Kód závodu          : 130609099
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 09.06.2013
Místo konání        : České Budějovice
Mapa                : Výstaviště; 1:4000; 05/2013; Hošek R.
Pořadatel           : PCB - SKP České Budějovice, VCB - OB České Budějovice
Ředitel závodu      : Blabla Zdeněk
Hlavní rozhodčí     : Rychtecký Josef
Stavitel tratí      : Hošková Tereza

D10 1.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringlová Vendula       VCB0451   TJ OB České Budějovice   42:30          
  2. Ševčíková Eliška         PCB0451   SKP České Budějovice     42:37   + 0:07 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ševčíková Kateřina       PCB0151   SKP České Budějovice     18:46          
  2. Svobodová Anna           KTA0151   SK Kotnov Tábor          20:53   + 2:07 
  3. Prösl Emily              DE11110                            21:35   + 2:49 
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.50 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Jana           KTA9951   SK Kotnov Tábor          14:34          
  2. Pelcová Kateřina         CST0050   OB Strakonice            26:58   + 12:24
     Ash Kristina             OCB0051   OC České Budějovice       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.00 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefanyuková Eliška      CST9851   OB Strakonice            23:10          
--------------------------------------------------------------------------------

D21 2.00 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junová Lenka             KSU7653   Klub vytrvalostních spo  16:33          
  2. Korecká Tereza           CB10005                            24:40   + 8:07 
  3. Zemanová Lenka           KTA8851   SK Kotnov Tábor          26:05   + 9:32 
--------------------------------------------------------------------------------

D35 1.90 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dulovcová Marie          KRE7051   OOB TJ Sokol Křemže      15:16          
  2. Pelcová Pavla            CST7454   OB Strakonice            18:03   + 2:47 
  3. Svobodová Martina        KTA7151   SK Kotnov Tábor          25:33   + 10:17
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.80 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zemanová Alena           KTA6351   SK Kotnov Tábor          22:31          
  2. Kovaříčková Darja        KRE6352   OOB TJ Sokol Křemže      23:28   + 0:57 
  3. Zimmermannová Milena     KRE6851   OOB TJ Sokol Křemže      25:24   + 2:53 
  4. Bremová Milda            LEN6151   SKI Klub Lenora          30:30   + 7:59 
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.80 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hudečková Alena          KTA4351   SK Kotnov Tábor          54:47          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pelc Matyáš              CST0401   OB Strakonice            12:35          
  2. Pelc Tadeáš              CST0601   OB Strakonice            17:41   + 5:06 
  3. Kolařík Mikuláš          KRE0400   OOB TJ Sokol Křemže      18:41   + 6:06 
  4. Hrubeš Karel             KRE0300   OOB TJ Sokol Křemže      21:37   + 9:02 
  5. Šustr Ondřej             KSH0501   OOB TJ Kašperské Hory    28:42   + 16:07
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šustr Antonín            KSH0201   OOB TJ Kašperské Hory    19:55          
     Mikeš Antonín            KRE0200   OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.50 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bušík David              KTA0002   SK Kotnov Tábor          16:29          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 2.00 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Růta Vojtěch             KTA9701   SK Kotnov Tábor          13:38          
  2. Ash Adam                 OCB9701   OC České Budějovice      23:12   + 9:34 
--------------------------------------------------------------------------------

H18 2.40 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Radek              PVD9601   OOB TJ Sokol Pražák      16:44          
  2. Bouček Jakub             OCB9501   OC České Budějovice      31:45   + 15:01
--------------------------------------------------------------------------------

H20 2.70 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zimmermann Martin        KRE9301   OOB TJ Sokol Křemže      17:22          
  2. Jíša Ondřej              KRE9303   OOB TJ Sokol Křemže      21:52   + 4:30 
--------------------------------------------------------------------------------

H21 2.70 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pelc Václav              CST6702   OB Strakonice            15:10          
  2. Guillaume Richard        EN0013                             15:12   + 0:02 
  3. Martínek Robert          VPM7700   KOS Slavia VŠ Plzeň      16:00   + 0:50 
  4. Teringl Radek            VCB6502   TJ OB České Budějovice   16:13   + 1:03 
  5. Janošík Radek            VCB7402   TJ OB České Budějovice   16:24   + 1:14 
  6. Šafařík Ivo              CST7401   OB Strakonice            16:32   + 1:22 
  7. Klimeš Petr              KRE7701   OOB TJ Sokol Křemže      17:00   + 1:50 
  8. Zeman Radek              MS10001                            17:18   + 2:08 
  9. Zimmermann Pavel         KRE6401   OOB TJ Sokol Křemže      17:53   + 2:43 
 10. Lehký Tomáš              UO10009                            23:27   + 8:17 
 11. Hálek Radim              CB10004                            43:03   + 27:53
     Vébr Jiří                KTA6901   SK Kotnov Tábor           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.40 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pross David              HK20005                            14:59          
  2. Hanzl Jaroslav           HK20002                            15:44   + 0:45 
  3. Bříza Daniel             UO10010                            16:43   + 1:44 
  4. Melčák Tomáš             MS10002                            17:23   + 2:24 
  5. Funda Jiří               API6401   OK Andante Písek         17:39   + 2:40 
  6. Duda Radim               MS10003                            18:49   + 3:50 
  7. Šustr pavel              KSH8675   OOB TJ Kašperské Hory    18:53   + 3:54 
  8. Hnilička Jiří            CB10003                            19:05   + 4:06 
  9. Drozdík Lukáš            HK20006                            24:18   + 9:19 
     Míchal Petr              CB10002                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 1.90 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Ivan              HK20001                            12:26          
  2. John Václav              HK20003                            17:33   + 5:07 
  3. Bušík Milan              KTA6301   SK Kotnov Tábor          24:04   + 11:38
--------------------------------------------------------------------------------

H55S 1.70 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Varga János              HU1104                             26:35          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 1.80 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gawel Jiří               SVT0001                            15:44          
  2. Musil Jan                CB10001                            17:30   + 1:46 
  3. Kalous Jaroslav          UO10008                            17:36   + 1:52 
  4. Fiala Miloš              KSH4801   OOB TJ Kašperské Hory    19:04   + 3:20 
  5. Bouček Václav            OCB4101   OC České Budějovice      26:39   + 10:55
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attila Kácsor            XXX                                23:27          
  2. Nováková Pavlína         PVD7151   OOB TJ Sokol Pražák      46:22   + 22:55
  3. Liberdová Magdalena      KSH0851   OOB TJ Kašperské Hory    75:20   + 51:53
  4. Hulec František          KSH       OOB TJ Kašperské Hory    75:46   + 52:19
      Vakant                                                      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------