Kód závodu          : 130629110
Název               : SKOL cup - E2 (OŽ)
Datum               : 29.06.2013
Místo konání        : Las Głubczycki
Mapa                : Las Głubczycki, 1:15 000 (pro DH14 a nižší a DH45 a vyšší 1:10 000), E=5m
Pořadatel           : KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov
Ředitel závodu      : Kozelský Miroslav
Hlavní rozhodčí     : Rychlý Pavel
Stavitel tratí      : Kopec Tomáš

D10 2.00 km, 15 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Supiková Kateřina        TRI0351 C TJ TŽ Třinec             17:20          
  2. Kantorová Anna           TRI0352 C TJ TŽ Třinec             19:39   + 2:19 
  3. Švidrnochová Eliška      MOV0451 C SKOB Ostrava             25:44   + 8:24 
  4. Papszun Julia            11P0350 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  26:25   + 9:05 
  5. Janečková Josefína       EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha        27:10   + 9:50 
  6. Nešporová Marie          TTR0351 C OOB Třebíč               29:50   + 12:30
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 3.20 km, 15 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Říhová Barbora           KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  22:45          
  2. Martínková Lenka         KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov  24:28   + 1:43 
  3. Kovalčíková Anna         AOP0453 C Přátelé orientačního bě  28:53   + 6:08 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.40 km, 15 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernatíková Hana         SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  32:35          
  2. Polewka Aleksandra       14P0003 C UKS Kometa Gliwice       38:57   + 6:22 
  3. Navrátilová Adéla        TRI0250 C TJ TŽ Třinec             40:32   + 7:57 
  4. Mrozek Teresa            TRI0251 C TJ TŽ Třinec             51:57   + 19:22
     Dammfeld Karolína        48P0251 C Lotna Zdzieszowice        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.80 km, 20 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bruková Magda            TRI0054 B TJ TŽ Třinec             42:05          
  2. Poláková Lenka           SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava      46:13   + 4:08 
  3. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        48:16   + 6:11 
  4. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        54:10   + 12:05
  5. Nešporová Alžběta        TZL0051 B SKOB Zlín                70:36   + 28:31
  6. Mastela Krystyna         11P0050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  77:13   + 35:08
  7. Pavelková Ema            AOP0051 C Přátelé orientačního bě  90:42   + 48:37
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.50 km, 25 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesařová Jana            TRI9751 A TJ TŽ Třinec             43:15          
  2. Argalášová Kateřina      TRI9750 A TJ TŽ Třinec             44:11   + 0:56 
  3. Poláková Tereza          SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava      55:03   + 11:48
  4. Dzik Justyna             42P0001 C MUKS Gliwice             58:47   + 15:32
  5. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory        70:51   + 27:36
  6. Svěchotová Natálie       MOV9751 B SKOB Ostrava             72:05   + 28:50
  7. Svačinková Kateřina      VRB9899 C SK při gymnáziu OOB Vrb  83:09   + 39:54
     Liberdová Jana           TRI9852 B TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 5.20 km, 40 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skorupa Malgorzata       42P0007 C MUKS Gliwice             81:48          
  2. Kaděrová Vendula         HAV9650 C SKOB Baník Havířov       84:35   + 2:47 
  3. Mlotkowska Hanna         42P0008 C MUKS Gliwice            118:36   + 36:48
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 6.90 km, 60 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holinková Hana           ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov        57:24          
  2. Macková Petra            LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovic  66:38   + 9:14 
  3. Ulahelová Jana           LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  72:39   + 15:15
  4. Górska Kinga             27P8900 C UMKS Orkan Ostróda       73:02   + 15:38
  5. Králová Iveta            JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  73:52   + 16:28
  6. Moravcová Lucie          SOP9052 C OOB TJ Slezan Opava      77:27   + 20:03
  7. Kasza Izabela            12P0001 C UKS Reflex Rybnik        80:50   + 23:26
  8. Wysocka Malwina          24P8500 C Slask O-Team             83:52   + 26:28
     Fujáková Katka           HAV8550 C SKOB Baník Havířov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 5.20 km, 40 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        55:20          
  2. Pilíková Veronika        CET8152 C TJ Loko Česká Třebová    68:41   + 13:21
  3. Svobodová Klára          SOP9352 B OOB TJ Slezan Opava      73:33   + 18:13
  4. Kesely Lenka             MOV8451 C SKOB Ostrava             76:17   + 20:57
  5. Khulová Petra            VPM8450 C KOS Slavia VŠ Plzeň      79:53   + 24:33
  6. Balcarová Kateřina       CET8252 C TJ Loko Česká Třebová   103:45   + 48:25
--------------------------------------------------------------------------------

D35 5.10 km, 35 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovaříková Mária         TRI6950 C TJ TŽ Třinec             50:58          
  2. Brodová Gabriela         SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  51:32   + 0:34 
  3. Biolik Agnieszka         28P7751 C UNTS Warszawa            51:42   + 0:44 
  4. Tesařová Bohumila        TRI6957 C TJ TŽ Třinec             54:58   + 4:00 
  5. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Přátelé orientačního bě  56:17   + 5:19 
  6. Humlíčková Kateřina      ZBM7664 C SK Žabovřesky Brno       58:27   + 7:29 
  7. Nešporová Barbora        TZL7652 C SKOB Zlín                59:00   + 8:02 
  8. Smolíková Kateřina       KSU7793 C Klub vytrvalostních spo  59:05   + 8:07 
  9. Vričanová Sylva          HAV6751 C SKOB Baník Havířov       60:09   + 9:11 
 10. Škorpilová Jana          SJC7451 C Sportcentrum Jičín       60:24   + 9:26 
 11. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               63:59   + 13:01
 12. Dreiseitelová Dagmar     44C5001 C Neregistrovaní           65:31   + 14:33
 13. Valíková Petra           AOP7351 C Přátelé orientačního bě  66:18   + 15:20
 14. Kaděrová Barbora         HAV7051 C SKOB Baník Havířov       69:51   + 18:53
 15. Dorčáková Pavlína        MOV6951 C SKOB Ostrava             70:59   + 20:01
 16. Papszun Joanna           11P7050 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  86:21   + 35:23
 17. Ženčáková Marie          47C6850 C ASPV OA Šumperk          95:57   + 44:59
 18. Švidrnochová Hana        MOV7751 C SKOB Ostrava             96:56   + 45:58
     Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
  MS Jaroszek Bogucka Anna    42P0005 C MUKS Gliwice             93:11   + 42:13
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.50 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Denysenko Tamara         38S6150 C VZA Žilina               58:02          
  2. Pavelková Michaela       AOP6851 C Přátelé orientačního bě  60:12   + 2:10 
  3. Mutinská Zdeňka          KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí      60:24   + 2:22 
  4. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             66:06   + 8:04 
  5. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             67:08   + 9:06 
  6. Bialožytová Pavla        TRI6350 C TJ TŽ Třinec             79:06   + 21:04
  7. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  85:44   + 27:42
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.80 km, 25 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wysocka Jolanta          44P0001 C Indywidualny klub        50:40          
  2. Hájková Ludmila          OOP5751 C TJ Opava                 61:37   + 10:57
  3. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      63:02   + 12:22
  4. Mrkvicová Ludmila        MOV4951 C SKOB Ostrava             67:36   + 16:56
  5. Klimplová Alena          LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice  68:00   + 17:20
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.20 km, 15 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovařík Tomáš            TRI0400 C TJ TŽ Třinec             19:06          
  2. Mrozek Pawel             TRI0401 C TJ TŽ Třinec             19:20   + 0:14 
  3. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          23:33   + 4:27 
  4. Dejnožka Martin          TJN0600 C OOB TJ Tatran Jablonec   24:54   + 5:48 
  5. Tkáč Karel               KRN0406 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  27:28   + 8:22 
  6. Vojáček Jan              BFM0401 C SKOB Frýdek - Místek     36:56   + 17:50
     Rohner Přemek            KRN0304 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
  MS Sztefek Jiří             KRN0203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  34:39   + 15:33
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.20 km, 15 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valík Adam               AOP0301 C Přátelé orientačního bě  18:00          
  2. Dejnožka Vojtěch         TJN0300 C OOB TJ Tatran Jablonec   20:06   + 2:06 
  3. Novotný Erik             ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory        23:16   + 5:16 
  4. Bialožyt Marek           TRI0301 C TJ TŽ Třinec             26:57   + 8:57 
  5. Biolik Emil              28P0301 C UNTS Warszawa            28:40   + 10:40
  6. Haltof Adam              TRI0300 C TJ TŽ Třinec             35:51   + 17:51
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.60 km, 15 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               29:04          
  2. Kovařík Martin           TRI0101 B TJ TŽ Třinec             29:37   + 0:33 
  3. Adámek Filip             ABM0101 B KOB Moira Brno           29:54   + 0:50 
  4. Hyla Damian              47P0101 C LUKS Azymek Zdzieszowic  35:37   + 6:33 
  5. Šubrt Matěj              DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka        36:05   + 7:01 
  6. Humlíček Tomáš           ZBM0101 C SK Žabovřesky Brno       41:43   + 12:39
  7. Juna Michal              KRN0102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  43:21   + 14:17
  8. Juna Tomáš               KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  44:49   + 15:45
  9. Čmiel Thomas Jacob       TRI0202 C TJ TŽ Třinec             45:32   + 16:28
 10. Haltof Marek             TRI0200 C TJ TŽ Třinec             52:14   + 23:10
 11. Kulaša Filip             KRN0202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  59:11   + 30:07
 12. Reichl Martin            KSU0202 C Klub vytrvalostních spo  60:12   + 31:08
 13. Koleczko Blazej          11P0200 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  62:14   + 33:10
 14. Vojáček Tomáš            BFM0201 C SKOB Frýdek - Místek     68:13   + 39:09
     Dorčák Jan               MOV0103 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.50 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámek Ondřej            KSU9909 B Klub vytrvalostních spo  35:03          
  2. Filipek Sebastian        TRI0002 B TJ TŽ Třinec             40:38   + 5:35 
  3. Valík Tomáš              AOP0001 B Přátelé orientačního bě  57:24   + 22:21
  4. Urban Michal             KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  63:09   + 28:06
  5. Holesz Sebastian         TRI9902 B TJ TŽ Třinec             63:32   + 28:29
  6. Sikora Jakub             TRI0003 B TJ TŽ Třinec             65:37   + 30:34
  7. Byrczek Jan              49P9001 C SP Nr 9 w Gliwicach      67:55   + 32:52
  8. Koleczko Bartosz         11P0000 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  68:24   + 33:21
  9. Tkáč Milan               KRN0005 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  72:04   + 37:01
 10. Vavřík Tomáš             LOV0000 C lepus.cz                 77:58   + 42:55
 11. Hrouza Jakub             KRN0006 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  84:44   + 49:41
 12. Kaděra Vojta             HAV0000 C SKOB Baník Havířov       89:24   + 54:21
 13. Navrátil Adam            TRI9900 C TJ TŽ Třinec            114:34   + 79:31
  MS Staníček Jan             KRN9808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  87:08   + 52:05
--------------------------------------------------------------------------------

H16 5.60 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cienciala Jan            TRI9801 A TJ TŽ Třinec             48:39          
  2. Madzia Martin            TRI9705 B TJ TŽ Třinec             50:45   + 2:06 
  3. Jaroszek Jakub           42P0003 C MUKS Gliwice             50:59   + 2:20 
  4. Borgiel Jarosław         11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  59:52   + 11:13
  5. Jurczyk Maciej           13P0001 C UKS Sparta Czyżowice     60:57   + 12:18
  6. Božoň Radek              BFM9804 C SKOB Frýdek - Místek    104:52   + 56:13
  7. Wrotny Mateusz           47P9701 C LUKS Azymek Zdzieszowic 106:10   + 57:31
--------------------------------------------------------------------------------

H18 7.60 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Walach Ondřej            TRI9601 B TJ TŽ Třinec             69:41          
  2. Svoboda František        SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava      75:30   + 5:49 
  3. Holoubek Jan             BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek     95:10   + 25:29
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 10.70 km, 90 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasinski Maciej          17P9201 C WKS żląsk Wroclaw        72:55          
  2. Nycz Petr                AOP7701 C Přátelé orientačního bě  76:02   + 3:07 
  3. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  76:03   + 3:08 
  4. Mrkvica Petr             ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory        83:10   + 10:15
  5. Leštínský Tomáš          DOB7801 C KOB Dobruška             84:23   + 11:28
  6. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Přátelé orientačního bě  85:36   + 12:41
  7. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          93:55   + 21:00
  8. Jaroszek Radoslaw        42P0004 C MUKS Gliwice             98:55   + 26:00
  9. Macka Radek              LCE8110 C OOB TJ Slovan Luhačovic 106:20   + 33:25
 10. Dragowski Piotr          24P8200 C Slask O-Team            109:15   + 36:20
 11. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha       115:45   + 42:50
 12. Žebrák Zbyněk            LOV7101 C lepus.cz                146:10   + 73:15
     Jurczyk Tomasz           13P0002 C UKS Sparta Czyżowice      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 7.60 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Jakub              VPM7905 C KOS Slavia VŠ Plzeň      58:55          
  2. Holinka Matouš           ZPV9222 C KOB ZPV Prostějov        59:57   + 1:02 
  3. Lichý Ondřej             SOP8802 C OOB TJ Slezan Opava      65:34   + 6:39 
  4. Pospíšil Petr            SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava      66:16   + 7:21 
  5. Volkov Oleksandr         38S8000 C VZA Žilina               70:56   + 12:01
  6. Skorupa Piotr            42P0006 C MUKS Gliwice             71:14   + 12:19
  7. Cieslik Marcin           43P0001 C Klub Biegających LeĽnik  75:23   + 16:28
  8. Smolka Ondřej            SOP8608 C OOB TJ Slezan Opava      75:32   + 16:37
  9. Kostka Petr              MOV8200 C SKOB Ostrava             90:33   + 31:38
 10. Kuchař Jiří              2UC0001 C neregistrovaní - Kuchař  93:35   + 34:40
 11. Ticháček Jan             28C0001 C Opava - Ticháček         94:32   + 35:37
 12. Pilc Oldřich             ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov       100:46   + 41:51
 13. Kopic Jiří               JHB9107 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro 101:18   + 42:23
 14. Nedopílek David          89C7600 C TJ Švýcárna             111:31   + 52:36
 15. Betlach Michal           CET7801 C TJ Loko Česká Třebová   119:09   + 60:14
 16. Balcar Vít               CET8103 C TJ Loko Česká Třebová   162:50   + 103:55
     Maňásek Josef            89C7700 C TJ Švýcárna               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 8.00 km, 75 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valík Luděk              AOP7101 C Přátelé orientačního bě  62:35          
  2. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                64:44   + 2:09 
  3. Grote Andreas            34C6400 C OLC SKOG Fribourg        70:29   + 7:54 
  4. Dzik Miroslaw            42P0002 C MUKS Gliwice             74:13   + 11:38
  5. Valyavka Volodymyr       38S7400 C VZA Žilina               74:19   + 11:44
  6. Humlíček Aleš            ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno       74:22   + 11:47
  7. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        76:06   + 13:31
  8. Bernatík Aleš            SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Mís  78:14   + 15:39
  9. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             78:46   + 16:11
 10. Ryšavý Jiří              MOV5803 C SKOB Ostrava             78:58   + 16:23
 11. Mastela Rafal            11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  79:35   + 17:00
 12. Navrátil Rostislav       TRI6601 C TJ TŽ Třinec             85:40   + 23:05
 13. Holinka Martin           ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov        86:30   + 23:55
 14. Koleczko Lukasz          11P7500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  91:39   + 29:04
 15. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        93:04   + 30:29
 16. Biolik Grzegorz          28P7601 C UNTS Warszawa            93:13   + 30:38
 17. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        93:38   + 31:03
 18. Slavík Tomáš             VRB6808 C SK při gymnáziu OOB Vrb  94:27   + 31:52
 19. Mielec Jaromír           AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava     98:08   + 35:33
 20. Cienciala Martin         TRI7401 C TJ TŽ Třinec             99:18   + 36:43
 21. Maceček Otakar           MOV6102 C SKOB Ostrava            104:11   + 41:36
 22. Jurczyk Piotr            13P0003 C UKS Sparta Czyżowice    106:09   + 43:34
 23. Maciocha Tomasz          51P7801 C ATZ Racibórz            109:45   + 47:10
 24. Dejnožka Jiří            TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec  114:49   + 52:14
 25. Kaděra Pavel             HAV7100 C SKOB Baník Havířov      124:12   + 61:37
--------------------------------------------------------------------------------

H45 6.70 km, 60 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               57:37          
  2. Adámek Libor             ABM6707 C KOB Moira Brno           59:05   + 1:28 
  3. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     60:05   + 2:28 
  4. Ženčák Jaroslav          47C6100 C ASPV OA Šumperk          63:06   + 5:29 
  5. Mutinský Viktor          KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí      63:24   + 5:47 
  6. Dokoupil Vojtěch         ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov        64:19   + 6:42 
  7. Bačo Lubomír             SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava      65:56   + 8:19 
  8. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             71:13   + 13:36
  9. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             71:53   + 14:16
 10. Czasch Petr              SBR6003 C SKOB Bruntál             74:00   + 16:23
 11. Forystek Jósef           12P6600 C UKS Reflex Rybnik        77:13   + 19:36
 12. Vašek Rudolf             SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava      80:11   + 22:34
 13. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     80:27   + 22:50
 14. Argaláš Jaroslav         TRI6202 C TJ TŽ Třinec             83:07   + 25:30
 15. Bruk Slavomír            TRI6800 C TJ TŽ Třinec             83:18   + 25:41
 16. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  88:31   + 30:54
 17. Zdanowicz Jan            14P6801 C UKS Kometa Gliwice       96:12   + 38:35
--------------------------------------------------------------------------------

H55 5.80 km, 45 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         45:45          
  2. Navrátil Antonín         UOL5301 C SK UP Olomouc            50:24   + 4:39 
  3. Pavelek Luděk            AOP5801 C Přátelé orientačního bě  56:55   + 11:10
  4. Ševčík Břetislav         OOP5001 C TJ Opava                 59:07   + 13:22
  5. Moravec Stanislav        SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava      59:30   + 13:45
  6. Kostka Evžen             AOP5701 C Přátelé orientačního bě  63:21   + 17:36
  7. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     65:08   + 19:23
  8. Mutina Vlastimil         BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek     67:28   + 21:43
  9. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  68:57   + 23:12
 10. Slivečka Jaromír         MOV5601 C SKOB Ostrava             70:12   + 24:27
 11. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      71:03   + 25:18
 12. Novotný Stanisl          OOP4800 C TJ Opava                 75:38   + 29:53
 13. Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD     78:55   + 33:10
 14. Wysocky Andrzej          44P0002 C Indywidualny klub        79:38   + 33:53
 15. Szotek Antoni            51P5801 C ATZ Racibórz             83:36   + 37:51
 16. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  84:41   + 38:56
 17. Malysa Ján               SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava      86:23   + 40:38
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.90 km, 25 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nosek Jiří               OOP4401 C TJ Opava                 47:30          
  2. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       48:16   + 0:46 
  3. Mrkvica Miroslav         MOV4600 C SKOB Ostrava             50:29   + 2:59 
  4. Diener Herbert           MOV4101 C SKOB Ostrava             60:55   + 13:25
  5. Sedlář Vladimír          AOP4201 C Přátelé orientačního bě  65:57   + 18:27
  6. Ptáček Jiří              BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD     68:34   + 21:04
  7. Kroča Josef              MOV4501 C SKOB Ostrava             80:09   + 32:39
  8. Vávra Jiří               MOV4102 C SKOB Ostrava             86:52   + 39:22
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.20 km, 15 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sikora Matěj             TRI0501 C TJ TŽ Třinec             19:24          
  2. Kolářová Eva             KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov  20:34   + 1:10 
  3. Haltofová Romana         TRI0451 C TJ TŽ Třinec             21:59   + 2:35 
  4. Bruková Petra            TRI0450 C TJ TŽ Třinec             22:08   + 2:44 
  5. Jagoda Majer             47P0804 C LUKS Azymek Zdzieszowic  22:15   + 2:51 
  6. Salich Jonáš             65C     C amateri                  22:33   + 3:09 
  7. Cieslar Michael          TRI0505 C TJ TŽ Třinec             23:19   + 3:55 
  8. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč               23:47   + 4:23 
  9. Hyla Natalia             47P0851 C LUKS Azymek Zdzieszowic  25:10   + 5:46 
 10. Volkov Maksym            38S0700 C VZA Žilina               26:07   + 6:43 
 11. Dammfeld Adam            48P0801 C Lotna Zdzieszowice       26:21   + 6:57 
 12. Humlíčková Pavla         ZBM0451 C SK Žabovřesky Brno       27:43   + 8:19 
 13. Nedopilková Barbora      89C     C TJ Švýcárna              27:45   + 8:21 
 14. Zavřel Mikuláš           KRN0707 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  28:59   + 9:35 
 15. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          30:17   + 10:53
 16. Rychlá Karolína          KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  31:59   + 12:35
 17. Kesely Dominik           MOV1001 C SKOB Ostrava             32:20   + 12:56
 18. Mastela Hanna            11P0550 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzę  37:10   + 17:46
 19. Bruk Tomáš               TRI0900 C TJ TŽ Třinec             38:20   + 18:56
 20. Bruk Lukáš               TRI0901 C TJ TŽ Třinec             38:22   + 18:58
 21. Mrkvica Václav           ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory        39:26   + 20:02
 22. Walaská Klára            TRI0950 C TJ TŽ Třinec             40:28   + 21:04
 23. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč               42:38   + 23:14
 24. Chodurová Lenka                  C                          44:28   + 25:04
 25. Martínková Eva           KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov  44:46   + 25:22
 26. Slavík Ondřej            VRB0505 C SK při gymnáziu OOB Vrb  56:18   + 36:54
 27. Dreiseitelová Elen       44C0002 C Neregistrovaní           57:57   + 38:33
 28. Dorčák Tomáš             MOV0801 C SKOB Ostrava             68:01   + 48:37
     Salichová Ivana          65C     C amateri                   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P3 3.70 km, 20 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                41:50          
  2. Janča Martin             MOV9001 C SKOB Ostrava             46:02   + 4:12 
  3. Hyjek Adam               47P6101 C LUKS Azymek Zdzieszowic  46:31   + 4:41 
  4. Haltof Jindřich          TRI6201 C TJ TŽ Třinec             51:55   + 10:05
  5. Polewka Tomasz           14P0002 C UKS Kometa Gliwice       53:33   + 11:43
  6. Filipek Daniel           TRI7200 C TJ TŽ Třinec             54:04   + 12:14
  7. Hendrych Vlastimil       NNN0001 C Neregistrovaní           55:32   + 13:42
  8. Haltof Petr              TRI7400 C TJ TŽ Třinec             57:30   + 15:40
  9. Vavřík René              LOV7000 C lepus.cz                 62:54   + 21:04
 10. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  64:41   + 22:51
 11. Majer Ewa                47P7850 C LUKS Azymek Zdzieszowic  69:31   + 27:41
 12. Novotná Jitka            ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory        71:19   + 29:29
 13. Ondrejček Pavel          LTU8400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:30   + 34:40
 14. Stískalová Eva           LOV0001 C lepus.cz                 78:03   + 36:13
 15. Říhová Pavlína           KRN     C KOS TJ Lokomotiva Krnov  78:36   + 36:46
 16. Dejnožková Blanka        TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec   83:10   + 41:20
 17. Grygerková Jana          LOV0002 C lepus.cz                 89:23   + 47:33
 18. Doskočilová Anna         2UC0002 C neregistrovaní - Kuchař  89:35   + 47:45
 19. Labudík Milan            VRB6202 C SK při gymnáziu OOB Vrb  90:27   + 48:37
     Tichá Andrea             89C     C TJ Švýcárna               DISK          
     Lanči Václav             SBR9615 C SKOB Bruntál              DISK          
     Ryšavá Ilona             MOV6251 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------