 0120002 Outdoor Praha 57:43 + 32:40
35. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 57:53 + 32:50
36. Kubáč Josef DKL0501 C KOB Kladno 58:26 + 33:23
37. Kubát Matyáš RIC0601 B OB Říčany 58:43 + 33:40
38. Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 60:42 + 35:39
39. Hruška Marek DOR0604 C OK Dobříš 60:58 + 35:55
40. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 61:53 + 36:50
41. Marhold Václav ZVO0501 B OB SK Zvole 62:22 + 37:19
42. Tolar Hynek RIC0505 C OB Říčany 62:27 + 37:24
43. Meier David VSP0606 B USK Praha 63:40 + 38:37
44. Michálek Michal KPY0500 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:44 + 38:41
45. Kuttelwascher Adam HCE0601 C TJ Hostivice 64:38 + 39:35
46. Slejška Jorik KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 65:43 + 40:40
47. Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 67:21 + 42:18
48. Jirásek Šimon ROZ0602 C OK Roztoky 67:26 + 42:23
49. Havlíček Martin DOR0601 C OK Dobříš 70:00 + 44:57
50. Nekvasil Jakub DKP0607 C Oddíl OB Kotlářka 74:30 + 49:27
51. Klepetko Adam FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 81:10 + 56:07
52. Dragoun Matěj DOR0603 C OK Dobříš 82:50 + 57:47
53. Dudek Daniel PDY0502 C Běhej Poděbrady 93:35 + 68:32
54. Valenta Martin KPY0507 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 96:08 + 71:05
55. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 100:40 + 75:37
56. Lorenc Tadeáš DKP0612 C Oddíl OB Kotlářka 103:44 + 78:41
57. Reichel Tomáš DOR0510 C OK Dobříš 108:06 + 83:03
Krogman Tadeáš DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka DISK
Pop Jonáš TAP0600 C KOB Tretra Praha DISK
H16
3.20 km, 210 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučera Jáchym DOR0301 B OK Dobříš 30:40
2. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 30:41 + 0:01
3. Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 31:34 + 0:54
4. Mareš Albert DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka 32:06 + 1:26
5. Škácha Vít DKP0310 B Oddíl OB Kotlářka 32:45 + 2:05
6. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 33:40 + 3:00
7. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 34:21 + 3:41
8. Snížek Martin DOR0405 B OK Dobříš 35:08 + 4:28
9. Herynek Jan DOR0411 B OK Dobříš 35:45 + 5:05
10. Kužel Jan FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 37:38 + 6:58
11. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 38:51 + 8:11
12. Bejvl Marek LME0400 B SK Los Mělník 39:37 + 8:57
13. Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 42:23 + 11:43
14. Snížek Ondřej DOR0406 B OK Dobříš 45:38 + 14:58
15. Baldrian Tomáš VSP0405 B USK Praha 46:18 + 15:38
16. Šácha Václav DOR0410 C OK Dobříš 54:25 + 23:45
17. Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 56:19 + 25:39
18. Marhold Přemysl ZVO0301 B OB SK Zvole 71:32 + 40:52
19. Ouška Filip DOR0304 C OK Dobříš 72:39 + 41:59
20. Vobořil Ondřej KPY0403 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 72:40 + 42:00
21. Ráž Miloslav PGP0406 C SK Praga 78:02 + 47:22
22. Vejražka David KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 82:28 + 51:48
23. Čepička Václav SLA0301 C SKOB Slaný 86:40 + 56:00
H18
3.40 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 29:51
2. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 30:06 + 0:15
3. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 30:10 + 0:19
4. Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 36:02 + 6:11
5. Novák Přemysl DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 37:50 + 7:59
6. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 38:33 + 8:42
7. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 39:32 + 9:41
8. Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 44:10 + 14:19
9. Buk Ondřej ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 47:16 + 17:25
10. Kolský Pavel PGP0204 C SK Praga 49:55 + 20:04
11. Klement David DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 51:40 + 21:49
12. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 58:18 + 28:27
13. Marhold Ondřej ZVO0101 B OB SK Zvole 64:52 + 35:01
14. Pethö Alex RIC0100 B OB Říčany 67:39 + 37:48
15. Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 71:27 + 41:36
16. Albrecht Adam KAM0203 C OK Kamenice 83:20 + 53:29
H20
3.40 km, 230 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 79:09
H21K
3.70 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nakvosas Gytis 0160001 (LTU) OK Ažuolas 31:59
2. Krajíček Vojtěch VRL8803 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:39 + 3:40
3. Azeb Karim PHK9110 C OK 99 Hradec Králové 35:48 + 3:49
4. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 44:49 + 12:50
5. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 48:17 + 16:18
6. Žáček Martin FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:34 + 16:35
7. Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 52:20 + 20:21
8. Špringer Tomáš LCE8101 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:40 + 20:41
9. Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 53:07 + 21:08
10. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 59:33 + 27:34
11. Ohnisko Jan 0320001 Billa klub 60:13 + 28:14
12. Dvořáček Dan 0210002 Cookies & Pancakes 61:41 + 29:42
13. Bednařík Marek DKL8300 C KOB Kladno 67:17 + 35:18
14. Fiala Jakub SLA8500 C SKOB Slaný 68:10 + 36:11
15. Liška Petr KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:41 + 36:42
16. Hora Michal LBE7901 C TJ Lokomotiva Beroun 69:15 + 37:16
17. Bialas Filip 0300001 Bez klubové příslušnosti 72:51 + 40:52
18. Beneš Jan DKL9800 C KOB Kladno 102:38 + 70:39
19. Brabec Tomáš LOU8400 C SK Moravan Louňovice 694:15 + 662:16
Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team DISK
Straka Tomáš SLA9702 C SKOB Slaný DISK
H21L
5.00 km, 290 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Glonek Jakub KAM9602 R OK Kamenice 35:04
2. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 35:31 + 0:27
3. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 36:28 + 1:24
4. Šmehlík Eduard SHK8702 C OK Slavia Hradec Králové 37:40 + 2:36
5. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 38:23 + 3:19
6. Jonáš Martin PGP9606 C SK Praga 38:49 + 3:45
7. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 38:54 + 3:50
8. Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 39:11 + 4:07
9. Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 39:18 + 4:14
10. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 40:49 + 5:45
10. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 40:49 + 5:45
12. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 40:54 + 5:50
13. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 41:04 + 6:00
14. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 41:10 + 6:06
15. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 41:16 + 6:12
16. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 41:27 + 6:23
17. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 41:35 + 6:31
18. Krejčík Jiří TZL8301 C SKOB Zlín 42:06 + 7:02
19. Skripnik Štěpán FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:09 + 7:05
20. Oľhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 42:20 + 7:16
21. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:34 + 7:30
22. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 42:36 + 7:32
23. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 42:38 + 7:34
24. Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 42:41 + 7:37
25. Seidl Miroslav RIC7407 C OB Říčany 42:59 + 7:55
26. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 43:29 + 8:25
27. Pospíšil Vítek PGP6803 C SK Praga 43:41 + 8:37
28. Mielec Jaromír AOP9701 C Orientační Běh Opava 44:10 + 9:06
29. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:12 + 9:08
30. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 44:51 + 9:47
31. Čech Jan SJI9601 C OK Jihlava 45:10 + 10:06
32. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 45:23 + 10:19
33. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 45:35 + 10:31
34. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 45:37 + 10:33
35. Dusílek Adam SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 45:46 + 10:42
36. Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 45:59 + 10:55
37. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 46:04 + 11:00
38. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 47:00 + 11:56
39. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 47:02 + 11:58
40. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:30 + 12:26
41. Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 47:31 + 12:27
42. Šafařík Ivo OPI7402 C Orientační sporty Písek 48:15 + 13:11
43. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 48:46 + 13:42
44. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 49:19 + 14:15
45. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 49:24 + 14:20
46. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:25 + 14:21
47. Jíra Tomáš KAM9802 C OK Kamenice 49:29 + 14:25
48. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 49:51 + 14:47
49. Rožek David RIC7403 C OB Říčany 49:57 + 14:53
50. Blahuta Marek MFP7301 C Matfyz Praha 50:42 + 15:38
51. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 50:48 + 15:44
52. Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 50:49 + 15:45
53. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 51:02 + 15:58
54. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:21 + 16:17
55. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 51:35 + 16:31
56. Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 51:57 + 16:53
57. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 52:06 + 17:02
58. Gregor Martin DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka 52:10 + 17:06
59. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 53:01 + 17:57
60. Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 53:45 + 18:41
61. Ransdorf Jakub TAP9805 C KOB Tretra Praha 54:15 + 19:11
62. Beneš Filip TAP8701 C KOB Tretra Praha 54:27 + 19:23
63. Šafka Daniel KAM9105 C OK Kamenice 55:35 + 20:31
64. Hulec Filip PCB9401 C SKP České Budějovice 55:36 + 20:32
65. Němeček Jan KAM9300 C OK Kamenice 55:41 + 20:37
66. Málek Martin CST8902 C OB Strakonice 55:47 + 20:43
67. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 55:51 + 20:47
68. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 56:44 + 21:40
69. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 57:44 + 22:40
70. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 58:12 + 23:08
71. Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:30 + 23:26
72. Vlach Martin PGP8605 C SK Praga 61:35 + 26:31
73. Tůma Martin LIT8204 C KOB Litvínov 61:36 + 26:32
74. Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 61:57 + 26:53
75. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 63:38 + 28:34
76. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 65:17 + 30:13
77. Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:25 + 30:21
78. Lužnický Jiří LIT8501 C KOB Litvínov 65:59 + 30:55
79. Klomínský Václav KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 67:06 + 32:02
80. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 70:00 + 34:56
81. Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 71:21 + 36:17
82. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 71:47 + 36:43
83. Šedivý Ondřej KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 72:48 + 37:44
84. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 73:24 + 38:20
85. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 88:05 + 53:01
86. Pelikán Lukáš DKL9802 C KOB Kladno 95:34 + 60:30
Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha DISK
H35
4.10 km, 250 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:13
2. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:35 + 0:22
3. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 44:11 + 1:58
4. Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 44:18 + 2:05
5. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 44:31 + 2:18
6. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 44:44 + 2:31
7. Havlíček Jan RIC7902 C OB Říčany 44:56 + 2:43
8. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 45:24 + 3:11
9. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 46:55 + 4:42
10. Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 47:16 + 5:03
11. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 47:43 + 5:30
12. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 48:46 + 6:33
13. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 49:09 + 6:56
14. Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 49:14 + 7:01
15. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 49:39 + 7:26
16. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 50:18 + 8:05
17. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 50:32 + 8:19
18. Pangrác Ondřej MFP7603 C Matfyz Praha 50:37 + 8:24
19. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 51:03 + 8:50
20. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 51:44 + 9:31
21. Kolář Jan ZVO7901 C OB SK Zvole 51:49 + 9:36
22. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 52:05 + 9:52
23. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 52:31 + 10:18
24. Kabát Jan PGP6901 C SK Praga 52:57 + 10:44
25. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 53:18 + 11:05
26. Kubát Tomáš RIC7503 C OB Říčany 53:25 + 11:12
27. Hrádek Tomáš ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 53:37 + 11:24
28. Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 53:45 + 11:32
29. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:10 + 11:57
30. Svatý Jakub PGP7610 C SK Praga 54:36 + 12:23
31. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 54:45 + 12:32
32. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 55:02 + 12:49
33. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 55:33 + 13:20
34. Kamenický Jan TAP7900 C KOB Tretra Praha 58:56 + 16:43
35. Bernášek Jiří STB8101 C TJ Stadion Nový Bor 59:01 + 16:48
36. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 59:22 + 17:09
37. Michálek Josef 0430001 DREAM TEAM JENEČ 59:23 + 17:10
38. Švorc Martin 6KC7100 Neregistrovaní 59:35 + 17:22
39. Dvořák Josef PGP8006 C SK Praga 59:45 + 17:32
40. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 60:17 + 18:04
41. Koma Vít DOR7702 C OK Dobříš 61:44 + 19:31
42. Kolář David LOU7700 C SK Moravan Louňovice 63:17 + 21:04
43. Beran Jaroslav SLA7601 C SKOB Slaný 63:37 + 21:24
44. Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 63:58 + 21:45
45. Neškudla Jan 0280001 Bez klubové příslušnosti 66:13 + 24:00
46. Surga Ondřej 0440004 nnnnn 66:57 + 24:44
47. Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 68:26 + 26:13
48. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 69:23 + 27:10
49. Silovský Tomáš 0410001 Říčany 70:06 + 27:53
50. Dobyáš Petr 0270002 bez klubové příslušnosti 70:20 + 28:07
51. Polívka Petr RIC7401 C OB Říčany 72:38 + 30:25
52. Lacina Martin DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 73:01 + 30:48
53. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 73:33 + 31:20
54. Nekovář Ondřej RIC7405 C OB Říčany 75:34 + 33:21
55. Grisa Petr SLA7600 C SKOB Slaný 76:25 + 34:12
56. Míka Pavel DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka 78:39 + 36:26
57. Dolák Ondřej DKP8002 C Oddíl OB Kotlářka 78:49 + 36:36
58. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 82:38 + 40:25
59. Snížek Jan DKP7600 C Oddíl OB Kotlářka 85:24 + 43:11
60. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha 88:59 + 46:46
61. Klíma Kamil 0060001 SK Olympia Praha SPS 89:23 + 47:10
62. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 91:11 + 48:58
63. Nekvasil Michal DKP7501 C Oddíl OB Kotlářka 91:13 + 49:00
64. Lukavský Jiří DKL7800 C KOB Kladno 92:10 + 49:57
65. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 96:39 + 54:26
66. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 99:33 + 57:20
Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš DISK
Kofroň Jan LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
Hrstka Pavel SLA7501 C SKOB Slaný DISK
Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
H45
3.70 km, 240 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 36:44
2. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 39:43 + 2:59
3. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 40:53 + 4:09
4. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 41:24 + 4:40
5. Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 41:33 + 4:49
6. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 42:46 + 6:02
7. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 43:18 + 6:34
8. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 43:59 + 7:15
9. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 44:27 + 7:43
10. Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 47:40 + 10:56
11. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 48:00 + 11:16
12. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 48:11 + 11:27
13. Bulíř Jiří 0380001 Tretra Praha 49:21 + 12:37
14. Halač Jaro 0120001 Outdoor Praha 49:44 + 13:00
15. Ždimera Zdeněk LME7000 C SK Los Mělník 50:35 + 13:51
16. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 51:13 + 14:29
17. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 51:48 + 15:04
18. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 52:08 + 15:24
19. Komín David PGP7405 C SK Praga 52:09 + 15:25
20. Zlesák Martin CHT7302 C OOB SK Chrast 53:58 + 17:14
21. Mayer Tomáš KSH6900 C OB Kašperské Hory 54:44 + 18:00
22. Háněl Jaromír ZVO6801 C OB SK Zvole 54:49 + 18:05
23. Cincibus Pavel FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:35 + 18:51
24. Uhlíř Patrik LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun 55:59 + 19:15
25. Španěl Ondřej DOR7100 C OK Dobříš 56:25 + 19:41
26. Klepetko David 0490001 Šutri 56:32 + 19:48
27. Brachtl Daniel ZVO6902 C OB SK Zvole 57:13 + 20:29
28. Kohoutek Jan RIC7303 C OB Říčany 58:27 + 21:43
29. Jirous Jiří TAP7201 C KOB Tretra Praha 58:53 + 22:09
30. Jun Drahomír KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 59:04 + 22:20
31. Kamerer Marek KAM6200 C OK Kamenice 59:38 + 22:54
32. Tolar Jan RIC7301 C OB Říčany 60:18 + 23:34
33. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 60:31 + 23:47
34. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 61:20 + 24:36
35. Buk Jiří ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 61:42 + 24:58
35. Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 61:42 + 24:58
37. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 61:52 + 25:08
38. Vejražka Jiří KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:36 + 25:52
39. Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 62:47 + 26:03
40. Votava Petr KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l. 63:45 + 27:01
41. Lorenc Václav DOR7200 C OK Dobříš 63:47 + 27:03
42. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 64:07 + 27:23
43. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 66:42 + 29:58
44. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 67:17 + 30:33
45. Beneš Jan DKL6600 C KOB Kladno 68:18 + 31:34
46. Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 68:31 + 31:47
47. Hruška Jan DOR7000 C OK Dobříš 70:33 + 33:49
48. Jiras Jiří DOR6900 C OK Dobříš 73:08 + 36:24
49. Šácha Marek DOR7102 C OK Dobříš 74:01 + 37:17
50. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 74:52 + 38:08
51. Reichel Vít 0130001 bez klubu 75:39 + 38:55
52. Hlubuček Tomáš KAM6603 C OK Kamenice 76:33 + 39:49
53. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 76:35 + 39:51
54. Hradil Jiří HCE7200 C TJ Hostivice 79:40 + 42:56
55. Leinweber Ctirad FSP7401 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 79:51 + 43:07
56. Bartoň Jan FSP7000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 84:33 + 47:49
57. Komers František KNC6800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 87:47 + 51:03
58. Kuttelwascher Radek HCE6801 C TJ Hostivice 90:24 + 53:40
59. Mišek Michal KAM7202 C OK Kamenice 100:45 + 64:01
60. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:13 + 64:29
61. Jirásek Vít ROZ7301 C OK Roztoky 103:27 + 66:43
62. Hamrle Jindřich ZVO7403 C OB SK Zvole 116:15 + 79:31
63. Prox Jakub RIC7406 C OB Říčany 116:20 + 79:36
Kándl Filip DCE7400 C KOB Dobřichovice DISK
Folprecht Eduard TUV7304 C SOK TJ Turnov DISK
Škácha Michal DKP7103 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H55
3.20 km, 210 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 40:55
2. Švarc Jiří 0040001 diggi 42:22 + 1:27
3. Šimek Tomáš FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:29 + 1:34
4. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 42:52 + 1:57
5. Ouška Jiří DOR5700 C OK Dobříš 45:16 + 4:21
6. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 47:31 + 6:36
7. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 48:55 + 8:00
8. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 49:06 + 8:11
9. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 49:51 + 8:56
10. Koč Zdeněk MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 50:11 + 9:16
11. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 50:52 + 9:57
12. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 51:17 + 10:22
13. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:04 + 11:09
14. Oldřich Kodeda 0010002 není 52:51 + 11:56
15. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 52:55 + 12:00
16. Hájek Tomáš ZVO6401 C OB SK Zvole 53:28 + 12:33
17. Knotek Kamil OLP5701 C PSK Olymp Praha 53:50 + 12:55
18. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 55:12 + 14:17
19. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB Tretra Praha 55:40 + 14:45
20. Šámal Václav OKP5600 C SK OK 24 Praha 56:01 + 15:06
21. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 59:27 + 18:32
22. Toušek Miloslav MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov 60:33 + 19:38
23. Nentvich Lubomír DOR5800 C OK Dobříš 64:03 + 23:08
24. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 66:12 + 25:17
25. Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 66:51 + 25:56
26. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 67:37 + 26:42
27. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 74:47 + 33:52
28. Štětina Jiří HCE6100 C TJ Hostivice 79:21 + 38:26
29. Tachezy Jan DOR5802 C OK Dobříš 85:00 + 44:05
30. Borovička Milan FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 85:34 + 44:39
31. Kudrnáč Martin HCE5901 C TJ Hostivice 88:45 + 47:50
32. Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 97:10 + 56:15
Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja DISK
H65
2.70 km, 150 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 35:22
2. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 35:48 + 0:26
3. Cabrnoch Jiří DKL5400 C KOB Kladno 36:46 + 1:24
4. Novotný Jiří SLP4601 C OOB Slavia Praha 41:03 + 5:41
5. Koč Lumír MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 42:25 + 7:03
6. Šafařík Bedřich OPI4600 C Orientační sporty Písek 43:26 + 8:04
7. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 48:40 + 13:18
8. Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:40 + 14:18
9. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 50:49 + 15:27
10. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 52:48 + 17:26
11. Valeška Rudolf LCV4700 C TJ Lokomotiva Chomutov 54:01 + 18:39
12. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 55:41 + 20:19
13. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 56:10 + 20:48
13. Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 56:10 + 20:48
15. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 59:11 + 23:49
16. Wald František FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 59:34 + 24:12
17. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 63:02 + 27:40
18. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 63:58 + 28:36
19. Janoušek Vladimír 0290001 Praha 7 64:58 + 29:36
20. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 67:38 + 32:16
21. Valášek Josef SCP4501 C OK Sparta Praha 73:10 + 37:48
22. Kolský Alexander PGP5000 C SK Praga 76:47 + 41:25
23. Hamáček Bohuslav LBE5000 C TJ Lokomotiva Beroun 85:01 + 49:39
Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
H75
2.20 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mudr Stanislav DCE4400 C KOB Dobřichovice 44:50
2. Aschermann Michael DOR4400 C OK Dobříš 45:25 + 0:35
3. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 47:34 + 2:44
4. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 47:53 + 3:03
5. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 60:44 + 15:54
H90
1.40 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 99:50
T1
1.60 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešpor Cyril 0140001 Biatlon Klecany 20:50
2. Matějková Soňa PGP0755 SK Praga 23:09 + 2:19
3. Gregorová Magdalena DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka 27:27 + 6:37
4. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 34:53 + 14:03
5. Zajíčková Eliška ODV TJ Aero Odolena Voda 36:38 + 15:48
6. Pompachová Alexandra TAP7754 C KOB Tretra Praha 40:40 + 19:50
7. Drbohlav František VSP0806 C USK Praha 53:01 + 32:11
Matyšková Kristýna PLU1050 C TJ SOKOL Plumlov DISK
T2
2.60 km, 170 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 38:12
2. Dobyášová Zuzana 48:14 + 10:02
3. Juřinová Iva FYD8050 C Jizerský klub OB Frýdlant 48:54 + 10:42
4. Szárszoi Ondřej DOR7405 OK Dobříš 52:59 + 14:47
5. Rytar Martin Ner 53:06 + 14:54
6. Hrstková Marie SLA8150 C SKOB Slaný 53:50 + 15:38
7. Halašková Petra DKP7755 C Oddíl OB Kotlářka 56:54 + 18:42
8. Neuerová Eliška DOR1051 C OK Dobříš 61:47 + 23:35
9. Pecklová Jarmila DOR7950 C OK Dobříš 65:41 + 27:29
10. Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 67:22 + 29:10
11. Uhlík Jan 0250001 Neregistrovaný 68:42 + 30:30
12. Hublová Kateřina 69:05 + 30:53
13. Španěl Benedikt DOR0508 C OK Dobříš 70:44 + 32:32
14. Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga 73:39 + 35:27
15. Kolencová Marta HCE7450 C TJ Hostivice 78:28 + 40:16
16. Hudčeková Jana SLP7850 C OOB Slavia Praha 81:29 + 43:17
17. Skácelová Klára 0460003 Němcovi 82:06 + 43:54
18. Kuttelwascherová Jitka HCE7251 C TJ Hostivice 88:44 + 50:32
19. Pokorná Kamila 0350001 KAMENICE 96:43 + 58:31
20. Novák Denis TAP1007 KOB Tretra Praha 98:50 + 60:38
21. Malá Martina 0070002 Tučňáci OB 99:12 + 61:00
22. Vintr Matěj 0370002 Vintrovi 124:15 + 86:03
23. Němcová Veronika 0460002 Němcovi 130:51 + 92:39
Žídková Alena DISK
Němec Marek 0460001 Němcovi DISK
T3
3.10 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hořejší Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 48:30
2. Černý Ondřej CEP7800 C Čepíci 49:47 + 1:17
3. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 50:24 + 1:54
4. Ondráčková Lucie CHT9254 C OOB SK Chrast 50:46 + 2:16
5. Michálek Jan 0520001 ČaČua 51:12 + 2:42
6. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 53:39 + 5:09
7. Pangrácová Anna 0020001 SK SKIVELO 53:46 + 5:16
8. Kamererová Klára KAM9154 C OK Kamenice 54:18 + 5:48
9. Sobota Petr VPM7800 C KOS Slavia Plzeň 55:49 + 7:19
10. Hančl Martin ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 59:03 + 10:33
11. Šimková Markéta KAM7153 C OK Kamenice 59:10 + 10:40
12. Balejová Veronika KAM7253 C OK Kamenice 61:27 + 12:57
13. Paul Jiří 0170001 Paulovi 61:47 + 13:17
14. Vaněk Jan ROU7807 C SKOB Roudnice nad Labem 61:56 + 13:26
15. Dudík Petr DOR5500 C OK Dobříš 62:03 + 13:33
16. Hruška Peter 0340001 Neregistrovaní Hruškovi 62:48 + 14:18
17. Chládková Petra DKP8159 C Oddíl OB Kotlářka 64:08 + 15:38
18. Popová Veronika TAP7450 C KOB Tretra Praha 65:11 + 16:41
19. Proxová Lada RIC8350 C OB Říčany 65:46 + 17:16
20. Břízek Petr LOU8000 C SK Moravan Louňovice 66:49 + 18:19
21. Rážová Milena 0470001 Lísteček 67:25 + 18:55
22. Šoupa Martin LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň 67:57 + 19:27
23. Topol Milan 69:04 + 20:34
24. Michalská Lenka 69:35 + 21:05
25. Linhart Václav Ner 71:27 + 22:57
26. Svoboda Jan ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda 72:27 + 23:57
27. Vintrová Kateřina 0370001 Vintrovi 75:53 + 27:23
28. Joba Pavel 0450002 jobs 76:30 + 28:00
29. Hrušková Jana 0340002 Neregistrovaní Hruškovi 76:58 + 28:28
30. Šoupa Karel LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 77:34 + 29:04
31. Dudek Jan PDY0200 C Běhej Poděbrady 79:31 + 31:01
32. Uhlířová Hana 0510001 PORG 80:05 + 31:35
33. Veselá Bára DOR0354 OK Dobříš 80:08 + 31:38
34. Laga Jakub ZBP1300 C OOB SK Zbraslav 81:41 + 33:11
35. Pešková Erika LOU8250 C SK Moravan Louňovice 81:47 + 33:17
36. Svítil Petr 0030001 PetSvi 83:46 + 35:16
37. Neuer Pavel DOR7502 OK Dobříš 84:42 + 36:12
38. Dudíková Hana DOR5550 C OK Dobříš 85:29 + 36:59
39. Zábranská Ivana ROU7454 C SKOB Roudnice nad Labem 86:46 + 38:16
40. Gelnerová Martina KRL7850 C Kometa Kralovice 87:27 + 38:57
41. Kazdová Dana 0480001 OK Vršovice 93:00 + 44:30
42. Havlíčková Kateřina DOR7650 C OK Dobříš 95:41 + 47:11
43. Zábranská Petra SLA9250 C SKOB Slaný 97:33 + 49:03
44. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 98:18 + 49:48
45. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 100:02 + 51:32
46. Paulino Jose MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov 104:52 + 56:22
47. Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 106:01 + 57:31
48. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 117:39 + 69:09
49. Trnková Kateřina Ner 125:04 + 76:34
50. Dudková Lada PDY7250 C Běhej Poděbrady 129:25 + 80:55
51. Kalenský Alexandr Ner 150:34 + 102:04
Havelková Barbora CEP0250 Čepíci DISK
Šimková Kristína DISK
T4
3.50 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vondráček Martin 44:56
2. Peckl Martin DOR7701 C OK Dobříš 47:13 + 2:17
3. Maunová Anna Ner 49:38 + 4:42
4. Michalský Richard RIC7703 C OB Říčany 49:40 + 4:44
5. Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 51:50 + 6:54
6. Kukačková Renata FSP7951 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 51:52 + 6:56
7. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:02 + 7:06
8. Gregor Radek DOR7404 C OK Dobříš 54:18 + 9:22
9. Bleha Stanislav DOR7503 C OK Dobříš 61:33 + 16:37
10. Mucha Ondřej RIC0400 C OB Říčany 64:50 + 19:54
11. Svoboda Miroslav FSP7402 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 67:27 + 22:31
12. Vrbová Eva FSP7450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 69:08 + 24:12
13. Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 69:39 + 24:43
14. Žižková Jaroslava DOR7754 C OK Dobříš 69:53 + 24:57
15. Koska Bronislav 70:59 + 26:03
16. Gregor Tahmina DOR7552 OK Dobříš 71:17 + 26:21
17. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 75:49 + 30:53
18. Kudrnáčová Hana KAM6250 C OK Kamenice 79:39 + 34:43
19. Husáková Petra SLA7452 C SKOB Slaný 82:14 + 37:18
20. Hezký Vítězslav DOR7504 OK Dobříš 87:05 + 42:09
21. Tučný Jan 0070001 Tučňáci OB 89:21 + 44:25
22. Jírová Monika ROZ7350 C OK Roztoky 91:00 + 46:04
23. Lhoták Tomáš ROU91xx SKOB Roudnice nad Labem 112:39 + 67:43
24. Pangrácová Hana 141:05 + 96:09
Švarcová Lenka 0040002 diggi DISK
Galuška jiří DISK
T5
4.00 km, 230 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vojtík Petr DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka 45:27
2. Jahn Pavel 45:46 + 0:19
3. Moravec Marek LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice 48:15 + 2:48
4. Matějka Hynek TAP7610 C KOB Tretra Praha 48:25 + 2:58
5. Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 48:32 + 3:05
6. Kubat Petr 0500001 Neregistrovany 48:33 + 3:06
7. Silný Ondřej PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 48:55 + 3:28
8. Bounová Hana 50:25 + 4:58
9. Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 51:40 + 6:13
10. Koutný Michal 0440003 nnnnn 52:07 + 6:40
11. Pešek Martin LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň 52:13 + 6:46
12. Beneš Michal TJP7800 C TJ Sokol Troja 53:10 + 7:43
13. Benák Rostislav TAP7400 C KOB Tretra Praha 55:18 + 9:51
14. Franz Jakub 0110001 Franzovi 55:31 + 10:04
15. Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 56:09 + 10:42
16. Monro Robert 58:36 + 13:09
17. Beran Jakub 0150001 Tempo 59:50 + 14:23
18. Fröhlich Martin 0420001 Bludní tuleni 62:43 + 17:16
19. Kott Alan Ner 62:55 + 17:28
20. Klinkerová Jitka ROZ6450 C OK Roztoky 63:00 + 17:33
21. Bláha David SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:06 + 18:39
22. Mikulová Zuzana ZVO7951 C OB SK Zvole 65:19 + 19:52
23. Filip Leixner 0090002 Hlavnenebrec 65:52 + 20:25
24. Kunst Tomáš 0090001 Hlavnenebrec 66:41 + 21:14
25. Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 67:58 + 22:31
26. Šoupová Jana LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň 71:50 + 26:23
27. Kolenec Jan HCE8000 C TJ Hostivice 71:56 + 26:29
28. Vereš Lukáš ASU8800 Magnus Orienteering 72:24 + 26:57
29. Valenta Jan ROZ6600 C OK Roztoky 74:17 + 28:50
30. Malačka Milan DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 82:35 + 37:08
31. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 85:20 + 39:53
32. Topič Jiří LOU7800 C SK Moravan Louňovice 85:21 + 39:54
33. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 88:59 + 43:32
34. Malačková Jana DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 97:05 + 51:38
35. Drbohlav Jiří VSP7515 C USK Praha 101:15 + 55:48
36. Jobová Barbora 0450001 jobs 109:08 + 63:41
37. Hroch Tomáš 0080001 Hroši 116:09 + 70:42
38. Kristina Blažková 0420002 Bludní tuleni 140:25 + 94:58
39. Hausmannová Irena 0180001 xxx 164:48 + 119:21
Pompach Petr TAP7801 C KOB Tretra Praha DISK
T5U
4.00 km, 230 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Ondřej VPM7702 C KOS Slavia Plzeň 34:48
2. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 50:16 + 15:28
3. Monro Jana Ner 59:43 + 24:55
4. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 60:39 + 25:51
5. Šimek Petr 62:38 + 27:50
6. Kučerová Barbora HCE8650 C TJ Hostivice 72:50 + 38:02
7. Kellews Jean-Pierre Ner 81:16 + 46:28
8. Weislová Eva TJP6750 C TJ Sokol Troja 88:06 + 53:18
9. Müller Jan HCE6800 C TJ Hostivice 95:23 + 60:35
TF
1.70 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Adam DOR1101 C OK Dobříš 22:07
2. Skripnik Kilián FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:25 + 0:18
3. Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 22:50 + 0:43
4. Rejšková Blanka KAM7751 C OK Kamenice 23:15 + 1:08
5. Benda Daniel PGP1100 C SK Praga 23:25 + 1:18
5. Hajnová Karolína 23:25 + 1:18
7. Zámečník Lukáš KAM1100 C OK Kamenice 23:52 + 1:45
8. Kučerová Jana SLP0850 C OOB Slavia Praha 24:04 + 1:57
9. Kofroň Ondřej LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 24:36 + 2:29
10. Silovská Natálie 0410002 Říčany 25:17 + 3:10
11. Drozen Jakub KAM1101 C OK Kamenice 25:53 + 3:46
12. Soukupová Eliška 0440002 nnnnn 26:48 + 4:41
13. Proxová Veronika 0230001 Proxovi 27:03 + 4:56
14. Slabá Veronika KAM0955 C OK Kamenice 27:13 + 5:06
15. Paul Jan 0170002 Paulovi 27:47 + 5:40
16. Bradáčová Hana ROU1250 C SKOB Roudnice nad Labem 28:25 + 6:18
17. Kautznerová Viktorie Ner 29:03 + 6:56
18. Dobyášová Kateřina 0270001 bez klubové příslušnosti 29:05 + 6:58
19. Pešková Marie LOU1252 C SK Moravan Louňovice 29:49 + 7:42
20. Uhlířová Marie LBE0950 C TJ Lokomotiva Beroun 30:30 + 8:23
21. Uhlířová Eliška LBE1150 C TJ Lokomotiva Beroun 30:34 + 8:27
22. Štěpaník Jakub TAP1103 C KOB Tretra Praha 31:29 + 9:22
23. Trefilík Vojtěch Ner 31:48 + 9:41
24. Dobiášová Eliška ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 31:56 + 9:49
25. Petráň Lukáš SCP1200 C OK Sparta Praha 32:47 + 10:40
26. Lacinová Zuzana DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 32:51 + 10:44
27. Procházka Antonín Ner 33:03 + 10:56
28. Arnošt Daniel DOR1200 C OK Dobříš 33:20 + 11:13
29. Pinkava Adam 33:28 + 11:21
30. Matyšek Stanislav PLU7612 C TJ SOKOL Plumlov 33:51 + 11:44
31. Pavlinský Vojtěch 34:08 + 12:01
32. Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 34:13 + 12:06
33. Darmovzal Marek PGP1300 C SK Praga 34:41 + 12:34
34. Frýdecký Tomáš BZP1000 C Báječné ženy v orientačním běhu 34:43 + 12:36
35. Slámová Michaela KAM8051 C OK Kamenice 34:45 + 12:38
36. Dobiáš Jaromír ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 34:50 + 12:43
37. Kužel Jonáš FSP1201 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:06 + 13:59
38. Michálková Veronika 36:56 + 14:49
39. Matoušková Edita ODV TJ Aero Odolena Voda 40:14 + 18:07
40. Benáková Adriana TAP1053 C KOB Tretra Praha 43:46 + 21:39
41. Krsová Anna VPM1251 C KOS Slavia Plzeň 47:02 + 24:55
42. Pavlinská Ema 47:51 + 25:44
43. Brdičková Jana FSP1250 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:41 + 26:34
44. Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo 49:10 + 27:03
45. Míka Zbyněk DKP1301 C Oddíl OB Kotlářka 49:13 + 27:06
46. Černý Ota CEP1302 C Čepíci 69:25 + 47:18
46. Černý Vít CEP1500 C Čepíci 69:25 + 47:18
Beneš Jan FSP0807 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Mičánková Thea LOU1253 C SK Moravan Louňovice DISK
Moráčková Meda ZBP1750 C OOB SK Zbraslav DISK