Kód závodu          : 130119501
Název               : Český pohár LOB - krátká trať, Žebříček A a B
Datum               : 19.01.2013
Místo konání        : Vrbno pod Pradědem
Mapa                : Annenské myslivny, 1:10 000, ekv. 5 m, velikost A4
Pořadatel           : VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Ředitel závodu      : Kratschmerová Jitka
Hlavní rozhodčí     : Binčík Milan
Stavitel tratí      : Klech Richard

D14 4.70 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Tereza            DOB0151 C KOB Dobruška             71:41          
  2. Kolářová Johana          PGP9952 C SK Praga                 77:40   + 5:59 
  3. Hlaváčová Anežka         TBM0199 C KOS TJ Tesla Brno        79:56   + 8:15 
--------------------------------------------------------------------------------

D17 5.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančová Petra            VRL9652 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:12          
  2. Horvátová Hana           SSU9794 B SK Severka Šumperk       43:41   + 10:29
  3. Janovská Kateřina        PGP9850 A SK Praga                 46:01   + 12:49
  4. Argalášová Kateřina      TRI9750 B TJ TŽ Třinec             46:44   + 13:32
  5. Szarzecová Lucie         TRI9850 C TJ TŽ Třinec             49:49   + 16:37
  6. Kašparová Zuzka          SSU9661 C SK Severka Šumperk       57:10   + 23:58
  7. Tesařová Jana            TRI9751 C TJ TŽ Třinec             58:43   + 25:31
  8. Pilcová Sabina           JPV9898 A SK Prostějov             59:45   + 26:33
  9. Liberdová Jana           TRI9852 B TJ TŽ Třinec             79:18   + 46:06
 10. Klašková Josefina        DKP9650 C Oddíl OB Kotlářka       115:08   + 81:56
--------------------------------------------------------------------------------

D20 6.20 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haltof Ewa               VRB9499 E SK při gymnáziu OOB Vrb  36:38          
  2. Jančová Jana             VRB9450 B SK při gymnáziu OOB Vrb  37:27   + 0:49 
  3. Procházková Marie        DCE9550 C KOB Dobřichovice         43:24   + 6:46 
  4. Mrázová Pavla            DCE9350 C KOB Dobřichovice         67:08   + 30:30
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 5.90 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horová Magda             SZP5450 E TJ Slovan Zdravotník Pr  44:38          
  2. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       50:06   + 5:28 
  3. Pilcová Barbora          VRB     C SK při gymnáziu OOB Vrb  51:31   + 6:53 
  4. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            53:13   + 8:35 
  5. Staňková Lucie           DOB8756 C KOB Dobruška             68:39   + 24:01
  6. Šípová Jana              LIV8353 C Krušnohorský rogainingo  72:15   + 27:37
  7. Chmelíková Tereza        SZP8750 C TJ Slovan Zdravotník Pr  85:57   + 41:19
  8. Černíková Barbora        DOB7878 C KOB Dobruška             99:21   + 54:43
     Ježková Klára            SZP8484 C TJ Slovan Zdravotník Pr   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 6.00 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašparová Ivana          SSU6951 C SK Severka Šumperk       41:43          
  2. Zápotocká Anna           VLI7250 C Slavia Liberec orientee  42:16   + 0:33 
  3. Škorpilová Jana          SZP7450 C TJ Slovan Zdravotník Pr  47:10   + 5:27 
  4. Kralova Miriam           VZA6951 C Zilina                   47:21   + 5:38 
  5. Jašková Šárka            VLI7752 C Slavia Liberec orientee  49:46   + 8:03 
  6. Borovičková Lenka        LIV7350 C Krušnohorský rogainingo  51:42   + 9:59 
  7. Jureckova Leona          VLI7753 C Slavia Liberec orientee  62:00   + 20:17
--------------------------------------------------------------------------------

D45 5.60 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumannová Renata        PVP6650 A VSK Přírodověda          42:59          
  2. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         53:43   + 10:44
  3. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         56:02   + 13:03
  4. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       56:58   + 13:59
  5. Pospíšková Luisa         TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno        68:06   + 25:07
  6. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        70:53   + 27:54
--------------------------------------------------------------------------------

D55 4.60 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuncová Jiřina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec   41:04          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 4.30 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           SSP4050 C SK Stopa Praha           44:16          
  2. Kupcová Věroslava        HSU4850 C Horizont klub Šumperk    68:03   + 23:47
--------------------------------------------------------------------------------

DE 7.20 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančíková Hana           TZL8852 E SKOB Zlín                41:53          
  2. Kovářová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        42:49   + 0:56 
  3. Baldriánová Barbora      DKP7855 E Oddíl OB Kotlářka        51:46   + 9:53 
  4. Mechlová Lenka           SHK9051 E TJ Slavia Hradec Králov  53:11   + 11:18
  5. Paulíčková Renata        SJI8057 E OK Jihlava               55:06   + 13:13
  6. Ondráčková Veronika      EKP7850 E VŠTJ Ekonom Praha        58:04   + 16:11
  7. Košárková Iva            SHK8153 E TJ Slavia Hradec Králov  59:54   + 18:01
  8. Neumannová Kateřina      PVP9250 E VSK Přírodověda          61:18   + 19:25
  9. Peterová Věra            DOB8751 E KOB Dobruška             64:23   + 22:30
 10. Hrobařová Lenka          TJN7754 E OOB TJ Tatran Jablonec   85:26   + 43:33
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.70 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kafka Matěj              SJI9903 A OK Jihlava               36:40          
  2. Hlaváč Ondřej            TBM9901 C KOS TJ Tesla Brno        40:41   + 4:01 
  3. Kubát Tomáš              VRL0001 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:20   + 4:40 
  4. Kašpar Petr              SSU9911 C SK Severka Šumperk       42:03   + 5:23 
  5. Volák Ondřej             BRU0006 C Ulita-HOBRA Orienteerin  42:39   + 5:59 
  6. Filipek Sebastian        TRI0002 C TJ TŽ Třinec             46:35   + 9:55 
  7. Bořánek Michal           STE0007 C SK SKI-OB Šternberk      48:29   + 11:49
  8. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        48:38   + 11:58
  9. Mareček Šimon            CHT0202 C OOB SK Chrast            49:12   + 12:32
 10. Šťastný Jiří             TBM9906 A KOS TJ Tesla Brno        55:21   + 18:41
 11. Neumann Jindřich         PVP9900 A VSK Přírodověda          59:54   + 23:14
     Šimek Štěpán             UOL0104 C SK UP Olomouc             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H17 5.90 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matuš Vojtěch            VRB9606 C SK při gymnáziu OOB Vrb  34:16          
  2. Lanc Vojtěch             TRI9807 A TJ TŽ Třinec             37:11   + 2:55 
  3. Starý Ondra              VRL9802 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:41   + 3:25 
  4. Mudrak Stepan            LCE9601 C OOB TJ Slovan Luhačovic  38:13   + 3:57 
  5. Cienciala Jan            TRI9801 A TJ TŽ Třinec             41:14   + 6:58 
  6. Franko Stanislav         KYS9802 C SKOL Kysak               48:48   + 14:32
  7. Vystavěl Ondřej          JPV9807 C SK Prostějov             52:25   + 18:09
  8. Ježek Ondřej             PGP9706 C SK Praga                 53:27   + 19:11
  9. Navrátil Šimon           PGP9702 C SK Praga                 58:20   + 24:04
 10. Madzia Martin            TRI9705 C TJ TŽ Třinec             60:28   + 26:12
 11. Doležal Vít              SJC9802 A Sportcentrum Jičín       63:42   + 29:26
     Čermák Adam              PGP9701 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20 6.70 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horvát Petr              SSU9442 E SK Severka Šumperk       35:04          
  2. Klaška Pavel             DKP9301 E Oddíl OB Kotlářka        35:32   + 0:28 
  3. Argaláš Michal           TRI9301 E TJ TŽ Třinec             36:14   + 1:10 
  4. Neumann Vojtěch          PVP9400 A VSK Přírodověda          37:32   + 2:28 
  5. Šňupárek Václav          DKP9500 C Oddíl OB Kotlářka        38:20   + 3:16 
  6. Semik Ondrej             NER     C Neregistrovani           41:25   + 6:21 
  7. Kral Adam                VZA9601 C Zilina                   50:53   + 15:49
  8. Waněk Adam               VRL9501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:35   + 16:31
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 8.70 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomanek Daniel           JAM7401 A SK Jamnice               48:36          
  2. Kantor Ondřej            TRI9103 A TJ TŽ Třinec             49:10   + 0:34 
  3. Franko David             KYS9301 C SKOL Kysak               49:38   + 1:02 
  4. Boudný Jan               SZP7401 E TJ Slovan Zdravotník Pr  54:54   + 6:18 
  5. Janovský Tomáš           PGP6401 A SK Praga                 55:22   + 6:46 
  6. Franko Valer             KYS6601 C SKOL Kysak               55:45   + 7:09 
  7. Jašek Petr               JAM7601 A SK Jamnice               56:38   + 8:02 
  8. Balej Vít                TJN7903 A OOB TJ Tatran Jablonec   61:49   + 13:13
  9. Tojnar Jan               LIV6701 B Krušnohorský rogainingo  62:05   + 13:29
 10. Jirka Michal             PTE8403 B TJ Sokol Ptení           62:43   + 14:07
 11. Hnik Petr                EKP8112 B VŠTJ Ekonom Praha        64:09   + 15:33
 12. Holas Tomáš              JAM7800 B SK Jamnice               70:51   + 22:15
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 6.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Prošek Michal            SJI7823 B OK Jihlava               38:12          
  2. Gregoriades Tomáš        SSP8312 C SK Stopa Praha           40:38   + 2:26 
  3. Ostřanský Filip          ASU9243 B Magnus Orienteering      41:10   + 2:58 
  4. Sedlák Radek             LIV7503 C Krušnohorský rogainingo  49:54   + 11:42
  5. Paulíček Jiří            SJI7727 C OK Jihlava               54:23   + 16:11
  6. Vančura Martin           TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec   61:45   + 23:33
  7. Leštínský Tomáš          DOB7801 C KOB Dobruška             61:53   + 23:41
  8. Petříček Martin          SSP8000 C SK Stopa Praha           72:20   + 34:08
     Khýn Vítězslav           DOB8304 C KOB Dobruška              DISK          
     Fator Jan                DOB7907 C KOB Dobruška              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 6.80 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Navrátil Rostislav       TRI6601 C TJ TŽ Třinec             43:09          
  2. Cienciala Martin         TRI7401 C TJ TŽ Třinec             43:21   + 0:12 
  3. Čáp Ondřej               DOB7405 B KOB Dobruška             46:27   + 3:18 
  4. Mudrak Stanislav         LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  47:39   + 4:30 
  5. Porubcan Igor            KYS7101 C SKOL Kysak               48:47   + 5:38 
  6. Kašpar Jaroslav          SSU7004 C SK Severka Šumperk       53:24   + 10:15
  6. Kos Michal               DOB6802 C KOB Dobruška             53:24   + 10:15
  8. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        54:05   + 10:56
  9. Erlebach Josef           SSP5200 C SK Stopa Praha           54:24   + 11:15
 10. Kolář Tomáš              PGP7104 C SK Praga                 54:32   + 11:23
 11. Volák Pavel              BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteerin  57:15   + 14:06
 12. Meier Milan              VLI7301 C Slavia Liberec orientee  58:03   + 14:54
 13. Koč Zdeněk               SSP4700 C SK Stopa Praha           60:50   + 17:41
 14. Binar Robert             UOL7500 C SK UP Olomouc            63:31   + 20:22
 15. Hora Vladimír            SZP5100 C TJ Slovan Zdravotník Pr  66:26   + 23:17
     Dzik Martin              UOL7600 C SK UP Olomouc             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 6.60 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Racz Stefan              KYS6101 C SKOL Kysak               41:01          
  2. Kubát Miroslav           VRL6701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:44   + 5:43 
  3. Pospíšek Zbyněk          TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno        48:21   + 7:20 
  4. Kafka Václav             SJI6001 C OK Jihlava               48:33   + 7:32 
  5. Kral Jozef               VZA6801 C Zilina                   50:41   + 9:40 
  6. Šimek Roman              UOL6503 C SK UP Olomouc            58:53   + 17:52
  MS Škorpil Martin           SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Pr  41:29   + 0:28 
--------------------------------------------------------------------------------

H55 6.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škoda Přemek             VLI5301 C Slavia Liberec orientee  37:00          
  2. Drobník Ivan             VLI5601 C Slavia Liberec orientee  47:21   + 10:21
  3. Wald František           LIV5300 C Krušnohorský rogainingo  47:49   + 10:49
  4. Pilc Oldřich             ZPV5100 C KOB Prostějov            63:24   + 26:24
  5. Paulíček Jiří            SJI4911 C OK Jihlava               64:39   + 27:39
--------------------------------------------------------------------------------

H65 4.50 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrobař Rudolf            DOB4702 C KOB Dobruška             36:50          
  2. Nosál Stanislav          SSP4600 C SK Stopa Praha           54:45   + 17:55
  3. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       54:48   + 17:58
--------------------------------------------------------------------------------

HE 9.60 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škoda Jakub              VLI8800 E Slavia Liberec orientee  46:42          
  2. Lauerman Jan             SJI7419 E OK Jihlava               47:32   + 0:50 
  3. Horyna Roman             SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Pr  48:07   + 1:25 
  4. Laciga Radek             SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Pr  48:08   + 1:26 
  5. Drobník Michal           SJC8709 E Sportcentrum Jičín       48:33   + 1:51 
  6. Rygl Miroslav            TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno        48:34   + 1:52 
  7. Venhoda Milan            SJI7104 E OK Jihlava               49:11   + 2:29 
  8. Ondráček Radim           EKP7414 E VŠTJ Ekonom Praha        52:18   + 5:36 
  9. Pospíšil Vítek           SZP6800 E TJ Slovan Zdravotník Pr  54:17   + 7:35 
 10. Kunc Radovan             TJN5549 E OOB TJ Tatran Jablonec   55:27   + 8:45 
 11. Hora Vojtěch             SZP8300 E TJ Slovan Zdravotník Pr  56:08   + 9:26 
 12. Mareček Petr             CHT6901 E OOB SK Chrast            56:15   + 9:33 
 13. Košárek Pavel            JAM7100 E SK Jamnice               58:39   + 11:57
 14. Kopáček Miroslav         CHT6049 E OOB SK Chrast            59:36   + 12:54
 15. Jasinski Maciej          WKS     C WKS Slack Woclaw         59:43   + 13:01
 16. Čech Jan                 LIV7900 E Krušnohorský rogainingo  64:47   + 18:05
 17. Kopáček Jan              CHT8510 E OOB SK Chrast            65:24   + 18:42
 18. Šťastný Jiří             TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno        67:45   + 21:03
 19. Kowalski Wojciech        WKS     C WKS Slack Woclaw         69:16   + 22:34
 20. Laciga Zdeněk            SZP5200 E TJ Slovan Zdravotník Pr  71:10   + 24:28
 21. Dwojak Wojciech          WKS     C WKS Slack Woclaw         82:42   + 36:00
--------------------------------------------------------------------------------

T5 6.20 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             63:27          
  2. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SK UP Olomouc            86:34   + 23:07
  3. Řezníčková Hana          CHT6052 C OOB SK Chrast            88:21   + 24:54
  4. Štěpánová Dita           DOB7956 C KOB Dobruška            107:32   + 44:05
  5. Kolář Matyáš             PGP0304 C SK Praga                142:08   + 78:41
--------------------------------------------------------------------------------