Kód závodu : 2282
Název : Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Morava, Oblastní žebříček
Datum : 07.06.2014
Místo konání : Věcov, Odranec
Mapa : Kopeček 822 (H/D 16-40, 1:15 000, e=5 m)
Kopeček 822 – Sever (ostatní kategorie 1:10 000)
Pořadatel : TBM - KOS TJ Tesla Brno
Ředitel závodu : Strejček Petr - R3
Hlavní rozhodčí : Krtička Luděk - R1
Stavitel tratí : Kozáková Zdenka - R2, Kozák Osvald - R3
JURY : Turczer Petr, Jedlička Michal, Venhoda Milan
Kategorie: D21B
D21B 7.20 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovic 59:04
2. Uhnavá Markéta ZBM8485 C SK Žabovřesky Brno 60:05 + 1:01
3. Macková Petra LCE8560 C OOB TJ Slovan Luhačovic 60:43 + 1:39
4. Širůčková Daniela 73C7650 C xxx 68:08 + 9:04
5. Mezníková Lucie ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno 69:43 + 10:39
6. Petrová Daniela LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice 70:39 + 11:35
7. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:49 + 13:45
8. Stehlíková Jana ZBM8659 C SK Žabovřesky Brno 72:54 + 13:50
9. Teplá Hana SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králov 74:25 + 15:21
10. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic 74:26 + 15:22
11. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ Sokol Plumlov 75:21 + 16:17
12. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 75:38 + 16:34
13. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovic 75:52 + 16:48
14. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 76:10 + 17:06
15. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 77:42 + 18:38
16. Rábová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 77:44 + 18:40
17. Kukolová Šárka LCE9251 C OOB TJ Slovan Luhačovic 77:57 + 18:53
18. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 78:25 + 19:21
19. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 78:28 + 19:24
20. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 82:03 + 22:59
21. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 C TJ Slavia Hradec Králov 82:10 + 23:06
22. Stoszková Jana AOP8850 C Přátelé orientačního bě 85:58 + 26:54
23. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro 89:02 + 29:58
24. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního bě 90:20 + 31:16
25. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 99:12 + 40:08
--------------------------------------------------------------------------------