Kód závodu : 4920
Název : Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E3
Datum : 25.08.2019
Místo konání : Vyskeř
Mapa : Stávek
Pořadatel : TUR - OOB TJ Turnov
Ředitel závodu : Stárek Filip
Hlavní rozhodčí : Vřešťál Jan - R2
Stavitel tratí : Sokolářová Šárka - R3
Kategorie: D35
D35 3.34 km, 210 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 38:32
2. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 39:36 + 1:04
3. Lankašová Barbora CHA8050 OK Chrastava 40:31 + 1:59
4. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 42:08 + 3:36
5. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:43 + 5:11
6. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 44:13 + 5:41
7. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 44:18 + 5:46
8. Jahn Odvody Dana LPU8355 OK Lokomotiva Pardubice 45:18 + 6:46
9. Bader Anne 18D8451 Post SV Dresden 46:51 + 8:19
10. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 50:24 + 11:52
11. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 50:32 + 12:00
12. Otrubová Ivona PLU7677 TJ SOKOL Plumlov 52:10 + 13:38
13. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:48 + 14:16
14. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 53:25 + 14:53
15. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 55:17 + 16:45
16. Toužilová Martina SHK8051 OK Slavia Hradec Králov 55:27 + 16:55
17. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 56:41 + 18:09
18. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 56:59 + 18:27
19. Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 KS Hades Poznań 58:39 + 20:07
20. Matoušková Jana STE7951 SK SKI-OB Šternberk 58:56 + 20:24
21. Málková Šárka CST8351 OB Strakonice 59:05 + 20:33
22. Létalová Soňa SFM8252 O-RUNNAŘI Beskydy 60:18 + 21:46
23. Dosbabová Magdalena TTR8152 OOB Třebíč 64:23 + 25:51
24. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 64:56 + 26:24
25. Čížová Andrea SHK8251 OK Slavia Hradec Králov 65:05 + 26:33
26. Hudečková Petra OOP8252 TJ Opava 65:57 + 27:25
27. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 66:35 + 28:03
28. Nyklová Helena MFP7550 Matfyz Praha 70:12 + 31:40
29. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 74:10 + 35:38
30. Pinkrová Šárka HCE8350 TJ Hostivice 78:11 + 39:39
31. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 90:57 + 52:25
32. Balcarová Kateřina CET8252 TJ Loko Česká Třebová 99:10 + 60:38
Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
--------------------------------------------------------------------------------