Kód závodu          : 131019199
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 19.10.2013
Místo konání        : VYSOČINA ARENA Nové Město na Moravě
Mapa                : Ochoza 1 : 10.000
Pořadatel           : OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
Ředitel závodu      : Hrušková Zdeňka
Hlavní rozhodčí     : Nechanická Daniela
Stavitel tratí      : Kamenický Matěj, Kamenický Tobiáš, Kamenický Radan
Kategorie: H21C

H21C 12.50 km, 30 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedra David              TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno        74:00          
  2. Rajnošek Matěj           BZR8801 C Bratrstvo Ždárských vrc  75:01   + 1:01 
  3. Čech Jan                 SJI9601 A OK Jihlava               76:00   + 2:00 
  4. Prášil Marek             TTR7301 R OOB Třebíč               76:04   + 2:04 
  5. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava               76:10   + 2:10 
  6. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        80:02   + 6:02 
  7. Čech Radovan             TBM7835 R KOS TJ Tesla Brno        80:30   + 6:30 
  8. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            80:38   + 6:38 
  9. Krejsa Jan               CHT8701 C OOB SK Chrast            82:39   + 8:39 
 10. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            83:22   + 9:22 
 11. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               83:36   + 9:36 
 12. Bořil Jan                SJI9700 A OK Jihlava               83:44   + 9:44 
 13. Fiala Martin             TTR8801 C OOB Třebíč               83:59   + 9:59 
 14. Vacek Vojtěch            SJI9602 A OK Jihlava               84:03   + 10:03
 15. Kratochvíl Martin        SJI8304 C OK Jihlava               92:17   + 18:17
 16. Chaloupka Martin         CHT7301 C OOB SK Chrast            94:22   + 20:22
 17. Vodička Oldřich          LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice  95:44   + 21:44
 18. Kříž Lukáš               TTR8201 C OOB Třebíč               98:28   + 24:28
 19. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast            98:48   + 24:48
 20. Novák Libor              OKP9100 C SK OK 24 Praha          101:13   + 27:13
 21. Čížek Petr               ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov   103:49   + 29:49
 22. Pitra Martin             CHT9204 C OOB SK Chrast           105:06   + 31:06
 23. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov   105:39   + 31:39
 24. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 107:17   + 33:17
 25. Kuban Michal             CHT8505 C OOB SK Chrast           112:21   + 38:21
 26. Komárek Arnošt           TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův  117:35   + 43:35
 27. Novohradský Petr         PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 120:07   + 46:07
     Kysilko Zdeněk           CHT8601 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------