Kód závodu : 130525081
Název : Sprint cup, Žebříček A
Datum : 25.05.2013
Místo konání : Karlova Studánka
Mapa : Karlova studánka , 1: 4000, ekv. 2 m, v mapníku, mapový klíč ISSOM, tisk NORD Opava, hlavní kartograf Petr Mareček
Pořadatel : VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Ředitel závodu : Kratschmerová Jitka
Hlavní rozhodčí : Klech Richard
Stavitel tratí : Binčík Milan
JURY : Prášil Marek, Ondráček Radim, Mrázek Jan
Kategorie: H21C
H21C 2.70 km, 50 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Drobník Michal SJC8709 C Sportcentrum Jičín 16:32
2. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 17:14 + 0:42
3. Svoboda Lukáš SHK7905 C TJ Slavia Hradec Králov 17:26 + 0:54
4. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 17:32 + 1:00
5. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 17:34 + 1:02
6. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 17:47 + 1:15
6. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 17:47 + 1:15
8. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 18:07 + 1:35
9. Halama Jakub KSU7940 C Klub vytrvalostních spo 18:19 + 1:47
10. Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron 18:35 + 2:03
11. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 18:39 + 2:07
12. Aleš David ASU7517 C Magnus Orienteering 18:45 + 2:13
12. Šilhavý Jakub LPM8500 C OK Lokomotiva Plzeň 18:45 + 2:13
14. Jána Michal DKP8400 C Oddíl OB Kotlářka 18:49 + 2:17
15. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic 18:53 + 2:21
16. Handl Jindřich SRK9201 C SOOB Spartak Rychnov na 18:54 + 2:22
17. Kočí Martin VBM8702 C VSK Mendelu Brno 19:05 + 2:33
18. Ożhava Rastislav ASU8949 C Magnus Orienteering 19:15 + 2:43
19. Tesar Jan VRB9001 C SK při gymnáziu OOB Vrb 19:17 + 2:45
20. Slovák Miroslav SHK7704 C TJ Slavia Hradec Králov 19:23 + 2:51
21. Škoda František LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovic 19:25 + 2:53
22. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králov 19:29 + 2:57
23. Voráček Michal PGP8009 C SK Praga 19:34 + 3:02
24. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovic 19:48 + 3:16
25. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních spo 20:02 + 3:30
26. Macka Radek LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovic 20:06 + 3:34
27. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 20:38 + 4:06
28. Maňásek Josef 89C7700 C TJ Svycarna 21:27 + 4:55
29. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic 22:59 + 6:27
30. Dalos Attila BBM6701 C BETA URSUS Orienteering 23:53 + 7:21
31. Arthur Jarniev ZBM8800 C SK Žabovřesky Brno 27:54 + 11:22
32. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 29:01 + 12:29
33. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 36:38 + 20:06
34. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 49:37 + 33:05
--------------------------------------------------------------------------------