Výsledky závodu: Mistrovství ČR v MTBO na krátké trati, Český pohár MTBO – 4. kolo

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Ves Svaté Kateřiny
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
Ředitel závodu:
Wohanka Pavel
Hlavní rozhodčí:
Štregl Petr
Stavitel tratí:
Wohanka Pavel, Štregl Tomáš
M14
4.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 20:40
2. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 21:58 + 1:18
3. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 26:54 + 6:14
4. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 29:28 + 8:48
5. Weber Maxmilian 0030001 Nnn 30:57 + 10:17
6. Geisler Richard SPC0703 SPORTICUS team 35:14 + 14:34
7. Walther Louis 0050003 AUT - OLT Transdanubien 36:26 + 15:46
8. Háp Matěj XHK0500 MTBO Racing team Hradec Králové 51:29 + 30:49
9. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 52:15 + 31:35
M17
7.30 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 41:48
2. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 45:34 + 3:46
3. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 51:14 + 9:26
4. Peňáz Vojtěch VRB0303 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 57:05 + 15:17
5. Peňáz Radek VRB0313 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 58:21 + 16:33
6. Dohnal František SKL0300 SMS Team Kladno 60:53 + 19:05
7. Čepička Václav SLA0301 SKOB Slaný 68:46 + 26:58
8. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 69:21 + 27:33
Suchánek Jakub XBM0201 PELLS ABND RACING TEAM DISK
M20
9.60 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 49:11
2. Niebielski Bartosz 71P0100 Polski Związek Orientacji Sportowej 55:03 + 5:52
3. Břeň Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 60:39 + 11:28
4. Hyla Damian 71P0101 Polski Związek Orientacji Sportowej 61:14 + 12:03
5. Oravec MAtúš 0060001 Klub orientačného behu Martin 63:48 + 14:37
6. Sikorski Marcin 71P0200 Polski Związek Orientacji Sportowej 69:57 + 20:46
7. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 74:32 + 25:21
8. Humlíček Tomáš SBK0101 KOB START Blansko 83:21 + 34:10
Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering DISK
M21E
14.40 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 59:45
2. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 59:51 + 0:06
3. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 60:18 + 0:33
4. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 61:01 + 1:16
5. Gritsan Ruslan 0020002 Orienta ski-O 61:22 + 1:37
6. Medvedev Grigory 0020001 Orienta ski-O 62:28 + 2:43
7. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 62:39 + 2:54
8. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 63:45 + 4:00
9. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 65:03 + 5:18
10. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 65:09 + 5:24
11. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 65:17 + 5:32
12. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 65:44 + 5:59
13. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 68:17 + 8:32
14. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 69:11 + 9:26
15. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 69:34 + 9:49
16. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 70:01 + 10:16
17. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 70:32 + 10:47
18. Jaroszek Radosław 71P9400 Polski Związek Orientacji Sportowej 70:41 + 10:56
19. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 72:24 + 12:39
20. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 73:20 + 13:35
21. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 73:47 + 14:02
22. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 74:46 + 15:01
23. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 75:21 + 15:36
24. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 76:23 + 16:38
25. Falta Ondřej DKP8502 Oddíl OB Kotlářka 77:14 + 17:29
26. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 77:28 + 17:43
27. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 77:30 + 17:45
27. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 77:30 + 17:45
29. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 78:03 + 18:18
30. Jaroszek Jakub 71P9800 Polski Związek Orientacji Sportowej 82:50 + 23:05
31. Chousa Esteban Enrique STB9802 TJ Stadion Nový Bor 83:41 + 23:56
32. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 86:13 + 26:28
33. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 86:48 + 27:03
34. Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia Plzeň 87:00 + 27:15
35. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 92:28 + 32:43
36. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 95:08 + 35:23
Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka DISK
Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno DISK
Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno DISK
M21A
13.30 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 59:55
2. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 63:50 + 3:55
3. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 65:42 + 5:47
4. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 66:26 + 6:31
5. Husák Václav XHK7702 MTBO Racing team Hradec Králové 68:06 + 8:11
6. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 69:52 + 9:57
7. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 69:54 + 9:59
8. Goder Josef DKP8203 Oddíl OB Kotlářka 70:32 + 10:37
9. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 72:27 + 12:32
10. Kubina Matěj DKP9205 Oddíl OB Kotlářka 73:15 + 13:20
11. Jedlička Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 74:27 + 14:32
12. Jirka Jakub VPM7905 KOS Slavia Plzeň 75:37 + 15:42
13. Kříž Libor XHK7804 MTBO Racing team Hradec Králové 75:52 + 15:57
14. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 76:03 + 16:08
15. Odvody Zdeněk XPU8206 PARDUBICE BIKERS 77:16 + 17:21
16. Polášek Radek TBM8008 KOS TJ Tesla Brno 77:38 + 17:43
17. Opršal Juraj VBA8301 ŠK VAZKA Bratislava 79:54 + 19:59
18. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 80:35 + 20:40
19. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 81:31 + 21:36
20. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 82:42 + 22:47
21. Šebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha 83:05 + 23:10
22. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 83:54 + 23:59
23. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 86:39 + 26:44
24. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 87:10 + 27:15
25. Haničák Tomáš DMS7700 Dynamo Malá Skála 88:05 + 28:10
26. Humlíček Aleš SBK7539 KOB START Blansko 88:31 + 28:36
27. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 89:49 + 29:54
28. Paulíček Jiří SJI7727 OK Jihlava 93:45 + 33:50
29. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 93:51 + 33:56
Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka DISK
Klemsa Jakub EKP9001 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Moravec Štěpán SJI8101 OK Jihlava DISK
Bartoš Marián VSP8201 USK Praha DISK
Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice DISK
M21B
8.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 47:39
2. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 49:56 + 2:17
3. Gebas Miroslav XBM8102 PELLS ABND RACING TEAM 50:15 + 2:36
4. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 50:41 + 3:02
5. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 50:43 + 3:04
6. Jedlička Michal XHK7309 MTBO Racing team Hradec Králové 51:02 + 3:23
7. Hýbl Lukáš VIP7504 SK VIPrahlo 52:39 + 5:00
8. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 53:53 + 6:14
9. Zavrtálek Petr SMR8401 SNS Smržovka 56:48 + 9:09
10. Jirásek Aleš XPU7601 PARDUBICE BIKERS 57:07 + 9:28
11. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 59:56 + 12:17
12. Šafek Jiří SBK7621 KOB START Blansko 62:18 + 14:39
13. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 64:03 + 16:24
14. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 64:20 + 16:41
15. Petr Ondřej BOR9706 OK Jiskra Nový Bor 64:36 + 16:57
16. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 65:08 + 17:29
17. Ševčík Matěj XHK7908 MTBO Racing team Hradec Králové 65:38 + 17:59
18. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 66:51 + 19:12
19. Zít Jan LDC8200 KOB Děčín 69:48 + 22:09
20. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 72:13 + 24:34
21. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko 74:22 + 26:43
Bláha Adam SPC9212 SPORTICUS team DISK
Leštínský Tomáš VRL7801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:20 + 7:41
M40A
13.70 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 PELLS ABND RACING TEAM 63:44
2. Les Martin VPM7906 KOS Slavia Plzeň 64:30 + 0:46
3. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 66:34 + 2:50
4. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 70:51 + 7:07
5. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 71:57 + 8:13
6. Rovensky Milan TBM7700 KOS TJ Tesla Brno 72:04 + 8:20
7. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 72:56 + 9:12
8. Hašek Ondřej VPM6902 KOS Slavia Plzeň 73:02 + 9:18
9. Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering 74:47 + 11:03
10. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 75:01 + 11:17
11. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 75:54 + 12:10
12. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 77:17 + 13:33
13. Rejholec Michal BOR7412 OK Jiskra Nový Bor 78:30 + 14:46
14. Jirásek Milan VSP7403 USK Praha 78:34 + 14:50
15. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 78:37 + 14:53
16. Kovář Vladimír VPM7200 KOS Slavia Plzeň 80:00 + 16:16
17. Svoboda Ivan SMR6200 SNS Smržovka 80:29 + 16:45
18. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 80:36 + 16:52
19. Vraný Jiří VLI7504 Slavia Liberec orienteering 80:58 + 17:14
20. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 81:28 + 17:44
21. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 81:39 + 17:55
22. Nedopílek David ABR7602 A-team NOVO Bruntál 84:15 + 20:31
23. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 84:21 + 20:37
24. Linhart Aleš GIG7200 GIGANT Orienteering 84:47 + 21:03
25. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 87:27 + 23:43
26. Tošner Michal VPM7803 KOS Slavia Plzeň 88:03 + 24:19
27. Kunart Tomáš XHK7205 MTBO Racing team Hradec Králové 90:54 + 27:10
Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka DISK
M40B
8.10 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 44:14
2. Pastuszek Jakub VSP7500 USK Praha 50:39 + 6:25
3. Háp Pavel XHK7101 MTBO Racing team Hradec Králové 51:01 + 6:47
4. Macháček Jiří XHK7601 MTBO Racing team Hradec Králové 55:36 + 11:22
5. Fejk Zbyněk 0010001 Rotující Kedluben 55:58 + 11:44
6. Kadaník Libor XHK7204 MTBO Racing team Hradec Králové 56:10 + 11:56
7. Suchánek Ladislav XBM7008 PELLS ABND RACING TEAM 56:29 + 12:15
8. Kohout Pavel JIL7502 OK Jilemnice 57:05 + 12:51
9. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 57:39 + 13:25
10. Provazník Dušan TBM7301 KOS TJ Tesla Brno 57:52 + 13:38
11. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 57:54 + 13:40
12. Záruba Karel LME7302 SK Los Mělník 63:11 + 18:57
12. Chamraďa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering 63:11 + 18:57
14. Štěpánek Petr KAM7000 OK Kamenice 108:21 + 64:07
M50
8.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 44:10
2. Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team 44:44 + 0:34
3. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 45:41 + 1:31
4. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 46:49 + 2:39
5. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 46:56 + 2:46
6. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 47:02 + 2:52
7. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 47:23 + 3:13
8. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 47:34 + 3:24
9. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 47:46 + 3:36
10. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 48:26 + 4:16
11. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 48:38 + 4:28
12. Šňupárek Ondřej ZUP6949 MTBO ČZU Praha 48:56 + 4:46
13. Křeček Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 49:01 + 4:51
14. Maennel Harald BOR5501 OK Jiskra Nový Bor 50:40 + 6:30
15. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 50:48 + 6:38
16. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 51:08 + 6:58
17. Buřt Vladimír SBK6301 KOB START Blansko 51:11 + 7:01
18. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 51:24 + 7:14
19. Řeháček Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál 51:38 + 7:28
20. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 53:04 + 8:54
21. Kiac Jiří XPU6305 PARDUBICE BIKERS 53:18 + 9:08
22. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 53:37 + 9:27
23. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 53:41 + 9:31
24. Argaláš Jaroslav TBM6213 KOS TJ Tesla Brno 54:00 + 9:50
25. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 55:47 + 11:37
26. Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 56:44 + 12:34
27. Doležal Josef VAM6101 OB Vamberk 58:35 + 14:25
28. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 60:15 + 16:05
29. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 66:51 + 22:41
30. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 68:30 + 24:20
31. Peťovský Jan SBK6201 KOB START Blansko 69:36 + 25:26
32. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 69:58 + 25:48
33. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 70:04 + 25:54
34. Janda Luboš CHT6001 OOB SK Chrast 70:22 + 26:12
35. Černý Radomír HCE6901 TJ Hostivice 72:00 + 27:50
36. Janků Josef KVS6200 SKOB Kobra Vsetín 76:53 + 32:43
M60
6.80 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 36:36
2. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 44:31 + 7:55
3. Rochford Iain AUT AUT 45:08 + 8:32
4. Ludvík Petr STB5701 TJ Stadion Nový Bor 45:29 + 8:53
5. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 47:58 + 11:22
6. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 49:26 + 12:50
7. Bochenek Milan EKP5601 VŠTJ Ekonom Praha 53:24 + 16:48
8. Stibal Ivan LDC5701 KOB Děčín 55:16 + 18:40
9. Maliňák Vladimír KVS5901 SKOB Kobra Vsetín 56:40 + 20:04
10. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 57:14 + 20:38
11. Lukavec Míla SMR4900 SNS Smržovka 59:03 + 22:27
12. Vojtášek Jan ABR5301 A-team NOVO Bruntál 59:04 + 22:28
13. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 63:10 + 26:34
14. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 64:14 + 27:38
15. Vintr Ivan TZL4501 SKOB Zlín 71:04 + 34:28
Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín DISK
Open
6.00 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lukavec Petr SMR7800 SNS Smržovka 35:56
2. Háp Petr PHK7201 OK 99 Hradec Králové 43:49 + 7:53
3. Voltěch Richard NER NER 43:57 + 8:01
4. Háp Ondřej XHK9702 MTBO Racing team Hradec Králové 53:12 + 17:16
5. Kotyk Karel 0080001 Velocipédklub Nová Paka 61:49 + 25:53
6. Weberová Ivana 0030002 Nnn 62:06 + 26:10
7. Kornfeldová Lena NER NER 62:29 + 26:33
8. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 64:16 + 28:20
9. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 66:54 + 30:58
10. Šubr Martin 0040001 - 67:32 + 31:36
11. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 75:40 + 39:44
12. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 75:41 + 39:45
13. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 83:46 + 47:50
14. Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 84:18 + 48:22
Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové DISK
Svízela Vojtěch 0090001 LCE DISK
Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové DISK
W14
3.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 24:04
2. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 26:37 + 2:33
3. Rejholcová Tereza BOR0751 OK Jiskra Nový Bor 28:01 + 3:57
4. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 32:50 + 8:46
5. Černá Justina HCE0652 TJ Hostivice 34:47 + 10:43
6. Kadaníková Tereza XPU0552 PARDUBICE BIKERS 36:08 + 12:04
7. Folprechtová Julie ZUP0650 MTBO ČZU Praha 42:16 + 18:12
8. Walther Amelie 0050004 AUT - OLT Transdanubien 52:30 + 28:26
Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno DISK
W17
6.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:33
2. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 46:10 + 4:37
3. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 48:14 + 6:41
4. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 49:51 + 8:18
5. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 53:41 + 12:08
6. Štěpánková Ema KAM0255 OK Kamenice 69:53 + 28:20
W20
8.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 50:27
2. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 50:43 + 0:16
3. Zrníková Adéla GIG0050 GIGANT Orienteering 52:51 + 2:24
4. Dammfeld Karolina 71P0250 Polski Związek Orientacji Sportowej 65:25 + 14:58
5. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 74:31 + 24:04
6. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 79:05 + 28:38
7. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 80:09 + 29:42
W21E
10.90 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 57:27
2. Ančicová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 58:50 + 1:23
3. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 59:22 + 1:55
4. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 59:25 + 1:58
5. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 59:59 + 2:32
6. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 60:30 + 3:03
7. Reifová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 60:43 + 3:16
8. Tučková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team 62:35 + 5:08
9. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 62:38 + 5:11
10. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 64:18 + 6:51
11. Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha 64:34 + 7:07
12. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 64:35 + 7:08
13. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 65:35 + 8:08
14. Trifilenkova Anastasia 0020003 Orienta ski-O 65:59 + 8:32
15. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 66:56 + 9:29
16. Paulíčková Renata SJI8057 OK Jihlava 69:34 + 12:07
17. Kamińska Anna 71P8350 Polski Związek Orientacji Sportowej 70:41 + 13:14
18. Lisewska Agnieszka 71P9850 Polski Związek Orientacji Sportowej 77:00 + 19:33
19. Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team 84:29 + 27:02
W21A
8.80 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 47:12
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 48:18 + 1:06
3. Jiranová Kateřina XHK8350 MTBO Racing team Hradec Králové 49:27 + 2:15
4. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 50:12 + 3:00
5. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 50:55 + 3:43
6. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 51:58 + 4:46
7. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB START Blansko 53:04 + 5:52
8. Rypáčková Dana SPC7955 SPORTICUS team 54:32 + 7:20
9. Odvodyová Šárka XPU8352 PARDUBICE BIKERS 54:52 + 7:40
10. Nováková Lenka EKP8062 VŠTJ Ekonom Praha 55:02 + 7:50
11. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 56:47 + 9:35
12. Bártíková Zuzana XPU8954 PARDUBICE BIKERS 57:32 + 10:20
13. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 59:03 + 11:51
14. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 60:23 + 13:11
15. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 62:57 + 15:45
16. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 62:59 + 15:47
17. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 64:41 + 17:29
18. Rolná Janka SMR8150 SNS Smržovka 66:10 + 18:58
19. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 68:05 + 20:53
20. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB START Blansko 68:43 + 21:31
21. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 70:24 + 23:12
Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha DISK
W21B
5.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Adéla XHK8253 MTBO Racing team Hradec Králové 36:56
2. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 37:13 + 0:17
3. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 38:56 + 2:00
4. Petrová Daniela XPU8454 PARDUBICE BIKERS 40:48 + 3:52
5. Horová Klára VSP8455 USK Praha 40:50 + 3:54
6. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 42:52 + 5:56
7. Papugová Katarína VBA9254 ŠK VAZKA Bratislava 44:55 + 7:59
8. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 45:31 + 8:35
9. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 45:49 + 8:53
10. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 46:04 + 9:08
11. Tichá Jana KNC9250 Sokol Kostelec n. Č. l. 46:45 + 9:49
12. Trčková Helena EKP8756 VŠTJ Ekonom Praha 49:59 + 13:03
13. Prylová Pavla ZUP7552 MTBO ČZU Praha 50:37 + 13:41
14. Hejnová Aneta SPC9356 SPORTICUS team 51:40 + 14:44
15. Skobová Tereza VIP7855 SK VIPrahlo 53:28 + 16:32
16. Buriánková Ivka SMR7450 SNS Smržovka 56:38 + 19:42
17. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 57:57 + 21:01
18. Zrníková Markéta GIG9750 GIGANT Orienteering 60:32 + 23:36
19. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 62:30 + 25:34
20. Jedličková Jana XHK8351 MTBO Racing team Hradec Králové 67:20 + 30:24
21. Vosecká Veronika SPC8853 SPORTICUS team 86:33 + 49:37
W40
7.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 43:48
2. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 47:48 + 4:00
3. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 51:29 + 7:41
3. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 51:29 + 7:41
5. Rychterová Dana SMR6950 SNS Smržovka 51:33 + 7:45
6. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 52:33 + 8:45
7. Walther Katja 0050001 AUT - OLT Transdanubien 52:45 + 8:57
8. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 55:36 + 11:48
9. Humlíčková Kateřina SBK7664 KOB START Blansko 58:15 + 14:27
10. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 59:06 + 15:18
11. Zápotocká Anna VLI7250 Slavia Liberec orienteering 60:18 + 16:30
12. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 62:17 + 18:29
13. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 65:46 + 21:58
14. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 72:08 + 28:20
15. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 72:51 + 29:03
16. Sedláková Hana LIP7850 SOS Mamuti z Lipovky 74:06 + 30:18
Králová Dana TBM7650 KOS TJ Tesla Brno DISK
W50
5.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 32:22
2. Rejholcová Andrea BOR6951 OK Jiskra Nový Bor 33:34 + 1:12
3. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 34:06 + 1:44
4. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 34:19 + 1:57
5. Straussová Petra LDC6951 KOB Děčín 42:46 + 10:24
6. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 43:11 + 10:49
7. Ježková Hana TUR6950 OOB TJ Turnov 47:15 + 14:53
8. Knitlová Eva VAM6250 OB Vamberk 54:13 + 21:51
9. Muller Irene AUT AUT 57:28 + 25:06
10. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 59:13 + 26:51
W60
5.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 35:03
2. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 35:53 + 0:50
3. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 46:46 + 11:43
4. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 49:45 + 14:42
5. Lukavcová Lenka SMR5450 SNS Smržovka 58:13 + 23:10
6. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 58:31 + 23:28
WM11
3.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 17:32
2. Polák Tomáš CHA0801 OK Chrastava 19:17 + 1:45
3. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 20:34 + 3:02
4. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 21:07 + 3:35
5. Macháček Tomáš XHK0800 MTBO Racing team Hradec Králové 22:28 + 4:56
6. Linhart Jakub GIG0800 GIGANT Orienteering 22:46 + 5:14
7. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 24:36 + 7:04
8. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 24:41 + 7:09
9. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 26:43 + 9:11
10. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 29:48 + 12:16
11. Kunartová Dominika XHK0888 MTBO Racing team Hradec Králové 30:10 + 12:38
12. Folprecht Lukáš ZUP0800 MTBO ČZU Praha 30:32 + 13:00
13. Linhart Adam GIG0801 GIGANT Orienteering 30:48 + 13:16
14. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 31:53 + 14:21
15. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 32:00 + 14:28
16. Ouhrabka Vít SPC1010 SPORTICUS team 32:26 + 14:54
17. Kunart Lukáš XHK1000 MTBO Racing team Hradec Králové 33:31 + 15:59
18. Černá Adéla HCE0850 TJ Hostivice 33:49 + 16:17
19. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:49 + 19:17
20. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 38:27 + 20:55
21. Wohanková Michaela VRL1151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:04 + 25:32
22. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 50:57 + 33:25