Kód závodu          : 2492
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 17.05.2014
Místo konání        : Dzbel, louka letního tábora KČT Modré Slunce
Mapa                : 1:10 000, E=5m
Pořadatel           : KON - KOB Konice
Ředitel závodu      : Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí     : Grepl Ladislav - R2
Ředitel závodu      : Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí      : Navrátil Václav - R3

D10C 2.40 km, 65 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        SKM0551 C KOB Směr Kroměříž        16:46          
  2. Vorlová Eva              ASU0499 C Magnus Orienteering      20:39   + 3:53 
  3. Šánová Julie             KSU0494 C Klub vytrvalostních spo  21:30   + 4:44 
  4. Knyplová Tereza          KSU0464 C Klub vytrvalostních spo  22:39   + 5:53 
  5. Mrkvičková Ema           TZL0451 C SKOB Zlín                22:51   + 6:05 
  6. Zindulková Štěpánka      SSU0450 C SK Severka Šumperk       25:48   + 9:02 
  7. Otrubová Anna            PLU0577 C TJ Sokol Plumlov         26:21   + 9:35 
  8. Heclová Marie            KSU0454 C Klub vytrvalostních spo  26:39   + 9:53 
  9. Lukašáková Sára          STE0450 C SK SKI-OB Šternberk      27:16   + 10:30
 10. Skoumalová Petra         KSU0484 C Klub vytrvalostních spo  30:45   + 13:59
 11. Navrátilová Marie        ASU0599 C Magnus Orienteering      31:51   + 15:05
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.80 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar         LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovic  23:24          
  2. Marková Ema              STE0252 C SK SKI-OB Šternberk      23:39   + 0:15 
  3. Dittrichová Michaela     SKM0251 C KOB Směr Kroměříž        25:29   + 2:05 
  4. Tichá Julie              TZL0252 C SKOB Zlín                28:32   + 5:08 
  5. Smolková Sabina          STE0250 C SK SKI-OB Šternberk      29:33   + 6:09 
  6. Šneiderová Daniela       ASU0398 C Magnus Orienteering      31:32   + 8:08 
  7. Černochová Michaela      PLU0351 C TJ Sokol Plumlov         32:19   + 8:55 
  8. Němečková Kateřina       PLU0350 C TJ Sokol Plumlov         33:23   + 9:59 
  9. Mudráková Eliška         LCE0352 C OOB TJ Slovan Luhačovic  33:35   + 10:11
 10. Binarová Adéla           UOL0452 C SK UP Olomouc            36:36   + 13:12
 11. Kočová Halina            TZL0255 C SKOB Zlín                36:37   + 13:13
 12. Šuráňová Pavlína         TZL0257 C SKOB Zlín                37:01   + 13:37
 13. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 C OOB TJ Slovan Luhačovic  37:31   + 14:07
 13. Tichá Marie              TZL0253 C SKOB Zlín                37:31   + 14:07
 15. Staňková Monika          PLU0353 C TJ Sokol Plumlov         41:10   + 17:46
 16. Tesařová Tereza          KSU0393 C Klub vytrvalostních spo  43:06   + 19:42
 17. Hartmannová Anna         PLU0354 C TJ Sokol Plumlov         47:16   + 23:52
 18. Spurná Štěpánka          KON0355 C Klub orientačního běhu   53:28   + 30:04
 19. Dufková Renata           LCE0253 B OOB TJ Slovan Luhačovic  59:28   + 36:04
 20. Kličková Anna            KON0272 C Klub orientačního běhu   61:04   + 37:40
 21. Hlupá Petra              KSU0363 C Klub vytrvalostních spo  66:08   + 42:44
 22. Riesslerová Eliška       OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  89:22   + 65:58
     Vysloužilová Tereza      STE0254 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.50 km, 75 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kundratová Lucie         TZL0058 C SKOB Zlín                28:19          
  2. Nešporová Alžběta        TZL0051 C SKOB Zlín                30:25   + 2:06 
  3. Špendlíková Kamila       LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovic  34:24   + 6:05 
  4. Skoupá Vendula           STE0152 C SK SKI-OB Šternberk      35:00   + 6:41 
  5. Macíková Barbora         TZL0053 C SKOB Zlín                35:34   + 7:15 
  6. Lugrová Natalie          JPV0066 C Oddíl OS SK Prostějov    37:20   + 9:01 
  7. Paterová Klára           TZL0093 C SKOB Zlín                37:35   + 9:16 
  8. Malotová Kamila          LCE0055 C OOB TJ Slovan Luhačovic  38:34   + 10:15
  9. Novotná Tereza           ZLH0051 C OOB TJ Zlaté Hory        39:03   + 10:44
 10. Hálková Eliška           UOL0156 C SK UP Olomouc            41:07   + 12:48
 11. Konečná Adéla            OOL0050 C SK Haná orienteering     41:15   + 12:56
 12. Plášková Anna            LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovic  43:32   + 15:13
 13. Pšenčíková Adéla         KSU0050 C Klub vytrvalostních spo  44:11   + 15:52
 14. Ressová Tereza           LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovic  47:31   + 19:12
 15. Šabršulová Natálie       LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovic  53:06   + 24:47
 16. Šinclová Kateřina        ASU0198 C Magnus Orienteering      66:25   + 38:06
     Müllerová Erika          OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 4.00 km, 75 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zatloukalová Romana      SSU9950 C SK Severka Šumperk       34:44          
  2. Pukyšová Anežka          KSU9999 B Klub vytrvalostních spo  35:54   + 1:10 
  3. Křečková Jana            ZPV9999 C KOB ZPV Prostějov        36:37   + 1:53 
  4. Tichá Veronika           TZL9951 C SKOB Zlín                37:46   + 3:02 
  5. Hanousková Renata        LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovic  39:52   + 5:08 
  6. Novotná Klára            ZLH9851 C OOB TJ Zlaté Hory        40:04   + 5:20 
  7. Šomanová Anna            LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovic  41:56   + 7:12 
  8. Habigerová Jana          KSU9888 B Klub vytrvalostních spo  42:01   + 7:17 
  9. Hauerlandová Natálie     LCE9851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  47:40   + 12:56
 10. Skoumalová Barbora       UOL9851 C SK UP Olomouc            48:17   + 13:33
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 4.40 km, 85 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Paličková Agáta          UOL9750 C SK UP Olomouc            45:59          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 7.10 km, 155 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Petra        KON8787 R Klub orientačního běhu   53:37          
  2. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         59:09   + 5:32 
  3. Otrubová Johana          KON7852 C Klub orientačního běhu   59:14   + 5:37 
  4. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      59:17   + 5:40 
  5. Štrajtová Štěpánka       UOL9151 C SK UP Olomouc            62:03   + 8:26 
  6. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        65:33   + 11:56
  7. Karásková Marcela        ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov        72:56   + 19:19
  8. Vítková Lucie            PTI9474 C Sportovní klub Ptení     73:42   + 20:05
  9. Mudráková Tereza         LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovic  84:18   + 30:41
 10. Macečková Veronika       KVS9551 B SKOB Kobra Vsetín        96:41   + 43:04
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.90 km, 145 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovic  39:19          
  2. Chmelářová Radka         37C7650 C Bez registrace           40:15   + 0:56 
  3. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        43:42   + 4:23 
  4. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                44:18   + 4:59 
  5. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  46:09   + 6:50 
  6. Vyškovská Radka          ZVS7450 C TJ Zbrojovka Vsetín      46:46   + 7:27 
  7. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       46:58   + 7:39 
  8. Nešporová Barbora        TZL7652 C SKOB Zlín                47:30   + 8:11 
  9. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       47:35   + 8:16 
 10. Zbraňková Magda          STE7352 C SK SKI-OB Šternberk      49:01   + 9:42 
 11. Kundratová Jana          JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín      52:17   + 12:58
 12. Binarová Jitka           UOL7751 C SK UP Olomouc            53:04   + 13:45
 13. Sedláčková Jana          HLV7060 C KČT - OB Holešov         54:04   + 14:45
 14. Křečková Petra           ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov        54:55   + 15:36
 15. Tomanková Martina        KSU7552 C Klub vytrvalostních spo  57:29   + 18:10
 16. Soldánová Karin          JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov    58:37   + 19:18
 17. Němečková Věra           PLU7777 C TJ Sokol Plumlov         68:46   + 29:27
 18. Mrkvicová Radka          ZLH7851 C OOB TJ Zlaté Hory        75:33   + 36:14
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.40 km, 85 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ferdusová Eva            LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovic  37:47          
  2. Vavrečková Ivana         JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov    39:09   + 1:22 
  3. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                42:04   + 4:17 
  4. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      42:38   + 4:51 
  5. Fajkusová Jitka          JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov    43:16   + 5:29 
  6. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  43:47   + 6:00 
  7. Uchytilová Jana          JPV6677 C Oddíl OS SK Prostějov    48:34   + 10:47
  8. Štrajtová Zuzana         UOL6452 C SK UP Olomouc            49:19   + 11:32
  9. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                54:01   + 16:14
 10. Špacírová Danuše         UOL5852 C SK UP Olomouc            54:49   + 17:02
 11. Ženčáková Marie          47C6850 C ASPV OA Šumperk          55:09   + 17:22
 12. Pavlíková Hana           ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory        56:25   + 18:38
 13. Eschlboecj Gudrun        120     C Natur Linz               60:03   + 22:16
 13. Czaschová Irena          SBR6150 C SKOB Bruntál             60:03   + 22:16
 15. Kotrlová Gita            UOL6953 C SK UP Olomouc            64:17   + 26:30
 16. Jeřábková Jana           UOL6954 C SK UP Olomouc            64:27   + 26:40
 17. Schäferová Jana          TZL6566 C SKOB Zlín                64:50   + 27:03
 18. Felklová Jarmila         47C6050 C ASPV OA Šumperk          65:30   + 27:43
 19. Janečková Marta          JPV6665 C Oddíl OS SK Prostějov    71:21   + 33:34
 20. Slavíčková Katka         OOL6955 C SK Haná orienteering     75:06   + 37:19
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.70 km, 65 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                38:16          
  2. Štáblová Jitka           HSU5350 C Horizont klub Šumperk    39:03   + 0:47 
  3. Strnadlová Zdeňka        SKM5557 C KOB Směr Kroměříž        41:03   + 2:47 
  4. Žaludková Miroslava      TZL5954 C SKOB Zlín                41:13   + 2:57 
  5. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SK UP Olomouc            45:28   + 7:12 
  6. Trávníčková Jitka        KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín        47:01   + 8:45 
  7. Ohnoutková Ludmila       ZPV5077 C KOB ZPV Prostějov        73:54   + 35:38
  8. Čadilová Alena           HSU5050 C Horizont klub Šumperk    79:54   + 41:38
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.40 km, 65 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beneš Jindřich           KON0404 C Klub orientačního běhu   17:02          
  2. Štábl Patrik             KSU0606 C Klub vytrvalostních spo  17:53   + 0:51 
  3. Otruba František         PLU0501 C TJ Sokol Plumlov         18:02   + 1:00 
  4. Šána Robert              KSU0616 C Klub vytrvalostních spo  19:22   + 2:20 
  5. Štorek Jan               JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov    21:08   + 4:06 
  6. Černoch Martin           PLU0500 C TJ Sokol Plumlov         21:13   + 4:11 
  7. Tomášek Adam             CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na  21:17   + 4:15 
  8. Janků Martin             STE0404 C SK SKI-OB Šternberk      21:32   + 4:30 
  9. Štoudek Martin           ASU0448 C Magnus Orienteering      21:38   + 4:36 
 10. Opravil Vojtěch          KSU0515 C Klub vytrvalostních spo  23:15   + 6:13 
 11. Bartášek Tomáš           ASU0447 C Magnus Orienteering      23:31   + 6:29 
 12. Hudos Tomáš              KSU0400 C Klub vytrvalostních spo  24:52   + 7:50 
 13. Pavelka Ondřej           KSU0404 C Klub vytrvalostních spo  25:49   + 8:47 
 14. Eichler Vít              TZL0401 C SKOB Zlín                26:48   + 9:46 
 15. Jedlička Radek           ZLH0401 C OOB TJ Zlaté Hory        27:09   + 10:07
 16. Humeník David            LCE0402 C OOB TJ Slovan Luhačovic  30:39   + 13:37
 17. Tomanek Lukáš            KSU0502 C Klub vytrvalostních spo  39:12   + 22:10
     Sláma Šimon              LCE0502 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.00 km, 85 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Světnický František      STE0204 C SK SKI-OB Šternberk      20:17          
  2. Stryk Štěpán             KSU0306 B Klub vytrvalostních spo  24:31   + 4:14 
  3. Svoboda Radek            STE0207 C SK SKI-OB Šternberk      26:11   + 5:54 
  4. Jirka Matyáš             ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov        27:15   + 6:58 
  5. Kundrata Jan             JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín      27:38   + 7:21 
  6. Štábl Adam               KSU0401 C Klub vytrvalostních spo  28:10   + 7:53 
  7. Štorek David             JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov    29:42   + 9:25 
  8. Novotný Erik             ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory        30:22   + 10:05
  9. Chovanec Václav          TZL0201 C SKOB Zlín                31:12   + 10:55
 10. Bartík Filip             TZL0202 C SKOB Zlín                32:23   + 12:06
 11. Hecl František           KSU0201 C Klub vytrvalostních spo  32:44   + 12:27
 12. Vébr Tomáš               HAV0200 B SKOB Baník Havířov       34:51   + 14:34
 13. Lukašák Šimon            STE0202 C SK SKI-OB Šternberk      35:53   + 15:36
 14. Hošťálek Ondřej          ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov        40:32   + 20:15
 15. Blank Noah               SKM0201 C KOB Směr Kroměříž        41:18   + 21:01
 16. Novák Rostislav          PLU0300 C TJ Sokol Plumlov         45:46   + 25:29
 17. Karásek Matyáš           ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov        46:07   + 25:50
 18. Šotek Adam               UOL     C SK UP Olomouc            57:16   + 36:59
 19. Reichl Martin            KSU0202 C Klub vytrvalostních spo  65:42   + 45:25
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 4.50 km, 100 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Mikuláš            ZPV0000 C KOB ZPV Prostějov        28:33          
  2. Matoušek Matěj           KSU0005 B Klub vytrvalostních spo  29:51   + 1:18 
  3. Bořánek Michal           STE0007 C SK SKI-OB Šternberk      31:33   + 3:00 
  4. Panovec Kryštof          OTK0001 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  34:20   + 5:47 
  5. Šafář Vojtěch            KSU0013 B Klub vytrvalostních spo  38:56   + 10:23
  6. Šafář Martin             KSU0105 B Klub vytrvalostních spo  46:18   + 17:45
  7. Šimek Štěpán             UOL0104 C SK UP Olomouc            47:26   + 18:53
  8. Neumann David            STE0101 C SK SKI-OB Šternberk      48:36   + 20:03
  9. Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo  49:33   + 21:00
 10. Hartmann Matouš          PLU0101 C TJ Sokol Plumlov         49:50   + 21:17
 11. Pospíšil Štěpán          KVS0001 B SKOB Kobra Vsetín        50:32   + 21:59
 12. Grulich Ondřej           KSU0049 C Klub vytrvalostních spo  50:45   + 22:12
 13. Bitto Max                LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovic  51:20   + 22:47
 14. Valenta Mikuláš          KSU0107 B Klub vytrvalostních spo  52:23   + 23:50
 15. Kaprál Jan               SSU0000 C SK Severka Šumperk       55:14   + 26:41
 16. Poštulka Lukáš           STE0104 C SK SKI-OB Šternberk      68:12   + 39:39
 17. Holusek Jiří             JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov    68:42   + 40:09
 18. Halabrín Petr            PLU0100 C TJ Sokol Plumlov         70:48   + 42:15
 19. Dadák Petr               JPV0101 C Oddíl OS SK Prostějov    89:53   + 61:20
 20. Babišta Antonín          KSU0111 C Klub vytrvalostních spo 160:10   + 131:37
 21. Hudáček David            ZLH0001 C OOB TJ Zlaté Hory       163:10   + 134:37
     Janík Patrik             LCE0101 B OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Hastík Jakub             ZLH0101 C OOB TJ Zlaté Hory         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 6.20 km, 135 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Plášek Pavel             LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovic  50:05          
  2. Gedeon Dominik           KSU9900 B Klub vytrvalostních spo  59:16   + 9:11 
  3. Němeček Kryštof          JPV9919 C Oddíl OS SK Prostějov    68:25   + 18:20
  4. Müller Tomáš             OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  69:07   + 19:02
  5. Hubáček Filip            CEL9800 C TJ Sokol Čelechovice na  72:08   + 22:03
  6. Honkyš Jan               JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov    76:17   + 26:12
  7. Mazanec Jakub            UOL9800 C SK UP Olomouc            79:07   + 29:02
     Květoň Vladimír          KSU     C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Janečka Viktor           JPV9917 B Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
  MS Knypl Jaroslav           KSU     C Klub vytrvalostních spo  79:17   + 29:12
  MS Pavelka Martin           KSU     C Klub vytrvalostních spo  80:22   + 30:17
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 7.00 km, 185 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašpar Jakub             ASU9747 B Magnus Orienteering      56:55          
  2. Chvátal Štěpán           UOL9600 C SK UP Olomouc            62:21   + 5:26 
  3. Švestka Vít              KVS9700 B SKOB Kobra Vsetín        81:29   + 24:34
  4. Honkyš Pavel             JPV9707 B Oddíl OS SK Prostějov    86:19   + 29:24
  5. Poštulka Tomáš           STE9700 C SK SKI-OB Šternberk      89:53   + 32:58
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 6.80 km, 170 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Špacír Jan               UOL8805 C SK UP Olomouc            46:43          
  2. Otruba Marek             PLU7417 C TJ Sokol Plumlov         47:04   + 0:21 
  3. Dudík Petr               JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov    49:50   + 3:07 
  4. Chmelař Martin           ASU9505 A Magnus Orienteering      55:51   + 9:08 
  5. Hodač Karel              JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov    58:24   + 11:41
  6. Melcher Ota              PLU8001 C TJ Sokol Plumlov         66:16   + 19:33
  7. Špičák František         CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na  67:45   + 21:02
  8. Křeček Jan               ZPV9111 C KOB ZPV Prostějov        69:00   + 22:17
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 10.30 km, 245 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        61:24          
  2. Tomanek Daniel           STE7401 C SK SKI-OB Šternberk      62:07   + 0:43 
  3. Seidl Miroslav           EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha        64:51   + 3:27 
  4. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    65:58   + 4:34 
  5. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  66:15   + 4:51 
  6. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      66:37   + 5:13 
  7. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      68:03   + 6:39 
  8. Horký Jan                UOL7100 C SK UP Olomouc            68:51   + 7:27 
  9. Fendrych Michal          STE7607 C SK SKI-OB Šternberk      70:00   + 8:36 
 10. Mrkvica Petr             ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory        70:47   + 9:23 
 11. Klváček Aleš             PTI8527 C Sportovní klub Ptení     71:04   + 9:40 
 12. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      74:58   + 13:34
 13. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        75:01   + 13:37
 14. Štrajt Michal            TBM8903 C KOS TJ Tesla Brno        76:17   + 14:53
 15. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      77:14   + 15:50
 16. Pudel Jarda              STE7505 C SK SKI-OB Šternberk      78:59   + 17:35
 17. Zdráhal Tomáš            OOL5301 C SK Haná orienteering     82:49   + 21:25
 18. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  89:15   + 27:51
 19. Havelka Tomáš            UOL8700 C SK UP Olomouc            93:10   + 31:46
 20. Dzik Martin              UOL7600 C SK UP Olomouc            98:02   + 36:38
 21. Začal Martin             PLU     C TJ Sokol Plumlov        106:08   + 44:44
 22. Karásek Michal           ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov       120:50   + 59:26
 23. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín               125:24   + 64:00
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 8.10 km, 225 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      56:15          
  2. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      61:58   + 5:43 
  3. Hubáček Martin           CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na  62:06   + 5:51 
  4. Kopecký David            UOL7800 C SK UP Olomouc            63:12   + 6:57 
  5. Kašpar Jaroslav          SSU7004 C SK Severka Šumperk       65:05   + 8:50 
  6. Vébr Radek               HAV7103 C SKOB Baník Havířov       65:17   + 9:02 
  7. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    66:06   + 9:51 
  8. Hálek Jan                UOL7000 C SK UP Olomouc            67:43   + 11:28
  9. Křeček Miroslav          ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov        67:47   + 11:32
 10. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        68:23   + 12:08
 11. Šimek Roman              UOL6503 C SK UP Olomouc            68:41   + 12:26
 12. Václavek Jiří            STE5701 C SK SKI-OB Šternberk      69:28   + 13:13
 13. Sedláček Jaroslav        HLV6404 C KČT - OB Holešov         69:33   + 13:18
 14. Karásek Martin           ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov        69:49   + 13:34
 15. Holinka Martin           ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov        70:18   + 14:03
 16. Müller Libor             OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  71:22   + 15:07
 17. Marek Antonín            STE7501 C SK SKI-OB Šternberk      73:26   + 17:11
 18. Hecl Miloš               KSU7601 C Klub vytrvalostních spo  74:50   + 18:35
 19. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín        75:47   + 19:32
 20. Kotrle Miroslav          UOL7005 C SK UP Olomouc            76:05   + 19:50
 21. Smékal David             UOL7503 C SK UP Olomouc            76:25   + 20:10
 22. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       78:54   + 22:39
 23. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk      89:12   + 32:57
 24. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  92:19   + 36:04
 25. Sita Vratislav           SSU7341 C SK Severka Šumperk       96:10   + 39:55
 26. Šneider Miroslav         ASU7101 C Magnus Orienteering     104:30   + 48:15
 27. Stříteský Tomáš          ZVS7401 C TJ Zbrojovka Vsetín     114:21   + 58:06
 28. Jadviščok Ladislav       UOL     C SK UP Olomouc           122:15   + 66:00
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 7.00 km, 185 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ženčák Jaroslav          47C6100 C ASPV OA Šumperk          53:44          
  2. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             55:57   + 2:13 
  3. Láznička Robert          TZL6309 C SKOB Zlín                56:38   + 2:54 
  4. Tomášek Jiří             CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na  59:47   + 6:03 
  5. Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál             60:43   + 6:59 
  6. Janeček Jiří             CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na  60:46   + 7:02 
  7. Navrátil Antonín         UOL5301 C SK UP Olomouc            62:10   + 8:26 
  8. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    62:59   + 9:15 
  9. Galík Svatopluk          TZL6301 C SKOB Zlín                63:11   + 9:27 
 10. Dokoupil Vojtěch         ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov        65:13   + 11:29
 11. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     65:30   + 11:46
 12. Eschlboeck Rainer        120     C Natur Linz               65:58   + 12:14
 13. Kubeš Jaromír            PLU6219 C TJ Sokol Plumlov         66:07   + 12:23
 14. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                66:53   + 13:09
 15. Kolář Rudolf             SBR6300 C SKOB Bruntál             67:44   + 14:00
 16. Vítek Zbyněk             PTI6622 C Sportovní klub Ptení     67:54   + 14:10
 17. Paloncý Pavel            KSU6349 C Klub vytrvalostních spo  71:21   + 17:37
 18. Kunz Petr                OTK6910 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  73:07   + 19:23
 19. Šamánek Petr             ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín      77:52   + 24:08
 20. Felkl Luděk              47C6000 C ASPV OA Šumperk          77:58   + 24:14
 21. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     79:48   + 26:04
 22. Konečný Jiří             OOL6303 C SK Haná orienteering     84:41   + 30:57
 23. Zatloukal Tomáš          SSU6700 C SK Severka Šumperk       93:15   + 39:31
 24. Riessler Otto            OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovic 109:01   + 55:17
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 5.40 km, 80 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krajča Pavel             TZL5705 C SKOB Zlín                45:46          
  2. Komárek Jaromír          KSU4900 C Klub vytrvalostních spo  46:37   + 0:51 
  3. Kusbach Antonín          TZL5800 C SKOB Zlín                46:40   + 0:54 
  4. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        47:55   + 2:09 
  5. Horký Jan                UOL4600 C SK UP Olomouc            50:38   + 4:52 
  6. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      52:55   + 7:09 
  7. Janda Josef              KAD4701 C Originální Vivalín Team  53:53   + 8:07 
  8. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             54:15   + 8:29 
  9. Pěček Vítězslav          SKM4903 C KOB Směr Kroměříž        56:04   + 10:18
 10. Vojtášek Jan             SBR5301 C SKOB Bruntál             57:40   + 11:54
 11. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         57:57   + 12:11
 12. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  59:36   + 13:50
 13. Smolka Miloslav          OOL4901 C SK Haná orienteering     62:50   + 17:04
 14. Štěpáník Otakar          OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  64:33   + 18:47
 15. Chalupa Tomáš            KVS5501 C SKOB Kobra Vsetín        68:20   + 22:34
 16. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SK UP Olomouc            75:14   + 29:28
 17. Šebela Bedřich           KVS5801 C SKOB Kobra Vsetín        79:19   + 33:33
 18. Wiedermann Jaroslav      SKM4905 C KOB Směr Kroměříž        85:43   + 39:57
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.80 km, 75 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                35:59          
  2. Dospíšil Jaroslav        SBR4501 C SKOB Bruntál             40:11   + 4:12 
  3. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       42:36   + 6:37 
  4. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             44:48   + 8:49 
  5. Šmakal Pavel             TZL4801 C SKOB Zlín                52:06   + 16:07
  6. Kunz Antonín             OTK4729 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  52:33   + 16:34
  7. Gottfried Jan            UOL4602 C SK UP Olomouc            54:36   + 18:37
  8. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov        57:58   + 21:59
  9. Žemlík Jan               TZL4325 C SKOB Zlín                60:52   + 24:53
 10. Šidla Jiří               OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  65:18   + 29:19
 11. Valla Stanislav          TZL3125 C SKOB Zlín                98:10   + 62:11
 12. Hynek Vladimír           ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov       108:20   + 72:21
--------------------------------------------------------------------------------

HD10N 2.40 km, 65 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matečná Sofie            JPV0567 C Oddíl OS SK Prostějov    18:38          
  2. Daňková Adéla            TZL0450 C SKOB Zlín                19:01   + 0:23 
  3. Zatloukalová Julie       STE0650 C SK SKI-OB Šternberk      20:49   + 2:11 
  4. Hojgrová Tereza          SSU     C SK Severka Šumperk       21:27   + 2:49 
  5. Hrbáček Filip            LCE0501 C OOB TJ Slovan Luhačovic  23:28   + 4:50 
  6. Zichová Amálie           LCE0451 C OOB TJ Slovan Luhačovic  23:38   + 5:00 
  7. Hrubá Klára              JPV0579 C Oddíl OS SK Prostějov    23:39   + 5:01 
  8. Náhončík Jakub           UOL     C SK UP Olomouc            24:41   + 6:03 
  9. Novotný Filip            KON0414 C Klub orientačního běhu   27:30   + 8:52 
 10. Dvořák Štěpán            KON0537 C Klub orientačního běhu   28:53   + 10:15
 11. Kopecká Nela             UOL0650 C SK UP Olomouc            29:10   + 10:32
 12. Kundrata Vít             JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín      33:32   + 14:54
     Soldán Robin             PLU0600 C TJ Sokol Plumlov          DISK          
     Strakoš Ondřej           TZL0601 C SKOB Zlín                 DISK          
     Stehlík Karel            KON0444 C Klub orientačního běhu    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.40 km, 65 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mikuš Matěj              PTI0808 C Sportovní klub Ptení     20:49          
  2. Šnajdr Jakub             PTI0700 C Sportovní klub Ptení     21:33   + 0:44 
  3. Pírková Johana           LCE     C OOB TJ Slovan Luhačovic  24:07   + 3:18 
  4. Reichlová Pavla          KSU     C Klub vytrvalostních spo  24:10   + 3:21 
  4. Riessler Štěpán          OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  24:10   + 3:21 
  6. Pírek Matyáš             LCE     C OOB TJ Slovan Luhačovic  24:32   + 3:43 
  7. Bartášková Karolínka     ASU07   C Magnus Orienteering      24:45   + 3:56 
  8. Šneider Kvido            ASU0749 C Magnus Orienteering      25:10   + 4:21 
  9. Linhartová Natálie       6708    C                          26:50   + 6:01 
 10. Rohlík Zbyněk            KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín        27:11   + 6:22 
 11. Hrbáčková Michaela       LCE0751 C OOB TJ Slovan Luhačovic  27:13   + 6:24 
 12. Staňková Markéta         PLU     C TJ Sokol Plumlov         28:10   + 7:21 
 13. Tomáškovi                118     C Tomáškovi                30:48   + 9:59 
 14. Seidlová Magdalena       EKP0953 C VŠTJ Ekonom Praha        30:58   + 10:09
 15. Kubálková Eliška         118     C Tomáškovi                32:40   + 11:51
 16. Paloncý Jan              KSU0808 C Klub vytrvalostních spo  33:43   + 12:54
 17. Skýba Jakub              LCE     C OOB TJ Slovan Luhačovic  34:07   + 13:18
 18. Chmelař Filip                    C                          34:25   + 13:36
 19. Tomanková Alice          KSU0959 C Klub vytrvalostních spo  34:58   + 14:09
 20. Ondruchová Anna          ASU0699 C Magnus Orienteering      35:24   + 14:35
 21. Reichlová Lucie          KSU     C Klub vytrvalostních spo  35:50   + 15:01
 22. Janků Michala            STE1150 C SK SKI-OB Šternberk      38:42   + 17:53
 23. Mrkvica Václav           ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory        48:56   + 28:07
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.90 km, 70 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holusek Milan            6708    C                          26:33          
  2. Rohlík Jan               KVS9801 C SKOB Kobra Vsetín        27:36   + 1:03 
  3. Fráňová Petra            NNH     C KVS Náměšť na Hané       27:50   + 1:17 
  4. Černoch Petr             PLU     C TJ Sokol Plumlov         28:07   + 1:34 
  5. Honkyš Petr              25C6100 C péčkaři                  29:30   + 2:57 
  6. Mikušová Ivana           PTI     C Sportovní klub Ptení     29:48   + 3:15 
  7. Hrubý Lukáš              KSU     C Klub vytrvalostních spo  29:49   + 3:16 
  8. Honkyšová Eva            JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov    30:17   + 3:44 
  9. Krčová Martina           KSU7272 C Klub vytrvalostních spo  30:37   + 4:04 
 10. Macek Karel              ASU     C Magnus Orienteering      32:05   + 5:32 
 11. Kavan Luboš              SKM6301 C KOB Směr Kroměříž        34:10   + 7:37 
 12. Kavan Jiří               SKM9402 C KOB Směr Kroměříž        34:22   + 7:49 
 13. Novák Pavel              PLU     C TJ Sokol Plumlov         34:39   + 8:06 
 14. Rohlík Petr              KVS6402 C SKOB Kobra Vsetín        34:56   + 8:23 
 15. Strakoš Bohumil                  C                          36:34   + 10:01
 16. Holusková Magda                  C                          38:13   + 11:40
 16. Vébrová Šárka            HAV7050 C SKOB Baník Havířov       38:13   + 11:40
 18. Novotná Jitka            ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory        38:34   + 12:01
 19. Chmelařová Blanka        25C6750 C péčkaři                  38:40   + 12:07
 20. Fráňa Martin             NNH     C KVS Náměšť na Hané       43:41   + 17:08
 21. Kopecká Jitka            UOL7750 C SK UP Olomouc            43:44   + 17:11
 22. Doubravová Blanka        ASU7499 C Magnus Orienteering      46:14   + 19:41
 23. Heclová Jana             KSU7550 C Klub vytrvalostních spo  47:41   + 21:08
 24. Sedláková Jarmila        KVS6751 C SKOB Kobra Vsetín        47:54   + 21:21
 25. Fráňa Petr                       C                          48:13   + 21:40
 26. Papoušková Radka         JPV5959 C Oddíl OS SK Prostějov    49:29   + 22:56
 27. Tichá Ladislava          TZL     C SKOB Zlín                51:23   + 24:50
 28. Navrátil Petr            JPV     C Oddíl OS SK Prostějov    54:06   + 27:33
 29. Hrbáčková Karla          LCE     C OOB TJ Slovan Luhačovic  54:56   + 28:23
 30. Slavíček Stanislav       OOL6708 C SK Haná orienteering     59:52   + 33:19
 31. Daňková Jana             JPV6060 C Oddíl OS SK Prostějov    63:57   + 37:24
 32. Šotek Ivo                UOL     C SK UP Olomouc            68:37   + 42:04
 33. Zatloukalová Marika      STE     C SK SKI-OB Šternberk      71:48   + 45:15
 34. Skoumal Libor                    C                          80:04   + 53:31
     Dufková Renata           LCE     C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Kubálek Šimon            118     C Tomáškovi                 DISK          
     Benešová Petra           KON     C Klub orientačního běhu    DISK          
     Šneiderová Lucie         ASU7498 C Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 6.00 km, 125 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášek Petr             118     C Tomáškovi                52:01          
  2. Zavadilová Ivana         PTI     C Sportovní klub Ptení     64:11   + 12:10
  3. Martinek Pavel                   C                          71:23   + 19:22
  4. Možný Stanislav          SSU7700 C SK Severka Šumperk       89:39   + 37:38
  5. Tomášková Petra          118     C Tomáškovi               100:43   + 48:42
  6. Basovníková Iva          PLU     C TJ Sokol Plumlov        110:00   + 57:59
  7. Pullmanová Daniela       PLU8450 C TJ Sokol Plumlov        110:06   + 58:05
--------------------------------------------------------------------------------