Kód závodu : 2468
Název : Velikonoce ve skalách - E1
Datum : 18.04.2014
Místo konání : Kozly
Mapa : Pavlíkovo údolí
Pořadatel : DKP - Oddíl OB Kotlářka
Ředitel závodu : Procházka Zdenko - R1
Hlavní rozhodčí : Pospíšilová Marie - R1
Stavitel tratí : Řada Hanka - R3
JURY : Gregorová Kamila, Horáček Michal, Janovský Tomáš
Kategorie: D21B
D21B 5.90 km, 205 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Bole 32:28
2. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 33:37 + 1:09
3. Stormer Julie 25N0021 Fossum IF 34:50 + 2:22
4. Hlavačiková Erika 17S8752 Ekonom Banska Bystrica 35:06 + 2:38
5. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 35:55 + 3:27
6. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 38:24 + 5:56
7. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 38:29 + 6:01
8. Stoszková Jana AOP8850 Přátelé orientačního bě 39:53 + 7:25
9. Kršáková Marie VIC9191 OB Vizovice 40:58 + 8:30
10. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 41:14 + 8:46
11. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 41:52 + 9:24
12. Ender Franka 42D0004 OK Leipzig 42:02 + 9:34
13. Aschacher Verena 32A1080 HSV OL Wiener Neustadt 42:32 + 10:04
14. Berga Ilze 26L0001 Auseklis IK 43:01 + 10:33
15. Lásková Šárka VLI8553 Slavia Liberec orientee 44:10 + 11:42
16. Charushnikova Svetlana 26D1151 OLV Potsdam 45:01 + 12:33
17. Oláh Renáta 28H1120 Kecskeméti Önkormányzat 45:44 + 13:16
18. Cherniavsky Inessa 15I1213 Tel Aviv University 46:08 + 13:40
19. Riegel Peggy 58D0001 SV TU Ilmenau 46:16 + 13:48
20. Drechler Elisabeth 33D USV TU Dresden 47:13 + 14:45
21. Lovas Fruzsina 28H1122 Kecskeméti Önkormányzat 49:03 + 16:35
22. Miskiewicz Martyna 23P0002 OK!Sport 49:37 + 17:09
23. Helmertz Sofia 61S1072 Frölunda OL 51:30 + 19:02
24. Linhart Gisa 32A1084 HSV OL Wiener Neustadt 51:36 + 19:08
25. Loosová Lenka VLI8152 Slavia Liberec orientee 51:56 + 19:28
26. Staňková Veronika 33D4002 USV TU Dresden 54:34 + 22:06
27. Štefková Lucie VBM8254 VSK Mendelu Brno 55:08 + 22:40
28. Müllerová Petra VAM9098 OOB Vamberk 57:03 + 24:35
29. Snopková Dajana 17S9551 Ekonom Banska Bystrica 57:07 + 24:39
30. Šebková Jana SCP9250 OK Sparta Praha 67:12 + 34:44
31. Wolf Carolin 18D0001 Post SV Dresden 79:26 + 46:58
--------------------------------------------------------------------------------