Kód závodu : 2465
Název : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum : 13.04.2014
Místo konání : Sosnová u České Lípy
Mapa : 1:5000 E=2,5m A4 dle ISSOM2007 vodovzdorně upravená
Pořadatel : BOR - OK Jiskra Nový Bor
Ředitel závodu : Pavlovec Petr - R3
Hlavní rozhodčí : Kořínek Tomáš - R3
Stavitel tratí : Kolařík Tomáš
JURY : Kobr Tomáš, Zakouřil Tomáš, Peterka Vojtěch
Kategorie: H21
H21 2.40 km, 150 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 15:58
2. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 16:02 + 0:04
3. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 16:05 + 0:07
4. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 16:18 + 0:20
5. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 16:58 + 1:00
6. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orientee 17:01 + 1:03
7. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 17:08 + 1:10
8. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 17:12 + 1:14
9. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 17:14 + 1:16
10. Škoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orientee 17:27 + 1:29
11. Hora Vojtěch PGP8301 SK Praga 17:29 + 1:31
12. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 17:41 + 1:43
13. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 17:46 + 1:48
14. Laciga Radek PGP8202 SK Praga 18:00 + 2:02
15. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 18:11 + 2:13
16. Zakouřil Tomáš TUV7500 SOK TJ Turnov 18:12 + 2:14
17. Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering 18:24 + 2:26
18. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 18:26 + 2:28
19. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 18:30 + 2:32
20. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 18:52 + 2:54
21. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 18:57 + 2:59
22. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 18:58 + 3:00
23. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 19:12 + 3:14
24. Staišiunas Viktoras 17L9300 OK Azuolas 19:16 + 3:18
24. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orientee 19:16 + 3:18
26. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 19:23 + 3:25
27. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 19:43 + 3:45
28. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 19:50 + 3:52
29. Brož Marek TUR8402 OOB TJ Turnov 20:02 + 4:04
30. Tomeš Jaroslav DKP8109 Oddíl OB Kotlářka 20:13 + 4:15
31. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 20:26 + 4:28
31. Johanovský Tomáš DKP8500 Oddíl OB Kotlářka 20:26 + 4:28
33. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 20:33 + 4:35
33. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 20:33 + 4:35
35. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orientee 20:46 + 4:48
36. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec 20:57 + 4:59
37. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 21:15 + 5:17
38. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orientee 21:43 + 5:45
39. Čech Jan FSP7900 VŠTJ Stavební fakulta P 21:47 + 5:49
40. Pawlowicz Adam STB9200 TJ Stadion Nový Bor 21:53 + 5:55
41. Lisý Ondřej ONO7100 SKOB Ostrov 21:58 + 6:00
42. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 22:21 + 6:23
43. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 22:34 + 6:36
44. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 22:36 + 6:38
45. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvíno 23:24 + 7:26
46. Cerha Milan TUR7703 OOB TJ Turnov 23:36 + 7:38
47. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 23:49 + 7:51
48. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvíno 24:18 + 8:20
49. Duben Jiří LDC8101 KOB Děčín 24:34 + 8:36
50. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův 25:01 + 9:03
51. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 26:12 + 10:14
52. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 26:33 + 10:35
53. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 26:55 + 10:57
54. Uher Petr VSP5001 USK Praha 27:08 + 11:10
55. Kučerka David LIT8202 KOB Chemopetrol Litvíno 27:11 + 11:13
56. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 28:38 + 12:40
57. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orientee 28:40 + 12:42
58. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec 29:19 + 13:21
59. Moravec Jan TUR9000 OOB TJ Turnov 29:41 + 13:43
60. Večeřa Martin TJN9105 OOB TJ Tatran Jablonec 30:04 + 14:06
61. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Tepli 30:10 + 14:12
62. Pavlík Bronislav LIT8201 KOB Chemopetrol Litvíno 30:38 + 14:40
63. Kašpar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy 30:44 + 14:46
64. Bednařík Aleš VLI7309 Slavia Liberec orientee 32:26 + 16:28
65. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Tepli 33:31 + 17:33
66. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 33:47 + 17:49
67. Koštejn Pavel DOK7100 OK Doksy 36:00 + 20:02
68. Mrňavý Jaroslav NER NNN Neregistrovaní 39:07 + 23:09
Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov DISK
Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice DISK
Podrábský Ctibor VLI7001 Slavia Liberec orientee DISK
Anděl Robert VPM8001 KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
--------------------------------------------------------------------------------