Výsledky závodu: Český pohár MTBO – 18. kolo

Datum:
28.09.2019
Místo konání:
Bavorov
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
Pražákova hora
Ředitel závodu:
Mikanová Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Domín Nikolas
Stavitel tratí:
Smrt Martin
JURY:
Kalina Miroslav, Pospíšek Zbyněk, Lacigová Michaela
Protokol:
Závod proběhl za polojasného počasí se dvěma nečekanými přeháňkami. Proběhl bez zranění.
M14
5.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 22:36
2. Zrník Tomáš GIG0601 C GIGANT Orienteering 22:49 + 0:13
3. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 25:04 + 2:28
4. Weber Maxmilian NNN7004 C Neregistrovaní 31:40 + 9:04
5. Malý Rostislav VEY0600 C YETTI Vejprty 35:15 + 12:39
6. Honner Jaroslav TZL0701 C SKOB Zlín 35:59 + 13:23
7. Vít Tomáš BSO0800 C KOB Baník Sokolov 42:08 + 19:32
8. Geisler Richard SPC0703 C SPORTICUS team 44:50 + 22:14
9. Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál 50:37 + 28:01
M17
8.20 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 37:02
2. Hnilica Hannes 25A0400 C MTBO Youth Team Austria 40:17 + 3:15
3. Kovář Ondřej VPM0200 A KOS Slavia Plzeň 40:19 + 3:17
4. Gaudernak Benjamin 25A0200 C MTBO Youth Team Austria 43:31 + 6:29
5. Sinyavskiy Timofey 0051004 C 45:38 + 8:36
6. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 45:58 + 8:56
7. Svoboda Vojtěch VPM0207 C KOS Slavia Plzeň 48:02 + 11:00
8. Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering 51:27 + 14:25
9. Petrilák Matouš DOR0409 C OK Dobříš 55:52 + 18:50
10. Čepička Václav SLA0301 C SKOB Slaný 78:17 + 41:15
11. Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 98:47 + 61:45
M20
11.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuznetsov Vladimir 0051003 C 55:06
2. Ceremnyh Jaroslav 0020002 C 55:30 + 0:24
3. Břeň Daniel SKL0100 C SMS Team Kladno 56:14 + 1:08
4. Illig Martin 25A0102 C MTBO Youth Team Austria 56:56 + 1:50
5. Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál 58:12 + 3:06
6. Kroc Kryštof GIG0100 C GIGANT Orienteering 72:50 + 17:44
7. Černý David HCE0000 C TJ Hostivice 91:02 + 35:56
8. Černý Petr HCE0100 C TJ Hostivice 95:09 + 40:03
M21E
12.30 km, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia Plzeň 50:50
2. Waldmann Andreas 25A9401 C MTBO Youth Team Austria 51:30 + 0:40
3. Medvedev Grigory 0051001 C 51:52 + 1:02
4. Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 52:25 + 1:35
5. Bettega Fabiano 0010004 C 52:32 + 1:42
5. Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 52:32 + 1:42
7. Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS 53:24 + 2:34
8. Gritsan Ruslan 0051002 C 53:51 + 3:01
9. Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 53:54 + 3:04
10. Chmelař Lukáš XHK9100 E MTBO Racing team Hradec Králové 54:49 + 3:59
11. Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia Plzeň 55:03 + 4:13
12. Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 55:39 + 4:49
13. Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 56:18 + 5:28
14. Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 56:57 + 6:07
15. Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 57:20 + 6:30
16. Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 58:43 + 7:53
17. Osti Dante 0010003 C 59:14 + 8:24
18. Graubner Jan TZL8236 E SKOB Zlín 59:20 + 8:30
19. Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 61:09 + 10:19
20. Turra Piero 0010001 C 62:52 + 12:02
21. Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 64:21 + 13:31
22. Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 65:31 + 14:41
23. Boček Milan TBM9228 E KOS TJ Tesla Brno 66:36 + 15:46
Wohanka Richard SLA0100 E SKOB Slaný DISK
Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka DISK
Rossetto Riccardo 0010002 C DISK
M21A
11.00 km, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hora Vojtěch VSP8301 A USK Praha 52:32
2. Hrdinka Daniel VRL9701 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:44 + 1:12
3. Jedlička Marek XHK7502 A MTBO Racing team Hradec Králové 53:54 + 1:22
4. Honner Jaroslav TZL7803 E SKOB Zlín 55:16 + 2:44
5. Kovář Miroslav SJC8104 A Sportcentrum Jičín 55:41 + 3:09
6. Fajtl Jaroslav VPM9001 A KOS Slavia Plzeň 56:00 + 3:28
7. Buriánek Vojta SMR7801 A SNS Smržovka 56:20 + 3:48
8. Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 57:03 + 4:31
9. Vedral Martin SPC8306 A SPORTICUS team 57:21 + 4:49
10. Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 58:22 + 5:50
11. Štregl Petr VRL7303 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 61:54 + 9:22
12. Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 62:05 + 9:33
13. Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 62:33 + 10:01
14. Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 62:46 + 10:14
15. Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 62:47 + 10:15
16. Štregl Tomáš VRL7406 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 63:36 + 11:04
17. Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 64:11 + 11:39
18. Vaněček Jan ZUP8003 A MTBO ČZU Praha 64:48 + 12:16
19. Švarcbach Michal KNC7001 A Sokol Kostelec n. Č. l. 65:51 + 13:19
20. Popule Tomáš LPM8803 A OK Lokomotiva Plzeň 66:52 + 14:20
21. Paulíček Jiří SJI7727 A OK Jihlava 68:45 + 16:13
22. Müller Pavel JEP7900 E Jehlanka Team 68:48 + 16:16
23. Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:31 + 17:59
24. Bartoš Marián VSP8201 A USK Praha 88:37 + 36:05
M21B
8.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedlička Lukáš XHK8100 C MTBO Racing team Hradec Králové 41:03
2. Tomeš Petr SJC7531 B Sportcentrum Jičín 42:45 + 1:42
3. Šafář Jan XHK7700 A MTBO Racing team Hradec Králové 43:38 + 2:35
4. Horák Pavel VSP7200 A USK Praha 45:24 + 4:21
5. David Josef DMS8101 C Dynamo Malá Skála 45:47 + 4:44
6. Ohera Karel BLI7803 C MTBO Bludný kořen 49:03 + 8:00
7. Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 51:16 + 10:13
8. Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 52:15 + 11:12
9. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 55:13 + 14:10
10. Sochor Jan SBK6922 C KOB START Blansko 57:40 + 16:37
M40A
11.20 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bureš Pavel XBM7549 C PELLS ABND RACING TEAM 49:25
2. Pucherna Eduard SJC7400 E Sportcentrum Jičín 50:29 + 1:04
3. Faltejsek Lukáš XPU7725 C PARDUBICE BIKERS 51:18 + 1:53
4. Hons Miši SMR7700 C SNS Smržovka 52:17 + 2:52
5. Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor 52:33 + 3:08
6. Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 52:43 + 3:18
7. Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 53:16 + 3:51
8. Horák Martin LDC7100 C KOB Děčín 53:51 + 4:26
9. Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 57:14 + 7:49
10. Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 57:57 + 8:32
11. Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 58:46 + 9:21
12. Svoboda Ivan SMR6200 C SNS Smržovka 61:20 + 11:55
13. Nedopílek David ABR7602 C A-team NOVO Bruntál 61:54 + 12:29
14. Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 62:00 + 12:35
15. Geisler Michal SPC7504 A SPORTICUS team 68:19 + 18:54
16. Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia Plzeň 69:24 + 19:59
17. Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 83:48 + 34:23
MS Gerasko Timofei 0020001 C 53:25 + 4:00
M40B
8.50 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 46:47
2. Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 50:14 + 3:27
3. Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 54:22 + 7:35
M50
8.50 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. HATORI Kazushige 0101001 C 39:40
2. Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 39:52 + 0:12
3. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 40:56 + 1:16
4. Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 41:22 + 1:42
5. Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 41:48 + 2:08
6. Hnilica Thomas 27A6800 C Wiener Schulcup WSC 42:21 + 2:41
7. Dorfer Dietmar NNN6000 C Neregistrovaní 42:34 + 2:54
8. Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 43:36 + 3:56
9. Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 45:39 + 5:59
10. Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 46:10 + 6:30
11. Kubát Miroslav VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:02 + 7:22
12. Doležal Josef VAM6101 C OB Vamberk 47:04 + 7:24
13. Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 48:46 + 9:06
14. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 51:28 + 11:48
15. Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 51:59 + 12:19
16. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 52:47 + 13:07
17. Vít Vlastimil BSO6800 C KOB Baník Sokolov 55:55 + 16:15
18. Melcher Michael 25A6200 C MTBO Youth Team Austria 66:14 + 26:34
19. Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 69:57 + 30:17
Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín DISK
M60
7.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 37:55
2. Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 39:50 + 1:55
3. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 40:41 + 2:46
4. Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 44:16 + 6:21
5. Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 46:10 + 8:15
6. Vandendool Bill NNN7002 C Neregistrovaní 50:21 + 12:26
7. Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 54:11 + 16:16
Němec Vladimír SLA4202 C SKOB Slaný DISK
MW11
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 21:02
2. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 21:51 + 0:49
3. Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 24:12 + 3:10
4. Bílek Vojtěch NNN C Neregistrovaní 26:03 + 5:01
5. Folprecht Lukáš ZUP0800 C MTBO ČZU Praha 26:24 + 5:22
6. Honner Tomáš TZL1001 C SKOB Zlín 28:24 + 7:22
7. Vaněček Jan ZUP0801 C MTBO ČZU Praha 37:45 + 16:43
8. Wohanka Antonín VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:58 + 17:56
9. Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 40:57 + 19:55
10. Burešová Ema XBM0950 C PELLS ABND RACING TEAM 41:18 + 20:16
11. Honsová Andrea SMR0850 C SNS Smržovka 50:50 + 29:48
12. Bohuslav Fanda LPM0900 C OK Lokomotiva Plzeň 51:24 + 30:22
La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno DISK
Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno DISK
MS Weber Sebastian NNN7005 C Neregistrovaní 31:50 + 10:48
OPEN
7.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 34:42
2. Bílek Ondřej C 39:09 + 4:27
3. Weber Roman NNN7007 C Neregistrovaní 39:17 + 4:35
4. Weberová Ivana NNN7006 C Neregistrovaní 44:27 + 9:45
5. Švarcbachová Barbora 0080001 C 47:26 + 12:44
6. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 48:22 + 13:40
7. Vokál Kabelová Radka TBM7898 C KOS TJ Tesla Brno 54:48 + 20:06
8. Hlaváček Jan C 56:16 + 21:34
9. Pucherna Fanda NNN C Neregistrovaní 61:53 + 27:11
10. Nováková Kay Kateřina C 83:17 + 48:35
11. Pichlík Tomáš 0031007 C 87:20 + 52:38
12. Pejšová Barbora 0031006 C 88:45 + 54:03
13. Muchka Matyáš 0031005 C 91:51 + 57:09
14. Kříž Filip 0031004 C 92:28 + 57:46
15. Kuneš Lukáš 0040001 C 112:56 + 78:14
16. Šašek Pavel 0031010 C 116:44 + 82:02
17. Pichlíková Martina 0031009 C 120:02 + 85:20
18. Křížová Martina 0031008 C 125:27 + 90:45
.............................. VAK C DISK
.............................. VAK C DISK
W14
5.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malečková Hana VSP0553 C USK Praha 30:38
2. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 31:22 + 0:44
3. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 36:06 + 5:28
4. Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 38:30 + 7:52
5. Faltejsková Laura XPU0750 C PARDUBICE BIKERS 45:00 + 14:22
6. Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 74:40 + 44:02
Burešová Veronika XBM0550 C PELLS ABND RACING TEAM DISK
W17
6.50 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chamraďa Natali GIG0450 C GIGANT Orienteering 31:45
2. Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:47 + 0:02
3. Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:22 + 0:37
4. Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 35:30 + 3:45
5. Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 38:03 + 6:18
6. Arnoštová Veronika DOR0455 C OK Dobříš 47:28 + 15:43
W20
8.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schnetz Lena 25A0350 C MTBO Youth Team Austria 47:09
2. Hnilica Jana 25A0250 C MTBO Youth Team Austria 47:49 + 0:40
3. Hnilica Lea 25A0050 C MTBO Youth Team Austria 48:14 + 1:05
4. Oparina Marina 0020003 C 54:45 + 7:36
5. Lacigová Marie VSP0050 A USK Praha 59:20 + 12:11
6. Kiacová Veronika XPU9953 C PARDUBICE BIKERS 70:46 + 23:37
7. Barnetová Veronika XPU9952 C PARDUBICE BIKERS 72:22 + 25:13
W21E
9.50 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haltof Ewa ABR9499 E A-team NOVO Bruntál 44:43
2. Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 44:48 + 0:05
3. Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 46:33 + 1:50
4. Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 47:06 + 2:23
5. Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 48:06 + 3:23
6. Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 48:34 + 3:51
7. Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 49:29 + 4:46
8. Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 49:37 + 4:54
9. Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia Plzeň 51:32 + 6:49
10. Kamarytová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 53:09 + 8:26
W21A
8.00 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Zuzana XHK8150 A MTBO Racing team Hradec Králové 43:37
2. Lamichová Martina XHK9150 A MTBO Racing team Hradec Králové 46:15 + 2:38
3. Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 46:35 + 2:58
4. Folprechtová Kateřina ZUP7452 A MTBO ČZU Praha 46:51 + 3:14
5. Svobodová Katu SMR8451 A SNS Smržovka 49:39 + 6:02
6. Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 50:54 + 7:17
7. Rolná Janka SMR8150 A SNS Smržovka 52:00 + 8:23
8. Puchernová Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 53:39 + 10:02
9. Bártíková Zuzana XPU8954 A PARDUBICE BIKERS 54:52 + 11:15
10. Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 57:06 + 13:29
11. Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 57:46 + 14:09
12. Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 58:44 + 15:07
13. Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 64:53 + 21:16
W21B
6.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Adéla XHK8253 C MTBO Racing team Hradec Králové 34:29
2. Streckerová Jana VPM8850 C KOS Slavia Plzeň 35:22 + 0:53
3. Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška 35:35 + 1:06
4. Pařízková Anežka SMR9350 C SNS Smržovka 35:43 + 1:14
5. Horová Klára VSP8455 C USK Praha 37:24 + 2:55
6. Lesová Markéta VPM8494 E KOS Slavia Plzeň 39:12 + 4:43
7. Vosecká Veronika SPC8853 C SPORTICUS team 40:49 + 6:20
8. Itaniemi Janita GIG8051 C GIGANT Orienteering 44:36 + 10:07
9. Tichá Jana KNC9250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 47:05 + 12:36
10. Nehasilová Petra BOR8253 A OK Jiskra Nový Bor 50:12 + 15:43
W40
7.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:32
2. Veselá Iva ZUP7551 C MTBO ČZU Praha 38:26 + 0:54
3. Rychterová Dana SMR6950 A SNS Smržovka 39:19 + 1:47
4. Honsová Lenka SMR7750 A SNS Smržovka 39:28 + 1:56
5. Faltejsková Jana XPU7652 C PARDUBICE BIKERS 39:32 + 2:00
6. Jackson Carolyn NNN7001 C Neregistrovaní 40:26 + 2:54
7. Malá Alice TBM7991 A KOS TJ Tesla Brno 40:43 + 3:11
8. Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 45:22 + 7:50
9. Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 46:01 + 8:29
10. Tumová Jana SJC7452 C Sportcentrum Jičín 47:35 + 10:03
11. Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:27 + 10:55
12. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 48:33 + 11:01
13. Králová Dana TBM7650 C KOS TJ Tesla Brno 62:53 + 25:21
W50
6.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 29:44
2. Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 30:59 + 1:15
3. Dohnalová Jindra VIP6251 C SK VIPrahlo 32:22 + 2:38
4. Hnilica Sonja 27A6850 C Wiener Schulcup WSC 32:41 + 2:57
5. Straussová Petra LDC6951 C KOB Děčín 37:11 + 7:27
6. Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 38:36 + 8:52
W60
6.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 34:32
2. Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 39:23 + 4:51
3. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 39:46 + 5:14
Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha DISK