Kód závodu : 2277
Název : Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy
Datum : 17.05.2014
Místo konání : Rokytá
Pořadatel : TUR - OOB TJ Turnov
Ředitel závodu : Wolf Daniel - R2
Hlavní rozhodčí : Kořínek Jindřich - R1
Stavitel tratí : Wolf Daniel - R2
Kategorie: D21E
D21E 9.00 km, 380 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 74:16
2. Duchová Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 74:22 + 0:06
3. Indráková Adélka ZBM9153 SK Žabovřesky Brno 77:31 + 3:15
4. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 79:05 + 4:49
5. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 80:26 + 6:10
6. Doležalová Monika KAM8851 SK Kamenice 80:27 + 6:11
7. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 80:58 + 6:42
8. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 81:10 + 6:54
9. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 82:49 + 8:33
10. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 83:25 + 9:09
11. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 83:52 + 9:36
12. Topinková Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 83:56 + 9:40
13. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 83:57 + 9:41
14. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 84:04 + 9:48
15. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 84:06 + 9:50
16. Košárková Iva AOP8152 Přátelé orientačního bě 84:17 + 10:01
17. Mechlová Lenka SHK9051 TJ Slavia Hradec Králov 85:31 + 11:15
18. Jakobová Adélka UOL9052 SK UP Olomouc 85:56 + 11:40
19. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 86:34 + 12:18
20. Jedličková Zuzana SHK8150 TJ Slavia Hradec Králov 87:29 + 13:13
21. Spurná Martina PGP8556 SK Praga 87:41 + 13:25
22. Svobodná Šárka DKP8850 Oddíl OB Kotlářka 90:06 + 15:50
23. Brožková Radka SJC8456 TJ Sportcentrum Jičín 91:03 + 16:47
24. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 91:07 + 16:51
25. Hrstková Vladěna ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 91:13 + 16:57
26. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 92:41 + 18:25
27. Burdová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 95:09 + 20:53
28. Šimková Johanka UOL9355 SK UP Olomouc 95:24 + 21:08
29. Karochová Simona DKP8853 Oddíl OB Kotlářka 96:47 + 22:31
30. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 98:04 + 23:48
31. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 100:37 + 26:21
--------------------------------------------------------------------------------