Kód závodu          : 130817140
Název               : Rumcajsovy míle - E2
Datum               : 17.08.2013
Mapa                : ISSOM, 1 : 5000
Pořadatel           : SJC - Sportcentrum Jičín
Ředitel závodu      : Špicar Petr
Hlavní rozhodčí     : Mrázek Jan
Stavitel tratí      : Žaloudek Petr

D10 1.00 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chvátilová Johana        PHK0450   PHK PHK - OK 99 Hradec   11:14          
  2. Nešporová Marie          TTR0351   OOB Třebíč TTR           12:19   + 1:05 
  3. Martanová Lea            VLI0555   VLI VLI - Slavia Libere  13:56   + 2:42 
  4. Poborská Eliška          EKP0350   EKP EKP - VŠTJ Ekonom P  14:31   + 3:17 
--------------------------------------------------------------------------------

D10F 1.00 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimšová Pavla            MFP0551   MFP MFP - VŠSK MFF UK P   9:55          
  2. Zemková Pavlína          SLA0551   SLA SLA - SKOB Slaný     10:57   + 1:02 
  3. Štefanová Markéta        STH0550   STH STH - SK Studenec    11:49   + 1:54 
  4. Šemberová Anděla         SJC0451   SJC SJC - Sportcentrum   13:23   + 3:28 
  5. Benešová Michaela        SJH0651   SJH SJH - SJH Jindřichů  15:22   + 5:27 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.00 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kochová Anna             SJC0153   SJC SJC - Sportcentrum    8:22          
  2. Kosová Tereza            SRK0151   SRK SRK - SOOB Spartak    9:22   + 1:00 
  3. Martanová Elin           VLI0252   VLI VLI - Slavia Libere   9:25   + 1:03 
  4. Vejražková Róza          SJC0151   SJC SJC - Sportcentrum   11:39   + 3:17 
  5. Tumová Adela             SJC0154   SJC SJC - Sportcentrum   13:41   + 5:19 
  6. Šimšová Barbora          MFP0150   MFP MFP - VŠSK MFF UK P  14:21   + 5:59 
  7. Kastnerová Jessica       DOR0250   DOR DOR - OK Dobříš      19:08   + 10:46
  8. Bejvlová Karolína        LME0250   LME LME - SK Los Mělník  19:37   + 11:15
  9. Šimonová Klára           SJC0155   SJC SJC - Sportcentrum   20:40   + 12:18
 10. Kubíčková Iva            ZAM0151   ZAM ZAM - OB T.J. Sokol  26:21   + 17:59
 11. Kuchařová Rozálie        SJC0251   SJC SJC - Sportcentrum   27:19   + 18:57
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.10 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jezdinská Natálie        STH9954   STH STH - SK Studenec    12:58          
  2. Vojtíšková Viktorie      LPU0051   LPU LPU - OK Lokomotiva  14:10   + 1:12 
  3. Vyhnálková Marie         MFP0151   MFP MFP - VŠSK MFF UK P  15:35   + 2:37 
  4. Dubská Veronika          SJC9952   SJC SJC - Sportcentrum   22:33   + 9:35 
  5. Zahradníková Denisa      SJC0053   SJC SJC - Sportcentrum   25:08   + 12:10
     Ash Kristina             OCB0051   OCB OCB - OC České Budě   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vyhnálková Barbora       MFP9850   MFP MFP - VŠSK MFF UK P  14:07          
  2. Jansová Doubravka        ZAM9751   ZAM ZAM - OB T.J. Sokol  15:05   + 0:58 
  3. Zábranská Kristýna       SLA9852   SLA SLA - SKOB Slaný     26:43   + 12:36
     Zábranský Luboš          SLA7400   SLA SLA - SKOB Slaný     28:29   + 14:22
--------------------------------------------------------------------------------

D18 1.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hladíková Gábina         STH9551   STH STH - SK Studenec    44:16          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 1.40 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krafková Lucie           TUR       TUR TUR - OOB TJ Turnov  15:35          
  2. Kolínová Kristýna        DKP8450   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  15:52   + 0:17 
  3. Heczková Bohdana         VLI7750   VLI VLI - Slavia Libere  15:59   + 0:24 
  4. Hermanová Zuzana         LPU8752   LPU LPU - OK Lokomotiva  16:23   + 0:48 
  5. Hrstková Vladěna         PGP8753   PGP PGP - SK Praga       16:48   + 1:13 
  6. Folbrechtová Šárka       BOR9051   BOR BOR - OK Jiskra Nov  17:10   + 1:35 
  7. Kubátová Zuzka           NPA9151   NPA NPA - SK LOB Nová P  17:24   + 1:49 
  8. Janatová Lucie           DKP8154   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  17:38   + 2:03 
  9. Karochová Simona         DKP8853   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  18:06   + 2:31 
  9. Čermáková Kristýna       PGP9154   PGP PGP - SK Praga       18:06   + 2:31 
 11. Pachnerová Dominika      CHA7750   CHA CHA - OK Chrastava   18:51   + 3:16 
 12. Plochová Dominika        DKP8651   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  20:03   + 4:28 
 13. Setínková Eva            DKP8759   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  20:32   + 4:57 
 14. Píšová Monika            NPA8151   NPA NPA - SK LOB Nová P  21:08   + 5:33 
 14. Kochová Nikola           TUR9358   TUR TUR - OOB TJ Turnov  21:08   + 5:33 
 16. Šmidrkalová Monika       NPA9051   NPA NPA - SK LOB Nová P  21:25   + 5:50 
 17. Knoblochová Kamila       VRL8353   VRL VRL - OOS TJ Sparta  22:18   + 6:43 
 18. Záveská Anna             DOB8851   DOB DOB - KOB Dobruška   23:07   + 7:32 
 19. Kopáčková Iva            CHT8851   CHT CHT - OOB SK Chrast  24:03   + 8:28 
 20. Ducháčková Kateřina      STH9356   STH STH - SK Studenec    24:09   + 8:34 
 21. Matějková Hana           TBM8954   TBM TBM - KOS TJ Tesla   24:37   + 9:02 
 22. Choutková Magdalena      SOB8851   SOB SOB - SOBSA          28:02   + 12:27
 23. Chmelíková Tereza        NER       NER                      36:03   + 20:28
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 1.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pokorná Kristýna         EKP8351   EKP EKP - VŠTJ Ekonom P  21:43          
  2. Kvapilová Lenka          TUV8151   TUV TUV - SOK TJ Turnov  23:15   + 1:32 
  3. Havlíčková Nikola        JIL9352   JIL JIL - OK Jilemnice   23:31   + 1:48 
  4. Myslivečková Zuzana      NER       NER                      23:59   + 2:16 
  5. Uhrová Zuzana            VSP8050   VSP VSP - USK Praha      24:00   + 2:17 
  6. Pekárková Monika         RBK9252   RBK RBK - SK Radioklub   26:05   + 4:22 
  7. Puchernová Zuzana        TAP8453   TAP TAP - KOB TRETRA Pr  27:12   + 5:29 
  8. Gavendová Hana           2XC8400   2XC CZ - Neregistrovaní  28:20   + 6:37 
  9. Csakvaryová Lenka        SBK8383   SBK SBK - KOB Start Bla  34:11   + 12:28
 10. Vobořilová Markéta       SJC8854   SJC SJC - Sportcentrum   35:03   + 13:20
 11. Pěluchová Daniela        CHC8851   CHC CHC - K.O.B. Choceň  35:41   + 13:58
 12. Zamrzlová Eva            NER       64C CZ - Ekonom Praha O  36:23   + 14:40
 13. Zemanová Lenka           KTA8851   KTA KTA - SK Kotnov Táb  39:18   + 17:35
 14. Brzáková Kristýna        VLI8650   VLI VLI - Slavia Libere  56:39   + 34:56
     Podlipná Veronika        NPA8152   NPA NPA - SK LOB Nová P   DISK          
     Ječná Tereza             11C8650   11C CZ - Atleti v akci    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 1.30 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hasmanová Lenka          VPM7551   VPM VPM - KOS Slavia VŠ  16:34          
  2. Kučerová Marie           VSP7551   VSP VSP - USK Praha      16:43   + 0:09 
  3. Vojtíšková Erika         LPU7651   LPU LPU - OK Lokomotiva  17:38   + 1:04 
  4. Malá Věra                JIL7752   JIL JIL - OK Jilemnice   18:09   + 1:35 
  5. Zlámalová Zdena          SJC7253   SJC SJC - Sportcentrum   18:47   + 2:13 
  6. Ševčíková Pavla          TBM7355   TBM TBM - KOS TJ Tesla   19:04   + 2:30 
  7. Čivrná Karolína          VRL7355   VRL VRL - OOS TJ Sparta  19:17   + 2:43 
  8. Mrskočová Dana           LPU7356   LPU LPU - OK Lokomotiva  19:26   + 2:52 
  9. Šimšová Jana             MFP7651   MFP MFP - VŠSK MFF UK P  21:28   + 4:54 
 10. Krpatová Zuzana          LPU7558   LPU LPU - OK Lokomotiva  22:43   + 6:09 
 11. Šimková Markéta          LME7755   LME LME - SK Los Mělník  23:57   + 7:23 
 12. Pipková Táňa             LPU7156   LPU LPU - OK Lokomotiva  25:41   + 9:07 
 13. Krejčiříková Nikol       BBM7850   BBM BBM - BETA URSUS Or  25:44   + 9:10 
 14. Šedivá Petra             STH7751   STH STH - SK Studenec    27:16   + 10:42
 15. Chvátilová Pavlína       PHK7450   PHK PHK - OK 99 Hradec   30:48   + 14:14
 16. Bejvlová Martina         LME7350   LME LME - SK Los Mělník  35:44   + 19:10
 17. Vyhnálková Eva           MFP75     MFP MFP - VŠSK MFF UK P  37:24   + 20:50
 18. Zemková Helena           SLA7450   SLA SLA - SKOB Slaný     45:03   + 28:29
 19. Janderová Markéta        DVP7751   DVP DVP - TJ Sokol Prah  49:15   + 32:41
     Martanová Daniela        VLI7452   VLI VLI - Slavia Libere   DISK          
     Weberová Zuzana          PHK6961   PHK PHK - OK 99 Hradec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40 1.20 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Forstová Lenka           MFP6850   MFP MFP - VŠSK MFF UK P  18:23          
  2. Hudečková Helena         KTA6951   KTA KTA - SK Kotnov Táb  21:17   + 2:54 
  3. Nešporová Marie          TTR7251   OOB Třebíč TTR           25:24   + 7:01 
  4. Kalenská Kateřina        STH7351   STH STH - SK Studenec    26:52   + 8:29 
  5. Kašparová Marie          ZAK7250   ZAK ZAK - SK Netopýr Zá  28:20   + 9:57 
  6. Hančová Alice            VRL7052   VRL VRL - OOS TJ Sparta  33:29   + 15:06
  7. Votočková Jaroslava      JIL7255   JIL JIL - OK Jilemnice   34:15   + 15:52
  8. Zobaníková Vladimíra     RAD6850   RAD RAD - TJ Sokol Rads  35:11   + 16:48
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.20 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrstková Dana            SJI6051   SJI SJI - OK Jihlava     18:55          
  2. Kosová Michaela          SRK6752   SRK SRK - SOOB Spartak   19:46   + 0:51 
  3. Bochenková Jana          EKP6150   EKP EKP - VŠTJ Ekonom P  21:01   + 2:06 
  4. Kavková Dana             SCP6150   SCP SCP - OK Sparta Pra  22:41   + 3:46 
  5. Procházková Miluše       DCE5450   DCE DCE - KOB Dobřichov  22:53   + 3:58 
  6. Fencíková Vladislava     JHB6553   JHB JHB - TJ Jiskra Hav  26:07   + 7:12 
  7. Kašparová Irena          SLA6852   SLA SLA - SKOB Slaný     27:44   + 8:49 
  8. Mrázová Pavla            DCE5550   DCE DCE - KOB Dobřichov  27:49   + 8:54 
  9. Klašková Kateřina        DKP6750   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  27:53   + 8:58 
 10. Peřinková Irena          BBM6550   BBM BBM - BETA URSUS Or  32:44   + 13:49
 11. Kulová Jana              VAM6550   VAM VAM - OOB Vamberk    34:53   + 15:58
 12. Pičmanová Jana           JIL6352   JIL JIL - OK Jilemnice   48:12   + 29:17
--------------------------------------------------------------------------------

D50 1.20 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krajčová Věra            TZL5856   TZL TZL - SKOB Zlín      17:12          
  2. Jansová Alena            CHT5852   CHT CHT - OOB SK Chrast  19:44   + 2:32 
  3. Nožičková Libuše         LPU5751   LPU LPU - OK Lokomotiva  20:48   + 3:36 
  4. Gabrielová Šárka         ONO5950   ONO ONO - SKOB Ostrov    23:25   + 6:13 
  5. Zemanová Alena           KTA6351   KTA KTA - SK Kotnov Táb  26:50   + 9:38 
  6. Kábrtová Iva             PEN6350   PEN PEN - OK RECO Sport  27:32   + 10:20
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hušková Eva              NPA5754   NPA NPA - SK LOB Nová P  14:26          
  2. Nováková Svatava         SKV5351   TJ Slovan Karlov SKV     15:11   + 0:45 
  3. Mrázková Ivana           DKP5650   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  15:35   + 1:09 
  4. Konopáčová Jana          TUR5650   TUR TUR - OOB TJ Turnov  16:02   + 1:36 
  5. Doležalová Vlasta        PGP5550   PGP PGP - SK Praga       16:03   + 1:37 
  6. Opavová Stanislava       MLA5451   MLA MLA - MLOK Mariánsk  18:06   + 3:40 
  7. Štrossová Jiřina         DCE5650   DCE DCE - KOB Dobřichov  18:52   + 4:26 
  8. Novotná Jiřina           LPU5654   LPU LPU - OK Lokomotiva  21:06   + 6:40 
  9. Dudová Hana              DKP5752   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  21:27   + 7:01 
 10. Pokorná Eva              TCB5751   TCB TCB - SK Technik Če  22:41   + 8:15 
 11. Mrštíková Hana           LPU5552   LPU LPU - OK Lokomotiva  24:54   + 10:28
 12. Zavadilová Naďa          SCP5450   SCP SCP - OK Sparta Pra  38:02   + 23:36
--------------------------------------------------------------------------------

D60 1.00 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dohnalová Dana           VSP5050   VSP VSP - USK Praha      15:19          
  2. Zlesáková Vlasta         JIL5362   JIL JIL - OK Jilemnice   16:47   + 1:28 
  3. Křížová Zdenka           PZR5051   PZR PZR - UNITOP SKP Žď  17:22   + 2:03 
  4. Procházková Helena       TBM5351   TBM TBM - KOS TJ Tesla   18:36   + 3:17 
  5. Oudin Marie Reine        COC       COC CO - Colmar          26:01   + 10:42
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.00 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lohrová Jarmila          SCP4650   SCP SCP - OK Sparta Pra  18:39          
  2. Suchánková Libuše        SOP4851   SOP SOP - OOB TJ Slezan  20:01   + 1:22 
  3. Křtěnská Leontina        BOR4650   BOR BOR - OK Jiskra Nov  22:04   + 3:25 
  4. Kohoutová Jitřenka       UVP4850   UVP UVP - Slovan Praha   22:31   + 3:52 
  5. Nejezchlebová Věra       KAS4551   KAS KAS - KOB Kamenický  23:43   + 5:04 
  6. Urbancová Marcela        EZL4656   EZL EZL - PEV Zlín       24:58   + 6:19 
  7. Boučková Ludmila         OCB4351   OCB OCB - OC České Budě  38:16   + 19:37
  8. Hudečková Alena          KTA4351   KTA KTA - SK Kotnov Táb  73:06   + 54:27
--------------------------------------------------------------------------------

H10F 1.00 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švestka Jakub            KVS0310   KVS KVS - SKOB Kobra Vs  11:24          
  2. Hasman Jakub             VPM0501   VPM VPM - KOS Slavia VŠ  12:30   + 1:06 
  3. Dejnožka Martin          TJN0600   TJN TJN - OOB TJ Tatran  15:34   + 4:10 
  4. Votoček Michal           JIL0601   JIL JIL - OK Jilemnice   18:00   + 6:36 
  5. Tesař Zdeněk             SJC0401   SJC SJC - Sportcentrum   20:21   + 8:57 
  6. Mencl Josef              VSP0602   VSP VSP - USK Praha      20:57   + 9:33 
     Čivrný Jan               VRL0501   VRL VRL - OOS TJ Sparta   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.00 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dejnožka Vojtěch         TJN0300   TJN TJN - OOB TJ Tatran   8:31          
  2. Kolář Šimon              HOR0400   HOR HOR - TJ Jiskra Hoř   9:27   + 0:56 
  3. Tkáč Matěj               TJN0401   TJN TJN - OOB TJ Tatran   9:54   + 1:23 
  4. Šimša Martin             MFP0300   MFP MFP - VŠSK MFF UK P  11:31   + 3:00 
  5. Sedlak Michal            OKI       OKI OKI Sport            11:49   + 3:18 
  6. Krpata Michal            LPU0403   LPU LPU - OK Lokomotiva  13:40   + 5:09 
  7. Bejvl Marek              LME0400   LME LME - SK Los Mělník  24:28   + 15:57
  8. Nápravník Jiří           LME0401   LME LME - SK Los Mělník  34:30   + 25:59
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.10 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klaška Martin            DKP0100   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  13:14          
  2. Štefan Vít               STH0202   STH STH - SK Studenec    14:41   + 1:27 
  3. Hasman Marek             VPM0201   VPM VPM - KOS Slavia VŠ  15:42   + 2:28 
  4. Tuma Matěj               SJC0202   SJC SJC - Sportcentrum   15:45   + 2:31 
  5. Nešpor Jan               TTR0101   OOB Třebíč TTR           17:39   + 4:25 
  6. Pipek Ondřej             LPU0203   LPU LPU - OK Lokomotiva  19:50   + 6:36 
  7. Zalaba Tomáš             SJC0101   SJC SJC - Sportcentrum   19:52   + 6:38 
  8. Břeň Daniel              SJC0102   SJC SJC - Sportcentrum   24:17   + 11:03
  9. Zobaník Radek            RAD0201   RAD RAD - TJ Sokol Rads  28:25   + 15:11
 10. Mrskoč Marek             LPU0205   LPU LPU - OK Lokomotiva  30:06   + 16:52
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hajný Vojtěch            JIL9902   JIL JIL - OK Jilemnice   19:29          
  2. Zobaník Michal           RAD9901   RAD RAD - TJ Sokol Rads  20:56   + 1:27 
  3. Urbanec Hugo             EZL9915   EZL EZL - PEV Zlín       25:51   + 6:22 
  4. Semiginovský Šimon       SJC0005   SJC SJC - Sportcentrum   27:57   + 8:28 
  5. Dubský Vojtěch           SJC0006   SJC SJC - Sportcentrum   29:58   + 10:29
  6. Tryzna Matěj             VRL0004   VRL VRL - OOS TJ Sparta  30:04   + 10:35
--------------------------------------------------------------------------------

H16 1.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jíra Tomáš               KAM9802   KAM KAM - SK Kamenice    21:39          
  2. Hlubuček Tomáš           CHA9704   CHA CHA - OK Chrastava   22:02   + 0:23 
  3. Břeň Lukáš               SJC9805   SJC SJC - Sportcentrum   23:01   + 1:22 
  4. Kašpar Ludvík            BOR9805   BOR BOR - OK Jiskra Nov  24:10   + 2:31 
  5. Peřinka Šimon            BBM9700   BBM BBM - BETA URSUS Or  25:09   + 3:30 
  6. Švestka Vít              KVS9700   KVS KVS - SKOB Kobra Vs  27:11   + 5:32 
  7. Ash Adam                 OCB9701   OCB OCB - OC České Budě  31:14   + 9:35 
--------------------------------------------------------------------------------

H18 1.40 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aster Tomáš              SLA9602   SLA SLA - SKOB Slaný     15:48          
  2. Hájek Vojtěch            TJN9502   TJN TJN - OOB TJ Tatran  36:39   + 20:51
  3. Dušek Martin             ZAM9602   ZAM ZAM - OB T.J. Sokol  38:24   + 22:36
  4. Bouček Jakub             OCB9501   OCB OCB - OC České Budě  45:36   + 29:48
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 1.60 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škoda Jakub              VLI8800   VLI VLI - Slavia Libere  16:18          
  2. Janata Martin            DKP8306   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  16:33   + 0:15 
  3. Losman Petr              PHK7901   PHK PHK - OK 99 Hradec   16:52   + 0:34 
  4. Janda Martin             DOB8002   DOB DOB - KOB Dobruška   17:07   + 0:49 
  5. Žemlík Pavel             TZL7135   TZL TZL - SKOB Zlín      17:39   + 1:21 
  6. Kořínek Jindřich         TUR8406   TUR TUR - OOB TJ Turnov  17:44   + 1:26 
  7. Kamenický Jakub          PHK9104   PHK PHK - OK 99 Hradec   17:56   + 1:38 
  8. Hanslian David           LCE7835   OOB TJ Slovan Lu LCE     18:05   + 1:47 
  9. Kučera Jan               VSP7302   VSP VSP - USK Praha      18:13   + 1:55 
 10. Novák Jiří               NPA7502   NPA NPA - SK LOB Nová P  18:15   + 1:57 
 11. Grundman Vojtěch         CHC8801   CHC CHC - K.O.B. Choceň  18:23   + 2:05 
 12. Martan Jiří              VLI7300   VLI VLI - Slavia Libere  18:41   + 2:23 
 13. Jansa Jiří               CHT8402   CHT CHT - OOB SK Chrast  18:48   + 2:30 
 14. Kolín Jan                DKP7701   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  18:55   + 2:37 
 15. Kadavý Petr              CHA7800   CHA CHA - OK Chrastava   19:11   + 2:53 
 16. Pospíšil Vítek           SCP6800   SCP SCP - OK Sparta Pra  19:12   + 2:54 
 17. Kovář Miroslav           SCP8103   SCP SCP - OK Sparta Pra  19:48   + 3:30 
 18. Mazal Zdeněk             VBM8103   VBM VBM - VSK Mendelu B  19:54   + 3:36 
 19. Váňa Martin              TUR8401   TUR TUR - OOB TJ Turnov  19:55   + 3:37 
 20. Klaška Pavel             DKP9301   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  20:44   + 4:26 
 21. Janovský Tomáš           PGP6401   PGP PGP - SK Praga       20:49   + 4:31 
 22. Pachner Pavel            VLI7503   VLI VLI - Slavia Libere  20:51   + 4:33 
 23. Novák Zdeněk             NPA7701   NPA NPA - SK LOB Nová P  20:58   + 4:40 
 24. Kafka Miloš              LPU8608   LPU LPU - OK Lokomotiva  21:06   + 4:48 
 25. Fiala Petr               LPU8701   LPU LPU - OK Lokomotiva  21:43   + 5:25 
 26. Semrád Ladislav          CHC9701   CHC CHC - K.O.B. Choceň  21:59   + 5:41 
 26. Sháněl Jan               CHC9402   CHC CHC - K.O.B. Choceň  21:59   + 5:41 
 28. Pátek Michal             CHC8603   CHC CHC - K.O.B. Choceň  22:07   + 5:49 
 29. Šístek Daniel            SCP7507   SCP SCP - OK Sparta Pra  22:29   + 6:11 
 30. Tomeš Jaroslav           DKP8109   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  22:44   + 6:26 
 31. Pucherna Jan             TAP7701   TAP TAP - KOB TRETRA Pr  22:50   + 6:32 
 32. Zelenka Tomáš            PHK9001   PHK PHK - OK 99 Hradec   23:02   + 6:44 
 33. Fiala Jan                BBM7205   BBM BBM - BETA URSUS Or  23:05   + 6:47 
 34. Schröter Pavel           CHA7203   CHA CHA - OK Chrastava   23:41   + 7:23 
 35. Lepšík Petr              BOR8202   BOR BOR - OK Jiskra Nov  23:52   + 7:34 
 36. Bejr Zdeněk              NPA8401   NPA NPA - SK LOB Nová P  24:05   + 7:47 
 37. Anděl Robert             VPM8001   VPM VPM - KOS Slavia VŠ  24:40   + 8:22 
 38. Pešek Ondřej             CHC8502   CHC CHC - K.O.B. Choceň  25:00   + 8:42 
 39. Klaška Pavel             DKP6500   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  25:04   + 8:46 
 40. Sedlák Radek             SNA7501   SNA SNA - TJ START Nách  25:42   + 9:24 
 41. Pátek Richard            ZBM7609   ZBM ZBM - SK Žabovřesky  25:47   + 9:29 
 42. Schulhof Jan             TUR8900   TUR TUR - OOB TJ Turnov  25:57   + 9:39 
 43. Horák Jan                NPA8902   NPA NPA - SK LOB Nová P  26:22   + 10:04
 44. Kasal Vít                SBK7540   SBK SBK - KOB Start Bla  28:11   + 11:53
 45. Wagner Libor             DKP8511   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  29:27   + 13:09
 46. Potůček Michal           PHK7903   PHK PHK - OK 99 Hradec   30:45   + 14:27
 47. Nývlt Petr               SNA8004   SNA SNA - TJ START Nách  31:50   + 15:32
 48. Veselý Ondřej            PHK8505   PHK PHK - OK 99 Hradec   35:17   + 18:59
 49. Svoboda Jakub            64C8700   64C CZ - Ekonom Praha O  37:04   + 20:46
 50. Matějka Zbyněk           NER       NER                      47:18   + 31:00
     Valík Ondřej             PHK7801   PHK PHK - OK 99 Hradec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 1.50 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlíček Lukáš           JIL9003   JIL JIL - OK Jilemnice   16:52          
  2. Srb Tomáš                BOR8801   BOR BOR - OK Jiskra Nov  17:14   + 0:22 
  3. Andrej Patras            HBB8201   HBB                      19:03   + 2:11 
  4. Drobník Lukáš            SCP8500   SCP SCP - OK Sparta Pra  19:32   + 2:40 
  5. Novák Petr               SKV8201   TJ Slovan Karlov SKV     19:37   + 2:45 
  6. Sýkora Bohumil           CHC8601   CHC CHC - K.O.B. Choceň  20:31   + 3:39 
  7. Joxeba Agirre            HBB7902   HBB                      20:58   + 4:06 
  8. Kučera Jiří              26C8700   26C CZ - Sobotka         21:36   + 4:44 
  9. Urbaník Robert           VLI7002   VLI VLI - Slavia Libere  23:31   + 6:39 
 10. Filičko Marek            LPU7102   LPU LPU - OK Lokomotiva  23:53   + 7:01 
 11. Vaněk Petr               ZBP7302   ZBP ZBP - OOB SK Zbrasl  24:32   + 7:40 
 12. Forst Libor              MFP6301   MFP MFP - VŠSK MFF UK P  24:59   + 8:07 
 13. Šimša Jaromír            MFP7100   MFP MFP - VŠSK MFF UK P  25:00   + 8:08 
 14. Kašpar Ludvík            ZAK7200   ZAK ZAK - SK Netopýr Zá  25:16   + 8:24 
 15. Havlůj František         DKP8308   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  26:27   + 9:35 
 16. Pitra Martin             CHT9204   CHT CHT - OOB SK Chrast  28:35   + 11:43
 17. Hopanyuk Anatoliy        DKP7900   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  29:04   + 12:12
 18. Zeman Jaroslav           DOB8844   DOB DOB - KOB Dobruška   31:17   + 14:25
 19. Beránek Petr             2XC8100   2XC CZ - Neregistrovaní  31:19   + 14:27
 20. Hlaváč Ondra             NER       NER                      32:16   + 15:24
--------------------------------------------------------------------------------

H35 1.50 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nehasil David            BOR7713   BOR BOR - OK Jiskra Nov  16:41          
  2. Pecka Jan                EKP6800   EKP EKP - VŠTJ Ekonom P  17:39   + 0:58 
  3. Votoček Tomáš            JIL7041   JIL JIL - OK Jilemnice   20:04   + 3:23 
  4. Kvapil Petr              TUV7402   TUV TUV - SOK TJ Turnov  22:12   + 5:31 
  5. Dejnožka Jiří            TJN7503   TJN TJN - OOB TJ Tatran  22:13   + 5:32 
  6. Poborský Petr            EKP7500   EKP EKP - VŠTJ Ekonom P  26:28   + 9:47 
  7. Žitný Tomáš              SMB6401   SMB SMB - SKOB Sig-Mat   27:04   + 10:23
  8. Choutka Jaroslav         SOB6301   SOB SOB - SOBSA          28:06   + 11:25
  9. Zlesák Ondřej            JIL7601   JIL JIL - OK Jilemnice   50:59   + 34:18
--------------------------------------------------------------------------------

H40 1.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedlak Kristian          OKI       OKI OKI Sport            18:37          
  2. Urbanec Vít              EZL7010   EZL EZL - PEV Zlín       19:37   + 1:00 
  3. Hasman Jan               VPM6901   VPM VPM - KOS Slavia VŠ  19:46   + 1:09 
  4. Beneš Jan                SJH7001   SJH SJH - SJH Jindřichů  20:10   + 1:33 
  5. Jandera Tomáš            DVP7304   DVP DVP - TJ Sokol Prah  20:57   + 2:20 
  6. Švestka Vítězslav        KVS7301   KVS KVS - SKOB Kobra Vs  23:08   + 4:31 
  7. Mencl Miloslav           VSP6505   VSP VSP - USK Praha      24:00   + 5:23 
  8. Kalousek Jiří            DKP6901   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  25:06   + 6:29 
  9. Kolář Viktor             HOR7300   HOR HOR - TJ Jiskra Hoř  25:54   + 7:17 
 10. Meier Milan              VLI7301   VLI VLI - Slavia Libere  26:20   + 7:43 
 11. Bejvl Jakub              LME7100   LME LME - SK Los Mělník  27:39   + 9:02 
 12. Kolář Tomáš              SLA7103   SLA SLA - SKOB Slaný     28:03   + 9:26 
 13. Chvátil Jiří             PHK7200   PHK PHK - OK 99 Hradec   28:22   + 9:45 
--------------------------------------------------------------------------------

H45 1.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vydra Ivan               PEN6600   PEN PEN - OK RECO Sport  17:30          
  2. Kos Michal               SRK6802   SRK SRK - SOOB Spartak   25:03   + 7:33 
  3. Ježek Ladislav           VLI4900   VLI VLI - Slavia Libere  27:30   + 10:00
  4. Hanč Jaroslav            VRL6702   VRL VRL - OOS TJ Sparta  33:53   + 16:23
  5. Tryzna Pavel             VRL6801   VRL VRL - OOS TJ Sparta  35:00   + 17:30
  6. Aster Vladimír           SLA6500   SLA SLA - SKOB Slaný     35:25   + 17:55
  7. Nápravník Jiří           LME6301   LME LME - SK Los Mělník  49:24   + 31:54
     Hostaš Zdeněk            VAM6403   VAM VAM - OOB Vamberk     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50 1.30 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krejčí Jaroslav          BOR6302   BOR BOR - OK Jiskra Nov  12:49          
  2. Nešpor Jan               TTR6101   OOB Třebíč TTR           17:46   + 4:57 
  3. Kavka Jiří               SCP5900   SCP SCP - OK Sparta Pra  19:08   + 6:19 
  4. Zeman Jaroslav           CHT5901   CHT CHT - OOB SK Chrast  19:33   + 6:44 
  5. Krajča Pavel             TZL5705   TZL TZL - SKOB Zlín      20:39   + 7:50 
  6. Vykysalý Miroslav        PHK5902   PHK PHK - OK 99 Hradec   20:53   + 8:04 
  7. Malý Evžen               JIL6102   JIL JIL - OK Jilemnice   21:38   + 8:49 
  8. Havlíček Libor           JIL6103   JIL JIL - OK Jilemnice   21:41   + 8:52 
  9. Novotný Miroslav         LPU5905   LPU LPU - OK Lokomotiva  22:06   + 9:17 
 10. Vydra Pavel              PEN6200   PEN PEN - OK RECO Sport  22:20   + 9:31 
 11. Petr Josef               VLI6300   VLI VLI - Slavia Libere  22:32   + 9:43 
 12. Šimek Miroslav           LME6300   LME LME - SK Los Mělník  24:38   + 11:49
 13. Čivrný Pavel             VRL6306   VRL VRL - OOS TJ Sparta  44:06   + 31:17
--------------------------------------------------------------------------------

H55 1.20 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Uher Petr                VSP5001   VSP VSP - USK Praha      14:24          
  2. Bochenek Milan           EKP5601   EKP EKP - VŠTJ Ekonom P  16:35   + 2:11 
  3. Konopáč Jiří             TUR5803   TUR TUR - OOB TJ Turnov  17:53   + 3:29 
  4. Nožička Miroslav         LPU5405   LPU LPU - OK Lokomotiva  18:03   + 3:39 
  5. Jaroš Vladimír           DCE5400   DCE DCE - KOB Dobřichov  21:00   + 6:36 
  6. Hrstka Vladislav         JHB5702   JHB JHB - TJ Jiskra Hav  21:05   + 6:41 
  7. Adrián Petr              EKP5600   EKP EKP - VŠTJ Ekonom P  22:10   + 7:46 
  8. Doležal Miroslav         PGP5501   PGP PGP - SK Praga       23:03   + 8:39 
  9. Borák Stanislav          EKP5212   EKP EKP - VŠTJ Ekonom P  23:34   + 9:10 
 10. Junek Petr               STH5501   STH STH - SK Studenec    27:04   + 12:40
--------------------------------------------------------------------------------

H60 1.20 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peterka František        TJP4900   TJP TJP - TJ Sokol Troj  15:48          
  2. Erlebach Josef           JIL5201   JIL JIL - OK Jilemnice   16:47   + 0:59 
  3. Denemarek Oldřich        BBM5100   BBM BBM - BETA URSUS Or  26:51   + 11:03
  4. Oudin Bernard            COC       COC CO - Colmar          27:34   + 11:46
  5. Ptáček Ladislav          BBM5300   BBM BBM - BETA URSUS Or  27:36   + 11:48
  6. Škoda Přemek             VLI5301   VLI VLI - Slavia Libere  28:18   + 12:30
  7. Mrštík Václav            LPU5002   LPU LPU - OK Lokomotiva  30:20   + 14:32
  8. Procházka Jan            TBM4907   TBM TBM - KOS TJ Tesla   32:31   + 16:43
     Farář Václav             LPU5201   LPU LPU - OK Lokomotiva   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.20 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Miloš              SCP4600   SCP SCP - OK Sparta Pra  18:33          
  2. Pospíšil Jiří            TUV4701   TUV TUV - SOK TJ Turnov  19:08   + 0:35 
  3. Zlesák Zdeněk            JIL4701   JIL JIL - OK Jilemnice   19:17   + 0:44 
  4. Buriánek Jaromír         SCP4700   SCP SCP - OK Sparta Pra  20:11   + 1:38 
  5. Havlík Jaroslav          SJC3601   SJC SJC - Sportcentrum   23:42   + 5:09 
  6. Čepelka Petr             LPU4701   LPU LPU - OK Lokomotiva  25:04   + 6:31 
  7. Fišák Jan                MLA4401   MLA MLA - MLOK Mariánsk  25:12   + 6:39 
  8. Fejk Zbyněk              HOR4801   HOR HOR - TJ Jiskra Hoř  26:59   + 8:26 
  9. Kříž Pavel               PZR4800   PZR PZR - UNITOP SKP Žď  27:38   + 9:05 
 10. Rakovec Miloš            SCP4500   SCP SCP - OK Sparta Pra  27:49   + 9:16 
 11. Paul Josef               DCE4401   DCE DCE - KOB Dobřichov  31:33   + 13:00
 12. Nejezchleba Jiří         KAS4600   KAS KAS - KOB Kamenický  40:09   + 21:36
     Nosál Stanislav          LBE4600   LBE LBE - TJ Lokomotiva   DISK          
     Pokorný Karel            TCB4701   TCB TCB - SK Technik Če   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 1.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kohout Tomáš             UVP3700   UVP UVP - Slovan Praha   17:02          
  2. Zábranský Emil           SLA4200   SLA SLA - SKOB Slaný     19:03   + 2:01 
  3. Gřunděl Ivan             SJH4201   SJH SJH - SJH Jindřichů  19:23   + 2:21 
  4. Dohnal Josef             VSP4300   VSP VSP - USK Praha      24:50   + 7:48 
  5. Hlavatý Karel            SJP4200   SJP SJP - KČT Slavoj Pr  32:24   + 15:22
  6. Bouček Václav            OCB4101   OCB OCB - OC České Budě  35:22   + 18:20
  7. Vykysalý František       PHK3002   PHK PHK - OK 99 Hradec   37:28   + 20:26
  8. Sedlář Vladimír          AOP4201   AOP AOP - Přátelé orien  42:37   + 25:35
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.00 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefan Jan               STH0500   STH STH - SK Studenec    10:52          
  2. Jíra Filip               ROZ0500   ROZ ROZ - OK Roztoky     11:30   + 0:38 
  3. Nešporová Terezie        TTR0851   OOB Třebíč TTR           12:26   + 1:34 
  4. Mrskočová Markéta        LPU0553   LPU LPU - OK Lokomotiva  13:14   + 2:22 
  5. Vařeková  Anna           TUV0651   TUV TUV - SOK TJ Turnov  13:44   + 2:52 
  6. Nešpor Jiří              TTR0502   OOB Třebíč TTR           14:27   + 3:35 
  7. Ševčík Daniel            TBM0508   TBM TBM - KOS TJ Tesla   15:59   + 5:07 
  8. Žemlík Leonard           TZL1301   TZL TZL - SKOB Zlín      17:04   + 6:12 
  9. Meier David              VSP0606   VSP VSP - USK Praha      17:42   + 6:50 
 10. Zimová Veronika          DCE0650   DCE DCE - KOB Dobřichov  18:41   + 7:49 
 11. Pipková Karolína         NER       NER                      19:49   + 8:57 
 12. Uhlířová Marie           LBE0950   LBE LBE - TJ Lokomotiva  19:57   + 9:05 
 13. Žemlík Eduard            TZL0901   TZL TZL - SKOB Zlín      20:57   + 10:05
 14. Šedivý Josef             STH0802   STH STH - SK Studenec    21:34   + 10:42
 15. Hyxa Jan                 NER       NER                      22:13   + 11:21
 16. Janatová Violka          DKP0950   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  23:40   + 12:48
 17. Ševčíková Magdalena      NER       NER                      24:11   + 13:19
 18. Kvapilová Kristýna       TUV0999   TUV TUV - SOK TJ Turnov  24:49   + 13:57
 19. Votočková Amélie         JIL       JIL JIL - OK Jilemnice   25:20   + 14:28
 20. Heczková Anna            NER       NER                      25:24   + 14:32
 21. Urbanec Bruno            EZL       EZL EZL - PEV Zlín       25:40   + 14:48
 22. Kučerová Kateřina        VSP0950   VSP VSP - USK Praha      26:39   + 15:47
 23. Kučera Jakub             VSP0900   VSP VSP - USK Praha      26:45   + 15:53
 24. Čivrná Eliška            VRL0851   VRL VRL - OOS TJ Sparta  29:16   + 18:24
 25. Zobaník Tomáš            NER       NER                      31:10   + 20:18
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hyxová Radka             NER       NER                      10:24          
  2. Švestka Jiří             KVS6802   KVS KVS - SKOB Kobra Vs  13:16   + 2:52 
  3. Tkáč Jan                 TJN       TJN TJN - OOB TJ Tatran  13:52   + 3:28 
  4. Dejnožková Blanka        TJN7651   TJN TJN - OOB TJ Tatran  15:03   + 4:39 
  5. Drobník Michal           SJC8709   SJC SJC - Sportcentrum   15:26   + 5:02 
  6. Štrossová Veronika       DCE8250   DCE DCE - KOB Dobřichov  15:36   + 5:12 
  7. Skochová Jitka           NER       NER                      15:46   + 5:22 
  8. Zítková Michaela         TUV8551   TUV TUV - SOK TJ Turnov  15:49   + 5:25 
  9. Sedlak Eva               OKI       OKI OKI Sport            18:44   + 8:20 
 10. Jílková Radka            ZBP7751   ZBP ZBP - OOB SK Zbrasl  22:18   + 11:54
 11. Ševčík Robert            TBM7010   TBM TBM - KOS TJ Tesla   22:31   + 12:07
 12. Kučerová Bára            DOR7851   DOR DOR - OK Dobříš      22:55   + 12:31
 13. Švestková Jana           KVS7051   KVS KVS - SKOB Kobra Vs  24:03   + 13:39
 14. Klašková Josefina        DKP9651   DKP DKP - Oddíl OB Kotl  24:24   + 14:00
 15. Arnold Jindřich          HOR4701   HOR HOR - TJ Jiskra Hoř  26:25   + 16:01
 16. Veselá Kateřina          NNN9250   NNN CZ - Neregistrovaní  26:49   + 16:25
 17. Pekárek Michal           RBK9015   RBK RBK - SK Radioklub   26:51   + 16:27
 18. Kovářová Milena          TJH5351   TJ OK Tolar Jind TJH     35:20   + 24:56
 19. Novotná Barbora          NER       NER                      39:03   + 28:39
 20. Kalošová Terka           NER       NER                      45:13   + 34:49
--------------------------------------------------------------------------------

T 1.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Oma Jakub                TUR8002   TUR TUR - OOB TJ Turnov  12:23          
  2. Hladík František         STH9203   STH STH - SK Studenec    14:53   + 2:30 
  3. Kovář Jaroslav           TJH8901   TJ OK Tolar Jind TJH     15:43   + 3:20 
  4. Drobníková Markéta       TAP8463   TAP TAP - KOB TRETRA Pr  20:03   + 7:40 
  5. Rückerová Šárka          HOR0050   HOR HOR - TJ Jiskra Hoř  21:01   + 8:38 
  6. Menclová Silvie          VSP7050   VSP VSP - USK Praha      24:13   + 11:50
  7. Trýzna Aleš              STH       STH STH - SK Studenec    24:44   + 12:21
  8. Uhlíř Patrik             LBE7000   LBE LBE - TJ Lokomotiva  24:55   + 12:32
  9. Rücker Petr              HOR6500   HOR HOR - TJ Jiskra Hoř  28:20   + 15:57
 10. Rücker Jan               HOR0201   HOR HOR - TJ Jiskra Hoř  28:49   + 16:26
 11. Viková Vendula           STH8951   STH STH - SK Studenec    28:50   + 16:27
 12. Kovářová Lenka           TJH8652   TJ OK Tolar Jind TJH     29:43   + 17:20
 13. Nymsa Zdeněk             TYN8502   TYN TYN - OOB SK Týništ  29:55   + 17:32
 14. Pavlů Jaroslav           DCE6100   DCE DCE - KOB Dobřichov  30:31   + 18:08
 15. Procházková Soňa         LPU       LPU LPU - OK Lokomotiva  31:36   + 19:13
 16. Píša Pavel               NNN7101   NNN CZ - Neregistrovaní  32:10   + 19:47
 17. Ledvina Tomáš            66C6300   66C CZ - Amateri         32:57   + 20:34
 18. Neckař Jan               NER       NER                      35:02   + 22:39
 19. Jirásková Dora           NER       NER                      43:10   + 30:47
 20. Vrátil Tomáš             NER       NER                      46:21   + 33:58
 21. Ledvinová Jana           66C6350   66C CZ - Amateri         46:27   + 34:04
 22. Rennét Jiří              NER       NER                      46:46   + 34:23
 23. Matoušek Daniel          NER       NER                      48:22   + 35:59
 24. Vinopal Vilém            NER       NER                      56:49   + 44:26
 25. Karlachová Jana          66C6850   66C CZ - Amateri         64:09   + 51:46
--------------------------------------------------------------------------------