Kód závodu          : 130504057
Název               : Oblastní mistrovství na klasické trati
Datum               : 04.05.2013
Místo konání        : Říčky
Mapa                : Chroustovské údolí 2013
Pořadatel           : BBM - BETA URSUS Orienteering
Ředitel závodu      : Denemarek Oldřich
Hlavní rozhodčí     : Fiala Jan
Stavitel tratí      : Kunz Martin
JURY                : Liščinský Zdeněk, Hirš Libor, Toman Ondřej
Kategorie: H21

H21 9.00 km, 330 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Palát Petr               ABM7415 C KOB Moira Brno           63:10          
  2. Liščinský Zdeněk         TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno        64:41   + 1:31 
  3. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       66:44   + 3:34 
  4. Přikryl Petr             ABM6708 C KOB Moira Brno           68:22   + 5:12 
  5. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       69:01   + 5:51 
  6. Mokrý Ondřej             ABM9410 A KOB Moira Brno           69:24   + 6:14 
  7. Melecký Martin           AOP9001 C Přátelé orientačního bě  69:37   + 6:27 
  8. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         72:37   + 9:27 
  9. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     73:10   + 10:00
 10. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               82:36   + 19:26
 11. Chvátal Lukáš            ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno       85:50   + 22:40
 12. Yarmiev Artur            ZBM8800 C SK Žabovřesky Brno       87:50   + 24:40
 13. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno       91:49   + 28:39
 14. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         94:12   + 31:02
 15. Eliáš Jan                YBM8200 C Klub turistů a lyžařů B  97:28   + 34:18
 16. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        98:10   + 35:00
 17. Suchomel Vít             MBM8448 C O-mikron                102:23   + 39:13
 18. Buriánek Kamil           LPM7901 C OK Lokomotiva Plzeň     104:30   + 41:20
 19. Čížek Petr               ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov   113:44   + 50:34
 20. Dvořák Martin            ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno      115:19   + 52:09
 21. Pospíšil Jiří            PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská  119:33   + 56:23
 22. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno        120:22   + 57:12
     Obrátil Štěpán           ABM9409 A KOB Moira Brno            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------