Kód závodu          : 2490
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 08.05.2014
Místo konání        : koupaliště Dachova
Mapa                : Soví doly, 1:10 000, E=5m, revize jaro 2014
Pořadatel           : HOR - TJ Jiskra Hořice
Ředitel závodu      : Arnold Jindřich
Hlavní rozhodčí     : Vávra Radek - R3
Ředitel závodu      : Arnold Jindřich
Stavitel tratí      : Vávra Martin - R3

D10N 2.00 km, 60 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Řeháková Andrea          SJC0556   Sportcentrum Jičín       24:35          
  2. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  25:10   + 0:35 
  3. Rychterová Lucie         PHK0557   OK 99 Hradec Králové     25:43   + 1:08 
  4. Šemberová Anděla         SJC0451   Sportcentrum Jičín       27:18   + 2:43 
  5. Kuczerová Tereza         PHK0551   OK 99 Hradec Králové     27:41   + 3:06 
  6. Zurynková Jana           PHK0553   OK 99 Hradec Králové     29:06   + 4:31 
  7. Kadaníková Tereza        LPU0552   OK Lokomotiva Pardubice  29:16   + 4:41 
  8. Zurynková Ema            PHK0655   OK 99 Hradec Králové     31:22   + 6:47 
  9. Mitkovová Jindřiška      LTU0550   OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:59   + 7:24 
 10. Michlová Valentýna       VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:09   + 7:34 
 11. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov na  32:13   + 7:38 
 12. Hanušová Kateřina        VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:15   + 8:40 
 13. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      33:53   + 9:18 
 14. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             35:04   + 10:29
 15. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651   OK 99 Hradec Králové     36:19   + 11:44
 16. Hájková Marie            VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:26   + 16:51
 17. Matušincová Anna         PHK0561   OK 99 Hradec Králové     41:47   + 17:12
     Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov na   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.10 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     17:44          
  2. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     19:59   + 2:15 
  3. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:47   + 5:03 
  4. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     23:13   + 5:29 
  5. Holubářová Viktorie      KUO0599   KOB Ústí nad Orlicí      23:24   + 5:40 
  6. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:11   + 6:27 
  7. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     26:11   + 8:27 
  8. Kroniková Sylvie         SHK0450   TJ Slavia Hradec Králov  28:09   + 10:25
  9. Trlidová Agáta           LPU0554   OK Lokomotiva Pardubice  28:26   + 10:42
 10. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              33:40   + 15:56
 11. Dítková Markéta          5MC0450   LK Slovan K.Vary         39:24   + 21:40
 12. Vanková Anna             OKP       SK OK 24 Praha           42:50   + 25:06
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.70 km, 90 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Tereza         STH0251   SK Studenec              20:12          
  2. Štreglová Zuzana         VRL0251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:14   + 3:02 
  3. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  23:17   + 3:05 
  4. Holečková Petra          SHK0250   TJ Slavia Hradec Králov  24:46   + 4:34 
  5. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     24:50   + 4:38 
  6. Janků Anna               SJC0252   Sportcentrum Jičín       25:53   + 5:41 
  7. Thýnová Martina          SHK0350   TJ Slavia Hradec Králov  26:03   + 5:51 
  8. Suchá Simona             SHK0351   TJ Slavia Hradec Králov  27:39   + 7:27 
  9. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             27:50   + 7:38 
 10. Kodytková Denisa         SHK0252   TJ Slavia Hradec Králov  28:46   + 8:34 
 11. Raková Petra             SHK0251   TJ Slavia Hradec Králov  30:43   + 10:31
 12. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:11   + 10:59
 13. Kuchařová Rozálie        SJC0251   Sportcentrum Jičín       31:50   + 11:38
 14. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     33:16   + 13:04
 15. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  34:18   + 14:06
 16. Kovářová Jana            CET0251   TJ Loko Česká Třebová    35:32   + 15:20
 17. Kološová Veronika        LPU0351   OK Lokomotiva Pardubice  37:49   + 17:37
 18. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              40:54   + 20:42
 19. Krejcarová Bára          BRU0351   Ulita-HOBRA Orienteerin  44:01   + 23:49
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.10 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Prokšíková Agáta         SHK0355   TJ Slavia Hradec Králov  22:18          
  2. Machová Viktorie         PHK0252   OK 99 Hradec Králové     22:49   + 0:31 
  3. Musilová Elena           KUO0399   KOB Ústí nad Orlicí      24:31   + 2:13 
  4. Adamovská Kateřina       VAM0350   OOB Vamberk              26:16   + 3:58 
  5. Pilná Natálie            VRL0351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:23   + 6:05 
  6. Procházková Kateřina     SJC0351   Sportcentrum Jičín       28:51   + 6:33 
  7. Zářecká Linda            KOR0250   OB DDM Kostelec nad Orl  31:10   + 8:52 
  8. Cibulková Veronika       LPU0355   OK Lokomotiva Pardubice  39:13   + 16:55
  9. Mlejnková Lucie          KOR0251   OB DDM Kostelec nad Orl  41:40   + 19:22
 10. Zelinková Kateřina       NER       NER                      44:11   + 21:53
 11. Filipová Lucie           SRK0351   SOOB Spartak Rychnov na  44:20   + 22:02
     Zimová Eliška            LTU0250   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.90 km, 105 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Thýnová Nikola           SHK0051   TJ Slavia Hradec Králov  28:18          
  2. Kochová Anna             SJC0153   Sportcentrum Jičín       28:47   + 0:29 
  3. Kosová Tereza            SRK0151   SOOB Spartak Rychnov na  29:07   + 0:49 
  4. Filipová Tereza          LPU0050   OK Lokomotiva Pardubice  29:54   + 1:36 
  5. Borovičková Valerie      ZAM0051   OB T.J. Sokol Žamberk    32:12   + 3:54 
  6. Chaloupková Kateřina     CHC0051   K.O.B. Choceň            33:09   + 4:51 
  7. Kubíčková Iva            ZAM0151   OB T.J. Sokol Žamberk    33:41   + 5:23 
  8. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov na  35:16   + 6:58 
  9. Kroniková Štěpánka       SHK0150   TJ Slavia Hradec Králov  35:32   + 7:14 
 10. Hápová Petra             PHK0051   OK 99 Hradec Králové     36:10   + 7:52 
 11. Procházková Tereza       ZAM0054   OB T.J. Sokol Žamberk    36:33   + 8:15 
 12. Vejražková Róza          SJC0151   Sportcentrum Jičín       38:50   + 10:32
 13. Držková Berenika         LPU0151   OK Lokomotiva Pardubice  39:27   + 11:09
 14. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              39:30   + 11:12
 15. Dvořáková Anna           JIL0154   OK Jilemnice             40:27   + 12:09
 16. Zimová Barbora           SHK0151   TJ Slavia Hradec Králov  41:56   + 13:38
 17. Stará Tereza             VRL0051   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:00   + 13:42
 18. Pachelová Anna           ZAM0053   OB T.J. Sokol Žamberk    42:48   + 14:30
 19. Francová Lucie           LPU0152   OK Lokomotiva Pardubice  45:31   + 17:13
 20. Šimonová Klára           SJC0155   Sportcentrum Jičín       48:09   + 19:51
 21. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         50:08   + 21:50
 22. Tumová Adéla             SJC0154   Sportcentrum Jičín       54:11   + 25:53
 23. Kejmarová Jana           STH0152   SK Studenec              62:19   + 34:01
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 2.90 km, 95 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brancúská  Lenka         LPU0159   OK Lokomotiva Pardubice  38:30          
  2. Hlaváčková Petra         PHK0052   OK 99 Hradec Králové     39:59   + 1:29 
  3. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       42:08   + 3:38 
  4. Novotná Lucie            PHK0053   OK 99 Hradec Králové     42:58   + 4:28 
  5. Kubíková Erika           LTU0150   OOB TJ Lokomotiva Trutn 405:50   + 367:20
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 4.90 km, 135 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malinová Apolena         SHK9952   TJ Slavia Hradec Králov  38:46          
  2. Matoušová Kateřina       VRL9955   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:28   + 4:42 
  3. Zemanová Kateřina        ZAM9851   OB T.J. Sokol Žamberk    44:58   + 6:12 
  4. Kubíčková Kateřina       VAM9952   OOB Vamberk              53:58   + 15:12
  5. Kubečková Veronika       PHK9853   OK 99 Hradec Králové     90:27   + 51:41
--------------------------------------------------------------------------------

D16D 3.90 km, 115 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichá Gabriela           KOR9950   OB DDM Kostelec nad Orl  51:20          
  2. Paděrová Anna            SNA9950   TJ START Náchod          56:23   + 5:03 
  3. Dubská Veronika          SJC       Sportcentrum Jičín       58:31   + 7:11 
     Krejcarová Anežka        BRU9950   Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 5.60 km, 230 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zemánková Tereza         SRK9752   SOOB Spartak Rychnov na  56:27          
  2. Skalická Karolína        ZAM9652   OB T.J. Sokol Žamberk    58:57   + 2:30 
  3. Šádková Lucie            PHK9654   OK 99 Hradec Králové     63:39   + 7:12 
  4. Koutná Hana              PHK9651   OK 99 Hradec Králové     64:20   + 7:53 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.80 km, 210 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:16          
  2. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  52:12   + 1:56 
  3. Šmidrkalová Monika       NPA9051   SK LOB Nová Paka         52:49   + 2:33 
  4. Sůvová Barbora           LPU8751   OK Lokomotiva Pardubice  56:52   + 6:36 
  5. Petrová Daniela          LPU8454   OK Lokomotiva Pardubice  57:20   + 7:04 
  6. Hančová Petra            VRL9652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:32   + 7:16 
  7. Volfová Julie            VLI8051   Slavia Liberec orientee  58:00   + 7:44 
  8. Vítková Lucie            PHK8055   OK 99 Hradec Králové     60:05   + 9:49 
  9. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             60:41   + 10:25
 10. Fundová Eliška           SHK9351   TJ Slavia Hradec Králov  61:12   + 10:56
 11. Širůčková Daniela        73C7650   xxx                      62:09   + 11:53
 12. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  62:53   + 12:37
 13. Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové     64:01   + 13:45
 14. Kubátová Zuzka           NPA9151   SK LOB Nová Paka         64:12   + 13:56
 15. Balcarová Jana           PHK8852   OK 99 Hradec Králové     64:23   + 14:07
 16. Píšová Monika            NPA8151   SK LOB Nová Paka         64:34   + 14:18
 17. Jebavá Lucie             VRL9254   OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:41   + 15:25
 18. Ulahelová Jana           LTU8451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:59   + 15:43
 19. Toužilová Martina        SHK8051   TJ Slavia Hradec Králov  67:18   + 17:02
 20. Stolinová Lenka          DOB8158   KOB Dobruška             67:36   + 17:20
 21. Hrobařová Lenka          TJN7754   OOB TJ Tatran Jablonec   68:20   + 18:04
 22. Justová Hana             PHK8556   OK 99 Hradec Králové     70:18   + 20:02
 23. Tihonová Martina         PHK8651   OK 99 Hradec Králové     71:44   + 21:28
 24. Havlíčková Nikola        JIL9352   OK Jilemnice             71:59   + 21:43
 25. Šmejcová Anna            SJC9552   Sportcentrum Jičín       73:23   + 23:07
 26. Balcarová Mirka          PHK9151   OK 99 Hradec Králové     84:11   + 33:55
 27. Nedvídková Iva           DLT8551   KrOB Rozmarýn Litoměřic  92:42   + 42:26
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 5.10 km, 160 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Suchá Eva                SHK7851   TJ Slavia Hradec Králov  45:26          
  2. Musilová Vendula         SJC8355   Sportcentrum Jičín       47:01   + 1:35 
  3. Stanojkovičová Ljuba     STB8099   TJ Stadion Nový Bor      48:39   + 3:13 
  4. Pilíková Veronika        CET8152   TJ Loko Česká Třebová    50:32   + 5:06 
  5. Sokolová Tereza          BRM8451   Sokol Burdych            56:22   + 10:56
  6. Vrbatová Petra           HOS8551   TJ Tatran Hostinné       56:25   + 10:59
  7. Kunhartová Kateřina      PHK8052   OK 99 Hradec Králové     58:50   + 13:24
  8. Kalinová Lucie           DLT8750   KrOB Rozmarýn Litoměřic  60:30   + 15:04
  9. Besedová Petra           CHT7654   OOB SK Chrast            61:32   + 16:06
 10. Koutná Kateřina          PHK9351   OK 99 Hradec Králové     63:58   + 18:32
 11. Cabalková Jana           ZAM8751   OB T.J. Sokol Žamberk    66:10   + 20:44
 12. Pavlová Petra            CHC8552   K.O.B. Choceň            69:51   + 24:25
 13. Dostálková Jana          SNA       TJ START Náchod          76:12   + 30:46
 14. Müllerová Petra          VAM9098   OOB Vamberk              77:00   + 31:34
 15. Špinková Markéta         44C8550   Neregistrovaní           82:50   + 37:24
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 5.80 km, 215 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smutná Jana              VAM6251   OOB Vamberk              47:59          
  2. Vandasová Markéta        VAM7250   OOB Vamberk              48:17   + 0:18 
  3. Růžičková Kamila         PHK7153   OK 99 Hradec Králové     48:43   + 0:44 
  4. Kovářová Anna            CET7552   TJ Loko Česká Třebová    49:44   + 1:45 
  5. Samková Renáta           PHK7456   OK 99 Hradec Králové     50:10   + 2:11 
  5. Křivdová Lenka           CHC7251   K.O.B. Choceň            50:10   + 2:11 
  7. Malá Věra                JIL7752   OK Jilemnice             50:13   + 2:14 
  8. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  51:13   + 3:14 
  9. Rychterová Kateřina      PHK7752   OK 99 Hradec Králové     51:40   + 3:41 
 10. Kunartová Lenka          PHK7852   OK 99 Hradec Králové     52:52   + 4:53 
 11. Hájková Ludmila          CET7554   TJ Loko Česká Třebová    53:41   + 5:42 
 12. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov na  54:07   + 6:08 
 13. Chvátilová Pavlína       PHK7450   OK 99 Hradec Králové     55:19   + 7:20 
 14. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  55:20   + 7:21 
 15. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             55:28   + 7:29 
 16. Filipová Ivana           SRK7373   SOOB Spartak Rychnov na  56:40   + 8:41 
 17. Novotná Ivana            PHK       OK 99 Hradec Králové     59:28   + 11:29
 18. Zemánková Eva            SRK7452   SOOB Spartak Rychnov na  66:53   + 18:54
 19. Čivrná Karolína          VRL7355   OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:08   + 19:09
     Votočková Jaroslava      JIL7255   OK Jilemnice              DISK          
     Štreglová Andrea         VRL7552   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 4.50 km, 145 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupková Lenka        CHC6951   K.O.B. Choceň            39:54          
  2. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  41:24   + 1:30 
  3. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     42:25   + 2:31 
  4. Jansová Romana           BRU7650   Ulita-HOBRA Orienteerin  44:09   + 4:15 
  5. Janků Radka              SJC7353   Sportcentrum Jičín       44:48   + 4:54 
  6. Tužilová Štěpánka        LPU7052   OK Lokomotiva Pardubice  45:38   + 5:44 
  7. Maňáková Silvie          PHK7151   OK 99 Hradec Králové     46:09   + 6:15 
  8. Slavíková Jana           SHK7395   TJ Slavia Hradec Králov  46:29   + 6:35 
  9. Háková Eva               NPA6951   SK LOB Nová Paka         46:38   + 6:44 
 10. Smith Lucie              VRL7353   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:57   + 7:03 
 11. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  47:08   + 7:14 
 12. Prokšíková Jitka         SHK       TJ Slavia Hradec Králov  47:31   + 7:37 
 12. Hronešová Nikola         SHK7296   TJ Slavia Hradec Králov  47:31   + 7:37 
 14. Vlkanova Hana            PHK7050   OK 99 Hradec Králové     47:53   + 7:59 
 15. Azebová Martina          PHK6757   OK 99 Hradec Králové     48:00   + 8:06 
 16. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:52   + 8:58 
 17. Málková Šárka            LPU4      OK Lokomotiva Pardubice  49:05   + 9:11 
 18. Zitková Radka            LPU7958   OK Lokomotiva Pardubice  49:10   + 9:16 
 19. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  50:19   + 10:25
 20. Koutná Alena             PHK7052   OK 99 Hradec Králové     50:22   + 10:28
 21. Chládková Eva            ZAM7051   OB T.J. Sokol Žamberk    51:08   + 11:14
 22. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  51:34   + 11:40
 23. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  51:44   + 11:50
 24. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové     52:20   + 12:26
 25. Dohnálková Jana          SHK7252   TJ Slavia Hradec Králov  53:21   + 13:27
 26. Dítková Jitka            5MC7750   LK Slovan K.Vary         53:44   + 13:50
 27. Waňková Dita             VRL7151   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:09   + 15:15
 28. Frömmelová Dana          BRU7251   Ulita-HOBRA Orienteerin  55:21   + 15:27
 29. Justová Jana             PHK6153   OK 99 Hradec Králové     56:32   + 16:38
 30. Žáková Marcela           LPU7053   OK Lokomotiva Pardubice  57:46   + 17:52
 31. Junková Petra            STH7451   SK Studenec              58:10   + 18:16
 32. Tichá Kateřina           KOR7550   OB DDM Kostelec nad Orl  58:56   + 19:02
 33. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  59:13   + 19:19
 34. Langrová Monika          SHK7251   TJ Slavia Hradec Králov  60:06   + 20:12
 35. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí      60:16   + 20:22
 36. Raková Miroslava         SHK7250   TJ Slavia Hradec Králov  62:04   + 22:10
 37. Pilná Libuše             VRL7153   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:01   + 23:07
 38. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              67:14   + 27:20
 39. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  67:53   + 27:59
 40. Fenclová Markéta         LPU7155   OK Lokomotiva Pardubice  71:06   + 31:12
 41. Stará Petra              VRL7354   OOS TJ Spartak Vrchlabí  74:15   + 34:21
 42. Valušiaková Mirka        JIL7551   OK Jilemnice             81:47   + 41:53
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.70 km, 145 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zalabová Martina         SJC6657   Sportcentrum Jičín       41:07          
  2. Chmelařová Marie         SHK6352   TJ Slavia Hradec Králov  41:48   + 0:41 
  3. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          43:24   + 2:17 
  4. Müllerová Zorka          VAM6767   OOB Vamberk              45:08   + 4:01 
  5. Benešová Iva             SJC6151   Sportcentrum Jičín       46:06   + 4:59 
  6. Jiřištová Hana           JIL6052   OK Jilemnice             47:17   + 6:10 
  7. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      48:33   + 7:26 
  8. Julínková Dana           LPU6555   OK Lokomotiva Pardubice  48:47   + 7:40 
  9. Panchártková Jitka       PHK5951   OK 99 Hradec Králové     48:57   + 7:50 
 10. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:59   + 8:52 
 11. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         50:28   + 9:21 
 12. Mádlová Iva              SHK6351   TJ Slavia Hradec Králov  51:33   + 10:26
 13. Veverková Yveta          VAM6452   OOB Vamberk              51:55   + 10:48
 14. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:07   + 12:00
 15. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     54:04   + 12:57
 16. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             54:53   + 13:46
 17. Thýnová Ivana            SHK6651   TJ Slavia Hradec Králov  56:09   + 15:02
 18. Novotná Iva              SHK6151   TJ Slavia Hradec Králov  57:22   + 16:15
 19. Malačková Jana           DVP6151   TJ Sokol Praha Spořilov  58:21   + 17:14
 20. Tichá Jiřina             DOB6050   KOB Dobruška             62:52   + 21:45
 21. Petrželová Alena         LTU6351   OOB TJ Lokomotiva Trutn 129:18   + 88:11
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 3.60 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bienová Věra             SJC5752   Sportcentrum Jičín       35:11          
  2. Hepnerová Dagmar         SHK5451   TJ Slavia Hradec Králov  35:42   + 0:31 
  3. Nožková Dagmar           ZAM6251   OB T.J. Sokol Žamberk    36:10   + 0:59 
  4. Vlachová Hana            VRL6251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:27   + 1:16 
  5. Cabalková Ivana          ZAM6351   OB T.J. Sokol Žamberk    37:04   + 1:53 
  6. Kalousová Dana           ZAM5951   OB T.J. Sokol Žamberk    38:01   + 2:50 
  7. Kulová Jana              VAM6550   OOB Vamberk              38:18   + 3:07 
  8. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  38:33   + 3:22 
  9. Hančová Hana             VRL5652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:49   + 3:38 
 10. Fundová Hana             SHK6752   TJ Slavia Hradec Králov  39:45   + 4:34 
 11. Zákravská Hana           SNA6451   TJ START Náchod          40:11   + 5:00 
 12. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             41:04   + 5:53 
 13. Divecká Růžena           SHK6753   TJ Slavia Hradec Králov  41:51   + 6:40 
 14. Bernartová Ivana         SHK6552   TJ Slavia Hradec Králov  42:54   + 7:43 
 15. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            43:37   + 8:26 
 16. Balcarová Eva            PHK5952   OK 99 Hradec Králové     45:04   + 9:53 
 17. Bürgerová Kateřina       LPU6755   OK Lokomotiva Pardubice  45:50   + 10:39
 18. Remešová Alena           DOB6150   KOB Dobruška             50:00   + 14:49
 19. Jabětínková              NER       NER                      82:38   + 47:27
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.40 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         36:06          
  2. Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod          36:22   + 0:16 
  3. Rychlíková Blanka        VRL5550   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:26   + 1:20 
  4. Jiranová Alena           PHK5351   OK 99 Hradec Králové     37:38   + 1:32 
  5. Bláhová Luba             SHK5852   TJ Slavia Hradec Králov  38:08   + 2:02 
  6. Fejlková Alice           SHK5351   TJ Slavia Hradec Králov  38:32   + 2:26 
  7. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov na  38:56   + 2:50 
  8. Šabatková Zdena          SHK5652   TJ Slavia Hradec Králov  46:21   + 10:15
  9. Procházková Jaroslava    NER       NER                      47:37   + 11:31
 10. Vychodilová Jiřina       SHK5951   TJ Slavia Hradec Králov  49:59   + 13:53
 11. Martincová Helena        ZAM5051   OB T.J. Sokol Žamberk    50:22   + 14:16
 12. Stulíková Zuzana         SHK5751   TJ Slavia Hradec Králov  61:34   + 25:28
     Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Filipová Dagmar          SHK5651   TJ Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.80 km, 80 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:20          
  2. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  41:39   + 2:19 
  3. Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov na  42:43   + 3:23 
  4. Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice  45:21   + 6:01 
  5. Lhotská Hana             ZAM4651   OB T.J. Sokol Žamberk    48:34   + 9:14 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.00 km, 60 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         19:41          
  2. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov na  21:12   + 1:31 
  3. Keřka Adam               LPU0406   OK Lokomotiva Pardubice  23:13   + 3:32 
  4. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         23:48   + 4:07 
  5. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         24:05   + 4:24 
  6. Háp Matěj                PHK0501   OK 99 Hradec Králové     24:06   + 4:25 
  7. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  26:14   + 6:33 
  8. Šinkovský Samuel         PHK0602   OK 99 Hradec Králové     26:34   + 6:53 
  9. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     27:53   + 8:12 
 10. Kokrda Vojtěch           PHK0402   OK 99 Hradec Králové     28:36   + 8:55 
 11. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:41   + 9:00 
 12. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  30:02   + 10:21
 13. Kovář Radim              CET0501   TJ Loko Česká Třebová    31:15   + 11:34
 14. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  31:44   + 12:03
 15. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov na  32:31   + 12:50
 16. Vaňáč Jan                NER       NER                      36:11   + 16:30
 16. Kopecký Daniel           KOR0400   OB DDM Kostelec nad Orl  36:11   + 16:30
 18. Hájek Matěj              VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:13   + 16:32
 19. Toncr Štěpán             SRK0606   SOOB Spartak Rychnov na  36:23   + 16:42
 20. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  37:24   + 17:43
 21. Hanuš Filip              VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:09   + 18:28
 22. Kokrda Adam              PHK0503   OK 99 Hradec Králové     38:58   + 19:17
 23. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:48   + 20:07
     Hora David               PGP0601   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.10 km, 80 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     16:51          
  2. Juška Michal             LPU0504   OK Lokomotiva Pardubice  18:14   + 1:23 
  3. Dohnálek Tomáš           SHK0403   TJ Slavia Hradec Králov  18:49   + 1:58 
  4. Langr Jakub              KOR0401   OB DDM Kostelec nad Orl  19:05   + 2:14 
  5. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  19:22   + 2:31 
  6. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         21:30   + 4:39 
  7. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  22:15   + 5:24 
  8. Rak Tomáš                SHK0400   TJ Slavia Hradec Králov  22:47   + 5:56 
  9. Vitvar Radim             SJC0404   Sportcentrum Jičín       25:05   + 8:14 
 10. Černík Adam              SHK0404   TJ Slavia Hradec Králov  26:00   + 9:09 
 11. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       26:08   + 9:17 
 12. Kodytek Adam             SHK0402   TJ Slavia Hradec Králov  28:07   + 11:16
 13. Malý Antonín             JIL0501   OK Jilemnice             28:49   + 11:58
 14. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  29:53   + 13:02
 15. Novotný Lukáš            PHK0505   OK 99 Hradec Králové     36:18   + 19:27
 16. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         37:55   + 21:04
 17. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       39:23   + 22:32
 18. Šašek Martin             SOB0501   SOBSA                    42:27   + 25:36
 19. Mühlbach Ivo             STH0401   SK Studenec              57:20   + 40:29
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.20 km, 90 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefan Vít               STH0202   SK Studenec              20:33          
  2. Tuma Matěj               SJC0202   Sportcentrum Jičín       21:43   + 1:10 
  3. Chaloupský Jakub         PHK0302   OK 99 Hradec Králové     22:31   + 1:58 
  4. Waněk Hubert             VRL0302   OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:49   + 3:16 
  5. Flegl Martin             SRK0300   SOOB Spartak Rychnov na  25:02   + 4:29 
  6. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        25:08   + 4:35 
  7. Zemánek Mikuláš          SRK0201   SOOB Spartak Rychnov na  25:49   + 5:16 
  8. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:46   + 6:13 
  9. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  27:00   + 6:27 
  9. Šípek Stanislav          SRK0304   SOOB Spartak Rychnov na  27:00   + 6:27 
 11. Tichý Lubomír            SHK0303   TJ Slavia Hradec Králov  28:12   + 7:39 
 12. Pipek Ondřej             LPU0203   OK Lokomotiva Pardubice  28:28   + 7:55 
 13. Pachel Jakub             ZAM0202   OB T.J. Sokol Žamberk    29:33   + 9:00 
 14. Manda Jakub              LPU0202   OK Lokomotiva Pardubice  30:01   + 9:28 
 15. Rusin Vojtěch            BRU0301   Ulita-HOBRA Orienteerin  30:18   + 9:45 
 16. Grundman Viktor          CHC0301   K.O.B. Choceň            31:01   + 10:28
 16. Šabata Radek             SRK0202   SOOB Spartak Rychnov na  31:01   + 10:28
 18. Fencl Jáchym             LPU0301   OK Lokomotiva Pardubice  32:06   + 11:33
 19. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  35:01   + 14:28
 20. Franta Jonáš             SJC0201   Sportcentrum Jičín       35:47   + 15:14
 21. Hák Petr                 NPA0301   SK LOB Nová Paka         36:14   + 15:41
 22. Juška Jiří               LPU0304   OK Lokomotiva Pardubice  37:03   + 16:30
 23. Locker Daniel            SRK0200   SOOB Spartak Rychnov na  38:49   + 18:16
 24. Malý Evžen ml.           JIL0301   OK Jilemnice             40:09   + 19:36
     Vybíral Jan              PHK0300   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.50 km, 100 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichý Ondřej             KOR0200   OB DDM Kostelec nad Orl  24:51          
  2. Makovský Vojtěch         SHK0301   TJ Slavia Hradec Králov  27:07   + 2:16 
  3. Pichl Oliver             STH0203   SK Studenec              29:11   + 4:20 
  4. Hubař Marek              SJC0303   Sportcentrum Jičín       31:24   + 6:33 
  5. Poláček Radim            PHK0201   OK 99 Hradec Králové     31:49   + 6:58 
  6. Kudrna Dalibor           KUO0201   KOB Ústí nad Orlicí      33:54   + 9:03 
  7. Hanák Dominik            LTU0200   OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:07   + 9:16 
  8. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:45   + 9:54 
  9. Zima Milan               LTU0202   OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:55   + 10:04
 10. Koblížek Václav          LPU0208   OK Lokomotiva Pardubice  36:34   + 11:43
 11. Satranský Martin         NPA0201   SK LOB Nová Paka         39:09   + 14:18
 12. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl  40:01   + 15:10
 13. Pávek Ondřej             KUO0301   KOB Ústí nad Orlicí      59:14   + 34:23
     Kočí Jan                 HOR       TJ Jiskra Hořice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 4.90 km, 140 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Ondřej           PHK0101   OK 99 Hradec Králové     36:46          
  2. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            39:38   + 2:52 
  3. Karásek Matěj            SJC0001   Sportcentrum Jičín       44:12   + 7:26 
  4. Zalaba Tomáš             SJC0101   Sportcentrum Jičín       44:26   + 7:40 
  5. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  44:54   + 8:08 
  6. Tichý Radomír            SHK0000   TJ Slavia Hradec Králov  44:56   + 8:10 
  7. Paleček Ondřej           SRK0103   SOOB Spartak Rychnov na  47:22   + 10:36
  8. Kubát Tomáš              VRL0001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:50   + 11:04
  9. Semiginovský Šimon       SJC0005   Sportcentrum Jičín       50:38   + 13:52
 10. Kulhavý Tadeáš           LPU0005   OK Lokomotiva Pardubice  51:14   + 14:28
 11. Pekárek Jakub            SJC0004   Sportcentrum Jičín       51:52   + 15:06
 12. Samek Tomáš              PHK0001   OK 99 Hradec Králové     52:22   + 15:36
 13. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      53:12   + 16:26
 14. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             53:54   + 17:08
 15. Konvalinka Jindřich      LPU0004   OK Lokomotiva Pardubice  54:46   + 18:00
 16. Langr Jan                SHK0101   TJ Slavia Hradec Králov  56:39   + 19:53
 17. Bürger Matěj             LPU0009   OK Lokomotiva Pardubice  63:00   + 26:14
 18. Břeň Daniel              SJC0102   Sportcentrum Jičín       65:07   + 28:21
 19. Mühlbach Aleš            STH0104   SK Studenec              70:46   + 34:00
 20. Jakeš Josef              TYN0101   OOB SK Týniště nad Orli  71:35   + 34:49
 21. Školník Eduard           BRU0103   Ulita-HOBRA Orienteerin  86:06   + 49:20
 22. Burket Vojtěch           JIL0105   OK Jilemnice             98:55   + 62:09
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 3.50 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matěj Tobiáš             LPU2      OK Lokomotiva Pardubice  27:45          
  2. Mařádek Jiří             SJC0103   Sportcentrum Jičín       31:15   + 3:30 
  3. Porkert Jan              SHK0100   TJ Slavia Hradec Králov  35:05   + 7:20 
  4. Kovář Lukáš              CET0102   TJ Loko Česká Třebová    38:12   + 10:27
  5. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:08   + 13:23
  6. Sedlák Mikuláš           LPU0103   OK Lokomotiva Pardubice  41:46   + 14:01
  7. Dubský Vojtěch           SJC0006   Sportcentrum Jičín       41:56   + 14:11
  8. Hašek Patrik             LTU0000   OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:08   + 15:23
  9. Dudášek Ondřej           DOB0000   KOB Dobruška             53:34   + 25:49
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 5.90 km, 250 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Paukert Lukáš            KUO9801   KOB Ústí nad Orlicí      46:49          
  2. Kavalír Jáchym           PHK9901   OK 99 Hradec Králové     46:50   + 0:01 
  3. Šabata Milan             SRK9904   SOOB Spartak Rychnov na  47:24   + 0:35 
  4. Doležal Vít              SJC9802   Sportcentrum Jičín       50:13   + 3:24 
  5. Macko Lukáš              SJC9901   Sportcentrum Jičín       50:30   + 3:41 
  6. Kalenský Aleš            STH9801   SK Studenec              50:32   + 3:43 
  7. Lauterbach David         ZAM9801   OB T.J. Sokol Žamberk    51:56   + 5:07 
  8. Kučera Kryšpín           PHK9900   OK 99 Hradec Králové     52:33   + 5:44 
  9. Žák Jan                  LPU9802   OK Lokomotiva Pardubice  53:06   + 6:17 
 10. Burket Tomáš             JIL9805   OK Jilemnice             54:04   + 7:15 
 11. Břeň Lukáš               SJC9805   Sportcentrum Jičín       54:09   + 7:20 
 12. Hajný Vojtěch            JIL9902   OK Jilemnice             54:33   + 7:44 
 13. Novotný Matěj            ZAM9802   OB T.J. Sokol Žamberk    54:49   + 8:00 
 14. Skalický Johan           KUO9901   KOB Ústí nad Orlicí      55:29   + 8:40 
 15. Vlastník Šimon           JIL9904   OK Jilemnice             60:12   + 13:23
 16. Hrouda Matěj             JIL9804   OK Jilemnice             62:33   + 15:44
 17. Faltejsek Jan            PHK9802   OK 99 Hradec Králové     62:44   + 15:55
 18. Sourada Tomáš            ZAM9902   OB T.J. Sokol Žamberk    62:47   + 15:58
 19. Vídeňský Jakub           VAM9801   OOB Vamberk              68:00   + 21:11
 20. Pučan Martin             LPU9908   OK Lokomotiva Pardubice  68:39   + 21:50
 21. Friml Dominik            ZAM9901   OB T.J. Sokol Žamberk    68:42   + 21:53
 22. Maňák Michal             PHK9801   OK 99 Hradec Králové     78:42   + 31:53
--------------------------------------------------------------------------------

H16D 4.30 km, 120 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Juhász Matěj             LTU9900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:28          
  2. Kahoun Adam              LTU9903   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:14   + 1:46 
  3. Winter Luboš             LTU9904   OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:20   + 5:52 
  4. Grundman Václav          CHC9902   K.O.B. Choceň            61:13   + 8:45 
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 7.90 km, 310 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dušek Martin             ZAM9602   OB T.J. Sokol Žamberk    56:37          
  2. Skalický Matyáš          KUO9605   KOB Ústí nad Orlicí      57:51   + 1:14 
  3. Holubář Bartoloměj       KUO9602   KOB Ústí nad Orlicí      59:20   + 2:43 
  4. Trejbal Václav           SHK9604   TJ Slavia Hradec Králov  67:52   + 11:15
  5. Ježdík Václav            ZAM9605   OB T.J. Sokol Žamberk    70:58   + 14:21
  6. Míča Tomáš               LPU9707   OK Lokomotiva Pardubice  71:13   + 14:36
  7. Bezdíček Kryštof         LPU9706   OK Lokomotiva Pardubice  72:46   + 16:09
  8. Pokorný David            SRK9701   SOOB Spartak Rychnov na  76:35   + 19:58
  9. Sommer Tadeáš            PHK9605   OK 99 Hradec Králové     81:30   + 24:53
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 10.40 km, 370 m, 28 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lenner Miroslav          LPU8605   OK Lokomotiva Pardubice  64:53          
  2. Azeb Karim               PHK9110   OK 99 Hradec Králové     66:03   + 1:10 
  3. Hepner David             SHK7601   TJ Slavia Hradec Králov  67:30   + 2:37 
  4. Tihon Michal             PHK7905   OK 99 Hradec Králové     67:39   + 2:46 
  5. Hora Zbyněk              PGP8000   SK Praga                 68:13   + 3:20 
  6. Šabatka Zdeněk           PHK8900   OK 99 Hradec Králové     68:18   + 3:25 
  7. Fibír Tomáš              FSP7901   VŠTJ Stavební fakulta P  70:52   + 5:59 
  8. Černý Michal             PHK8005   OK 99 Hradec Králové     71:45   + 6:52 
  9. Petras Tomáš             VAM8801   OOB Vamberk              72:24   + 7:31 
 10. Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice  72:30   + 7:37 
 11. Weiner Jakub             SHK7911   TJ Slavia Hradec Králov  74:52   + 9:59 
 12. Justa Pavel              PHK8701   OK 99 Hradec Králové     75:06   + 10:13
 13. Mašata Roman             PHK7107   OK 99 Hradec Králové     75:35   + 10:42
 14. Krmaš Václav             SRK8001   SOOB Spartak Rychnov na  76:33   + 11:40
 15. Kříž Libor               LPU7804   OK Lokomotiva Pardubice  78:02   + 13:09
 16. Černý Martin             JIL8703   OK Jilemnice             78:05   + 13:12
 17. Antoš Filip              NPA8001   SK LOB Nová Paka         78:11   + 13:18
 18. Vávra Jaroslav           LPU7308   OK Lokomotiva Pardubice  79:18   + 14:25
 19. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      80:02   + 15:09
 20. Jurica Jan               LPU9611   OK Lokomotiva Pardubice  80:34   + 15:41
 21. Chmelař Tomáš            SHK8501   TJ Slavia Hradec Králov  81:25   + 16:32
 22. Wohanka Petr             VRL7305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  83:21   + 18:28
 23. Zelenka Tomáš            PHK9001   OK 99 Hradec Králové     85:50   + 20:57
 24. Vančura Martin           TJN8002   OOB TJ Tatran Jablonec   88:49   + 23:56
 25. Hanzl Tomáš              SJC8205   Sportcentrum Jičín       92:43   + 27:50
 26. Tomalík Ondřej           SHK8904   TJ Slavia Hradec Králov  92:44   + 27:51
 27. Pesničák Jan             SMR7902   SK SNS Smržovka          94:29   + 29:36
 28. Kutílek Jakub            LPU8609   OK Lokomotiva Pardubice  95:02   + 30:09
 29. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              95:04   + 30:11
 30. Severýn Otto             4ZC7400   HO Komorní výtah         97:29   + 32:36
 31. Štěpánek Milan           KUO8301   KOB Ústí nad Orlicí      99:23   + 34:30
 32. Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí 102:00   + 37:07
 33. Kolář Radek              BRU6901   Ulita-HOBRA Orienteerin 108:25   + 43:32
     Vítek Petr               PHK7601   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Černý Vojtěch            JIL9006   OK Jilemnice              DISK          
     Novák Jiří               NPA7502   SK LOB Nová Paka          DISK          
     Havlíček Lukáš           JIL9003   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 7.40 km, 245 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Handl Jindřich           SRK9201   SOOB Spartak Rychnov na  50:31          
  2. Pátek Lukáš              SRK8905   SOOB Spartak Rychnov na  55:57   + 5:26 
  3. Jedlička Marek           SHK7502   TJ Slavia Hradec Králov  56:32   + 6:01 
  4. Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice  57:50   + 7:19 
  5. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              61:19   + 10:48
  6. Smutný Michal            VAM6201   OOB Vamberk              63:02   + 12:31
  7. Šmejc Jakub              SJC9401   Sportcentrum Jičín       63:53   + 13:22
  8. Smutný Šimon             VAM9301   OOB Vamberk              64:52   + 14:21
  9. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  65:16   + 14:45
 10. Slavík Pavel             SNA7349   TJ START Náchod          67:36   + 17:05
 11. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:47   + 17:16
 12. Sokol Milan              BRM7201   Sokol Burdych            68:23   + 17:52
 13. Roll Martin              ALB8401   OOB Albrechtice nad Orl  70:15   + 19:44
 14. Šafr Martin              CHC8401   K.O.B. Choceň            71:20   + 20:49
 15. Sojka Lukáš              ALB8500   OOB Albrechtice nad Orl  73:53   + 23:22
 16. Procházka Martin         LTU8101   OOB TJ Lokomotiva Trutn  77:03   + 26:32
 17. Hromádko Přemysl         BRM7601   Sokol Burdych            80:20   + 29:49
 18. Beneš Michal             TJP7800   TJ Sokol Troja           80:36   + 30:05
 19. Kaštánek Petr            LPU8607   OK Lokomotiva Pardubice  85:03   + 34:32
 20. Juračka Petr             LPU8507   OK Lokomotiva Pardubice  89:25   + 38:54
 21. Fatura Jan               LPU8612   OK Lokomotiva Pardubice  93:44   + 43:13
 22. Gašpar Patrik            BRU9500   Ulita-HOBRA Orienteerin  95:09   + 44:38
 23. Nymsa Zdeněk             TYN8502   OOB SK Týniště nad Orli 104:41   + 54:10
 24. Baše Martin              3FC8400   TJ SIGMA HRANICE        104:57   + 54:26
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 8.10 km, 260 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Polák Vlastimil          VRL7702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:48          
  2. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              57:12   + 3:24 
  3. Chaloupský David         PHK7103   OK 99 Hradec Králové     57:45   + 3:57 
  4. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            58:08   + 4:20 
  5. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  60:50   + 7:02 
  6. Vrbata Alan              HOS7801   TJ Tatran Hostinné       61:30   + 7:42 
  7. Toužil Karel             SHK7602   TJ Slavia Hradec Králov  63:20   + 9:32 
  8. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  64:39   + 10:51
  9. Slovák Miroslav          SHK7704   TJ Slavia Hradec Králov  66:39   + 12:51
 10. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            67:02   + 13:14
 11. Metelka Pavel            PHK6800   OK 99 Hradec Králové     69:59   + 16:11
 12. Kohout Josef             SHK6902   TJ Slavia Hradec Králov  71:48   + 18:00
 13. Choutka Jaroslav         SOB6301   SOBSA                    71:51   + 18:03
 14. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  72:27   + 18:39
 15. Śafář Miroslav           CET7001   TJ Loko Česká Třebová    73:02   + 19:14
 16. Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové     76:32   + 22:44
 17. Šašek Luděk              SOB6901   SOBSA                    76:42   + 22:54
 18. Mokrý Pavel              VLI7501   Slavia Liberec orientee  77:03   + 23:15
 19. Faltejsek Pavel          PHK7003   OK 99 Hradec Králové     78:50   + 25:02
 20. Műller Kamil             VAM7501   OOB Vamberk              87:39   + 33:51
 21. Souček Karel             SHK6601   TJ Slavia Hradec Králov  87:59   + 34:11
     Kraus Petr               SJC7303   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 6.10 km, 195 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Ondřej           SHK7605   TJ Slavia Hradec Králov  45:16          
  2. Musil Pavel              SJC7705   Sportcentrum Jičín       46:45   + 1:29 
  3. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       48:01   + 2:45 
  4. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  49:58   + 4:42 
  5. Koťátko Zdeněk           SJC7701   Sportcentrum Jičín       50:20   + 5:04 
  6. Kronika Miroslav         22C7100   www.SPORTeM.info         53:12   + 7:56 
  7. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov na  54:35   + 9:19 
  8. Cichý David              PHK7001   OK 99 Hradec Králové     55:01   + 9:45 
  9. Škop Milan               CET7602   TJ Loko Česká Třebová    56:01   + 10:45
 10. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  58:17   + 13:01
 11. Koutný Pavel             PHK7108   OK 99 Hradec Králové     58:25   + 13:09
 12. Širůček Jaromír          73C6200   xxx                      59:01   + 13:45
 13. Háp Petr                 PHK7201   OK 99 Hradec Králové     60:38   + 15:22
 14. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     62:00   + 16:44
 15. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     62:10   + 16:54
 16. Holubář David            KUO7101   KOB Ústí nad Orlicí      63:38   + 18:22
 17. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      64:54   + 19:38
 18. Chaloupka Stanislav      CHC6703   K.O.B. Choceň            65:22   + 20:06
 19. Kuhn Jiří                LPU7718   OK Lokomotiva Pardubice  67:01   + 21:45
 20. Procházka Pavel          KUO6901   KOB Ústí nad Orlicí      67:25   + 22:09
 21. Dudášek Karel            DOB7001   KOB Dobruška             68:17   + 23:01
 22. Školník Jan              BRU7301   Ulita-HOBRA Orienteerin  68:35   + 23:19
 23. Adamovský Michal         VAM7200   OOB Vamberk              69:13   + 23:57
 24. Justa Jaromír            PHK6101   OK 99 Hradec Králové     70:33   + 25:17
 25. Šafr Jiří                CHC7706   K.O.B. Choceň            71:14   + 25:58
 26. Dítko Jan                5MC7300   LK Slovan K.Vary         71:40   + 26:24
 27. Dohnálek Pavel           SHK7100   TJ Slavia Hradec Králov  74:18   + 29:02
 28. Frömmel Miroslav         BRU6902   Ulita-HOBRA Orienteerin  81:59   + 36:43
 29. Cibulka Radek            LPU7107   OK Lokomotiva Pardubice  82:21   + 37:05
 30. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              83:54   + 38:38
 31. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice             85:10   + 39:54
 32. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  95:47   + 50:31
     Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
     Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 7.10 km, 265 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Killar Marek             LTU6801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:54          
  2. Kober Michal             LPU6702   OK Lokomotiva Pardubice  52:23   + 0:29 
  3. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:22   + 3:28 
  4. Křivda Ivan              CHC6701   K.O.B. Choceň            55:52   + 3:58 
  5. Chmelař Pavel            SHK6402   TJ Slavia Hradec Králov  56:20   + 4:26 
  6. Fencl Jiří               LPU6301   OK Lokomotiva Pardubice  58:21   + 6:27 
  7. Tuma Jaroslav            SJC       Sportcentrum Jičín       58:43   + 6:49 
  8. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      60:02   + 8:08 
  9. Růžička Ivan             PHK6702   OK 99 Hradec Králové     61:00   + 9:06 
 10. Langr Jan                SHK6701   TJ Slavia Hradec Králov  61:04   + 9:10 
 11. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             61:55   + 10:01
 12. Petržela Pavel           LTU6301   OOB TJ Lokomotiva Trutn  63:05   + 11:11
 13. Kubát Miroslav           VRL6701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:41   + 11:47
 14. Jakeš Josef              TYN6501   OOB SK Týniště nad Orli  63:50   + 11:56
 15. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     64:43   + 12:49
 16. Fikejs Vladimír          ZAM5702   OB T.J. Sokol Žamberk    67:45   + 15:51
 17. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  68:14   + 16:20
 18. Havlíček Libor           JIL6103   OK Jilemnice             71:31   + 19:37
 19. Starý Pavel              VRL6301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  72:13   + 20:19
 20. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  72:27   + 20:33
 21. Müller Robert            VAM6900   OOB Vamberk              74:39   + 22:45
 22. Hlaváček Lubomír         PHK6401   OK 99 Hradec Králové     79:52   + 27:58
 23. Ježek Jiří               PHK6201   OK 99 Hradec Králové     80:14   + 28:20
 24. Malačka Milan            DVP       TJ Sokol Praha Spořilov  99:52   + 47:58
     Malý Evžen               JIL6102   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 5.60 km, 235 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Pavel            SHK6104   TJ Slavia Hradec Králov  49:32          
  2. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          52:39   + 3:07 
  3. Jelínek Roman            CHC6301   K.O.B. Choceň            54:29   + 4:57 
  4. Řehák Pavel              SJC6001   Sportcentrum Jičín       54:46   + 5:14 
  5. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  54:52   + 5:20 
  6. Kula Jiří                VAM6100   OOB Vamberk              54:59   + 5:27 
  7. Kment Libor              LPU6703   OK Lokomotiva Pardubice  55:40   + 6:08 
  8. Handl Jindřich           SRK6702   SOOB Spartak Rychnov na  56:05   + 6:33 
  9. Funda Michal             SHK6403   TJ Slavia Hradec Králov  56:25   + 6:53 
 10. Filip Aleš               SHK5501   TJ Slavia Hradec Králov  56:37   + 7:05 
 11. Krejčí Jaroslav          LTU5801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  57:42   + 8:10 
 12. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:59   + 9:27 
 13. Chládek Josef            ZAM5901   OB T.J. Sokol Žamberk    59:06   + 9:34 
 14. Rykala Karel             VAM6401   OOB Vamberk              59:47   + 10:15
 15. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          59:56   + 10:24
 16. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     60:48   + 11:16
 17. Vychodil Tomáš           SHK6301   TJ Slavia Hradec Králov  61:51   + 12:19
 18. Kružík Petr              VAM6500   OOB Vamberk              61:52   + 12:20
 19. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            61:55   + 12:23
 20. Balcar Aleš              PHK5703   OK 99 Hradec Králové     62:00   + 12:28
 21. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  62:29   + 12:57
 22. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          62:47   + 13:15
 23. Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha          63:03   + 13:31
 24. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  64:11   + 14:39
 25. Divecký Josef            SHK6102   TJ Slavia Hradec Králov  65:38   + 16:06
 26. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:50   + 17:18
 27. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  70:26   + 20:54
 28. Novák Jiří               VAM6301   OOB Vamberk              74:47   + 25:15
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 5.80 km, 215 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:15          
  2. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            49:11   + 0:56 
  3. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    49:38   + 1:23 
  4. Knobloch Jindřich        VRL4901   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:03   + 1:48 
  5. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         50:45   + 2:30 
  6. Jirka Jiří               ZPV5501   KOB ZPV Prostějov        51:09   + 2:54 
  7. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  51:12   + 2:57 
  8. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:56   + 3:41 
  9. Hanč Pavel               VRL5601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  54:50   + 6:35 
 10. Grundman Martin          CHC5801   K.O.B. Choceň            55:17   + 7:02 
 11. Štregl Tomáš             VRL5001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:53   + 8:38 
 12. Beneš Josef              SJC5801   Sportcentrum Jičín       57:40   + 9:25 
 13. Tupec Jiří               VAM5801   OOB Vamberk              57:58   + 9:43 
 14. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              58:00   + 9:45 
 15. Holeček Petr             44C5900   Neregistrovaní           58:16   + 10:01
 16. Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov na  58:22   + 10:07
 17. Babický Tomáš            DLT5001   KrOB Rozmarýn Litoměřic  58:43   + 10:28
 18. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             59:58   + 11:43
 19. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  60:17   + 12:02
 20. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov na  61:35   + 13:20
 21. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov na  62:47   + 14:32
 22. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             70:34   + 22:19
 23. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         72:52   + 24:37
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 4.50 km, 155 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod          39:16          
  2. Tobiška Václav           ZAM4401   OB T.J. Sokol Žamberk    41:33   + 2:17 
  3. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  42:44   + 3:28 
  4. Šponar Josef             ZAM4701   OB T.J. Sokol Žamberk    42:47   + 3:31 
  5. Lulay Miloš              LPU5502   OK Lokomotiva Pardubice  43:49   + 4:33 
  6. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    44:21   + 5:05 
  7. Sejkora Miroslav         KOR5900   OB DDM Kostelec nad Orl  44:40   + 5:24 
  8. Sůva Petr                LPU5409   OK Lokomotiva Pardubice  45:49   + 6:33 
  9. Sáňka Bedřich            LPU5102   OK Lokomotiva Pardubice  46:28   + 7:12 
 10. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:58   + 10:42
 11. Fejlek Vojtěch           SHK5202   TJ Slavia Hradec Králov  51:56   + 12:40
 12. Hostinský Jiří           LPU5501   OK Lokomotiva Pardubice  53:20   + 14:04
 13. Šabatka Petr             SHK5703   TJ Slavia Hradec Králov  62:45   + 23:29
 14. Černík Tomáš             NER       NER                      63:24   + 24:08
 15. Tichý Radomír            SHK5709   TJ Slavia Hradec Králov  65:34   + 26:18
 16. Malátek Jaroslav         VAM4801   OOB Vamberk              68:07   + 28:51
 17. Liberský Mirko           MKP5100   SK Meteor Kačerov Praha  68:08   + 28:52
 18. Sedloň Josef             SNA5600   TJ START Náchod          69:07   + 29:51
 19. Šafr Martin              CHC5101   K.O.B. Choceň            79:53   + 40:37
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.90 km, 125 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bílek Vratislav          SJC4801   Sportcentrum Jičín       37:03          
  2. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             40:16   + 3:13 
  3. Seidl Karel              SRK4301   SOOB Spartak Rychnov na  43:55   + 6:52 
  4. Zemánek Bohumil          VRL3601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:55   + 11:52
  5. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     51:13   + 14:10
  6. Daníček Josef            SRK4901   SOOB Spartak Rychnov na  51:45   + 14:42
  7. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  52:11   + 15:08
  8. Novotný František        PHK4801   OK 99 Hradec Králové     52:28   + 15:25
  9. Koudelka Karel           LPU4001   OK Lokomotiva Pardubice  60:30   + 23:27
 10. Jiran Václav             PHK4701   OK 99 Hradec Králové     65:34   + 28:31
 11. Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice  67:18   + 30:15
 12. Máslo Miroslav           SHK4001   TJ Slavia Hradec Králov  74:00   + 36:57
--------------------------------------------------------------------------------

H65D 3.40 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vykysalý František       PHK3002   OK 99 Hradec Králové     52:35          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.00 km, 60 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafránková Eliška        KOR0350   OB DDM Kostelec nad Orl  19:12          
  2. Šafránek Daniel          KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  19:16   + 0:04 
  3. Čapková Markéta          NER       NER                      21:01   + 1:49 
  3. Hubař Matěj              NER       NER                      21:01   + 1:49 
  5. Slavík Matěj             CHC       K.O.B. Choceň            21:50   + 2:38 
  6. Krejčí Milan             KOR0201   OB DDM Kostelec nad Orl  22:15   + 3:03 
  7. Škop Jonáš               CET0602   TJ Loko Česká Třebová    25:03   + 5:51 
  8. Tuma Lukáš               NER       NER                      25:09   + 5:57 
  9. Hlaváček Pavel           PHK0601   OK 99 Hradec Králové     25:16   + 6:04 
 10. Katera David             22C       www.SPORTeM.info         26:14   + 7:02 
 11. Hloušková Tereza         PHK0558   OK 99 Hradec Králové     26:16   + 7:04 
 12. Hobzová Ema              NER       NER                      26:54   + 7:42 
 13. Langr Matyáš             KOR0800   OB DDM Kostelec nad Orl  27:03   + 7:51 
 14. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         27:07   + 7:55 
 15. Kadaník Petr             LPU0802   OK Lokomotiva Pardubice  27:10   + 7:58 
 16. Trlidová Anika           LPU       OK Lokomotiva Pardubice  27:29   + 8:17 
 17. Kohout Filip             NER       NER                      27:43   + 8:31 
 18. Sehnoutková Anička       KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  28:00   + 8:48 
 19. Kundrtová Lucie          PHK0560   OK 99 Hradec Králové     28:23   + 9:11 
 20. Korbelová Petra          NER       ZAM ZAM - OB T.J. Sokol  28:33   + 9:21 
 21. Barvínek Daniel          ZAM       OB T.J. Sokol Žamberk    28:38   + 9:26 
 22. Knob Viktor              VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:43   + 9:31 
 23. Čermák Martin            NER       NER                      29:27   + 10:15
 24. Samlerová Adéla          NNN0750   Neregistrovaní           29:28   + 10:16
 25. Vrbata Josef             NER       NER                      30:02   + 10:50
 26. Dočkalová Barbora        NER       NER                      30:42   + 11:30
 27. Pipková Karolína         LPU1      OK Lokomotiva Pardubice  30:50   + 11:38
 28. Kuczera Jonáš            NER       NER                      30:57   + 11:45
 29. Suková Tereza            NER       NER                      31:04   + 11:52
 30. Krummerová Veronika      CHC       K.O.B. Choceň            31:39   + 12:27
 31. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     31:44   + 12:32
 32. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             32:06   + 12:54
 33. Kubát Vojtěch            VRL0701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:28   + 13:16
 34. Příkazský Josef          PHK       OK 99 Hradec Králové     33:49   + 14:37
 35. Matušinec Jakub          ner       NER                      34:23   + 15:11
 36. Šafrová Lenka            CHC       K.O.B. Choceň            35:59   + 16:47
 37. Málek Ondřej             LPU0402   OK Lokomotiva Pardubice  37:09   + 17:57
 38. Růžičková Magdalena      PHK       OK 99 Hradec Králové     37:17   + 18:05
 39. Červinka Lukáš           NER       NER                      37:18   + 18:06
 40. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:26   + 18:14
 41. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  37:31   + 18:19
 42. Hobza Vítek              NPA0403   SK LOB Nová Paka         38:18   + 19:06
 43. Kaněra Ondřej            NER       NER                      39:56   + 20:44
 44. Samler Ondřej            NNN0900   Neregistrovaní           40:35   + 21:23
 45. Šolcová Hana             LPU5      OK Lokomotiva Pardubice  41:45   + 22:33
 46. Hanušová Markéta         VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:53   + 22:41
 47. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     42:01   + 22:49
 48. Hora Jan                 PGP0901   SK Praga                 44:27   + 25:15
 49. Fenclová Hana            LPU1054   OK Lokomotiva Pardubice  46:31   + 27:19
 50. Jezvinová Líza           NER       NER                      47:22   + 28:10
 51. Choutková Naďa           NER       NER                      47:49   + 28:37
 52. Junek Matouš             STH0801   SK Studenec              51:36   + 32:24
 52. Vosáhlová Viktorie       NER       NER                      51:36   + 32:24
 54. Junek Šimon              STH1001   SK Studenec              52:20   + 33:08
 55. Polák Vlastimil          VRL1001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:08   + 33:56
 56. Śkopová Adéla            CET0451   TJ Loko Česká Třebová    56:12   + 37:00
 57. Kunart Lukáš             PHK       OK 99 Hradec Králové     56:21   + 37:09
 58. Antoš Vítek              NPA1201   SK LOB Nová Paka         57:03   + 37:51
 59. Fibírová Lucie           FSP0777   VŠTJ Stavební fakulta P  61:08   + 41:56
 60. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:54   + 44:42
 61. Smith +Snopek            NER       NER                      66:52   + 47:40
 62. Jedličková Lucie         SHK       TJ Slavia Hradec Králov  67:04   + 47:52
 63. Jansová Lenka            BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin  71:28   + 52:16
 64. Besedová Barborka        CHT1051   OOB SK Chrast            72:58   + 53:46
 65. Jedličková Adéla         SHK8253   TJ Slavia Hradec Králov  80:36   + 61:24
 66. Wohanková Michaela       VRL1151   OOS TJ Spartak Vrchlabí  82:18   + 63:06
 67. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  86:38   + 67:26
     Málková Michaela         NER       NER                       DISK          
     Macková Tereza           NER       NER                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.10 km, 105 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jurga Vojtěch            NER       NER                      20:46          
  2. Strachota Petr           TJN8700   OOB TJ Tatran Jablonec   21:32   + 0:46 
  3. Suchý Petr               SHK7800   TJ Slavia Hradec Králov  26:00   + 5:14 
  4. Matušincová Lucie        EKP8152   VŠTJ Ekonom Praha        27:36   + 6:50 
  5. Jurga Václav             NER       NER                      27:55   + 7:09 
  6. Štefanová Klára          STH7752   SK Studenec              32:03   + 11:17
  7. Procházková Michaela     LPU8960   OK Lokomotiva Pardubice  33:16   + 12:30
  8. Rychtera Petr            NER       NER                      33:24   + 12:38
  9. Mádle Ondřej             BRU0701   Ulita-HOBRA Orienteerin  34:55   + 14:09
 10. Brancuský Zdeněk         NER       NER                      36:14   + 15:28
 11. Holečková Zdena          NER       NER                      37:15   + 16:29
 12. Borovička Tomáš          ZAM7001   OB T.J. Sokol Žamberk    37:23   + 16:37
 13. Kokrdová Věra            NER       44C CZ - Neregistrovaní  38:58   + 18:12
 14. Vlčovská Zdeňka          LPU3      OK Lokomotiva Pardubice  39:32   + 18:46
 15. Prokopec Michal          ZAM       OB T.J. Sokol Žamberk    42:03   + 21:17
 16. Štichhauerová Kateřina   LPU       OK Lokomotiva Pardubice  42:11   + 21:25
 17. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov na  44:04   + 23:18
 18. Neumannová Blanka        NER       NER                      45:17   + 24:31
 19. Rychlová Kateřina        NER       NER                      46:37   + 25:51
 20. Kodytková Karolina       SHK9999   TJ Slavia Hradec Králov  48:10   + 27:24
 21. Wohanková Kateřina       VRL7955   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:26   + 28:40
 22. Kuhnová Karolína         LPU7      OK Lokomotiva Pardubice  50:51   + 30:05
 23. Tůmová Tereza            37C8750   Bez registrace           50:53   + 30:07
 24. Majdáková Martina        NER       NER                      51:43   + 30:57
 25. Krummer Jiří             CHC7301   K.O.B. Choceň            52:16   + 31:30
 26. Hejtmánková Ivana        BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin  52:36   + 31:50
 27. Sedloňová Aneta          SNA9450   TJ START Náchod          54:12   + 33:26
 28. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  55:13   + 34:27
 29. Mádle Kryštof            BRU0400   Ulita-HOBRA Orienteerin  55:30   + 34:44
 30. Krunčíková Iva           NER       NER                      56:23   + 35:37
 31. Stulík Jiří              SHK5701   TJ Slavia Hradec Králov  57:02   + 36:16
 32. Barnet Vojtěch           ZAM0203   OB T.J. Sokol Žamberk    58:23   + 37:37
 33. Barnetová Věra           ZAM7651   OB T.J. Sokol Žamberk    58:30   + 37:44
 34. Pitrmucová Šárka         NER       NER                      58:34   + 37:48
 35. Brancuská Monika         NER       NER                      60:28   + 39:42
 36. Tichá Anna               SHK9998   TJ Slavia Hradec Králov  62:29   + 41:43
 37. Morávek                  SRK       SOOB Spartak Rychnov na  63:34   + 42:48
 38. Pridišová Michaela       NER       NER                      64:46   + 44:00
 39. Kuželová Renáta          ner       NER                      70:21   + 49:35
 40. Paděrová Helena          SNA7150   TJ START Náchod         111:52   + 91:06
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.40 km, 145 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šinkovský Roman          PHK       OK 99 Hradec Králové     42:41          
  2. Kubátová Dana            VRL6851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:14   + 12:33
  3. Jung Milan               NER       NER                      56:48   + 14:07
  4. Krunčík Pavel            NER       NER                      56:51   + 14:10
  5. Háp Ondřej               PHK9702   OK 99 Hradec Králové     78:47   + 36:06
  6. Popková Klára            4ZC7450   HO Komorní výtah        100:56   + 58:15
  7. Chrz Pavel               KUL6700   KOB Ústí nad Labem      106:50   + 64:09
--------------------------------------------------------------------------------