Kód závodu : 5045
Název : Veřejný závod
Datum : 28.09.2019
Místo konání : Staré Splavy
Mapa : Staré Splavy
Pořadatel : DOK - OK Doksy
Ředitel závodu : Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí : Novák Daniel - R2
Stavitel tratí : Novák Tom
JURY : Wolf Daniel, Podrábská Marie, Krejčí Jaroslav
Kategorie: H45
H45 2.60 km, 60 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 14:40
2. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec 14:45 + 0:05
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 15:16 + 0:36
4. Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 15:45 + 1:05
5. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 15:49 + 1:09
6. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 16:15 + 1:35
7. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 17:29 + 2:49
8. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov 17:40 + 3:00
9. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec 17:48 + 3:08
10. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orientee 17:59 + 3:19
11. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 18:23 + 3:43
12. Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 18:45 + 4:05
13. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 18:47 + 4:07
14. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec 18:54 + 4:14
15. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 19:04 + 4:24
16. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 19:22 + 4:42
17. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 19:26 + 4:46
18. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec 19:39 + 4:59
19. Zurynek Jan EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha 19:57 + 5:17
20. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 20:20 + 5:40
21. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 20:39 + 5:59
22. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 20:47 + 6:07
23. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orientee 21:17 + 6:37
24. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec 21:43 + 7:03
25. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 21:45 + 7:05
26. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 22:38 + 7:58
27. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 23:04 + 8:24
28. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 23:17 + 8:37
29. Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 23:34 + 8:54
30. Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 23:42 + 9:02
31. Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 23:47 + 9:07
32. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orientee 24:51 + 10:11
33. Glöckner Michael KUL7000 C KOB Ústí nad Labem 24:57 + 10:17
34. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 25:33 + 10:53
35. Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 26:16 + 11:36
36. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 26:56 + 12:16
37. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 27:56 + 13:16
38. Beneš Petr 80001 8 Klub dobré zprávy 33:33 + 18:53
Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orientee DISK
Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli DISK
--------------------------------------------------------------------------------