Kód závodu          : 2288
Název               : Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
Datum               : 13.09.2014
Místo konání        : Hostinné - Františkánský klášter
Mapa                : Hostinné, 1:4 000, E = 2 m, rozměr A4, ISSOM 2007, stav léto 2014
Pořadatel           : LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Ředitel závodu      : Petržela Pavel - R3
Hlavní rozhodčí     : Netuka Jan - R1
Stavitel tratí      : Petržela Jan - R3
Kategorie: H21E

H21E 2.40 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka Jan            PGP8407 E SK Praga                 13:33          
  2. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       13:41   + 0:08 
  3. Schuster Marek           AOP9303 E Přátelé orientačního bě  13:45   + 0:12 
  4. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       14:02   + 0:29 
  5. Losman Petr              PHK7901 E OK 99 Hradec Králové     14:24   + 0:51 
  6. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice  14:30   + 0:57 
  7. Šedivý Jan               PGP8409 E SK Praga                 14:41   + 1:08 
  8. Hadač Filip              AOP9301 E Přátelé orientačního bě  14:50   + 1:17 
  9. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice  14:55   + 1:22 
 10. Chloupek Adam            ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno       14:57   + 1:24 
 11. Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov            14:59   + 1:26 
 12. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 15:00   + 1:27 
 13. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 15:02   + 1:29 
 14. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  15:07   + 1:34 
 15. Kamenický Jakub          PHK9104 E OK 99 Hradec Králové     15:08   + 1:35 
 16. Janata Martin            DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka        15:15   + 1:42 
 17. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice  15:19   + 1:46 
 18. Horyna Roman             LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovic  15:22   + 1:49 
 18. Beneš Jan                SJC8703 C TJ Sportcentrum Jičín    15:22   + 1:49 
 20. Sysel Ctibor             PGP8700 R SK Praga                 15:27   + 1:54 
 21. Kubelka Tomáš            LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice  15:28   + 1:55 
 22. Brlica Pavel             ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno       15:29   + 1:56 
 23. Štěrba Zbyněk            LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice  15:35   + 2:02 
 24. Palas Jan                ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno       15:37   + 2:04 
 25. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        15:39   + 2:06 
 26. Makovský Jakub           TAP8511 R KOB TRETRA Praha         15:40   + 2:07 
 27. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  15:43   + 2:10 
 28. Komanec Václav           SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králov  15:47   + 2:14 
 29. Bravený Vít              ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno       16:04   + 2:31 
 30. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     16:06   + 2:33 
 31. Kořínek Tomáš            BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor       16:07   + 2:34 
 32. Mrázek Jan               SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín    16:09   + 2:36 
 33. Wolf Daniel              TUR9100 E OOB TJ Turnov            16:16   + 2:43 
 34. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      16:18   + 2:45 
 35. Matějů Luboš             PGP7601 R SK Praga                 16:23   + 2:50 
 36. Zvěřina Petr             LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice  16:26   + 2:53 
 37. Navrátil Boris           AOP9202 R Přátelé orientačního bě  16:31   + 2:58 
 38. Kolovský František       LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň      16:55   + 3:22 
--------------------------------------------------------------------------------