Kód závodu          : 2439
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 29.03.2014
Místo konání        : Kladeruby nad Oslavou
Mapa                : Babylon 1-3
Pořadatel           : SBK - KOB START Blansko
Ředitel závodu      : Urban Jan - R2
Hlavní rozhodčí     : Beržinská Soňa - R2
Stavitel tratí      : Dressler Jan, Urban Jan - R2
JURY                : Přikryl Petr, Adámek Libor, Jalový Milan

D10 1.90 km, 35 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Miková Lenka             TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno        24:50          
  2. Marečková Ema            OSN0450 C SK OS Nové Město n. M.   28:05   + 3:15 
  3. Finstrlová Lucie         ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno       28:52   + 4:02 
  4. Kurečková Klára          ABM0657 C KOB Moira Brno           30:49   + 5:59 
  5. Nimrichterová Natália    ZBM0551 C SK Žabovřesky Brno       32:20   + 7:30 
  6. Doleželová Anna          PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:39   + 13:49
  7. Mácalová Soňa            ZBM0550 C SK Žabovřesky Brno       39:06   + 14:16
  8. Čelechovská Radka        UBM0451 C MENISKOS Brno            40:15   + 15:25
  9. Finstrlová Julie         ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno       40:32   + 15:42
 10. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        48:41   + 23:51
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.40 km, 50 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedrová Ela              TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno        21:21          
  2. Mulíčková Markéta        ABM0362 C KOB Moira Brno           24:28   + 3:07 
  3. Poloučková Hana          ABM0350 C KOB Moira Brno           30:39   + 9:18 
  4. Nešporová Marie          TTR0351 C OOB Třebíč               35:17   + 13:56
  5. Bednaříková Emma         VLI0359 C Slavia Liberec orientee  42:51   + 21:30
  6. Gregorová Iva            NNN0250 C Neregistrovaní           43:35   + 22:14
  7. Hovořáková Karolína      ZBM0351 C SK Žabovřesky Brno       50:35   + 29:14
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.80 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváčová Anežka         TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno        22:30          
  2. Auermüllerová Anna       ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno       23:06   + 0:36 
  3. Opálková Martina         BBM0050 B BETA URSUS Orienteering  25:17   + 2:47 
  4. Mulíčková Zuzana         ABM0157 C KOB Moira Brno           28:30   + 6:00 
  4. Syrovátková Andrea       ABM0059 C KOB Moira Brno           28:30   + 6:00 
  6. Baštařová Anna           ZBM0059 B SK Žabovřesky Brno       30:09   + 7:39 
  7. Špringlová Kamila        TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno        32:23   + 9:53 
  8. Radová Kateřina          ABM0199 B KOB Moira Brno           33:23   + 10:53
  9. Čížková Eliška           ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov    33:52   + 11:22
 10. Králová Lucie            ABM0175 C KOB Moira Brno           34:51   + 12:21
 11. Kyslingerová  Marie      ABM0056 C KOB Moira Brno           39:23   + 16:53
 12. Bastlová Pavla           ABM0061 C KOB Moira Brno           40:31   + 18:01
 13. Humlíčková Martina       UBM0151 C MENISKOS Brno            46:35   + 24:05
 14. Poloučková Petra         ABM0155 B KOB Moira Brno           59:55   + 37:25
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.30 km, 60 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chroustová Šárka         ZBM9862 C SK Žabovřesky Brno       51:12          
  2. Klašková Anna            NNN0031 C Neregistrovaní           62:26   + 11:14
--------------------------------------------------------------------------------

D18 5.20 km, 100 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       40:14          
  2. Grycová Veronika         TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno        48:11   + 7:57 
  3. Bžatková Kateřina        18C9752 C SK Radiosport Bílovice   52:38   + 12:24
  4. Čížková Markéta          ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov    52:54   + 12:40
  5. Komárková Silvie         TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno        56:14   + 16:00
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.80 km, 135 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Müllerová Věra           VAM9051 C OOB Vamberk              46:56          
  2. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno       47:43   + 0:47 
  3. Hrušková Barbora         ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno       48:45   + 1:49 
  4. Tesařová Markéta         ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno       51:27   + 4:31 
  5. Fučíková Hana            VBM7751 C VSK Mendelu Brno         52:41   + 5:45 
  6. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         53:12   + 6:16 
  7. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       53:29   + 6:33 
  8. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        53:38   + 6:42 
  9. Matulová Iva             ADA8451 C OOB TJ Spartak Adamov    58:37   + 11:41
 10. Mádlová Věra             ZBM8951 R SK Žabovřesky Brno       58:56   + 12:00
 11. Matulová Lucie           ADA8880 C OOB TJ Spartak Adamov    59:21   + 12:25
 12. Hvorecká Eva             VRB8953 C SK při gymnáziu OOB Vrb  60:32   + 13:36
 13. Jiráčková Jana           ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno       61:29   + 14:33
 14. Tvarůžková Petra         ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno       62:54   + 15:58
 15. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     63:19   + 16:23
 16. Chroustová Lenka         ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno       63:38   + 16:42
 17. Boháčová Lucie           PTI8771 C Sportovní klub Ptení     64:37   + 17:41
 18. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C VSK Mendelu Brno         64:38   + 17:42
 19. Chromá Adéla             ZBM8870 C SK Žabovřesky Brno       64:56   + 18:00
 20. Odehnalová Klára         ABM9956 A KOB Moira Brno           70:06   + 23:10
 21. Kočová Hana              ZBM8676 C SK Žabovřesky Brno       73:42   + 26:46
 22. Smětáková Ivana          HLV8153 C KČT - OB Holešov         74:25   + 27:29
 23. Kočová Lenka             ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno       74:43   + 27:47
 24. Čechová Jitka            VBM8353 C VSK Mendelu Brno         75:42   + 28:46
 25. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  76:08   + 29:12
 26. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  76:42   + 29:46
 27. Najmanová Hana           VBM8555 C VSK Mendelu Brno         81:07   + 34:11
 28. Kročová Klára            ZBM9458 C SK Žabovřesky Brno      198:55   + 151:59
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 4.50 km, 65 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Justová Hana             PHK8556 C OK 99 Hradec Králové     40:58          
  2. Doleželová Iva           PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  47:19   + 6:21 
  3. Otrusinová Helena        ABM7054 C KOB Moira Brno           47:49   + 6:51 
  4. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        49:33   + 8:35 
  5. Stehlíková Jana          ZBM8659 C SK Žabovřesky Brno       55:18   + 14:20
  6. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        56:48   + 15:50
  7. Stašková Petra           ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno       57:42   + 16:44
  8. Melicherová Kristýna     TZL8861 C SKOB Zlín                58:56   + 17:58
--------------------------------------------------------------------------------

D35 5.40 km, 115 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         46:21          
  2. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         49:19   + 2:58 
  3. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        49:46   + 3:25 
  4. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB Moira Brno           51:14   + 4:53 
  5. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        52:54   + 6:33 
  6. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        53:21   + 7:00 
  7. Čechová Marcela          TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno        55:46   + 9:25 
  8. Ehlová Pavla             TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno        55:57   + 9:36 
  9. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        57:19   + 10:58
 10. Tršová Daniela           PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   60:39   + 14:18
 11. Ondrouchová Lída         ADA7051 C OOB TJ Spartak Adamov    60:48   + 14:27
 12. Růžičková Jana           KSU7797 C Klub vytrvalostních spo  61:34   + 15:13
 13. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        62:02   + 15:41
 14. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               65:10   + 18:49
 15. Obrátilová Naďa          ABM6654 C KOB Moira Brno           68:20   + 21:59
 16. Hrušková Lenka           ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno       68:40   + 22:19
 17. Gregorová Eva            NNN7503 C Neregistrovaní           76:15   + 29:54
 18. Tesařová Jitka           RBK6451 C SK Radioklub Blansko     76:24   + 30:03
 19. Čelechovská Zora         UBM7451 C MENISKOS Brno            85:15   + 38:54
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.50 km, 65 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chroustová Petra         VBM6655 C VSK Mendelu Brno         39:53          
  2. Janotová Dobra           TBM5662 C KOS TJ Tesla Brno        39:58   + 0:05 
  3. Jašková Monika           TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno        46:50   + 6:57 
  4. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         48:24   + 8:31 
  5. Syslová Iva              TTR6151 C OOB Třebíč               51:54   + 12:01
  6. Lukášová Lenka           TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno        56:09   + 16:16
  7. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  60:13   + 20:20
  8. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         60:39   + 20:46
  9. Jalová Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     63:49   + 23:56
 10. Zháňalová Jana           TTR6051 C OOB Třebíč               67:55   + 28:02
     Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
     Starčuková Jana          TBM6451 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.60 km, 60 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        38:33          
  2. Cigošová Anna            TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno        40:23   + 1:50 
  3. Slámová Hana             TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno        47:59   + 9:26 
  4. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  60:26   + 21:53
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.20 km, 45 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gryc Ondřej              TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno        19:14          
  2. Doušek Tomáš             TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno        19:50   + 0:36 
  3. Ehl Ondřej               TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno        20:08   + 0:54 
  4. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno       22:59   + 3:45 
  5. Odehnal Tomáš            ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov    26:08   + 6:54 
  6. Urbánek Tomáš            ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno       27:15   + 8:01 
  7. Šnyrch Azíz              ABM0405 C KOB Moira Brno           30:40   + 11:26
  8. Rada Štěpán              ABM0404 C KOB Moira Brno           33:22   + 14:08
  9. Koča Vojtěch             ZBM0602 C SK Žabovřesky Brno       33:30   + 14:16
 10. Ondrouch Martin          ADA0502 C OOB TJ Spartak Adamov    59:36   + 40:22
  MS Tachovský Matyáš         ZBM0208 C SK Žabovřesky Brno       31:36   + 12:22
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.80 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Jakub              TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno        21:19          
  2. Coufal Jáchym            ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno       23:12   + 1:53 
  3. Palát Tomáš              ABM0307 C KOB Moira Brno           24:29   + 3:10 
  4. Čelechovský Matěj        UBM0202 C MENISKOS Brno            26:40   + 5:21 
  5. Urbánek Adam             ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno       29:04   + 7:45 
  6. Lukáš Martin             TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno        31:52   + 10:33
  7. Soška Petr               ZBM0211 B SK Žabovřesky Brno       33:57   + 12:38
  8. Ruda Miroslav            UBM0203 C MENISKOS Brno            37:26   + 16:07
  9. Bružeňák Andrej          TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno        58:39   + 37:20
     Rajnoha Tomáš            UBM0303 C MENISKOS Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.70 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Tomáš              TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno        28:12          
  2. Rajnoha David            UBM0003 C MENISKOS Brno            29:18   + 1:06 
  3. Gryc Vojtěch             TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno        29:41   + 1:29 
  4. Sedlář Jan               TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno        30:23   + 2:11 
  5. Mareček Šimon            OSN0201 B SK OS Nové Město n. M.   31:31   + 3:19 
  6. Kligl Radim              TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno        31:45   + 3:33 
  7. Slaný Filip              ZBM0104 C SK Žabovřesky Brno       38:04   + 9:52 
  8. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               38:25   + 10:13
  9. Gregor Michal            NNN0003 C Neregistrovaní           40:28   + 12:16
 10. Pelánek Ondřej           TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno        40:58   + 12:46
 11. Adámek Filip             ABM0101 B KOB Moira Brno           46:11   + 17:59
 12. Humlíček Tomáš           ZBM0101 C SK Žabovřesky Brno       51:59   + 23:47
--------------------------------------------------------------------------------

H16 5.50 km, 100 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bžatek Vojtěch           18C9902 C SK Radiosport Bílovice   47:08          
  2. Priessnitz Jan           18C9802 C SK Radiosport Bílovice   48:55   + 1:47 
  3. Žáček Matěj              RBK9802 C SK Radioklub Blansko     49:45   + 2:37 
  4. Říčný Vojta              ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno       52:30   + 5:22 
  5. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       56:14   + 9:06 
  6. Šnyrch Jakub             ABM9906 B KOB Moira Brno           59:21   + 12:13
  7. Soška Marek              ZBM9807 B SK Žabovřesky Brno       61:17   + 14:09
  8. Kún Josef                BBM9802 B BETA URSUS Orienteering  61:51   + 14:43
  9. Šnyrch Tomáš             ABM9919 B KOB Moira Brno           66:45   + 19:37
 10. Ingršt Matěj             ABM9907 B KOB Moira Brno           74:20   + 27:12
 11. Starčuk Zenon            TBM9905 C KOS TJ Tesla Brno        81:32   + 34:24
 12. Král Jan                 ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno       87:31   + 40:23
--------------------------------------------------------------------------------

H18 7.30 km, 115 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hirš Otakar              ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno       44:52          
  2. Hlaváč Ondřej            TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno        46:39   + 1:47 
  3. Konečný Daniel           BBM9702 C BETA URSUS Orienteering  64:39   + 19:47
  4. Peřinka Šimon            BBM9700 B BETA URSUS Orienteering  80:20   + 35:28
  5. Humlíček Petr            UBM9701 C MENISKOS Brno           120:08   + 75:16
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 11.40 km, 175 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chromý Adam              ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno       59:32          
  2. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       60:52   + 1:20 
  3. Chloupek Adam            ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno       63:12   + 3:40 
  4. Čech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno        64:01   + 4:29 
  5. Bravený Vít              ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno       64:24   + 4:52 
  6. Mokrý Stanislav          ABM9202 R KOB Moira Brno           64:38   + 5:06 
  7. Liščinský Zdeněk         TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno        67:09   + 7:37 
  8. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       68:13   + 8:41 
  9. Záděra Pavel             BBM9500 A BETA URSUS Orienteering  69:07   + 9:35 
 10. Palát Petr               ABM7415 C KOB Moira Brno           69:37   + 10:05
 11. Matula Petr              ADA8202 C OOB TJ Spartak Adamov    71:13   + 11:41
 12. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       71:31   + 11:59
 13. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        71:58   + 12:26
 14. Jirka Michal             PTI8403 C Sportovní klub Ptení     72:59   + 13:27
 15. Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín                73:48   + 14:16
 16. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            74:05   + 14:33
 17. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  74:09   + 14:37
 18. Klváček Aleš             PTI8527 C Sportovní klub Ptení     74:12   + 14:40
 19. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     74:41   + 15:09
 20. Hübner Jan               CTB7902 C SK OB Chotěboř           75:31   + 15:59
 21. Stehlík Martin           ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno       75:32   + 16:00
 22. Kheil Radim              PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská   76:08   + 16:36
 23. Fiala Martin             TTR8801 C OOB Třebíč               77:25   + 17:53
 24. Dvořáček Petr            TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno        77:38   + 18:06
 25. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       78:08   + 18:36
 26. Mokrý Ondřej             ABM9410 A KOB Moira Brno           79:21   + 19:49
 27. Jalový Vlastimil         RBK8604 C SK Radioklub Blansko     79:26   + 19:54
 28. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno       82:05   + 22:33
 29. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        82:10   + 22:38
 30. Fučík Karel              VBM7246 R VSK Mendelu Brno         83:09   + 23:37
 31. Pavelka Jan              MBM8500 C O-mikron                 83:39   + 24:07
 32. Ježek Jiří               PHK8403 C OK 99 Hradec Králové     84:15   + 24:43
 33. Jalový Milan             RBK8347 C SK Radioklub Blansko     86:15   + 26:43
 34. Ptáček Patrik            BBM9800 A BETA URSUS Orienteering  86:51   + 27:19
 35. Stachoň Zdeněk           SKM8014 C KOB Směr Kroměříž        87:18   + 27:46
 36. Suchomel Vít             MBM8448 C O-mikron                 88:21   + 28:49
 37. Velička Jan              VRB8504 C SK při gymnáziu OOB Vrb  90:14   + 30:42
 38. Švirák Ondřej            ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno       91:34   + 32:02
 39. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno       93:24   + 33:52
 40. Tomeš Petr               SJC7531 C Sportcentrum Jičín       94:11   + 34:39
 41. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno        100:08   + 40:36
 42. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno        100:17   + 40:45
 43. Čížek Petr               ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov   101:41   + 42:09
 44. Burdilák Radek           MBM8533 C O-mikron                105:29   + 45:57
 45. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno       105:35   + 46:03
 46. Eliáš Jan                ZBM8207 C SK Žabovřesky Brno      111:37   + 52:05
 47. Kavan Tomáš              TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno       111:58   + 52:26
 48. Sponar Jan               TBM5004 C KOS TJ Tesla Brno       112:34   + 53:02
 49. Škrabálek Jan            NNN     C Neregistrovaní          125:07   + 65:35
     Chvátal Lukáš            ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Kříž Lukáš               TTR8201 C OOB Třebíč                DISK          
     Obrátil Štěpán           ABM9409 B KOB Moira Brno            DISK          
     Drbal Jan                PGP7101 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 5.50 km, 100 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Autrata Daniel           TBM9012 C KOS TJ Tesla Brno        47:48          
  2. Kůr Jiří                 NNN0006 C Neregistrovaní           48:04   + 0:16 
  3. Jirásek Jakub            TTR8601 C OOB Třebíč               48:43   + 0:55 
  4. Růžička Lukáš            KSU7849 C Klub vytrvalostních spo  48:56   + 1:08 
  5. Polouček Pavel           ABM7100 C KOB Moira Brno           49:16   + 1:28 
  6. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB Moira Brno           50:29   + 2:41 
  7. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       50:53   + 3:05 
  8. Podhrázský Zbyšek        MBM8242 C O-mikron                 51:51   + 4:03 
  9. Nováček Radek            TTR8701 C OOB Třebíč               53:53   + 6:05 
 10. Watson Kevin             RBK8101 C SK Radioklub Blansko     54:32   + 6:44 
 11. Čech Viktor              VBM8001 C VSK Mendelu Brno         55:55   + 8:07 
 12. Otrusina David           ABM8201 C KOB Moira Brno           67:27   + 19:39
 13. Šarlej Marek             4NC8100 C O sto šest               71:25   + 23:37
 14. Baše Martin              PHK0000 C OK 99 Hradec Králové     73:21   + 25:33
 15. Bařina Jiří              SBK8101 C KOB Start Blansko        74:29   + 26:41
 16. Skryja Ondřej            PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  83:20   + 35:32
 17. König Lukáš              ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno       87:49   + 40:01
--------------------------------------------------------------------------------

H35 7.60 km, 135 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  48:35          
  2. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        55:15   + 6:40 
  3. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               55:48   + 7:13 
  4. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov    58:06   + 9:31 
  5. Humlíček Aleš            ZBM7539 C SK Žabovřesky Brno       59:13   + 10:38
  6. Žáček Zbyněk             RBK7101 C SK Radioklub Blansko     60:01   + 11:26
  7. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               60:31   + 11:56
  8. Milán Radek                      C                          61:05   + 12:30
  9. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB Moira Brno           62:23   + 13:48
 10. Odehnal Roman            ABM6909 C KOB Moira Brno           63:11   + 14:36
 11. Skryja Bořivoj           PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  63:49   + 15:14
 12. Doseděl Petr             ZBM7604 C SK Žabovřesky Brno       64:25   + 15:50
 13. Humlíček René            UBM7101 C MENISKOS Brno            65:16   + 16:41
 14. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       66:13   + 17:38
 15. Musil Radek              NNN0000 C Neregistrovaní           69:42   + 21:07
 16. Šafek Jiří               ZBM7606 C SK Žabovřesky Brno       70:05   + 21:30
 17. Cicvárek Ivo             ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno       71:26   + 22:51
 18. Trš Lubomír              PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská   72:11   + 23:36
 19. Uhmann Petr              TBM5103 C KOS TJ Tesla Brno        75:00   + 26:25
 20. Coufal Svatoš            ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno       76:20   + 27:45
 21. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   76:33   + 27:58
 22. Mareček Jiří             ADA5901 C OOB TJ Spartak Adamov    77:43   + 29:08
 23. Zejda Jiří               ABM7805 C KOB Moira Brno           82:56   + 34:21
 24. Pelánek Libor            TBM7409 C KOS TJ Tesla Brno        88:49   + 40:14
 25. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno        88:58   + 40:23
 26. Bžatek Miroslav          18C7006 C SK Radiosport Bílovice   89:51   + 41:16
 27. Starčuk Zenon            TBM6202 C KOS TJ Tesla Brno       108:44   + 60:09
     Rajnoha Miroslav         UBM7104 C MENISKOS Brno             DISK          
     Jalový Vlastimil         RBK6120 C SK Radioklub Blansko      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 6.00 km, 90 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  46:02          
  2. Patočka Petr             BBM6300 C BETA URSUS Orienteering  47:02   + 1:00 
  3. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  47:51   + 1:49 
  4. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         48:04   + 2:02 
  5. Kluška Jan               NNN0032 C Neregistrovaní           48:19   + 2:17 
  6. Mareček Petr             OSN6900 C SK OS Nové Město n. M.   48:20   + 2:18 
  7. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         49:27   + 3:25 
  8. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:31   + 5:29 
  9. Adámek Libor             ABM6707 C KOB Moira Brno           51:43   + 5:41 
 10. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        52:27   + 6:25 
 11. Auermüller Vít           NNN0008 C Neregistrovaní           52:28   + 6:26 
 12. Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         52:55   + 6:53 
 13. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         53:13   + 7:11 
 14. Šuler Josef              TBM6005 C KOS TJ Tesla Brno        54:00   + 7:58 
 15. Smutný Radek             ABM6701 C KOB Moira Brno           56:34   + 10:32
 16. Jašek Milan              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        60:35   + 14:33
 17. Kligl Vladislav          TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno        61:20   + 15:18
 18. Sysel Svatobor           TTR6202 C OOB Třebíč               66:16   + 20:14
 19. Hruška Tomáš             ZBM6401 C SK Žabovřesky Brno       77:47   + 31:45
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.50 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šebesta Vlastislav       TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno        40:09          
  2. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         40:49   + 0:40 
  3. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  42:31   + 2:22 
  4. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        46:08   + 5:59 
  5. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        46:57   + 6:48 
  6. Věžník Antonín           ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov    48:28   + 8:19 
  7. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         49:13   + 9:04 
  8. Sláma Dušan              TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno        49:17   + 9:08 
  9. Šnyrch František         ABM4902 C KOB Moira Brno           49:45   + 9:36 
 10. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     52:06   + 11:57
 11. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  54:51   + 14:42
 12. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  56:55   + 16:46
 13. Jalový Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko     62:48   + 22:39
 14. Novotný Jan              UBM4401 C MENISKOS Brno            99:42   + 59:33
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.60 km, 60 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka Jan            TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno        42:26          
  2. Chmelík Milan            ABM4501 C KOB Moira Brno           47:33   + 5:07 
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.80 km, 55 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedra Tobiáš             TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno        17:25          
  2. Kroutil Jošt             ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno       19:31   + 2:06 
  3. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč               20:15   + 2:50 
  4. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč               20:28   + 3:03 
  5. Schwab Filip             TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno        20:54   + 3:29 
  6. Pekárek Martin           RBK0501 C SK Radioklub Blansko     21:09   + 3:44 
  7. Klašková Amálie          NNN0030 C Neregistrovaní           21:38   + 4:13 
  8. Chroustová Michaela      VBM0451 C VSK Mendelu Brno         21:44   + 4:19 
  8. Milánová Viktorie                C                          21:44   + 4:19 
 10. Brosch Ondřej            RBK0606 C SK Radioklub Blansko     22:02   + 4:37 
 11. Odehnalová Tereza        ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov    22:32   + 5:07 
 12. Ehlová Martina           TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno        23:02   + 5:37 
 13. Štěpánek Jan             TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno        24:03   + 6:38 
 14. Ševčík Daniel            TBM0508 C KOS TJ Tesla Brno        25:11   + 7:46 
 15. Smutný Jakub             ABM0502 C KOB Moira Brno           25:12   + 7:47 
 16. Mikuš Matej              PTI     C Sportovní klub Ptení     25:25   + 8:00 
 17. Palátová Renáta          NNN0056 C Neregistrovaní           26:20   + 8:55 
 18. Nádeníčková Anna         ABM0556 C KOB Moira Brno           27:18   + 9:53 
 19. Mašterová Lenka          TTR0000 C OOB Třebíč               27:26   + 10:01
 20. Ševčík Filip             TBM0802 C KOS TJ Tesla Brno        27:42   + 10:17
 21. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno       29:39   + 12:14
 22. Lasota Jan               NNN0036 C Neregistrovaní           30:38   + 13:13
 23. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno       30:49   + 13:24
 24. Kubáňová Tereza          TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno        31:26   + 14:01
 25. Mašterová Eva            TTR0752 C OOB Třebíč               33:20   + 15:55
 26. Otrusinová Olga          ABM8651 C KOB Moira Brno           33:36   + 16:11
 27. Kroutil Tadeáš           ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno       34:25   + 17:00
 28. Lomtatidze Anika                 C                          34:39   + 17:14
 29. Tachovský Jáchym         ZBM0502 C SK Žabovřesky Brno       35:23   + 17:58
 30. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        35:37   + 18:12
 31. Jobánek Tobíáš           ZBM     C SK Žabovřesky Brno       35:59   + 18:34
 32. Čech Radan               TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno        36:34   + 19:09
 33. Musilová Anna            NNN0002 C Neregistrovaní           36:45   + 19:20
 34. Eliášová Marta           ZBM0851 C SK Žabovřesky Brno       37:28   + 20:03
 35. Cicvárek Martin          ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno       37:58   + 20:33
 36. Finstrle Filip           ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno       38:53   + 21:28
 37. Eliáš Václav             ZBM1000 C SK Žabovřesky Brno       39:11   + 21:46
 38. Bružeňáková Mia          TBM0652 C KOS TJ Tesla Brno        41:43   + 24:18
 39. Stašková Sára            ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno       42:46   + 25:21
 40. Ondrouch Jan                     C                          43:17   + 25:52
 41. Sedlák Simon             42C0400 C Autocont                 44:27   + 27:02
 42. Telecký Vojta            TBM     C KOS TJ Tesla Brno        45:28   + 28:03
 43. Watson                           C                          47:57   + 30:32
 44. Podhrázský Tomáš                 C                          49:55   + 32:30
 45. Finstrlová Denisa        ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno       60:43   + 43:18
 46. Kurečková Aneta          ABM     C KOB Moira Brno           63:35   + 46:10
 47. Pachmannová Natálka              C                          64:51   + 47:26
 47. Stašková Sofie           ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno       64:51   + 47:26
 49. Věžníková Natálie        TTR0755 C OOB Třebíč               77:18   + 59:53
 50. Věžníková Veronika       TTR0955 C OOB Třebíč               77:19   + 59:54
 51. Jalová Kristýna          RBK0000 C SK Radioklub Blansko     80:49   + 63:24
 52. Majerová Vendula         VRG     C                          90:37   + 73:12
 53. Majer Štěpán             VRG     C                          92:17   + 74:52
 54. Stachoň Štěpán           ZBM1200 C SK Žabovřesky Brno      107:52   + 90:27
 55. Doseděl Luboš            ZBM0804 C SK Žabovřesky Brno      139:13   + 121:48
     Štěpánek Ondřej          TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.50 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mikuš Oldřich                    C                          27:48          
  2. Neckař Jan               NNN0005 C Neregistrovaní           29:42   + 1:54 
  3. Ševčíková Pavla          TBM7355 C KOS TJ Tesla Brno        31:18   + 3:30 
  4. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     31:50   + 4:02 
  5. Sedlák Leo               42C7400 C Autocont                 32:03   + 4:15 
  6. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     35:48   + 8:00 
  7. Šnyrchová Jitka          ABM7653 C KOB Moira Brno           36:33   + 8:45 
  8. Podtrázská Barbora       NNN     C Neregistrovaní           37:31   + 9:43 
  9. Mikušová Ivana           PTI     C Sportovní klub Ptení     38:39   + 10:51
 10. Pecka Lukáš              HLV7707 C KČT - OB Holešov         39:26   + 11:38
 11. Cicvárková Lucie         ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno       39:37   + 11:49
 12. Kříž Pavel                       C                          40:20   + 12:32
 13. Jirásková Dora           NNN0004 C Neregistrovaní           41:35   + 13:47
 14. Šimek Petr               5PC0001 C SK Alpin                 42:07   + 14:19
 15. Bednařík Vilém           VLI0509 C Slavia Liberec orientee  44:37   + 16:49
 16. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  46:37   + 18:49
 17. Ruda Miroslav            UBM7106 C MENISKOS Brno            47:01   + 19:13
 18. Semerád Stanislav        TTR0002 C OOB Třebíč               47:29   + 19:41
 19. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               47:34   + 19:46
 20. Tomanová Elena           ABM6666 C KOB Moira Brno           48:59   + 21:11
 21. Poloučková Vilma         ABM7251 C KOB Moira Brno           53:19   + 25:31
 22. Gregor David             NNN7502 C Neregistrovaní           53:36   + 25:48
 23. Humlíčková Jana          UBM7351 C MENISKOS Brno            54:00   + 26:12
 24. Otrusinová Jana          ABM9560 A KOB Moira Brno           54:15   + 26:27
 25. Pinterová Kateřina       VBM6651 C VSK Mendelu Brno         56:11   + 28:23
 26. Rudová Hana              UBM7252 C MENISKOS Brno            60:46   + 32:58
 27. Urbánková Lenka          NNN0007 C Neregistrovaní           61:20   + 33:32
 28. Rajnohová Pavla          UBM     C MENISKOS Brno            63:11   + 35:23
 29. Suchá Helena             ABM6664 C KOB Moira Brno           70:09   + 42:21
 30. Auermüllerová Lenka      NNN0009 C Neregistrovaní           84:29   + 56:41
     Roušová Marie            NER     C                           DISK          
     Ševčík Robert            TBM7010 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------