Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.10.2020
Místo konání:
Nový Dvůr u Písku - Ostrý vrch
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
https://mapy.orientacnisporty.cz/mapa/kukle-2019
Ředitel závodu:
Sobotka Petr - R3
Hlavní rozhodčí:
Bečvář Petr - R3
Stavitel tratí:
Hošková Tereza - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Nebyl podán žádný protest, nikdo nebyl zraněn. Pořadatelé i závodníci dodržovali dostatečné rozestupy.
D10
1.96 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kůrková Ema VTA1053 SC vebr-sport 25:23
2. Fialová Markéta KRE1050 OOB TJ Sokol Křemže 33:06 + 7:43
D12
2.33 km, 115 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Legátová Alice VTA0952 SC vebr-sport 26:59
2. Maršíková Lucie KRE0850 OOB TJ Sokol Křemže 30:18 + 3:19
3. Novotná Barbora VTA0957 SC vebr-sport 33:20 + 6:21
4. Chumová Adéla SLP0950 OOB Slavia Praha 35:14 + 8:15
5. Sobotková Lada OPI0951 Orientační sporty Písek 41:03 + 14:04
6. Jungvirtová Markéta KRE0952 OOB TJ Sokol Křemže 76:18 + 49:19
Tereza Velátová 0100001 Sokol Písek DISK
D14
2.93 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Marie VCB0752 OB České Budějovice 36:27
2. Přílepková Radka VTA0651 SC vebr-sport 45:37 + 9:10
3. Krejčová Petra VTA0658 SC vebr-sport 49:33 + 13:06
Jodlová Justina VTA0753 SC vebr-sport DISK
Kůrková Kateřina VTA0657 SC vebr-sport DISK
Vaněčková Anežka NNN0650 Neregistrovaní DISK
Pomijová Viola KRE0753 OOB TJ Sokol Křemže DISK
D16
3.12 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Eva VCB0552 OB České Budějovice 33:02
2. Pekařová Nela VTA0552 SC vebr-sport 35:47 + 2:45
3. Počtová Klára OPI0453 Orientační sporty Písek 37:46 + 4:44
4. Pazderníková Jana OPI0452 Orientační sporty Písek 40:57 + 7:55
5. Votíková Tereza VCB0454 OB České Budějovice 46:55 + 13:53
Maňáková Hana OPI0499 Orientační sporty Písek DISK
D18
3.88 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rudová Magdaléna VTA0254 SC vebr-sport 56:32
2. Šafaříková Lucie OPI0350 Orientační sporty Písek 56:42 + 0:10
3. Bečvářová Markéta OPI0250 Orientační sporty Písek 57:01 + 0:29
D20
3.76 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Anna VTA0151 SC vebr-sport 54:17
2. Rudová Anna VTA0051 SC vebr-sport 59:12 + 4:55
3. Štráchalová Diana KRE0150 OOB TJ Sokol Křemže 61:52 + 7:35
D21
3.99 km, 165 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Míková Lenka VCB7653 OB České Budějovice 41:19
2. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 43:15 + 1:56
3. Hulcová Pavla KSH7753 OB Kašperské Hory 44:12 + 2:53
4. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 44:48 + 3:29
5. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 48:52 + 7:33
6. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 53:07 + 11:48
7. Veselá Eva VCB7853 OB České Budějovice 53:35 + 12:16
8. Gottfriedová Adéla VCB9755 OB České Budějovice 57:27 + 16:08
9. Soudková Šárka TCB8451 SK Technik České Budějovice 71:37 + 30:18
10. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 82:03 + 40:44
11. Mágrová Anna 0030001 VCB fans 89:14 + 47:55
Linková Kateřina SUL9250 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem DISK
D35
3.76 km, 140 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 41:24
2. Teringlová Martina VCB7851 OB České Budějovice 42:26 + 1:02
3. Roučková Romana KSH8351 OB Kašperské Hory 52:04 + 10:40
4. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 56:19 + 14:55
5. Kopecká Květa OPI8050 Orientační sporty Písek 61:20 + 19:56
6. Pelcová Pavla CST7454 OB Strakonice 71:21 + 29:57
7. Votíková Monika VCB7254 OB České Budějovice 81:35 + 40:11
D45
3.32 km, 120 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojdarová Alena VCB7358 OB České Budějovice 41:04
2. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 43:13 + 2:09
3. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 45:25 + 4:21
4. Janošíková Olga VCB7552 OB České Budějovice 47:13 + 6:09
5. Petýrková Pavlína BZP7351 Báječné ženy v orientačním běhu 48:08 + 7:04
6. Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov 48:40 + 7:36
7. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 53:06 + 12:02
8. Zámečníková Jitka 0010001 Zámečníci 54:41 + 13:37
9. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:54 + 13:50
10. Petrová Martina TAP6852 KOB Tretra Praha 60:23 + 19:19
11. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 66:28 + 25:24
D55
2.96 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 OB České Budějovice 49:21
2. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 52:26 + 3:05
3. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 53:42 + 4:21
4. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 53:52 + 4:31
5. Kosíková Helena TUR6550 OOB TJ Turnov 54:27 + 5:06
6. Málková Věra CST6550 OB Strakonice 57:54 + 8:33
DF
3.45 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rakovcová Zuzana SCP1150 OK Sparta Praha 28:33
2. Fialová Simona KRE1150 OOB TJ Sokol Křemže 36:31 + 7:58
3. Paterová Anička 36:44 + 8:11
4. Kopecká Zuzana OPI1050 Orientační sporty Písek 36:45 + 8:12
5. Paterová Alžběta 37:32 + 8:59
6. Teringlová Veronika VCB1251 OB České Budějovice 42:52 + 14:19
7. Jungvirtová Tereza KRE1251 OOB TJ Sokol Křemže 44:53 + 16:20
H10
1.96 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošík Ivan VCB1002 OB České Budějovice 17:05
2. Vaculovič Matěj DOR1004 OK Dobříš 20:57 + 3:52
3. Míka Ondřej VCB1003 OB České Budějovice 23:09 + 6:04
4. Pokorný Vítek VTA1102 SC vebr-sport 31:18 + 14:13
Kotek Matěj VTA1101 SC vebr-sport DISK
H12
2.33 km, 115 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šnejdar Martin PGP0806 SK Praga 28:26
2. Pazderník Tomáš OPI0800 Orientační sporty Písek 33:09 + 4:43
3. Fiala Ondřej KRE0800 OOB TJ Sokol Křemže 37:27 + 9:01
4. Minařík Josef VCB0903 OB České Budějovice 38:05 + 9:39
5. Troják Šimon KRE0900 OOB TJ Sokol Křemže 42:01 + 13:35
6. Bušek Vojtěch VCB0901 OB České Budějovice 47:00 + 18:34
7. Vačkář Štěpán KRE0801 OOB TJ Sokol Křemže 57:17 + 28:51
8. Šmahel Tadeáš OPI1000 Orientační sporty Písek 59:24 + 30:58
Hojdar Jan VCB0908 OB České Budějovice DISK
MS Peřina Martin OPI0901 Orientační sporty Písek 39:02 + 10:36
H14
3.12 km, 130 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringl Vojtěch VCB0702 OB České Budějovice 31:58
2. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 42:40 + 10:42
3. Svoboda Jan VTA0701 SC vebr-sport 43:14 + 11:16
4. Padrta Ondřej KRE0705 OOB TJ Sokol Křemže 45:21 + 13:23
5. Rašman Matyáš KRE0601 OOB TJ Sokol Křemže 45:59 + 14:01
6. Hrodek Ondřej Otto OPI0701 Orientační sporty Písek 47:08 + 15:10
7. Hrdlička Šimon OPI0601 Orientační sporty Písek 51:15 + 19:17
8. Komma Matouš VTA0704 SC vebr-sport 54:54 + 22:56
9. Stráský Přemysl KRE0703 OOB TJ Sokol Křemže 55:14 + 23:16
10. Kouba Martin VTA0702 SC vebr-sport 59:46 + 27:48
11. Novák Vítek KRE0600 OOB TJ Sokol Křemže 79:03 + 47:05
H16
3.88 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 41:44
2. Deim Michal VTA0402 SC vebr-sport 47:53 + 6:09
3. Mengler Vojtěch VTA0502 SC vebr-sport 67:52 + 26:08
Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice DISK
H18
4.26 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kouba Marek VTA0202 SC vebr-sport 41:43
2. Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 43:55 + 2:12
H20
4.38 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Jakub KRE0201 OOB TJ Sokol Křemže 52:08
H21
5.18 km, 190 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 49:38
2. Tichovský Martin PGP6100 SK Praga 50:44 + 1:06
3. Hejzlar Josef VCB5601 OB České Budějovice 50:45 + 1:07
4. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 51:29 + 1:51
5. Janošík Radek VCB7402 OB České Budějovice 53:16 + 3:38
6. Hošek Lubomír PCB6101 SKP České Budějovice 54:37 + 4:59
7. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 56:43 + 7:05
8. Málek Martin CST8902 OB Strakonice 56:53 + 7:15
9. Besta Lukáš KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 58:20 + 8:42
10. Linka Michael SUL9500 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 62:22 + 12:44
H35
4.38 km, 165 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 46:43
2. Šmahel Lukáš OPI7800 Orientační sporty Písek 46:52 + 0:09
3. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 53:59 + 7:16
4. Střelba Ondřej PGP7510 SK Praga 58:27 + 11:44
5. Linka Vladislav SUL5701 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 61:17 + 14:34
6. Mareš Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 63:34 + 16:51
H45
3.68 km, 135 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 38:12
2. Vébr Jiří VTA6901 SC vebr-sport 38:21 + 0:09
3. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 40:49 + 2:37
4. Málek Martin CST6501 OB Strakonice 41:48 + 3:36
5. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 42:11 + 3:59
6. Vaculovič Radim DOR7505 OK Dobříš 44:45 + 6:33
7. Maršík Miloš KRE6600 OOB TJ Sokol Křemže 46:26 + 8:14
8. Mágr Zdeněk VCB7201 OB České Budějovice 47:12 + 9:00
9. Zámečník Pavel 0010002 Zámečníci 47:46 + 9:34
10. Vladimír Velát 0100003 Sokol Písek 59:49 + 21:37
11. Padrta Martin KRE7502 OOB TJ Sokol Křemže 67:15 + 29:03
Novák Milan KRE7300 OOB TJ Sokol Křemže DISK
H55
3.23 km, 110 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 39:38
2. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 41:57 + 2:19
3. Hrdlička Pavel OPI6500 Orientační sporty Písek 44:41 + 5:03
4. Honsa Luděk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 49:37 + 9:59
5. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 49:41 + 10:03
6. Bušek Josef VCB OB České Budějovice 56:43 + 17:05
7. Ledvina Tomáš 0020001 Chrobkov 56:59 + 17:21
8. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 75:25 + 35:47
H65
2.63 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fiala Zdeněk TAP5501 KOB Tretra Praha 35:56
2. Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 38:07 + 2:11
3. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 38:14 + 2:18
4. Denemarek Oldřich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 64:45 + 28:49
5. Rychtecký Josef VCB4801 OB České Budějovice 66:35 + 30:39
6. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 71:24 + 35:28
Šafařík Bedřich OPI4600 Orientační sporty Písek DISK
H75
2.46 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 51:09
2. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 55:22 + 4:13
3. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 59:59 + 8:50
HDR
3.45 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Velek Martin 20:01
2. Kopecký Jan OPI1301 Orientační sporty Písek 25:22 + 5:21
3. Míka Tomáš VCB1403 OB České Budějovice 27:22 + 7:21
4. Rakovec Pavel SCP1501 OK Sparta Praha 32:49 + 12:48
5. Chumová Lada SLP1250 OOB Slavia Praha 33:51 + 13:50
6. Roučka Tomáš KSH1102 OB Kašperské Hory 35:34 + 15:33
7. Smolíková Adélka OPI Orientační sporty Písek 35:43 + 15:42
8. Roučková Tereza KSH1452 OB Kašperské Hory 39:33 + 19:32
9. Pazderník Jan 48:05 + 28:04
10. Srb Dominik 0110001 KRE 49:28 + 29:27
11. Kubíková Adélka 0040001 Ne-registrovaní 54:54 + 34:53
12. Haider Anna 26A5650 HSV Ried 57:28 + 37:27
13. Němcová Veronika 57:50 + 37:49
14. Kubík Samí 0040002 Ne-registrovaní 61:15 + 41:14
15. Kudrhalt Filip 67:45 + 47:44
16. Náhlíková Natálie 67:51 + 47:50
Kouba Mikuláš OPI Orientační sporty Písek DISK
HF
3.45 km, 110 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Velát 0100002 Sokol Písek 29:33
2. Hulec Karel KSH1301 OB Kašperské Hory 36:48 + 7:15
3. Němec Matouš TCB1301 SK Technik České Budějovice 45:23 + 15:50
Kouba Jan OPI Orientační sporty Písek DISK
P
2.63 km, 105 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchan Danial 36:02
2. Patera Tomáš 37:51 + 1:49
3. Hojdar Ivan VCB7508 OB České Budějovice 45:36 + 9:34
4. Svobodová Viola VTA0653 SC vebr-sport 48:49 + 12:47
5. Roučka Martin KSH1102 OB Kašperské Hory 50:12 + 14:10
6. Velátová Jana OPI7350 Orientační sporty Písek 51:49 + 15:47
7. Miksa Miroslav JHB7102 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 52:32 + 16:30
8. Legátová Ivana VTA7551 SC vebr-sport 52:57 + 16:55
9. Pomije Radek KRE9999 OOB TJ Sokol Křemže 53:52 + 17:50
10. Svoboda Luděk VTA7101 SC vebr-sport 56:32 + 20:30
11. Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 58:21 + 22:19
12. Kůrka František 0080001 Kůrkovci 59:05 + 23:03
13. Rozboudová Tereza 59:16 + 23:14
14. Bečvářová Ladislava 0060001 OPI 61:06 + 25:04
15. Šnejdar Ondřej 62:03 + 26:01
16. Svobodová Iveta VTA7651 SC vebr-sport 67:06 + 31:04
17. Větrovský Martin 71:59 + 35:57
18. Fiala Tomáš KRE7400 OOB TJ Sokol Křemže 78:29 + 42:27
19. Jelínek Šimon 0070002 P 87:06 + 51:04
20. Jelínková Mariana 0071000 P 87:44 + 51:42
21. Jelínková Petra 0070001 P 87:51 + 51:49
Chválová Monika DISK
Suchan Miroslav DISK
Moroz Kryštof DISK
Hojdar Jakub VCB0708 OB České Budějovice DISK