Kód závodu          : 130413022
Název               : Veřejný závod
Datum               : 13.04.2013
Místo konání        : Praha - Kbely
Mapa                : Kbely
Pořadatel           : EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Ředitel závodu      : Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí     : Ondráčková Veronika
Stavitel tratí      : Šedivý Jiří

D10 1.40 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eliášová Klára           TAP0353 C KOB TRETRA Praha         21:52          
  2. Pračková Ema             MFP0451 C VŠSK MFF UK Praha        23:59   + 2:07 
  3. Bulířová Ema             TAP0452 C KOB TRETRA Praha         27:39   + 5:47 
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 1.90 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlašaná Michaela         DOR0452 C OK Dobříš                12:56          
  2. Blahutová Martina        MFP0550 C VŠSK MFF UK Praha        22:16   + 9:20 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.80 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vyhnálková Marie         MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha        13:47          
  2. Kuncová Vendula          PGP0150 C SK Praga                 19:12   + 5:25 
  3. Lebedová Anna            ROZ0151 C OK Roztoky               21:25   + 7:38 
  4. Chalupová Aneta          ROZ0250 C OK Roztoky               24:53   + 11:06
  5. Čermáková Kateřina       ROZ0150 C OK Roztoky               26:55   + 13:08
  6. Řadová Lucie             DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka        32:26   + 18:39
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.00 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieglová Eliška          MFP9950 B VŠSK MFF UK Praha        13:59          
  2. Dědková Teodora          TAP0051 B KOB TRETRA Praha         14:14   + 0:15 
  3. Kováříková Marie         KAM0050 B SK Kamenice              14:48   + 0:49 
  4. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               15:54   + 1:55 
  5. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        16:02   + 2:03 
  6. Šafková Sofie            KAM0153 B SK Kamenice              16:24   + 2:25 
  7. Straková Veronika        SLA0051 B SKOB Slaný               16:53   + 2:54 
  8. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               19:58   + 5:59 
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.20 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Veljačiková Hana         SCP9750 C OK Sparta Praha          15:14          
  2. Janovská Kateřina        PGP9850 A SK Praga                 16:35   + 1:21 
  3. Šimůnková Gabriela       TAP9755 B KOB TRETRA Praha         16:41   + 1:27 
  4. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               17:56   + 2:42 
  5. Hájková Eliška           ZVO9851 B OB SK Zvole              18:39   + 3:25 
  6. Poláková Kateřina        TAP9854 B KOB TRETRA Praha         19:32   + 4:18 
  7. Repiská Amálie           MFP9851 B VŠSK MFF UK Praha        19:38   + 4:24 
  8. Poláková Tereza          TAP9853 B KOB TRETRA Praha         19:54   + 4:40 
  9. Mikulášová Martina       PGP9852 C SK Praga                 20:14   + 5:00 
 10. Kolářová Johana          SLA9950 B SKOB Slaný               21:04   + 5:50 
 11. Hamplová Tereza          LBE9752 C TJ Lokomotiva Beroun     21:51   + 6:37 
 12. Kopecká Eliška           KNC9850 C OOB TJ Sokol Kostelec n  22:14   + 7:00 
 13. Platovská Kristýna       LBE9850 C TJ Lokomotiva Beroun     26:07   + 10:53
 14. Hrdličková Ludmila       SLA9851 C SKOB Slaný               33:40   + 18:26
--------------------------------------------------------------------------------

D18 2.20 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavlů Kateřina           PGP9554 A SK Praga                 17:53          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 2.90 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bochenková Ivana         SJC8952 E Sportcentrum Jičín       16:40          
  2. Tichovská Martina        PGP8658 C SK Praga                 17:10   + 0:30 
  3. Plochová Dominika        DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka        18:02   + 1:22 
  4. Škodová Petra            LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice  18:25   + 1:45 
  5. Kovářová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        18:26   + 1:46 
  6. Hrstková Vladěna         PGP8753 R SK Praga                 18:28   + 1:48 
  7. Baldrianová Barbora      VSP7850 R USK Praha                18:44   + 2:04 
  8. Dlouhá Hana              DKP9450 A Oddíl OB Kotlářka        19:00   + 2:20 
  9. Kilarská Marcela         VSP7151 C USK Praha                19:04   + 2:24 
 10. Ryšavá Magdalena         PGP7650 C SK Praga                 19:40   + 3:00 
 11. Křivancová Zdenka        LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun     19:52   + 3:12 
 12. Králová Michaela         CTB7959 C SK OB Chotěboř           20:07   + 3:27 
 13. Vildmonová Pavla         LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun     20:13   + 3:33 
 14. Mrázková Romana          SJC8351 R Sportcentrum Jičín       20:25   + 3:45 
 15. Hlubučková Kristýna      KAM9551 A SK Kamenice              20:35   + 3:55 
 16. Masopustová Elis         PGP8656 C SK Praga                 20:55   + 4:15 
 17. Ježková Dominika         PGP9053 C SK Praga                 21:18   + 4:38 
 18. Kamererová Valerie       KAM9452 A SK Kamenice              21:45   + 5:05 
 19. Mikulášová Helena        PGP9353 B SK Praga                 21:48   + 5:08 
 20. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         22:17   + 5:37 
 21. Horová Magda             VSP5450 C USK Praha                23:01   + 6:21 
 22. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB TRETRA Praha         23:24   + 6:44 
 23. Ježková Klára            PGP8455 C SK Praga                 23:51   + 7:11 
 24. Blahutová Hanka          MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha        24:26   + 7:46 
 25. Krausová Barbora         TJP9150 C TJ Sokol Troja           24:54   + 8:14 
 26. Štoková Mariana          DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka        25:08   + 8:28 
 27. Dienerová Petra          DKP8159 C Oddíl OB Kotlářka        26:04   + 9:24 
 28. Krausová Kateřina        DKP8859 C Oddíl OB Kotlářka        26:55   + 10:15
 29. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          27:37   + 10:57
     Procházková Marie        KAM9554 A SK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 2.90 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Marková Anna             LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun     25:19          
  2. Neuhäuserová Ladislava   VSP8151 C USK Praha                26:50   + 1:31 
  3. Schwab Clarissa          TAP7750 C KOB TRETRA Praha         27:24   + 2:05 
     Tomková Kamila           NERxxx  C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 2.50 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieglová Dáša            MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        18:56          
  2. Škvorová Zuzana          KAM7350 C SK Kamenice              19:37   + 0:41 
  3. Pračková Zita            MFP7850 C VŠSK MFF UK Praha        20:24   + 1:28 
  4. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               21:22   + 2:26 
  5. Hudosová Gabriela        KSU7299 C Klub vytrvalostních spo  21:28   + 2:32 
  6. Kolářová Michaela        SLA7351 C SKOB Slaný               21:29   + 2:33 
  7. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 21:49   + 2:53 
  8. Ježková Regina           PGP6352 C SK Praga                 22:11   + 3:15 
  9. Hankovcová Lenka         KAM7053 C SK Kamenice              22:22   + 3:26 
 10. Brabencová Alena         SOB7150 C SOBSA                    22:30   + 3:34 
 11. Hrdličková Ludmila       SLA6950 C SKOB Slaný               24:25   + 5:29 
 12. Lindová Miroslava        KNC7750 C OOB TJ Sokol Kostelec n  29:42   + 10:46
--------------------------------------------------------------------------------

D45 2.50 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta P  19:05          
  2. Čiháková Lenka           KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n  19:07   + 0:02 
  3. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               19:24   + 0:19 
  4. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         19:33   + 0:28 
  5. Komersová Jana           KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n  20:50   + 1:45 
  6. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         21:35   + 2:30 
  7. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        22:13   + 3:08 
  8. Havlíčková Jindra        KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n  22:39   + 3:34 
  9. Malačková Jana           DVP6151 C TJ Sokol Praha Spořilov  22:51   + 3:46 
 10. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          24:04   + 4:59 
 11. Dudová Hana              DKP     C Oddíl OB Kotlářka        24:46   + 5:41 
 12. Šimůnková Martina        44C6850 C Neregistrovaní           24:56   + 5:51 
 13. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        25:10   + 6:05 
 14. Hlubučková Šárka         KAM6851 C SK Kamenice              25:22   + 6:17 
 15. Čermáková Gabriela       KAM6752 C SK Kamenice              28:34   + 9:29 
 16. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          30:15   + 11:10
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.00 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        21:56          
  2. Beranová Vlasta          UVP5450 C Slovan Praha             22:30   + 0:34 
  3. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           23:51   + 1:55 
  4. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          24:05   + 2:09 
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.90 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             TAP0403 C KOB TRETRA Praha         12:41          
  2. Král Adam                CTB0501 C SK OB Chotěboř           13:11   + 0:30 
  3. Kuc Radim                SCP1    C OK Sparta Praha          14:43   + 2:02 
  4. Kuc David                SCP2    C OK Sparta Praha          16:10   + 3:29 
  5. Čejchan Jan              NERxxx  C                          17:11   + 4:30 
  6. Nemšovský Filip          VSP0500 C USK Praha                19:12   + 6:31 
  7. Lebeda Jan               ROZ0400 C OK Roztoky               21:00   + 8:19 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.40 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedláček Jaroslav        ROZ0300 C OK Roztoky               11:50          
  2. Kolář Matyáš             SLA0300 C SKOB Slaný               15:52   + 4:02 
  3. Novobilský Daniel        TAP0301 C KOB TRETRA Praha         18:49   + 6:59 
  4. Čtrnáct František        PGP0401 C SK Praga                 20:15   + 8:25 
  5. Janas Adam               PGP0404 C SK Praga                 22:32   + 10:42
     Baldrián Tomáš           VSP0405 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.80 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malačka Milan            DKP0210 C Oddíl OB Kotlářka        13:08          
  2. Lejbl Jakub              LBE0200 B TJ Lokomotiva Beroun     15:04   + 1:56 
  3. Šubrt Matěj              DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka        16:12   + 3:04 
  4. Longin Jan               TAP0103 B KOB TRETRA Praha         16:20   + 3:12 
  5. Janas Petr               PGP0200 C SK Praga                 19:33   + 6:25 
  6. Jirásek Kryštof          ROZ0101 C OK Roztoky               23:31   + 10:23
  7. Rohlíček Alois           MFP0200 C VŠSK MFF UK Praha        25:20   + 12:12
  8. Svoboda Jáchym           ROZ0200 C OK Roztoky               26:34   + 13:26
  9. Husák Zdeněk             SLA0201 C SKOB Slaný               30:33   + 17:25
 10. Kohout Václav            DKL0101 C KOB Kladno               34:31   + 21:23
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.20 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lejbl Ladislav           LBE0000 B TJ Lokomotiva Beroun     14:42          
  2. Šafka Sebastian          KAM0101 B SK Kamenice              15:05   + 0:23 
  3. Gregor Tomáš             TAP9903 C KOB TRETRA Praha         16:59   + 2:17 
  4. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        20:10   + 5:28 
  5. Dědek Matěj              TAP0001 C KOB TRETRA Praha         20:46   + 6:04 
  6. Dudák Ladislav           SLA0002 C SKOB Slaný               29:13   + 14:31
     Kdýr Matěj               ODV0000 C TJ Aero Odolena Voda      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 2.50 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Navrátil Šimon           PGP9702 B SK Praga                 13:31          
  2. Goj Tomáš                LBE9700 A TJ Lokomotiva Beroun     14:06   + 0:35 
  3. Vlášek Jakub             TAP9702 B KOB TRETRA Praha         15:38   + 2:07 
  4. Najman Matouš            DKP9800 B Oddíl OB Kotlářka        16:55   + 3:24 
  5. Šebek Petr               DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka        17:28   + 3:57 
  6. Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB TRETRA Praha         17:47   + 4:16 
  7. Komers František         KNC9801 C OOB TJ Sokol Kostelec n  17:56   + 4:25 
  8. Borovička Tomáš          FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta P  18:11   + 4:40 
  9. Jíra Tomáš               KAM9802 A SK Kamenice              18:55   + 5:24 
 10. Ondřejček Jiří           ODV9800 B TJ Aero Odolena Voda     19:53   + 6:22 
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 3.60 km, 29 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín       18:33          
  2. Flašar Jan               PGP8610 E SK Praga                 19:15   + 0:42 
  3. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         19:40   + 1:07 
  4. Žaloudek Petr            SJC8309 C Sportcentrum Jičín       20:06   + 1:33 
  5. Veselý Jakub             PGP9503 A SK Praga                 20:47   + 2:14 
  6. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň            20:52   + 2:19 
  6. Sysel Ctibor             PGP8700 R SK Praga                 20:52   + 2:19 
  8. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        20:56   + 2:23 
  9. Laciga Radek             PGP8202 C SK Praga                 21:06   + 2:33 
 10. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 21:13   + 2:40 
 11. Pašek František          KAM7600 C SK Kamenice              21:21   + 2:48 
 12. Wohanka Petr             VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:33   + 3:00 
 13. Král Aleš                CTB7801 C SK OB Chotěboř           21:42   + 3:09 
 14. Fišer Jiří               SLP8503 C OOB Slavia Praha         21:47   + 3:14 
 15. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         22:00   + 3:27 
 16. Sajal Martin             EKP7803 C VŠTJ Ekonom Praha        22:04   + 3:31 
 17. Landovský Jakub          PGP9601 B SK Praga                 22:17   + 3:44 
 18. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo  22:37   + 4:04 
 19. Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha          22:38   + 4:05 
 20. Vrabec Ondřej            SCP8303 C OK Sparta Praha          23:05   + 4:32 
 21. Černý Martin             TAP8902 C KOB TRETRA Praha         23:08   + 4:35 
 21. Klaška Pavel             DKP9301 B Oddíl OB Kotlářka        23:08   + 4:35 
 23. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        23:13   + 4:40 
 24. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 23:19   + 4:46 
 25. Illner Vojtěch           DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka        23:22   + 4:49 
 26. Kondrát Martin           PGP6501 C SK Praga                 23:31   + 4:58 
 27. Janas Petr               XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM         23:32   + 4:59 
 28. Blahuta Marek            MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha        23:36   + 5:03 
 29. Kalina Miroslav          EKP8211 C VŠTJ Ekonom Praha        23:40   + 5:07 
 30. Škvor Martin             KAM6700 C SK Kamenice              23:55   + 5:22 
 31. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              23:58   + 5:25 
 32. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        24:08   + 5:35 
 33. Šimon Václav             LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun     24:24   + 5:51 
 34. Johanovský Tomáš         DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka        24:29   + 5:56 
 35. Vlach Martin             SCP8605 C OK Sparta Praha          24:39   + 6:06 
 36. Prášil Ondřej            SJC8401 C Sportcentrum Jičín       24:58   + 6:25 
 37. Pračka Tomáš             MFP7302 C VŠSK MFF UK Praha        25:04   + 6:31 
 38. Řada Jakub               DKP9401 B Oddíl OB Kotlářka        25:10   + 6:37 
 39. Buzek Martin             PGP8401 C SK Praga                 25:21   + 6:48 
 40. Pohl Zdeněk              SRK7606 C SOOB Spartak Rychnov na  25:22   + 6:49 
 41. Šimon Jakub              LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun     25:49   + 7:16 
 42. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          25:59   + 7:26 
 43. Jána Michal              DKP8400 C Oddíl OB Kotlářka        26:14   + 7:41 
 44. Nemšovský Petr           PGP7602 C SK Praga                 26:29   + 7:56 
 45. Wagner Libor             DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka        26:31   + 7:58 
 46. Šafka Daniel             KAM9105 C SK Kamenice              27:13   + 8:40 
 47. Špacír Jan               UOL8805 C SK UP Olomouc            27:17   + 8:44 
 48. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          27:31   + 8:58 
 49. Besta Lukáš              KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n  27:39   + 9:06 
 50. Bolech Filip             LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice  28:10   + 9:37 
 51. Lžíčař Martin            DOB8803 C KOB Dobruška             28:16   + 9:43 
 52. Hájek Adam               KAM9202 C SK Kamenice              28:40   + 10:07
 53. Matoušek Petr            DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka        29:52   + 11:19
 54. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha  30:18   + 11:45
 55. Kučerka David            LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvíno  31:03   + 12:30
 56. Hošek Jiří               TAP7601 C KOB TRETRA Praha         32:30   + 13:57
 57. Maška Marek              MKP8800 C SK Meteor Kačerov Praha  32:40   + 14:07
 58. Koč Lumír                MKP5401 C SK Meteor Kačerov Praha  34:30   + 15:57
 59. Hora Vladimír            VSP5100 C USK Praha                35:03   + 16:30
 60. Petříček Martin          MKP8000 C SK Meteor Kačerov Praha  36:29   + 17:56
 61. Tomaščin Jaroslav        MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha  41:47   + 23:14
     Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha          DISK          
     Kovář Miroslav           SCP8103 R OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 2.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janáč Vašek              TAP9602 C KOB TRETRA Praha         19:50          
  2. Hulec Jan                NNN8111 C OB                       20:56   + 1:06 
  3. Malec Oldřich            SLA9400 B SKOB Slaný               21:29   + 1:39 
  4. Zvarik Tomáš             ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno       23:17   + 3:27 
--------------------------------------------------------------------------------

H35 3.10 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Datel Jiří               DKL7101 C KOB Kladno               19:04          
  2. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 19:45   + 0:41 
  3. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         20:38   + 1:34 
  4. Vinš Pavel               DKL6900 C KOB Kladno               22:21   + 3:17 
  5. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        22:31   + 3:27 
  6. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        23:01   + 3:57 
  7. Straka Lukáš             SLA7002 C SKOB Slaný               23:04   + 4:00 
  8. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               23:50   + 4:46 
  9. Jun Drahomír             KNC5501 C OOB TJ Sokol Kostelec n  25:17   + 6:13 
 10. Švihla Tomáš             LME7400 C SK Los Mělník            25:36   + 6:32 
 11. Rohlíček Jan             MFP7101 C VŠSK MFF UK Praha        26:01   + 6:57 
 12. Stránský Matěj           MFP7802 C VŠSK MFF UK Praha        26:27   + 7:23 
 13. Meier Milan              VLI7301 C Slavia Liberec orientee  29:42   + 10:38
 14. Janeček Petr             NERxxx  C                          30:10   + 11:06
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.10 km, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          21:57          
  2. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        21:59   + 0:02 
  3. Cincibus Pavel           FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta P  22:53   + 0:56 
  4. Betlach Miroslav         DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka        24:30   + 2:33 
  5. Najman Jiří              DKP6301 C Oddíl OB Kotlářka        27:35   + 5:38 
  6. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        28:49   + 6:52 
  7. Kudrnáč Martin           KAM5901 C SK Kamenice              29:10   + 7:13 
  8. Malec Jaromír            ROU6203 C SKOB Roudnice nad Labem  29:46   + 7:49 
  9. Malec Jaroslav           SLA6200 C SKOB Slaný               30:11   + 8:14 
 10. Grivalský Michal         PGP5900 C SK Praga                 31:18   + 9:21 
 11. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky               32:04   + 10:07
 12. Řada Richard             DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka        33:40   + 11:43
 13. Šafka Jan                KAM6604 C SK Kamenice              39:09   + 17:12
     Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Sokol Hostivice        DISK          
  MS Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         27:37   + 5:40 
--------------------------------------------------------------------------------

H55 2.50 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. John Vladimír            OLP5502 C PSK Olymp Praha          16:55          
  2. Cedrych Karel            TJP5500 C TJ Sokol Troja           18:56   + 2:01 
  3. Dlouhý Jiří              DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka        20:00   + 3:05 
  4. Čadil Jan                FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta P  23:25   + 6:30 
  5. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          26:51   + 9:56 
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.00 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          17:30          
  2. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        17:32   + 0:02 
  3. Dohnal Josef             VSP4300 C USK Praha                19:53   + 2:23 
  4. Lebduška Petr            ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem  22:15   + 4:45 
  5. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           26:16   + 8:46 
--------------------------------------------------------------------------------

H75 1.60 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 14:46          
  2. Kalivoda Viktor          KNC3300 C OOB TJ Sokol Kostelec n  21:11   + 6:25 
  3. Ďurčat Jozef             DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka        23:31   + 8:45 
  4. Kalivoda Vladimír        KNC3800 C OOB TJ Sokol Kostelec n  25:11   + 10:25
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.90 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalousková Amálie        DKP0452 C Oddíl OB Kotlářka         7:57          
  2. Malínská Eliška          NERxxx  C                           9:39   + 1:42 
  3. Vlašaná Karolína         DOR0751 C OK Dobříš                10:51   + 2:54 
  4. Malínská Anna            NERxxx  C                          10:59   + 3:02 
  5. Šemík Martin             NERxxx  C                          11:51   + 3:54 
  6. Matej Daniel             NERxxx  C                          12:10   + 4:13 
  7. Bulířová Žofie           NERxxx  C                          12:23   + 4:26 
  8. Straková Denisa          SLA0750 C SKOB Slaný               12:56   + 4:59 
  9. Husák Ondřej             SLA0600 C SKOB Slaný               13:35   + 5:38 
 10. Dvořáková Veronika       NERxxx  C                          13:55   + 5:58 
 11. Besta Radek              11C0800 C Atleti v akci            14:35   + 6:38 
 12. Švihla Filip             LME0600 C SK Los Mělník            14:42   + 6:45 
 13. Tuma Simon               TAP9999 C KOB TRETRA Praha         15:28   + 7:31 
 14. Navrátilová Alžběta      NNN02   C OB                       15:38   + 7:41 
 15. Cincibusová Lenka        FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta P  15:43   + 7:46 
 16. Novobilský Dominik       TAP0701 C KOB TRETRA Praha         15:45   + 7:48 
 17. Forštová Ema             NERXXX  C                          15:48   + 7:51 
 18. Bulíř Jáchym             TAP0602 C KOB TRETRA Praha         15:50   + 7:53 
 19. Jíra Filip               ROZ0500 C OK Roztoky               16:29   + 8:32 
 20. Ondřejčková Tereza       ODV0550 C TJ Aero Odolena Voda     16:35   + 8:38 
 21. Kubant Kryštof           NERxxx  C                          17:02   + 9:05 
 22. Jonáš Hynek              NERxxx  C                          17:44   + 9:47 
 23. Sedláček Patrik          ROZ0800 C OK Roztoky               20:11   + 12:14
 24. Pračka Tomáš             NERxxx  C                          21:19   + 13:22
 25. Bartoňová Tereza         TAP0350 C KOB TRETRA Praha         21:50   + 13:53
 26. Semecký Vít              TAP0601 C KOB TRETRA Praha         23:01   + 15:04
 27. Foršt Bruno              NERXXX  C                          27:05   + 19:08
 28. Rakovcová Zuzana         SCP1150 C OK Sparta Praha          27:23   + 19:26
 29. Pohl Lukáš               SRK07   C SOOB Spartak Rychnov na  34:59   + 27:02
     Janata Diviš             EKPxxx  C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Meier David              VSP0606 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.30 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedlecký Robert          NERxxx  C                           9:33          
  2. Sedlecký Libor           NERxxx  C                           9:49   + 0:16 
  3. Hřebík Pavel             NERxxx  C                          13:06   + 3:33 
  4. Štůsková Petra           NNN93   C OB                       14:00   + 4:27 
  5. Paurová Lenka            NERxxx  C                          14:14   + 4:41 
  6. Pavlíčková Lenka         DOR72   C OK Dobříš                14:18   + 4:45 
  7. Wolkerová Dagmar         TJP5250 C TJ Sokol Troja           14:47   + 5:14 
  8. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka        15:50   + 6:17 
  9. Vernerová Klára          NNN00   C OB                       17:29   + 7:56 
 10. Ondřejčková Iveta        ODV7354 C TJ Aero Odolena Voda     20:03   + 10:30
 11. Samohýl Richard          PGP2800 C SK Praga                 27:09   + 17:36
--------------------------------------------------------------------------------

T 2.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rančáková Barbora        NNN81   C OB                       19:33          
  2. Ashby Patrik             38C9800 C PORG                     22:36   + 3:03 
  3. Chládek Milan            27C7900 C OB VANABIKE              23:33   + 4:00 
  4. Soukup Matěj             38C8000 C PORG                     24:11   + 4:38 
  5. Malačka Milan            NERxxx  C                          25:55   + 6:22 
  6. Janata Tomáš             EKPxxx  C VŠTJ Ekonom Praha        27:17   + 7:44 
  7. Plánička Viktor          DKP0002 C Oddíl OB Kotlářka        27:21   + 7:48 
  8. Plánička Jiří            SOB6800 C SOBSA                    28:09   + 8:36 
  9. Jirásková Pavla          NNN     C OB                       29:20   + 9:47 
 10. Drtinová Zuzana          38C0050 C PORG                     29:21   + 9:48 
 11. Pláničková Eva           SOB9750 C SOBSA                    30:27   + 10:54
 12. Vyhnálková Eva           MFP75   C VŠSK MFF UK Praha        38:50   + 19:17
 13. Heřmanová Kristýna       38C9651 C PORG                     39:08   + 19:35
 14. Těšínská Pavlína         38C9650 C PORG                     47:42   + 28:09
     Beneš Michal             NERxxx  C                           DISK          
     Navrátil Ctirad          NNN03   C OB                        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------