Kód závodu          : 130511068
Název               : Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček
Datum               : 11.05.2013
Místo konání        : Kramolín
Mapa                : Babylon
Pořadatel           : ZBM - SK Žabovřesky Brno
Ředitel závodu      : Zřídkaveselý Libor
Hlavní rozhodčí     : Hlava Miroslav
Stavitel tratí      : Zháňal Jan
Kategorie: D21E

D21E 9.40 km, 290 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            60:40          
  2. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  64:36   + 3:56 
  3. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  64:57   + 4:17 
  4. Rufferová Iva            TUR8354 E OOB TJ Turnov            65:55   + 5:15 
  5. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           67:01   + 6:21 
  6. Topinková Monika         PHK8051 R OK 99 Hradec Králové     67:07   + 6:27 
  7. Elstner Elisa            18A8950 C Austria national team    68:25   + 7:45 
  8. Macinská Jana            PHK8666 E OK 99 Hradec Králové     69:11   + 8:31 
  9. Kadan Ursula             18A8850 C Austria national team    69:40   + 9:00 
 10. Kovářová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        70:19   + 9:39 
 11. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     70:30   + 9:50 
 12. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  70:36   + 9:56 
 13. Krafková Lucie           TUR8650 R OOB TJ Turnov            71:37   + 10:57
 14. Przyczková Michaela      LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice  72:19   + 11:39
 15. Karochová Simona         DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka        72:38   + 11:58
 16. Baldrianová Barbora      VSP7850 R USK Praha                72:46   + 12:06
 17. Poklopová Lenka          UOL8951 R SK UP Olomouc            73:17   + 12:37
 18. Hrstková Vladěna         PGP8753 R SK Praga                 74:36   + 13:56
 19. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  76:50   + 16:10
 20. Bauer Julia              18A9250 C Austria national team    77:23   + 16:43
 21. Simkovics Anna           18A9350 C Austria national team    77:24   + 16:44
 22. Ramstein Laura           18A9251 C Austria national team    81:30   + 20:50
 23. Krejčíková Marie         TZL9252 R SKOB Zlín                86:10   + 25:30
 24. Plochová Dominika        DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka        90:28   + 29:48
 25. Šámalová Ludmila         PGP9252 C SK Praga                 95:25   + 34:45
     Košárková Iva            AOP8152 R Přátelé orientačního bě   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------