Event code : 4300
Name : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE
Date : 2019/06/01
Place : Nová Skalka (Skalka u Doks)
Used map : SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Organiser : DKP - Oddíl OB Kotlářka, DOK - OK Doksy
Director : Janata Martin - R1
Referee : Plochová Dominika - R1
Course setter : Novák Daniel - R2
JURY : Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Class: H65B
H65B 3.35 km, 10 controls
--------------------------------------------------------------------------------
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orientee 35:47
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orientee 42:16 + 6:29
3. Törnqvist Kent 0170008 Karlskrona SOK 44:31 + 8:44
4. Hudský Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 47:39 + 11:52
5. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:30 + 14:43
6. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orientee 51:30 + 15:43
7. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 51:46 + 15:59
8. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 52:12 + 16:25
9. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 52:57 + 17:10
10. Fager Kenneth 0170020 Karlskrona SOK 53:24 + 17:37
11. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 55:18 + 19:31
12. Přeček Zdeněk SCP5200 OK Sparta Praha 55:39 + 19:52
13. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 55:40 + 19:53
14. Babický Tomáš RUM5001 ZOOB Rumburk 56:54 + 21:07
15. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 58:05 + 22:18
16. Rančák Josef BOR5004 OK Jiskra Nový Bor 58:13 + 22:26
17. Fejlek Vojtěch SHK5202 OK Slavia Hradec Králov 59:12 + 23:25
18. Polák Zdeněk VSP5203 USK Praha 59:17 + 23:30
19. Paukert Milan TJP5000 TJ Sokol Troja 60:20 + 24:33
20. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 60:48 + 25:01
21. Cabrnoch Jiří DKL5400 KOB Kladno 65:09 + 29:22
22. Richtr Jiří JEN5001 OB Jenišovice 67:54 + 32:07
23. Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Staveb 70:43 + 34:56
24. Ševčík Milan CHA5003 OK Chrastava 71:57 + 36:10
25. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 71:58 + 36:11
26. Barták Jiří CHA5100 OK Chrastava 72:20 + 36:33
27. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 75:35 + 39:48
28. Böhm Karel TJN5101 OOB TJ Tatran Jablonec 76:49 + 41:02
29. Bárta Miroslav JEN5201 OB Jenišovice 78:54 + 43:07
30. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 105:08 + 69:21
31. Lusk Karel CHA5002 OK Chrastava 112:22 + 76:35
32. Kolský Alexander PGP5000 SK Praga 123:21 + 87:34
--------------------------------------------------------------------------------