Kód závodu          : 2485
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 03.05.2014
Místo konání        : Meziboří
Mapa                : Tesařova cesta, 1:10000
Pořadatel           : LIT - KOB Litvínov
Ředitel závodu      : Kučerka Jan
Hlavní rozhodčí     : Neradová Eva - R3
Stavitel tratí      : Neradová Alena
JURY                : Eiselt Miloš, Picek Jan, Pavlík Milan

D10 2.50 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  35:37          
  2. Karpíšková Kateřina      LTP0450   OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:40   + 12:03
  3. Haková Michaela          PGP0451   SK Praga                 47:54   + 12:17
  4. Průšková Tereza          STB0499   TJ Stadion Nový Bor      61:05   + 25:28
  5. Matyášová Kristýna       CHA0555   OK Chrastava             65:40   + 30:03
  6. Kubecová Magdalena       STB0550   TJ Stadion Nový Bor      73:05   + 37:28
  7. Synková Barbora          DOK0450   OK Doksy                 82:25   + 46:48
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.30 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakoubková Anna          STB0498   TJ Stadion Nový Bor      45:20          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.60 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  30:57          
  2. Rydlová Magdaléna        TJN0251   OOB TJ Tatran Jablonec   32:34   + 1:37 
  3. Linková Lucie            TUR0251   OOB TJ Turnov            36:16   + 5:19 
  4. Nedomlelová Lucie        TJN0256   OOB TJ Tatran Jablonec   40:04   + 9:07 
  5. Pulda Aleksandra         STB0299   TJ Stadion Nový Bor      40:35   + 9:38 
  6. Šritrová Lenka           TUV0252   SOK TJ Turnov            42:29   + 11:32
  7. Heinemann Marit          SVR0003   TJ Švýcárna              50:36   + 19:39
  8. Novotná Viktorie         TJN0250   OOB TJ Tatran Jablonec   51:26   + 20:29
  9. Růžičková Vendula        CHA0252   OK Chrastava             53:44   + 22:47
 10. Žejdlíková Eliška        LTP0350   OOB TJ Lokomotiva Tepli  65:17   + 34:20
 11. Dvořáková Johana         CHA0257   OK Chrastava             77:30   + 46:33
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.00 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dolejší Kateřina         STB0199   TJ Stadion Nový Bor      39:07          
  2. Rydlová Adéla            TJN0151   OOB TJ Tatran Jablonec   39:48   + 0:41 
  3. Hájková Anna             TUR0051   OOB TJ Turnov            40:52   + 1:45 
  4. Jeřábková Nina           BOR0151   OK Jiskra Nový Bor       43:03   + 3:56 
  5. Šklíbová Míša            TJN0153   OOB TJ Tatran Jablonec   46:00   + 6:53 
  6. Pavlíková Markéta        CHA0050   OK Chrastava             46:12   + 7:05 
  7. Riby Rose                LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Tepli  46:50   + 7:43 
  8. Stuchlíková Katka        TJN0156   OOB TJ Tatran Jablonec   71:17   + 32:10
  9. Świca Katarzyna          STB0099   TJ Stadion Nový Bor      87:13   + 48:06
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.10 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janoušková Lucie         BOR9954   OK Jiskra Nový Bor       46:39          
  2. Sokolářová Šárka         TUR9999   OOB TJ Turnov            48:39   + 2:00 
  3. Poloprutská Lucie        VLI9950   Slavia Liberec orientee  52:35   + 5:56 
  4. Žejdlíková Karolína      LTP9950   OOB TJ Lokomotiva Tepli  54:52   + 8:13 
  5. Nejezchlebová Martina    TUR9951   OOB TJ Turnov            75:38   + 28:59
  6. Jeřábková Ema            BOR9957   OK Jiskra Nový Bor       82:56   + 36:17
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.10 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Lucie           BOR9854   OK Jiskra Nový Bor       40:40          
  2. Staňová Karolína         BOR9853   OK Jiskra Nový Bor       46:40   + 6:00 
  3. Linková Alena            TUR9751   OOB TJ Turnov            50:51   + 10:11
  4. Poloprutská Klára        VLI9750   Slavia Liberec orientee  57:22   + 16:42
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.70 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stanojkovičová Ljuba     STB8099   TJ Stadion Nový Bor      66:55          
  2. Synková Petra            DOK7950   OK Doksy                 67:48   + 0:53 
  3. Voborníková Tereza       64C8550   Ekonom Praha Outdoor     77:16   + 10:21
     Frélichová Lucie         NER0001                             DISK          
     Žižková Vendula          NER0002                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.50 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Omová Michaela           TUR8153   OOB TJ Turnov            44:31          
  2. Dlouhá Marie             DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        49:24   + 4:53 
  3. Szeliga Malgorzata       STB9399   TJ Stadion Nový Bor      51:08   + 6:37 
  4. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        53:31   + 9:00 
  5. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  58:39   + 14:08
  6. Jiřištová Zuzana         DKP8254   Oddíl OB Kotlářka        59:29   + 14:58
  7. Janovská Kateřina        PGP9850   SK Praga                 61:48   + 17:17
  8. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 71:48   + 27:17
  9. Setínková Eva            DKP8759   Oddíl OB Kotlářka        78:44   + 34:13
     Mikulášová Helena        PGP9353   SK Praga                  DISK          
     Geševa Radka             STB8199   TJ Stadion Nový Bor       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.80 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          67:50          
  2. Surgová Markéta          NER0005                            82:26   + 14:36
  3. Haková Magda             PGP7651   SK Praga                 96:17   + 28:27
--------------------------------------------------------------------------------

D40 3.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Linková Iva              TUR6850   OOB TJ Turnov            48:17          
  2. Eichlerová Jana          KAS7051   KOB Kamenický Šenov      52:14   + 3:57 
  3. Vřešťálová Lucie         TUR7450   OOB TJ Turnov            56:20   + 8:03 
  4. Posseltová Romana        TJN7050   OOB TJ Tatran Jablonec   57:10   + 8:53 
  5. Dolejší Lenka            STB7499   TJ Stadion Nový Bor      58:02   + 9:45 
  6. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  59:24   + 11:07
  7. Martanová Daniela        VLI7452   Slavia Liberec orientee  62:28   + 14:11
  8. Semíková Iva             KAM6850   SK Kamenice              68:15   + 19:58
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.20 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rydlová Magda            TJN6850   OOB TJ Tatran Jablonec   34:30          
  2. Šmausová Dana            TJN6750   OOB TJ Tatran Jablonec   39:49   + 5:19 
  3. Koucká Ivana             EKP6850   VŠTJ Ekonom Praha        40:54   + 6:24 
  4. Picková Helena           TJN6952   OOB TJ Tatran Jablonec   52:20   + 17:50
--------------------------------------------------------------------------------

D50 3.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šípová Soňa              BOR6150   OK Jiskra Nový Bor       39:29          
  2. Jermanová Eva            TJN6150   OOB TJ Tatran Jablonec   51:27   + 11:58
  3. Večeřová Ivana           TJN6052   OOB TJ Tatran Jablonec   54:31   + 15:02
  4. Kubátová Ivana           BOR6152   OK Jiskra Nový Bor       64:50   + 25:21
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Úlehlová Ivana           BOR5150   OK Jiskra Nový Bor       51:50          
  2. Bartoňová Marie          BOR5351   OK Jiskra Nový Bor       66:45   + 14:55
  3. Matoušková Marie         LJN5550   OOB TJ LIAZ Jablonec na  66:47   + 14:57
--------------------------------------------------------------------------------

D60 2.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klímová Jitka            KAS5451   KOB Kamenický Šenov      53:24          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krausová Marie           LLI4451   TJ Loko Liberec          44:38          
  2. Kašková Eva              CHA4650   OK Chrastava             49:41   + 5:03 
  3. Nejezchlebová Věra       KAS4551   KOB Kamenický Šenov      51:42   + 7:04 
  4. Kubíková Hela            LLI4851   TJ Loko Liberec          57:47   + 13:09
  5. Folprechtová Marie       TUR4250   OOB TJ Turnov            67:44   + 23:06
  6. Štrojsová Jaroslava      KAS4350   KOB Kamenický Šenov      77:50   + 33:12
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.60 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janoušek Slávek          BOR0400   OK Jiskra Nový Bor       41:28          
  2. Nejezchleb Vojtěch       TUR0503   OOB TJ Turnov            45:44   + 4:16 
  3. Pavlík Matěj             LIT0401   KOB Chemopetrol Litvíno  57:43   + 16:15
  4. Pulda Eryk               STB0403   TJ Stadion Nový Bor      58:09   + 16:41
  5. Clark Arthur             LTP0401   OOB TJ Lokomotiva Tepli  58:59   + 17:31
  6. Kučera Filip             CHA0501   OK Chrastava             65:20   + 23:52
  7. Dejnožka Martin          TJN0600   OOB TJ Tatran Jablonec   71:35   + 30:07
  8. Surga Jakub              NER0003                            75:03   + 33:35
  9. Vřešťál Antonín          TUR0604   OOB TJ Turnov            90:18   + 48:50
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.30 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachnik Jędrzej          19P0600   Tukan Iwiny              42:04          
  2. Šimek Vojtěch            LTP0601   OOB TJ Lokomotiva Tepli  43:31   + 1:27 
  3. Dolejší Jan              STB0601   TJ Stadion Nový Bor      58:26   + 16:22
  4. Surga David              NER0004                            64:18   + 22:14
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachnik Stanislaw        STB0303   TJ Stadion Nový Bor      33:05          
  2. Synek Petr               DOK0200   OK Doksy                 36:06   + 3:01 
  3. Dejnožka Vojtěch         TJN0300   OOB TJ Tatran Jablonec   36:21   + 3:16 
  4. Hnízdil Matěj            KAS0301   KOB Kamenický Šenov      66:15   + 33:10
  5. Matyáš Vojtěch           CHA0202   OK Chrastava             70:18   + 37:13
  6. Riby Thomas              LTP0202   OOB TJ Lokomotiva Tepli  72:41   + 39:36
  7. Šašek Jan                LTP0301   OOB TJ Lokomotiva Tepli  79:20   + 46:15
  8. Kříž Petr                LTP0205   OOB TJ Lokomotiva Tepli  87:43   + 54:38
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 39:13          
  2. Bílý Jakub               LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Tepli  49:16   + 10:03
  3. Šmol David               DOK0100   OK Doksy                 50:54   + 11:41
  4. Adamec Martin            TJN0106   OOB TJ Tatran Jablonec   51:56   + 12:43
  5. Nagy Josef               TJN0006   OOB TJ Tatran Jablonec   54:51   + 15:38
  6. Vávra Pavel              BOR0101   OK Jiskra Nový Bor       55:13   + 16:00
  7. Budský Ondřej            TJN0105   OOB TJ Tatran Jablonec   56:26   + 17:13
  8. Heinemann Göran          SVR0001   TJ Švýcárna              57:24   + 18:11
  9. Synek Antonín            DOK0001   OK Doksy                 61:11   + 21:58
 10. Adamec Lukáš             TJN0108   OOB TJ Tatran Jablonec   62:35   + 23:22
 11. Růta Matyáš              TJN0102   OOB TJ Tatran Jablonec   69:29   + 30:16
     Clark Oskar William      LTP0103   OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Birnbaum Adam            BOR9802   OK Jiskra Nový Bor       44:24          
  2. Pavlovec Dan             BOR0001   OK Jiskra Nový Bor       48:02   + 3:38 
  3. Karatsiolis Kryštof      TUR9901   OOB TJ Turnov            54:03   + 9:39 
  4. Drobník Michal           TUR9903   OOB TJ Turnov            70:25   + 26:01
--------------------------------------------------------------------------------

H18 3.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wieczorek Marcin         STB9701   TJ Stadion Nový Bor      35:53          
  2. Kraus Jakub              LLI9702   TJ Loko Liberec          53:21   + 17:28
  3. Růžička Matěj            KUL9700   KOB Ústí nad Labem       97:12   + 61:19
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 4.50 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmaus Jan                TJN9700   OOB TJ Tatran Jablonec   48:20          
  2. Eiselt Jan               LTP8801   OOB TJ Lokomotiva Tepli  53:45   + 5:25 
  3. Janeček Mirek            TJN9804   OOB TJ Tatran Jablonec   59:40   + 11:20
  4. Hájek Vojtěch            TJN9502   OOB TJ Tatran Jablonec   60:05   + 11:45
  5. Synek Antonín            DOK7800   OK Doksy                 65:40   + 17:20
  6. Borovička Milan          FSP6104   VŠTJ Stavební fakulta P  77:32   + 29:12
  7. Hulha Lukáš              LTP9405   OOB TJ Lokomotiva Tepli  95:09   + 46:49
  8. Synek Marcel             DOK7600   OK Doksy                113:11   + 64:51
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 5.60 km, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semík Ondřej             KAM9401   SK Kamenice              44:43          
  2. Janata Martin            DKP8306   Oddíl OB Kotlářka        49:14   + 4:31 
  3. Kettner Vojtěch          KAM9601   SK Kamenice              49:48   + 5:05 
  4. Pachnik Wojciech         STB9101   TJ Stadion Nový Bor      52:21   + 7:38 
  5. Žaloudek Petr            SJC8309   Sportcentrum Jičín       53:02   + 8:19 
  6. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         54:03   + 9:20 
  7. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        54:59   + 10:16
  8. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 55:01   + 10:18
  9. Picek Jan                TJN9101   OOB TJ Tatran Jablonec   58:02   + 13:19
 10. Semík Luboš              KAM6201   SK Kamenice              58:42   + 13:59
 11. Poloprutský Tomáš        VLI6205   Slavia Liberec orientee  60:06   + 15:23
 12. Vlach Martin             PGP8605   SK Praga                 60:58   + 16:15
 13. Klaška Pavel             DKP9300   Oddíl OB Kotlářka        61:00   + 16:17
 14. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  61:43   + 17:00
 15. Pawlowicz Adam           STB9200   TJ Stadion Nový Bor      62:50   + 18:07
 16. Kadavý Petr              CHA7800   OK Chrastava             62:53   + 18:10
 17. Lepšík Petr              BOR8202   OK Jiskra Nový Bor       66:46   + 22:03
 18. Kapal Tomáš              KAM9402   SK Kamenice              67:54   + 23:11
 19. Mec Martin               64C8500   Ekonom Praha Outdoor     68:00   + 23:17
 20. Schulhof Jan             TUR8900   OOB TJ Turnov            70:02   + 25:19
 21. Picek Štěpán             TJN9601   OOB TJ Tatran Jablonec   70:18   + 25:35
 22. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        75:54   + 31:11
 23. Posselt Martin           TJN9501   OOB TJ Tatran Jablonec   76:25   + 31:42
 24. Novotný Otakar           TJN5604   OOB TJ Tatran Jablonec   78:44   + 34:01
 25. Wagner Libor             DKP8511   Oddíl OB Kotlářka        80:15   + 35:32
 26. Hopanyuk Anatoliy        DKP7900   Oddíl OB Kotlářka        83:00   + 38:17
 27. Koč Zdeněk               MKP4700   SK Meteor Kačerov Praha  87:48   + 43:05
 28. Severýn Otto             4ZC7400   HO Komorní výtah         89:38   + 44:55
 29. Žáček Martin             FSP6803   VŠTJ Stavební fakulta P 101:27   + 56:44
     Ris Jan                  NER0008                             DISK          
     Matějka Lukáš            LTP9800   OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
      Vakant                                                      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.10 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dejnožka Jiří            TJN7503   OOB TJ Tatran Jablonec   64:56          
  2. Surga Ondřej             NER0006                            69:22   + 4:26 
--------------------------------------------------------------------------------

H40 4.10 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Heinemann Björn          SVR0002   TJ Švýcárna              44:01          
  2. Vřešťál Jan              TUR7301   OOB TJ Turnov            50:10   + 6:09 
  3. Průcha Miloslav          BOR5800   OK Jiskra Nový Bor       50:47   + 6:46 
  4. Šritr Martin             TUV6802   SOK TJ Turnov            51:07   + 7:06 
  5. Průšek Petr              STB7000   TJ Stadion Nový Bor      54:04   + 10:03
  6. Provazník Jiří           TUR5102   OOB TJ Turnov            59:13   + 15:12
  7. Žejdlík Michal           LTP7001   OOB TJ Lokomotiva Tepli  62:24   + 18:23
  8. Jeřábek Petr             BOR7105   OK Jiskra Nový Bor       65:32   + 21:31
  9. Šašek Jan                LTP7308   OOB TJ Lokomotiva Tepli  75:01   + 31:00
 10. Švancar Martin           CHA7000   OK Chrastava             80:50   + 36:49
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.80 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachnik Dariusz          STB6901   TJ Stadion Nový Bor      40:57          
  2. Bílý Petr                LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Tepli  48:50   + 7:53 
  3. Bruner Luboš             LTP6501   OOB TJ Lokomotiva Tepli  53:03   + 12:06
  4. Pavel Petr               LTP6806   OOB TJ Lokomotiva Tepli  56:00   + 15:03
  5. Kovář Karel              LTP6102   OOB TJ Lokomotiva Tepli  59:12   + 18:15
  6. Picek Jan                TJN6500   OOB TJ Tatran Jablonec   60:46   + 19:49
  7. Eichler Petr             KAS6900   KOB Kamenický Šenov      62:21   + 21:24
  8. Kubec Pavel              STB6601   TJ Stadion Nový Bor      63:11   + 22:14
  9. Kovář Boris              LTP6710   OOB TJ Lokomotiva Tepli  74:47   + 33:50
 10. Kavalek Miroslav         CHA6300   OK Chrastava             93:45   + 52:48
--------------------------------------------------------------------------------

H50 3.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Müller Ota               BOR6101   OK Jiskra Nový Bor       63:51          
  2. Doškář Boris             BOR6400   OK Jiskra Nový Bor       68:51   + 5:00 
  3. Hulha Karel              LTP6001   OOB TJ Lokomotiva Tepli  75:09   + 11:18
     Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaška Rudolf             CHA5500   OK Chrastava             46:48          
  2. Pavlík Milan             CHA5400   OK Chrastava             55:23   + 8:35 
  3. Eiselt Miloš             LTP5802   OOB TJ Lokomotiva Tepli  59:54   + 13:06
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.00 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakubec Jindřich         TUR4801   OOB TJ Turnov            36:16          
  2. Smetana Radim            CHA4700   OK Chrastava             46:33   + 10:17
  3. Kraus Jan                LLI4501   TJ Loko Liberec          51:18   + 15:02
  4. Nejezchleba Jiří         KAS4600   KOB Kamenický Šenov      52:56   + 16:40
  5. Lukáš Zdeněk             LLI4502   TJ Loko Liberec          63:10   + 26:54
  6. Matoušek Luboš           LJN4700   OOB TJ LIAZ Jablonec na  84:00   + 47:44
--------------------------------------------------------------------------------

H70 2.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křtěnský Jaroslav        BOR3600   OK Jiskra Nový Bor       42:28          
  2. Folprecht Eduard         TUR4301   OOB TJ Turnov            47:39   + 5:11 
  3. Beránek Miroslav         BOR3900   OK Jiskra Nový Bor       50:00   + 7:32 
  4. Úlehla Zdeněk            BOR4001   OK Jiskra Nový Bor       53:56   + 11:28
     Štrojsa Josef            KAS4000   KOB Kamenický Šenov       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.30 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Riby Philip              LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Tepli  34:06          
  2. Hladíkovi Klára a Matyáš NER1590                            47:51   + 13:45
  3. Šimmer Adam              NER1585                            48:07   + 14:01
  4. Vřešťál František        TUR0906   OOB TJ Turnov            48:41   + 14:35
  5. Šimmer Ondřej            NER1586                            48:50   + 14:44
  6. Gešev Martin             STB0900   TJ Stadion Nový Bor      48:52   + 14:46
  7. Kučerka Radek            STB1101   TJ Stadion Nový Bor      49:53   + 15:47
  8. Synková Elena            NER1587                            61:08   + 27:02
  9. Rohan Vilém              PVP0900   VSK Přírodověda          65:13   + 31:07
     Pavlík Tobiáš            LIT1111   KOB Chemopetrol Litvíno   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P2 2.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matyáš L.                CHA1598   OK Chrastava             36:02          
  2. Šimek Stanislav          LTP6602   OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:18   + 2:16 
  3. Růtová Martina           TJN7652   OOB TJ Tatran Jablonec   40:50   + 4:48 
  4. Clarková Karolína        LTP7499   OOB TJ Lokomotiva Tepli  42:10   + 6:08 
  5. Dejnožková Blanka        TJN7651   OOB TJ Tatran Jablonec   48:29   + 12:27
  6. Matyášová J.             CHA1599   OK Chrastava             54:23   + 18:21
  7. Moutvičková Jitka        LIT       KOB Chemopetrol Litvíno  59:46   + 23:44
  8. Kučerová Lucie           CHA7950   OK Chrastava             67:11   + 31:09
     Budská Zuzana            TJN       OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P4 3.90 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rohan Pavel              NER1588                            66:08          
  2. Sychra Z.                CHA1597   OK Chrastava             81:14   + 15:06
  3. Tojnarová Dagmar         NER1589                            81:42   + 15:34
  4. Klára Popková            4ZC7450   HO Komorní výtah        101:21   + 35:13
  5. Chrz Pavel               KUL6700   KOB Ústí nad Labem      136:30   + 70:22
  6. Ramešová Šárka           NER0007                           143:44   + 77:36
--------------------------------------------------------------------------------