Kód závodu          : 130413027
Název               : Oblastní mistrovství ve sprintu
Datum               : 13.04.2013
Místo konání        : Třeboň
Mapa                : Svět
Pořadatel           : TJH - TJ Tolar Jindřichův Hradec
Ředitel závodu      : Tichý Martin
Hlavní rozhodčí     : Hojný Jaroslav
Ředitel závodu      : Tichý Martin
Stavitel tratí      : Tichý Martin, Hošek Radim

D10 1.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zemanová Andrea          LEN0450   SKI Klub Lenora          15:15          
  2. Sobotková Klára          PZR0351   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:56   + 8:41 
  3. Veselá Aneta             SJH0352   SJH Jindřichův Hradec    24:01   + 8:46 
  4. Kubáková Nela            SJH0451   SJH Jindřichův Hradec    26:07   + 10:52
  5. Sabolová Marie           CTB0353   SK OB Chotěboř           38:48   + 23:33
  6. Komárková Jindra         SJH0453   SJH Jindřichův Hradec    53:59   + 38:44
     Nešporová Marie          TTR0351   OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.40 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Anna           KTA0151   SK Kotnov Tábor          12:54          
  2. Ševčíková Kateřina       PCB0151   SKP České Budějovice     13:01   + 0:07 
  3. Blažková Kateřina        SJH0252   SJH Jindřichův Hradec    14:33   + 1:39 
  4. Suková Hana              PZR0252   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:59   + 6:05 
  5. Starková Tereza          CHT0251   OOB SK Chrast            21:58   + 9:04 
  6. Horáková Barbora         LEN0150   SKI Klub Lenora          36:37   + 23:43
  7. Pěstová Eliška           LEN0251   SKI Klub Lenora          60:26   + 47:32
  8. Jelínková Adéla          RUZ0251   TJ Růžená                64:23   + 51:29
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.60 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nechanická Klára         OSN0050   SK OS Nové Město n. M.   15:14          
  2. Hojná Eliška             SJH0052   SJH Jindřichův Hradec    15:18   + 0:04 
  3. Zrníková Adéla           OSN0099   SK OS Nové Město n. M.   18:47   + 3:33 
  4. Svobodová Jana           KTA9951   SK Kotnov Tábor          20:25   + 5:11 
  5. Klimešová Šarlota        KRE0051   OOB TJ Sokol Křemže      22:45   + 7:31 
  6. Foltýnová Eva            SJI0051   OK Jihlava               23:26   + 8:12 
  7. Ash Kristina             OCB0051   OC České Budějovice      31:34   + 16:20
  8. Pelcová Kateřina         CST0050   OB Strakonice            34:28   + 19:14
  9. Nováková Kateřina        KRE0052   OOB TJ Sokol Křemže      39:35   + 24:21
 10. Dvořáková Klára          CHT9852   OOB SK Chrast            22:33   + 7:19 
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.60 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peňázová Veronika        SJH9752   SJH Jindřichův Hradec    13:33          
  2. Parkanová Veronika       SJH9751   SJH Jindřichův Hradec    13:42   + 0:09 
  3. Vacková Anna             SJI9854   OK Jihlava               15:09   + 1:36 
  4. Hojná Dominika           SJH9852   SJH Jindřichův Hradec    15:19   + 1:46 
  5. Petráčková Kristýna      SJI9851   OK Jihlava               15:22   + 1:49 
  6. Dundáčková Julie         SJH9853   SJH Jindřichův Hradec    17:22   + 3:49 
  7. Štefanyuková Eliška      CST9851   OB Strakonice            18:31   + 4:58 
--------------------------------------------------------------------------------

D18 2.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vališová Martina         OSN9696   SK OS Nové Město n. M.   16:17          
  2. Zemanová Aneta           LEN9551   SKI Klub Lenora          19:09   + 2:52 
  3. Kubičková Bára           SJH9551   SJH Jindřichův Hradec    20:06   + 3:49 
  4. Konečná Eliška           55C9600   KCK                      26:33   + 10:16
--------------------------------------------------------------------------------

D21 2.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř           14:15          
  2. Benešová Jana            SJH9451   SJH Jindřichův Hradec    16:40   + 2:25 
  3. Korecká Lenka            CHT8053   OOB SK Chrast            17:01   + 2:46 
  4. Králová Iveta            JHB8952   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  17:12   + 2:57 
  5. Matrasová Kateřina       CHT8353   OOB SK Chrast            17:27   + 3:12 
  6. Kamenická Lenka          OSN6955   SK OS Nové Město n. M.   17:49   + 3:34 
  7. Švecová Iva              CHT7151   OOB SK Chrast            18:06   + 3:51 
  8. Řezníčková Tereza        SJI9056   OK Jihlava               18:29   + 4:14 
  9. Urbanová Johana          PZR9251   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:59   + 4:44 
 10. Junová Lenka             KSU7653   Klub vytrvalostních spo  19:15   + 5:00 
 11. Farkašová Romana         KTA8951   SK Kotnov Tábor          19:23   + 5:08 
 12. Přecechtělová Tereza     DOB8971   KOB Dobruška             19:32   + 5:17 
 13. Bulvová Hana             CHT6655   OOB SK Chrast            20:00   + 5:45 
 14. Gajdová Kristina         VSP7752   USK Praha                20:07   + 5:52 
 15. Novotná Helena           SJH8152   SJH Jindřichův Hradec    20:14   + 5:59 
 16. Matrasová Vendula        CHT8251   OOB SK Chrast            20:30   + 6:15 
 17. Martanová Michaela       LEN8851   SKI Klub Lenora          20:39   + 6:24 
 18. Dvořáčková Jana          TTR7852   OOB Třebíč               21:06   + 6:51 
 19. Benešová Iveta           SJH9351   SJH Jindřichův Hradec    22:13   + 7:58 
 20. Kroupa Diana             TTR8156   OOB Třebíč               22:56   + 8:41 
 20. Kopáčková Iva            CHT8851   OOB SK Chrast            22:56   + 8:41 
 22. Nešporová Marie          TTR7251   OOB Třebíč               24:22   + 10:07
 23. Kubešová Eva             RUZ8151   TJ Růžená                27:48   + 13:33
 24. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  27:58   + 13:43
 25. Šmídová Kateřina         CHT8451   OOB SK Chrast            28:28   + 14:13
 26. Řezníčková Hana          CHT6052   OOB SK Chrast            49:32   + 35:17
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 2.00 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hudečková Helena         KTA6951   SK Kotnov Tábor          23:44          
  2. Suková Renata            PZR7352   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  30:43   + 6:59 
  3. Žandová Hana             CTB7052   SK OB Chotěboř           33:33   + 9:49 
  4. Pěstová Kateřina         LEN9151   SKI Klub Lenora          59:17   + 35:33
--------------------------------------------------------------------------------

D35 2.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Zuzana           SJI6951   OK Jihlava               18:59          
  2. Benešová Iva             SJH7051   SJH Jindřichův Hradec    22:16   + 3:17 
  3. Hojná Tereza             SJH6951   SJH Jindřichův Hradec    23:24   + 4:25 
  4. Kučerová Vladimíra       CHT6460   OOB SK Chrast            23:32   + 4:33 
  5. Nechanická Daniela       OSN7557   SK OS Nové Město n. M.   24:35   + 5:36 
  6. Dulovcová Marie          KRE7051   OOB TJ Sokol Křemže      24:59   + 6:00 
  7. Nechutová Alena          PZR6969   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  26:31   + 7:32 
  8. Svobodová Martina        KTA7151   SK Kotnov Tábor          26:55   + 7:56 
  9. Kubičková Martina        SJH7752   SJH Jindřichův Hradec    28:03   + 9:04 
 10. Dundáčková Hana          SJH7052   SJH Jindřichův Hradec    34:00   + 15:01
 11. Poláčková Bohuslava      PZR7070   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:58   + 16:59
     Švecová Marcela          JHB7351   TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 2.00 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klusáčková Jitka         TTR6152   OOB Třebíč               21:55          
  2. Kubičková Ivana          SJH6851   SJH Jindřichův Hradec    23:05   + 1:10 
  3. Voborníková Eva          CTB6851   SK OB Chotěboř           23:09   + 1:14 
  4. Jansová Alena            CHT5852   OOB SK Chrast            25:13   + 3:18 
  5. Zemanová Alena           KTA6351   SK Kotnov Tábor          27:17   + 5:22 
  6. Pešlová Martina          LEN6751   SKI Klub Lenora          29:15   + 7:20 
  7. Troupová Vladěna         KRE6351   OOB TJ Sokol Křemže      31:57   + 10:02
  8. Fialová Dana             TTR6153   OOB Třebíč               33:35   + 11:40
  9. Kovaříčková Darja        KRE6352   OOB TJ Sokol Křemže      34:08   + 12:13
     Wurzelová Dana           CHT6654   OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:41          
  2. Jelínková Jana           RUZ5552   TJ Růžená                22:58   + 3:17 
  3. Orálková Libuše          TTR5351   OOB Třebíč               24:16   + 4:35 
  4. Podhorská Věra           FJI5252   SK FREE Jihlava          43:41   + 24:00
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hudečková Alena          KTA4351   SK Kotnov Tábor          34:16          
--------------------------------------------------------------------------------

DF 1.80 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubičková Kristýna       SJH0452   SJH Jindřichův Hradec    22:00          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gajda Martin             VSP0404   USK Praha                 9:49          
  2. Prášil Tomáš             TTR0501   OOB Třebíč               12:39   + 2:50 
  3. Hrubeš Karel             KRE0300   OOB TJ Sokol Křemže      14:35   + 4:46 
  4. Pelc Matyáš              CST0401   OB Strakonice            15:10   + 5:21 
  5. Hybeš Michal             CHT0401   OOB SK Chrast            15:37   + 5:48 
  6. Dundáček Karel           SJH0401   SJH Jindřichův Hradec    19:44   + 9:55 
  7. Vaněček Tomáš            SJH0404   SJH Jindřichův Hradec    32:17   + 22:28
     Kolařík Mikuláš          KRE0400   OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
     Zrník Tomáš              OSN0606   SK OS Nové Město n. M.    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.40 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nechanický Jan           OSN0200   SK OS Nové Město n. M.   10:43          
  2. Poláček Tomáš            PZR0102   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  11:29   + 0:46 
  3. Palát Bohuslav           TTR0201   OOB Třebíč               11:52   + 1:09 
  4. Hojný Jáchym             SJH0301   SJH Jindřichův Hradec    12:31   + 1:48 
  5. Nešpor Jan               TTR0101   OOB Třebíč               13:35   + 2:52 
  6. Pobuda Vojtěch           SJH0302   SJH Jindřichův Hradec    15:03   + 4:20 
  7. Mikeš Antonín            KRE0200   OOB TJ Sokol Křemže      38:26   + 27:43
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kafka Matěj              SJI9903   OK Jihlava               13:50          
  2. Veselý Vojtěch           SJH0001   SJH Jindřichův Hradec    15:54   + 2:04 
  3. Čech Petr                SJI0001   OK Jihlava               16:41   + 2:51 
  4. Konecny Matej            55C9900   KCK                      16:47   + 2:57 
  5. Čermák Jiří              CTB9903   SK OB Chotěboř           16:50   + 3:00 
  6. Švec Martin              CHT9902   OOB SK Chrast            17:32   + 3:42 
  7. Žanda Jan                CTB9901   SK OB Chotěboř           17:57   + 4:07 
  8. Koudelka Tomáš           SJH0003   SJH Jindřichův Hradec    18:12   + 4:22 
  9. Šenkýř Matěj             SJI9902   OK Jihlava               19:32   + 5:42 
 10. Sabol Josef              CTB9902   SK OB Chotěboř           20:12   + 6:22 
 11. Kubák Martin             SJH9902   SJH Jindřichův Hradec    21:33   + 7:43 
 12. Nosek Jakub              SJH0002   SJH Jindřichův Hradec    23:17   + 9:27 
 13. Hybeš David              CHT9903   OOB SK Chrast            24:14   + 10:24
 14. Bušík David              KTA0002   SK Kotnov Tábor          34:42   + 20:52
 15. Petzi Mario              LEN0000   SKI Klub Lenora          38:56   + 25:06
     Švec Petr                CHT9901   OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 1.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Růta Vojtěch             KTA9701   SK Kotnov Tábor          15:19          
  2. Nechuta David            PZR9701   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  16:01   + 0:42 
  3. Ash Adam                 OCB9701   OC České Budějovice      22:37   + 7:18 
  4. Horák Petr               LEN9800   SKI Klub Lenora          30:34   + 15:15
--------------------------------------------------------------------------------

H18 2.30 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hledík Jakub             CHT9501   OOB SK Chrast            16:08          
  2. Bouček Jakub             OCB9501   OC České Budějovice      18:09   + 2:01 
  3. Novák Radek              PVD9601   OOB TJ Sokol Pražák      18:48   + 2:40 
  4. Koumar František         SJI9501   OK Jihlava               20:09   + 4:01 
  5. Skryja Ondřej            PZR9502   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:52   + 8:44 
  6. Dvořák Martin            CHT9603   OOB SK Chrast            34:08   + 18:00
--------------------------------------------------------------------------------

H20 2.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenický Tobiáš         OSN9339   SK OS Nové Město n. M.   20:38          
--------------------------------------------------------------------------------

H21 2.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drahokoupil Aleš         CHT8501   OOB SK Chrast            14:16          
  2. Jansa Jiří               CHT8402   OOB SK Chrast            15:41   + 1:25 
  3. Zelinka Jiří             MBM8740   O-mikron                 15:51   + 1:35 
  4. Kopáček Jan              CHT8510   OOB SK Chrast            15:52   + 1:36 
  5. Krejsa Vladimír          CHT9202   OOB SK Chrast            16:14   + 1:58 
  6. Jirků Roman              SJI8309   OK Jihlava               16:36   + 2:20 
  7. Kadlec Jan               SJI8306   OK Jihlava               16:39   + 2:23 
  8. Venhoda Milan            SJI7104   OK Jihlava               16:42   + 2:26 
  9. Přikryl Petr             ABM6708   KOB Moira Brno           17:12   + 2:56 
 10. Matras Tomáš             CHT8001   OOB SK Chrast            17:19   + 3:03 
 11. Vacek Vojtěch            SJI9602   OK Jihlava               17:24   + 3:08 
 11. Krejsa Martin            CHT9001   OOB SK Chrast            17:24   + 3:08 
 13. Hübner Jan               CTB7902   SK OB Chotěboř           17:25   + 3:09 
 14. Šafařík Ivo              CST7401   OB Strakonice            17:26   + 3:10 
 15. Bořil Jan                SJI9700   OK Jihlava               17:41   + 3:25 
 16. Dvořáček Jiří            TTR7502   OOB Třebíč               17:57   + 3:41 
 17. Teringl Radek            VCB6502   TJ OB České Budějovice   17:58   + 3:42 
 18. Kratochvíl Martin        SJI8304   OK Jihlava               18:00   + 3:44 
 19. Pelc Václav              CST6702   OB Strakonice            18:01   + 3:45 
 20. Fiala Martin             TTR8801   OOB Třebíč               18:07   + 3:51 
 21. Hošek Lubomír            VCB6101   TJ OB České Budějovice   18:18   + 4:02 
 22. Kamenický Jeroným        OSN9549   SK OS Nové Město n. M.   18:26   + 4:10 
 23. Krejsa Jan               CHT8701   OOB SK Chrast            18:45   + 4:29 
 24. Hladílek Jan             PZR8814   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:06   + 4:50 
 25. Vébr Jiří                KTA6901   SK Kotnov Tábor          19:07   + 4:51 
 26. Klimeš Petr              KRE7701   OOB TJ Sokol Křemže      19:16   + 5:00 
 27. Frýba Dominik            SJI9702   OK Jihlava               19:46   + 5:30 
 28. Kuban Michal             CHT8505   OOB SK Chrast            20:08   + 5:52 
 29. Žanda Matěj              CTB9201   SK OB Chotěboř           20:21   + 6:05 
 29. Suchý Jiří               SJI9201   OK Jihlava               20:21   + 6:05 
 31. Slabý Jan                ZHR7900   TJ Zhoř                  20:24   + 6:08 
 32. Hulec Filip              PCB9401   SKP České Budějovice     20:31   + 6:15 
 33. Blažek Vojtěch           OPI8700   Orientační sporty Písek  21:04   + 6:48 
 34. Zimmermann Pavel         KRE6401   OOB TJ Sokol Křemže      21:17   + 7:01 
 35. Musil Michal             SJI8301   OK Jihlava               21:35   + 7:19 
 36. Kaser Dan                JHB9103   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  21:47   + 7:31 
 37. Klvaňa Milan             CHT7502   OOB SK Chrast            21:57   + 7:41 
 38. Šťastný Karel            CTB7901   SK OB Chotěboř           22:01   + 7:45 
 39. Jíša Ondřej              KRE9303   OOB TJ Sokol Křemže      22:09   + 7:53 
 40. Musil Marek              CHT8801   OOB SK Chrast            22:32   + 8:16 
 41. Kysilko Zdeněk           CHT8601   OOB SK Chrast            22:48   + 8:32 
 42. Korecký Miroslav         CHT7901   OOB SK Chrast            22:49   + 8:33 
 43. Chaloupka Martin         CHT7301   OOB SK Chrast            23:28   + 9:12 
 44. Novohradský Petr         PZR8903   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:46   + 9:30 
 45. Kuban Jiří               CHT8401   OOB SK Chrast            24:07   + 9:51 
 46. Prais Marcel             KRE9302   OOB TJ Sokol Křemže      27:00   + 12:44
 47. Vacek František          CHT7001   OOB SK Chrast            27:35   + 13:19
     Janošík Radek            VCB7402   TJ OB České Budějovice    DISK          
     Zimmermann Martin        KRE9301   OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
     Pitra Martin             CHT9204   OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.40 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zrník Tomáš              OSN7118   SK OS Nové Město n. M.   15:44          
  2. Veselý Oldřich           SJH7101   SJH Jindřichův Hradec    17:53   + 2:09 
  3. Beneš Jan                SJH7001   SJH Jindřichův Hradec    17:57   + 2:13 
  4. Ševčík Marek             PCB6701   SKP České Budějovice     17:59   + 2:15 
  5. Kubičko Pavel            SJH7201   SJH Jindřichův Hradec    18:26   + 2:42 
  6. Skryja Bořivoj           PZR6106   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:50   + 3:06 
  7. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo  18:53   + 3:09 
  8. Šebesta Petr             CHT7102   OOB SK Chrast            19:04   + 3:20 
  9. Jelínek Jaromír          CTB7702   SK OB Chotěboř           19:08   + 3:24 
 10. Funda Jiří               API6401   OK Andante Písek         20:29   + 4:45 
 11. Vacek Milan              SJI6901   OK Jihlava               21:41   + 5:57 
 12. Nechanický Pavel         OSN7209   SK OS Nové Město n. M.   22:05   + 6:21 
 13. Blažek Petr              SJH7402   SJH Jindřichův Hradec    22:30   + 6:46 
 14. Nešpor Jan               TTR6101   OOB Třebíč               23:04   + 7:20 
 15. Nechuta Milan            PZR7007   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:00   + 8:16 
 16. Horák Petr               LEN7301   SKI Klub Lenora          38:33   + 22:49
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopáček Miroslav         CHT6049   OOB SK Chrast            16:56          
  2. Voborník Petr            CTB6601   SK OB Chotěboř           18:04   + 1:08 
  3. Rajnošek Zdeněk          BZR6301   Bratrstvo Ždárských vrc  18:05   + 1:09 
  4. Kamenický Radan          OSN6004   SK OS Nové Město n. M.   19:11   + 2:15 
  5. Klusáček Martin          TTR5601   OOB Třebíč               19:21   + 2:25 
  6. Žanda Jan                CTB6701   SK OB Chotěboř           19:40   + 2:44 
  7. Čejka Miloslav           JHB6002   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  20:09   + 3:13 
  8. Kopecký Zdeněk           SJI6002   OK Jihlava               20:25   + 3:29 
  9. Petráček Aleš            SJI6301   OK Jihlava               20:31   + 3:35 
 10. Kaňák Petr               SJI6115   OK Jihlava               20:54   + 3:58 
 11. Zeman Jaroslav           CHT5901   OOB SK Chrast            21:10   + 4:14 
 12. Blabla Zdeněk            PCB5901   SKP České Budějovice     21:50   + 4:54 
 13. Suk Marek                PZR6701   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  22:21   + 5:25 
 14. Novohradský Jan          PZR5309   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  22:30   + 5:34 
 15. Wurzel Břetislav         OSN6005   SK OS Nové Město n. M.   22:45   + 5:49 
 16. Honsa Luděk              ACB6301   ABK České Budějovice -   22:48   + 5:52 
 17. Hrstka Vladislav         JHB5702   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  24:04   + 7:08 
 18. Fiala Petr               TTR6102   OOB Třebíč               25:16   + 8:20 
 19. Bořil Petr               SJI6207   OK Jihlava               25:30   + 8:34 
 20. Štefec Jaroslav          CHT5801   OOB SK Chrast            26:33   + 9:37 
 21. Šenkýř Vladimír          SJI6000   OK Jihlava               26:47   + 9:51 
 22. Kafka Václav             SJI6001   OK Jihlava               30:28   + 13:32
 23. Nosek Vladimír           SJH5901   SJH Jindřichův Hradec    30:53   + 13:57
--------------------------------------------------------------------------------

H55 2.00 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Orálek Miroslav          TTR5201   OOB Třebíč               20:43          
  2. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:51   + 1:08 
  3. Matras Jaroslav          CHT5301   OOB SK Chrast            21:59   + 1:16 
  4. Gawel Jiří               SVT0001                            22:43   + 2:00 
  5. Blecha Ladislav          FJI5106   SK FREE Jihlava          24:26   + 3:43 
  6. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:31   + 3:48 
  7. Rychtecký Josef          VCB4801   TJ OB České Budějovice   25:51   + 5:08 
  8. Jelínek Luboš            RUZ5504   TJ Růžená                28:32   + 7:49 
  9. Starka František         CHT4801   OOB SK Chrast            29:53   + 9:10 
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.50 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gřunděl Ivan             SJH4201   SJH Jindřichův Hradec    18:08          
  2. Vodrážka Oldřich         CHT4701   OOB SK Chrast            19:24   + 1:16 
  3. Vítek Josef              CHT4802   OOB SK Chrast            20:36   + 2:28 
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.80 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregorová Alice          CTB0751   SK OB Chotěboř           10:05          
  2. Benešová Michaela        SJH0651   SJH Jindřichův Hradec    13:13   + 3:08 
  3. Oranyová Sylva           SJI0751   OK Jihlava               14:17   + 4:12 
  4. Blažková Veronika        SJH0551   SJH Jindřichův Hradec    14:45   + 4:40 
  5. Doleželová Anna          PZR0651   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  15:09   + 5:04 
  6. Prášil Šimon             TTR0901   OOB Třebíč               15:59   + 5:54 
  7. Nešporová Terezie        TTR0852   OOB Třebíč               16:50   + 6:45 
  8. Sviták Václav            SJH0801   SJH Jindřichův Hradec    17:27   + 7:22 
  9. Průchová Martina                                            18:33   + 8:28 
  9. Kubín Jan                                                   18:33   + 8:28 
 11. Kubičková Kateřina       SJH0652   SJH Jindřichův Hradec    19:07   + 9:02 
 12. Toncarová Katka          PVD0951   OOB TJ Sokol Pražák      19:50   + 9:45 
 13. Staňkovi Petr a Pavel                                       20:11   + 10:06
 14. Dvořáčková Jana          TTR07     OOB Třebíč               20:57   + 10:52
 15. Nešpor Jiří              TTR0502   OOB Třebíč               21:38   + 11:33
 16. Maděryč Ondřej           SJH0502   SJH Jindřichův Hradec    23:41   + 13:36
 17. Čurda Lukáš              SJI       OK Jihlava               26:54   + 16:49
 18. Gajdová Michaela         VSP0752   USK Praha                27:50   + 17:45
 19. Kubešová Kristýna        RUZ1050   TJ Růžená                34:53   + 24:48
 20. Píšová Gréta             SJH1051   SJH Jindřichův Hradec    35:25   + 25:20
 21. Šťastný Antonín          CTB1101   SK OB Chotěboř           38:40   + 28:35
     Janošíková Marie         VCB0752   TJ OB České Budějovice    DISK          
     Maděryčová Anna          SJH0851   SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Korecká Eva              CHT1053   OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HF 1.80 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Filip            RUZ0500   TJ Růžená                15:57          
  2. Dvořáček Tomáš           TTR       OOB Třebíč               16:38   + 0:41 
  3. Dvořáček Jakub           TTR0302   OOB Třebíč               18:41   + 2:44 
  4. Orany Vojtěch            SJI0401   OK Jihlava               22:01   + 6:04 
  5. Pelc Tadeáš              CST0601   OB Strakonice            25:20   + 9:23 
  6. Sviták Vojtěch           SJH0403   SJH Jindřichův Hradec    36:35   + 20:38
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.90 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámková Míša            SJH9352   SJH Jindřichův Hradec    14:01          
  2. Prášil Ondřej            ___                                17:29   + 3:28 
  3. Otepková Klára                                              18:11   + 4:10 
  4. Prášilová Alžběta        ___                                21:00   + 6:59 
  5. Kopic Jiří               JHB9107   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  21:02   + 7:01 
  6. Hesslerová Petra                                            21:35   + 7:34 
  7. Novotná Kateřina         ___                                23:09   + 9:08 
  8. Jáchimová Anna           ___                                23:16   + 9:15 
  9. Zezulková Ivana          ___                                23:28   + 9:27 
 10. Papáčková Anežka         ___                                23:41   + 9:40 
 11. Papáček Štěpán           ___                                29:22   + 15:21
 12. Benedová Zdeňka          ___                                29:42   + 15:41
 13. Strašková Adéla          ___                                30:27   + 16:26
 14. Strašek Libor            ___                                30:28   + 16:27
 15. Jackov Petr                                                 30:33   + 16:32
 16. Arnošt Šimon             ___                                36:41   + 22:40
 17. Sobotka Petr             ___                                37:19   + 23:18
 18. Jelenová Natalie         KRE       OOB TJ Sokol Křemže      44:37   + 30:36
 19. Moravcová Šárka          KRE       OOB TJ Sokol Křemže      44:38   + 30:37
 20. Kovanda David            ___                                71:08   + 57:07
     Hajna Petr a Kupka Jan   ___                                 DISK          
     Papáček Manuel Aleš      ___                                 DISK          
     Papáčková Guadalupe Marie___                                 DISK          
     Dvořák Petr              CHT7202   OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------