Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 3. kolo

Datum:
05.05.2019
Místo konání:
Hradec Králové, ATC Stříbrný rybník
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Chmelař Lukáš
Hlavní rozhodčí:
Chmelař Lukáš
Stavitel tratí:
Jedlička Marek
Protokol:
Závod proběhl za pěkného počasí, nikdo nebyl zraněn.Protest nebyl podán.
M14
8.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 43:44
2. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 45:42 + 1:58
3. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 47:57 + 4:13
4. Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 48:11 + 4:27
5. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 50:36 + 6:52
6. Munzar Jakub XPU0600 PARDUBICE BIKERS 53:16 + 9:32
7. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 55:30 + 11:46
8. Akrman Václav SPC0505 SPORTICUS team 58:43 + 14:59
9. Mudrák Šimon LCE0601 OOB TJ Slovan Luhačovice 62:55 + 19:11
10. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 62:59 + 19:15
11. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 72:18 + 28:34
12. Vanka Matouš OKP0701 SK OK 24 Praha 84:01 + 40:17
13. Malý Rostislav VEY0600 YETTI Vejprty 89:07 + 45:23
14. Kadaník Petr XPU0802 PARDUBICE BIKERS 100:58 + 57:14
15. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 174:33 + 130:49
Žák Jakub ABR0606 A-team NOVO Bruntál DISK
Faltejsek Tobiáš XPU0500 PARDUBICE BIKERS DISK
M17
16.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 65:03
2. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 71:07 + 6:04
3. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia Plzeň 73:17 + 8:14
4. Černík Adam XHK0400 MTBO Racing team Hradec Králové 80:32 + 15:29
5. Suchánek Jakub XBM0201 PELLS ABND RACING TEAM 87:30 + 22:27
6. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 98:02 + 32:59
7. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 99:05 + 34:02
8. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 104:34 + 39:31
9. Dohnal František SKL0300 SMS Team Kladno 105:39 + 40:36
10. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 172:04 + 107:01
Štáfek Ondřej SKL0401 SMS Team Kladno DISK
M20
27.00 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 98:20
2. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 101:45 + 3:25
3. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 104:47 + 6:27
4. Oravec Matúš 0020001 Klub orientačného behu Martin 122:02 + 23:42
5. Břeň Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 125:08 + 26:48
6. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 175:12 + 76:52
Müller Tomáš LCE9910 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
M21E
33.90 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 108:13
2. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 109:53 + 1:40
3. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 111:24 + 3:11
4. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 112:55 + 4:42
5. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 113:13 + 5:00
6. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 115:56 + 7:43
7. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 116:23 + 8:10
8. Šňupárek Václav VPM9548 KOS Slavia Plzeň 117:12 + 8:59
9. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 117:56 + 9:43
10. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 121:38 + 13:25
11. Albert Denny 54D8500 SV Sachsen 90 Werdau 125:34 + 17:21
12. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 126:17 + 18:04
13. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 127:33 + 19:20
14. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 127:45 + 19:32
15. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 127:55 + 19:42
16. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 128:11 + 19:58
17. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 128:19 + 20:06
18. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 128:21 + 20:08
19. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 128:26 + 20:13
20. Bezouška Tomáš SPC7611 SPORTICUS team 129:57 + 21:44
21. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 130:31 + 22:18
22. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 130:47 + 22:34
23. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 131:53 + 23:40
24. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 132:45 + 24:32
25. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 133:16 + 25:03
26. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 134:38 + 26:25
27. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 136:31 + 28:18
28. Chousa Esteban Enrique STB9802 TJ Stadion Nový Bor 137:14 + 29:01
29. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 137:54 + 29:41
30. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 138:53 + 30:40
31. Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 139:31 + 31:18
32. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 140:09 + 31:56
33. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 146:43 + 38:30
34. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 151:00 + 42:47
35. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 166:05 + 57:52
Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava DISK
Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň DISK
Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor DISK
Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor DISK
Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team DISK
M21A
27.70 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 97:22
2. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 100:07 + 2:45
3. Fajtl Jaroslav VPM9001 KOS Slavia Plzeň 100:23 + 3:01
4. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 100:44 + 3:22
5. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 101:44 + 4:22
6. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 102:28 + 5:06
7. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 102:52 + 5:30
8. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 103:40 + 6:18
9. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 103:54 + 6:32
10. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 103:59 + 6:37
11. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 104:04 + 6:42
12. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:44 + 7:22
13. Ticháček Radek SJC7801 Sportcentrum Jičín 104:51 + 7:29
14. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 107:57 + 10:35
15. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 108:59 + 11:37
16. Kopecký Pavel VSP7800 USK Praha 109:51 + 12:29
17. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 110:14 + 12:52
18. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 111:00 + 13:38
19. Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava 111:35 + 14:13
20. Tománek Otakar VLI8300 Slavia Liberec orienteering 112:55 + 15:33
21. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 114:30 + 17:08
22. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 115:04 + 17:42
23. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 116:01 + 18:39
24. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 118:55 + 21:33
25. Šebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha 119:08 + 21:46
26. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 119:19 + 21:57
27. Červinka Jan SBK7900 KOB START Blansko 119:51 + 22:29
27. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 119:51 + 22:29
29. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 120:27 + 23:05
30. Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála 121:22 + 24:00
31. Brabec Jaroslav SBK8242 KOB START Blansko 125:16 + 27:54
32. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 125:36 + 28:14
33. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 127:41 + 30:19
34. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 129:05 + 31:43
35. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 130:44 + 33:22
36. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 132:19 + 34:57
37. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 133:17 + 35:55
38. Jiran Václav XBM7601 PELLS ABND RACING TEAM 141:16 + 43:54
39. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 189:31 + 92:09
Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko DISK
M21B
19.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěrba Zbyněk LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 84:17
2. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 84:26 + 0:09
3. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 85:39 + 1:22
4. Petr Ondřej BOR9706 OK Jiskra Nový Bor 89:55 + 5:38
4. Zavrtálek Petr SMR8401 SNS Smržovka 89:55 + 5:38
6. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 90:01 + 5:44
7. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 90:07 + 5:50
8. Císař Jan 0180001 Císař 90:37 + 6:20
9. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 91:57 + 7:40
9. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 91:57 + 7:40
11. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 92:28 + 8:11
12. Žemlička Jan XPU8303 PARDUBICE BIKERS 94:58 + 10:41
13. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 95:15 + 10:58
14. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 95:28 + 11:11
15. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 96:27 + 12:10
16. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 98:13 + 13:56
17. Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 99:11 + 14:54
18. Leštínský Tomáš VRL7801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:18 + 15:01
19. Jirásek Radek XPU7802 PARDUBICE BIKERS 100:23 + 16:06
20. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 101:49 + 17:32
21. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 102:18 + 18:01
22. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 102:48 + 18:31
23. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko 103:44 + 19:27
24. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 107:26 + 23:09
25. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 109:16 + 24:59
26. Hons Lukáš XPU8005 PARDUBICE BIKERS 110:06 + 25:49
27. Hodoň Miroslav GIG8100 GIGANT Orienteering 110:26 + 26:09
28. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 111:09 + 26:52
29. Šafek Jiří SBK7621 KOB START Blansko 113:49 + 29:32
30. Král Luboš TJN8401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 115:18 + 31:01
31. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 121:02 + 36:45
32. Láner Roman ABR8100 A-team NOVO Bruntál 126:52 + 42:35
33. König Lukáš SBK8001 KOB START Blansko 135:09 + 50:52
Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering DISK
Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk DISK
M40A
28.20 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 PELLS ABND RACING TEAM 104:45
2. Pucherna Eduard SJC7400 Sportcentrum Jičín 107:07 + 2:22
3. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 107:49 + 3:04
4. Vraný Jiří VLI7504 Slavia Liberec orienteering 110:51 + 6:06
5. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 110:55 + 6:10
6. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 111:22 + 6:37
7. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 114:13 + 9:28
8. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 114:19 + 9:34
9. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 114:58 + 10:13
10. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 116:24 + 11:39
11. Kurz Pavel SPC7408 SPORTICUS team 118:19 + 13:34
12. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 118:45 + 14:00
13. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 119:35 + 14:50
14. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 122:29 + 17:44
15. Zicha Jiří LCE7708 OOB TJ Slovan Luhačovice 123:44 + 18:59
16. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 124:02 + 19:17
17. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 124:11 + 19:26
18. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 124:24 + 19:39
19. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 124:42 + 19:57
20. Faltejsek Lukáš XPU7725 PARDUBICE BIKERS 126:55 + 22:10
21. Nedopílek David ABR7602 A-team NOVO Bruntál 128:10 + 23:25
22. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 129:34 + 24:49
22. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 129:34 + 24:49
24. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 129:54 + 25:09
25. Bašus Petr ZUP7400 MTBO ČZU Praha 130:10 + 25:25
26. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 130:17 + 25:32
27. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 130:29 + 25:44
28. Fišer Petr GIG7502 GIGANT Orienteering 131:22 + 26:37
29. Linhart Aleš GIG7200 GIGANT Orienteering 131:33 + 26:48
30. Průša Michal VSP7310 USK Praha 132:23 + 27:38
31. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia Plzeň 133:17 + 28:32
32. Munzar Martin XPU7311 PARDUBICE BIKERS 134:52 + 30:07
33. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 134:56 + 30:11
34. Klíma David VBA7901 ŠK VAZKA Bratislava 135:53 + 31:08
35. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 140:47 + 36:02
36. Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 142:41 + 37:56
37. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 150:50 + 46:05
Šňupárek Martin XBM7107 PELLS ABND RACING TEAM DISK
Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka DISK
M40B
19.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 82:19
2. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 84:14 + 1:55
3. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 92:40 + 10:21
4. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 96:30 + 14:11
5. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 97:56 + 15:37
6. Vít Daniel BSO7300 KOB Baník Sokolov 102:33 + 20:14
7. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 107:49 + 25:30
8. Chamraďa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering 109:06 + 26:47
9. Suchánek Ladislav XBM7008 PELLS ABND RACING TEAM 110:27 + 28:08
10. Pilný Jiří VRL7002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 113:32 + 31:13
11. Akrman Libor SPC7406 SPORTICUS team 113:48 + 31:29
12. Provazník Dušan TBM7301 KOS TJ Tesla Brno 115:00 + 32:41
13. Kušička Josef 0030002 T.J. Sokol Horní Jelení 126:41 + 44:22
14. Jágr Jaroslav SBK7549 KOB START Blansko 127:44 + 45:25
M50
19.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 76:15
2. Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team 82:04 + 5:49
3. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 84:02 + 7:47
4. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 85:17 + 9:02
5. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 87:12 + 10:57
6. Mudrák Stanislav LCE6701 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:18 + 11:03
7. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 87:24 + 11:09
8. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 87:30 + 11:15
9. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 88:30 + 12:15
10. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 89:46 + 13:31
11. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 90:53 + 14:38
12. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 91:18 + 15:03
13. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 93:15 + 17:00
14. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 94:57 + 18:42
15. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 96:54 + 20:39
16. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 97:05 + 20:50
17. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 97:47 + 21:32
18. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 97:48 + 21:33
19. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 97:54 + 21:39
20. Doležal Josef VAM6101 OB Vamberk 98:13 + 21:58
21. Kamenický Radan OSN6004 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 98:27 + 22:12
22. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 99:46 + 23:31
23. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 99:50 + 23:35
24. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 101:30 + 25:15
25. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 104:48 + 28:33
26. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 104:51 + 28:36
27. Charvát Roman 0050001 SVS Krkonoše 104:56 + 28:41
28. Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 104:59 + 28:44
29. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 105:07 + 28:52
30. Smaržík Jan LPM6910 OK Lokomotiva Plzeň 105:28 + 29:13
31. Holík Marek TBM6507 KOS TJ Tesla Brno 105:55 + 29:40
32. Cucalon Senen 0120001 Wakhan Raiders 112:02 + 35:47
33. Řeháček Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál 113:15 + 37:00
34. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 114:17 + 38:02
35. Pažický Ľudovít RCP6941 RC&P TEAM Bratislava 121:19 + 45:04
35. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 121:19 + 45:04
37. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 122:38 + 46:23
38. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 124:46 + 48:31
39. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 128:21 + 52:06
40. Janda Luboš CHT6001 OOB SK Chrast 128:31 + 52:16
41. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 132:34 + 56:19
42. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 139:27 + 63:12
Piše Dušan LCE6702 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko DISK
Tišnovský Zdeněk TBM6620 KOS TJ Tesla Brno DISK
M60
18.40 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 83:57
2. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 98:16 + 14:19
3. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 98:33 + 14:36
4. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 98:57 + 15:00
5. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 106:26 + 22:29
6. Vojtášek Jan ABR5301 A-team NOVO Bruntál 109:13 + 25:16
7. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 111:04 + 27:07
8. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 112:37 + 28:40
9. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 113:32 + 29:35
10. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 127:49 + 43:52
11. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 138:02 + 54:05
12. Šťastný Pavel 0150002 HrubáV 139:47 + 55:50
13. Lukavec Míla SMR4900 SNS Smržovka 145:49 + 61:52
14. Vintr Ivan TZL4501 SKOB Zlín 162:18 + 78:21
15. Novák Miroslav SBK5400 KOB START Blansko 163:34 + 79:37
Maliňák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín DISK
MW10
5.00 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Max SNS Smržovka 17:08
2. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 17:12 + 0:04
3. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 17:56 + 0:48
4. Šňupárek Jenda ZUP1000 MTBO ČZU Praha 19:09 + 2:01
5. La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 20:01 + 2:53
6. Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 20:03 + 2:55
7. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 20:41 + 3:33
8. Kopecká Marie VSP0951 USK Praha 21:13 + 4:05
9. Bergl Jonáš ZUP1100 MTBO ČZU Praha 21:17 + 4:09
10. Janků Markéta KVS0951 SKOB Kobra Vsetín 21:53 + 4:45
11. Vozková Veronika BLI MTBO Bludný kořen 22:04 + 4:56
12. Mayer Antonín OK Slavia Hradec Králové 22:51 + 5:43
13. Veselá Julie ZUP MTBO ČZU Praha 23:06 + 5:58
14. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 23:13 + 6:05
15. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 23:28 + 6:20
16. Munzarová Monika XPU1056 PARDUBICE BIKERS 23:37 + 6:29
17. Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 23:53 + 6:45
18. Chamraďa Elvira GIG1050 GIGANT Orienteering 24:22 + 7:14
19. Šňupárková Barbora ZUP1150 MTBO ČZU Praha 24:48 + 7:40
20. Kunart Lukáš XHK1000 MTBO Racing team Hradec Králové 25:06 + 7:58
21. Jedličková Lucie XHK1050 MTBO Racing team Hradec Králové 25:17 + 8:09
22. Jedličková Veronika XHK MTBO Racing team Hradec Králové 25:22 + 8:14
23. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 25:32 + 8:24
24. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 25:35 + 8:27
25. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 26:24 + 9:16
26. Rolný Jakub SMR1101 SNS Smržovka 28:14 + 11:06
27. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 29:11 + 12:03
28. Jirásková Mia VSP1150 USK Praha 30:41 + 13:33
29. Jirásková Viola VSP1151 USK Praha 30:53 + 13:45
30. Ševčíková Linda EKP1353 VŠTJ Ekonom Praha 31:36 + 14:28
31. Akrmanová Hana SPC1255 SPORTICUS team 32:28 + 15:20
32. Kopecký Hynek VSP1300 USK Praha 36:20 + 19:12
33. Císařová Josefína Císař 38:45 + 21:37
34. Lacigová Antonie SZP1150 TJ Slovan Praha Zdravotník 39:26 + 22:18
35. Špilka Šimon nereg 47:41 + 30:33
Mullerová Karla VSP1351 USK Praha DISK
Jedlička Tomáš XHK MTBO Racing team Hradec Králové DISK
MW11
4.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 20:45
2. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 21:59 + 1:14
3. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 23:00 + 2:15
4. Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 23:25 + 2:40
5. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 23:55 + 3:10
6. Michálková Sabina LCE0851 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:46 + 4:01
7. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 24:55 + 4:10
8. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 27:44 + 6:59
9. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 29:37 + 8:52
10. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 32:04 + 11:19
11. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 32:59 + 12:14
12. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 33:39 + 12:54
13. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 33:57 + 13:12
14. Kunartová Dominika XHK0888 MTBO Racing team Hradec Králové 37:40 + 16:55
15. Akrmanová Jana SPC0952 SPORTICUS team 43:05 + 22:20
Open
15.50 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Martin LDC7101 KOB Děčín 65:55
2. Hloušek Martin MTBO Racing team Hradec Králov 72:10 + 6:15
3. Fejk Zbyněk 0040001 Rotující Kedluben 73:35 + 7:40
4. Nedomlelová Lucie nereg 76:24 + 10:29
5. Myslivec Tomáš SHK7002 OK Slavia Hradec Králové 78:41 + 12:46
6. Medlík Jan TSU82 LKT 80 Šumperk 79:52 + 13:57
7. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia Plzeň 84:43 + 18:48
8. Dvořák František nereg 86:13 + 20:18
9. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 89:48 + 23:53
10. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 100:53 + 34:58
11. Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 111:41 + 45:46
12. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 124:31 + 58:36
13. Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 138:59 + 73:04
14. Vrábelová Hanka PHK0454 OK 99 Hradec Králové 159:11 + 93:16
15. Košíková Jana 0090001 Brno 216:12 + 150:17
W14
7.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 43:31
2. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 43:49 + 0:18
3. Burešová Veronika XBM0550 PELLS ABND RACING TEAM 45:10 + 1:39
4. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 48:28 + 4:57
5. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 53:34 + 10:03
6. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 53:46 + 10:15
7. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 55:25 + 11:54
8. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 60:15 + 16:44
9. Kadaníková Tereza XPU0552 PARDUBICE BIKERS 62:45 + 19:14
10. Faltejsková Laura XPU0750 PARDUBICE BIKERS 72:03 + 28:32
11. Pastuszková Laura VSP0654 USK Praha 93:14 + 49:43
12. Akrmanová Marie SPC0755 SPORTICUS team 102:26 + 58:55
W17
11.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 60:02
2. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 60:18 + 0:16
3. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:56 + 0:54
4. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 61:54 + 1:52
5. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 65:10 + 5:08
6. Pišová Barbora LCE0251 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:43 + 10:41
7. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 73:56 + 13:54
8. Klechová Karolína VRB0499 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 78:54 + 18:52
9. Hegnerová Adéla LPM0450 OK Lokomotiva Plzeň 121:17 + 61:15
Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno DISK
W20
18.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 90:56
2. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 92:47 + 1:51
3. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 97:05 + 6:09
4. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 117:55 + 26:59
5. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 120:57 + 30:01
6. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 122:57 + 32:01
W21E
24.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 94:29
2. Králová Vilma TBM9950 KOS TJ Tesla Brno 97:12 + 2:43
3. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 100:41 + 6:12
4. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 101:44 + 7:15
5. Tichovská Martina VSP8650 USK Praha 101:55 + 7:26
6. Tyszová Natália 25S8851 KOB ATU Košice 102:07 + 7:38
7. Ančicová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 104:00 + 9:31
8. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 104:58 + 10:29
9. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 105:00 + 10:31
10. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 105:56 + 11:27
11. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 106:35 + 12:06
12. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 107:31 + 13:02
13. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 108:40 + 14:11
14. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 109:53 + 15:24
15. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 110:27 + 15:58
16. Tučková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team 110:46 + 16:17
17. Reifová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 111:10 + 16:41
18. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 116:13 + 21:44
19. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 128:33 + 34:04
W21A
18.20 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogarová Adélka VSP9050 USK Praha 85:04
2. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 85:39 + 0:35
3. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 85:48 + 0:44
4. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 86:19 + 1:15
5. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 87:42 + 2:38
6. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 89:39 + 4:35
7. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 92:00 + 6:56
8. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB START Blansko 92:41 + 7:37
9. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 93:37 + 8:33
10. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 94:36 + 9:32
11. Michálková Renata LCE8151 OOB TJ Slovan Luhačovice 96:23 + 11:19
12. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 97:42 + 12:38
13. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 98:56 + 13:52
14. Krejčíková Barbora TZL8551 SKOB Zlín 100:40 + 15:36
15. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 100:51 + 15:47
16. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 101:09 + 16:05
17. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 102:41 + 17:37
18. Rolná Janka SMR8150 SNS Smržovka 106:12 + 21:08
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 110:53 + 25:49
20. Ksandrová Marie EKP9262 VŠTJ Ekonom Praha 112:00 + 26:56
21. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 115:09 + 30:05
22. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 117:07 + 32:03
23. Křístková Veronika SBK8379 KOB START Blansko 118:51 + 33:47
24. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB START Blansko 121:09 + 36:05
25. Košíková Jitka VSP7799 USK Praha 129:41 + 44:37
26. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 133:37 + 48:33
W21B
14.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 71:52
2. Margoldová Barbora DKP8654 Oddíl OB Kotlářka 72:29 + 0:37
3. Farkašová Eva 67S KOB Čingov Spišská Nová Ves 75:22 + 3:30
4. Rambová Kamila DKP8655 Oddíl OB Kotlářka 78:20 + 6:28
5. Kopecká Anežka VSP8150 USK Praha 78:55 + 7:03
6. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 82:27 + 10:35
7. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 82:54 + 11:02
8. Kolářová Renáta ABR9351 A-team NOVO Bruntál 82:56 + 11:04
9. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 83:07 + 11:15
10. Papugová Katarína VBA9254 ŠK VAZKA Bratislava 83:28 + 11:36
11. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 84:05 + 12:13
12. Honsová Petra XPU8252 PARDUBICE BIKERS 86:03 + 14:11
13. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 86:23 + 14:31
14. Kuncová Jana UOL7854 SOB Olomouc 87:11 + 15:19
15. Žemličková Lenka XPU8660 PARDUBICE BIKERS 88:06 + 16:14
16. Švejdová Anna 0080001 Švejdová 88:25 + 16:33
17. Hanáková TerKa SMR8950 SNS Smržovka 88:33 + 16:41
18. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 89:22 + 17:30
19. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 92:45 + 20:53
20. Streckerová Jana VPM8850 KOS Slavia Plzeň 94:17 + 22:25
21. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 94:50 + 22:58
22. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 96:12 + 24:20
23. Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 97:13 + 25:21
24. Žuchová Nikola SMR9351 SNS Smržovka 99:52 + 28:00
25. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 102:45 + 30:53
26. Tichá Jana KNC9250 Sokol Kostelec n. Č. l. 106:52 + 35:00
27. Vosecká Veronika SPC8853 SPORTICUS team 108:25 + 36:33
28. Hejnová Aneta SPC9356 SPORTICUS team 115:31 + 43:39
29. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 117:56 + 46:04
30. Kratochvílová Lucie VPM9251 KOS Slavia Plzeň 138:36 + 66:44
Königová Jana SBK8661 KOB START Blansko DISK
W40
14.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 68:00
2. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:30 + 1:30
3. Akrmanová Jitka SPC7651 SPORTICUS team 70:15 + 2:15
4. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 70:34 + 2:34
5. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 71:35 + 3:35
6. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 72:44 + 4:44
7. Lánerová Leona ABR7752 A-team NOVO Bruntál 73:53 + 5:53
8. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 74:47 + 6:47
9. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 75:28 + 7:28
10. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 76:01 + 8:01
11. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 78:22 + 10:22
12. Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 80:07 + 12:07
13. Stará Marta XPU7557 PARDUBICE BIKERS 81:03 + 13:03
14. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 84:52 + 16:52
15. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 85:03 + 17:03
16. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 86:05 + 18:05
17. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 86:54 + 18:54
18. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 88:06 + 20:06
19. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:14 + 20:14
20. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 88:39 + 20:39
21. Sedláková Hana LIP7850 SOS Mamuti z Lipovky 95:24 + 27:24
22. Králová Dana TBM7650 KOS TJ Tesla Brno 95:45 + 27:45
23. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:43 + 28:43
24. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 100:22 + 32:22
25. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 102:55 + 34:55
26. Jágrová Vlasta SBK7789 KOB START Blansko 103:30 + 35:30
Faltejsková Jana XPU7652 PARDUBICE BIKERS DISK
Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín DISK
W50
12.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 69:50
2. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 71:45 + 1:55
3. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 73:09 + 3:19
4. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 79:04 + 9:14
5. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 79:29 + 9:39
6. Skácelová Naděžda TSU6183 LKT 80 Šumperk 82:50 + 13:00
7. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 85:17 + 15:27
8. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 91:00 + 21:10
9. Jánošková Taťjana RBA6051 TJ Rapid Bratislava 93:33 + 23:43
10. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 100:02 + 30:12
11. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 102:51 + 33:01
12. Knitlová Eva VAM6250 OB Vamberk 112:29 + 42:39
13. Hrubá Veronika 0150001 HrubáV 156:09 + 86:19
W60
12.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 75:50
2. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 77:46 + 1:56
3. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 81:08 + 5:18
4. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 99:13 + 23:23