Kód závodu          : 131013192
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 13.10.2013
Místo konání        : Smrčná u Jihlavy
Mapa                : Ptačí vrch
Pořadatel           : SJI - OK Jihlava
Ředitel závodu      : Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí     : Kaňák Petr
Ředitel závodu      : Dokulilová Eva
Stavitel tratí      : Petráček Aleš

D10 2.00 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáková Nela            SJH0451 C SJH Jindřichův Hradec    23:29          
  2. Veselá Aneta             SJH0352 C SJH Jindřichův Hradec    24:34   + 1:05 
  3. Nešporová Marie          TTR0351 C OOB Třebíč               25:43   + 2:14 
  4. Kubičková Kristýna       SJH0452 C SJH Jindřichův Hradec    28:08   + 4:39 
  5. Komárková Jindra         SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec    45:34   + 22:05
  MS Niederlová Aneli         PZR0050 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:01   + 5:32 
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 2.00 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jindřichová Eliška       SJI0553 C Sportovní klub OK Jihla  19:40          
  2. Marečková Ema            CHT0451 C OOB SK Chrast            19:41   + 0:01 
  3. Srbová Michaela          SJI0551 C Sportovní klub OK Jihla  19:47   + 0:07 
  4. Doleželová Anna          PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  20:02   + 0:22 
  5. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    20:50   + 1:10 
  6. Blažková Veronika        SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec    21:25   + 1:45 
  7. Kubičková Kateřina       SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec    31:56   + 12:16
  8. Komárková Zbyňka         TJH0751 C TJ OK Tolar Jindřichův   32:32   + 12:52
  MS Prüher Jan a Jáchym      NNN1113 C NNN/Neregistrovaní       50:38   + 30:58
  MS Polednová Helena         NNN1112 C NNN/Neregistrovaní       63:05   + 43:25
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.40 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kinštová Tereza          SJH0251 C SJH Jindřichův Hradec    20:14          
  2. Sobotková Klára          PZR0351 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:55   + 4:41 
  3. Suková Hana              PZR0252 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:46   + 5:32 
  4. Starková Tereza          CHT0251 C OOB SK Chrast            26:02   + 5:48 
  5. Blažková Kateřina        SJH0252 C SJH Jindřichův Hradec    28:07   + 7:53 
  6. Pittnerová Adéla         RUZ0250 C TJ Růžená                29:59   + 9:45 
  7. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                34:55   + 14:41
  8. Lédlová Natálie          PZR0151 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  40:52   + 20:38
  9. Polanská Nelly           PZR0152 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  44:17   + 24:03
  MS Moravčíková Hana         CHT9751 C OOB SK Chrast            41:37   + 21:23
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.00 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hojná Eliška             SJH0052 B SJH Jindřichův Hradec    22:23          
  2. Foltýnová Eva            SJI0051 C Sportovní klub OK Jihla  29:43   + 7:20 
  3. Nechutová Aneta          PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  30:22   + 7:59 
  4. Zrníková Adéla           OSN0099 C SK OS Nové Město n. M.   31:24   + 9:01 
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.90 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dundáčková Julie         SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec    57:00          
  2. Bořilová Markéta         PZR9858 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  78:20   + 21:20
--------------------------------------------------------------------------------

D18 5.80 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hojná Dominika           SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec    54:39          
  2. Peňázová Veronika        SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec    55:58   + 1:19 
  3. Kubičková Bára           SJH9551 B SJH Jindřichův Hradec    74:02   + 19:23
  4. Parkanová Veronika       SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec    76:45   + 22:06
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 7.70 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           57:54          
  2. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            71:38   + 13:44
  3. Voborníková Alena        LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice  72:38   + 14:44
  4. Švecová Iva              CHT7151 C OOB SK Chrast            76:31   + 18:37
  5. Kroupa Diana             TTR8156 C OOB Třebíč               76:34   + 18:40
  6. Urbanová Johana          PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  82:33   + 24:39
  7. Fialová Zuzana           TTR9051 C OOB Třebíč               83:19   + 25:25
  8. Matrasová Vendula        CHT8251 C OOB SK Chrast            84:14   + 26:20
  9. Tichá Tereza             SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec    84:32   + 26:38
 10. Králová Iveta            JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  86:28   + 28:34
 11. Dvořáčková Jana          TTR7852 C OOB Třebíč               90:01   + 32:07
 12. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               96:16   + 38:22
 13. Kubešová Eva             RUZ8151 C TJ Růžená               108:48   + 50:54
 14. Fencíková Lucie          JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro 111:56   + 54:02
 15. Maděryčová Kateřina      SJH7951 C SJH Jindřichův Hradec   112:24   + 54:30
 16. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro 113:46   + 55:52
 17. Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast           114:37   + 56:43
 18. Kinštová Dominika        SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec   123:42   + 65:48
 19. Šmídová Stanislava       CHT8751 C OOB SK Chrast           127:46   + 69:52
     Haltof Ewa               VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrb   DISK          
     Mesiarkinová Kamila      MBM8282 C O-mikron                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 4.40 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voráčková Lenka          OSN8555 C SK OS Nové Město n. M.   44:48          
  2. Doleželová Iva           PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:25   + 6:37 
  3. Čejková Iveta            JHB8460 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  54:56   + 10:08
  4. Culková Hana             JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  57:04   + 12:16
  5. Janíčková Jitka          OSN7356 C SK OS Nové Město n. M.   59:02   + 14:14
  6. Píšová Lucie             SJH8151 C SJH Jindřichův Hradec    63:36   + 18:48
  7. Míková Michaela          SJH8252 C SJH Jindřichův Hradec    64:07   + 19:19
  8. Šťastná Alena            CTB7351 C SK OB Chotěboř           75:36   + 30:48
  9. Beranová Jana            SJH9996 C SJH Jindřichův Hradec    76:20   + 31:32
 10. Vacková Petra            CHT7851 C OOB SK Chrast            81:30   + 36:42
 11. Hejnáková Adéla          RUZ8650 C TJ Růžená                82:42   + 37:54
 12. Pittnerová Lenka         RUZ7150 C TJ Růžená                82:58   + 38:10
 13. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           84:44   + 39:56
 14. Palátová Lenka           TTR7551 C OOB Třebíč               92:51   + 48:03
 15. Blažková Markéta         SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec    94:37   + 49:49
 16. Tökölyová Jana           CHT1111 C OOB SK Chrast           105:20   + 60:32
 17. Dundáčková Hana          SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec   106:22   + 61:34
     Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 7.20 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  67:31          
  2. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    78:58   + 11:27
  3. Zlesáková Stáňa          CHT7352 C OOB SK Chrast            82:24   + 14:53
  4. Honzáková Jana           JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  87:14   + 19:43
  5. Hojná Tereza             SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec    88:18   + 20:47
  6. Švecová Marcela          JHB7351 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  91:40   + 24:09
  7. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  97:37   + 30:06
  8. Nechutová Alena          PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 100:41   + 33:10
  9. Kubičková Martina        SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec   109:48   + 42:17
 10. Kučerová Vladimíra       CHT6460 C OOB SK Chrast           127:59   + 60:28
     Marečková Kateřina       CHT7551 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 5.70 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            55:37          
  2. Voborníková Eva          CTB6851 C SK OB Chotěboř           62:10   + 6:33 
  3. Tichá Jana               TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův   62:18   + 6:41 
  4. Klusáčková Jitka         TTR6152 C OOB Třebíč               66:28   + 10:51
  5. Řezníčková Hana          CHT6052 C OOB SK Chrast            81:12   + 25:35
  6. Černíková Zdeňka         OSN5964 C SK OS Nové Město n. M.   81:17   + 25:40
  7. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  91:56   + 36:19
  8. Čejková Jana             JHB6152 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  94:51   + 39:14
  9. Fialová Dana             TTR6153 C OOB Třebíč              102:34   + 46:57
 10. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast           105:19   + 49:42
--------------------------------------------------------------------------------

D55 4.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žemličková Jindra        CHT5751 C OOB SK Chrast            59:58          
  2. Jelínková Jana           RUZ5552 C TJ Růžená                65:38   + 5:40 
  3. Orálková Libuše          TTR5351 C OOB Třebíč               75:58   + 16:00
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.00 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Prášil Tomáš             TTR0501 C OOB Třebíč               17:11          
  2. Hybeš Michal             CHT0401 C OOB SK Chrast            22:14   + 5:03 
  3. Dundáček Karel           SJH0401 C SJH Jindřichův Hradec    23:39   + 6:28 
  4. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          24:25   + 7:14 
  5. Vaněček Tomáš            SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec    26:16   + 9:05 
  6. Venhoda Matěj            SJI0301 C Sportovní klub OK Jihla  27:52   + 10:41
  7. Jelínek Kryštof          RUZ0301 C TJ Růžená                34:14   + 17:03
  8. Zrník Tomáš              OSN0606 C SK OS Nové Město n. M.   40:14   + 23:03
  9. Orany Vojtěch            SJI0401 C Sportovní klub OK Jihla  47:16   + 30:05
  MS Maçek Ondrej             PZR0201 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  26:06   + 8:55 
  MS Burkoň Jan               CHT2222 C OOB SK Chrast            46:12   + 29:01
  MS Kopeckě Jan              PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
  MS Tkáč Juraj               SJI4444 C Sportovní klub OK Jihla   DISK          
  MS Lepšík Daniel            SJI3333 C Sportovní klub OK Jihla   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.00 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hendrych Vít             SJI0601 C Sportovní klub OK Jihla  17:35          
  2. Jelínek Filip            RUZ0500 C TJ Růžená                18:19   + 0:44 
  3. Srb Vladimír             SJI0701 C Sportovní klub OK Jihla  19:00   + 1:25 
  4. Vítek Matěj              SJI0500 C Sportovní klub OK Jihla  20:10   + 2:35 
  5. Kinšt Antonín            SJH0601 C SJH Jindřichův Hradec    21:38   + 4:03 
  6. Dvořáček Jakub           TTR0302 C OOB Třebíč               27:03   + 9:28 
  7. Dvořáček Tomáš           TTR0503 C OOB Třebíč               29:37   + 12:02
  8. Zlesák Matyáš            CHT0601 C OOB SK Chrast            30:10   + 12:35
  9. Hora David               PGP0601 C SK Praga                 34:34   + 16:59
 10. Sviták Vojtěch           SJH0403 C SJH Jindřichův Hradec    35:29   + 17:54
  MS Prásilovi                SJI1118 C Sportovní klub OK Jihla  56:02   + 38:27
  MS Curda Tomas              SJI1114 C Sportovní klub OK Jihla  40:53   + 23:18
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.70 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poláček Tomáš            PZR0102 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:34          
  2. Hojný Jáchym             SJH0301 C SJH Jindřichův Hradec    26:50   + 2:16 
  3. Palát Bohuslav           TTR0201 C OOB Třebíč               30:37   + 6:03 
  4. Pobuda Vojtěch           SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec    30:48   + 6:14 
  5. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               35:00   + 10:26
  6. Záboj Petr               SJI0101 C Sportovní klub OK Jihla  36:20   + 11:46
  7. Bořil Šimon              PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  40:00   + 15:26
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.00 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švec Martin              CHT9902 B OOB SK Chrast            32:44          
  2. Mareček Šimon            CHT0202 B OOB SK Chrast            33:07   + 0:23 
  3. Čech Petr                SJI0001 B Sportovní klub OK Jihla  34:08   + 1:24 
  4. Šenkýř Matěj             SJI9902 C Sportovní klub OK Jihla  35:58   + 3:14 
  5. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           38:58   + 6:14 
  6. Čermák Jiří              CTB9903 C SK OB Chotěboř           39:54   + 7:10 
  7. Veselý Vojtěch           SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec    42:01   + 9:17 
  8. Švec Petr                CHT9901 C OOB SK Chrast            44:31   + 11:47
  9. Hybeš David              CHT9903 C OOB SK Chrast            50:05   + 17:21
 10. Kubák Martin             SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    54:54   + 22:10
 11. Nosek Jakub              SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec    56:08   + 23:24
 12. Burkoĺ Vojtech           CHT0001 C OOB SK Chrast            68:25   + 35:41
--------------------------------------------------------------------------------

H16 6.30 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peřinka Šimon            BBM9700 C BETA URSUS Orienteering  82:18          
  2. Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB TRETRA Praha         85:14   + 2:56 
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 11.60 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klusáček Jan             TTR9301 R OOB Třebíč               71:05          
  2. Prášil Marek             TTR7301 R OOB Třebíč               72:40   + 1:35 
  3. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB Moira Brno           75:14   + 4:09 
  4. Krejsa Jan               CHT8701 C OOB SK Chrast            80:01   + 8:56 
  5. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            81:42   + 10:37
  6. Hora Zbyněk              PGP8000 C SK Praga                 81:55   + 10:50
  7. Přikryl Petr             ABM6708 C KOB Moira Brno           84:29   + 13:24
  8. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           88:24   + 17:19
  9. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            89:01   + 17:56
 10. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            90:58   + 19:53
 11. Fiala Martin             TTR8801 C OOB Třebíč               93:07   + 22:02
 12. Gregor Martin            CTB7701 C SK OB Chotěboř           94:41   + 23:36
 13. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          98:15   + 27:10
 14. Tichý Martin             TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův  103:47   + 32:42
 15. Kysilko Zdeněk           CHT8601 C OOB SK Chrast           106:32   + 35:27
 16. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast           111:09   + 40:04
 17. Chaloupka Martin         CHT7301 C OOB SK Chrast           112:48   + 41:43
 18. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 115:55   + 44:50
 19. Komárek Arnošt           TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův  121:22   + 50:17
 20. Hledík Jakub             CHT9501 B OOB SK Chrast           122:29   + 51:24
 21. Kinšt David              SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec   140:11   + 69:06
     Pitra Martin             CHT9204 C OOB SK Chrast             DISK          
  MS Kratochvíl Martin        SJI8304 C Sportovní klub OK Jihla  91:41   + 20:36
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 6.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichý Tomáš              SJH9201 C SJH Jindřichův Hradec    51:52          
  2. Hrstka Daniel            JHB8604 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  53:51   + 1:59 
  3. Voráček Michal           PGP8009 C SK Praga                 61:05   + 9:13 
  4. Rygl Miroslav            TBM7205 C KOS TJ Tesla Brno        67:18   + 15:26
  5. Beran Pavel              SJH9998 C SJH Jindřichův Hradec    70:17   + 18:25
  6. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    81:10   + 29:18
  7. Culka Josef              JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  81:45   + 29:53
  8. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  84:34   + 32:42
  9. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  88:18   + 36:26
 10. Vaněček Roman            37C7700 C Bez registrace           92:55   + 41:03
 11. Skryja Ondřej            PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  96:03   + 44:11
 12. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec   108:59   + 57:07
 13. Culka Josef              JHB6202 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro 125:03   + 73:11
 14. Kroupa Václav            TTR8003 C OOB Třebíč              159:48   + 107:56
--------------------------------------------------------------------------------

H35 9.30 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zrník Tomáš              OSN7118 C SK OS Nové Město n. M.   69:40          
  2. Skryja Bořivoj           PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  78:46   + 9:06 
  3. Vítek Pavel              CHT7501 C OOB SK Chrast            78:58   + 9:18 
  4. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    79:25   + 9:45 
  5. Mareček Petr             CHT6901 C OOB SK Chrast            79:29   + 9:49 
  6. Šebesta Petr             CHT7102 C OOB SK Chrast            81:47   + 12:07
  7. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    86:53   + 17:13
  8. Dvořáček Jiří            TTR7502 C OOB Třebíč               88:44   + 19:04
  9. Klvaĺa Milan             CHT7502 C OOB SK Chrast            91:27   + 21:47
 10. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            94:09   + 24:29
 11. Kubičko Pavel            SJH7201 C SJH Jindřichův Hradec    98:14   + 28:34
 12. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               98:59   + 29:19
 13. Veselý Oldřich           SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec    99:52   + 30:12
 14. Vacek František          CHT7001 C OOB SK Chrast           113:20   + 43:40
 15. Jelínek Jaromír          CTB7702 C SK OB Chotěboř          131:55   + 62:15
 16. Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec   135:05   + 65:25
--------------------------------------------------------------------------------

H45 7.90 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voborník Petr            CTB6601 C SK OB Chotěboř           70:22          
  2. Kopáček Miroslav         CHT6049 C OOB SK Chrast            70:26   + 0:04 
  3. Zeman Jaroslav           CHT5901 C OOB SK Chrast            70:52   + 0:30 
  4. Klusáček Martin          TTR5601 C OOB Třebíč               80:03   + 9:41 
  5. Janíček Jan              OSN6811 C SK OS Nové Město n. M.   85:44   + 15:22
  6. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  90:35   + 20:13
  7. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec    95:32   + 25:10
  8. Sysel Svatobor           TTR6202 C OOB Třebíč               99:07   + 28:45
  9. Černík Zdeněk            OSN6025 C SK OS Nové Město n. M.  103:06   + 32:44
 10. Čejka Miloslav           JHB6002 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro 108:36   + 38:14
 11. Hrstka Vladislav         JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro 109:38   + 39:16
 12. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř          111:57   + 41:35
 13. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK OS Nové Město n. M.  124:08   + 53:46
     Bláha Leoš               JHB6207 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 5.90 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  53:08          
  2. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            66:17   + 13:09
  3. Blecha Ladislav          FJI5106 C SK FREE Jihlava          70:53   + 17:45
  4. Záhorec František        CHT5502 C OOB SK Chrast            73:08   + 20:00
  5. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  74:14   + 21:06
  6. Žemlička Zbyněk          CHT5501 C OOB SK Chrast            81:23   + 28:15
  7. Jelínek Luboš            RUZ5504 C TJ Růžená                82:23   + 29:15
  8. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            87:37   + 34:29
--------------------------------------------------------------------------------

H65 4.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vodrážka Oldřich         CHT4701 C OOB SK Chrast            45:58          
  2. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            48:05   + 2:07 
  3. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    53:41   + 7:43 
  4. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            57:43   + 11:45
  5. Pospíšil Jiří            PZR4321 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  84:32   + 38:34
  6. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha         119:54   + 73:56
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.00 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hofhanzl Antonín         SJI1116 C Sportovní klub OK Jihla  15:54          
  2. Svoboda Michal           TTR0510 C OOB Třebíč               15:56   + 0:02 
  3. Honzáková Lenka          JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  19:54   + 4:00 
  4. Lovětínská Anna          RUZ0550 C TJ Růžená                20:12   + 4:18 
  5. Rachůnek Stanislav       SJI0602 C Sportovní klub OK Jihla  21:04   + 5:10 
  6. Bořil David              PZR0707 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:26   + 5:32 
  7. Janíčková Jolana         OSN0777 C SK OS Nové Město n. M.   21:48   + 5:54 
  8. Hofhanzlová Stepánka     SJI1117 C Sportovní klub OK Jihla  22:01   + 6:07 
  9. Venhoda Lukáš            SJI0801 C Sportovní klub OK Jihla  23:32   + 7:38 
 10. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          23:52   + 7:58 
 11. Oranyová Sylva           SJI0751 C Sportovní klub OK Jihla  24:02   + 8:08 
 12. Gregorová Alice          CTB0751 C SK OB Chotěboř           24:32   + 8:38 
 13. Honzáková Nelka          JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  24:45   + 8:51 
 14. Sobotková Gabriela       PZR0850 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:05   + 9:11 
 15. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč               26:06   + 10:12
 16. Vítková Hana             SJI0750 C Sportovní klub OK Jihla  27:25   + 11:31
 17. Prásil Simon             TTR0901 C OOB Třebíč               27:51   + 11:57
 18. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč               29:20   + 13:26
 19. Beranová Marie           SJH9997 C SJH Jindřichův Hradec    30:55   + 15:01
 20. Frýba Matyáš             SJI0700 C Sportovní klub OK Jihla  33:20   + 17:26
 21. Palát Přemek             TTR0601 C OOB Třebíč               34:25   + 18:31
 22. Mácová Amálie            SJI1113 C Sportovní klub OK Jihla  38:56   + 23:02
 22. Jindrichová Eliska       SJI1112 C Sportovní klub OK Jihla  38:56   + 23:02
 24. Dvořáčková Jana          TTR0751 C OOB Třebíč               40:33   + 24:39
 25. Sviták Václav            SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec    41:50   + 25:56
 26. Dočkal Matouš            SJI2222 C Sportovní klub OK Jihla  42:28   + 26:34
 27. Dvořáček Jan             TTR0701 C OOB Třebíč               43:37   + 27:43
 28. Kroupová Hana            TTR0853 C OOB Třebíč               48:01   + 32:07
 29. Kroupa Vít               TTR1001 C OOB Třebíč               48:22   + 32:28
 30. Korecká Eva              CHT1122 C OOB SK Chrast            74:04   + 58:10
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.80 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hruška Jiří              OSN5501 C SK OS Nové Město n. M.   21:35          
  2. Slaby Jan                ZHR7901 C TJ Zhoř                  22:00   + 0:25 
  3. Kucerová Marie           NNN1111 C NNN/Neregistrovaní       27:16   + 5:41 
  4. Bohácová Anna            CTB1111 C SK OB Chotěboř           29:03   + 7:28 
  5. Kubák Martin             SJH7401 C SJH Jindřichův Hradec    30:47   + 9:12 
  6. Kubáková Žaneta          SJH7751 C SJH Jindřichův Hradec    31:52   + 10:17
  7. Rachůnková Markéta       SJI1111 C Sportovní klub OK Jihla  35:26   + 13:51
  8. Hrušková Zdeňka          OSN5950 C SK OS Nové Město n. M.   35:30   + 13:55
  9. Vlcková Vladislava       NNN1115 C NNN/Neregistrovaní       36:48   + 15:13
 10. Hronová Iva              RUZ6450 C TJ Růžená                40:48   + 19:13
 11. Veselá Denisa            SJH9999 C SJH Jindřichův Hradec    41:36   + 20:01
 12. Fiala Petr               TTR6102 C OOB Třebíč               43:46   + 22:11
 13. Dvořáčková Jana          TTR8154 C OOB Třebíč               44:14   + 22:39
 14. Sobotka Petr             PZR1111 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  53:20   + 31:45
 15. Fikar Jan                CTB7802 C SK OB Chotěboř           61:44   + 40:09
--------------------------------------------------------------------------------