Kód závodu          : 2475
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 26.04.2014
Místo konání        : Zhoř
Mapa                : Zhoř 2014
Pořadatel           : SJI - OK Jihlava, ZHR - TJ Zhoř
Ředitel závodu      : Slabý Jan
Hlavní rozhodčí     : Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí      : Kratochvíl Martin - R2
JURY                : Wurzel Břetislav, Hladílek Jan, Voborníková Eva

D10 0.70 km, 36 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubičková Kristýna       SJH0452 C SJH Jindřichův Hradec     7:55          
  2. Kubáková Nela            SJH0451 C SJH Jindřichův Hradec    10:13   + 2:18 
  3. Komárková Jindra         SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec    12:15   + 4:20 
  4. Pilná Klára              LPU0451 C OK Lokomotiva Pardubice  15:20   + 7:25 
  5. Blažková Veronika        SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec    18:59   + 11:04
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 0.60 km, 36 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doleželová Anna          PZR     C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  10:21          
  2. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    13:01   + 2:40 
  3. Komárková Zbyňka         SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec    16:09   + 5:48 
--------------------------------------------------------------------------------

D12 0.80 km, 34 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažková Kateřina        SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec     8:18          
  2. Sobotková Klára          PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz   8:47   + 0:29 
  3. Suková Hana              PZR0252 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  10:57   + 2:39 
  4. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                11:39   + 3:21 
  5. Nešporová Marie          TTR0351 C OOB Třebíč               12:21   + 4:03 
  6. Starková Tereza          CHT0251 B OOB SK Chrast            13:22   + 5:04 
     Slámová Taťána           OSN0250 C SK OS Nové Město n. M.    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.40 km, 68 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec    12:10          
  2. Zrníková Adéla           OSN0099 C SK OS Nové Město n. M.   12:52   + 0:42 
  3. Foltýnová Eva            SJI0051 C OK Jihlava               14:05   + 1:55 
  4. Kinštová Tereza          SJH0251 B SJH Jindřichův Hradec    15:27   + 3:17 
  5. Svobodová Anna           KTA0151 B SK Kotnov Tábor          16:25   + 4:15 
  6. Zlesáková Adéla          CHT0151 C OOB SK Chrast            25:00   + 12:50
  7. Niederlová Anneli        PZR0050 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:17   + 17:07
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.80 km, 41 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vacková Anna             SJI9854 B OK Jihlava               16:31          
  2. Nechutová Aneta          PZR9951 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:35   + 1:04 
  3. Svobodová Jana           KTA9951 B SK Kotnov Tábor          19:10   + 2:39 
  4. Dvořáková Klára          CHT9852 C OOB SK Chrast            21:38   + 5:07 
--------------------------------------------------------------------------------

D18 1.80 km, 98 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Parkanová Veronika       SJH9751 B SJH Jindřichův Hradec    20:30          
  2. Moravčíková Hana         CHT9751 C OOB SK Chrast            35:59   + 15:29
  3. Hojná Dominika           SJH9852 B SJH Jindřichův Hradec    38:06   + 17:36
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 2.30 km, 75 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           17:32          
  2. Vališová Martina         OSN9696 A SK OS Nové Město n. M.   19:57   + 2:25 
  3. Voborníková Alena        LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice  20:15   + 2:43 
  4. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       21:02   + 3:30 
  5. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         21:08   + 3:36 
  6. Tvarůžková Petra         ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno       21:15   + 3:43 
  7. Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast            21:19   + 3:47 
  8. Králová Iveta            JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  21:30   + 3:58 
  9. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            21:49   + 4:17 
 10. Voráčková Lenka          OSN8555 C SK OS Nové Město n. M.   22:02   + 4:30 
 11. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     23:22   + 5:50 
 12. Matrasová Kateřina       CHT8353 C OOB SK Chrast            23:28   + 5:56 
 13. Ondráčková Lucie         CTB9254 C SK OB Chotěboř           24:13   + 6:41 
 14. Šťastná Lenka            CTB8351 C SK OB Chotěboř           24:26   + 6:54 
 15. Chumová Jana             SLP7451 C OOB Slavia Praha         25:08   + 7:36 
 16. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:11   + 7:39 
 17. Kubičková Barbora        SJH9551 B SJH Jindřichův Hradec    25:38   + 8:06 
 18. Matrasová Vendula        CHT8251 C OOB SK Chrast            26:14   + 8:42 
 19. Najmanová Hana           VBM8555 C VSK Mendelu Brno         26:54   + 9:22 
 20. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               27:18   + 9:46 
 20. Kinštová Dominka         SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec    27:18   + 9:46 
 22. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C VSK Mendelu Brno         28:11   + 10:39
 23. Krejsová Martina         CHT8152 C OOB SK Chrast            29:51   + 12:19
     Šmídová Kateřina         CHT8451 C OOB SK Chrast             DISK          
     Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 1.90 km, 98 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janíčková Jitka          OSN7356 C SK OS Nové Město n. M.   24:53          
  2. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           29:51   + 4:58 
  3. Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  31:22   + 6:29 
  4. Jelínková Hana           CTB8152 C SK OB Chotěboř           31:33   + 6:40 
--------------------------------------------------------------------------------

D35 2.10 km, 102 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK OS Nové Město n. M.   21:16          
  2. Švecová Iva              CHT7151 C OOB SK Chrast            21:47   + 0:31 
  3. Komárková Lenka          TJH7651 C TJ OK Tolar Jindřichův   23:48   + 2:32 
  4. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         23:58   + 2:42 
  5. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    24:00   + 2:44 
  6. Kučerová Vladimíra       CHT6460 C OOB SK Chrast            26:46   + 5:30 
  7. Zlesáková Stáňa          CHT7352 C OOB SK Chrast            27:11   + 5:55 
  8. Kubičková Martina        SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec    28:21   + 7:05 
  9. Šťastná Alena            CTB7351 C SK OB Chotěboř           28:40   + 7:24 
 10. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:57   + 8:41 
 11. Svobodová Martina        KTA     C SK Kotnov Tábor          30:21   + 9:05 
 12. Blažková Markéta         SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec    38:33   + 17:17
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.60 km, 69 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            16:29          
  2. Voborníková Eva          CTB6851 C SK OB Chotěboř           17:37   + 1:08 
  3. Hojná Tereza             SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec    19:28   + 2:59 
  4. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         22:18   + 5:49 
  5. Syslová Iva              TTR6151 C OOB Třebíč               22:24   + 5:55 
  6. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  23:22   + 6:53 
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.40 km, 96 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:29          
  2. Jelínková Jana           RUZ5552 C TJ Růžená                32:15   + 7:46 
  3. Podhorská Věra           FJI5252 C SK FREE Jihlava          32:42   + 8:13 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 0.80 km, 66 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Orany Vojtěch            SJI0401 C OK Jihlava                7:53          
  2. Zrník Tomáš              OSN0606 C SK OS Nové Město n. M.    9:25   + 1:32 
  3. Hybeš Michal             CHT0401 C OOB SK Chrast            10:17   + 2:24 
  4. Vaněček Tomáš            SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec    14:22   + 6:29 
  5. Dvořáček Tomáš           OSN0505 C SK OS Nové Město n. M.   17:05   + 9:12 
     Jelínek Filip            RUZ0500 C TJ Růžená                 DISK          
     Hendrych Vít             SJI0601 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 0.60 km, 36 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč                9:39          
  2. Zlesák Matyáš            CHT0601 C OOB SK Chrast            11:51   + 2:12 
  3. Srb Vladimír             SJI0701 C OK Jihlava               12:25   + 2:46 
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.00 km, 66 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mareček Šimon            OSN0201 B SK OS Nové Město n. M.    6:46          
  2. Venhoda Matěj            SJI0301 C OK Jihlava                8:50   + 2:04 
  3. Dvořáček Jakub           OSN0303 C SK OS Nové Město n. M.   10:14   + 3:28 
  4. Hojný Jáchym             SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec    10:53   + 4:07 
  5. Pobuda Vojtěch           SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec    11:10   + 4:24 
  6. Jelínek Kryštof          RUZ0301 C TJ Růžená                11:44   + 4:58 
  7. Palát Bohuslav           TTR0201 B OOB Třebíč               13:23   + 6:37 
  8. Eder Jonáš               SJH0204 C SJH Jindřichův Hradec    14:09   + 7:23 
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.90 km, 75 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čech Petr                SJI0001 B OK Jihlava               16:50          
  2. Koudelka Tomáš           SJH0003 B SJH Jindřichův Hradec    18:30   + 1:40 
  3. Nosek Jakub              SJH0002 C SJH Jindřichův Hradec    23:17   + 6:27 
  4. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  26:09   + 9:19 
     Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 2.30 km, 41 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Foltýn Tomáš             SJI9801 C OK Jihlava               19:23          
  2. Švec Martin              CHT9902 B OOB SK Chrast            20:24   + 1:01 
  3. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           20:28   + 1:05 
  4. Šenkýř Matěj             SJI9902 C OK Jihlava               22:16   + 2:53 
  5. Čermák Jiří              CTB9903 B SK OB Chotěboř           25:48   + 6:25 
  6. Švec Petr                CHT9901 B OOB SK Chrast            35:13   + 15:50
  7. Kubák Martin             SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    42:49   + 23:26
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.80 km, 77 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB Moira Brno           18:45          
  2. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         19:33   + 0:48 
  3. Kamenický Jeroným        OSN9549 A SK OS Nové Město n. M.   20:05   + 1:20 
  4. Krejsa Vladimír          CHT9202 C OOB SK Chrast            20:15   + 1:30 
  5. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            20:26   + 1:41 
  6. Fiala Martin             TTR8801 C OOB Třebíč               20:32   + 1:47 
  7. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            20:59   + 2:14 
  8. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            21:06   + 2:21 
  9. Kamenický Tobiáš         OSN9339 C SK OS Nové Město n. M.   21:22   + 2:37 
 10. Krejsa Jan               CHT8701 C OOB SK Chrast            21:36   + 2:51 
 11. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         21:40   + 2:55 
 12. Kheil Radim              PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská   21:49   + 3:04 
 13. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       22:16   + 3:31 
 14. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  22:55   + 4:10 
 15. Mareček Petr             OSN6900 C SK OS Nové Město n. M.   22:59   + 4:14 
 16. Kulich Martin                    C                          23:37   + 4:52 
 17. Gregor Martin            CTB7701 C SK OB Chotěboř           24:19   + 5:34 
 18. Šťastný Karel            CTB7901 C SK OB Chotěboř           25:02   + 6:17 
 19. Kuban Michal             CHT8505 C OOB SK Chrast            25:25   + 6:40 
 20. Martinec Petr            CHT8502 C OOB SK Chrast            26:33   + 7:48 
 21. Komárek Arnošt           TJH7701 C TJ OK Tolar Jindřichův   26:54   + 8:09 
 22. Kaser Dan                JHB9103 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  27:12   + 8:27 
 23. Chum Jaroslav            SLP6601 C OOB Slavia Praha         27:15   + 8:30 
 24. Pitra Martin             CHT9204 C OOB SK Chrast            28:05   + 9:20 
 25. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         28:17   + 9:32 
 26. König Lukáš              ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno       28:45   + 10:00
 27. Novohradský Petr         PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  30:22   + 11:37
 28. Musil Marek              CHT8801 C OOB SK Chrast            33:40   + 14:55
     Chaloupka Martin         CHT7301 C OOB SK Chrast             DISK          
     Kysilko Zdeněk           CHT8601 C OOB SK Chrast             DISK          
     Hledík Jakub             CHT9501 B OOB SK Chrast             DISK          
     Vébr Jiří                KTA6901 C SK Kotnov Tábor           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 2.10 km, 39 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nešetřil Tomáš           CHT8901 C OOB SK Chrast            18:56          
  2. Vacek Jan                TTR9303 C OOB Třebíč               21:15   + 2:19 
  3. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec    22:17   + 3:21 
  4. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:57   + 6:01 
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.40 km, 47 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    18:29          
  2. Zrník Tomáš              OSN7118 C SK OS Nové Město n. M.   18:32   + 0:03 
  3. Šebesta Petr             CHT7102 C OOB SK Chrast            19:30   + 1:01 
  4. Vemola Jiří              UBM7701 C MENISKOS Brno            20:32   + 2:03 
  5. Kubičko Pavel            SJH7201 C SJH Jindřichův Hradec    20:48   + 2:19 
  6. Jelínek Jaromír          CTB7702 C SK OB Chotěboř           21:01   + 2:32 
  7. Veselý Oldřich           SJH7101 C SJH Jindřichův Hradec    22:37   + 4:08 
  8. Hojný Jaroslav           SJH7002 C SJH Jindřichův Hradec    23:34   + 5:05 
  9. Klvaňa Milan             CHT7502 C OOB SK Chrast            24:45   + 6:16 
 10. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            25:14   + 6:45 
 11. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    26:33   + 8:04 
 12. Sobotka Petr             PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:57   + 11:28
     Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.20 km, 44 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voborník Petr            CTB6601 C SK OB Chotěboř           20:36          
  2. Parkan Jiří              SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec    21:08   + 0:32 
  3. Kopáček Miroslav         CHT6049 C OOB SK Chrast            22:01   + 1:25 
  4. Zeman Jaroslav           CHT5901 C OOB SK Chrast            22:09   + 1:33 
  5. Kamenický Radan          OSN6004 C SK OS Nové Město n. M.   22:47   + 2:11 
  6. Klusáček Martin          TTR5601 C OOB Třebíč               23:12   + 2:36 
  7. Kafka Václav             SJI6001 C OK Jihlava               23:13   + 2:37 
  8. Čejka Miloslav           JHB6002 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  23:38   + 3:02 
  9. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               24:18   + 3:42 
 10. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               24:19   + 3:43 
 11. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK OS Nové Město n. M.   25:07   + 4:31 
 12. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           26:25   + 5:49 
 13. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  27:31   + 6:55 
 14. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  27:59   + 7:23 
 15. Sysel Svatobor           TTR6202 C OOB Třebíč               35:36   + 15:00
 16. Pilný Jaroslav           LPU6905 C OK Lokomotiva Pardubice  36:38   + 16:02
     Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 1.70 km, 46 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hruška Jiří              OSN5501 C SK OS Nové Město n. M.   16:05          
  2. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:07   + 3:02 
  3. Orálek Miroslav          TTR5201 C OOB Třebíč               19:39   + 3:34 
  4. Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                19:46   + 3:41 
  5. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            20:31   + 4:26 
  6. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            21:35   + 5:30 
  7. Blecha Ladislav          FJI5106 C SK FREE Jihlava          22:16   + 6:11 
  8. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  22:51   + 6:46 
  9. Záhorec František        CHT5502 C OOB SK Chrast            25:18   + 9:13 
 10. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         25:57   + 9:52 
 11. Nosek Vladimír           SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec    26:09   + 10:04
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.00 km, 67 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    15:06          
  2. Pospíšil Jiří            PZR4321 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  17:06   + 2:00 
  3. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            18:40   + 3:34 
     Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 0.60 km, 36 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregorová Alice          CTB0751 C SK OB Chotěboř            5:01          
  2. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK OS Nové Město n. M.    6:52   + 1:51 
  3. Blažek Cyril             SJH0701 C SJH Jindřichův Hradec     7:43   + 2:42 
  4. Bečvářová Barbora        SJI     C OK Jihlava                8:20   + 3:19 
  5. Sobotková Gabriela       PZR0850 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   8:29   + 3:28 
  6. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč                9:40   + 4:39 
  7. Dočkal Matouš            SJI     C OK Jihlava               10:49   + 5:48 
  8. Lauermanová Eva          SJI1351 C OK Jihlava               12:11   + 7:10 
  9. Sviták Václav            SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec    12:28   + 7:27 
 10. Dvořáček Jan             TTR0701 C OOB Třebíč               13:52   + 8:51 
 11. Chumová Adéla            SLP0950 C OOB Slavia Praha         14:06   + 9:05 
 12. Dvořáčková Jana          OSN0757 C SK OS Nové Město n. M.   19:29   + 14:28
 13. Voráčková Anežka         OSN1260 C SK OS Nové Město n. M.   37:29   + 32:28
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.40 km, 62 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švec Jiří                CHT7201 C OOB SK Chrast            12:56          
  2. Vemolová Barbora         UBM7751 C MENISKOS Brno            13:35   + 0:39 
  3. Burian Petr                      C                          14:36   + 1:40 
  4. Eder Martin                      C                          18:03   + 5:07 
  5. Dvořák Martin            CHT9603 C OOB SK Chrast            19:21   + 6:25 
  6. Hülle Jan                CHT6903 C OOB SK Chrast            30:43   + 17:47
     Konečná Ivana                    C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------