Kód závodu : 130511068
Název : Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Morava, Oblastní žebříček
Datum : 11.05.2013
Místo konání : Kramolín
Mapa : Babylon
Pořadatel : ZBM - SK Brno Žabovřesky
Ředitel závodu : Zřídkaveselý Libor
Hlavní rozhodčí : Hlava Miroslav
Stavitel tratí : Zháňal Jan
Kategorie: H21A
H21A 13.70 km, 325 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Hrobař Štěpán ASU9106 C Magnus Orienteering 82:31
2. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 82:46 + 0:15
3. Doležel Ondřej STE9202 R SK SKI-OB Šternberk 84:06 + 1:35
4. Valenta Jiří LCE9201 R OOB TJ Slovan Luhačovic 84:08 + 1:37
5. Ondráček Radim EKP7414 R VŠTJ Ekonom Praha 85:28 + 2:57
6. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovic 85:29 + 2:58
7. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 85:35 + 3:04
8. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 85:45 + 3:14
9. Mokrý Stanislav ABM9202 R KOB Moira Brno 86:59 + 4:28
10. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních spo 87:15 + 4:44
11. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovic 87:24 + 4:53
12. Slezák Jiří LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic 87:53 + 5:22
13. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 87:59 + 5:28
14. Fučík Karel VBM7246 R VSK Mendelu Brno 88:17 + 5:46
15. Benroth Martin TZL9206 C SKOB Zlín 88:36 + 6:05
16. Vítek Petr PHK7601 C OK 99 Hradec Králové 89:04 + 6:33
17. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 89:28 + 6:57
18. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 89:50 + 7:19
19. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 90:44 + 8:13
20. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrb 91:54 + 9:23
21. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 92:12 + 9:41
22. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králov 92:57 + 10:26
23. Polášek Jan TZL8601 C SKOB Zlín 95:18 + 12:47
24. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec 96:49 + 14:18
25. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic 96:55 + 14:24
26. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 97:09 + 14:38
27. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 97:24 + 14:53
28. Vávra Jaroslav LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice 99:08 + 16:37
29. Zámečník David KAM7500 C SK Kamenice 100:21 + 17:50
30. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 100:42 + 18:11
31. Klícha Martin VAM8811 C OOB Vamberk 100:44 + 18:13
32. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 100:49 + 18:18
33. Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 100:52 + 18:21
34. Kolek Petr DOB7501 C KOB Dobruška 100:57 + 18:26
35. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 101:05 + 18:34
36. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 101:53 + 19:22
37. Khýn Vítězslav DOB8304 C KOB Dobruška 102:19 + 19:48
38. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního bě 102:23 + 19:52
39. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 103:10 + 20:39
40. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 103:29 + 20:58
41. Dvořáček Jiří TTR7502 C OOB Třebíč 104:14 + 21:43
42. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 104:54 + 22:23
43. Janů Zdeněk KSU9045 C Klub vytrvalostních spo 113:19 + 30:48
44. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 118:05 + 35:34
Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králov DISK
Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy DISK
--------------------------------------------------------------------------------