Kód závodu          : 131012187
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 12.10.2013
Místo konání        : ZŠ v Březině
Mapa                : Malý lesík
Pořadatel           : ZBM - SK Žabovřesky Brno
Ředitel závodu      : Zřídkaveselý Libor
Hlavní rozhodčí     : Drábek Jan
Stavitel tratí      : Zháňal Jan, Brlica Pavel

D10N 1.70 km, 35 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Miková Lenka             TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno        26:31          
  2. Kurečková Klára          ABM0657 C KOB Moira Brno           40:08   + 13:37
  3. Finstrlová Lucie         ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno       45:13   + 18:42
     Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10 1.80 km, 35 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mulíčková Markéta        ABM0362 C KOB Moira Brno           17:06          
  2. Vedrová Ela              TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno        20:11   + 3:05 
  3. Sedlářová Jolana         TBM0359 C KOS TJ Tesla Brno        26:12   + 9:06 
  4. Poloučková Hana          ABM0350 C KOB Moira Brno           31:20   + 14:14
  5. Kršková Zuzana           UBM0353 C UBM orienteering Brno    36:54   + 19:48
  6. Čelechovská Radka        UBM0451 C UBM orienteering Brno    37:24   + 20:18
  7. Šeďová Kateřina          ABM0451 C KOB Moira Brno           38:26   + 21:20
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.80 km, 45 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Radová Kateřina          ABM0199 C KOB Moira Brno           19:29          
  2. Králová Lucie            ABM0159 C KOB Moira Brno           24:10   + 4:41 
  3. Bastlová Pavla           ABM0166 C KOB Moira Brno           27:14   + 7:45 
  4. Bednaříková Emma         VLI0359 C Slavia Liberec orientee  33:48   + 14:19
  5. Kyslingerová Marie       ABM     C KOB Moira Brno           35:12   + 15:43
  6. Nováková Tereza Anna     TBM0260 C KOS TJ Tesla Brno        38:20   + 18:51
  7. Poloučková Petra         ABM0155 B KOB Moira Brno           59:11   + 39:42
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.10 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       19:24          
  2. Špriglová Kamila         TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno        22:36   + 3:12 
  3. Hlaváčová Anežka         TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno        23:12   + 3:48 
  4. Opálková Martina         BBM0050 C BETA URSUS Orienteering  25:26   + 6:02 
  5. Krejčířová Lucie         ABM0052 B KOB Moira Brno           27:16   + 7:52 
  6. Baštařová Anna           ZBM0059 C SK Žabovřesky Brno       33:53   + 14:29
  7. Čížková Eliška           ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov    42:10   + 22:46
  8. Bednaříková Adéla        VLI0059 C Slavia Liberec orientee  45:48   + 26:24
  9. Ševčíková Kateřina       BBM9950 C BETA URSUS Orienteering  50:51   + 31:27
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.30 km, 95 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       32:05          
  2. Grycová Kateřina         TBM0058 B KOS TJ Tesla Brno        32:20   + 0:15 
  3. Komárková Silvie         TBM9762 C KOS TJ Tesla Brno        76:51   + 44:46
  4. Sklenská Aneta           BBM9750 C BETA URSUS Orienteering 107:15   + 75:10
     Moravcová Kristýna       ZBM9758 B SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.50 km, 105 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odehnalová Tereza        ABM9757 A KOB Moira Brno           30:00          
  2. Odehnalová Klára         ABM9956 A KOB Moira Brno           33:58   + 3:58 
  3. Grycová Veronika         TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno        39:10   + 9:10 
  4. Čížková Markéta          ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov    48:07   + 18:07
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.50 km, 135 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            35:06          
  2. Tužilová Magdaléna       RBK9452 A SK Radioklub Blansko     41:43   + 6:37 
  3. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        42:24   + 7:18 
  4. Fučíková Hana            VBM7751 C VSK Mendelu Brno         43:43   + 8:37 
  5. Hiršová Gabriela         VBM9651 A VSK Mendelu Brno         45:05   + 9:59 
  6. Rábová Zuzana            RBK8556 C SK Radioklub Blansko     47:11   + 12:05
  7. Dokoupilová Radka        VBM8558 C VSK Mendelu Brno         47:45   + 12:39
  8. Matulová Iva             ADA8451 C OOB TJ Spartak Adamov    49:53   + 14:47
  9. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     51:25   + 16:19
 10. Haltof Ewa               VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrb  52:06   + 17:00
 11. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        53:30   + 18:24
 12. Dittrichová Zuzana       KON9175 C KOB Konice               53:46   + 18:40
 13. Matulová Lucie           ADA8880 C OOB TJ Spartak Adamov    53:59   + 18:53
 14. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB Start Blansko        55:21   + 20:15
 15. Muselíková Vladislava    ABM9151 C KOB Moira Brno           56:46   + 21:40
 16. Smětáková Ivana          HLV8153 C KČT - OB Holešov         57:23   + 22:17
 17. Tršová Daniela           PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   59:32   + 24:26
 18. Mesiarkinová Kamila      MBM8282 C O-mikron                 61:59   + 26:53
 19. Hrušková Kristýna        YBM9151 C Klub turistů a lyžařů B  67:02   + 31:56
 20. Fasurová Tereza          ABM9059 C KOB Moira Brno           67:09   + 32:03
 21. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  70:58   + 35:52
 22. Najmanová Hana           VBM8555 C VSK Mendelu Brno         75:43   + 40:37
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 2.60 km, 65 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šaffková Blanka          CHA8350 C OK Chrastava             33:41          
  2. Csakvaryová Lenka        SBK8383 C KOB Start Blansko        44:52   + 11:11
  3. Tesařová Eva             NER     C                          50:01   + 16:20
  4. Zedníková Michaela       NER     C                          51:35   + 17:54
  5. Kršková Dita             UBM7251 C UBM orienteering Brno    54:05   + 20:24
  6. Čelechovská Zora         UBM7451 C UBM orienteering Brno    57:07   + 23:26
  7. Podhrázská Barbora       MBM     C O-mikron                 64:59   + 31:18
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.60 km, 85 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        38:41          
  2. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        39:17   + 0:36 
  3. Čechová Marcela          TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno        40:38   + 1:57 
  4. Průšová Markéta          VSP7256 C USK Praha                40:42   + 2:01 
  5. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB Moira Brno           42:00   + 3:19 
  6. Ševčíková Pavla          TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno        42:41   + 4:00 
  7. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        43:10   + 4:29 
  8. Richterová Nataša                C                          45:34   + 6:53 
  9. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        46:45   + 8:04 
 10. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        46:53   + 8:12 
 11. Odehnalová Kamila        ABM7052 C KOB Moira Brno           47:02   + 8:21 
 12. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        47:10   + 8:29 
 13. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        47:48   + 9:07 
 14. Radová Martina           ABM7451 C KOB Moira Brno           48:51   + 10:10
 15. Hrušková Lenka           YBM6251 C Klub turistů a lyžařů B  50:20   + 11:39
 16. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        51:05   + 12:24
 17. Jágrová Vlasta           SBK7789 C KOB Start Blansko        57:52   + 19:11
 18. Gernertová Martina       TBM7375 C KOS TJ Tesla Brno        58:26   + 19:45
 19. Tesařová Jitka           RBK6451 C SK Radioklub Blansko     69:01   + 30:20
 20. Peřinková I              BBM6500 C BETA URSUS Orienteering  73:02   + 34:21
 21. Zajíčková Lenka          TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno        79:40   + 40:59
 22. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  84:13   + 45:32
 23. Tomanová Elena           YBM6666 C Klub turistů a lyžařů B  85:44   + 47:03
     Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno          DISK          
     Suchá Helena             YBM6664 C Klub turistů a lyžařů B   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.30 km, 95 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eklová Ilona             LBM6759 C TJ Lokomotiva Ingstav B  42:41          
  2. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         42:51   + 0:10 
  3. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         43:43   + 1:02 
  4. Lukášová Lenka           TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno        45:49   + 3:08 
  5. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C VSK Mendelu Brno         46:36   + 3:55 
  6. Starčuková Jana          YBM6451 C Klub turistů a lyžařů B  54:28   + 11:47
  7. Zháňalová Jana           TTR6051 C OOB Třebíč               77:15   + 34:34
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.10 km, 50 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolaříková Věra          SBK5251 C KOB Start Blansko        46:10          
  2. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        46:38   + 0:28 
  3. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno       101:53   + 55:43
     Machová Hana             YBM3851 C Klub turistů a lyžařů B   DISK          
     Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.70 km, 35 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odehnal Tomáš            ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov    22:25          
  2. Bednařík Vilém           VLI0509 C Slavia Liberec orientee  25:21   + 2:56 
  3. Ševčík Daniel            TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno        35:01   + 12:36
  4. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno       43:03   + 20:38
     Vlach Mojmír             NER     C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.80 km, 35 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbánek Adam             ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno       19:24          
  2. Gryc Ondřej              TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno        20:15   + 0:51 
  3. Ehl Ondřej               TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno        21:05   + 1:41 
  4. Průša Dominik            VSP0406 C USK Praha                21:15   + 1:51 
  5. Kraus Jakub              ZBM0304 C SK Žabovřesky Brno       21:25   + 2:01 
  6. Palát Tomáš              ABM0307 C KOB Moira Brno           22:07   + 2:43 
  7. Šnyrch Azíz              ABM0405 C KOB Moira Brno           24:23   + 4:59 
  8. Rada Štěpán              ABM0404 C KOB Moira Brno           26:13   + 6:49 
  9. Rajnoha Tomáš            UBM0303 C UBM orienteering Brno    28:29   + 9:05 
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.00 km, 50 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Tomáš              TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno        14:32          
  2. Milán Jakub              TBM0411 C KOS TJ Tesla Brno        16:35   + 2:03 
  3. Špringl Petr             TBM0202 C KOS TJ Tesla Brno        19:44   + 5:12 
  4. Coufal Jáchym            ZBM0200 C SK Žabovřesky Brno       19:58   + 5:26 
  5. Soška Petr               ZBM0211 C SK Žabovřesky Brno       20:22   + 5:50 
  6. Pelánek Ondřej           TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno        21:04   + 6:32 
  7. Adámek Filip             ABM0101 B KOB Moira Brno           23:54   + 9:22 
  8. Ruda Miroslav            UBM0203 C UBM orienteering Brno    34:43   + 20:11
     Svoboda Marek            ZBM0103 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Tachovský Matyáš         ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Čelechovský Matěj        UBM0202 C UBM orienteering Brno     DISK          
     Kligl Radim              TBM0103 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Průša Kryštof            VSP0102 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.60 km, 65 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Říčný Vojta              ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno       26:13          
  2. Sedlář Jan               TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno        32:20   + 6:07 
  3. Šeďa Šimon               ABM0009 B KOB Moira Brno           35:19   + 9:06 
  4. Ingršt Matěj             ABM9907 C KOB Moira Brno           36:22   + 10:09
  5. Gryc Vojtěch             TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno        37:14   + 11:01
  6. Starčuk Zenon            TBM9905 C KOS TJ Tesla Brno        45:36   + 19:23
  7. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB Moira Brno           46:11   + 19:58
  8. Rajnoha David            UBM0003 C UBM orienteering Brno    46:37   + 20:24
  9. Špringl Tomáš            TBM9903 C KOS TJ Tesla Brno        99:25   + 73:12
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.50 km, 105 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváč Ondřej            TBM9901 B KOS TJ Tesla Brno        31:59          
  2. Kún Josef                BBM9802 C BETA URSUS Orienteering  43:12   + 11:13
  3. Sobotka Jan              BBM9703 C BETA URSUS Orienteering  58:07   + 26:08
  4. Humlíček Petr            UBM9701 C UBM orienteering Brno    66:04   + 34:05
     Peřinka Šimon            BBM9700 C BETA URSUS Orienteering   DISK          
  MS Staněk Martin            UBM9601 C UBM orienteering Brno    74:46   + 42:47
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 5.20 km, 150 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fučík Karel              VBM7246 R VSK Mendelu Brno         35:24          
  2. Liščinský Zdeněk         TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno        36:12   + 0:48 
  3. Palát Petr               ABM7415 C KOB Moira Brno           36:16   + 0:52 
  4. Vedra David              TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno        36:57   + 1:33 
  5. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        38:35   + 3:11 
  6. Ptáček Pavel             BBM9600 A BETA URSUS Orienteering  39:25   + 4:01 
  7. Přikryl Petr             ABM6708 C KOB Moira Brno           41:09   + 5:45 
  8. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  41:26   + 6:02 
  9. Jašek Petr               STE7601 C SK SKI-OB Šternberk      42:28   + 7:04 
 10. Daněk Roman              SBK7541 C KOB Start Blansko        42:55   + 7:31 
 11. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        43:01   + 7:37 
 12. Hirš Otakar              VBM9801 A VSK Mendelu Brno         43:48   + 8:24 
 13. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           45:53   + 10:29
 14. Rada Pavel               ABM7401 C KOB Moira Brno           45:59   + 10:35
 15. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  46:03   + 10:39
 16. Matula Petr              ADA8202 C OOB TJ Spartak Adamov    46:29   + 11:05
 17. Ptáček Patrik            BBM9800 B BETA URSUS Orienteering  47:20   + 11:56
 18. Obrátil Štěpán           ABM9409 A KOB Moira Brno           48:07   + 12:43
 19. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        49:12   + 13:48
 20. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         50:43   + 15:19
 21. Eliáš Jan                YBM8200 C Klub turistů a lyžařů B  52:24   + 17:00
 22. Čížek Petr               ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov    53:21   + 17:57
 23. Drozd Michal             BBM9701 B BETA URSUS Orienteering  54:46   + 19:22
 24. Kasal Vít                SBK7540 C KOB Start Blansko        56:36   + 21:12
 25. Podhrázský Zbyšek        MBM8242 C O-mikron                 63:47   + 28:23
 26. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   69:53   + 34:29
 27. Čech Viktor              VBM8001 C VSK Mendelu Brno         74:13   + 38:49
     Šesták Jakub             RBK9001 C SK Radioklub Blansko      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 3.70 km, 105 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Toman Ondřej             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  39:08          
  2. Watson Kevin             RBK8101 C SK Radioklub Blansko     39:56   + 0:48 
  3. Kavan Jiří               SKM9402 C KOB Směr Kroměříž        43:19   + 4:11 
  4. Baďura Jan               BBM6800 C BETA URSUS Orienteering  44:55   + 5:47 
  5. Dokoupil Zbyněk          VBM8206 C VSK Mendelu Brno         46:48   + 7:40 
  6. Zejda Jiří               ABM7805 C KOB Moira Brno           46:56   + 7:48 
  7. Dressler Jan             SBK7911 C KOB Start Blansko        52:52   + 13:44
  8. Touš Michal              11C8200 C Atleti v akci            53:12   + 14:04
  9. Kožoušek Adam            NER     C                          55:58   + 16:50
 10. Pelánek Libor            TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno        78:05   + 38:57
--------------------------------------------------------------------------------

H35 5.00 km, 140 m, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        37:39          
  2. Strejček Petr            TBM7228 C KOS TJ Tesla Brno        40:23   + 2:44 
  3. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                41:56   + 4:17 
  4. Milán Radek              NER     C                          43:36   + 5:57 
  5. Urválek Jiří             TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno        44:06   + 6:27 
  6. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        47:27   + 9:48 
  7. Král Jan                 NER     C                          49:11   + 11:32
  8. Odehnal Roman            ABM6909 C KOB Moira Brno           49:47   + 12:08
  9. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        52:10   + 14:31
 10. Švanda David             ABM7001 C KOB Moira Brno           52:18   + 14:39
 11. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov    52:50   + 15:11
 12. Gryc Tomáš               TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno        52:57   + 15:18
 13. Šnupárek Martin          NER     C                          54:09   + 16:30
 14. Jalový Vlastimil         RBK6120 C SK Radioklub Blansko     59:57   + 22:18
 15. Humlíček René            UBM7101 C UBM orienteering Brno    61:20   + 23:41
 16. Mareček Jiří             ADA5901 C OOB TJ Spartak Adamov    64:57   + 27:18
 17. Auermuller Vít           NER     C                          65:27   + 27:48
 18. Kligl Vladislav          TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno        67:11   + 29:32
 19. Zelený Pavel             NER     C                          68:31   + 30:52
 20. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB Moira Brno           68:47   + 31:08
 21. Musil Radek              1DC7600 C                          69:07   + 31:28
 22. Lasota Marek             ZBM     C SK Žabovřesky Brno       72:16   + 34:37
 23. Procházka Luděk          4BC7800 C                          79:06   + 41:27
 24. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  82:17   + 44:38
 25. Trš Lubomír              PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská   82:30   + 44:51
 26. Starčuk Zenon            YBM6202 C Klub turistů a lyžařů B  84:19   + 46:40
 27. Rajnoha Miroslav         UBM7104 C UBM orienteering Brno    94:11   + 56:32
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.10 km, 130 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         38:02          
  2. Adámek Libor             ABM6707 C KOB Moira Brno           41:31   + 3:29 
  3. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        42:32   + 4:30 
  4. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         43:47   + 5:45 
  5. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        44:57   + 6:55 
  6. Kolařík Zdeněk           SBK5406 C KOB Start Blansko        45:54   + 7:52 
  7. Svoboda Vladimír         VBM5715 C VSK Mendelu Brno         49:19   + 11:17
  8. Tužil Petr               RBK     C SK Radioklub Blansko     70:18   + 32:16
  8. Mika Ladislav            TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno        70:18   + 32:16
 10. Kazda Bohumil            RBK6201 C SK Radioklub Blansko     76:36   + 38:34
     Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.60 km, 85 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  37:08          
  2. Věžník Antonín           ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov    43:45   + 6:37 
  3. Truhlář Karel            ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov    45:16   + 8:08 
  4. Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         48:16   + 11:08
  5. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        48:59   + 11:51
  6. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     49:09   + 12:01
  7. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  50:32   + 13:24
  8. Durmon Petr              TBM4501 C KOS TJ Tesla Brno        51:01   + 13:53
  8. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  51:01   + 13:53
 10. Potěšil Václav           VBM5613 C VSK Mendelu Brno         52:35   + 15:27
 11. Šnyrch František         ABM4902 C KOB Moira Brno           54:14   + 17:06
 12. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:31   + 17:23
 13. Procházka Jan            TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno        56:23   + 19:15
 14. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         56:45   + 19:37
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.70 km, 35 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Račanský Jiří            NER     C                          20:29          
  2. Doušek Tomáš             TBM     C KOS TJ Tesla Brno        20:52   + 0:23 
  3. Štěpánek Jan             TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno        21:53   + 1:24 
  4. Schwab Filip             TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno        21:56   + 1:27 
  5. Štěpánek Ondřej          TBM     C KOS TJ Tesla Brno        22:07   + 1:38 
  6. Ptáček Jonáš             NER     C                          22:10   + 1:41 
  7. Račanský Matěj           NER     C                          23:37   + 3:08 
  8. Ševčík Filip             NER     C                          23:41   + 3:12 
  9. Kroutil Jošt             ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno       25:30   + 5:01 
 10. Král Jiří                NER     C                          25:50   + 5:21 
 11. Vedra Tobiáš             TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno        27:49   + 7:20 
 12. Dosedla Viktor           NER     C                          28:07   + 7:38 
 13. Krška Alexandr           UBM0602 C UBM orienteering Brno    28:30   + 8:01 
 14. Urbánková Gabriela       NER     C                          28:41   + 8:12 
 15. Urválek Jan              TBM     C KOS TJ Tesla Brno        29:01   + 8:32 
 16. Tachovský Jáchym         ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno       29:09   + 8:40 
 17. Eliáš Vojtěch            TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno        29:22   + 8:53 
 18. Ehlová Martina           TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno        29:24   + 8:55 
 19. Zřídkaveselý Martin      ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno       30:02   + 9:33 
 20. Zelený Vladan            ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno       30:36   + 10:07
 21. Čech Radan               TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno        30:51   + 10:22
 22. Nádeníčková Anna         ABM1066 C KOB Moira Brno           31:20   + 10:51
 23. Pekárek Martin           RBK0501 C SK Radioklub Blansko     32:34   + 12:05
 24. Palátová Renáta          ABM0655 C KOB Moira Brno           33:05   + 12:36
 25. Marek Vojta              ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno       33:30   + 13:01
 26. Nečasová Pavlína         NER     C                          34:02   + 13:33
 27. Střelická Alena          NER     C                          34:06   + 13:37
 28. Lasota Jan               ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno       36:26   + 15:57
 29. Králová Alžběta          NER     C                          36:44   + 16:15
 30. Kroutil Tadeáš           ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno       38:04   + 17:35
 31. Jágrová Aneta            SBK0951 C KOB Start Blansko        40:56   + 20:27
 32. Rajnošek Sami            ZBM1301 C SK Žabovřesky Brno       48:47   + 28:18
 33. Vlach Jindřich           NER     C                          48:50   + 28:21
 34. Finstrlová Kritýna       ZBM     C SK Žabovřesky Brno       50:52   + 30:23
 35. Finstrle Filip           ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno       50:57   + 30:28
 36. Finstrlová Julie         ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno       51:05   + 30:36
 37. Finstrlová Denisa        ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno       51:18   + 30:49
 38. Lontatidze Anika         NER     C                          51:42   + 31:13
 39. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        51:45   + 31:16
 40. Coufalová Thea           XCO1000 C                          52:18   + 31:49
 40. Coufalová Rea            XCO0900 C                          52:18   + 31:49
 42. Milánová Viktorka        NER     C                          56:53   + 36:24
 43. Eliášová Marta           YBM0850 C Klub turistů a lyžařů B  57:30   + 37:01
 44. Vořechovská Hana         YBM1100 C Klub turistů a lyžařů B  57:31   + 37:02
 45. Vořechovský Martin       YBM0800 C Klub turistů a lyžařů B  57:33   + 37:04
 46. Eliáš Václav             YBM1000 C Klub turistů a lyžařů B  58:11   + 37:42
 47. Srb Pavel                NER     C                          58:50   + 38:21
 48. Musilová Anna            1DC0950 C                          65:12   + 44:43
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.10 km, 50 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Střelická Jana           NER     C                          20:09          
  2. Ševčík Robert            TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno        22:58   + 2:49 
  3. Kurečka Robert           ABM7210 C KOB Moira Brno           24:01   + 3:52 
  4. Kur Jiří                 NER     C                          24:27   + 4:18 
  5. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     24:51   + 4:42 
  6. Navrátilová Tereza       NER     C                          25:48   + 5:39 
  7. Staněk Mojmír            UBM6701 C UBM orienteering Brno    30:07   + 9:58 
  8. Kříž Pavel               PZR     C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  30:25   + 10:16
  9. Kavan Luboš              SKM6301 C KOB Směr Kroměříž        31:18   + 11:09
 10. Urbánek Petr             ZBM     C SK Žabovřesky Brno       31:23   + 11:14
 11. Špringl Lumír            YBM6800 C Klub turistů a lyžařů B  31:25   + 11:16
 12. Valdhans Jan             NER     C                          32:49   + 12:40
 13. Valdhans Jakub           NER     C                          33:51   + 13:42
 14. Kellnerová Dominika      NER     C                          34:32   + 14:23
 15. Šimek Petr               NER     C                          35:36   + 15:27
 16. Robotková Lenka          PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská   35:39   + 15:30
 17. Ploučková Vilma          NER     C                          36:28   + 16:19
 18. Nováková Lucie           TBM7357 C KOS TJ Tesla Brno        38:21   + 18:12
 19. Valdhansová Jana         NER     C                          38:27   + 18:18
 20. Macku Jaromír            NER     C                          39:12   + 19:03
 21. Šeda Viktor              ABM7601 C KOB Moira Brno           40:13   + 20:04
 22. Rudová Hana              UBM7252 C UBM orienteering Brno    40:50   + 20:41
 23. Ruda Miroslav            UBM7106 C UBM orienteering Brno    41:07   + 20:58
 24. Dosedla Pavel            NER     C                          43:23   + 23:14
 25. Pinterová Kateřina       VBM6651 C VSK Mendelu Brno         43:26   + 23:17
 26. Obdržálek Milan          NER     C                          45:03   + 24:54
 26. Obdržálková Radmila      NER     C                          45:03   + 24:54
 28. Otrusina David           ABM8201 C KOB Moira Brno           47:17   + 27:08
 29. Kleinová Jana            NER     C                          48:12   + 28:03
 30. Otrusinová Olga          ABM8651 C KOB Moira Brno           48:31   + 28:22
 31. Rajnohová Pavla          UBM7654 C UBM orienteering Brno    55:12   + 35:03
 32. Lošák Pavel              NER     C                          55:25   + 35:16
 33. Staňková Martina         UBM6751 C UBM orienteering Brno    57:13   + 37:04
 34. Staňková Jana            UBM9451 C UBM orienteering Brno    57:16   + 37:07
 35. Urbánková Lenka          ZBM     C SK Žabovřesky Brno       65:51   + 45:42
 36. Auermullerová Lenka      NER     C                          69:04   + 48:55
     Pulec Matěj              VBM0001 C VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------