Kód závodu          : 130720123
Název               : Grand prix Silesia - E2
Datum               : 20.07.2013
Místo konání        : Bohdanovice
Mapa                : Bludiště
Pořadatel           : AOP - Orientační Běh Opava
Ředitel závodu      : Kovalčík Tomáš
Hlavní rozhodčí     : Binčík Milan
Stavitel tratí      : Nycz Petr
Kategorie: H21E

H21E 4.60 km, 230 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petržela Jan             PHK9200 E OK 99 Hradec Králové     29:32          
  2. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       30:52   + 1:20 
  3. Chloupek Adam            ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno       31:11   + 1:39 
  4. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       31:15   + 1:43 
  5. Hubáček Michal           LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovic  32:19   + 2:47 
  6. Hadač Filip              AOP9301 E Přátelé orientačního bě  32:30   + 2:58 
  7. Schuster Marek           AOP9303 E Přátelé orientačního bě  32:58   + 3:26 
  8. Dlabaja Štěpán           TZL8508 C SKOB Zlín                35:31   + 5:59 
  9. Král Václav              SSU8243 R SK Severka Šumperk       35:37   + 6:05 
 10. Kubelka Tomáš            LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice  35:49   + 6:17 
 11. Klapal Jan               LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice  36:48   + 7:16 
 12. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    37:25   + 7:53 
 13. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     37:34   + 8:02 
 14. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  37:41   + 8:09 
 15. Jurczyk Tomasz           51P9400 C UKS Sparta Czyżowice     38:21   + 8:49 
 16. Semík Ondřej             KAM9401 A SK Kamenice              38:33   + 9:01 
 17. Dutkowski Mikolaj        31P9201 C UKS ARKADY Raszkow       39:11   + 9:39 
 18. Neumann Josef            33D     C USV TU Dresden           39:41   + 10:09
 19. Klapal Michal            VAM8802 C OOB Vamberk              40:54   + 11:22
 20. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       41:33   + 12:01
 21. Krasuski Marcin          53P8003 C Team 360                 42:32   + 13:00
 22. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     42:36   + 13:04
 23. Daněk Roman              SBK7541 C KOB Start Blansko        43:04   + 13:32
 24. Zakouřil Vít             TUR9301 R OOB TJ Turnov            44:37   + 15:05
 25. GROTE Andreas            34C6400 C OLC SKOG Fribourg        47:52   + 18:20
 26. Swierczynski Hubert      52P8002 C Hoffmann                 69:17   + 39:45
     Fátor Jan                DOB7907 C KOB Dobruška              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------