Event code : 6810
Name : Veteraniáda ČR na klasické trati, oblastní žebříček
Date : 2023/07/01
Place : Světlá pod Ještědem / Hodky
Used map : JEŠTĚD, Měřítko 1:10 000, E = 5 m, stav jaro 2023, ISOM 2017-2, vodovzdorně upravena - Pretex, hlavní kartograf Ivo Habán
Organiser : VLI - Slavia Liberec orienteering
Director : Kopec Tomáš
Referee : Škoda Přemek - R2
Course setter : Horáček Michal - R2
Class: H21L
H21L 8.61 km, 420 m, 20 controls
--------------------------------------------------------------------------------
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 66:57
2. Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 73:17 + 6:20
3. Nouza Michal SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec 75:09 + 8:12
4. Pavlovec Dan BOR0001 C OK Jiskra Nový Bor 75:13 + 8:16
5. Illner Vojtěch DKP9600 R Oddíl OB Kotlářka 75:16 + 8:19
6. Pavlovec Jan BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor 76:50 + 9:53
7. Srb Vladimír LPU0714 A OK Lokomotiva Pardubice 78:13 + 11:16
8. Dutkowski Mikolaj CHC9201 C K.O.B. Choceň 78:33 + 11:36
9. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 80:13 + 13:16
10. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Brno Žabovřesky 82:25 + 15:28
11. Pokorný Jan JJN0400 A Team Jizerky 85:37 + 18:40
12. Škrabánek Matěj SJI9203 C OK Jihlava 86:51 + 19:54
13. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 87:28 + 20:31
14. Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 87:50 + 20:53
15. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 88:36 + 21:39
16. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 89:48 + 22:51
17. Bukovac Paľo 27S8100 TJ Slávia Farmaceut Bra 96:57 + 30:00
18. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec 98:14 + 31:17
19. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 101:01 + 34:04
20. Štryncl Pavel JLI7700 C OB Jizerky 101:58 + 35:01
21. Klement David DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka 105:38 + 38:41
22. Novák Přemysl DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka 106:25 + 39:28
23. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 107:11 + 40:14
24. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 112:11 + 45:14
25. David Tomáš LLI0000 C LOK-o Liberec 113:07 + 46:10
26. Léhar Adam LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice 123:43 + 56:46
Bednařík Vilém PBM0509 A TJ Spartak 1. brněnská DISK
--------------------------------------------------------------------------------