Výsledky závodu: H.S.H Vysočina cup - E3
Kategorie: H21B

Datum:
14.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Mareček Petr - R3
H21B
6.86 km, 120 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 45:58
2. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 47:29 + 1:31
3. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 47:32 + 1:34
4. Otruba Karel PLU7917 TJ SOKOL Plumlov 47:35 + 1:37
5. Jordanov Alexandr ZBM9503 SK Žabovřesky Brno 47:47 + 1:49
6. Komenda Jan ZBM9902 SK Žabovřesky Brno 48:32 + 2:34
7. Matyšek Radoslav PLU8007 TJ SOKOL Plumlov 49:03 + 3:05
8. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 49:08 + 3:10
9. Gregor Petr RUZ7500 TJ Růžená 49:31 + 3:33
10. Pražák Jiří ZBP7800 OOB SK Zbraslav 49:32 + 3:34
10. Gregor Martin DKP7705 Oddíl OB Kotlářka 49:32 + 3:34
12. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 50:37 + 4:39
13. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 50:55 + 4:57
14. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 51:17 + 5:19
15. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 51:22 + 5:24
16. Sychra Tomáš VBM8305 VSK Mendelu Brno 52:09 + 6:11
17. Kalina Tomáš TBM8505 KOS TJ Tesla Brno 52:22 + 6:24
18. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 52:23 + 6:25
19. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 53:18 + 7:20
20. Verner Tomáš VBM8204 VSK Mendelu Brno 53:32 + 7:34
21. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 53:36 + 7:38
22. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 54:18 + 8:20
23. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 54:45 + 8:47
24. Trávníček Jan PLU7501 TJ SOKOL Plumlov 54:50 + 8:52
25. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 56:00 + 10:02
25. Krtička Jan PLU7931 TJ SOKOL Plumlov 56:00 + 10:02
27. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 56:19 + 10:21
28. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 56:30 + 10:32
29. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 57:10 + 11:12
30. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 58:51 + 12:53
31. Poštulka Tomáš STE9700 SK SKI-OB Šternberk 60:08 + 14:10
32. Líbal Jakub ROU9202 SKOB Roudnice nad Labem 60:25 + 14:27
33. Uhlíř Marek PGP9405 SK Praga 61:20 + 15:22
34. Kulich Martin ZBM9009 SK Žabovřesky Brno 61:55 + 15:57
35. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 63:04 + 17:06
36. Procházka Jiří ADA7512 OOB Spartak Adamov 63:28 + 17:30
37. Buchtík Aleš XBM8201 PELLS ABND RACING TEAM 63:59 + 18:01
38. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:41 + 18:43
39. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 65:07 + 19:09
40. Procházka Tomáš LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 65:26 + 19:28
41. Paclík Roman SHK7801 OK Slavia Hradec Králové 66:33 + 20:35
42. Oujeský Tomáš ADA7433 OOB Spartak Adamov 68:14 + 22:16
43. Chvátal Lukáš ZBM8309 SK Žabovřesky Brno 69:25 + 23:27
44. Cikhardt Jakub TAP8706 KOB Tretra Praha 72:03 + 26:05
45. Šedivý Jiří VBM8207 VSK Mendelu Brno 73:32 + 27:34
46. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 74:21 + 28:23
47. Hulec Jakub KSH8401 OB Kašperské Hory 75:50 + 29:52
48. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 79:08 + 33:10
49. Veselý Martin LPU9310 OK Lokomotiva Pardubice 84:47 + 38:49
50. Foltýn Tomáš SJI9801 OK Jihlava 93:01 + 47:03
51. Súkup Jaroslav 0320001 110:07 + 64:09
Tomášek Tomáš STE8000 SK SKI-OB Šternberk DISK
Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK