Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 6. kolo

Datum:
22.06.2019
Místo konání:
Oberwaltenreith
Pořadatel:
39A - Austria MTBO Team
Mapa:
Ředitel závodu:
Grünberger Martin
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Paul Grün
Damen 21- Elite
8.47 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zinkl Sonja 2583 LZ OMAHA 52:03
2. Gigon Michaela 1282 OLT Transdanubien 57:56 + 5:53
3. Hnilica Lea 3767 OLT Transdanubien 60:15 + 8:12
4. Waldmann Brigitte 6697 OLT Transdanubien 64:17 + 12:14
5. Walther Katja 7756 OLT Transdanubien 70:34 + 18:31
6. Ritter Julia 3732 Naturfreunde Steiermark 78:20 + 26:17
Reiner Marina 6805 Naturfreunde Villach DNS
Damen -14
4.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foidl Lea 5853 Naturfreunde Kitzbühel 28:27
2. Heindl Amelie 7018 Orienteering Klosterneuburg 37:13 + 8:46
3. Walther Amelie 8421 OLT Transdanubien 39:12 + 10:45
Foidl Elena 8610 Naturfreunde Kitzbühel DISK
Damen 15-17
5.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schnetz Lena 7378 GO Harzberg 25:52
2. Vielgut Maja 8418 Naturfreunde Villach 41:05 + 15:13
3. Six Julia 8503 OLT Transdanubien 48:42 + 22:50
Damen 21- Kurz
5.65 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rogl Franziska 1069 ASKÖ Henndorf 41:55
2. Wartbichler Gisa 752 HSV OL Wiener Neustadt 44:15 + 2:20
Damen 40-
6.64 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borsitzky Eva 777 HSV OL Wiener Neustadt 48:05
2. Wieser Ingrid 506 HSV Pinkafeld 53:18 + 5:13
3. Kastner Barbara 7364 Naturfreunde Wien 54:07 + 6:02
4. Calvet Christine 3541 Naturfreunde Wien 55:39 + 7:34
5. Lendvai Katalin Veszprémi Honvéd SE 61:00 + 12:55
Damen 50-
5.65 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnilica Sonja 1284 OLT Transdanubien 43:21
2. Finder Gaby 1136 Naturfreunde Steiermark 46:26 + 3:05
3. Kirchmeir Elisabeth 5264 HSV OL Wiener Neustadt 48:31 + 5:10
4. Glatz Sylvia 2853 OLC Graz 49:36 + 6:15
5. Kogler Martina 1270 OL Kufstein 50:55 + 7:34
6. Micko Roswitha 1171 GO Harzberg 56:42 + 13:21
7. Exler Doris 2123 OLT Transdanubien 57:38 + 14:17
8. Heindl Monika 1089 Orienteering Klosterneuburg 62:16 + 18:55
9. Luttenberger Marie Luise 211 HSV Feldbach 65:15 + 21:54
10. Müller Irene 8788 Orienteering Klosterneuburg 85:38 + 42:17
Berger Hedi 1119 Orienteering Klosterneuburg 58:26 + 15:05
Weber-Jungo Marion 7056 HSV OL Wiener Neustadt DNS
Adenstedt Barbara 1073 Orienteering Klosterneuburg DNS
Berger Gislind 297 Orienteering Klosterneuburg DNS
Damen 60-
5.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Irk Karin 1628 Naturfreunde Villach 42:50
2. Fesselhofer Traude 126 HSV OL Wiener Neustadt 49:56 + 7:06
3. Ritter Waltraud 3850 Naturfreunde Steiermark 54:37 + 11:47
4. Linhart Reingild HSV OL Wiener Neustadt 60:07 + 17:17
E-Bike
6.56 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wieser Niklas 3686 HSV Pinkafeld 39:38
2. Kadlec Ludek VEY5600 YETTI Vejprty 75:29 + 35:51
Raunigg Andreas 7055 HSV OL Wiener Neustadt DNS
Herren 21- Elite
10.94 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Breitschädel Tobias 2915 ASKÖ Henndorf 52:45
2. Waldmann Andreas 3659 OLT Transdanubien 53:40 + 0:55
3. Haselsberger Kevin 2336 Naturfreunde Villach 53:48 + 1:03
4. Exler Florian 2124 OLT Transdanubien 61:13 + 8:28
5. Kogler Bernhard 1269 OL Kufstein 61:15 + 8:30
6. Koffler Georg 8382 Naturfreunde Villach 64:35 + 11:50
7. Klimo Thomas 7399 OLT Transdanubien 66:08 + 13:23
8. Flachberger Jakob 6734 GO Harzberg 79:49 + 27:04
Haingartner Christof 609 OLC Graz DNS
Herren -14
4.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Walther Louis 8422 OLT Transdanubien DISK
Heindl Clemens 7017 Orienteering Klosterneuburg 26:42 + 26:42
Herren 15-17
6.67 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hnilica Hannes 3769 OLT Transdanubien 34:59
2. Wieser Lukas 7019 HSV Pinkafeld 36:20 + 1:21
3. Buschek Anton 8416 Naturfreunde Wien 39:29 + 4:30
4. Grundner Simon 8973 HSV Aigen 69:55 + 34:56
5. Kinde Merse Márk Veszprémi Honvéd SE 88:25 + 53:26
Herren 18-20
9.43 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Micko Tobias 3267 LZ OMAHA 56:32
2. Illig Martin 7510 GO Harzberg 65:30 + 8:58
Herren 21- Kurz
6.64 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Täuber Thomas 2122 OLT Transdanubien 45:35
2. Danninger Mario HSV Graz 46:26 + 0:51
3. Resch Bernhard 3168 GO Harzberg 61:33 + 15:58
4. Balazs Daniel 8972 HSV OL Wiener Neustadt 65:13 + 19:38
Toman Jörg 8579 HSV OL Wiener Neustadt DISK
Grill Michael 1702 Naturfreunde Wien DNS
Herren 40-
9.43 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rovenský Milan 8668 OLT Transdanubien 61:02
2. Borsitzky Hans 2209 HSV OL Wiener Neustadt 61:21 + 0:19
3. Kaltenbacher Pierre 727 HSV OL Wiener Neustadt 61:56 + 0:54
4. Dörfler Dietmar 3176 GO Harzberg 62:41 + 1:39
5. Hnilica Thomas 1285 OLT Transdanubien 74:56 + 13:54
6. Veitsberger Martin 1511 OLT Transdanubien 84:04 + 23:02
7. Foidl Hubert 8936 Naturfreunde Kitzbühel 126:22 + 65:20
Herren 50-
8.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stockmayer Manfred HSV OL Wiener Neustadt 48:29
2. Stockmayer Michael 816 HSV OL Wiener Neustadt 51:33 + 3:04
3. Kastner-Jirka Boris 6998 Naturfreunde Wien 57:43 + 9:14
4. Kramer Klaus 1014 GO Harzberg 59:13 + 10:44
5. Glatz Ewald 2194 OLC Graz 60:54 + 12:25
6. Forstinger Laurenz 151 HSV Aigen 64:19 + 15:50
7. Kradischnig Günter 2130 OLC Graz 64:54 + 16:25
8. Göschl Erich 1141 OLC Wienerwald 65:55 + 17:26
9. Melcher Michael 250 Naturfreunde Steiermark 69:29 + 21:00
10. Kinde Kálmán Veszprémi Honvéd SE 73:50 + 25:21
11. Lipphart-Kirchmeir Harald 3409 HSV OL Wiener Neustadt 73:56 + 25:27
12. Reiner Walter 7472 Naturfreunde Villach 84:57 + 36:28
13. Buschek Michael 8415 Naturfreunde Wien 105:45 + 57:16
Herren 60-
7.24 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janko Tamas 431 HSV Pinkafeld 52:04
2. Dravetz Walter 597 OLC Graz 53:22 + 1:18
3. Rochford Iain 2296 Orienteering Klosterneuburg 54:10 + 2:06
4. Schwarz Rudolf 216 HSV Feldbach 56:58 + 4:54
5. Luttenberger Johann 3688 HSV Feldbach 64:19 + 12:15
6. Thier Karl 2670 HSV Feldbach 69:53 + 17:49
7. Hochreiter Andreas 717 HSV OL Wiener Neustadt 72:40 + 20:36
8. Pidner Valentin 3203 HSV OL Wiener Neustadt 81:09 + 29:05
9. Rogl Hartwig 1070 Naturfreunde Seekirchen 81:33 + 29:29
10. Gartlgruber Wolfgang 414 HSV Pinkafeld 85:56 + 33:52
11. Kiss Zoltán Hungarian MTBO Team 88:20 + 36:16
12. Breitschädel Christian 13 ASKÖ Henndorf 92:35 + 40:31
Herren 70-
5.65 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fink Karl 603 OLC Graz 38:53
2. Eberle Wolf 150 HSV Aigen 44:01 + 5:08
3. Hidas Sándor Hungarian MTBO Team 63:03 + 24:10
4. Maier Curt 1241 ASKÖ OLC Ebenthal 67:17 + 28:24
5. Benedek Robert 2343 LZ OMAHA 67:24 + 28:31
6. Deseö László MOM 77:27 + 38:34
7. Wieser Ernst 514 HSV Pinkafeld 77:39 + 38:46
M14 - CZ
4.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 18:03
2. Svoboda Antonín VPM0601 KOS Slavia Plzeň 18:35 + 0:32
3. Štepánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno 20:52 + 2:49
4. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 27:59 + 9:56
5. Geisler Richard SPC0703 SPORTICUS team 28:26 + 10:23
6. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 29:50 + 11:47
7. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 30:05 + 12:02
8. Žák Jakub ABR0606 A-team NOVO Bruntál 32:09 + 14:06
M17 - CZ
6.67 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cepicka Václav SLA0301 SKOB Slaný 54:53
2. Suchánek Jakub XBM0201 PELLS ABND RACING TEAM 55:59 + 1:06
Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň DISK
M20 - CZ
9.43 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 43:30
2. Hasman Ondrej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 44:30 + 1:00
3. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 45:08 + 1:38
4. Tuma Matìj SJC0202 Sportcentrum Jičín 51:00 + 7:30
5. Hyla Damian 71P0101 Polski Związek Orientacji Sportowej 54:13 + 10:43
6. Bren Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 55:56 + 12:26
7. Vacek Jan SPC0009 SPORTICUS team 61:54 + 18:24
8. Sikorski Marcin 71P0200 Polski Związek Orientacji Sportowej 65:50 + 22:20
9. Kovár Ondrej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 65:54 + 22:24
10. Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering 82:02 + 38:32
11. Cerný Petr HCE0100 TJ Hostivice 85:28 + 41:58
Cerný David HCE0000 TJ Hostivice DISK
Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál DISK
M21E - CZ
10.94 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševcík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 49:57
2. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 50:33 + 0:36
3. Dallavalle Luca 10001 Italian MTBO National Team 51:05 + 1:08
4. Turra Piero 10003 Italian MTBO National Team 52:04 + 2:07
5. Bettega Fabiano 10004 Italian MTBO National Team 53:42 + 3:45
6. Marcinkiewicz Grzegorz 71P8600 Polski Związek Orientacji Sportowej 53:49 + 3:52
7. Kamaryt Tomáš VPM8807 KOS Slavia Plzeň 54:26 + 4:29
8. Niebielski Bartosz 71P0100 Polski Związek Orientacji Sportowej 54:38 + 4:41
9. Štepánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 55:43 + 5:46
10. Rossetto Riccardo 10002 Italian MTBO National Team 56:55 + 6:58
11. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 57:17 + 7:20
12. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 58:26 + 8:29
13. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 58:29 + 8:32
14. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 58:37 + 8:40
15. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 58:58 + 9:01
16. Štenha Martin SPC7608 SPORTICUS team 59:39 + 9:42
17. Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno 60:26 + 10:29
18. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 60:27 + 10:30
19. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 62:54 + 12:57
20. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 63:07 + 13:10
21. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 64:13 + 14:16
22. Chousa Esteban Enrique STB9802 TJ Stadion Nový Bor 65:36 + 15:39
23. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 66:05 + 16:08
24. Bocek Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno 66:06 + 16:09
25. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 67:47 + 17:50
Stránský Jirí STB8100 TJ Stadion Nový Bor DISK
Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS DISK
Chmelar Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové DISK
Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava DNS
Sedlácek Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk DNS
M21A - CZ
9.15 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 47:57
2. Kríž Libor XHK7804 MTBO Racing team Hradec Králové 49:50 + 1:53
3. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:48 + 2:51
4. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 50:59 + 3:02
5. Husák Václav XHK7702 MTBO Racing team Hradec Králové 51:47 + 3:50
6. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:16 + 5:19
7. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 54:06 + 6:09
8. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 56:47 + 8:50
9. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 59:01 + 11:04
10. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:26 + 12:29
11. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 61:07 + 13:10
12. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 63:14 + 15:17
13. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 64:03 + 16:06
14. Císar Jan EKP8503 VŠTJ Ekonom Praha 64:12 + 16:15
15. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:18 + 16:21
Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. DNS
Bartoš Marián VSP8201 USK Praha DNS
Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko DNS
Jirácek Josef SBK8501 KOB START Blansko DNS
M21B - CZ
7.77 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoupý Jan GIGANT Orienteering 46:13
2. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 46:22 + 0:09
3. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 53:22 + 7:09
4. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 55:11 + 8:58
5. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 68:24 + 22:11
6. Šafek Jirí SBK7621 KOB START Blansko 71:34 + 25:21
7. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko 86:32 + 40:19
8. Rùžek Lukáš PBM8500 TJ Spartak 1. Brněnská 86:59 + 40:46
M40A - CZ
9.43 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 PELLS ABND RACING TEAM 51:19
2. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 53:03 + 1:44
3. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 54:24 + 3:05
4. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 55:13 + 3:54
5. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 59:28 + 8:09
6. Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál 59:49 + 8:30
7. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 62:12 + 10:53
8. Šnupárek Martin XBM7107 PELLS ABND RACING TEAM 62:33 + 11:14
9. Nedopílek David ABR7602 A-team NOVO Bruntál 63:43 + 12:24
10. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 65:28 + 14:09
11. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 66:44 + 15:25
12. La Carbonara Claudio TBM7337 KOS TJ Tesla Brno 67:58 + 16:39
13. Parízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 69:57 + 18:38
14. Geisler Michal SPC7504 SPORTICUS team 80:46 + 29:27
15. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 82:46 + 31:27
Pucherna Eduard SJC7400 Sportcentrum Jičín DISK
M40B - CZ
6.67 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vít Daniel BSO7300 KOB Baník Sokolov 45:46
2. Michalík Ivan XBM6834 PELLS ABND RACING TEAM 52:16 + 6:30
3. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 53:16 + 7:30
4. Suchánek Ladislav XBM7008 PELLS ABND RACING TEAM 54:03 + 8:17
5. Chamraïa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering 62:04 + 16:18
6. Jiroušek Petr LPM7001 OK Lokomotiva Plzeň 69:50 + 24:04
M50 - CZ
8.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 52:28
2. Šnupárek Ondrej ZUP6949 MTBO ČZU Praha 53:38 + 1:10
3. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 53:59 + 1:31
4. Král Jirí TSU5941 LKT 80 Šumperk 55:07 + 2:39
5. Kolár Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 55:52 + 3:24
6. Fajtl Jaroslav VPM6001 KOS Slavia Plzeň 56:19 + 3:51
7. Krecek Miroslav ZPV6213 KOB ZPV Prostějov 56:29 + 4:01
8. Náhlovský David TBM6512 KOS TJ Tesla Brno 57:00 + 4:32
9. Kareis Martin VLI6501 Slavia Liberec orienteering 57:18 + 4:50
10. Pospíšek Zbynìk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 57:49 + 5:21
11. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 58:06 + 5:38
12. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 61:10 + 8:42
13. Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 62:16 + 9:48
14. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 63:53 + 11:25
15. Cerný Radomír HCE6901 TJ Hostivice 70:03 + 17:35
16. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 71:30 + 19:02
Argaláš Jaroslav TBM6213 KOS TJ Tesla Brno DISK
Hejna Jirí SPC6201 SPORTICUS team DISK
Rízek Jaroslav VIP6501 SK VIPrahlo DISK
Kuchar Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín DISK
Nìmec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál DISK
Smaržík Jan LPM6910 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DNS
M60 - CZ
7.24 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 71:05
2. Sladký Ivan PBM5513 TJ Spartak 1. Brněnská 75:44 + 4:39
Open Short
4.11 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Foidl Petra Naturfreunde Kitzbühel 31:40
Open Long
6.56 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Resch Judit Orienteering Klosterneuburg 77:44
Brenner Heimo 1081 Orienteering Klosterneuburg DNS
Gerhart Marc 8937 HSV Aigen DNS
Open family
2.37 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Borsitzky Felix HSV OL Wiener Neustadt 27:00
Chamraïa Elvira GIG1050 GIGANT Orienteering DNS
Hatzl Emil OLG Ströck 27:22 + 0:22
Hegnerova Viktorka OK Lokomotiva Plzen 26:06 +
Horak Krystof USK Praha 22:42 +
Kaltenbacher David HSV OL Wiener Neustadt 18:25 +
Rollinson - Matl Lucas - Oskar Orienteering Klosterneuburg DISK
W14 - CZ
4.40 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný 23:20
2. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 23:24 + 0:04
3. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 23:58 + 0:38
4. Cerná Justina HCE0652 TJ Hostivice 26:00 + 2:40
W17 - CZ
5.30 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chamraïa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 28:18
2. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 30:34 + 2:16
3. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 32:36 + 4:18
4. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 33:42 + 5:24
5. Hegnerová Adéla LPM0450 OK Lokomotiva Plzeň 67:36 + 39:18
W20 - CZ
8.47 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 57:44
2. Zrníková Adéla GIG0050 GIGANT Orienteering 61:47 + 4:03
3. Dammfeld Karolina 71P0250 Polski Związek Orientacji Sportowej 76:34 + 18:50
4. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 89:16 + 31:32
Kucharová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín DISK
Nyga Julia 71P0651 Polski Związek Orientacji Sportowej DISK
W21E - CZ
8.47 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brezinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 51:17
2. Králová Vilma TBM9950 KOS TJ Tesla Brno 52:40 + 1:23
3. Paulícková Renata SJI8057 OK Jihlava 52:48 + 1:31
4. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 53:23 + 2:06
5. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 53:48 + 2:31
6. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 54:38 + 3:21
7. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 54:54 + 3:37
8. Stanková Štìpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 56:04 + 4:47
9. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 58:40 + 7:23
10. Kamiñska Anna 71P8350 Polski Związek Orientacji Sportowej 59:37 + 8:20
Mìdílková Iva SPC7160 SPORTICUS team DISK
Ryšavá Vendula ZUP8151 MTBO ČZU Praha DISK
Ouhrabková Radka SPC8152 SPORTICUS team DNS
W21A - CZ
8.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Hana TBM7652 KOS TJ Tesla Brno 54:50
2. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 57:22 + 2:32
3. Parízková Vìrka SMR7151 SNS Smržovka 58:38 + 3:48
4. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB START Blansko 59:12 + 4:22
5. Krivancová Zdenka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 65:44 + 10:54
6. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 77:24 + 22:34
7. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB START Blansko 88:07 + 33:17
8. Hanicáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 93:53 + 39:03
Košíková Jitka VSP7799 USK Praha DNS
Beržinská Soòa SBK8554 KOB START Blansko DNS
W21B - CZ
6.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Parízková Anežka SMR9350 SNS Smržovka 51:00
2. Papugová Katarína VBA9254 ŠK VAZKA Bratislava 64:22 + 13:22
3. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 71:57 + 20:57
4. Vosecká Veronika SPC8853 SPORTICUS team 73:30 + 22:30
5. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 76:43 + 25:43
6. Rùžková Kateøina SBK8550 KOB START Blansko 84:35 + 33:35
Studihradová Barbora EKP9159 VŠTJ Ekonom Praha DNS
W40 - CZ
6.64 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:59
2. Schwabová Katerina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno 45:08 + 4:09
3. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 47:19 + 6:20
4. Králová Dana TBM7650 KOS TJ Tesla Brno 51:17 + 10:18
5. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 51:31 + 10:32
6. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 52:19 + 11:20
7. Klangová Bohumila SBK7676 KOB START Blansko 104:44 + 63:45
W50 - CZ
5.65 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malináková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 36:10
2. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 39:41 + 3:31
3. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 42:15 + 6:05
4. Sladká Zora PBM6059 TJ Spartak 1. Brněnská 85:38 + 49:28
Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. DNS
W60 - CZ
5.65 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Perùtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 51:51
2. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 75:17 + 23:26
3. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 86:13 + 34:22
WM11 - CZ
2.37 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. La Carbonara Matteo TBM0801 KOS TJ Tesla Brno 17:10
2. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 19:00 + 1:50
3. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 20:08 + 2:58
4. Šnupárek Jenda ZUP1000 MTBO ČZU Praha 27:04 + 9:54
5. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:49 + 13:39
6. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 40:53 + 23:43
7. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 95:56 + 78:46
8. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 100:01 + 82:51