Kód závodu : 3806
Název : Oblastní žebříček
Datum : 08.05.2017
Místo konání : Mníšek pod Brdy
Mapa : Skalka, 1:10 000, E 5m
Pořadatel : VSP - USK Praha
Ředitel závodu : Němeček Jan - R3
Hlavní rozhodčí : Gajda Jan - R3
Stavitel tratí : Aschermann Jan - R3
Kategorie: H21L
H21L 11.00 km, 340 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Fibír Tomáš FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 72:57
2. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orientee 76:37 + 3:40
3. Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 78:02 + 5:05
4. Falta Ondřej DKP8502 C Oddíl OB Kotlářka 78:36 + 5:39
5. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 78:51 + 5:54
6. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 81:42 + 8:45
6. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 81:42 + 8:45
8. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 82:13 + 9:16
9. Veselý Jakub PGP9503 C SK Praga 83:00 + 10:03
10. Seidl Miroslav EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha 83:01 + 10:04
11. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 83:16 + 10:19
12. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 84:05 + 11:08
13. Vlášek Jakub TAP9702 A KOB TRETRA Praha 84:16 + 11:19
14. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 84:38 + 11:41
15. Šimík Daniel ROZ6900 C OK Roztoky 84:41 + 11:44
16. Illner Vojtěch DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 85:35 + 12:38
17. Hlaváč Jaroslav SPC9205 C SPORTICUS team 85:55 + 12:58
18. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 87:39 + 14:42
19. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 88:34 + 15:37
20. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 90:12 + 17:15
21. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 90:37 + 17:40
22. Pelc Václav CST6702 C OB Strakonice 91:50 + 18:53
23. Pašek František KAM7600 C OK Kamenice 93:29 + 20:32
24. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 93:57 + 21:00
25. Vítek Karel PGP9904 A SK Praga 95:01 + 22:04
26. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 95:48 + 22:51
27. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 97:06 + 24:09
28. Šafařík Ivo CST7401 C OB Strakonice 98:00 + 25:03
29. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 98:55 + 25:58
30. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 100:27 + 27:30
31. Václavík Jan VPM8701 C KOS Slavia Plzeň 101:21 + 28:24
32. Jalový Vlastimil RBK8604 C SK Radioklub Blansko 101:46 + 28:49
33. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 102:22 + 29:25
34. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 102:41 + 29:44
35. Štemberg Milan EKP8608 C VŠTJ Ekonom Praha 105:23 + 32:26
36. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 106:40 + 33:43
37. Beneš Filip TAP8701 C KOB TRETRA Praha 109:23 + 36:26
38. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 114:14 + 41:17
39. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 118:37 + 45:40
40. Kameník Jan KPY7900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 120:14 + 47:17
41. Borovička Tomáš FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb 129:46 + 56:49
42. Nesrovnal Jaroslav 71X8300 C Hoši Planá 160:42 + 87:45
43. Pelikán Lukáš DKL9802 B KOB Kladno 187:17 + 114:20
Lužnický Jiří 69X8500 C HO Humanita DISK
Tůma Martin 69X8200 C HO Humanita DISK
Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha DISK
Kurz Matouš PGP8606 C SK Praga DISK
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK
Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav DISK
Kalista Michael LBE9701 C TJ Lokomotiva Beroun DISK
--------------------------------------------------------------------------------