Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kategorie: D45

Datum:
09.11.2019
Místo konání:
Raspenava, U Dvora
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Loupežnická jeskyně II
Ředitel závodu:
Březinová Michaela
Hlavní rozhodčí:
Pachner Pavel - R3
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R1
JURY:
Podrábská Marie, Žejdlík Michal, Janata Martin
Protokol:
Závod proběhl za chladného, deštivého počasí. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. (Při závodě nebyl nikdo vážně zraněn; drobná poranění byla ošetřena pořadateli). V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího. Závodnici kategorie D21L Julii Mokré VLI8051 byl hlavním rozhodčím uznán průchod kontrolou č. 93 na základě mechanického ražení v mapě a dodatečného vyčtení obsahu paměti elektronického označovacího zařízení.
D45
2.67 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 32:27
2. Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 36:11 + 3:44
3. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 36:41 + 4:14
4. Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 36:58 + 4:31
5. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 38:26 + 5:59
6. Mašatová Zora neregistrován 40:09 + 7:42
7. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:44 + 8:17
8. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 41:59 + 9:32
9. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 42:46 + 10:19
10. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 43:29 + 11:02
11. Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 44:13 + 11:46
12. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:40 + 14:13
13. Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 48:14 + 15:47
14. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 48:31 + 16:04
15. Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 52:49 + 20:22
16. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 54:27 + 22:00
17. Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 56:05 + 23:38
18. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 60:05 + 27:38
19. Svobodová Lucie BOR7151 C OK Jiskra Nový Bor 62:21 + 29:54
20. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:33 + 31:06
Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK