Kód závodu : 2460
Název : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum : 12.04.2014
Místo konání : Choceň
Mapa : 1:4 000, E=2 m, stav duben 2014, ISSOM 2007
Pořadatel : CHC - K.O.B. Choceň
Ředitel závodu : Švadlena Pavel
Hlavní rozhodčí : Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí : Pátek Michal - R2, Sháněl Jan, Švadlena Michal
JURY : Filip Libor, Koblížek Kamil, Smutná Jana
Kategorie: H21C
H21C 2.60 km, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 16:06
2. Veverka Tomáš VAM8401 C OOB Vamberk 16:10 + 0:04
3. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 16:42 + 0:36
4. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov na 17:00 + 0:54
5. Weiner Jakub SHK7911 C TJ Slavia Hradec Králov 17:16 + 1:10
6. Koblížek Miroslav KUO9201 C KOB Ústí nad Orlicí 17:34 + 1:28
7. Jirásek Aleš LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice 17:43 + 1:37
8. Pátek Lukáš SRK8905 C SOOB Spartak Rychnov na 17:52 + 1:46
9. Kučera Tomáš STH9402 C SK Studenec 17:59 + 1:53
10. Vodička Oldřich LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice 18:03 + 1:57
11. Špicar Petr SJC8801 C Sportcentrum Jičín 18:34 + 2:28
12. Andrš Jiří VAM8601 C OOB Vamberk 18:36 + 2:30
13. Chmelař Tomáš SHK8501 C TJ Slavia Hradec Králov 18:43 + 2:37
14. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 18:57 + 2:51
15. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 19:00 + 2:54
16. Svoboda Ondřej SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králov 19:10 + 3:04
17. Smutný Šimon VAM9301 C OOB Vamberk 19:35 + 3:29
18. Kadečka Petr ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orl 19:36 + 3:30
19. Funda Jan SHK9103 C TJ Slavia Hradec Králov 19:37 + 3:31
20. Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 19:40 + 3:34
21. Vyskočil Štěpán VAM9701 B OOB Vamberk 19:49 + 3:43
22. Kupka Jaroslav ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orl 20:33 + 4:27
23. Tomalík Ondřej SHK8904 C TJ Slavia Hradec Králov 20:38 + 4:32
24. Ptáček Martin SRK9509 B SOOB Spartak Rychnov na 20:39 + 4:33
25. Štěpánek Milan KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí 21:50 + 5:44
26. Pilgr Luděk CET7601 C TJ Loko Česká Třebová 22:21 + 6:15
27. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 27:12 + 11:06
28. Olexa Zdeněk BBM8700 C BETA URSUS Orienteering 28:55 + 12:49
--------------------------------------------------------------------------------