Kód závodu          : 130331007
Název               : Haná Orienteering Festival - E2
Datum               : 31.03.2013
Místo konání        : Velká Kraš
Mapa                : U Jakuba, 1:5 000, E=2m
Pořadatel           : OOL - SK Haná orienteering
Ředitel závodu      : Zdráhal Robert
Hlavní rozhodčí     : Petřivalský Marek
Ředitel závodu      : Zdráhal Robert
Stavitel tratí      : Hynek Petr

D10 1.50 km, 45 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Binarová Adéla           UOL0452 C SK UP Olomouc            19:04          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.60 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marková Ema              STE0252 C SK SKI-OB Šternberk      20:52          
  2. Zurek Marta              PL20225 C UKS "Siodemka" Rumia -P  33:37   + 12:45
  3. Pospíšilová Helena       STE0253 C SK SKI-OB Šternberk      80:03   + 59:11
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.10 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        UOL9950 B SK UP Olomouc            20:57          
  2. Biederman Adrianna       K300012 C WKS Wawel Krakow         22:53   + 1:56 
  3. Seidel Julia             P589911 C HKS Azymut Mochy         23:46   + 2:49 
  4. Kreft Oliwia             PL29915 C UKS "Siodemka" Rumia -P  33:48   + 12:51
  5. Lugrová Natalie          JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov    35:29   + 14:32
  6. Konečná Adéla            UOL0050 C SK UP Olomouc            39:48   + 18:51
  7. Blaszkiewicz Karolina    PL20017 C UKS "Siodemka" Rumia -P  45:51   + 24:54
  8. Mastela Krystyna         11P0050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  48:46   + 27:49
  9. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        49:07   + 28:10
 10. Cháberová Gita           JPV9999 C Oddíl OS SK Prostějov    65:16   + 44:19
 11. Šrajerová Marie          28C9907 C Opava - Ticháček         82:37   + 61:40
     Deptulska Maria          PL20019 C UKS "Siodemka" Rumia -P   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.50 km, 100 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wanczyk Zuzanna          W039704 C PUKS Mlode Orly          22:58          
  2. Fukalová Hana            AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava     23:53   + 0:55 
  3. Galla Zofia              P589809 C HKS Azymut Mochy         24:31   + 1:33 
  4. Vývodová Jana            MOV9852 A SKOB Ostrava             25:31   + 2:33 
  5. Soldánová Tereza         JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov    27:24   + 4:26 
  6. Bugaj Katarzyna          K309801 C WKS Wawel Krakow         30:34   + 7:36 
  7. Pilcová Sabina           JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov    31:23   + 8:25 
  8. Antonowicz Anna Maria    28P9850 C UNTS Warszawa            34:34   + 11:36
  9. Svačinková Kateřina      VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrb  35:43   + 12:45
 10. Paličková Agáta          UOL9750 C SK UP Olomouc            38:42   + 15:44
 11. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory        40:42   + 17:44
 12. Skoumalová Barbora       UOL9851 C SK UP Olomouc            48:00   + 25:02
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.00 km, 115 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Maciejewska Angelika     Z069601 C UKS Traper Zlocieniec    30:19          
  2. Galla Katarzyna          P589503 C HKS Azymut Mochy         31:47   + 1:28 
  3. Kašparová Zuzana         SSU9661 B SK Severka Šumperk       31:50   + 1:31 
  4. Kalitka Katarzyna        P589607 C HKS Azymut Mochy         34:23   + 4:04 
  5. Teichert Magdalena       P589608 C HKS Azymut Mochy         35:44   + 5:25 
  6. Zebrowska Basia          W029501 C OK!SPORT Warszawa        38:50   + 8:31 
  7. Fukalová Martina         AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava     39:35   + 9:16 
  8. Machusová Karolína       SSU9666 A SK Severka Šumperk       41:12   + 10:53
  9. Kaděrová Vendula         HAV9650 C SKOB Baník Havířov       43:03   + 12:44
 10. Gatti Chiara             IT19604 C PPN Polisportiva Punto   55:29   + 25:10
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 3.90 km, 135 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vozdová Klára            ASU8964 C Magnus Orienteering      32:41          
  2. Wicha Malgorzata         K309105 C WKS Wawel Krakow         32:47   + 0:06 
  3. Gajda Monika             28P9050 C UNTS Warszawa            32:55   + 0:14 
  4. Aine Mc Cann             IE19901 C Ireland                  33:08   + 0:27 
  5. Stankiewicz Agata        E759402 C UKS Orientus Lodz        33:10   + 0:29 
  6. Pabich Maria             E718201 C UKS Azymut Pabianice     33:23   + 0:42 
  6. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 C UNTS Warszawa            33:23   + 0:42 
  8. Szubka Barbara           D959101 C WKS Slask Wroclaw        33:29   + 0:48 
  9. Poklopová Lenka          UOL8951 R SK UP Olomouc            33:38   + 0:57 
 10. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  35:03   + 2:22 
 11. Wieleba Marlena          PL29931 C UKS "Siodemka" Rumia -P  35:59   + 3:18 
 12. Fučíková Hana            VBM7751 C VSK Mendelu Brno         38:22   + 5:41 
 13. Kubicka Zuzanna          W039302 C PUKS Mlode Orly          38:29   + 5:48 
 14. Kulicka Agata            W867501 C MKS Pogon Siedlce        38:32   + 5:51 
 15. Kopcová Michaela         KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  38:51   + 6:10 
 16. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         39:36   + 6:55 
 17. Tužilová Magdaléna       RBK9452 A SK Radioklub Blansko     40:23   + 7:42 
 18. Rábová Zuzana            RBK8556 C SK Radioklub Blansko     40:45   + 8:04 
 19. Müllerová Věra           VAM9051 C OOB Vamberk              41:03   + 8:22 
 20. Ewiak-Paszynska Alicja   E758701 C UKS Orientus Lodz        41:06   + 8:25 
 21. Gajdová Kristina         VSP7752 C USK Praha                41:10   + 8:29 
 22. Rychlá Pavlína           KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  41:49   + 9:08 
 23. Niamh Corbett            IE19902 C Ireland                  42:28   + 9:47 
 24. Dyzio Katarzyna          K308804 C WKS Wawel Krakow         42:33   + 9:52 
 25. Hvorecká Eva             VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrb  43:11   + 10:30
 26. Petrová Tereza           AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava     43:12   + 10:31
 27. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     48:15   + 15:34
 28. Klíchová Jana            SSU8151 C SK Severka Šumperk       53:39   + 20:58
 29. Hegerová Petra           RBK9355 B SK Radioklub Blansko     58:06   + 25:25
 30. Šestáková Petra          RBK9357 B SK Radioklub Blansko     61:47   + 29:06
     Scieszko Natalia         E759301 C UKS Orientus Lodz         DISK          
     Čermáková Magdalena      UOL9155 C SK UP Olomouc             DISK          
     Piatrouskaya Viola       28P9150 C UNTS Warszawa             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 2.70 km, 110 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zamojska Ewelina         PL29303 C UKS "Siodemka" Rumia -P  27:54          
  2. Kolesnikova Anastasiia   K309406 C WKS Wawel Krakow         30:21   + 2:27 
  3. Pilcová Barbora          JPV8977 C Oddíl OS SK Prostějov    30:47   + 2:53 
  4. Jemelíková Denisa        ZBM9351 C SK Žabovřesky Brno       30:55   + 3:01 
  5. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      31:43   + 3:49 
  6. Dusza Anna               28P8950 C UNTS Warszawa            36:53   + 8:59 
  7. Černíková Barbora        DOB7878 C KOB Dobruška             39:19   + 11:25
  8. Čechová Jitka            VBM8353 C VSK Mendelu Brno         48:33   + 20:39
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.00 km, 115 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčičková Eva           UOL7051 C SK UP Olomouc            32:02          
  2. Pilcová Petra            ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov        32:28   + 0:26 
  3. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         36:19   + 4:17 
  4. Vričanová Sylva          HAV6751 C SKOB Baník Havířov       37:34   + 5:32 
  5. Kašparová Ivana          SSU6951 C SK Severka Šumperk       39:08   + 7:06 
  6. Slavíková Lenka          VRB7373 C SK při gymnáziu OOB Vrb  40:00   + 7:58 
  7. Nowak Barbara            P587002 C HKS Azymut Mochy         40:17   + 8:15 
  8. Kaděrová Barbora         HAV7051 C SKOB Baník Havířov       41:22   + 9:20 
  9. Karásková Marcela        ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov        42:35   + 10:33
 10. Hanzlová Svatava         HAV6651 C SKOB Baník Havířov       43:28   + 11:26
 11. Biolik Agnieszka         28P7850 C UNTS Warszawa            44:57   + 12:55
 12. Proboszová Zuzana        HAV7250 C SKOB Baník Havířov       45:19   + 13:17
 13. Zbraňková Magda          STE7352 C SK SKI-OB Šternberk      48:56   + 16:54
 14. Deptulska Agnieszka      PL29927 C UKS "Siodemka" Rumia -P  51:21   + 19:19
 15. Fukalová Radmila         AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava     53:55   + 21:53
 16. Ženčáková Marie          37C6801 C Bez registrace           61:11   + 29:09
 17. Bogucka Jaroszek Anna    S227001 C MUKS Gliwice             85:39   + 53:37
     Svačinková Jitka         VRB7777 C SK při gymnáziu OOB Vrb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 2.70 km, 110 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        28:04          
  2. Kociánová Eva            OOP6750 C TJ Opava                 28:12   + 0:08 
  3. Parfianowicz Joanna      28P6450 C UNTS Warszawa            30:06   + 2:02 
  4. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               30:44   + 2:40 
  5. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       32:06   + 4:02 
  6. Vavrečková Ivana         JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov    33:01   + 4:57 
  7. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         37:10   + 9:06 
  8. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         37:11   + 9:07 
  9. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               41:37   + 13:33
 10. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  43:49   + 15:45
 11. Sochorová Hana           HAV6250 C SKOB Baník Havířov       45:44   + 17:40
 12. Sýkorová Ivana           AOP6451 C Přátelé orientačního bě  47:31   + 19:27
 13. Liz Deane                IE19912 C Ireland                  48:36   + 20:32
 14. Dyzio Anna               K306702 C WKS Wawel Krakow         54:33   + 26:29
 15. Quarto Anna              IT16602 C PPN Polisportiva Punto   62:09   + 34:05
     Denysenko Tamara         SK19903 C TJ Slavia Zilinska univ   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.40 km, 90 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sikorová Marie           BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD     39:48          
  2. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      48:20   + 8:32 
  3. Novotná Ludmila          OOP4850 C TJ Opava                 61:54   + 22:06
  4. Mrkvicová Ludmila        MOV4951 C SKOB Ostrava             63:56   + 24:08
--------------------------------------------------------------------------------

DH10N 1.50 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          32:46          
  2. Černíková Zuzana         DOB0555 C KOB Dobruška             36:46   + 4:00 
  3. Lukašáková Sára          STE0450 C SK SKI-OB Šternberk      42:46   + 10:00
  MS Stiborová Blanka         KAR7650 C SK Karlovice             24:36   +      
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.50 km, 45 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karásek Matyáš           ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov        14:09          
  2. Novotný Erik             ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory        14:12   + 0:03 
  3. Biolik Emil              28P0300 C UNTS Warszawa            18:04   + 3:55 
  4. Černík David             DOB0303 C KOB Dobruška             31:36   + 17:27
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.60 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Matyáš             ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov        19:39          
  2. Vébr Tomáš               HAV0200 C SKOB Baník Havířov       23:43   + 4:04 
  3. Petřivalský Bernat       OOL0203 C SK Haná orienteering     25:47   + 6:08 
  4. Neumann David            STE0101 C SK SKI-OB Šternberk      27:55   + 8:16 
  5. Svoboda Radek            STE0207 C SK SKI-OB Šternberk      34:01   + 14:22
  6. Lukašák Šimon            STE0202 C SK SKI-OB Šternberk      59:33   + 39:54
  7. Kubisiak Witold          W862001 C MKS Pogon Siedlce        73:52   + 54:13
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.50 km, 100 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Mikuláš            ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov        22:51          
  2. Kašpar Petr              SSU9911 B SK Severka Šumperk       25:35   + 2:44 
  3. Bořánek Michal           STE0007 B SK SKI-OB Šternberk      27:55   + 5:04 
  4. Karásek Adam             ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov        28:05   + 5:14 
  5. Cuprys Gracjan           P589910 C HKS Azymut Mochy         29:57   + 7:06 
  6. Horčička Vít             UOL9919 B SK UP Olomouc            30:05   + 7:14 
  7. Skalický Johan           KUO9901 C KOB Ústí nad Orlicí      31:21   + 8:30 
  8. Zurek Grzegorz           PL20023 C UKS "Siodemka" Rumia -P  34:06   + 11:15
  9. Ogdowski Bartlomiej      PL20021 C UKS "Siodemka" Rumia -P  41:41   + 18:50
 10. Staněk Ondra             HAV0002 C SKOB Baník Havířov       50:52   + 28:01
 11. Kaděra Vojta             HAV0000 C SKOB Baník Havířov       61:48   + 38:57
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.40 km, 115 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baran Jan                K309710 C WKS Wawel Krakow         23:35          
  2. Wolowczyk Michal         28P9700 C UNTS Warszawa            28:45   + 5:10 
  3. Biederman Marcin         K309811 C WKS Wawel Krakow         29:04   + 5:29 
  4. Kwiatkowski Michal       W039705 C PUKS Mlode Orly          29:21   + 5:46 
  5. Socik Mateusz            PL29813 C UKS "Siodemka" Rumia -P  31:27   + 7:52 
  6. Paukert Lukáš            KUO9801 C KOB Ústí nad Orlicí      33:18   + 9:43 
  7. Jaroszek Jakub           S229801 C MUKS Gliwice             41:16   + 17:41
  8. Mazanec Jakub            UOL9800 C SK UP Olomouc            95:48   + 72:13
     Peřinka Šimon            BBM9700 C BETA URSUS Orienteering   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.20 km, 135 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rzenca Krzysztof         E759601 C UKS Orientus Lodz        27:33          
  2. Wolowczyk Krzysztof      28P9501 C UNTS Warszawa            27:55   + 0:22 
  3. Yasur Nitsan             IS19501 C Israel                   30:17   + 2:44 
  4. Zamojski Pawel           PL29507 C UKS "Siodemka" Rumia -P  31:05   + 3:32 
  5. Anc Kamil                28P9500 C UNTS Warszawa            31:13   + 3:40 
  6. Wisniewski Lukasz        PL29611 C UKS "Siodemka" Rumia -P  31:44   + 4:11 
  7. Skorupa Marek            K309609 C WKS Wawel Krakow         31:47   + 4:14 
  8. Androsov Sergey          K309507 C WKS Wawel Krakow         32:19   + 4:46 
  9. Garbacik Michal          K309508 C WKS Wawel Krakow         32:47   + 5:14 
 10. Palka Szymon             E759602 C UKS Orientus Lodz        33:28   + 5:55 
 11. Fajkus Radim             JPV9509 B Oddíl OS SK Prostějov    34:13   + 6:40 
 12. Matuš Vojtěch            VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrb  34:48   + 7:15 
 13. Holubář Bartoloměj       KUO9602 C KOB Ústí nad Orlicí      40:40   + 13:07
 14. Kaczmarek Szymon         P589504 C HKS Azymut Mochy         42:09   + 14:36
 15. Jaroszek Radoslaw        S229401 C MUKS Gliwice             42:29   + 14:56
 16. Skalický Matyáš          KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí      43:24   + 15:51
 17. Franek Lukasz            P589605 C HKS Azymut Mochy         45:30   + 17:57
 18. Chvátal Štěpán           UOL9600 C SK UP Olomouc            53:29   + 25:56
     Deptulski Mateusz        PL29509 C UKS "Siodemka" Rumia -P   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 5.50 km, 180 m, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Parfianowicz Piotr       28P9400 C UNTS Warszawa            33:14          
  2. Morawski Jacek           28P8900 C UNTS Warszawa            33:22   + 0:08 
  3. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       33:56   + 0:42 
  4. Chudzik Dominik          E759201 C UKS Orientus Lodz        36:11   + 2:57 
  5. Bravený Adam             VBM8801 C VSK Mendelu Brno         36:25   + 3:11 
  6. Vavrys Johan             LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovic  36:28   + 3:14 
  7. Podzinski Rafal          E759101 C UKS Orientus Lodz        36:29   + 3:15 
  8. Fučík Karel              VBM7246 R VSK Mendelu Brno         36:49   + 3:35 
  9. Lubkiewicz Tomasz        K308703 C WKS Wawel Krakow         37:28   + 4:14 
 10. Eoin Mc Cullough         IE19904 C Ireland                  37:49   + 4:35 
 11. Hovorka Jan              LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice  37:50   + 4:36 
 12. Král Václav              SSU8243 R SK Severka Šumperk       38:22   + 5:08 
 13. Niewiedziala Robert      PL29305 C UKS "Siodemka" Rumia -P  38:43   + 5:29 
 14. Charuba Lukasz           E759001 C UKS Orientus Lodz        38:50   + 5:36 
 15. Dudek Wojciech           W039403 C PUKS Mlode Orly          39:01   + 5:47 
 16. Jack Millar              IE19905 C Ireland                  39:23   + 6:09 
 17. Jonathan Quinn           IE19908 C Ireland                  39:29   + 6:15 
 18. Galicz Karol             W038601 C PUKS Mlode Orly          39:53   + 6:39 
 19. Kopec Tomáš              KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  39:57   + 6:43 
 20. Colm Moran               IE19909 C Ireland                  40:30   + 7:16 
 21. Lapornik Dominik         AT18901 C                          41:21   + 8:07 
 22. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         41:26   + 8:12 
 23. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          41:48   + 8:34 
 24. Paszynski Piotr          E758101 C UKS Orientus Lodz        41:53   + 8:39 
 25. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    42:35   + 9:21 
 26. Klech Richard            VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrb  43:01   + 9:47 
 27. Skoupý Jan               STE9411 A SK SKI-OB Šternberk      43:05   + 9:51 
 28. Niall Mc Carthy          IE19906 C Ireland                  43:16   + 10:02
 29. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     43:23   + 10:09
 30. Sochor Jan               HAV8801 C SKOB Baník Havířov       43:55   + 10:41
 31. Peths Jan                KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  44:27   + 11:13
 32. Galla Franciszek         P588901 C HKS Azymut Mochy         44:41   + 11:27
 33. Mrkvica Petr             ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory        45:23   + 12:09
 34. Laurence Quin            IE19907 C Ireland                  46:09   + 12:55
 35. Hrazdil Roman            RAD7401 C TJ Sokol Radslavice      46:12   + 12:58
 36. Vébr Radek               HAV7103 C SKOB Baník Havířov       48:37   + 15:23
 37. Leštínský Tomáš          DOB7801 C KOB Dobruška             49:35   + 16:21
 38. Hrouza Jan               KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  50:17   + 17:03
 39. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     51:00   + 17:46
 40. Gatti Francesco          IT19403 C PPN Polisportiva Punto   61:31   + 28:17
 41. Kubisiak Marek           W867701 C MKS Pogon Siedlce        62:54   + 29:40
     Cillin Corbett           IE19903 C Ireland                   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 3.40 km, 115 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pabich Tomasz            E718202 C UKS Azymut Pabianice     24:43          
  2. Vozda Vojtěch            ASU9043 C Magnus Orienteering      25:15   + 0:32 
  3. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      27:22   + 2:39 
  4. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      28:14   + 3:31 
  5. Manor Itay               IS19401 C Israel                   28:45   + 4:02 
  6. Seitler Milan            ASU9148 C Magnus Orienteering      29:52   + 5:09 
  7. Velička Jan              VRB8504 C SK při gymnáziu OOB Vrb  30:03   + 5:20 
  8. Šesták Jakub             RBK9001 C SK Radioklub Blansko     31:15   + 6:32 
  9. Váňa Lukáš               VRB8601 C SK při gymnáziu OOB Vrb  31:23   + 6:40 
 10. Trávníček Jan            UOL7501 C SK UP Olomouc            33:03   + 8:20 
 11. Kujda Arkadiusz          PL17901 C JW 2697 Brzeg            34:09   + 9:26 
 12. Volkov Oleksandr         SK19901 C TJ Slavia Zilinska univ  34:11   + 9:28 
 13. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         34:17   + 9:34 
 14. Jirásek Jakub            TTR8601 C OOB Třebíč               35:07   + 10:24
 15. Čech Viktor              VBM8001 C VSK Mendelu Brno         37:59   + 13:16
 16. Rohel Marek              AOV9401 C OOB TJ Baník Ostrava     38:22   + 13:39
 17. Karmín Luboš             LCE9103 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:51   + 20:08
 18. Fojtík Jan               LOV8701 C lepus.cz                 47:59   + 23:16
 19. Touš Michal              11C8200 C Atleti v akci            50:40   + 25:57
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.20 km, 135 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brian Corbett            IE19911 C Ireland                  34:59          
  2. Binar Robert             UOL7500 C SK UP Olomouc            38:54   + 3:55 
  3. Kašpar Jaroslav          SSU7004 C SK Severka Šumperk       39:32   + 4:33 
  4. Stibor Zbyněk            KAR7601 C SK Karlovice             40:53   + 5:54 
  5. Mastela Rafal            11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  42:31   + 7:32 
  6. Biolik Grzegorz          28P7800 C UNTS Warszawa            46:49   + 11:50
  7. Karásek Martin           ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov        46:54   + 11:55
  8. Michalík Petr            XBM7117 C PELLŽS MTBO TEAM         52:49   + 17:50
  9. Kaděra Pavel             HAV7100 C SKOB Baník Havířov       56:09   + 21:10
     Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.90 km, 135 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               30:09          
  2. Navrátil Václav          KON6427 C KOB Konice               30:32   + 0:23 
  3. Wolowczyk Marek          28P6300 C UNTS Warszawa            32:38   + 2:29 
  4. Dyzio Wlodzimierz        K306001 C WKS Wawel Krakow         35:47   + 5:38 
  5. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    38:29   + 8:20 
  6. Sochor Tomáš             HAV6301 C SKOB Baník Havířov       38:34   + 8:25 
  7. Ženčák Jaroslav          37C6101 C Bez registrace           40:10   + 10:01
  8. Deptulski Tomasz         PL29929 C UKS "Siodemka" Rumia -P  41:32   + 11:23
  9. Greg Mc Cann             IE19913 C Ireland                  42:11   + 12:02
 10. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    44:07   + 13:58
 11. Antonowicz Jerzy         28P6800 C UNTS Warszawa            44:56   + 14:47
 12. Gatti Giorgio            IT16401 C PPN Polisportiva Punto   47:35   + 17:26
 13. Zebrowski Dariusz        W026301 C OK!SPORT Warszawa        49:31   + 19:22
 14. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Přátelé orientačního bě  49:42   + 19:33
 15. Forystek Jozef           S516601 C UKS Reflex Rybnik        53:37   + 23:28
 16. Krhut Libor              HAV6302 C SKOB Baník Havířov       54:16   + 24:07
 17. Galla Andrzej            P585901 C HKS Azymut Mochy         57:14   + 27:05
 18. Opletal Jaroslav         HAV6200 C SKOB Baník Havířov       60:08   + 29:59
 19. Borovička Milan          FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta P  75:15   + 45:06
--------------------------------------------------------------------------------

H55 2.70 km, 110 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrouza Jan               KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  25:02          
  2. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 26:25   + 1:23 
  3. Šrajer Jan               28C5606 C Opava - Ticháček         26:28   + 1:26 
  4. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C SKOB Baník Havířov       27:19   + 2:17 
  5. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        27:56   + 2:54 
  6. Krol Benedykt            PL25301 C UKS "Siodemka" Rumia -P  28:31   + 3:29 
  7. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         28:46   + 3:44 
  8. Sýkora Jiří              AOP5401 C Přátelé orientačního bě  30:16   + 5:14 
  9. Jelínek Petr             39C4900 C KSA Zlín                 31:03   + 6:01 
 10. Kotas Pavel              HAV5501 C SKOB Baník Havířov       32:32   + 7:30 
 11. Herdegen Ondřej          BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD     34:01   + 8:59 
 12. John Mc Cullough         IE19910 C Ireland                  34:23   + 9:21 
 13. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 37:21   + 12:19
 14. Pilc Oldřich             ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov        38:09   + 13:07
 15. Novotný Stanisl          OOP4800 C TJ Opava                 38:57   + 13:55
 16. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     39:59   + 14:57
 17. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                43:01   + 17:59
 18. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     43:59   + 18:57
 19. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      46:26   + 21:24
 20. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  48:38   + 23:36
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.40 km, 90 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       31:34          
  2. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     32:36   + 1:02 
  3. Mrkvica Miroslav         MOV4600 C SKOB Ostrava             37:50   + 6:16 
  4. Šubrt Zdeněk             UOL4201 C SK UP Olomouc            40:21   + 8:47 
  5. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         42:02   + 10:28
  6. Trolsrud Thorolf         NO14401 C Botne SK                 47:55   + 16:21
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.50 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Antonowicz Jan           28P0600 C UNTS Warszawa            13:18          
  2. Brosch Ondřej            RBK0606 C SK Radioklub Blansko     18:04   + 4:46 
  3. Rychlá Karolína          KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  18:32   + 5:14 
  4. Volkov Maksym            SK19902 C TJ Slavia Zilinska univ  19:59   + 6:41 
  5. Broschová Alžběta        RBK     C SK Radioklub Blansko     20:58   + 7:40 
  6. Slavík Ondřej            VRB0100 C SK při gymnáziu OOB Vrb  25:11   + 11:53
  7. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          28:05   + 14:47
  8. Mrkvica Václav           ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory        31:46   + 18:28
  9. Šírová Magdaléna         28C0811 C Opava - Ticháček         35:54   + 22:36
 10. Mastela Hanna            11P0550 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  42:07   + 28:49
 11. Šrajer Jan               28C0408 C Opava - Ticháček         62:38   + 49:20
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.10 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavík Tomáš             VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrb  16:51          
  2. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     17:41   + 0:50 
  3. Ticháček Jan             28C8001 C Opava - Ticháček         25:07   + 8:16 
  4. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     29:19   + 12:28
  5. Kumstát Jan              28C7803 C Opava - Ticháček         30:14   + 13:23
  6. Šír Vladimír             28C7610 C Opava - Ticháček         31:31   + 14:40
  7. Fujáková Katka           HAV8550 C SKOB Baník Havířov       31:40   + 14:49
  8. Peterek Vít              28C8612 C Opava - Ticháček         33:37   + 16:46
  9. Příborská Denisa         UOL9350 C SK UP Olomouc            36:27   + 19:36
 10. Kratschmerová Jitka      VRB6250 C SK při gymnáziu OOB Vrb  41:18   + 24:27
 11. Tomeček Lubomír          KAR4701 C SK Karlovice             45:35   + 28:44
 12. Jiříčková Bětka          KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  46:06   + 29:15
 13. Vébrová Šárka            HAV7050 C SKOB Baník Havířov       47:12   + 30:21
 14. Zatloukalová Štěpánka    UOL9852 C SK UP Olomouc            53:17   + 36:26
 15. Novotná Jitka            ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory        53:29   + 36:38
 16. Janča Jaroslav           VRB8900 C SK při gymnáziu OOB Vrb  67:25   + 50:34
--------------------------------------------------------------------------------