Kód závodu          : 130608096
Název               : Oblastní mistrovství na klasické trati
Datum               : 08.06.2013
Místo konání        : Ústí u Vsetína
Mapa                : Pod Jahodným
Pořadatel           : KVS - SKOB Kobra Vsetín
Ředitel závodu      : Hrbas Vladimír
Hlavní rozhodčí     : Krejčíková Monika
Stavitel tratí      : Maliňák Vladimír

D10N 1.90 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedlecká Anna            OTK       OOB TJ Jiskra Otrokovic  26:22          
  2. Jedruchová Štěpánka      TZL       SKOB Zlín                26:50   + 0:28 
  3. Košutek Jaroslav         TTT                                27:11   + 0:49 
  4. Talandová Zuzana         KVS       SKOB Kobra Vsetín        29:40   + 3:18 
  5. Pišová Adéla             LCE0551   OOB TJ Slovan Luhačovic  32:09   + 5:47 
     Sedlecká Bára            OTK       OOB TJ Jiskra Otrokovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 1.80 km, 90 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar         LCE0351   OOB TJ Slovan Luhačovic  20:45          
  2. Chromá Karolína          LCE0353   OOB TJ Slovan Luhačovic  32:45   + 12:00
  3. Panovcová Anita          OTK0351   OOB TJ Jiskra Otrokovic  37:25   + 16:40
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.00 km, 90 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Golová Tereza            VIC0162   OB Vizovice              21:04          
  2. Kůstková Barbora         VIC0259   OB Vizovice              23:45   + 2:41 
  3. Kočová Halina            TZL0255   SKOB Zlín                25:42   + 4:38 
  4. Pišová Barbora           LCE0251   OOB TJ Slovan Luhačovic  26:33   + 5:29 
  5. Tichá Marie              TZL0253   SKOB Zlín                29:35   + 8:31 
  6. Bednaříková Sára         LCE0252   OOB TJ Slovan Luhačovic  32:47   + 11:43
  7. Dufková Renata           LCE0253   OOB TJ Slovan Luhačovic  54:04   + 33:00
  8. Ovesná Martina           SVS       Orientklub Vsetín        79:44   + 58:40
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.30 km, 125 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundratová Lucie         JZL0051   TJ Jižní svahy Zlín      26:47          
  2. Slovenčíková Eliška      VIC9959   OB Vizovice              28:22   + 1:35 
  3. Špendlíková Kamila       LCE0051   OOB TJ Slovan Luhačovic  29:31   + 2:44 
  4. Macíková Barbora         TZL0053   SKOB Zlín                31:33   + 4:46 
  5. Paterová Klára           TZL0093   SKOB Zlín                34:30   + 7:43 
  6. Ressová Tereza           LCE0052   OOB TJ Slovan Luhačovic  37:11   + 10:24
  7. Tichá Veronika           TZL9951   SKOB Zlín                37:13   + 10:26
  8. Šabršulová Natálie       LCE0054   OOB TJ Slovan Luhačovic  38:06   + 11:19
  9. Horáková Hanka           TZL0054   SKOB Zlín                38:34   + 11:47
 10. Müllerová Erika          OTK0050   OOB TJ Jiskra Otrokovic  45:55   + 19:08
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.30 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kůstková Daniela         VIC9898   OB Vizovice              36:17          
  2. Zentrichová Daniela      OTK9751   OOB TJ Jiskra Otrokovic  42:19   + 6:02 
  3. Šomanová Anna            LCE9855   OOB TJ Slovan Luhačovic  45:59   + 9:42 
  4. Hanousková Renata        LCE9852   OOB TJ Slovan Luhačovic  47:00   + 10:43
     Kavánková Iva            TZL9753   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.70 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Končáková Klára          LCE9555   OOB TJ Slovan Luhačovic  59:05          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.50 km, 265 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Batani Hana              TZL       SKOB Zlín                64:31          
  2. Slováčková Věra          TZL8181   SKOB Zlín                68:05   + 3:34 
  3. Macková Petra            LCE8560   OOB TJ Slovan Luhačovic  73:33   + 9:02 
  4. Krejčíková Marie         TZL9252   SKOB Zlín                78:06   + 13:35
  5. Řezaninová Iva           ZVS9250   TJ Zbrojovka Vsetín     105:03   + 40:32
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 5.30 km, 225 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundratová Jana          JZL7351   TJ Jižní svahy Zlín      69:41          
  2. Sedláčková Jana          HLV7060   KČT - OB Holešov         77:01   + 7:20 
  3. Končáková Kateřina       HLV       KČT - OB Holešov         78:20   + 8:39 
  4. Klímová Barbora          OTK7251   OOB TJ Jiskra Otrokovic  87:45   + 18:04
  5. Bednaříková Lenka        LCE7667   OOB TJ Slovan Luhačovic  90:14   + 20:33
  6. Černínová Dagmar         11U7150   Cascade OC Seattle       93:33   + 23:52
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.70 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ferdusová Eva            LCE6461   OOB TJ Slovan Luhačovic  49:13          
  2. Cahlová Slávka           LCE5451   OOB TJ Slovan Luhačovic  53:16   + 4:03 
  3. Lázničková Marcela       TZL6751   SKOB Zlín                58:29   + 9:16 
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.30 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chromčáková Ivana        JZL5450   TJ Jižní svahy Zlín      76:45          
  2. Jelínková Dagmar         TZL5757   SKOB Zlín                79:31   + 2:46 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.90 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bednařík Sebastián       LCE0401   OOB TJ Slovan Luhačovic  33:37          
  2. Humeník David            LCE0402   OOB TJ Slovan Luhačovic  37:39   + 4:02 
  3. Rohlík Zbyněk            KVS       SKOB Kobra Vsetín        52:17   + 18:40
  4. Černín Adam              SVS0401   Orientklub Vsetín        94:42   + 61:05
  5. Šindel Saša              TZL       SKOB Zlín                28:49   +      
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.80 km, 90 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jochec Jan               VIC0304   OB Vizovice              23:33          
  2. Kryštof Ivo              HLV       KČT - OB Holešov         32:44   + 9:11 
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.30 km, 125 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smolka Roman             VIC0102   OB Vizovice              28:41          
  2. Kundrata Jan             JZL0201   TJ Jižní svahy Zlín      36:09   + 7:28 
  3. Chovanec Václav          TZL0201   SKOB Zlín                38:11   + 9:30 
  4. Zeman Jakub              TZL0102   SKOB Zlín                41:13   + 12:32
  5. Bitto Max                LCE0103   OOB TJ Slovan Luhačovic  46:45   + 18:04
  6. Černín Lukáš             SVS0201   Orientklub Vsetín        48:07   + 19:26
  7. Klíma Robert             OTK0202   OOB TJ Jiskra Otrokovic  48:28   + 19:47
  8. Gonda Václav             LCE0102   OOB TJ Slovan Luhačovic  50:34   + 21:53
  9. Janík Patrik             LCE0101   OOB TJ Slovan Luhačovic  58:44   + 30:03
 10. Václavík Radek           LCE0202   OOB TJ Slovan Luhačovic  89:58   + 61:17
     Bartík Filip             TZL0202   SKOB Zlín                 DISK          
 12. Koňařík Vít              SVS0200   Orientklub Vsetín        40:41   + 12:00
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.30 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vopařil Jan              LCE9911   OOB TJ Slovan Luhačovic  27:33          
  2. Zentrich Dušan           OTK0002   OOB TJ Jiskra Otrokovic  29:33   + 2:00 
  3. Panovec Kryštof          OTK0001   OOB TJ Jiskra Otrokovic  34:51   + 7:18 
  4. Podmolík Jonáš           TZL0007   SKOB Zlín                38:39   + 11:06
  5. Kadleček Jan             LCE9906   OOB TJ Slovan Luhačovic  38:41   + 11:08
  6. Láznička Václav          TZL9901   SKOB Zlín                42:12   + 14:39
  7. Müller Tomáš             OTK9901   OOB TJ Jiskra Otrokovic  46:19   + 18:46
  8. Malý Vojtěch             VIC0005   OB Vizovice              47:25   + 19:52
  9. Turza Tomáš              LCE9912   OOB TJ Slovan Luhačovic  59:52   + 32:19
     Pospíšil Štěpán          KVS0001   SKOB Kobra Vsetín         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.70 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šiška Petr               TZL9801   SKOB Zlín                40:27          
  2. Švestka Vít              KVS9700   SKOB Kobra Vsetín        47:51   + 7:24 
  3. Zvoníček Jan             SKM9801   KOB Směr Kroměříž        66:36   + 26:09
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 5.30 km, 225 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Turna Matyáš             TZL9603   SKOB Zlín                56:05          
  2. Krajcar Ivo              SKM9501   KOB Směr Kroměříž        60:15   + 4:10 
     Černín Ondřej            11U9600   Cascade OC Seattle        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 7.60 km, 345 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šidla Jan                TZL6808   SKOB Zlín                62:09          
  2. Novotný Jiří             TZL8001   SKOB Zlín                66:57   + 4:48 
  3. Slováček Tomáš           TZL8002   SKOB Zlín                72:12   + 10:03
  4. Láznička Petr            TZL       SKOB Zlín                72:58   + 10:49
  5. Kašpar Michal            TZL9308   SKOB Zlín                81:11   + 19:02
  6. Šuráň René               LCE7034   OOB TJ Slovan Luhačovic  84:56   + 22:47
  7. Macka Radek              LCE8110   OOB TJ Slovan Luhačovic  87:42   + 25:33
  8. Schäfer Jan              TZL9301   SKOB Zlín                90:06   + 27:57
  9. Lanc Marian              TZL5806   SKOB Zlín                94:03   + 31:54
 10. Rudolf Slováček          TZL5402   SKOB Zlín                97:39   + 35:30
 11. Krejčík Zbyněk           TZL5704   SKOB Zlín               131:58   + 69:49
     Horký Jan                UOL7100   SK UP Olomouc             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.50 km, 265 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škoda František          LCE7439   OOB TJ Slovan Luhačovic  52:17          
  2. Bednařík Radek           LCE7125   OOB TJ Slovan Luhačovic  59:32   + 7:15 
  3. Zentrich David           OTK7101   OOB TJ Jiskra Otrokovic  64:04   + 11:47
  4. Černín Zbyněk            11U6900   Cascade OC Seattle       69:59   + 17:42
  5. Sedláček Jaroslav        HLV6404   KČT - OB Holešov         70:34   + 18:17
  6. Müller Libor             OTK7201   OOB TJ Jiskra Otrokovic  81:23   + 29:06
  7. Šiška Oto                OTK7202   OOB TJ Jiskra Otrokovic  83:36   + 31:19
  8. Kunz Petr                OTK6910   OOB TJ Jiskra Otrokovic  85:44   + 33:27
  9. Piše Dušan               LCE6702   OOB TJ Slovan Luhačovic  89:51   + 37:34
 10. Šamánek Petr             ZVS6901   TJ Zbrojovka Vsetín      94:12   + 41:55
     Kůstka Marek             VIC6403   OB Vizovice               DISK          
     Tomeček Ladislav         HLV7137   KČT - OB Holešov          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 5.30 km, 225 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Robert          TZL6309   SKOB Zlín                57:04          
  2. Láznička Libor           TZL6701   SKOB Zlín                65:43   + 8:39 
  3. Hubáček Jaroslav         LCE6311   OOB TJ Slovan Luhačovic  66:25   + 9:21 
  4. Galík Svatopluk          TZL6301   SKOB Zlín                68:32   + 11:28
  5. Jelínek Vít              TZL8701   SKOB Zlín                79:15   + 22:11
  6. Otrusina Milan           EZL6205   PEV Zlín                 93:38   + 36:34
     Reissler Otto            OTK6800   OOB TJ Jiskra Otrokovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.70 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šidla Antonín            OTK4601   OOB TJ Jiskra Otrokovic  53:05          
  2. Chromčák František       JZL5201   TJ Jižní svahy Zlín      73:52   + 20:47
     Horký Jan                UOL4600   SK UP Olomouc             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.30 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunz Antonín             OTK4729   OOB TJ Jiskra Otrokovic  54:33          
  2. Žemlík Jan               TZL4325   SKOB Zlín                61:08   + 6:35 
  3. Šidla Jiří               OTK4001   OOB TJ Jiskra Otrokovic  66:38   + 12:05
  4. Žemlík Ivan              SVS3801   Orientklub Vsetín        70:37   + 16:04
  5. Valla Stanislav          TZL3125   SKOB Zlín               133:35   + 79:02
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.90 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ovesný Petr              SVS       Orientklub Vsetín        20:33          
  2. Hurta Daniel             SVS       Orientklub Vsetín        27:10   + 6:37 
  3. Reissler Štěpán          OTK0500   OOB TJ Jiskra Otrokovic  27:41   + 7:08 
  4. Nevěřilová Kateřina      LCE0254   OOB TJ Slovan Luhačovic  29:27   + 8:54 
  5. Pekárek Tobias           TZL       SKOB Zlín                29:43   + 9:10 
  6. Svobodová Klára          LCE0153   OOB TJ Slovan Luhačovic  30:21   + 9:48 
  7. Otrusina Martin          EZL0602   PEV Zlín                 30:23   + 9:50 
  8. Reisslerová Eliška       OTK0350   OOB TJ Jiskra Otrokovic  32:13   + 11:40
  9. Košutek Pavel            HLV       KČT - OB Holešov         33:02   + 12:29
 10. Edita Zgarbová           KVS       SKOB Kobra Vsetín        33:14   + 12:41
 11. Kryštof David            HLV       KČT - OB Holešov         33:27   + 12:54
 12. Batani Valeria           TZL       SKOB Zlín                33:41   + 13:08
 13. Šnevajsová Anna          SVS       Orientklub Vsetín        34:06   + 13:33
 14. Zadrapa Jakub            SVS       Orientklub Vsetín        36:27   + 15:54
 15. Jedruch Viktor           TZL       SKOB Zlín                38:47   + 18:14
 16. Skálová Karolína         KVS       SKOB Kobra Vsetín        39:24   + 18:51
 17. Graclík Daniel           KVS       SKOB Kobra Vsetín        39:43   + 19:10
 18. Klímová Markéta          OTK       OOB TJ Jiskra Otrokovic  41:54   + 21:21
 19. Mališková Kristýna       LCE0552   OOB TJ Slovan Luhačovic  42:37   + 22:04
 20. Černín Adrian            JZL0400   TJ Jižní svahy Zlín      44:29   + 23:56
 21. Koč Juraj                TZL       SKOB Zlín                50:10   + 29:37
 22. Kundratová Eva           HLV       KČT - OB Holešov         55:08   + 34:35
 23. Černý Jan                TTT                                61:12   + 40:39
 24. Černý David              HLV       KČT - OB Holešov         61:19   + 40:46
 25. Batani Valentina         TZL       SKOB Zlín               109:49   + 89:16
     Mrkvičková Ema           TZL       SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.30 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárková Eva            TZL7656   SKOB Zlín                34:15          
  2. Gola Miroslav            VIC6808   OB Vizovice              41:40   + 7:25 
  3. Pastuszek Filip          TZL7731   SKOB Zlín                47:24   + 13:09
  4. Zábranský Ondřej         TTT                                59:43   + 25:28
  5. Panovcová Jitka          OTK       OOB TJ Jiskra Otrokovic  75:26   + 41:11
  6. Fiala Petr               TTT                                77:04   + 42:49
  7. Dvorský Ilja             SKM6103   KOB Směr Kroměříž        83:17   + 49:02
     Maliňáková Petra         SVS8701   Orientklub Vsetín         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.30 km, 225 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartoň Jaroslav          TZL       SKOB Zlín                87:01          
  2. Mauerová Jitka           TTT                                91:17   + 4:16 
  3. Řezanina Lubomír         ZVS6601   TJ Zbrojovka Vsetín      99:01   + 12:00
  4. Střítezský Tomáš         ZVS       TJ Zbrojovka Vsetín     112:48   + 25:47
--------------------------------------------------------------------------------