Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 10. kolo

Datum:
07.07.2019
Místo konání:
Město Touškov
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Ředitel závodu:
Anděl Robert
Hlavní rozhodčí:
Kamaryt Tomáš
Stavitel tratí:
Hašek Ondřej
M14
12.54 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš GIG0601 GIGANT Orienteering 55:44
2. PISZCZOROWICZ Hugo 680001 068 - TOUTES ORIENTATIONS MEAU 58:10 + 2:26
3. Lusky Gregor 0840008 084 - ESV Dresden 59:14 + 3:30
4. LAURET JOCELIN 410001 041 - AS SAMOIS 61:19 + 5:35
5. LECLERC Nicolas 710003 071 - GREF GRAND EST 62:22 + 6:38
6. Villar-Thiery Aubin 260003 026 - Noyon CO 62:41 + 6:57
7. Bogar Vojtěch BOR0604 OK Jiskra Nový Bor 63:04 + 7:20
8. Budrys Dziugas 760002 076 - Sakas OSK 66:29 + 10:45
9. Hähnel Per 48D0501 OL-Team Wehrsdorf 67:11 + 11:27
10. Folprecht Matyáš TBM0606 KOS TJ Tesla Brno 70:18 + 14:34
11. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 70:51 + 15:07
12. Weber Maxmilian 1000003 100 - NNN 74:51 + 19:07
13. Lucassen Thomas 840001 084 - ESV Dresden 77:20 + 21:36
14. Sinkunas Gvidas 390002 039 - Dainava OK 79:09 + 23:25
15. Toloch Eduard GIG0600 GIGANT Orienteering 79:44 + 24:00
16. Schwab Filip TBM0710 KOS TJ Tesla Brno 83:43 + 27:59
17. Vanka Matouš OKP0701 SK OK 24 Praha 88:43 + 32:59
18. Meier David VLI0606 Slavia Liberec orienteering 97:23 + 41:39
19. Sliuzelis Mykolas 390003 039 - Dainava OK 97:48 + 42:04
20. Maly Rostislav VEY - YETTI Vejprty 111:53 + 56:09
21. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 114:06 + 58:22
22. Martín Antonio 660009 066 - Sherpa Raid Kids 121:20 + 65:36
23. Espigares Eloy 660007 066 - Sherpa Raid Kids 131:00 + 75:16
Štěpánek Jan TBM0607 KOS TJ Tesla Brno DISK
Žák Jakub ABR0606 A-team NOVO Bruntál DISK
M17
14.15 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 Sportcentrum Jičín 60:18
2. Rakovitsa Dmitrii 940001 094 - Moscompass 61:50 + 1:32
3. Hoffmann Noah 370001 037 - Mariagerfjord OK 66:15 + 5:57
4. Zigelejus Vejus 30010 003 - LTU MTBO Team 67:13 + 6:55
5. Blot Timothy 27F0400 L.O. Sanchey 68:28 + 8:10
6. LAUVERGNE Noa 710006 071 - GREF GRAND EST 68:54 + 8:36
7. Hnilica Hannes 25A0400 MTBO Youth Team Austria 70:05 + 9:47
8. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 70:14 + 9:56
9. Wieser Lukas 25A0401 MTBO Youth Team Austria 71:38 + 11:20
10. Lucassen Frank 840002 084 - ESV Dresden 74:27 + 14:09
11. Conway Adam 850001 085 - Guildford Orienteers 74:46 + 14:28
12. Botond Molnár 14H0300 MTBO Hungary 75:10 + 14:52
13. BLARASIN Thomas 380014 038 - FRENCH TEAM 76:04 + 15:46
14. Lukosius Nojus 30009 003 - LTU MTBO Team 76:23 + 16:05
15. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 77:16 + 16:58
16. Svoboda Vojtěch VPM0207 KOS Slavia Plzeň 79:13 + 18:55
17. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 79:41 + 19:23
18. Vayssat Mathieu 240003 024 - Noyon CO 82:31 + 22:13
19. Suchánek Jakub XBM0201 PELLS ABND RACING TEAM 84:03 + 23:45
20. Espigares Noel 660006 066 - Sherpa Raid Kids 85:06 + 24:48
21. Denoual Maxence 240002 024 - Noyon CO 86:57 + 26:39
22. GONCAILLE Léo 240005 024 - Noyon CO 95:40 + 35:22
23. Smolen Karel GIG0300 GIGANT Orienteering 98:32 + 38:14
24. Hansen Patrick Reibert 550002 055 - Allerod OK 100:22 + 40:04
25. Kinde Merse Márk 14H0400 MTBO Hungary 117:25 + 57:07
26. Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň 153:25 + 93:07
27. Pais Mihkel 790003 079 - Metsaratturid MTBO 156:12 + 95:54
Wieser Niklas 210002 021 - HSV PINKAFELD 68:31 + 8:13
M20
19.01 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanka Richard SLA0100 SKOB Slaný 71:51
2. Hašek Jan VPM0001 KOS Slavia Plzeň 71:53 + 0:02
3. DEMARET JOLY Albin 380005 038 - FRENCH TEAM 74:32 + 2:41
4. Hasman Ondřej VPM0002 KOS Slavia Plzeň 74:38 + 2:47
5. Steinthal Thomas 110001 011 - FIF Hillerod Orientering 75:21 + 3:30
6. Rieder Noah 140005 014 - Swiss Team 76:41 + 4:50
7. DELAIRE Nicolas 380003 038 - FRENCH TEAM 77:21 + 5:30
8. Norgaard Mikkel 650004 065 - OK OST Birkerod 77:26 + 5:35
9. schortanner clement 310001 031 - RAMBO 81:12 + 9:21
10. WYMER Kylian 700002 070 - BALISE 25 82:29 + 10:38
11. DERIAZ Roméo 380004 038 - FRENCH TEAM 82:43 + 10:52
12. Jurgaitis Martynas 30007 003 - LTU MTBO Team 87:39 + 15:48
13. Hruška Tomáš ABR0001 A-team NOVO Bruntál 90:28 + 18:37
14. Macijauskas Azuolas 30008 003 - LTU MTBO Team 92:40 + 20:49
15. Břeň Daniel SKL0100 SMS Team Kladno 95:17 + 23:26
BEDRY Jason 380006 038 - FRENCH TEAM DISK
Koffler Georg 25A0101 MTBO Youth Team Austria DISK
PISZCZOROWICZ Théo 380007 038 - FRENCH TEAM DISK
Kroc Kryštof GIG0100 GIGANT Orienteering DISK
M21E
23.64 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bogar Kryštof BOR9402 OK Jiskra Nový Bor 83:34
2. Stránský Vojtěch SJC9000 Sportcentrum Jičín 86:28 + 2:54
3. Ševčík Martin TBM7632 KOS TJ Tesla Brno 87:34 + 4:00
4. Dallavalle Luca 520001 052 - Italian MTBO National Te 87:39 + 4:05
5. Hradil Jiří TZL8604 SKOB Zlín 87:53 + 4:19
6. Pinsard Florian 290003 029 - AS SAMOIS 87:54 + 4:20
7. Tomaszewski Eduard 910001 091 - west mtbo team 89:35 + 6:01
8. Svoboda Honza SMR7901 SNS Smržovka 89:45 + 6:11
9. FUCHS Baptiste 320001 032 - COCS 73 90:18 + 6:44
10. Waldmann Andreas 39A9400 Austria MTBO Team 90:19 + 6:45
11. Kanta Martin XPU9705 PARDUBICE BIKERS 90:41 + 7:07
12. Ludvík Vojtěch STB9301 TJ Stadion Nový Bor 90:48 + 7:14
13. Chmelař Lukáš XHK9100 MTBO Racing team Hradec Králové 90:50 + 7:16
14. Schaffner Beat 140002 014 - Swiss Team 91:15 + 7:41
15. Laciga Radek VSP8200 USK Praha 91:50 + 8:16
16. Deriaz Samson 200001 020 - ADOC 91:57 + 8:23
17. Stryzhak Artem 40001 004 - UKR mtb-o team 92:15 + 8:41
18. Kavaliauskas Regimantas 30002 003 - LTU MTBO Team 93:00 + 9:26
19. POURRE Jérémi 670001 067 - BALISE 25 93:27 + 9:53
20. Friis Oliver 20002 002 - Horsens OK 94:00 + 10:26
21. Bogar František BOR8904 OK Jiskra Nový Bor 94:30 + 10:56
22. Marques Daniel 10001 001 - COC 94:43 + 11:09
23. SCHMIDT-MORGENROTH Jacques 250001 025 - COCOLMAR 95:11 + 11:37
24. Rygl Miroslav TBM7205 KOS TJ Tesla Brno 95:24 + 11:50
25. Ludvík Matyáš STB9801 TJ Stadion Nový Bor 95:42 + 12:08
26. Štěňha Martin SPC7608 SPORTICUS team 97:24 + 13:50
27. Garde Yoann 800002 080 - Orient Express 42 97:47 + 14:13
28. Štěpánek Martin TBM7327 KOS TJ Tesla Brno 98:09 + 14:35
29. Bettega Fabiano 520005 052 - Italian MTBO National Te 98:29 + 14:55
30. Rygl Jaroslav TBM7044 KOS TJ Tesla Brno 99:17 + 15:43
31. Tišnovský Martin TBM9120 KOS TJ Tesla Brno 99:36 + 16:02
32. Stránský Jiří STB8100 TJ Stadion Nový Bor 99:51 + 16:17
33. Kalvaitis Nojus 490003 049 - IOSK BUDAKALNIS 99:55 + 16:21
34. Courtois Yoann 27F9400 L.O. Sanchey 100:12 + 16:38
35. Guelennoc Thibaud 290001 029 - AS SAMOIS 100:36 + 17:02
36. Pospíšek Marek TBM8907 KOS TJ Tesla Brno 100:47 + 17:13
37. Huster Mark 54D7700 SV Sachsen 90 Werdau 102:32 + 18:58
38. Chousa Esteban Enrique STB9802 TJ Stadion Nový Bor 103:42 + 20:08
39. Heß Hendrik 1090001 109 - USV TU Dresden 103:51 + 20:17
40. Lauerman Jan SJI7419 OK Jihlava 104:10 + 20:36
41. Turra Piero 520002 052 - Italian MTBO National Te 104:45 + 21:11
42. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 104:56 + 21:22
43. Muller Matej VBA9601 ŠK VAZKA Bratislava 105:15 + 21:41
44. Albert Denny 54D8500 SV Sachsen 90 Werdau 105:56 + 22:22
45. Khasanshyn Renat 60001 006 - Myxomor 106:06 + 22:32
46. Jalový Milan RBK8347 SK Radioklub Blansko 106:19 + 22:45
47. Sedláček Petr TSU8109 LKT 80 Šumperk 106:47 + 23:13
48. Marin Juanfra 660001 066 - Sherpa Raid Kids 107:34 + 24:00
49. Roose Riivo 300001 030 - Estonia 107:35 + 24:01
50. Marot Blaž 45S9500 OK Slovenj Gradec 108:24 + 24:50
51. Souvray Clément 200002 020 - ADOC 108:44 + 25:10
52. Graubner Jan TZL8236 SKOB Zlín 108:48 + 25:14
53. Gerasko Timofei 1050001 105 - orient.nsk.ru 109:13 + 25:39
54. Sajal Martin SPC7803 SPORTICUS team 110:16 + 26:42
55. Exler Florian 39A9201 Austria MTBO Team 111:35 + 28:01
56. Jirka Michal SBK8403 KOB START Blansko 113:48 + 30:14
57. Domín Nikolas EKP8806 VŠTJ Ekonom Praha 114:56 + 31:22
58. Smrt Martin EKP8431 VŠTJ Ekonom Praha 115:17 + 31:43
59. ZOLTAN TOTH 920001 092 - Hungary MTBO 115:26 + 31:52
60. Anders Sebastian 67D8400 ESV Lok Bitterfeld 116:51 + 33:17
61. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 117:20 + 33:46
62. Štáfek Pavel SKL7401 SMS Team Kladno 120:54 + 37:20
63. Štochel Miroslav MFP9300 Matfyz Praha 122:10 + 38:36
64. Becherer Robert 67D8900 ESV Lok Bitterfeld 122:44 + 39:10
65. Young Joel 270001 027 - Multi-Terrain Bike Orien 124:54 + 41:20
66. Hegner Lukáš LPM8104 OK Lokomotiva Plzeň 128:47 + 45:13
67. Debray Paul 500001 050 - BALISE 25 236:40 + 153:06
Rossetto Riccardo 520006 052 - Italian MTBO National Te DISK
Boček Milan TBM9228 KOS TJ Tesla Brno DISK
TRUFFIER Thomas 330002 033 - BOL D AIR DISK
Pinsard Nicolas 620001 062 - BOL D AIR DISK
Brändli Simon 140004 014 - Swiss Team DISK
Uhmann Petr TBM8307 KOS TJ Tesla Brno DISK
M21A
19.01 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vala Radek ABR8401 A-team NOVO Bruntál 80:01
2. Rózsa László 14H8300 MTBO Hungary 82:16 + 2:15
3. MacLassen Johan 280001 028 - Rold Skov OK 83:30 + 3:29
4. Pucherna Jan TAP7701 KOB Tretra Praha 83:39 + 3:38
5. Buriánek Vojta SMR7801 SNS Smržovka 84:13 + 4:12
6. Jiran Jan XHK7701 MTBO Racing team Hradec Králové 84:32 + 4:31
7. Hora Vojtěch VSP8301 USK Praha 85:53 + 5:52
8. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 86:02 + 6:01
9. Kazda Jiří SJC8006 Sportcentrum Jičín 86:53 + 6:52
10. LONCHAMPT LOIC 100001 010 - BALISE 25 87:01 + 7:00
11. Pruner Petr SPC8207 SPORTICUS team 87:37 + 7:36
12. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 89:22 + 9:21
13. Jedlička Michal XHK7309 MTBO Racing team Hradec Králové 89:25 + 9:24
14. Husák Václav XHK7702 MTBO Racing team Hradec Králové 89:42 + 9:41
15. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 93:15 + 13:14
16. Jedlička Marek XHK7502 MTBO Racing team Hradec Králové 94:43 + 14:42
17. Müller Pavel JEP7900 Jehlanka Team 95:54 + 15:53
18. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 96:24 + 16:23
19. Bergl Tomáš ZUP7800 MTBO ČZU Praha 99:20 + 19:19
20. Bitter Aleš KNC8803 Sokol Kostelec n. Č. l. 99:40 + 19:39
21. Tomeček Karel TSU8300 LKT 80 Šumperk 100:23 + 20:22
22. Vaněček Jan ZUP8003 MTBO ČZU Praha 101:01 + 21:00
23. Havlíček Tomáš KNC8700 Sokol Kostelec n. Č. l. 101:48 + 21:47
24. Vedral Martin SPC8306 SPORTICUS team 101:52 + 21:51
25. Buchtík Ondřej VLI8101 Slavia Liberec orienteering 104:32 + 24:31
26. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 104:56 + 24:55
27. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 105:35 + 25:34
28. Švarcbach Michal KNC7001 Sokol Kostelec n. Č. l. 106:13 + 26:12
29. Šimon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 106:24 + 26:23
30. Urban Jan SBK7537 KOB START Blansko 106:39 + 26:38
31. Pucherna Petr ZUP8002 MTBO ČZU Praha 109:24 + 29:23
32. Levin Olexandr 60004 006 - Myxomor 109:32 + 29:31
33. Popule Tomáš LPM8803 OK Lokomotiva Plzeň 110:16 + 30:15
34. Drobnik Lukas SJC8500 Sportcentrum Jičín 111:01 + 31:00
35. Bartoš Marián VSP8201 USK Praha 113:49 + 33:48
36. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 117:14 + 37:13
37. Bazhanski Vitaly 730001 073 - Kamvol Minsk 119:03 + 39:02
38. Jiráček Josef SBK8501 KOB START Blansko 139:15 + 59:14
39. Pogorelčnik Primož 45S8000 OK Slovenj Gradec 145:09 + 65:08
40. Pucher Filip ZUP7404 MTBO ČZU Praha 148:28 + 68:27
Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín DISK
Šebesta Petr TAP7604 KOB Tretra Praha DISK
M21B
14.15 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skoupý Jan GIG7001 GIGANT Orienteering 71:51
2. Jedlička Lukáš XHK8100 MTBO Racing team Hradec Králové 72:15 + 0:24
3. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 72:25 + 0:34
4. Urválek Jan TCB8101 SK Technik České Budějovice 74:41 + 2:50
5. David Josef DMS8101 Dynamo Malá Skála 74:50 + 2:59
6. Tomeš Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 75:01 + 3:10
7. Horák Pavel VSP7200 USK Praha 75:19 + 3:28
8. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 75:28 + 3:37
9. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 75:30 + 3:39
10. Gebas Miroslav XBM8102 PELLS ABND RACING TEAM 77:44 + 5:53
11. Linhart Tomáš TSU8540 LKT 80 Šumperk 79:26 + 7:35
12. Hodoň Miroslav GIG8100 GIGANT Orienteering 80:24 + 8:33
13. Leštínský Tomáš VRL7801 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:30 + 8:39
14. Vozka Radim BLI7402 MTBO Bludný kořen 82:04 + 10:13
15. Zavrtálek Petr SMR8401 SNS Smržovka 82:52 + 11:01
16. Otoupalík Jan TBM7123 KOS TJ Tesla Brno 83:59 + 12:08
17. Ohera Karel BLI7803 MTBO Bludný kořen 84:21 + 12:30
18. Reif Jan TSU8604 LKT 80 Šumperk 86:50 + 14:59
19. Ištok Martin BLI8001 MTBO Bludný kořen 87:13 + 15:22
20. Sochor Jan SBK6922 KOB START Blansko 87:43 + 15:52
21. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 88:00 + 16:09
22. Patka Miroslav BOR7715 OK Jiskra Nový Bor 89:34 + 17:43
23. Zdanavicius Tomas 70001 007 - Dainava OK 90:28 + 18:37
24. Jüling Krisztián 14H7400 MTBO Hungary 93:49 + 21:58
25. Vajda Peter 14H8000 MTBO Hungary 94:18 + 22:27
26. Meier Milan VLI7301 Slavia Liberec orienteering 94:39 + 22:48
27. Bláha Adam SPC9212 SPORTICUS team 96:11 + 24:20
28. Šafek Jiří SBK7621 KOB START Blansko 98:28 + 26:37
29. Leitner Matej 84S9100 Akademik TU Košice 99:30 + 27:39
30. Szabo Gabor 900001 090 - - 111:17 + 39:26
31. Šafář Jan XHK7700 MTBO Racing team Hradec Králové 120:51 + 49:00
32. Kindermann Mike 48D7202 OL-Team Wehrsdorf 127:05 + 55:14
Horák Jan LDC9800 KOB Děčín DISK
Kurka Vojtěch SMR8400 SNS Smržovka DISK
M40A
19.45 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thackray Ricky 80001 008 - Bibbulmun Orienteers 87:06
2. Hansen Peter Reibert 550001 055 - Allerod OK 87:27 + 0:21
3. Thiery Sébastien 260001 026 - Noyon CO 88:11 + 1:05
4. Jašek Petr ABR7601 A-team NOVO Bruntál 88:14 + 1:08
5. Schwab David TBM7401 KOS TJ Tesla Brno 89:50 + 2:44
6. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 90:18 + 3:12
7. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 90:22 + 3:16
8. Jurgaitis Vaidas 760001 076 - Sakas OSK 91:22 + 4:16
9. Hons Miši SMR7700 SNS Smržovka 91:58 + 4:52
10. Folprecht Eduard ZUP7300 MTBO ČZU Praha 92:06 + 5:00
11. Toloch Alexandr GIG7000 GIGANT Orienteering 92:55 + 5:49
12. Lasmanis Martins 470001 047 - Auseklis IK 93:20 + 6:14
13. Dudić Marko 45S7100 OK Slovenj Gradec 96:07 + 9:01
14. Vraný Jiří VLI7504 Slavia Liberec orienteering 96:33 + 9:27
15. Kroc Dalibor GIG7400 GIGANT Orienteering 97:41 + 10:35
16. Horák Martin LDC7100 KOB Děčín 97:58 + 10:52
17. Pilz Mark 54D7600 SV Sachsen 90 Werdau 99:07 + 12:01
18. Andrejc Gregor 45S7000 OK Slovenj Gradec 99:23 + 12:17
19. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 99:34 + 12:28
20. Putík Jiří VLI7505 Slavia Liberec orienteering 100:58 + 13:52
21. Šňupárek Martin XBM7107 PELLS ABND RACING TEAM 102:17 + 15:11
22. Linhart Aleš GIG7200 GIGANT Orienteering 102:20 + 15:14
23. Simmonds Peter 11G0000 GB MTBO squad 102:40 + 15:34
24. Zrník Tomáš GIG7118 GIGANT Orienteering 103:09 + 16:03
25. Marosffy Dániel 640001 064 - Acres Wild 105:24 + 18:18
26. Nedopílek David ABR7602 A-team NOVO Bruntál 105:27 + 18:21
27. Naryshkin Mihail 720001 072 - Kamvol Minsk 106:05 + 18:59
28. Minchukov Alexander 730002 073 - Kamvol Minsk 106:20 + 19:14
29. Norgaard Morten 650003 065 - OK OST Birkerod 107:22 + 20:16
30. Rubaževičius Jurgis 190001 019 - OK Fortuna 107:36 + 20:30
31. Ambrož Pavel TBM7339 KOS TJ Tesla Brno 108:11 + 21:05
32. Žák Pavel ABR7600 A-team NOVO Bruntál 108:44 + 21:38
33. Zilinskas Tautvydas 490001 049 - IOSK BUDAKALNIS 109:21 + 22:15
34. Wenzel Falk 1080001 108 - USV TU Dresden 111:35 + 24:29
35. Raj Gregor 45S7400 OK Slovenj Gradec 112:52 + 25:46
36. Kunz Martin GIG7100 GIGANT Orienteering 113:27 + 26:21
37. Ranonis Gediminas 150002 015 - OK Fortuna 116:35 + 29:29
38. Klučár Daniel RCP7141 RC&P TEAM Bratislava 117:53 + 30:47
39. Brinch Preben 570001 057 - FIF Hillerod Orientering 120:05 + 32:59
40. Uwe Röhner 1QD7200 SV IHW Alex 78 Berlin 123:08 + 36:02
41. Blot Johan 27F7900 L.O. Sanchey 126:43 + 39:37
42. Leclerc Laurent 27F7901 L.O. Sanchey 136:42 + 49:36
43. Sedashov Stanislav 180001 018 - MTBO Odessa 152:53 + 65:47
44. Gladkovskyi Oleg 60003 006 - Myxomor 159:55 + 72:49
45. Hartung Thomas 54D7200 SV Sachsen 90 Werdau 175:37 + 88:31
Pucherna Eduard SJC7400 Sportcentrum Jičín DISK
Rovensky Milan TBM7711 KOS TJ Tesla Brno DISK
Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha DISK
PEREZ JARAMILLO DAVID 990001 099 - Los Angeles DISK
Žvirblis Arvydas 90001 009 - OK Fortuna DISK
Uhlemann Ulf 74D7901 ESV Dresden MTBO DISK
Cuny Thibaut 27F7902 L.O. Sanchey DISK
Hauschild Steffen 0840007 084 - ESV Dresden DISK
Hruška Miloš ABR7501 A-team NOVO Bruntál DISK
M40B
14.15 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Luděk GIG7101 GIGANT Orienteering 75:22
2. Wieser Thomas 210001 021 - HSV PINKAFELD 76:19 + 0:57
3. Fejk Zbyněk 560001 056 - Rotující Kedluben 77:46 + 2:24
4. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 78:30 + 3:08
5. Vít Daniel BSO7300 KOB Baník Sokolov 78:32 + 3:10
6. Malý Martin TBM7610 KOS TJ Tesla Brno 81:48 + 6:26
7. Kašpar Jaroslav TSU7000 LKT 80 Šumperk 82:12 + 6:50
8. Suchánek Ladislav XBM7008 PELLS ABND RACING TEAM 82:50 + 7:28
9. Folprecht Jaroslav TBM7305 KOS TJ Tesla Brno 84:48 + 9:26
10. Smaržík Jan LPM6910 OK Lokomotiva Plzeň 85:38 + 10:16
11. Chamraďa Dušan GIG7601 GIGANT Orienteering 86:32 + 11:10
12. Pročke Michal 820001 082 - KMG Uhříněves 86:39 + 11:17
13. Pais Mart 790001 079 - Metsaratturid MTBO 87:18 + 11:56
14. Horký Milan 1020001 102 - VIP 87:21 + 11:59
15. Lisý Ondřej VLI7100 Slavia Liberec orienteering 92:03 + 16:41
16. Csordás Kornél 14H7700 MTBO Hungary 95:20 + 19:58
17. Provazník Dušan TBM7301 KOS TJ Tesla Brno 96:29 + 21:07
18. Molnár Attila 12H7001 Tipo Orienteering Club 116:59 + 41:37
M50
14.77 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hoffmann Bjarne 370002 037 - Mariagerfjord OK 62:49
2. LALEVEE Jean-Charles 710001 071 - GREF GRAND EST 65:58 + 3:09
3. Pinsard Fréderic 290002 029 - AS SAMOIS 69:02 + 6:13
4. Conn Andy 11G6600 GB MTBO squad 70:32 + 7:43
5. DENAIX Michel 380002 038 - FRENCH TEAM 71:42 + 8:53
6. Svoboda Petr SLA6803 SKOB Slaný 73:14 + 10:25
7. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 74:17 + 11:28
8. Novotný Petr TZL6601 SKOB Zlín 77:01 + 14:12
9. Mach Radovan OKP6605 SK OK 24 Praha 77:10 + 14:21
10. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 77:27 + 14:38
11. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 77:37 + 14:48
12. Král Jiří TSU5941 LKT 80 Šumperk 78:26 + 15:37
13. Hnilica Thomas 27A6800 Wiener Schulcup WSC 79:30 + 16:41
14. Mahler Georges 230001 023 - SCAPA Nancy 79:49 + 17:00
14. Pistora Nils 50001 005 - Lunds OK 79:49 + 17:00
16. Denoual Jean-Luc 240001 024 - Noyon CO 80:05 + 17:16
17. Veselý Jan ZUP6500 MTBO ČZU Praha 80:07 + 17:18
18. Kolář Rudolf ABR6301 A-team NOVO Bruntál 80:11 + 17:22
19. Pavlík Radek ABR6849 A-team NOVO Bruntál 80:14 + 17:25
20. Král Jan TBM6901 KOS TJ Tesla Brno 80:26 + 17:37
21. Hejna Jiří SPC6201 SPORTICUS team 80:56 + 18:07
22. Kramer Klaus 830001 083 - GO Harzberg / Bad Voesla 81:01 + 18:12
23. Vanka Petr OKP6801 SK OK 24 Praha 81:57 + 19:08
24. Vogel Swen 54D6200 SV Sachsen 90 Werdau 82:04 + 19:15
25. Argaláš Jaroslav TBM6213 KOS TJ Tesla Brno 82:39 + 19:50
26. Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 82:59 + 20:10
27. POURRE Alain 670002 067 - BALISE 25 83:22 + 20:33
28. Holinka Martin ZPV6712 KOB ZPV Prostějov 84:42 + 21:53
29. Mlynárik Peter VBA6501 ŠK VAZKA Bratislava 85:00 + 22:11
30. Porstmann Roberto 74D6101 ESV Dresden MTBO 86:36 + 23:47
31. Bogar Leoš BOR6603 OK Jiskra Nový Bor 86:41 + 23:52
32. Antoš Svatopluk SJC6602 Sportcentrum Jičín 88:36 + 25:47
33. Pospíšek Zbyněk TBM6007 KOS TJ Tesla Brno 88:53 + 26:04
34. Pažický Ľudovít RCP6941 RC&P TEAM Bratislava 89:15 + 26:26
35. Sturm Michael 67D6800 ESV Lok Bitterfeld 89:22 + 26:33
36. Řeháček Petr ABR6302 A-team NOVO Bruntál 93:30 + 30:41
37. Dolezal Josef VAM6101 OB Vamberk 93:42 + 30:53
38. Molnár Tibor 14H6300 MTBO Hungary 94:24 + 31:35
39. LORANG François 710007 071 - GREF GRAND EST 96:32 + 33:43
40. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 97:02 + 34:13
41. Autrata Vlastimil RCP6041 RC&P TEAM Bratislava 99:31 + 36:42
42. Inácio Serralheiro 001 - COC 99:50 + 37:01
43. guillot bruno 450001 045 - VHSO 101:04 + 38:15
44. Mets Miklós 14H6100 MTBO Hungary 101:09 + 38:20
45. Dankó István 12H6900 Tipo Orienteering Club 101:42 + 38:53
46. Pšenička Jiří TCB6301 SK Technik České Budějovice 102:26 + 39:37
47. Vayssat Gilles 240004 024 - Noyon CO 104:02 + 41:13
48. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 106:21 + 43:32
49. Melcher Michael 25A6200 MTBO Youth Team Austria 106:23 + 43:34
50. Vaupel Andreas 690001 069 - Eisleber RC 106:48 + 43:59
51. Vrábel Jaromír ABR6102 A-team NOVO Bruntál 107:12 + 44:23
52. Němec Lubomír ABR6201 A-team NOVO Bruntál 113:05 + 50:16
53. José Silva 10003 001 - COC 115:07 + 52:18
54. Moriana Lucas 930001 093 - Veleta 120:56 + 58:07
55. Kuchař Pavel SJC6000 Sportcentrum Jičín 121:48 + 58:59
56. Stoeckel Arnd 97D6201 USV Jena 134:38 + 71:49
57. Espigares Manuel 660008 066 - Sherpa Raid Kids 135:38 + 72:49
Evans Timothy 11G6300 GB MTBO squad DISK
M60
12.26 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cherry Bob 11G5701 GB MTBO squad 62:51
2. Laciga Zdeněk VSP5200 USK Praha 63:30 + 0:39
3. Mueller Peter 1030001 103 - Peter Müller Sport 64:01 + 1:10
4. Jankó Tamás 22H5800 Hegyisport Szentendre Egy. 64:02 + 1:11
5. Garden Rob 14N4900 North West Orienteering Club 66:56 + 4:05
6. Dravetz Walter TZL5418 SKOB Zlín 70:09 + 7:18
7. Sonnenberg Sergej 1ZD0000 Osnabrücker TB 70:27 + 7:36
8. Döhler Bernd 600001 060 - TUS Karlsruhe-Rueppurr 71:26 + 8:35
9. Nielsen Jorgen 340006 034 - OK OST Birkerod 73:30 + 10:39
10. Dawson Keith 11G5800 GB MTBO squad 74:05 + 11:14
11. GARCIN Franck 330004 033 - BOL D AIR 75:09 + 12:18
12. Rawden John 11G5700 GB MTBO squad 75:18 + 12:27
13. Norman Stuart 740001 074 - BAOC 75:43 + 12:52
14. Nejedlý Petr TZL5101 SKOB Zlín 76:26 + 13:35
15. Fremder Dietmar 48D5600 OL-Team Wehrsdorf 76:28 + 13:37
16. Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov 78:14 + 15:23
17. Jánoška Jozef RBA5902 TJ Rapid Bratislava 79:13 + 16:22
18. HERMET Andre 380001 038 - FRENCH TEAM 82:12 + 19:21
19. Sutherland Jim 480001 048 - Orienteering Hutt Valley 82:13 + 19:22
20. Legrand Bruno 750001 075 - Echo73 France 82:39 + 19:48
21. pickering kevin 170001 017 - Wimborne orienteering cl 83:19 + 20:28
22. Havlíček Ivo KNC5800 Sokol Kostelec n. Č. l. 83:39 + 20:48
23. Robinson Richard 430001 043 - Sunshine Orienteers 84:14 + 21:23
24. BREITWIESER STEFFEN 95D5900 SV Wissenschaft Quedlinburg 87:18 + 24:27
25. Briconoks Paulis 1060001 106 - Kapa 90:20 + 27:29
26. Kuchař Vladimír BOR4902 OK Jiskra Nový Bor 98:48 + 35:57
27. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 99:21 + 36:30
28. Wollgarten Hermann 24A5000 Bayside Kangaroos 102:50 + 39:59
29. Kiss Zoltán 14H6500 MTBO Hungary 109:55 + 47:04
30. Sannikau Siarhei 860001 086 - BSPU, Minsk 110:03 + 47:12
31. Vodovnik Mirko 45S5600 OK Slovenj Gradec 114:47 + 51:56
32. Novák Miroslav SBK5400 KOB START Blansko 123:30 + 60:39
33. Šťastný Pavel 107002 107 - Neregistrovaní 125:30 + 62:39
Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty DISK
M70
12.54 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Duedahl Niels 340005 034 - OK OST Birkerod 60:31
2. Karl Fink 22A4900 OLC Graz 75:08 + 14:37
3. Eberle Wolf 350001 035 - HSV Aigen, Austria 82:10 + 21:39
4. Kviecinskas Kestutis 390001 039 - Dainava OK 90:30 + 29:59
5. Lukavec Míla SMR4900 SNS Smržovka 93:41 + 33:10
6. Hausner Jan 340004 034 - OK OST Birkerod 94:37 + 34:06
7. Bjornoen Soren 340002 034 - OK OST Birkerod 201:39 + 141:08
MW11
4.76 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 26:00
2. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 26:06 + 0:06
3. Anděl Robin VPM0901 KOS Slavia Plzeň 26:54 + 0:54
4. Štěpánek Ondřej TBM0809 KOS TJ Tesla Brno 26:58 + 0:58
5. Ryglová Adéla TBM0857 KOS TJ Tesla Brno 27:23 + 1:23
6. Toloch Otakar GIG0900 GIGANT Orienteering 29:32 + 3:32
7. Raj Ema Pika 45S0850 OK Slovenj Gradec 36:17 + 10:17
8. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 36:32 + 10:32
9. Folprecht Mia TBM0858 KOS TJ Tesla Brno 38:23 + 12:23
10. Anders Charlotte 67D0950 ESV Lok Bitterfeld 42:03 + 16:03
11. Votýpka Štěpán BOR0900 OK Jiskra Nový Bor 42:53 + 16:53
12. Malý Matyáš TBM0910 KOS TJ Tesla Brno 45:33 + 19:33
13. Honsová Andrea SMR0850 SNS Smržovka 51:04 + 25:04
14. Weber Sebastian 1000004 100 - NNN 51:11 + 25:11
15. Šimková Anežka LME0950 SK Los Mělník 51:25 + 25:25
16. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:16 + 36:16
17. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 66:30 + 40:30
18. Raj Lili Ivana 45S1050 OK Slovenj Gradec 67:44 + 41:44
19. Andrejc Miša 45S1051 OK Slovenj Gradec 73:35 + 47:35
20. Kalinová Lisa SPC1158 SPORTICUS team 82:01 + 56:01
21. Marques David 10005 001 - COC 180:06 + 154:06
Reichel Marcus 840006 084 - ESV Dresden DISK
MW10
4.00 km, 3 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Max SMR1102 SNS Smržovka 1:24
2. Jedlička Tomáš XHK1001 MTBO Racing team Hradec Králové 1:40 + 0:16
3. Cuny Antoine 27F1000 L.O. Sanchey 1:52 + 0:28
4. Gladkovskyi Mykola 60005 006 - Myxomor 1:53 + 0:29
5. Jedličková Lucie XHK1050 MTBO Racing team Hradec Králové 1:54 + 0:30
5. Jašek Vít ABR1111 A-team NOVO Bruntál 1:54 + 0:30
7. Andrejc Aljoša 45S1100 OK Slovenj Gradec 1:55 + 0:31
8. Jedličková Veronika XHK0850 MTBO Racing team Hradec Králové 2:00 + 0:36
9. Khasanshyn Ruslan 60006 006 - Myxomor 2:01 + 0:37
10. Chamraďa Elvira GIG1050 GIGANT Orienteering 2:05 + 0:41
10. Garde Alena 800003 080 - Orient Express 42 2:05 + 0:41
12. Ryglová Beáta TBM1158 KOS TJ Tesla Brno 2:06 + 0:42
13. Müllerová Karla VSP1351 USK Praha 2:17 + 0:53
14. Honsová Magda SMR1150 SNS Smržovka 2:22 + 0:58
15. Andělová Viktorie VPM1155 KOS Slavia Plzeň 2:26 + 1:02
16. Jašková Adriana ABR0950 A-team NOVO Bruntál 2:28 + 1:04
17. Horák Kryštof VSP1400 USK Praha 2:38 + 1:14
18. Lacigová Antonie SZP1150 TJ Slovan Praha Zdravotník 2:39 + 1:15
19. Hrušková Tereza ABR A-team NOVO Bruntál 2:52 + 1:28
20. Tomešová Evelína SJC1150 Sportcentrum Jičín 2:57 + 1:33
20. Pais Marta 790004 079 - Metsaratturid MTBO 2:57 + 1:33
22. Pais Martina 790005 079 - Metsaratturid MTBO 3:00 + 1:36
23. Schwabová Barbora TBM1188 KOS TJ Tesla Brno 3:08 + 1:44
24. Mullerová Lída VSP - USK Praha 4:18 + 2:54
Open
13.34 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matejka Tomas 078 - - 65:44
2. Bílek Ondrej 107 - Neregistrovaní 69:00 + 3:16
3. Bartovsky Pavel VPM6101 KOS Slavia Plzeň 73:26 + 7:42
4. Svízela Vojtěch LCE9101 OOB TJ Slovan Luhačovice 81:31 + 15:47
5. Weber Roman 1000001 100 - NNN 84:20 + 18:36
6. Vecerová Marcela ABR8801 A-team NOVO Bruntál 99:11 + 33:27
7. Weberová Ivana 1000002 100 - NNN 100:54 + 35:10
8. Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 109:28 + 43:44
9. Brátová Lucie 078 - - 121:28 + 55:44
10. Kiss Gabor 107 - Neregistrovaní 122:10 + 56:26
11. Szlávy Anna 107 - Neregistrovaní 198:21 + 132:37
12. Puncocharova Simona 078 - - 248:47 + 183:03
Pospíšková Magdalena TBM - KOS TJ Tesla Brno DISK
Hrubá Veronika 107001 107 - Neregistrovaní DISK
Martín Manuel 660004 066 - Sherpa Raid Kids DISK
W14
10.73 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. WYMER Alyssia 700001 070 - BALISE 25 56:25
2. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 61:09 + 4:44
3. Králová Denisa TBM0559 KOS TJ Tesla Brno 70:19 + 13:54
4. Norgaard Miri 650002 065 - OK OST Birkerod 73:24 + 16:59
5. LAUVERGNE Gaia 710005 071 - GREF GRAND EST 73:25 + 17:00
6. Stránská Sofie STB0851 TJ Stadion Nový Bor 76:45 + 20:20
7. Vanková Anna OKP0550 SK OK 24 Praha 77:08 + 20:43
8. Blot Mathilde 27F0750 L.O. Sanchey 80:06 + 23:41
9. Cuny Marie-Emilie 27F0751 L.O. Sanchey 85:29 + 29:04
10. Villar-Thiery Faustine 260004 026 - Noyon CO 91:08 + 34:43
11. Sedashova Sofiia 180002 018 - MTBO Odessa 111:27 + 55:02
12. Cuny Chloé 27F0550 L.O. Sanchey 113:44 + 57:19
Zemková Pavlína SLA0551 SKOB Slaný DISK
Walther Amelie 610003 061 - OLT Transdanubien DISK
W17
12.58 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schnetz Lena 25A0350 MTBO Youth Team Austria 63:37
2. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:23 + 3:46
3. LECLERC Margaux 710002 071 - GREF GRAND EST 73:25 + 9:48
4. Pecorari Iris 590002 059 - SEMIPERDO ORIENTEERING M 74:08 + 10:31
5. DESBORDES Manon 710004 071 - GREF GRAND EST 74:10 + 10:33
6. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:39 + 13:02
7. Zvirblyte Ausrine 30004 003 - LTU MTBO Team 79:05 + 15:28
8. Horáková Kateřina LDC0351 KOB Děčín 79:55 + 16:18
9. Králová Jolana TBM0360 KOS TJ Tesla Brno 82:27 + 18:50
10. Kovářová Lucie VPM0350 KOS Slavia Plzeň 82:51 + 19:14
11. Chamraďa Natali GIG0450 GIGANT Orienteering 83:18 + 19:41
12. Martín Paula 660003 066 - Sherpa Raid Kids 92:53 + 29:16
13. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 98:57 + 35:20
14. Klechová Karolína VRB0499 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 161:24 + 97:47
W20
14.29 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Austeja Kalvaityte 30005 003 - LTU MTBO Team 71:01
2. Splittorff Nikoline 1010001 101 - FIF Hillerod Orientering 72:40 + 1:39
3. PAULY Lilou 380011 038 - FRENCH TEAM 72:42 + 1:41
4. RUDKIEWICZ Lucie 380010 038 - FRENCH TEAM 75:53 + 4:52
5. Kuchařová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 76:02 + 5:01
6. DENOUAL Marine 380009 038 - FRENCH TEAM 77:38 + 6:37
7. Zrníková Adéla GIG0050 GIGANT Orienteering 77:55 + 6:54
8. Svobodová Alexandra VPM0051 KOS Slavia Plzeň 79:13 + 8:12
9. Ohlenschlager Birka 970001 097 - Silkeborg Orienteringskl 80:43 + 9:42
10. ROLLER Camille 380012 038 - FRENCH TEAM 80:57 + 9:56
11. Henriksen Annika 360001 036 - Svendborg Orienteringskl 82:09 + 11:08
12. Rubazeviciute Egle 30006 003 - LTU MTBO Team 82:54 + 11:53
13. Hnilica Jana 25A0250 MTBO Youth Team Austria 86:02 + 15:01
14. Tamás Bianka 14H9900 MTBO Hungary 87:36 + 16:35
15. Hnilica Lea 25A0050 MTBO Youth Team Austria 88:13 + 17:12
16. SIPOS Alexandrine 380013 038 - FRENCH TEAM 88:57 + 17:56
17. Grosjean Capucine 580001 058 - BALISE 25 104:35 + 33:34
18. Skoupá Vendula GIG0151 GIGANT Orienteering 107:02 + 36:01
19. Brinch Sara 570002 057 - FIF Hillerod Orientering 109:05 + 38:04
20. Lacigová Marie VSP0050 USK Praha 112:57 + 41:56
21. Barnetová Veronika XPU9952 PARDUBICE BIKERS 121:42 + 50:41
Hansen Christine Reiber 550003 055 - Allerod OK 80:27 + 9:26
W21E
16.04 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Veronika SKV9752 TJ Slovan Karlovy Vary 77:18
2. Sogaard Camilla 20001 002 - Horsens OK 77:28 + 0:10
3. Březinová Marie TSU9191 LKT 80 Šumperk 80:05 + 2:47
4. Devillers Constance 510001 051 - BALISE 25 80:25 + 3:07
5. Gigon Michaela 21A7650 OLT Transdanubien 81:14 + 3:56
6. Rothweiler Maja 140003 014 - Swiss Team 81:15 + 3:57
7. Schaffner Christine 140001 014 - Swiss Team 81:35 + 4:17
8. Garde Hana 800001 080 - Orient Express 42 82:16 + 4:58
9. Christoffersen Cacilie 130001 013 - OK OST Birkerod 82:47 + 5:29
10. Ančicová Stanislava VBA8454 ŠK VAZKA Bratislava 83:08 + 5:50
11. Stryzhak Krystyna 40002 004 - UKR mtb-o team 83:14 + 5:56
12. Staňková Štěpánka TSU8992 LKT 80 Šumperk 83:41 + 6:23
13. Nováková Kateřina OKP9450 SK OK 24 Praha 83:58 + 6:40
14. Lacigová Michaela VSP8152 USK Praha 84:06 + 6:48
15. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 85:04 + 7:46
16. Tučková Dagmar SPC8653 SPORTICUS team 85:11 + 7:53
17. Reifová Naděžda TSU8889 LKT 80 Šumperk 85:28 + 8:10
18. Arlauskiene Ramune 30001 003 - LTU MTBO Team 85:29 + 8:11
19. Hrdinová Marie VSP7852 USK Praha 85:49 + 8:31
20. Musilová Vendula SJC8355 Sportcentrum Jičín 86:10 + 8:52
21. Haltof Ewa ABR9499 A-team NOVO Bruntál 87:18 + 10:00
22. Füzy Anna 14H7650 MTBO Hungary 87:51 + 10:33
23. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 90:52 + 13:34
24. Tyszová Natália 84S8850 Akademik TU Košice 92:59 + 15:41
25. Králová Vilma TBM9950 KOS TJ Tesla Brno 93:13 + 15:55
26. Sukholovskaya Uliana 1100001 110 - Saratov 94:35 + 17:17
27. Kalinová Markéta SPC8259 SPORTICUS team 95:08 + 17:50
28. Lalire Aleth 200003 020 - ADOC 98:32 + 21:14
29. Lou GARCIN 330001 033 - BOL D AIR 103:41 + 26:23
30. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 104:16 + 26:58
31. Pfuhl Gerit 1080002 108 - USV TU Dresden 104:38 + 27:20
W21A
14.29 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubínová Romana SKV9452 TJ Slovan Karlovy Vary 78:49
2. Bogarová Adélka VSP9050 USK Praha 79:16 + 0:27
3. Jiranová Kateřina XHK8350 MTBO Racing team Hradec Králové 82:46 + 3:57
4. Uhnavá Markéta SBK8485 KOB START Blansko 83:03 + 4:14
5. Lamichová Martina XHK9150 MTBO Racing team Hradec Králové 83:50 + 5:01
6. Kurková Martina SMR8850 SNS Smržovka 84:12 + 5:23
7. Chudíková Barbora SJI7850 OK Jihlava 84:13 + 5:24
8. Jedlickova Zuzana XHK8150 MTBO Racing team Hradec Králové 86:14 + 7:25
9. Tomečková Zuzana TSU8279 LKT 80 Šumperk 86:47 + 7:58
10. Kamererová Valerie STB9450 TJ Stadion Nový Bor 87:05 + 8:16
11. Folprechtová Kateřina ZUP7452 MTBO ČZU Praha 87:37 + 8:48
12. Svobodová Katu SMR8451 SNS Smržovka 88:32 + 9:43
13. Waldmann Brigitte 870001 087 - OLT Transdanubien 88:47 + 9:58
14. Hellmüller Mirjam 140006 014 - Swiss Team 89:11 + 10:22
15. Pařízková Věrka SMR7151 SNS Smržovka 89:26 + 10:37
16. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 89:37 + 10:48
17. Puchernová Zuzana TAP8453 KOB Tretra Praha 93:17 + 14:28
18. Veličková Monika ABR8951 A-team NOVO Bruntál 93:52 + 15:03
19. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 96:46 + 17:57
20. Lukavcová Ivana SMR8754 SNS Smržovka 98:01 + 19:12
20. Pustova Nataliia 60002 006 - Myxomor 98:01 + 19:12
22. Beržinská Soňa SBK8554 KOB START Blansko 98:02 + 19:13
23. Balažič Petja 45S8350 OK Slovenj Gradec 101:54 + 23:05
24. Křivancová Zdeňka LBE9450 TJ Lokomotiva Beroun 105:06 + 26:17
25. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 108:00 + 29:11
26. Puchernová Radka ZUP8759 MTBO ČZU Praha 109:12 + 30:23
27. Cerná Jitka 660002 066 - Sherpa Raid Kids 112:29 + 33:40
28. Zilinskiene Kira 490002 049 - IOSK BUDAKALNIS 113:04 + 34:15
29. Fremrová Jaroslava LPM7954 OK Lokomotiva Plzeň 117:26 + 38:37
30. Haničáková Denisa DMS8350 Dynamo Malá Skála 119:44 + 40:55
31. Vaněčková Petra ZUP7950 MTBO ČZU Praha 121:49 + 43:00
32. Raj Nastja 45S0000 OK Slovenj Gradec 131:21 + 52:32
33. Visinski Andrejc Maja 45S8150 OK Slovenj Gradec 152:02 + 73:13
Mihelič Pogorelčnik Anja 45S8351 OK Slovenj Gradec DISK
Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB START Blansko DISK
W21B
12.26 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vercellotti Léa 420001 042 - Orientation Team Besanço 76:15
2. Tomešová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 79:07 + 2:52
3. Kuncová Jana UOL7854 SOB Olomouc 83:40 + 7:25
4. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 85:47 + 9:32
5. Hanzlíčková Martina EKP8452 VŠTJ Ekonom Praha 87:26 + 11:11
6. Jedličková Adéla XHK8253 MTBO Racing team Hradec Králové 88:22 + 12:07
7. Pařízková Anežka SMR9350 SNS Smržovka 90:41 + 14:26
8. Zamrzlová Eva SJC8759 Sportcentrum Jičín 91:06 + 14:51
9. Baumann Viola 780001 078 - - 92:33 + 16:18
10. Križanová Martina 400001 040 - COPR TJ Přeštice 96:24 + 20:09
11. Žuchová Daniela SMR9750 SNS Smržovka 98:00 + 21:45
12. Berglová Lucie ZUP8250 MTBO ČZU Praha 101:39 + 25:24
13. Nehasilová Petra BOR8253 OK Jiskra Nový Bor 104:45 + 28:30
14. Tichá Jana KNC9250 Sokol Kostelec n. Č. l. 104:47 + 28:32
15. Itaniemi Janita GIG8051 GIGANT Orienteering 106:32 + 30:17
16. Matoušková Petra BLI7650 MTBO Bludný kořen 110:52 + 34:37
17. POURRE Marion 670004 067 - BALISE 25 114:11 + 37:56
18. Horová Klára VSP8455 USK Praha 116:14 + 39:59
19. Rohtla Merle 790002 079 - Metsaratturid MTBO 121:39 + 45:24
20. Vosecká Veronika SPC8853 SPORTICUS team 121:56 + 45:41
21. Kiss Vivien 14H9201 MTBO Hungary 124:39 + 48:24
22. Kavaliauskiene Kristina 0030015 003 - LTU MTBO Team 127:00 + 50:45
23. Leopolseder Miriam 890001 089 - Wien 22 150:09 + 73:54
24. Coufalová Markéta TSU8894 LKT 80 Šumperk 152:13 + 75:58
25. Vajda-Kovács Ágnes 14H8250 MTBO Hungary 171:03 + 94:48
Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín DISK
Hejnová Aneta SPC9356 SPORTICUS team DISK
W40
12.58 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cipriani Milena 530001 053 - Panda or. Team Valsugana 59:08
2. Aguilera Monica 220001 022 - Club Orientació Cataluny 60:06 + 0:58
3. Villar Aurélie 260002 026 - Noyon CO 61:44 + 2:36
4. Gelderman Marquita 14N6750 North West Orienteering Club 63:05 + 3:57
5. Walther Katja 610001 061 - OLT Transdanubien 68:11 + 9:03
6. Chmelíková Michaela GIG7550 GIGANT Orienteering 69:43 + 10:35
7. Malá Alice TBM7991 KOS TJ Tesla Brno 69:45 + 10:37
8. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 70:01 + 10:53
9. Veselá Iva ZUP7551 MTBO ČZU Praha 71:03 + 11:55
10. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:41 + 13:33
11. Reinartaite Vaida 770001 077 - OK Fortuna 73:55 + 14:47
12. Vavrysová Lenka TZL7400 SKOB Zlín 75:10 + 16:02
13. Orsolya Marosffy 14H7200 MTBO Hungary 75:12 + 16:04
14. Naryshkina Olga 720002 072 - Kamvol Minsk 77:14 + 18:06
15. Vanková Jana OKP7750 SK OK 24 Praha 77:29 + 18:21
16. Jašková Šárka ABR7751 A-team NOVO Bruntál 79:04 + 19:56
17. Rubaževičiene Giedre 190002 019 - OK Fortuna 79:56 + 20:48
18. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 81:50 + 22:42
19. Thomas Sylvia 48D6950 OL-Team Wehrsdorf 82:13 + 23:05
20. Patková Kateřina BOR7853 OK Jiskra Nový Bor 82:43 + 23:35
21. Zambiasi Clizia 590001 059 - SEMIPERDO ORIENTEERING M 82:53 + 23:45
22. Ryglová Kateřina TBM7372 KOS TJ Tesla Brno 84:04 + 24:56
23. Brunstedt Katja 650001 065 - OK OST Birkerod 84:39 + 25:31
24. Frederickx An 440001 044 - ASUB Orientation 84:52 + 25:44
25. Valíková Petra GIG7350 GIGANT Orienteering 87:15 + 28:07
26. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 87:23 + 28:15
27. Linhartová Martina GIG7750 GIGANT Orienteering 88:33 + 29:25
28. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 91:12 + 32:04
29. Michálková Alice GIG7650 GIGANT Orienteering 92:24 + 33:16
30. Štěpánková Kateřina TBM7654 KOS TJ Tesla Brno 94:22 + 35:14
31. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 95:03 + 35:55
32. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 97:35 + 38:27
33. Blot Karine 27F7950 L.O. Sanchey 105:38 + 46:30
34. Votýpková Zuzana BOR7958 OK Jiskra Nový Bor 110:45 + 51:37
35. Cuny Françoise 27F7951 L.O. Sanchey 111:35 + 52:27
36. Ranoniene Loreta 150001 015 - OK Fortuna 112:00 + 52:52
37. Králová Dana TBM7650 KOS TJ Tesla Brno 118:51 + 59:43
38. Reiibert-Hansen Katja 550004 055 - Allerod OK 119:46 + 60:38
39. ANGELA GARCIA-HAWKINS 990002 099 - Los Angeles 131:42 + 72:34
Schwabová Kateřina TBM7371 KOS TJ Tesla Brno DISK
Dobešová Monika KNC7151 Sokol Kostelec n. Č. l. DISK
W50
12.54 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva TSU6550 LKT 80 Šumperk 71:43
2. Barnes Tamsin 430002 043 - Sunshine Orienteers 72:12 + 0:29
3. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 72:25 + 0:42
4. Dohnalová Jindra VIP6251 SK VIPrahlo 75:15 + 3:32
5. Hnilica Sonja 27A6850 Wiener Schulcup WSC 81:47 + 10:04
6. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 85:39 + 13:56
7. Finder Gabriele 25A6500 MTBO Youth Team Austria 87:24 + 15:41
8. Spehr Uta 630001 063 - TUS Karlsruhe-Rueppurr 90:40 + 18:57
9. Hanley Karena 11G6350 GB MTBO squad 90:51 + 19:08
10. Straussová Petra LDC6951 KOB Děčín 91:36 + 19:53
11. Sieber Meieli 950001 095 - OLG Wislig 92:58 + 21:15
12. Courtois Agnes 27F6450 L.O. Sanchey 93:31 + 21:48
13. guillot sylvie 450002 045 - VHSO 94:06 + 22:23
14. Rodriguez Paloma 930002 093 - Veleta 95:20 + 23:37
15. Micko Roswitha 830002 083 - GO Harzberg / Bad Voesla 97:05 + 25:22
16. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 Sokol Kostelec n. Č. l. 97:40 + 25:57
17. POURRE Valérie 670003 067 - BALISE 25 97:47 + 26:04
18. Baumbach Heidi 690002 069 - Eisleber RC 100:40 + 28:57
19. Balažič Irena 45S6050 OK Slovenj Gradec 115:34 + 43:51
20. Havlíčková Jindra KNC6150 Sokol Kostelec n. Č. l. 116:31 + 44:48
21. Bernard-Moes Myriam 27F-050 L.O. Sanchey 116:41 + 44:58
22. Knitlova Eva VAM 127:27 + 55:44
W60
10.73 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Andersen Tove 540002 054 - OK OST Birkerod 65:57
2. Králová Dana TSU5896 LKT 80 Šumperk 67:50 + 1:53
3. Lacigová Ivana VSP5950 USK Praha 69:08 + 3:11
4. BONNORONT Dany 330003 033 - BOL D AIR 69:47 + 3:50
5. Perůtková Ivana TSU5850 LKT 80 Šumperk 75:13 + 9:16
6. Sonnenberg Olga 1ZD5850 Osnabrücker TB 77:30 + 11:33
7. Staneviciene Ruta 390004 039 - Dainava OK 80:53 + 14:56
8. Hausner Birgit 340003 034 - OK OST Birkerod 82:24 + 16:27
9. Pospíšková Luisa TBM5959 KOS TJ Tesla Brno 88:25 + 22:28
W70
10.73 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Brunstedt Kirsten 340001 034 - OK OST Birkerod 89:33
2. MacLassen Annelise 280002 028 - Rold Skov OK 93:24 + 3:51
3. Kralova Eva VBA4751 ŠK VAZKA Bratislava 95:34 + 6:01